Biletul Zilei
Biletul Zilei

Cateva scurte explicatii despre Biletul Zilei

biletul zilei
  • Va punem la dispozitie biletul zilei pentru ca dumneavoastra sa puteti castiga pariurile! Inainte de a paria este foarte important sa analizati si sa ganditi inainte meciurile pe care vreti sa pariati. Meciuri de fotbal, tenis, hockey sau baschet, fiecare miscare trebuie analizata cu atentie. De aceea noi va oferim varianta noastra.

  • Exista foarte multe reguli de pariere pe care trebuie sa le luati in considerare atunci cand vreti sa analizati o partida sportiva. Cea mai mare greseala pe care o poate face un parior este sa creada ca favorita va invinge tot timpul. Pentru a reusit sa analizati corect trebuie sa aveti in vedere aspecte precum nivelul tehnic al celor doua echipe ,comparatiile echipelor, schimbarea antrenorului, motivatia jucatorilor, stadionul pe care se va juca partida, suporterii echipelor,jucatori absenti, forma celor doua echipe.

  • Toate aceste variabile, impreuna cu multe alte aspecte pe care le avem in vizor, formeaza impreuna o imagine de ansamblu a meciului care duce la vizualizarea rezultatului mult mai usor.Puteti alege sa faceti dumneavoastra de unul singur toata aceasta munca sau puteti verifica ultimele Bilete ale Zilei de pe site-ul nostru si veti observa ca pronosticurile noastre va vor indruma sa castigati mai mult decat v-ati dorit.

  • Chiar daca sunteti un impatimit al plimbarilor la agentia de pariuri sau va place sa pariati online, previziunile noastre va vor ajuta sa intelegti mai bine cursul echipelor si al partidelor lor. Va vor ajuta sa alegti partidele si sa pariati suma de bani necesara pentru a va depasi asteptarile de la acea echipa pe care ati vazut-o castigatoare.Pronosticurile noastre va vor ajuta sa vedeti viitorul!

  • Posibilitatea ca Biletele Zilei sa fie inexacte nu este complet exclusa, dar va asiguram ca echipa noastra analizeaza si firele de iarba de pe gazon pentru a intelege exact cum se va desfasura meciul. Dedicatia si atentia pe care o depunem pentru a va garanta castigul sunt imense. De altfel, daca pierdeti un bilet, va vom ajuta sa recastigati banii prin pronosticuri mai exacte si mai amanuntite, ca sa intelegti la fel de bine ca noi desfasurarea meciurilor de fotbal, tenis, baschet sau hockey.

  • Pronosticurile pe care vi le prezentam sunt analizate si primite de la mai multi pariori profesionisti si tipseri de incredere. Dupa o analiza a sistemului de pariere am ajuns la concluzia ca este cel mai eficient mod de a ajunge la un bilet care sa satisfaca multe nevoi. Tipserii sunt jucatori cu o experienta lunga de jocuri castig. In timp ce pe alte site-uri trebuie aceste informatii vitale vi se dau contra-cost, tipserii si pariorii nostrii va stau la dispozitie gratis.

  • Propunand mai multe variante va dam libertatea de a alege dintre mai multe pronosticuri bune pentru a le adauga pe biletul zilei. Va recomandam sa le studiati pe fiecare atent, sa intelegeti exact ce vrem sa va transmitem si apoi sa le adaugati pe biletul zilei! Astfel va veti garanta sansele de castig 100%.

  • Oferim meciuri de fotbal din ligi internationale, precum liga nordica, liga sud-americana, liga europeana. Meciuri de tenis de la cele mai mari turnee mondiale precum si cele de anvergura scazuta. In baschet oferim meciuri din baschet-ul european, dar si cel american.

  • Avem o lista variata de meciuri pe care v-o oferim pentru a va alege exact meciurile dorite pentru a le adauga la Biletul Zilei, dupa ce am analizat atent fiecare variabila amintita si explicata mai sus, pentru a va crea calea perfecta inspre castiguri extraordinare.

  • Site-ul nostru va avea grija ca toate pariurile dumneavoastra sa fie facute cu cap si sa aiba una din cele mai mari sanse pentru a obtine cel mai mare profit.Indiferent de cote, indiferent de meciuri, Biletul Zilei de pe site-ul nostru este unul din cele mai amanuntite si mai exacte bilete din lumea pariurilor. Va asteptam sa analizati, pariati si sa va ridicati castigurile!

Cele mai sigure pronosticuri pentru biletul zilei → azi 04.02.2023

Biletul Zilei 04 Februarie 2023

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
12:30:00Eng. Premier LeagueEverton – Arsenal21.41
15:00:00Eng. Premier LeagueWolverhampton – LiverpoolX21.27
15:00:00Eng. Premier LeagueBrighton – Bournemouth11.36
15:00:00Eng. Premier LeagueAston Villa – LeicesterUnder 3.51.36
15:00:00Eng. Premier LeagueManchester United – Crystal PalaceOver 1.51.28
15:00:00Eng. Premier LeagueBrentford – Southampton1X1.24
17:30:00Eng. Premier LeagueNewcastle – West Ham1X1.16
16:00:00French Ligue 1Paris Saint-Germain – ToulouseOver 1.51.14
18:00:00French Ligue 1Troyes – LyonX21.22
20:00:00French Ligue 1Rennes – Lille1 or 21.35
14:30:00German BundesligaBochum – HoffenheimX21.48
14:30:00German BundesligaBorussia Dortmund – Freiburg1X1.20
14:30:00German BundesligaUnion Berlin – Mainz1X1.25
14:30:00German BundesligaEintracht Frankfurt – Hertha BerlinOver 1.51.20
