Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 04 Decembrie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
19:30:00Eng. Premier LeagueWolverhampton – West Ham1X1.22
19:30:00Eng. Premier LeagueSouthampton – Norwich City1X1.24
19:30:00Eng. Premier LeagueManchester United – TottenhamX21.50
19:30:00Eng. Premier LeagueChelsea – Aston Villa11.30
19:30:00Eng. Premier LeagueLeicester – WatfordOver 1.51.19
20:15:00Eng. Premier LeagueLiverpool – EvertonOver 1.51.18
18:00:00French Ligue 1Metz – RennesX21.38
18:00:00French Ligue 1Amiens – ReimsX21.40
18:00:00French Ligue 1Dijon – MontpellierX21.38
18:00:00French Ligue 1Saint-Etienne – Nice1 or 21.35
18:00:00French Ligue 1Toulouse – MonacoX21.27
20:05:00French Ligue 1Paris Saint-Germain – NantesOver 2.51.46
19:45:00Scottish PremiershipRoss County – HibernianX21.28
19:45:00Scottish PremiershipAberdeen – Rangers21.49
19:45:00Scottish PremiershipHeart of Midlothian – LivingstonUnder 3.51.25
19:45:00Scottish PremiershipCeltic – HamiltonOver 3.51.76
19:45:00Scottish PremiershipSt Mirren – MotherwellX21.41
19:45:00Scottish PremiershipKilmarnock – St Johnstone1X1.19
14:00:00Italian CupSassuolo – PerugiaUnder 3.51.44
17:00:00Italian CupSPAL – LecceUnder 3.51.31
20:00:00Italian CupUdinese – BolognaX21.45
19:00:00Belgian CupUnion Saint-Gilloise – Westerlo1X1.24
19:00:00Belgian CupZulte Waregem – Sint-Truidense VV1X1.27
19:00:00Belgian CupStandard Liege – RUS RebecquoiseOver 3.51.19
19:00:00Belgian CupKortrijk – EupenUnder 3.51.36
19:30:00Belgian CupOostende – Club Brugge21.39
19:45:00Belgian CupRoyal Charleroi SC – GentX21.38
10:00:00Turkish CupDuzyurtspor – Istanbul Basaksehir21.32
10:45:00Turkish CupEyupspor – Antalyaspor21.34
11:30:00Turkish CupKasimpasa – Vanspor11.21
13:30:00Turkish CupBB Erzurumspor – BursasporUnder 3.51.30
15:30:00Turkish CupAltay Izmir – Trabzonspor21.60
17:45:00Turkish CupGalatasaray – TuzlasporOver 2.51.56
22:00:00Brazilian Serie AAtletico Paranaense – Santos1 or 21.35
22:30:00Brazilian Serie ACeara CE – CorinthiansUnder 3.51.16
22:30:00Brazilian Serie AAtletico Mineiro – BotafogoOver 1.51.34
18:30:00German Regionall. NorthHamburger II – Hansa Lüneburg1X1.20
12:00:00Slovenian 1. SNLTabor Sežana – NK CeljeX21.40
14:45:00Slovenian 1. SNLNK Aluminij – NK TriglavOver 1.51.18
16:55:00Slovenian 1. SNLRudar Velenje – Maribor21.30
19:15:00Slovenian 1. SNLOlimpija Ljubljana – DomzaleOver 1.51.16
12:00:00Romanian Liga 1FC Clinceni – AFC Hermannstadt1 or 21.38
16:00:00Romanian Liga 1CFR Cluj – Sepsi OSK Sfantu Gheorghe11.33
18:30:00Romanian Liga 1Dinamo Bucharest – FC Chindia TargovisteOver 1.51.32
14:45:00Spanish Seg. B Gr.1Real Oviedo B – Atletico Madrid BX21.19
15:30:00Spanish Seg. B Gr.1UD Melilla – Coruxo1X1.24
11:30:00Bulgarian CupSeptemvri Sofia – Ludogorets Razgrad21.21
13:00:00Bulgarian CupBotev Vratsa – Kariana ErdenOver 1.51.20
13:00:00Bulgarian CupBotev Galabovo – Vitosha BistritsaX21.27
15:30:00Bulgarian CupLevski Sofia – Cherno More VarnaOver 1.51.28
18:45:00Portuguese League CupVitoria Setubal – Vitoria GuimaraesX21.25
