Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 21 August 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
20:00:00Champions LeagueOlympiakos – FC KrasnodarUnder 3.51.22
20:00:00Champions LeagueYoung Boys – Red Star Belgrade1X1.21
20:00:00Champions LeagueDinamo Zagreb – Rosenborg BK1X1.17
19:45:00English ChampionshipFulham – Millwall1X1.20
19:45:00English ChampionshipLeeds – BrentfordOver 1.51.23
19:45:00English ChampionshipQPR – Swansea1 or 21.37
19:45:00English ChampionshipCharlton – Nottingham ForestX21.50
19:45:00English ChampionshipCardiff – HuddersfieldUnder 3.51.28
19:45:00English ChampionshipPreston North End – Stoke1 or 21.38
20:00:00English ChampionshipWest Bromwich Albion – Reading1X1.20
23:15:00Brazilian Serie AAtletico Paranaense – Sao Paulo SPUnder 3.51.26
01:30:00Copa LibertadoresGremio RS – Palmeiras1 or 21.45
23:15:00Copa LibertadoresLiga Deportiva Universitaria – Boca Juniors1 or 21.38
10:00:00Russian CupFC Chita – Luch-Energia VladivostokX21.27
14:00:00Russian CupAlania Vladikavkaz – Rotor Volgograd21.72
15:00:00Russian CupArarat Moscow – FC Nizhny Novgorod21.65
16:00:00Russian CupAkron Togliatti – Mordovia Saransk1 or 21.35
16:00:00Russian CupInter Cherkessk – FK ChaikaX21.42
16:00:00Russian CupVeles – Torpedo Moscow21.64
16:00:00Russian CupChernomorets Novorossiysk – Torpedo ArmavirX21.35
16:30:00Russian CupSalyut Belgorod – Fakel Voronezh1 or 21.38
16:30:00Russian CupLeningradets – Baltika KaliningradX21.42
16:30:00Russian CupShinnik Yaroslavl – Tekstilshik IvanovoOver 1.51.28
16:30:00Russian CupKamaz Nab Chelny – NeftekhimikX21.40
16:30:00Russian CupFC Ryazan – Chertanovo21.60
17:00:00Russian CupFC Khimki – Avangard Kursk1X1.22
17:00:00Norwegian Division 1Sandefjord – RaufossOver 1.51.15
17:00:00Norwegian Division 1Notodden FK – Nest-SotraX21.40
17:00:00Norwegian Division 1Ullensaker/Kisa – Sandnes Ulf1X1.33
17:00:00Norwegian Division 1Kongsvinger IL – Strommen1X1.27
17:00:00Norwegian Division 1Tromsdalen – SogndalX21.22
17:30:00Danish Division 1Viborg – Fredericia1X1.20
18:00:00Danish Division 1Vendsyssel – Skive1X1.16
18:00:00Danish Division 1LFA Nykobing – Næstved BK1X1.20
18:00:00Danish Division 1Hvidovre IF – Fremad Amager1 or 21.23
18:00:00Danish Division 1Kolding – Vejle BKX21.27
16:30:00Swedish CupGottne IF – IF Brommapojkarna21.34
17:00:00Swedish CupTvååkers IF – Trelleborgs FFX21.20
17:00:00Swedish CupQviding FIF – Häcken21.12
17:30:00Swedish CupEskilsminne IF – Norrby IFX21.23
17:30:00Swedish CupHusqvarna FF – Mjallby AIF21.42
17:30:00Swedish CupRåslätts SK – GAIS21.31
17:30:00Swedish CupUtsiktens – OrgryteX21.19
17:30:00Swedish CupIFK Luleå – Hammarby21.13
17:30:00Swedish CupTrollhattan – HalmstadsX21.22
17:30:00Swedish CupTorns IF – Jönköpings Södra21.53
17:30:00Swedish CupIFK Lidingo – GIF Sundsvall21.27
17:30:00Swedish CupKarlstad BK – IK Sirius FK21.39