14:30:00German BundesligaCologne – RB LeipzigX21.27
17:30:00German BundesligaBorussia M’gladbach – Schalke 04Over 1.51.18
14:00:00Italian Serie ACremonese – LecceX21.48
17:00:00Italian Serie ARoma – EmpoliOver 1.51.32
19:45:00Italian Serie ASassuolo – AtalantaX21.28
13:00:00Spanish Liga PrimeraEspanyol – Osasuna1 or 21.40
15:15:00Spanish Liga PrimeraElche – Villarreal21.70
17:30:00Spanish Liga PrimeraAtletico Madrid – GetafeOver 1.51.47
20:00:00Spanish Liga PrimeraBetis – Celta VigoUnder 3.51.19
14:00:00French Ligue 2Saint-Etienne – Annecy1X1.26
17:45:00Dutch EredivisieVolendam – AZ21.52
19:00:00Dutch EredivisieEmmen – VitesseX21.45
19:00:00Dutch EredivisieUtrecht – Heerenveen1X1.23
20:00:00Dutch EredivisieSBV Excelsior – RKC WaalwijkX21.48
15:00:00Belgian First Division ACercle Brugge – Standard LiegeUnder 3.51.37
17:15:00Belgian First Division ARFC Seraing – Oud-Heverlee LeuvenX21.27
17:15:00Belgian First Division AEupen – WesterloX21.38
19:45:00Belgian First Division ASint-Truidense VV – Kortrijk1X1.23
17:00:00Swiss Super LeagueGrasshopper – FC BaselX21.38
19:30:00Swiss Super LeagueSt Gallen – Servette1X1.31
12:30:00English ChampionshipNorwich City – Burnley1 or 21.36
12:30:00English ChampionshipRotherham – Sheffield UnitedX21.22
15:00:00English ChampionshipPreston North End – Bristol City1 or 21.37
15:00:00English ChampionshipLuton – Stoke1 or 21.37
15:00:00English ChampionshipHull – CardiffUnder 3.51.23
15:00:00English ChampionshipMiddlesbrough – BlackpoolOver 1.51.27
15:00:00English ChampionshipReading – WatfordX21.45
15:00:00English ChampionshipSwansea – Birmingham1X1.27
15:00:00English ChampionshipMillwall – SunderlandUnder 3.51.24
15:00:00English ChampionshipHuddersfield – QPRX21.43
12:00:00German Bundesliga 2Jahn Regensburg – Arminia Bielefeld1 or 21.32
12:00:00German Bundesliga 2Eintracht Braunschweig – HeidenheimX21.38
12:00:00German Bundesliga 2Kaiserslautern – Holstein Kiel1 or 21.32
19:30:00German Bundesliga 2Greuther Furth – NurembergUnder 3.51.33
13:00:00Italian Serie BBenevento – Venezia1 or 21.38
13:00:00Italian Serie BCittadella – Ascoli1 or 21.42
13:00:00Italian Serie BCosenza – TernanaX21.40
13:00:00Italian Serie BPerugia – Brescia1X1.25
13:00:00Italian Serie BPisa – Sudtirol1X1.24
13:00:00Italian Serie BSPAL – BariX21.38
15:15:00Italian Serie BComo – FrosinoneX21.38
15:15:00Spanish Liga SegundaLeganes – Sporting GijonUnder 3.51.12
15:15:00Spanish Liga SegundaHuesca – MirandesUnder 3.51.15
17:30:00Spanish Liga SegundaTenerife – Albacete BalompieUnder 3.51.12
20:00:00Spanish Liga SegundaAlaves – Eibar1 or 21.32
15:30:00Portuguese Prim. LigaCD Santa Clara – BoavistaX21.48
18:00:00Portuguese Prim. LigaBenfica – Casa Pia Atletico11.21
20:30:00Portuguese Prim. LigaEstoril Praia – Vitoria GuimaraesX21.48
15:00:00Scottish PremiershipAberdeen – MotherwellUnder 3.51.36
15:00:00Scottish PremiershipHeart of Midlothian – Dundee United1X1.20
15:00:00Scottish PremiershipLivingston – Kilmarnock1 or 21.37
15:00:00Scottish PremiershipRangers – Ross CountyOver 2.51.42
15:00:00Scottish PremiershipSt Mirren – HibernianX21.47
10:30:00Turkish Super LigAnkaragucu – Fatih KaragümrükUnder 3.51.52
13:00:00Turkish Super LigSivasspor – BesiktasX21.33
16:00:00Turkish Super LigAntalyaspor – Gazisehir Gaziantep FK1X1.29
15:00:00Greek Super LeagueOFI Crete – PAS Giannina1X1.26
17:00:00Greek Super LeagueIonikos Nikea FC – Aris Thessaloniki FCX21.20
17:00:00Austrian CupWiener Sportklub – Ried21.49
14:00:00Czech 1. LigaFK Teplice – Banik OstravaX21.39
14:00:00Czech 1. LigaFK Jablonec – Fastav Zlín1X1.24
14:00:00Czech 1. Liga1 FC Slovacko – Sigma OlomoucUnder 3.51.31
17:00:00Czech 1. LigaFK Pardubice – Slavia Prague21.24
14:00:00Polish EkstraklasaRakow Czestochowa – Piast GliwiceOver 1.51.29
16:30:00Polish EkstraklasaGornik Zabrze – Lechia Gdansk1X1.31
19:00:00Polish EkstraklasaKGHM Zaglebie Lubin – Legia WarsawX21.36
15:00:00English League 1Cambridge United – Ipswich21.42
15:00:00English League 1Derby – Morecambe11.31
15:00:00English League 1Forest Green – Peterborough UnitedX21.25
15:00:00English League 1Port Vale – Wycombe1 or 21.28
15:00:00English League 1Accrington – Lincoln1 or 21.28
15:00:00English League 1Bolton – CheltenhamOver 1.51.28
15:00:00English League 1Bristol Rovers – Milton Keynes DonsUnder 3.51.30
15:00:00English League 1Fleetwood – Burton AlbionUnder 3.51.27
15:00:00English League 1Sheffield Wednesday – Plymouth Argyle1X1.20
15:00:00English League 1Exeter – Charlton1 or 21.28
15:00:00English League 1Oxford United – ShrewsburyUnder 3.51.30
15:00:00English League 1Portsmouth – Barnsley1 or 21.28
20:00:00Argentinian PrimeraArsenal Sarandi – Estudiantes de La PlataX21.35
20:00:00Argentinian PrimeraSarmiento – Barracas CentralUnder 3.51.17
22:15:00Argentinian PrimeraBelgrano – River PlateX21.22
23:00:00Mexican PrimeraLeon – PachucaX21.42
15:00:00Belgian First Division BRWD Molenbeek – SL16 FC11.32
19:00:00Belgian First Division BLierse Kempenzonen – Kfco Beerschot WilrijkX21.28
