Biletul Zilei
Biletul Zilei

Cateva scurte explicatii despre Biletul Zilei

biletul zilei
  • Va punem la dispozitie biletul zilei pentru ca dumneavoastra sa puteti castiga pariurile! Inainte de a paria este foarte important sa analizati si sa ganditi inainte meciurile pe care vreti sa pariati. Meciuri de fotbal, tenis, hockey sau baschet, fiecare miscare trebuie analizata cu atentie. De aceea noi va oferim varianta noastra.

  • Exista foarte multe reguli de pariere pe care trebuie sa le luati in considerare atunci cand vreti sa analizati o partida sportiva. Cea mai mare greseala pe care o poate face un parior este sa creada ca favorita va invinge tot timpul. Pentru a reusit sa analizati corect trebuie sa aveti in vedere aspecte precum nivelul tehnic al celor doua echipe ,comparatiile echipelor, schimbarea antrenorului, motivatia jucatorilor, stadionul pe care se va juca partida, suporterii echipelor,jucatori absenti, forma celor doua echipe.

  • Toate aceste variabile, impreuna cu multe alte aspecte pe care le avem in vizor, formeaza impreuna o imagine de ansamblu a meciului care duce la vizualizarea rezultatului mult mai usor.Puteti alege sa faceti dumneavoastra de unul singur toata aceasta munca sau puteti verifica ultimele Bilete ale Zilei de pe site-ul nostru si veti observa ca pronosticurile noastre va vor indruma sa castigati mai mult decat v-ati dorit.

  • Chiar daca sunteti un impatimit al plimbarilor la agentia de pariuri sau va place sa pariati online, previziunile noastre va vor ajuta sa intelegti mai bine cursul echipelor si al partidelor lor. Va vor ajuta sa alegti partidele si sa pariati suma de bani necesara pentru a va depasi asteptarile de la acea echipa pe care ati vazut-o castigatoare.Pronosticurile noastre va vor ajuta sa vedeti viitorul!

  • Posibilitatea ca Biletele Zilei sa fie inexacte nu este complet exclusa, dar va asiguram ca echipa noastra analizeaza si firele de iarba de pe gazon pentru a intelege exact cum se va desfasura meciul. Dedicatia si atentia pe care o depunem pentru a va garanta castigul sunt imense. De altfel, daca pierdeti un bilet, va vom ajuta sa recastigati banii prin pronosticuri mai exacte si mai amanuntite, ca sa intelegti la fel de bine ca noi desfasurarea meciurilor de fotbal, tenis, baschet sau hockey.

  • Pronosticurile pe care vi le prezentam sunt analizate si primite de la mai multi pariori profesionisti si tipseri de incredere. Dupa o analiza a sistemului de pariere am ajuns la concluzia ca este cel mai eficient mod de a ajunge la un bilet care sa satisfaca multe nevoi. Tipserii sunt jucatori cu o experienta lunga de jocuri castig. In timp ce pe alte site-uri trebuie aceste informatii vitale vi se dau contra-cost, tipserii si pariorii nostrii va stau la dispozitie gratis.

  • Propunand mai multe variante va dam libertatea de a alege dintre mai multe pronosticuri bune pentru a le adauga pe biletul zilei. Va recomandam sa le studiati pe fiecare atent, sa intelegeti exact ce vrem sa va transmitem si apoi sa le adaugati pe biletul zilei! Astfel va veti garanta sansele de castig 100%.

  • Oferim meciuri de fotbal din ligi internationale, precum liga nordica, liga sud-americana, liga europeana. Meciuri de tenis de la cele mai mari turnee mondiale precum si cele de anvergura scazuta. In baschet oferim meciuri din baschet-ul european, dar si cel american.

  • Avem o lista variata de meciuri pe care v-o oferim pentru a va alege exact meciurile dorite pentru a le adauga la Biletul Zilei, dupa ce am analizat atent fiecare variabila amintita si explicata mai sus, pentru a va crea calea perfecta inspre castiguri extraordinare.

