Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 15 Iunie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
20:00:00Spanish Liga SegundaMalaga – Deportivo La Corunya1 or 21.35
12:30:00Friendly InternationalsIndonesia – Vanuatu11.22
13:30:00Friendly InternationalsUganda – Ivory Coast21.70
14:30:00Friendly InternationalsSouth Africa – GhanaX21.52
17:00:00Friendly InternationalsKenya – Congo DRX21.52
17:00:00Norwegian EliteserienHaugesund – BrannX21.49
20:00:00Copa AmericaVenezuela – PeruX21.38
23:00:00Copa AmericaArgentina – Colombia1 or 21.38
12:30:00Toulon TournamentMexico U21 – Ireland U21Under 3.51.19
15:00:00Toulon TournamentBrazil U20 – Japan U2211.22
14:30:00Norwegian Division 1Kongsvinger IL – StartX21.39
15:00:00Swedish SuperettanVarbergs – Norrby IF1X1.19
15:00:00Swedish SuperettanÖsters IF – IF Brommapojkarna1X1.25
15:00:00Swedish SuperettanIK Frej Taby – Dalkurd FFX21.51
15:00:00Swedish SuperettanBrage – Trelleborgs FF1X1.27
17:00:00Swedish SuperettanDegerfors IF – VasterasOver 1.51.24
10:00:00Japanese J-LeagueShimizu S-Pulse – Yokohama MarinosX21.35
11:00:00Japanese J-LeagueUrawa Red Diamonds – Sagan TosuUnder 3.51.19
11:00:00Japanese J-LeagueMatsumoto Yamaga – Vegalta Sendai1 or 21.38
11:00:00Japanese J-LeagueIwata Jubilo – Gamba Osaka1 or 21.35
11:00:00Japanese J-LeagueFC Tokyo – Vissel Kobe1X1.20
11:00:00Japanese J-LeagueOita Trinita – Nagoya GrampusX21.40
17:00:00Icelandic ÚrvalsdeildIA Akranes – KR ReykjavikX21.48
17:00:00Icelandic ÚrvalsdeildValur Reykjavik – IBV Vestmannaeyjar11.31
17:00:00Icelandic ÚrvalsdeildKA Akureyri – Grindavik1X1.23
17:00:00World Cup U20Ukraine U20 – South Korea U201 or 21.40
14:00:00World Cup WomenNetherlands W. – Cameroon W.Over 2.51.65
20:00:00World Cup WomenCanada W. – New Zealand W.Over 1.51.41
13:30:00Club FriendliesKFC Komarno – Slovan Bratislava21.28
15:30:00Club FriendliesFastav Zlín – Spartak TrnavaOver 1.51.14
14:00:00Finnish CupMariehamn – IlvesX21.35
17:30:00Spanish Segunda BUD Logrones – Hercules1X1.19
18:30:00Spanish Segunda BPonferradina – CartagenaUnder 3.51.22
15:00:00Tunisian Ligue 1US Monastirienne – Stade GabesienX21.32
15:00:00Tunisian Ligue 1Hammam Lif – Stade Tunisien11.27
15:00:00Tunisian Ligue 1Avenir Gabesien – Jeunesse Sportive KairouanaiseX21.30
15:00:00Tunisian Ligue 1ES Metlaoui – US Tataouine1X1.22
15:00:00Tunisian Ligue 1Etoile Sportive du Sahel – Club AfricainOver 1.51.36
15:00:00Tunisian Ligue 1Esperance Sportive Tunis – Club Athletic Bizertin11.29
15:00:00Tunisian Ligue 1Club Sportif Sfaxien – US Ben GuerdaneOver 1.51.46
15:00:00Belarusian Vysshaya LigaDnepr Mogilev – IslochX21.25
17:00:00Belarusian Vysshaya LigaSlavia Mozyr – SlutskUnder 3.51.19
18:45:00Belarusian Vysshaya LigaTorpedo Zhodino – FC Vitebsk1 or 21.25
12:35:00Chinese Super LeagueGuangzhou R&F – Wuhan Zall1X1.27
12:35:00Chinese Super LeagueHebei China Fortune FC – Dalian YifangUnder 3.51.38
11:00:00Estonian MeistriliigaMaardu Linnameeskond – Flora Tallinn21.06
14:00:00Estonian MeistriliigaNõmme Kalju – Narva TransOver 1.51.21
17:00:00Estonian MeistriliigaFC Kuressaare – Jalgpallikool Tammeka1 or 21.20
10:00:00Japanese J-League 2Ventforet Kofu – Tokyo VerdyOver 1.51.30
10:00:00Japanese J-League 2Omiya Ardija – GifuOver 1.51.29
10:00:00Japanese J-League 2Yokohama FC – Tokushima Vortis1 or 21.34
10:00:00Japanese J-League 2Zwiegen Kanazawa – Ehime1X1.15
10:00:00Japanese J-League 2JEF United Chiba – Kagoshima United1 or 21.33
11:00:00Japanese J-League 2Fagiano Okayama – Renofa Yamaguchi1X1.27
11:00:00Japanese J-League 2Montedio Yamagata – Mito Hollyhock1 or 21.41
11:00:00Japanese J-League 2Niigata Albirex – Tochigi1X1.19
11:00:00Japanese J-League 2Kyoto – Ryukyu1X1.21