09:00:00Club FriendliesSC Weiz – HeiligenkreuzOver 1.51.05
09:30:00Club FriendliesApos Blansko – Start Brno1X1.27
10:00:00Club FriendliesDukla Praha – Slovan VelvaryOver 1.51.03
10:00:00Club FriendliesFC Sellier & Bellot Vlasim – Benesov11.33
10:00:00Club FriendliesVysocina Jihlava – Slavia Praha B1 or 21.24
10:00:00Club FriendliesGKS Tychy – GKS Katowice1 or 21.26
10:00:00Club FriendliesGwarek Tarnowskie Góry – MKS KluczborkUnder 3.51.54
10:00:00Club FriendliesVyskov – SK UnicovOver 1.51.07
10:00:00Club FriendliesArka Gdynia – Radunia StezycaOver 1.51.06
10:00:00Club FriendliesCSA Steaua Bucuresti – FC Metaloglobus BucurestiOver 1.51.14
10:00:00Club FriendliesND Beltinci – NK BistricaUnder 3.51.63
10:00:00Club FriendliesNK Dubrava – Zagorec Krapina11.23
10:00:00Club FriendliesDinamo Bucharest – CS BlejoiOver 1.51.13
11:00:00Club FriendliesFirst Vienna – Neusiedl11.34
11:00:00Club FriendliesGornik Polkowice – Sleza Wroclaw1X1.26
11:00:00Club FriendliesBronshoj – FA 2000X21.34
12:00:00Club FriendliesBryne – Sandnes Ulf1 or 21.23
12:00:00Club FriendliesFC Vion Zlate Moravce – PetrzalkaOver 1.51.10
12:00:00Club FriendliesBijelo Brdo – Granicar ZupanjaOver 2.51.59
12:00:00Club FriendliesZaglebie Sosnowiec – Tatran Liptovsky Mikulas1 or 21.26
12:00:00Club FriendliesSV Frauental – AllerheiligenX21.35
13:00:00Club FriendliesJerv – FlekkeroyOver 1.51.04
13:00:00Club FriendliesDugopolje – Vukovar 911 or 21.29
13:00:00Club FriendliesRuch Chorzow – GKS Jastrzebie ZdrojOver 1.51.09
13:00:00Club FriendliesSkeid – Moss1 or 21.24
13:00:00Club FriendliesND Gorica – NK Aluminij1X1.33
14:00:00Croatian 1. HNLLokomotiva Zagreb – NK OsijekX21.35
16:30:00Croatian 1. HNLNK Slaven Belupo – Dinamo Zagreb21.50
13:00:00German Regionall. NorthHolstein Kiel II – Rehden1X1.23
13:00:00German Regionall. NorthHamburger II – Eintracht Norderstedt1 or 21.27
13:00:00German Regionall. NorthKickers Emden – SSV Jeddeloh21.47
12:45:00English League 2Newport – Swindon Town1 or 21.30
15:00:00English League 2Bradford City – Mansfield1 or 21.30
15:00:00English League 2Gillingham – Crawley Town1X1.23
15:00:00English League 2Doncaster Rovers – Hartlepool United1X1.23
15:00:00English League 2Leyton Orient – AFC Wimbledon1X1.20
15:00:00English League 2Sutton – StevenageX21.38
15:00:00English League 2Northampton Town – WalsallUnder 3.51.20
15:00:00English League 2Salford City – Rochdale1X1.25
15:00:00English League 2Carlisle – Harrogate TownOver 1.51.28
15:00:00English League 2Crewe – GrimsbyX21.35
15:00:00English League 2Colchester – Barrow1 or 21.32
15:00:00English League 2Stockport – Tranmere1X1.20
15:00:00Scottish ChampionshipPartick – Cove RangersOver 1.51.19
15:00:00Scottish ChampionshipInverness Caledonian Thistle – Greenock Morton1 or 21.30
15:00:00Scottish ChampionshipArbroath – RaithX21.40
15:00:00Scottish ChampionshipHamilton – DundeeX21.17
12:30:00Romanian Liga 1AFC Hermannstadt – FC Arges1X1.23
18:00:00Romanian Liga 1FC Rapid 1923 – Voluntari1X1.24
13:30:00Hungarian NB 1Paksi SE – Kecskemeti1X1.31
16:00:00Hungarian NB 1Budapest Honved – Kisvarda FCX21.42
18:30:00Hungarian NB 1Fehérvár FC – Debreceni VSC1X1.28
13:00:00Cypriot Division 1Karmiotissa Polemidion – AEK Larnaca21.61
13:00:00Cypriot Division 1Olympiakos Nicosia – Enosis Neon Paralimni1 or 21.32
12:45:00French Div. 1 W.Guingamp W. – Reims W.X21.17
12:45:00French Div. 1 W.Paris FC W. – Dijon FCO W.Over 2.51.59
12:45:00French Div. 1 W.Rodez Aveyron W. – Lyon W.21.02
12:45:00French Div. 1 W.Soyaux W. – Fleury 91 W.21.26
14:30:00Club World CupWydad Casablanca – Al-Hilal RiyadhX21.48
17:00:00Club World CupSeattle Sounders – Al-Ahly CairoX21.42
11:00:00Port. Segunda LigaOliveirense – Vilafranquense1 or 21.33
14:00:00Port. Segunda LigaMoreirense – Academica ViseuUnder 3.51.34
15:30:00Port. Segunda LigaNacional – Torreense1 or 21.33
15:30:00Port. Segunda LigaFC Porto B – Belenenses1X1.22
13:00:00German 3. LigaFC Ingolstadt 04 – Borussia Dortmund II1X1.16
13:00:00German 3. LigaOsnabrück – Erzgebirge Aue1X1.19
13:00:00German 3. LigaZwickau – Meppen1 or 21.30
13:00:00German 3. LigaDynamo Dresden – Hallescher1X1.16
13:00:00German 3. LigaSaarbrucken – ElversbergX21.38
13:00:00German 3. LigaSV Wehen Wiesbaden – Viktoria Köln1X1.20
06:00:00Australian A-LeagueSydney – Central Coast MarinersUnder 3.51.54
06:00:00Australian A-LeagueMelbourne City – Macarthur FC11.33
08:45:00Australian A-LeagueAdelaide United FC – Brisbane RoarUnder 3.51.30
11:30:00Australian A-LeaguePerth Glory – Newcastle Jets1 or 21.37
13:00:00Israeli Premier LeagueSektzia Nes Tziona – Hapoel Beer Sheva21.37
15:30:00Israeli Premier LeagueMaccabi Tel-Aviv – Bnei SakhninOver 2.51.54
16:00:00Israeli Premier LeagueHapoel Haifa – MS AshdodX21.40
16:00:00Israeli Premier LeagueHapoel Katamon – Maccabi NetanyaX21.38
17:30:00Israeli Premier LeagueIroni Kiryat Shmona – Beitar Jerusalem1 or 21.28
15:00:00Scottish League 1Airdrieonians – ClydeOver 1.51.18
15:00:00Scottish League 1Alloa – PeterheadOver 1.51.20