  • Site-ul nostru va avea grija ca toate pariurile dumneavoastra sa fie facute cu cap si sa aiba una din cele mai mari sanse pentru a obtine cel mai mare profit.Indiferent de cote, indiferent de meciuri, Biletul Zilei de pe site-ul nostru este unul din cele mai amanuntite si mai exacte bilete din lumea pariurilor. Va asteptam sa analizati, pariati si sa va ridicati castigurile!

Cele mai sigure pronosticuri pentru biletul zilei → azi 15.06.2019

Biletul Zilei 15 Iunie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
20:00:00Spanish Liga SegundaMalaga – Deportivo La Corunya1 or 21.35
12:30:00Friendly InternationalsIndonesia – Vanuatu11.22
13:30:00Friendly InternationalsUganda – Ivory Coast21.70
14:30:00Friendly InternationalsSouth Africa – GhanaX21.52
17:00:00Friendly InternationalsKenya – Congo DRX21.52
17:00:00Norwegian EliteserienHaugesund – BrannX21.49
20:00:00Copa AmericaVenezuela – PeruX21.38
23:00:00Copa AmericaArgentina – Colombia1 or 21.38
12:30:00Toulon TournamentMexico U21 – Ireland U21Under 3.51.19
15:00:00Toulon TournamentBrazil U20 – Japan U2211.22
14:30:00Norwegian Division 1Kongsvinger IL – StartX21.39
15:00:00Swedish SuperettanVarbergs – Norrby IF1X1.19
15:00:00Swedish SuperettanÖsters IF – IF Brommapojkarna1X1.25
15:00:00Swedish SuperettanIK Frej Taby – Dalkurd FFX21.51
15:00:00Swedish SuperettanBrage – Trelleborgs FF1X1.27
17:00:00Swedish SuperettanDegerfors IF – VasterasOver 1.51.24
10:00:00Japanese J-LeagueShimizu S-Pulse – Yokohama MarinosX21.35
11:00:00Japanese J-LeagueUrawa Red Diamonds – Sagan TosuUnder 3.51.19
11:00:00Japanese J-LeagueMatsumoto Yamaga – Vegalta Sendai1 or 21.38
11:00:00Japanese J-LeagueIwata Jubilo – Gamba Osaka1 or 21.35
11:00:00Japanese J-LeagueFC Tokyo – Vissel Kobe1X1.20
11:00:00Japanese J-LeagueOita Trinita – Nagoya GrampusX21.40
17:00:00Icelandic ÚrvalsdeildIA Akranes – KR ReykjavikX21.48
17:00:00Icelandic ÚrvalsdeildValur Reykjavik – IBV Vestmannaeyjar11.31
17:00:00Icelandic ÚrvalsdeildKA Akureyri – Grindavik1X1.23
17:00:00World Cup U20Ukraine U20 – South Korea U201 or 21.40
14:00:00World Cup WomenNetherlands W. – Cameroon W.Over 2.51.65
20:00:00World Cup WomenCanada W. – New Zealand W.Over 1.51.41
13:30:00Club FriendliesKFC Komarno – Slovan Bratislava21.28
15:30:00Club FriendliesFastav Zlín – Spartak TrnavaOver 1.51.14
14:00:00Finnish CupMariehamn – IlvesX21.35
17:30:00Spanish Segunda BUD Logrones – Hercules1X1.19
18:30:00Spanish Segunda BPonferradina – CartagenaUnder 3.51.22
15:00:00Tunisian Ligue 1US Monastirienne – Stade GabesienX21.32
15:00:00Tunisian Ligue 1Hammam Lif – Stade Tunisien11.27
15:00:00Tunisian Ligue 1Avenir Gabesien – Jeunesse Sportive KairouanaiseX21.30
15:00:00Tunisian Ligue 1ES Metlaoui – US Tataouine1X1.22
15:00:00Tunisian Ligue 1Etoile Sportive du Sahel – Club AfricainOver 1.51.36
15:00:00Tunisian Ligue 1Esperance Sportive Tunis – Club Athletic Bizertin11.29
15:00:00Tunisian Ligue 1Club Sportif Sfaxien – US Ben GuerdaneOver 1.51.46
15:00:00Belarusian Vysshaya LigaDnepr Mogilev – IslochX21.25
17:00:00Belarusian Vysshaya LigaSlavia Mozyr – SlutskUnder 3.51.19
18:45:00Belarusian Vysshaya LigaTorpedo Zhodino – FC Vitebsk1 or 21.25