11:00:00S. Korean K-LeagueUlsan Hyundai – Pohang Steelers1X1.20
11:00:00S. Korean K-LeagueIncheon United – Jeonbuk Hyundai Motors21.43
11:00:00S. Korean K-LeagueSeongnam Ilhwa – Gyeongnam1 or 21.35
11:30:00S. Korean K-LeagueDaegu – Gangwon1X1.27
12:00:00Friendly Intls. W.Estonia W. – Lithuania W.1X1.27
10:30:00Singaporean S-LeagueAlbirex Niigata FC – Tampines Rovers1 or 21.30
10:30:00Singaporean S-LeagueHome United – Warriors1X1.21
11:00:00Vietnamese V-LeagueNam Dinh – Da Nang1 or 21.27
13:00:00Vietnamese V-LeagueTP Ho Chi Minh – Thanh Hoa1X1.22
11:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Egersund IK – Hodd1X1.23
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Levanger – Fredrikstad21.54
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Nardo – Stjørdals-BlinkX21.29
13:30:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Fram Larvik – AsaneX21.42
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Oppsal IF – AskerX21.45
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Sotra SK – KjelsasX21.33
13:00:00Swedish Div. 1 NorraRynninge IK – Nyköpings BISUnder 3.51.64
15:00:00Swedish Div. 1 NorraKarlslunds FF – Sollentuna FKX21.40
15:00:00Swedish Div. 1 NorraCarlstad United – Team TG FF11.32
16:00:00Swedish Div. 1 NorraGefle IF – Sandvikens IFX21.32
13:00:00Swedish Div. 1 SödraLunds BK – LindomeX21.44
14:00:00Swedish Div. 1 SödraLandskrona BoIS – SkovdeUnder 3.51.33
15:00:00Swedish Div. 1 SödraAtvidabergs FF – Oddevold1X1.29
15:00:00Swedish Div. 1 SödraAssyriska IK – Kristianstad1X1.29
15:00:00Swedish Div. 1 SödraTrollhattan – Eskilsminne IF1X1.20
15:00:00Swedish Div. 1 SödraTorns IF – Ljungskile SKX21.36
15:00:00Swedish Div. 1 SödraTvååkers IF – Oskarshamns AIK1 or 21.28
15:00:00Lithuanian A LygaFK Stumbras Kaunas – FK PalangaOver 1.51.17
17:00:00Lithuanian A LygaSuduva Marijampole – FK PanevezysOver 2.51.42
08:00:00Aus. NPL VictoriaBentleigh Greens – Melbourne Knights1X1.16
09:00:00Aus. NPL VictoriaPort Melbourne Sharks – Pascoe Vale1X1.18
09:00:00Aus. NPL VictoriaHeidelberg United – Hume City1X1.18
09:00:00Aus. NPL VictoriaAltona Magic SC – Dandenong Thunder1X1.17
18:00:00Faroe Islands Pr. LeagueEB/Streymur – Víkingur Gøta21.37
19:00:00Faroe Islands Pr. LeagueNSÍ Runavík – AB ArgirOver 2.51.20
13:00:00Latvian VirsligaFK Jelgava – Valmiera FK1 or 21.32
14:10:00Latvian VirsligaRigas Futbola Skola – Ventspils1 or 21.33
17:00:00Latvian VirsligaFK Liepaja – Riga FCX21.36
09:30:00Aus. NPL NSWSutherland Sharks – Blacktown City FC1 or 21.27
10:00:00Aus. NPL NSWMt Druitt Town Rangers – Rockdale City SunsX21.27
16:00:00Moldovan Div. 1FC Codru Lazova – Sheriff Tiraspol21.11
18:00:00Moldovan Div. 1FC Petrocub – Speranta1 or 21.23
17:00:00Icelandic 1 DeildLeiknir Reykjavik – Thor AkureyriX21.24
15:00:00Kazakhstan Pr. LeagueAktobe – Tobol KostanayX21.17
14:00:00Uzbek PFLFK Kokand 1912 – Dinamo Samarqand1 or 21.33
15:30:00Uzbek PFLLokomotiv Tashkent – Surkhon TermezOver 1.51.30
16:00:00Uzbek PFLQizilqum – Sogdiyona Jizzax1 or 21.34
14:00:00Malaysian Super LeagueMelaka – Terengganu1X1.22
14:00:00Malaysian Super LeagueSelangor – Kuala LumpurOver 1.51.15
08:30:00Chinese League 1Heilongjiang Lava Spring – Meizhou Hakka1 or 21.27
12:30:00Chinese League 1Beijing Konggu – Qingdao HainiuX21.42
12:30:00Chinese League 1Guizhou Zhicheng – Shijiazhuang Ever Bright1 or 21.27
12:30:00Chinese League 1Shanghai Shenxin – Nei Mongol ZhongyouX21.35
12:35:00Chinese League 1Nantong Zhiyun – Hangzhou GreentownX21.35
13:00:00Danish Division 2Ringkobing – B 93 CopenhagenX21.32
13:00:00Danish Division 2Bronshoj – AB GladsaxeX21.35
13:00:00Danish Division 2Odder – Marienlyst11.22
13:00:00Danish Division 2Skovshoved – Slagelse1X1.24
13:00:00Danish Division 2Jammerbugt – KoldingX21.35