15:00:00Scottish League 1Dunfermline – Montrose1X1.18
15:00:00Scottish League 1Queen of the South – Edinburgh City1X1.22
15:00:00Scottish League 1Kelty Hearts – FalkirkX21.25
15:00:00Scottish League 2Forfar – Stranraer1X1.23
15:00:00Scottish League 2Stenhousemuir – DumbartonX21.38
15:00:00Scottish League 2Elgin City – Albion Rovers1 or 21.28
15:00:00Scottish League 2Bonnyrigg Rose – AnnanX21.30
15:00:00Scottish League 2East Fife – Stirling AlbionX21.24
15:00:00N. Irish CupPortadown – Glentoran21.19
15:00:00N. Irish CupLarne – Linfield1 or 21.30
15:00:00N. Irish CupCliftonville – ColeraineUnder 3.51.44
15:00:00N. Irish CupInstitute FC – Ballyclare Comrades1 or 21.28
19:30:00Brazilian GauchoGremio RS – Aimore RSOver 2.51.82
19:00:00Brazilian MineiroDemocrata SL MG – Villa NovaUnder 3.51.22
19:30:00Brazilian MineiroAmerica Mineiro – CruzeiroX21.43
20:00:00Brazilian MineiroPouso Alegre MG – Patrocinense MGUnder 3.51.17
22:00:00Brazilian MineiroTombense MG – Caldense MG1X1.24
22:00:00Brazilian MineiroIpatinga MG – Atletico Mineiro21.24
18:30:00Brazilian PaulistaSão Bento SP – MirassolX21.31
19:00:00Brazilian PaulistaFerroviaria SP – Sao BernardoX21.41
19:00:00Brazilian PaulistaGuarani SP – BragantinoX21.31
21:30:00Brazilian PaulistaPalmeiras – SantosOver 1.51.35
12:45:00Uruguayan PrimeraRacing Club Montevideo – CA Boston RiverX21.38
20:00:00Uruguayan PrimeraPenarol de Montevideo – CA CerroOver 1.51.29
22:30:00Uruguayan PrimeraCerro Largo FC – River Plate MontevideoX21.27
18:00:00Peruvian PrimeraAtlético Grau – FBC MelgarX21.28
20:30:00Peruvian PrimeraUTC de Cajamarca – Cienciano1 or 21.28
20:30:00Peruvian PrimeraUniversitario de Deportes – Academia Cantolao11.34
10:00:00Italian PrimaveraLecce U19 – Hellas Verona U191X1.20
12:00:00Italian PrimaveraCagliari U19 – Frosinone U19X21.35
12:00:00Italian PrimaveraInter Milan U19 – Napoli U19Over 1.51.16
13:30:00Italian PrimaveraEmpoli U19 – Torino U19X21.38
14:00:00Italian PrimaveraUdinese U19 – Atalanta U19X21.40
14:00:00Italian PrimaveraSassuolo U19 – AC Milan U191X1.28
21:00:00Chilean PrimeraDeportes Magallanes – Union La Calera1 or 21.31
23:30:00Chilean PrimeraUnion Espanola – Everton VinaX21.43
13:35:00Kuwaiti Premier LeagueAl-Fehaheel – Al Nasr1 or 21.30
16:15:00Kuwaiti Premier LeagueKazma – AL Qadsia1 or 21.28
10:30:00Turkish Lig 1Bandirmaspor – DenizlisporOver 1.51.21
10:30:00Turkish Lig 1BB Erzurumspor – TuzlasporUnder 3.51.32
13:00:00Turkish Lig 1Boluspor – Pendikspor1 or 21.30
16:00:00Turkish Lig 1Caykur Rizespor – MalatyasporOver 1.51.22
13:35:00Qatari Stars LeagueAl Sadd – Umm Salal11.34
13:35:00Qatari Stars LeagueAl Wakrah – Al Gharafa1X1.22
16:00:00Qatari Stars LeagueAl-Duhail SC – Al Ahli Doha SC11.33
16:00:00Qatari Stars LeagueAl Rayyan – Al ArabiX21.23
13:30:00S. African Pr. LeagueGolden Arrows – Royal AM1 or 21.35
13:30:00S. African Pr. LeagueOrlando Pirates – Mamelodi SundownsX21.28
13:30:00S. African Pr. LeagueChippa United – Stellenbosch FCX21.42
15:30:00S. African Pr. LeagueSupersport United – Cape Town City FCUnder 3.51.15
08:30:00Indian League 1Sreenidi Deccan FC – Churchill Brothers1 or 21.28
13:30:00UAE Premier LeagueShabab Al-Ahli Dubai FC – Dibba Al Fujairah11.23
13:30:00UAE Premier LeagueAjman – Al NasrX21.35
16:15:00UAE Premier LeagueBanni Yas – Sharjah21.59
13:00:00Saudi Arabian Pro LeagueAl Tai – Al Ittihad JeddahX21.20
15:00:00Saudi Arabian Pro LeagueAl Faiha – Al-Wehdat1 or 21.30
15:00:00English National LeagueYeovil – Maidstone UnitedUnder 3.51.32
15:00:00English National LeagueOldham – HalifaxUnder 3.51.25
15:00:00English National LeagueBromley – Maidenhead1X1.27
15:00:00English National LeagueSouthend United – York CityOver 1.51.32
15:00:00English National LeagueAldershot – Dorking Wanderers1X1.30
15:00:00English National LeagueEastleigh FC – WokingX21.30
15:00:00English National LeagueWealdstone FC – Dagenham and RedbridgeX21.42
15:00:00English National LeagueTorquay – Notts County21.31
15:00:00English National LeagueSolihull Moors F.C. – GatesheadUnder 3.51.42
15:00:00English National LeagueBoreham Wood – ChesterfieldX21.38
17:20:00English National LeagueAltrincham – WrexhamX21.19
19:00:00Brazilian CatarinenseConcordia – Chapecoense SCX21.32
19:30:00Brazilian CatarinenseAvai – FigueirenseUnder 3.51.12
18:30:00Brazilian GoianoIpora GO – Inhumas EC GO1X1.24
19:00:00Brazilian GoianoGoianesia GO – Vila NovaX21.28
20:00:00Argentinian Primera B NacionalPatronato – Guillermo Brown1X1.13
20:00:00Argentinian Primera B NacionalAll Boys – Nueva Chicago1X1.16
23:45:00Argentinian Primera B NacionalClub Atletico Alvarado – San Martin San JuanX21.32
20:30:00Colombian Primera AIndependiente Medellin – Independiente Santa Fe1X1.23
22:45:00Colombian Primera AJaguares De Cordoba – Atletico Nacional1X1.23
21:00:00Paraguayan PrimeraSportivo Trinidense – Cerro Porteno21.61
23:30:00Paraguayan PrimeraResistencia FC – Libertad Asuncion21.45
23:00:00Costa Rican Primera DivisionPerez Zeledon – AD Guanacasteca1X1.25