20:45:00Portuguese League CupGil Vicente – Sporting LisbonX21.29
11:15:00Polish CupStal Stalowa Wola – Lech Poznan21.40
16:45:00Polish CupLechia Gdansk – KGHM Zaglebie Lubin1X1.30
19:45:00Polish CupGKS Tychy – LKS LódzX21.42
15:30:00Croatian CupInter Zapresic – NK Osijek21.54
18:00:00Croatian CupHNK Gorica – NK Slaven Belupo1X1.16
17:30:00Slovakian CupSlovan Bratislava – MŠK Žilina1X1.21
12:30:00Cypriot CupOthellos Athienou – Enosis Neon Paralimni21.53
12:30:00Cypriot CupAkritas Chlorakas – Doksa Katokopias21.20
12:30:00Cypriot CupApollon Limassol – Aris LimassolOver 3.51.36
17:45:00Israeli Premier LeagueSektzia Nes Tziona – Hapoel HaifaX21.24
18:10:00Israeli Premier LeagueMaccabi Haifa – MS AshdodOver 1.51.27
11:00:00Hungarian CupPecs – Kisvarda FC21.54
11:00:00Hungarian CupMosonmagyarovar – Paksi SE21.35
11:00:00Hungarian CupLipot SK – Gyirmot SE21.62
11:00:00Hungarian CupDunakanyar – Ujpest21.22
11:00:00Hungarian CupOzdi FC – Kaposvári Rákóczi21.01
11:00:00Hungarian CupDorogi FC – Debreceni VSCX21.19
11:00:00Hungarian CupIII Ker Tue Upe – Vasas BudapestX21.25
11:00:00Hungarian CupDabas-Gyon FC – Puskas Akademia21.16
11:00:00Hungarian CupSzarvasi – Zalaegerszegi21.04
11:00:00Hungarian CupMonori SE – Budapest Honved21.22
14:30:00Hungarian CupSzombathelyi Haladás – Budafoki MTEX21.27
17:00:00Hungarian CupGyori Eto FC – Mezokövesd SE21.59
17:00:00Hungarian CupDunaujvaros Palhalma SE – BGSZ Siofok21.62
19:00:00Hungarian CupBékéscsabai Elõre FC – Ferencvárosi TC21.29
15:00:00Egyptian Pr. LeagueIsmaily SC – Tanta FCUnder 3.51.18
17:30:00Egyptian Pr. LeagueHaras El Hodood – Al Ittihad Al SakandaryX21.38
18:00:00Moroccan GNF IIttihad Tanger – Khouribga1 or 21.27
11:30:00Italian PrimaveraAtalanta U19 – Empoli U19Over 1.51.11
13:30:00Italian PrimaveraGenoa U19 – Juventus U19X21.40
13:30:00Italian PrimaveraInter Milan U19 – Bologna U191X1.28
19:00:00EFL TrophyExeter – Oxford UnitedX21.28
19:30:00EFL TrophyPeterborough United – IpswichUnder 3.51.48
19:45:00EFL TrophyTranmere – Manchester United U211 or 21.22
19:45:00EFL TrophyDoncaster Rovers – Leicester City U211 or 21.20
19:45:00EFL TrophyBristol Rovers – Leyton Orient1X1.16
11:30:00Indian League 1Kingfisher East Bengal – Real Kashmir FC1X1.22
11:50:00Saudi Arabian Division 1Al Nahda – Ansar Medina1X1.22
12:00:00Serbian Super LigaFK Indija – Rad BelgradeUnder 3.51.25
14:00:00Serbian Super LigaVozdovac – Radnicki NisX21.35
14:00:00Serbian Super LigaFK Mladost Lucani – Red Star Belgrade21.24
14:00:00Serbian Super LigaCukaricki – TSC Backa Topola1X1.22
16:00:00Serbian Super LigaVojvodina – FK Radnik SurdulicaOver 1.51.17
16:00:00Serbian Super LigaFK Spartak Subotica – Proleter Novi Sad1X1.18
16:00:00Serbian Super LigaMacva Sabac – JavorX21.35
16:00:00Serbian Super LigaPartizan Belgrade – NapredakOver 2.51.45
10:00:00Azerbaijani CupZira – Garadag LokbatanOver 3.51.74
11:00:00Azerbaijani CupSabah – AgsuOver 2.51.41
13:00:00Azerbaijani CupFK Sumgayit – FK ZaqatalaOver 1.51.32
12:00:00North Macedonian CupStruga Trim-Lum – FK Renova1X1.18