12:35:00Chinese Super LeagueGuangzhou R&F – Wuhan Zall1X1.27
12:35:00Chinese Super LeagueHebei China Fortune FC – Dalian YifangUnder 3.51.38
11:00:00Estonian MeistriliigaMaardu Linnameeskond – Flora Tallinn21.06
14:00:00Estonian MeistriliigaNõmme Kalju – Narva TransOver 1.51.21
17:00:00Estonian MeistriliigaFC Kuressaare – Jalgpallikool Tammeka1 or 21.20
10:00:00Japanese J-League 2Ventforet Kofu – Tokyo VerdyOver 1.51.30
10:00:00Japanese J-League 2Omiya Ardija – GifuOver 1.51.29
10:00:00Japanese J-League 2Yokohama FC – Tokushima Vortis1 or 21.34
10:00:00Japanese J-League 2Zwiegen Kanazawa – Ehime1X1.15
10:00:00Japanese J-League 2JEF United Chiba – Kagoshima United1 or 21.33
11:00:00Japanese J-League 2Fagiano Okayama – Renofa Yamaguchi1X1.27
11:00:00Japanese J-League 2Montedio Yamagata – Mito Hollyhock1 or 21.41
11:00:00Japanese J-League 2Niigata Albirex – Tochigi1X1.19
11:00:00Japanese J-League 2Kyoto – Ryukyu1X1.21
11:00:00S. Korean K-LeagueUlsan Hyundai – Pohang Steelers1X1.20
11:00:00S. Korean K-LeagueIncheon United – Jeonbuk Hyundai Motors21.43
11:00:00S. Korean K-LeagueSeongnam Ilhwa – Gyeongnam1 or 21.35
11:30:00S. Korean K-LeagueDaegu – Gangwon1X1.27
12:00:00Friendly Intls. W.Estonia W. – Lithuania W.1X1.27
10:30:00Singaporean S-LeagueAlbirex Niigata FC – Tampines Rovers1 or 21.30
10:30:00Singaporean S-LeagueHome United – Warriors1X1.21
11:00:00Vietnamese V-LeagueNam Dinh – Da Nang1 or 21.27
13:00:00Vietnamese V-LeagueTP Ho Chi Minh – Thanh Hoa1X1.22
11:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Egersund IK – Hodd1X1.23
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Levanger – Fredrikstad21.54
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Nardo – Stjørdals-BlinkX21.29
13:30:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Fram Larvik – AsaneX21.42
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Oppsal IF – AskerX21.45
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Sotra SK – KjelsasX21.33
13:00:00Swedish Div. 1 NorraRynninge IK – Nyköpings BISUnder 3.51.64
15:00:00Swedish Div. 1 NorraKarlslunds FF – Sollentuna FKX21.40
15:00:00Swedish Div. 1 NorraCarlstad United – Team TG FF11.32
16:00:00Swedish Div. 1 NorraGefle IF – Sandvikens IFX21.32
13:00:00Swedish Div. 1 SödraLunds BK – LindomeX21.44
14:00:00Swedish Div. 1 SödraLandskrona BoIS – SkovdeUnder 3.51.33
15:00:00Swedish Div. 1 SödraAtvidabergs FF – Oddevold1X1.29
15:00:00Swedish Div. 1 SödraAssyriska IK – Kristianstad1X1.29
15:00:00Swedish Div. 1 SödraTrollhattan – Eskilsminne IF1X1.20
15:00:00Swedish Div. 1 SödraTorns IF – Ljungskile SKX21.36
15:00:00Swedish Div. 1 SödraTvååkers IF – Oskarshamns AIK1 or 21.28
15:00:00Lithuanian A LygaFK Stumbras Kaunas – FK PalangaOver 1.51.17
17:00:00Lithuanian A LygaSuduva Marijampole – FK PanevezysOver 2.51.42
08:00:00Aus. NPL VictoriaBentleigh Greens – Melbourne Knights1X1.16
09:00:00Aus. NPL VictoriaPort Melbourne Sharks – Pascoe Vale1X1.18
09:00:00Aus. NPL VictoriaHeidelberg United – Hume City1X1.18
09:00:00Aus. NPL VictoriaAltona Magic SC – Dandenong Thunder1X1.17
18:00:00Faroe Islands Pr. LeagueEB/Streymur – Víkingur Gøta21.37