12:00:00Serbian Super LigaFK Radnicki 1923 – Vozdovac1 or 21.35
15:00:00Serbian Super LigaRed Star Belgrade – VojvodinaOver 2.51.58
17:00:00Serbian Super LigaFK Spartak Subotica – CukarickiX21.30
23:30:00Venezuelan PrimeraDeportivo La Guaira – Monagas SCX21.40
14:00:00Welsh FA CupConnah’s Quay – Airbus UK BroughtonOver 2.51.37
14:00:00Welsh FA CupBala Town – Briton Ferry11.27
10:00:00Vietnamese V-LeagueHoang Anh Gia Lai – Hong Linh Ha Tinh1 or 21.30
12:15:00Vietnamese V-LeagueHai Phong – Binh Duong1 or 21.30
06:30:00Aus. NPL NSWNWS Spirit – North Shore Mariners1X1.27
08:00:00Aus. NPL NSWSt George City FA – Rockdale City SunsX21.30
10:00:00Azerbaijani Premyer LiqasiKapaz – Qarabag21.19
13:00:00Maltese Pr. LeagueFloriana FC – Hamrun SpartansX21.23
13:00:00Maltese Pr. LeagueGudja United – St Lucia FC1X1.24
15:15:00Maltese Pr. LeagueSirens FC – Mosta FCX21.30
15:15:00Maltese Pr. LeaguePieta Hotspurs – Gzira United FC21.20
21:30:00Brazilian CearensePacajus EC – Barbalha CEOver 1.51.21
19:00:00Brazilian BaianoDoce Mel EC BA – Juazeirense BAX21.22
21:30:00Brazilian ParanaenseAruko Sports PR – Metropolitano Maringa PRX21.22
21:30:00Brazilian ParanaenseCascavel PR – Operario PRX21.44
19:30:00African Nations Champs.Algeria – Senegal1X1.19
19:00:00Brazilian PernambucanoRetro FC Brasil – Porto PE11.33
19:30:00Brazilian PernambucanoSalgueiro PE – Santa CruzX21.42
08:30:00Indonesian Liga 1Arema – PSM MakassarX21.31
09:00:00Indonesian Liga 1Persik Kediri – PSIS SemarangX21.36
19:00:00Bolivian Profesional LigaLibertad Gran Mamore – Vaca DiezOver 1.51.16
21:30:00Bolivian Profesional LigaThe Strongest – Universitario de Vinto11.25
13:30:00Italian Serie DAC Legnano 1913 – GS CastaneseUnder 3.51.24
13:30:00Italian Serie DSanremese – BorgosesiaOver 1.51.25
13:30:00Italian Serie DAC Bra – Pinerolo1X1.18
13:30:00Italian Serie DRavenna – AC Crema1X1.22
13:30:00Italian Serie DLentigione Calcio – MezzolaraX21.40
13:30:00Italian Serie DPrato – SalsomaggioreOver 1.51.24
13:30:00Italian Serie DUS Corticella – ForliX21.27
13:30:00Italian Serie DFano – SSD Porto D’Ascoli1 or 21.35
13:30:00Italian Serie DVirtus Bolzano – A.c. Mestre1X1.18
14:00:00Italian Serie DFezzanese – Chisola CalcioUnder 3.51.25
19:00:00Italian Serie DBarletta Calcio – Bitonto1X1.23
10:00:00German Bundesliga A-JuniorenDarmstadt U19 – FC Augsburg U19X21.40
11:00:00German Bundesliga A-JuniorenSV Meppen U19 – St. Pauli U191 or 21.23
11:00:00German Bundesliga A-JuniorenStuttgart U19 – Hoffenheim U191X1.22
12:00:00German Bundesliga A-JuniorenUnion Berlin U19 – Hansa Rostock U19Over 1.51.13
12:00:00German Bundesliga A-JuniorenDynamo Dresden U19 – Berliner AK 07 U19Over 1.51.09
12:00:00German Bundesliga A-JuniorenEintracht Frankfurt U19 – Karlsruher SC U191X1.25
13:00:00German Bundesliga A-JuniorenHeidenheim U19 – Bayern Munich U19X21.32
21:00:00Guatemalan Liga NacionalCSD Municipal – Deportivo MixcoOver 1.51.30
07:00:00Hong Kong Premier LeagueTai Po FC – Eastern AthleticX21.17
10:00:00Hong Kong Premier LeagueHK U23 – Southern District RSA21.05
21:00:00Panamanian PrimeraAlianza FC (Pan) – Sporting San MiguelitoX21.28
23:15:00Panamanian PrimeraCD Universitario – UMECIT1X1.20
11:00:00Thai Premier LeagueChiangrai United – Prachuap FC1X1.24
11:30:00Thai Premier LeagueBG Pathum United FC – Buriram United FCX21.27
12:00:00Thai Premier LeagueSukhothai FC – Muang Thong UnitedX21.30
13:00:00German Bundesliga W.Freiburg W. – Wolfsburg W.21.17
15:00:00N. Irish ChampionshipDundela – Dergview1X1.20
15:15:00Omani Pro LeagueAl Seeb – Al Musanaa1X1.18
14:00:00San Marino CampionatoVirtus – Fiorentino1X1.19
18:00:00San Marino CampionatoFolgore / Falciano – PennarossaUnder 3.51.30
18:00:00San Marino CampionatoDomagnano – Tre Penne21.26
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupSomaspor – AmedsporX21.35
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupArnavutkoy Belediyesi Genclik Ve Spor – Ankaraspor1X1.24
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupDuzcespor – InegölsporOver 1.51.24
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAfjet Afyonspor – Batman PetrolsporOver 1.51.30
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupSanliurfaspor – Erokspor1 or 21.30
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupMenemen Belediyespor – Idare GenclikOver 1.51.26
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupBursaspor – Corum BelediyesporX21.19
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupKocaelispor – AS Sariyer11.27
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupDiyarbakir FK AS 1977 – Fethiyespor1 or 21.30
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupIskenderun FK – Hekimoglu Trabzon1X1.20
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupZonguldakspor – Kirklarelispor1X1.23
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupKaracabey Birlikspor – Pazarspor11.24
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupAnkara Demirspor – 1928 BucasporX21.38