13:00:00Danish Division 2Middelfart – Skive1 or 21.25
13:00:00Danish Division 2Kjellerup – Hillerød FodboldX21.23
13:00:00Danish Division 2Aarhus Fremad – Vanløse1X1.16
13:00:00Danish Division 2Hellerup IK – BrabandX21.35
13:00:00Danish Division 2FC Sydvest 05 – Frem1 or 21.27
13:00:00Danish Division 2Dalum – Vejgaard B1X1.20
13:00:00Danish Division 2Tarup-Paarup – Avarta1 or 21.28
11:00:00Estonian EsiliigaJK Tallinna Kalev U21 – Parnu JK Vaprus21.39
11:00:00Estonian EsiliigaFCI Levadia U21 – FC Elva1 or 21.19
11:00:00S. Korean K-League ChallengeSuwon FC – Asan Mugunghwa FC1 or 21.33
11:00:00S. Korean K-League ChallengeDaejeon Citizen – Ansan GreenersX21.38
11:45:00Thai Premier LeagueSuphanburi – Pattaya UnitedX21.25
12:00:00Thai Premier LeagueTrat FC – Sukhothai FC1X1.18
13:00:00Thai Premier LeaguePrachuap FC – Chiangrai UnitedX21.42
14:00:00Thai Premier LeagueNakhon Ratchasima FC – Chainat1X1.19
10:00:00Myanmese National LeagueSouthern Myanmar United – Ayeyawady UnitedX21.35
10:00:00Myanmese National LeagueHantharwady United – YadanarbonUnder 3.51.51
10:00:00Myanmese National LeagueShan United – Chinland FC11.33
10:30:00Myanmese National LeagueZwekapin United – Sangaing UnitedX21.35
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVargarda IK – Grebbestads IF1 or 21.24
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandNordvarmland FF – Sävedalens IFX21.32
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Aamaal – Vanersborgs FK1 or 21.23
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Uddevalla – IK Gauthiod21.46
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVänersborgs IF – Örebro Syrianska IF21.38
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandStenungsunds IF – TorslandaOver 2.51.24
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandEnköpings SK – Hudiksvalls Förenade FFX21.35
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKarlbergs BK – IFK MoraOver 2.51.21
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandTaby FK – IFK StocksundUnder 3.51.59
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKungsangens IF – Sundbyberg1X1.20
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandGamla Upsala SK – IFK Lidingo1 or 21.24
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandKramfors-Alliansen – IFK Luleå21.25
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandGottne IF – Sandviks IKOver 1.51.08
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandAnundsjö IF – Taftea IKX21.24
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Umea – IFK Timrå1 or 21.22
15:00:00Swe. Div. 2 NorrlandUmea fc Akademi – Skellefteå FF21.31
15:00:00Swe. Div. 2 NorrlandYtterhogdals – IFK Östersund1 or 21.23
12:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandNewroz FC – Assyriska KF I NorrköpingOver 1.51.11
13:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandFC Stockholm Internazionale – Enskede IKX21.32
15:30:00Swe. Div. 2 Södra SvealandTyresö FF – Huddinge IFX21.35
11:30:00Swe. Div. 2 Västra GötalandQviding FIF – IS Halmia1X1.27
12:30:00Swe. Div. 2 Västra GötalandVinbergs IF – Eslövs BK1X1.22
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandOnsala BK – RosengardX21.95
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandBK Olympic – Assyriska BKOver 1.51.07
15:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandKSF Prespa Birlik – Ullareds IK1 or 21.20
15:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandAngelholms FF – Stafsinge IF11.29
06:30:00Aus. NPL South AustraliaWest Adelaide FC – Adelaide Blue EaglesX21.32
06:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide United Youth – Adelaide City1 or 21.24
06:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Raiders – Campbelltown CityX21.23
06:30:00Aus. NPL South AustraliaMetro Stars – South Adelaide FC11.22
06:30:00Aus. NPL South AustraliaCroydon Kings – Para Hills1X1.25
09:00:00Japanese J-League 3Fujieda MYFC – Kataller Toyama1 or 21.32
09:00:00Japanese J-League 3SC Sagamihara – Gamba Osaka1 or 21.30
10:00:00Japanese J-League 3Kamatamare Sanuki – Yokohama SCC1X1.17
10:00:00Japanese J-League 3Roasso Kumamoto – FC TokyoOver 1.51.25
08:30:00Philippine Division 1Stallion FC – Mendiola FCOver 3.51.71
09:00:00Philippine Division 1Kaya – Global Cebu FCOver 3.51.63
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIFK Berga – Råslätts SKOver 1.51.16
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandOsterlen FF – Asarums IF FK1 or 21.24
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIFK Hässleholm – IFÖ Bromölla1X1.23
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandÄlmeboda/Linneryd – Nässjö FF1X1.22
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandDalstorps IF – FK KarlskronaX21.28
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandRäppe GOIF – Husqvarna FFX21.32
15:00:00Icelandic 2 DeildUMF Vidir – IF VestriUnder 3.51.49
15:00:00Icelandic 2 DeildKFG – Volsungur Husavik1 or 21.24
15:00:00Icelandic 2 DeildIR Reykjavik – Fjardabyggd1 or 21.24
08:00:00Aus. NPL QueenslandPeninsula Power – Brisbane Roar Youth11.33
10:00:00Aus. NPL QueenslandMagpies Crusaders – South West Queensland ThunderX21.35
10:00:00Aus. NPL QueenslandGold Coast United – Brisbane StrikersUnder 3.51.92
06:15:00Aus. NPL TasmaniaGlenorchy Knights – Devonport Strikers21.33
20:00:00Brazilian Serie CFerroviario – Imperatriz MAOver 1.51.26
21:00:00Brazilian Serie CPaysandu PA – Luverdense1X1.11
23:15:00Brazilian Serie CSampaio Correa MA – ABC1X1.17
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Herd – SunndalOver 1.51.05
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Eidsvold Turn – Lorenskog1X1.27
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Spjelkavik – ÅrvollOver 1.51.03
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Traeff – Molde IIX21.16
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Lokomotiv Oslo – Ørn-Horten FK1 or 21.20
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Halsen IF – Follo1X1.30
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Tonsberg – Drobak-FrognOver 2.51.15
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Grei – LynX21.25
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Ullern IF – NorildOver 1.51.06
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Viking FK 2 – Storm FCOver 2.51.20
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Flint – Pors Grenland1X1.25
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Vindbjart – Madla1X1.32
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Mandalskameratene – Staal Jørpeland1 or 21.20
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Valdres – SK Djerv 191921.13
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Fyllingsdalen – Lysekloster1 or 21.19
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Bergen Nord – Vard Haugesund21.39
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Brumunddal – FK Gjovik-LynX21.32
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Orkla – KolstadX21.30
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Verdal – Steinkjer1 or 21.18
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Honefoss – Skjetten1X1.22
19:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Finnsnes – JunkerenUnder 3.52.11
22:00:00United States USLNorth Carolina FC – Swope Park Rangers11.30
23:30:00United States USLTampa Bay Rowdies – Charleston Battery1X1.16