19:00:00Faroe Islands Pr. LeagueNSÍ Runavík – AB ArgirOver 2.51.20
13:00:00Latvian VirsligaFK Jelgava – Valmiera FK1 or 21.32
14:10:00Latvian VirsligaRigas Futbola Skola – Ventspils1 or 21.33
17:00:00Latvian VirsligaFK Liepaja – Riga FCX21.36
09:30:00Aus. NPL NSWSutherland Sharks – Blacktown City FC1 or 21.27
10:00:00Aus. NPL NSWMt Druitt Town Rangers – Rockdale City SunsX21.27
16:00:00Moldovan Div. 1FC Codru Lazova – Sheriff Tiraspol21.11
18:00:00Moldovan Div. 1FC Petrocub – Speranta1 or 21.23
17:00:00Icelandic 1 DeildLeiknir Reykjavik – Thor AkureyriX21.24
15:00:00Kazakhstan Pr. LeagueAktobe – Tobol KostanayX21.17
14:00:00Uzbek PFLFK Kokand 1912 – Dinamo Samarqand1 or 21.33
15:30:00Uzbek PFLLokomotiv Tashkent – Surkhon TermezOver 1.51.30
16:00:00Uzbek PFLQizilqum – Sogdiyona Jizzax1 or 21.34
14:00:00Malaysian Super LeagueMelaka – Terengganu1X1.22
14:00:00Malaysian Super LeagueSelangor – Kuala LumpurOver 1.51.15
08:30:00Chinese League 1Heilongjiang Lava Spring – Meizhou Hakka1 or 21.27
12:30:00Chinese League 1Beijing Konggu – Qingdao HainiuX21.42
12:30:00Chinese League 1Guizhou Zhicheng – Shijiazhuang Ever Bright1 or 21.27
12:30:00Chinese League 1Shanghai Shenxin – Nei Mongol ZhongyouX21.35
12:35:00Chinese League 1Nantong Zhiyun – Hangzhou GreentownX21.35
13:00:00Danish Division 2Ringkobing – B 93 CopenhagenX21.32
13:00:00Danish Division 2Bronshoj – AB GladsaxeX21.35
13:00:00Danish Division 2Odder – Marienlyst11.22
13:00:00Danish Division 2Skovshoved – Slagelse1X1.24
13:00:00Danish Division 2Jammerbugt – KoldingX21.35
13:00:00Danish Division 2Middelfart – Skive1 or 21.25
13:00:00Danish Division 2Kjellerup – Hillerød FodboldX21.23
13:00:00Danish Division 2Aarhus Fremad – Vanløse1X1.16
13:00:00Danish Division 2Hellerup IK – BrabandX21.35
13:00:00Danish Division 2FC Sydvest 05 – Frem1 or 21.27
13:00:00Danish Division 2Dalum – Vejgaard B1X1.20
13:00:00Danish Division 2Tarup-Paarup – Avarta1 or 21.28
11:00:00Estonian EsiliigaJK Tallinna Kalev U21 – Parnu JK Vaprus21.39
11:00:00Estonian EsiliigaFCI Levadia U21 – FC Elva1 or 21.19
11:00:00S. Korean K-League ChallengeSuwon FC – Asan Mugunghwa FC1 or 21.33
11:00:00S. Korean K-League ChallengeDaejeon Citizen – Ansan GreenersX21.38
11:45:00Thai Premier LeagueSuphanburi – Pattaya UnitedX21.25
12:00:00Thai Premier LeagueTrat FC – Sukhothai FC1X1.18
13:00:00Thai Premier LeaguePrachuap FC – Chiangrai UnitedX21.42
14:00:00Thai Premier LeagueNakhon Ratchasima FC – Chainat1X1.19
10:00:00Myanmese National LeagueSouthern Myanmar United – Ayeyawady UnitedX21.35
10:00:00Myanmese National LeagueHantharwady United – YadanarbonUnder 3.51.51
10:00:00Myanmese National LeagueShan United – Chinland FC11.33
10:30:00Myanmese National LeagueZwekapin United – Sangaing UnitedX21.35
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVargarda IK – Grebbestads IF1 or 21.24
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandNordvarmland FF – Sävedalens IFX21.32
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Aamaal – Vanersborgs FK1 or 21.23
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Uddevalla – IK Gauthiod21.46
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVänersborgs IF – Örebro Syrianska IF21.38