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupKirsehir Belediyespor – Serik Belediyespor1 or 21.32
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupKastamonuspor – Utas Usakspor A.s1X1.19
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupVanspor – Adiyaman 1954Over 1.51.31
11:00:00Turkish Lig 3 Group 1Sile Yildizspor – Karsiyaka21.52
11:00:00Turkish Lig 3 Group 2Orduspor 1967 – Turgutluspor11.29
15:00:00English Isthmian PremierBognor Regis Town – Brightlingsea RegentOver 1.51.13
15:00:00English Isthmian PremierHastings – Margate FC1X1.19
15:00:00English Isthmian PremierBishop’s Stortford – Corinthian Casuals11.22
15:00:00English Isthmian PremierFolkestone Invicta – HornchurchUnder 3.51.55
15:00:00English Isthmian PremierLewes – KingstonianOver 1.51.17
15:00:00English Isthmian PremierBillericay – Enfield Town1 or 21.27
15:00:00English Isthmian PremierAveley FC – Bowers & PitseaOver 1.51.21
15:00:00English Isthmian PremierHerne Bay – HorshamX21.20
15:00:00English Isthmian PremierPotters Bar Town FC – Haringey Borough1X1.24
15:00:00English Isthmian PremierWingate & Finchley – Cray WanderersX21.24
15:00:00English Isthmian PremierCarshalton Athletic – Canvey Island1 or 21.30
15:00:00Eng. National NorthFarsley Celtic – HerefordX21.35
15:00:00Eng. National NorthChester – Spennymoor TownUnder 3.51.37
15:00:00Eng. National NorthKidderminster Harriers – Scarborough Athletic1X1.22
15:00:00Eng. National NorthLeamington – Blyth SpartansUnder 3.51.30
15:00:00Eng. National NorthAFC Fylde – Curzon Ashton FCOver 1.51.26
15:00:00Eng. National NorthDarlington – Telford1X1.23
15:00:00Eng. National NorthAlfreton Town FC – Boston United1X1.25
15:00:00Eng. National NorthGloucester City – Bradford ParkUnder 3.51.40
15:00:00Eng. National NorthBanbury United – Kettering1X1.17
15:00:00Eng. National NorthChorley – Southport1X1.18
15:00:00Eng. National NorthPeterborough Sports – BrackleyX21.22
15:00:00Eng. National NorthBuxton FC – Kings LynnX21.19
15:00:00Eng. National SouthEastbourne – Taunton TownUnder 3.51.28
15:00:00Eng. National SouthChelmsford – Bath City1X1.23
15:00:00Eng. National SouthWelling United – DartfordX21.28
15:00:00Eng. National SouthCheshunt FC – Hemel Hempstead TownX21.35
15:00:00Eng. National SouthHungerford Town FC – Oxford CityX21.25
15:00:00Eng. National SouthSlough Town – Dover1 or 21.28
15:00:00Eng. National SouthSt Albans City – Hampton & Richmond1X1.20
15:00:00Eng. National SouthWeymouth – Dulwich Hamlet1X1.27
15:00:00Eng. National SouthEbbsfleet – Havant & Waterlooville1X1.28
15:00:00Eng. National SouthChippenham Town – Braintree1 or 21.30
15:00:00Eng. National SouthTonbridge Angels – Worthing FCX21.30
15:00:00Eng. National SouthConcord Rangers – FarnboroughX21.20
12:00:00German Regionall. NortheastBerliner AK 07 – BFC Dynamo1 or 21.25
12:00:00German Regionall. NortheastBabelsberg – Hertha Berlin II1X1.25
13:00:00German Regionall. WestFortuna Düsseldorf II – Borussia Mönchengladbach IIX21.30
13:00:00German Regionall. WestFortuna Cologne – Wattenscheid 0911.34
13:00:00German Regionall. West1. FC Duren – SV 19 Straelen1X1.22
13:00:00German Regionall. WestWuppertaler – FC Bocholt 1900Over 1.51.18
13:00:00German Regionall. WestOberhausen – Cologne II1X1.28
13:00:00German Regionall. West1. FC Kaan-Marienborn – Lippstadt 081X1.28
13:00:00German Regionall. WestFC Schalke 04 II – SV Rodinghausen1 or 21.27
13:00:00German Regionall. WestRot Weiss Ahlen – WiedenbruckX21.35
11:30:00English Super League W.Leicester W. – Manchester City W.21.03
12:30:00English Super League W.Aston Villa W. – Brighton & Hove W.Over 1.51.22
11:00:00Spanish Liga Primera W.Athletic Bilbao W. – UD Granadilla Tenerife W.1 or 21.28
11:00:00Spanish Liga Primera W.Alhama CF W. – Levante Las Planas W.1X1.25
15:00:00Spanish Liga Primera W.Alaves W. – Levante W.21.23
17:15:00Spanish Liga Primera W.Valencia W. – Real Madrid W.21.28
21:00:00Colombian Primera BClub Cortuluá – ValleduparOver 1.51.18
21:00:00Colombian Primera BAtletico – Real San Andrés1 or 21.32
13:30:00Italian Serie C Girone BVirtus Entella – Fermana1X1.18
13:30:00Italian Serie C Girone BFiorenzuola – Olbia 1905Under 3.51.26
13:30:00Italian Serie C Girone BSEF Torres – LuccheseUnder 3.51.21
13:30:00Italian Serie C Girone BSan Donato Tavarnelle – VIS Pesaro1 or 21.42
16:30:00Italian Serie C Girone BCesena – Siena1X1.18
16:30:00Italian Serie C Girone BAncona-Matelica – ReggianaX21.30
16:30:00Italian Serie C Girone BRimini Calcio – GubbioX21.35
16:30:00Italian Serie C Girone BPontedera – US Alessandria Calcio1X1.25
16:30:00Italian Serie C Girone BRecanatese – Imolese Calcio1 or 21.40
12:00:00Indian Super LeagueMumbai City – Hyderabad FC1X1.22
14:00:00Indian Super LeagueNorthEast United – JamshedpurX21.25
15:30:00Ivory Coast Ligue 1Bouaké FC – Stade d’AbidjanX21.28
15:30:00Ivory Coast Ligue 1Es Bafing – Lys SassandraX21.35
17:45:00Ivory Coast Ligue 1San Pedro FC – Sporting Club de GagnoaX21.35
15:00:00English Northern PremierAshton Utd – Morpeth Town1 or 21.27