17:30:00Swedish CupGamla Upsala SK – Vasteras21.42
17:30:00Swedish CupSollentuna FK – Degerfors IFX21.22
17:30:00Swedish CupFK Karlskrona – Östers IFX21.32
17:30:00Swedish CupRosengard – Kalmar FF21.26
17:30:00Swedish CupNyköpings BIS – Orebro SK21.33
17:30:00Swedish CupFC Gute – Dalkurd FF21.35
17:30:00Swedish CupIFK Timrå – IFK Norrkoping FK21.13
17:30:00Swedish CupSandvikens IF – IK Frej TabyX21.45
16:00:00Slovakian CupDemjata – OFK Šarišské MichalanyX21.21
16:00:00Slovakian CupSpartak Medzev – Slavia Tu KosiceX21.21
16:00:00Slovakian CupHornád Ždana – Mladost Kalša21.13
16:00:00Slovakian CupPivovar Saris Velky Saris – 1. FC Tatran Prešov21.07
16:00:00Slovakian CupTJD Pribelce – KFC Komarno21.06
16:00:00Polish 1 LigaWarta Poznan – Podbeskidzie Bielsko BialaX21.38
16:30:00Polish 1 LigaRKS Radomiak – GKS Jastrzebie Zdroj1 or 21.36
18:00:00Polish 1 LigaPuszcza Niepolomnice – Zaglebie Sosnowiec1 or 21.35
18:00:00Polish 1 LigaGKS Belchatow – Odra Opole1 or 21.35
18:00:00Polish 1 LigaOlimpia Grudziadz – Wigry Suwalki1X1.29
18:00:00Polish 1 LigaGKS Tychy – Chrobry Glogow1X1.17
19:00:00Polish 1 LigaChojniczanka Chojnice – Miedz LegnicaX21.36
19:00:00Polish 1 LigaTermalica Bruk-Bet Nieciecza – Stal Mielec1 or 21.33
19:30:00Polish 1 LigaStomil Olsztyn – MKS Sandecja Nowy SaczX21.41
01:30:00Copa SudamericanaAtletico Mineiro – Deportivo La Equidad11.28
16:00:00Polish 2 LigaElana Torun – Skra CzestochowaUnder 3.51.26
16:00:00Polish 2 LigaGarbarnia Krakow – Pogon Siedlce1 or 21.25
16:00:00Polish 2 LigaResovia Rzeszow – Bytovia Bytow1X1.22
16:00:00Polish 2 LigaLech Poznan II – Legionovia Legionowo1X1.14
16:00:00Polish 2 LigaStal Stalowa Wola – Blekitni Stargard Szczecinski1 or 21.25
17:50:00Polish 2 LigaWidzew Lodz – Gornik Leczna1X1.15
18:00:00Polish 2 LigaGKS Katowice – Olimpia Elblag1X1.16
18:00:00Polish 2 LigaGornik Polkowice – Stal RzeszowX21.28
18:00:00Polish 2 LigaZnicz Pruszkow – Gryf WejherowoOver 1.51.21
00:30:00Brazilian Serie BParana – Atletico GoianienseX21.35
01:30:00Brazilian Serie BCuiaba Esporte Clube – Figueirense1X1.13
23:15:00Brazilian Serie BVitoria BA – America MineiroUnder 3.51.20
13:45:00AFC CupDhaka Abahani – April Twenty-FiveX21.27
15:20:00Qatari Stars LeagueAl Sadd – Al WakrahOver 2.51.21
16:50:00Saudi Arabian Division 1Al Thoqbah Club – Ohud MedinaX21.25
17:00:00Saudi Arabian Division 1Al Kawkab – Al-BatenX21.35
17:15:00Saudi Arabian Division 1Al Taqadom FC – Al JeelX21.28
17:20:00Saudi Arabian Division 1Al Ain – Alshoulla1 or 21.25
17:30:00Saudi Arabian Division 1Ansar Medina – Al Qadisiyah FCX21.28
22:00:00Colombian Primera AAtletico Bucaramanga – Deportes Tolima1 or 21.37
16:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Levanger – Kvik Halden1 or 21.24
19:00:00Faroe Islands Pr. LeagueKlaksvik – B36 TorshavnUnder 3.51.33
10:30:00Aus. NPL NSWBlacktown City FC – Sydney United1X1.20