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandStenungsunds IF – TorslandaOver 2.51.24
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandEnköpings SK – Hudiksvalls Förenade FFX21.35
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKarlbergs BK – IFK MoraOver 2.51.21
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandTaby FK – IFK StocksundUnder 3.51.59
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKungsangens IF – Sundbyberg1X1.20
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandGamla Upsala SK – IFK Lidingo1 or 21.24
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandKramfors-Alliansen – IFK Luleå21.25
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandGottne IF – Sandviks IKOver 1.51.08
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandAnundsjö IF – Taftea IKX21.24
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Umea – IFK Timrå1 or 21.22
15:00:00Swe. Div. 2 NorrlandUmea fc Akademi – Skellefteå FF21.31
15:00:00Swe. Div. 2 NorrlandYtterhogdals – IFK Östersund1 or 21.23
12:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandNewroz FC – Assyriska KF I NorrköpingOver 1.51.11
13:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandFC Stockholm Internazionale – Enskede IKX21.32
15:30:00Swe. Div. 2 Södra SvealandTyresö FF – Huddinge IFX21.35
11:30:00Swe. Div. 2 Västra GötalandQviding FIF – IS Halmia1X1.27
12:30:00Swe. Div. 2 Västra GötalandVinbergs IF – Eslövs BK1X1.22
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandOnsala BK – RosengardX21.95
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandBK Olympic – Assyriska BKOver 1.51.07
15:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandKSF Prespa Birlik – Ullareds IK1 or 21.20
15:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandAngelholms FF – Stafsinge IF11.29
06:30:00Aus. NPL South AustraliaWest Adelaide FC – Adelaide Blue EaglesX21.32
06:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide United Youth – Adelaide City1 or 21.24
06:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Raiders – Campbelltown CityX21.23
06:30:00Aus. NPL South AustraliaMetro Stars – South Adelaide FC11.22
06:30:00Aus. NPL South AustraliaCroydon Kings – Para Hills1X1.25
09:00:00Japanese J-League 3Fujieda MYFC – Kataller Toyama1 or 21.32
09:00:00Japanese J-League 3SC Sagamihara – Gamba Osaka1 or 21.30
10:00:00Japanese J-League 3Kamatamare Sanuki – Yokohama SCC1X1.17
10:00:00Japanese J-League 3Roasso Kumamoto – FC TokyoOver 1.51.25
08:30:00Philippine Division 1Stallion FC – Mendiola FCOver 3.51.71
09:00:00Philippine Division 1Kaya – Global Cebu FCOver 3.51.63
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIFK Berga – Råslätts SKOver 1.51.16
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandOsterlen FF – Asarums IF FK1 or 21.24
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIFK Hässleholm – IFÖ Bromölla1X1.23
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandÄlmeboda/Linneryd – Nässjö FF1X1.22
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandDalstorps IF – FK KarlskronaX21.28