15:00:00English Northern PremierGainsborough Trinity – Whitby Town1X1.18
15:00:00English Northern PremierHyde FC – Warrington Rylands 1906 FC1X1.24
15:00:00English Northern PremierLiversedge – Belper TownUnder 3.51.42
15:00:00English Northern PremierMarske United FC – GuiseleyX21.38
15:00:00English Northern PremierMatlock Town – FC United of ManchesterUnder 3.51.39
15:00:00English Northern PremierNantwich – Atherton Collieries1 or 21.32
15:00:00English Northern PremierRadcliffe FC – Marine FC1 or 21.28
15:00:00English Northern PremierSouth Shields – Lancaster CityOver 1.51.24
15:00:00English Northern PremierWarrington Town – Stafford Rangers1X1.20
15:00:00English Northern PremierBamber Bridge – Stalybridge CelticUnder 3.51.37
14:00:00Brazilian Paulista A2XV de Piracicaba SP – Novorizontino SPX21.35
18:00:00Brazilian Paulista A2Sao Caetano SP – Monte Azul SP1X1.20
18:00:00Brazilian Paulista A2Primavera SP – Rio Claro SPUnder 3.51.37
19:00:00Brazilian Paulista A2Comercial SP – EC Taubate SP1 or 21.32
20:00:00Brazilian Paulista A2EC Lemense – Portuguesa SantistaX21.28
21:00:00Brazilian Paulista A2Atletico Linense SP – Noroeste SPUnder 3.51.37
22:30:00Brazilian Paulista A2Velo Clube SP – OesteX21.42
20:30:00Brazilian Copa do NordesteNautico PE – CRB AL1 or 21.32
20:30:00Brazilian Copa do NordesteCeara CE – Sampaio Correa MAOver 1.51.34
21:30:00Brazilian Copa do NordesteABC – Fortaleza CEX21.22
23:30:00Brazilian Copa do NordesteBahia Salvador BA – FerroviarioOver 1.51.31
21:30:00El Salvador PrimeraJocoro FC – Luis Angel FirpoUnder 3.51.23
13:00:00Palestine West Bank LeagueIslami Qalqilya – Shabab Al AmariX21.24
13:00:00Palestine West Bank LeagueAhli Al Khalil – Shabab Alsamu1 or 21.30
13:00:00Palestine West Bank LeagueMosaset AL Bireh – Shabab Al-DhahiriyaX21.30
10:00:00Kenyan Premier LeagueKenya Commercial Bank – Mathare United FCOver 2.51.58
12:00:00Kenyan Premier LeagueGor Mahia – Nairobi City Stars FCOver 1.51.32
12:00:00Kenyan Premier LeagueWazito FC – Sofapaka FCX21.32
12:00:00Kenyan Premier LeagueTusker FC – Kariobangi Sharks1X1.20
12:00:00Kenyan Premier LeagueKakamega Homeboyz – Posta Ranger FC1X1.18
12:15:00Kenyan Premier LeagueFC Talanta – Bandari FCX21.27
18:00:00Brazilian Paulista A3Rio Preto SP – Bandeirante EC SPX21.35
18:00:00Brazilian Paulista A3Sao Bernardo – Desportivo Brasil SP1X1.20
18:00:00Brazilian Paulista A3Capivariano SP – GD Prudente SP1 or 21.32
19:00:00Brazilian Paulista A3GO Audax SP – Matonense SP1 or 21.32
19:00:00Brazilian Paulista A3Sao Jose EC SP – Uniao Suzano AC SPUnder 3.51.29
21:00:00Brazilian Paulista A3Sertaozinho – Barretos SPX21.35
15:00:00Nigerian Premier LeagueBendel Insurance FC – Gombe United FC11.24
11:00:00Zambian Premier LeagueNAPSA Stars FC – Power DynamosX21.35
13:00:00Zambian Premier LeagueGreen Buffaloes – Forest Rangers1 or 21.40
13:00:00Zambian Premier LeagueBuildcon F.C. – Red Arrows FCX21.38
13:00:00Zambian Premier LeagueKabwe Warriors – Nkwazi1 or 21.45
13:00:00Zambian Premier LeagueKansanshi Dynamos – Lumwana RadiantsUnder 3.51.09
13:00:00Zambian Premier LeagueChambishi – Nkana FCX21.32
13:00:00Zambian Premier LeagueZesco United – Green EaglesOver 1.51.56
13:00:00Zambian Premier LeagueNchanga Rangers – MuzaX21.40
12:30:00Belgian Super League W.Standard Liege W. – Anderlecht W.X21.17
14:30:00Belgian Super League W.SC Eendracht Aalst W. – White Star Woluwe W.X21.23
15:15:00Belgian Super League W.Club Brugge W. – Zulte Waregem W.11.29
18:00:00Belgian Super League W.Oud-Heuverlee W. – Gent W.Over 3.51.99
09:15:00Bangladesh Premier LeagueSheikh Jamal – Dhaka AbahaniX21.19
09:15:00Bangladesh Premier LeagueBangladesh Police FC – Rahmatgonj MFSUnder 3.51.17
23:00:00Nicaraguan Primera DivisionUNAN Managua – ART Municipal Jalapa1 or 21.30
13:15:00UAE Division 1Al-Rams – Baynounah11.28
21:00:00Costa Rican Liga de AscensoCS Uruguay de Coronado – Municipal Santa Ana1 or 21.28
21:00:00Costa Rican Liga de AscensoFutbol Consultants Desamparados – AD RosarioX21.40
13:00:00Dutch Tweede DivisieVV Katwijk – Quick BoysOver 1.51.17
13:30:00Dutch Tweede DivisieHHC Hardenberg – OFC OostzaanOver 2.51.33
13:30:00Dutch Tweede DivisieFC Lisse – SV Spakenburg1 or 21.27
14:00:00Dutch Tweede DivisieVV IJsselmeervogels – Excelsior MaassluisUnder 3.51.44
14:00:00Dutch Tweede DivisieRijnsburgse Boys – Amsterdam FC1 or 21.26
14:00:00Dutch Tweede DivisieKozakken Boys – Volendam1X1.21
14:30:00Dutch Tweede DivisieKoninklijke Hfc – Scheveningen1X1.24
16:00:00Dutch Tweede DivisieJong Sparta Rotterdam – NoordwijkUnder 3.51.45
17:00:00Dutch Tweede DivisieTEC – De TreffersX21.24
11:00:00Portuguese Liga 3Moncarapachense – Alverca FutebolX21.20
15:00:00Portuguese Liga 3CDC Montalegre – VarzimX21.30
15:00:00Portuguese Liga 3GD Fontinhas – Real Sporte1 or 21.30
15:00:00Portuguese Liga 3Vitoria Guimaraes B – Sao Joao VerX21.30
15:00:00Portuguese Liga 3Fafe – Sporting Braga BX21.40
17:00:00Portuguese Liga 3FC Felgueiras – CF Canelas 2010Over 1.51.44