05:30:00Aus. NPL Northern NSWLambton Jaffas FC – Hamilton Olympic FC1 or 21.24
08:00:00Aus. NPL Northern NSWBroadmeadow Magic – Lake Macquarie City11.30
16:00:00Czech MSFLMsa Dolni Benesov – Rymarov1X1.28
16:00:00Czech MSFLHlucin – MFK Frydek-Mistek21.14
16:00:00Czech MSFLSlavia Kromeriz – Vrchovina11.34
16:00:00Czech MSFLOdra Petrkovice – Spartak HulinOver 2.51.25
16:00:00Czech MSFLFK Hodonin – LisenX21.23
09:15:00Czech CFLBenesov – Prevysov1X1.20
09:15:00Czech CFLOlympia HK – Vysehrad1X1.22
12:00:00Czech CFLSlovan Velvary – DobroviceOver 1.51.06
09:45:00Malaysian Premier LeagueSelangor United – Pulau PinangUnder 3.51.33
13:15:00Malaysian Premier LeagueSabah – Negeri Sembilan1X1.20
14:00:00Malaysian Premier LeagueUKM FC – Pdrm1 or 21.27
08:30:00Chinese League 2Jiangsu Yancheng Dingli – Baoding Rongda1X1.24
08:30:00Chinese League 2Yanbian Beiguo – Shanxi Xindu11.24
08:30:00Chinese League 2Dalian Chanjoy – BaoTou NanjiaoOver 1.51.18
08:30:00Chinese League 2Qingdao Red Lions – Beijing LigongUnder 3.51.48
09:00:00Chinese League 2Hebei Jingying – Taizhou Yuanda1 or 21.25
09:00:00Chinese League 2Lhasa Chengtou – Hubei Chufeng HeliX21.40
09:00:00Chinese League 2Guangxi Baoyun – Sichuan Jiuniu FC21.39
12:00:00Chinese League 2Hangzhou Wuyue Qiantang – Suzhou JinfuX21.27
12:00:00Chinese League 2Shenyang City FC – Qingdao Jonoon1X1.24
12:00:00Chinese League 2Nanjing Shaye – Hunan Xiangtao1X1.17
12:30:00Chinese League 2Fujian Tianxin – Jiangxi Liansheng FCUnder 3.51.22
12:30:00Chinese League 2Zibo Cuju – Yinchuan Helanshan FCOver 1.51.26
12:30:00Chinese League 2Kunshan – Zhejiang YitengX21.38
12:30:00Chinese League 2Wuhan Shangwen – Shenzhen Pengcheng FC11.32
12:30:00Chinese League 2Chengdu Qianbao – Yunnan Kunlu11.26
19:00:00Brazilian Serie DVitoria ES – Brasiliense1 or 21.28
20:00:00Brazilian Serie DJuazeirense BA – Patrocinense MG1 or 21.25
20:00:00Brazilian Serie DCentral PE – Jacuipense BA1 or 21.25
21:00:00Brazilian Serie DFerroviaria SP – CianorteUnder 3.51.22
13:00:00Polish 3 Liga Gr.1Legionovia Legionowo – Sokol Ostroda11.28
14:00:00Polish 3 Liga Gr.1Unia Skierniewice – Legia II Warszawa1X1.25
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Ruch Wysokie Mazowieckie – MKS ElkUnder 3.51.30
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Sokol Aleksandrow Lodzki – Victoria Sulejówek11.29
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Jarota Jarocin – KP Starogard Gdanski1 or 21.24
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Mieszko Gniezno – Sokol Kleczew1X1.25
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Radunia Stezyca – Polonia Sroda Wielkopolska1X1.24
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Kotwica Kolobrzeg – Gwardia KoszalinOver 1.51.22
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2OKS Swit Skolwin – Chemik Bydgoszcz1X1.17
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Baltyk Koszalin – Kks Kalisz21.56
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Baltyk Gdynia – Lech Poznan II21.55
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Wierzyca Pelplin – Górnik KoninX21.25
19:30:00Italian Serie C PlayoffsTrapani – Piacenza1 or 21.27
17:00:00Canadian Premier LeagueYork 9 FC – Pacific FC1 or 21.23
19:30:00Canadian Premier LeagueFC Edmonton – Cavalry FC21.59
22:00:00Canadian Premier LeagueForge FC – Valour FCOver 1.51.31
14:00:00Stuttgart ATPFelix Auger Aliassime – Milos Raonic21.45
11:00:00Birmingham WTAJessika Ponchet – Magdalena Frech21.31
11:00:00Birmingham WTAKristyna Pliskova – Sofya Zhuk11.30
11:00:00Birmingham WTADestanee Aiava – Freya Christie11.19
11:00:00Birmingham WTATamara Korpatsch – Danielle Lao21.73
11:00:00Birmingham WTAJessica Pegula – Ankita Raina11.37