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandRäppe GOIF – Husqvarna FFX21.32
15:00:00Icelandic 2 DeildUMF Vidir – IF VestriUnder 3.51.49
15:00:00Icelandic 2 DeildKFG – Volsungur Husavik1 or 21.24
15:00:00Icelandic 2 DeildIR Reykjavik – Fjardabyggd1 or 21.24
08:00:00Aus. NPL QueenslandPeninsula Power – Brisbane Roar Youth11.33
10:00:00Aus. NPL QueenslandMagpies Crusaders – South West Queensland ThunderX21.35
10:00:00Aus. NPL QueenslandGold Coast United – Brisbane StrikersUnder 3.51.92
06:15:00Aus. NPL TasmaniaGlenorchy Knights – Devonport Strikers21.33
20:00:00Brazilian Serie CFerroviario – Imperatriz MAOver 1.51.26
21:00:00Brazilian Serie CPaysandu PA – Luverdense1X1.11
23:15:00Brazilian Serie CSampaio Correa MA – ABC1X1.17
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Herd – SunndalOver 1.51.05
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Eidsvold Turn – Lorenskog1X1.27
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Spjelkavik – ÅrvollOver 1.51.03
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Traeff – Molde IIX21.16
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Lokomotiv Oslo – Ørn-Horten FK1 or 21.20
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Halsen IF – Follo1X1.30
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Tonsberg – Drobak-FrognOver 2.51.15
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Grei – LynX21.25
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Ullern IF – NorildOver 1.51.06
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Viking FK 2 – Storm FCOver 2.51.20
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Flint – Pors Grenland1X1.25
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Vindbjart – Madla1X1.32
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Mandalskameratene – Staal Jørpeland1 or 21.20
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Valdres – SK Djerv 191921.13
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Fyllingsdalen – Lysekloster1 or 21.19
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Bergen Nord – Vard Haugesund21.39
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Brumunddal – FK Gjovik-LynX21.32
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Orkla – KolstadX21.30
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Verdal – Steinkjer1 or 21.18
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Honefoss – Skjetten1X1.22
19:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Finnsnes – JunkerenUnder 3.52.11
22:00:00United States USLNorth Carolina FC – Swope Park Rangers11.30
23:30:00United States USLTampa Bay Rowdies – Charleston Battery1X1.16
05:30:00Aus. NPL Northern NSWLambton Jaffas FC – Hamilton Olympic FC1 or 21.24
08:00:00Aus. NPL Northern NSWBroadmeadow Magic – Lake Macquarie City11.30
16:00:00Czech MSFLMsa Dolni Benesov – Rymarov1X1.28
16:00:00Czech MSFLHlucin – MFK Frydek-Mistek21.14
16:00:00Czech MSFLSlavia Kromeriz – Vrchovina11.34
16:00:00Czech MSFLOdra Petrkovice – Spartak HulinOver 2.51.25
16:00:00Czech MSFLFK Hodonin – LisenX21.23
09:15:00Czech CFLBenesov – Prevysov1X1.20
09:15:00Czech CFLOlympia HK – Vysehrad1X1.22
12:00:00Czech CFLSlovan Velvary – DobroviceOver 1.51.06