10:30:00Aus. NPL NSWWollongong Wolves – APIA Leichhardt Tigers1X1.19
15:00:00Latvian CupBFC Daugavpils – FK JelgavaX21.32
17:00:00Latvian CupFK Liepaja – Rigas Futbola Skola1 or 21.24
16:00:00North Macedonian CupKozuf Gevgelija – FK Renova21.31
16:00:00North Macedonian CupTeteks Tetovo – KF Shkupi Skopje21.37
16:00:00North Macedonian CupPrevalec – FK Borec21.06
16:00:00North Macedonian CupOhrid – FK Belasica21.59
16:00:00North Macedonian CupFK Vlazrimi – FK Rabotnicki Skopje21.30
16:00:00Norwegian Cup W.Røa IL W. – Arna-Bjørnar W.1X1.35
17:00:00Norwegian Cup W.Kolbotn W. – Lillestrøm SK W.21.28
17:00:00Norwegian Cup W.Valerenga W. – Avaldsnes W.Over 1.51.18
17:00:00Norwegian Cup W.Trondheims-Ørn W. – Sandviken W.X21.24
19:30:00Copa ArgentinaCA All Boys Santa Rosa – Central Cordoba SdeX21.30
23:15:00Copa ArgentinaSan Martin Tucuman – Argentinos JuniorsX21.32
13:00:00Czech Liga U19Karvina – Ceske Budejovice1X1.18
18:30:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Mora – SundbybergOver 1.51.15
18:00:00Swedish DamallsvenskanDjurgardens W. – KIF Örebro W.X21.42
18:00:00German Regionall. NortheastRot-Weiss Erfurt – MeuselwitzOver 1.51.16
19:00:00Icelandic Úrvalsdeild W.KR Reykjavik W. – Breidablik W.21.08
19:00:00Icelandic Úrvalsdeild W.Selfoss W. – Valur Reykjavik W.21.16
01:45:00Colombian Primera BLeones FC – Fortaleza FC1X1.25
21:00:00Colombian Primera BOrsomarso – Tigres FC1 or 21.25
21:30:00Colombian Primera BReal Santander – Atletico1X1.19
09:00:00Philippine Division 1Global Cebu FC – Kaya21.05
12:00:00Philippine Division 1Mendiola FC – Ceres La Salle FC21.05
19:00:00Icelandic 2 DeildDalvik Reynir – Volsungur Husavik1X1.20
19:00:00Icelandic 2 DeildUMF Vidir – KáriOver 1.51.07
19:00:00Icelandic 2 DeildIR Reykjavik – IF VestriUnder 3.51.39
20:15:00Icelandic 2 DeildKFG – UMF SelfossX21.20
10:30:00Aus. NPL QueenslandGold Coast Knights SC – Western PrideOver 2.51.18
10:30:00Aus. FFA CupMarconi Stallion – Melbourne City21.29
10:30:00Aus. FFA CupEdgeworth FC – Newcastle Jets21.22
10:30:00Aus. FFA CupMoreland Zebras – Magpies CrusadersOver 1.51.10
10:30:00Aus. FFA CupOlympic FC – Adelaide United FC21.33
17:15:00Gibraltar Premier DivisionEuropa Point – Lynx21.35
17:00:00Polish 3 Liga Gr.1Legia II Warszawa – Polonia Warszawa1 or 21.22
01:00:00CONCACAF LeagueSanta Tecla FC – San CarlosX21.35
01:00:00CONCACAF LeagueSV Robinhood – CAI PanamaX21.23
03:00:00CONCACAF LeagueManagua FC – Motagua1 or 21.28
01:30:00Leagues CupUANL Tigres – CF America1 or 21.38
03:30:00Leagues CupLos Angeles Galaxy – Cruz Azul21.59
01:30:00Winston Salem ATPJeremy Chardy – Frances Tiafoe21.58
15:00:00Winston Salem ATPRobin Haase – John Millman21.58
16:00:00US Open Qual (M)Dominik Koepfer – Nicolas Mahut11.55
16:00:00US Open Qual (M)Blaz Kavcic – Yasutaka Uchiyama21.58
16:00:00US Open Qual (M)Soon Woo Kwon – Oscar Otte11.30
16:00:00US Open Qual (M)Steven Diez – Yosuke Watanuki21.78