11:30:00Italian Serie A W.Sampdoria W. – Fiorentina W.21.25
11:30:00Italian Serie A W.Como W. – AS Roma W.21.03
13:30:00Italian Serie A W.Juventus W. – AC Milan W.Over 1.51.14
13:30:00Italian Serie A W.Pomigliano W. – Parma W.Over 1.51.16
18:00:00Brazilian BrasilienseParanoa – Brasilia FC1 or 21.30
12:00:00Argentinian Primera W.Gimnasia de La Plata W. – Social Atletico Television W.11.25
12:00:00Argentinian Primera W.Huracán W. – CA Independiente W.1 or 21.25
19:00:00Brazilian AlagoanoCruzeiro de Arapiraca – CoruripeUnder 3.51.21
13:00:00Rwandan Division 1Sunrise – APR FC21.78
13:00:00Rwandan Division 1Rutsiro FC – Mukura Victory Sports FCX21.35
18:00:00Mexican Primera W.Cruz Azul W. – Pumas UNAM W.1 or 21.28
19:30:00Brazilian MatogrossenseDom Bosco – Cuiaba EC21.16
23:00:00Brazilian MatogrossenseSport Sinop MT – LuverdenseX21.40
18:15:00Brazilian SergipanoLagarto SE – Dorense SE11.23
19:00:00Brazilian SergipanoConfianca – Estanciano SEOver 2.52.38
13:00:00German Oberliga WestfalenSportfreunde Lotte – Tus Bovinghausen 04X21.32
16:00:00Tanzanian Premier LeagueYoung Africans – Namungo FCOver 1.51.36
17:30:00Tanzanian Premier LeagueDodoma FC – AzamX21.24
11:00:00Portuguese League U23Rio Ave U23 – Portimonense U231 or 21.25
11:00:00Portuguese League U23Gil Vicente U23 – SC Farense U231 or 21.27
11:00:00Portuguese League U23Sporting CP U23 – Marítimo U231 or 21.25
11:00:00Portuguese Liga W.Famalicao W. – CS Maritimo Madeira W.Over 3.51.49
13:00:00Portuguese Liga W.CA Ouriense W. – SC Braga W.21.20
15:00:00Portuguese Liga W.Valadares Gaia FC W. – Sporting CP W.21.11
15:00:00Portuguese Liga W.SCU Torreense W. – Vilaverdense FC W.X21.25
13:30:00Botswana Premier LeagueBdf Xi – Orapa UnitedX21.24
14:00:00Botswana Premier LeaguePolice – Nico United1 or 21.38
14:00:00Botswana Premier LeagueTownship Rollers – Holy Ghost11.27
18:45:00Brazilian Piauiense4 De Julho – Fluminense Ec PiX21.32
19:00:00Brazilian PiauienseRiver PI – AA Corisaba PIOver 1.51.31
11:30:00Virtual BundesligaBochum (Virtual) – Hoffenheim (Virtual)X21.50
11:30:00Virtual BundesligaBorussia Monchengladbach (Virtual) – Schalke 04 (Virtual)Over 1.51.18
11:30:00Virtual BundesligaUnion Berlin (Virtual) – Mainz (Virtual)1X1.28
11:30:00Virtual BundesligaCologne (Virtual) – RB Leipzig (Virtual)X21.30
11:30:00Virtual BundesligaEintracht Frankfurt (Virtual) – Hertha BSC (Virtual)Over 1.51.20
11:30:00Virtual BundesligaBorussia Dortmund (Virtual) – Freiburg (Virtual)1X1.22
09:00:00Virtual LaLigaEspanyol (Virtual) – Osasuna (Virtual)1 or 21.42
09:00:00Virtual LaLigaElche (Virtual) – Villarreal (Virtual)21.69
09:00:00Virtual LaLigaAtletico Madrid (Virtual) – Getafe (Virtual)Over 1.51.48
09:00:00Virtual LaLigaBetis (Virtual) – Celta (Virtual)1 or 21.39
10:00:00Virtual Premier LeagueManchester United (Virtual) – Crystal Palace (Virtual)Over 1.51.27
10:00:00Virtual Premier LeagueNewcastle United (Virtual) – West Ham United (Virtual)1X1.17
10:00:00Virtual Premier LeagueBrighton (Virtual) – Bournemouth (Virtual)11.35
10:00:00Virtual Premier LeagueWolves (Virtual) – Liverpool (Virtual)X21.28
10:00:00Virtual Premier LeagueBrentford (VIrtual) – Southampton (Virtual)1X1.27
10:00:00Virtual Premier LeagueAston Villa (Virtual) – Leicester City (Virtual)1X1.31
10:00:00Virtual Premier LeagueEverton (Virtual) – Arsenal (Virtual)21.40
09:00:00Virtual Serie ACremonese (Virtual) – Lecce (Virtual)X21.51
09:00:00Virtual Serie ARoma (Virtual) – Empoli (Virtual)Over 1.51.33
09:00:00Virtual Serie ASassuolo (Virtual) – Atalanta (Virtual)X21.32
11:00:00Virtual Ligue 1Rennes (Virtual) – Lille (Virtual)1 or 21.36
11:00:00Virtual Ligue 1PSG (Virtual) – Toulouse (Virtual)11.32
11:00:00Virtual Ligue 1Troyes (Virtual) – Lyon (Virtual)X21.24
08:00:00Virtual Turkish Super LigAntalyaspor (Virtual) – Gaziantep FK (Virtual)1X1.30
08:00:00Virtual Turkish Super LigAnkaragucu (Virtual) – Fatih Karagumruk (Virtual)Under 3.51.49
08:00:00Virtual Turkish Super LigSivasspor (Virtual) – Besiktas (Virtual)X21.35
16:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 1Real Balompedica Linense – LinaresUnder 3.51.20
18:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 1Deportivo La Corunya – Merida UDOver 1.51.42
18:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 1CF Talavera de la Reina – Algeciras1 or 21.32
16:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 2Union Irun – CF Intercity1 or 21.32
18:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 2Real Murcia – Real Sociedad B1X1.22
18:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 2UD Cornella – Barcelona B1 or 21.32
07:00:00Davis CupFayziev S / Fomin S – Krajicek A / Rajeev R21.07
07:30:00Davis CupMaamoun K-M / Safwat M – Borba J / Vallejo D11.29
08:00:00Davis CupErel Y / Kirkin E – Dominko S / Rola B11.21
08:00:00Davis CupLock B / Lock CJ – Behar A / Cuevas M21.24
09:00:00Davis CupAlkotop Moh / Alkotop Mou – Arevalo-Gonzalez M / Miralles L21.07
09:00:00Davis CupAmr Asrawy – Adolfo Daniel Vallejo21.69