09:45:00Malaysian Premier LeagueSelangor United – Pulau PinangUnder 3.51.33
13:15:00Malaysian Premier LeagueSabah – Negeri Sembilan1X1.20
14:00:00Malaysian Premier LeagueUKM FC – Pdrm1 or 21.27
08:30:00Chinese League 2Jiangsu Yancheng Dingli – Baoding Rongda1X1.24
08:30:00Chinese League 2Yanbian Beiguo – Shanxi Xindu11.24
08:30:00Chinese League 2Dalian Chanjoy – BaoTou NanjiaoOver 1.51.18
08:30:00Chinese League 2Qingdao Red Lions – Beijing LigongUnder 3.51.48
09:00:00Chinese League 2Hebei Jingying – Taizhou Yuanda1 or 21.25
09:00:00Chinese League 2Lhasa Chengtou – Hubei Chufeng HeliX21.40
09:00:00Chinese League 2Guangxi Baoyun – Sichuan Jiuniu FC21.39
12:00:00Chinese League 2Hangzhou Wuyue Qiantang – Suzhou JinfuX21.27
12:00:00Chinese League 2Shenyang City FC – Qingdao Jonoon1X1.24
12:00:00Chinese League 2Nanjing Shaye – Hunan Xiangtao1X1.17
12:30:00Chinese League 2Fujian Tianxin – Jiangxi Liansheng FCUnder 3.51.22
12:30:00Chinese League 2Zibo Cuju – Yinchuan Helanshan FCOver 1.51.26
12:30:00Chinese League 2Kunshan – Zhejiang YitengX21.38
12:30:00Chinese League 2Wuhan Shangwen – Shenzhen Pengcheng FC11.32
12:30:00Chinese League 2Chengdu Qianbao – Yunnan Kunlu11.26
19:00:00Brazilian Serie DVitoria ES – Brasiliense1 or 21.28
20:00:00Brazilian Serie DJuazeirense BA – Patrocinense MG1 or 21.25
20:00:00Brazilian Serie DCentral PE – Jacuipense BA1 or 21.25
21:00:00Brazilian Serie DFerroviaria SP – CianorteUnder 3.51.22
13:00:00Polish 3 Liga Gr.1Legionovia Legionowo – Sokol Ostroda11.28
14:00:00Polish 3 Liga Gr.1Unia Skierniewice – Legia II Warszawa1X1.25
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Ruch Wysokie Mazowieckie – MKS ElkUnder 3.51.30
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Sokol Aleksandrow Lodzki – Victoria Sulejówek11.29
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Jarota Jarocin – KP Starogard Gdanski1 or 21.24
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Mieszko Gniezno – Sokol Kleczew1X1.25
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Radunia Stezyca – Polonia Sroda Wielkopolska1X1.24
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Kotwica Kolobrzeg – Gwardia KoszalinOver 1.51.22
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2OKS Swit Skolwin – Chemik Bydgoszcz1X1.17
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Baltyk Koszalin – Kks Kalisz21.56
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Baltyk Gdynia – Lech Poznan II21.55
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Wierzyca Pelplin – Górnik KoninX21.25
19:30:00Italian Serie C PlayoffsTrapani – Piacenza1 or 21.27
17:00:00Canadian Premier LeagueYork 9 FC – Pacific FC1 or 21.23
19:30:00Canadian Premier LeagueFC Edmonton – Cavalry FC21.59
22:00:00Canadian Premier LeagueForge FC – Valour FCOver 1.51.31
14:00:00Stuttgart ATPFelix Auger Aliassime – Milos Raonic21.45
11:00:00Birmingham WTAJessika Ponchet – Magdalena Frech21.31
11:00:00Birmingham WTAKristyna Pliskova – Sofya Zhuk11.30
11:00:00Birmingham WTADestanee Aiava – Freya Christie11.19
11:00:00Birmingham WTATamara Korpatsch – Danielle Lao21.73
11:00:00Birmingham WTAJessica Pegula – Ankita Raina11.37