12:00:00North Macedonian CupKF Shkupi Skopje – Akademija Pandev1X1.19
12:00:00North Macedonian CupSkendija Tetovo – FK Rabotnicki Skopje11.24
15:30:00North Macedonian CupBregalnica Stip – Labunishta1X1.16
08:30:00Indonesian Liga 1Bhayangkara Surabaya United – Persija Jakarta1X1.26
11:30:00Iranian Pro LeaguePars Jonoubi Jam FC – Machine Sazi Tabriz1 or 21.40
11:45:00Iranian Pro LeagueSaiPa Karadj – Foolad KhuzestanX21.37
19:00:00Bolivian Profesional LigaGuabira Montero – Nacional Potosi1 or 21.27
12:30:00Egyptian CupAl Mokawloon – Aljazeera MatrouhOver 2.51.56
17:30:00Egyptian CupZamalek – El Sharkia SCOver 2.51.32
17:30:00German Bundesliga A-JuniorenRB Leipzig U19 – Energie Cottbus U1911.21
18:00:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Malacateco – Siquinala FC11.36
18:30:00Guatemalan Liga NacionalCSD Municipal – Deportivo Guastatoya1X1.20
19:00:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Iztapa – FC Santa Lucia CotzumalguapaOver 1.51.27
21:00:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Mixco – Coban ImperialX21.23
21:30:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Sanarate FC – ComunicacionesUnder 3.51.24
12:30:00Croatian 2. HNLNK Osijek II – NK Dinamo Zagreb II1 or 21.25
12:35:00Omani Pro LeagueOman FC – Mirbat SCOver 1.51.23
12:40:00Omani Pro LeagueSohar – MuscatOver 1.51.20
12:45:00Omani Pro LeagueAl Nahda – AL Nassr FC1 or 21.30
12:45:00Omani Pro LeagueBahla – Al Orouba1X1.15
12:55:00Omani Pro LeagueAl-Rustaq SC – Saham1 or 21.28
15:00:00Omani Pro LeagueDhofar Club – Al SeebOver 1.51.30
16:10:00Omani Pro LeagueAl Suwaiq – Fanja1 or 21.28
13:00:00UEFA Youth LeagueMaccabi Petah Tikva U19 – Rennes U19X21.24
19:00:00Italian Serie C Girone AUS Alessandria Calcio – Juventus U23X21.32
16:00:00Italian Serie C Girone BImolese Calcio – TriestinaX21.32
14:00:00Indian Super LeagueDelhi Dynamos – Bengaluru FCX21.35
15:30:00Ivory Coast Ligue 1USC Bassam – Amadou Diallo1 or 21.32
18:00:00Ivory Coast Ligue 1ASEC Mimosas – TandaOver 1.51.52
12:00:00Cameroonian Elite OneEding Sport – Tonnerre YaoundéX21.35
12:00:00Cameroonian Elite OnePWD Bamenda – Union Sportive de Douala1X1.19
14:00:00Cameroonian Elite OneAvion FC Du Nkam – Fovu de Baham1X1.15
14:00:00Cameroonian Elite OneCanon Yaoundé – APEJES Academy1X1.16
14:00:00Cameroonian Elite OneStade Renard – Colombe FCX21.38
14:00:00Cameroonian Elite OneAS Fortuna Mfou – Dragon ClubX21.24
14:00:00Cameroonian Elite OneUMS de Loum – Feutcheu FC1X1.16
14:00:00Cameroonian Elite OneYong Sports Academy – Panthère du NdéX21.38
11:00:00Portuguese League U23Sp. Braga U23 – Famalicao U231X1.18
02:00:00Australian Open Wildcard PlayoffJason Jung – Jie Cui11.04
02:00:00Australian Open Wildcard PlayoffDuck Hee Lee – Sho Shimabukuro11.33
02:00:00Australian Open Wildcard PlayoffRamkumar Ramanathan – Ze Zhang11.85
02:00:00Australian Open Wildcard PlayoffTsung-Hua Yang – Yuki Mochizuki11.39
02:00:00Australian Open Wildcard PlayoffSohyun Park – Ya-Hsuan Lee21.59
02:00:00Australian Open Wildcard PlayoffQianhui Tang – Dabin Kim21.49