Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 16 Octombrie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
20:00:00Spanish Liga SegundaFuenlabrada – ZaragozaX21.45
23:15:00Brazilian Serie ACS Alagoano – Atletico MineiroX21.32
23:15:00Brazilian Serie AGremio RS – Bahia Salvador BAOver 1.51.43
16:00:00Slovenian CupNK Aluminij – FC KoperOver 1.51.27
18:00:00Slovenian CupNafta – Rudar Velenje1 or 21.23
20:00:00Uruguayan PrimeraDanubio FC – Atletico Fenix MontevideoUnder 3.51.41
20:00:00Uruguayan PrimeraCA Cerro – River Plate MontevideoX21.30
20:00:00Uruguayan PrimeraCA Boston River – CA ProgresoX21.35
20:00:00Uruguayan PrimeraCerro Largo FC – Juventud de Las Piedras1X1.16
22:30:00Chilean PrimeraUnion La Calera – Universidad CatolicaX21.33
09:00:00Champions League W.Biik Kazygurt W. – Bayern Munich W.21.25
17:00:00Champions League W.Brondby W. – Glasgow W.Over 1.51.22
17:30:00Champions League W.Slavia Praha W. – Arsenal W.21.39
18:00:00Champions League W.Fortuna Hjorring W. – Lyon W.21.04
19:00:00Champions League W.Manchester City W. – Atletico Madrid W.1X1.20
19:30:00Champions League W.Breidablik W. – Paris SG W.21.06
15:50:00Saudi Arabian Division 1Al Nahda – Ohud Medina1 or 21.30
15:55:00Saudi Arabian Division 1Al Nojoom – Al AinX21.23
16:15:00Saudi Arabian Division 1Al Taqadom FC – Alshoulla1 or 21.30
16:35:00Saudi Arabian Division 1Ansar Medina – Al JabalainX21.30
16:40:00Saudi Arabian Division 1Jeddah Club – Al KawkabX21.32
22:05:00Costa Rican Primera DivisionMunicipal Grecia – Santos de Guapiles1 or 21.24
13:00:00Romanian Liga 2Concordia Chiajna – Dunarea Calarasi1 or 21.27
13:00:00Romanian Liga 2Scolar Resita – Gloria BuzauX21.38
13:00:00Romanian Liga 2CS Mioveni – CS Sportul SnagovOver 2.51.38
13:00:00Romanian Liga 2Farul Constanta – Universitatea Cluj1 or 21.28
13:00:00Romanian Liga 2CS Juventus Bucuresti – CsikszeredaX21.32
13:00:00Romanian Liga 2Politehnica Timisoara – FC Metaloglobus Bucuresti1 or 21.28
13:00:00Romanian Liga 2Pandurii Targu Jiu – Ripensia TimisoaraX21.25
13:00:00Romanian Liga 2ACS Sirineasa – FC ArgesX21.40
14:00:00Romanian Liga 2FC Rapid 1923 – Petrolul PloiestiUnder 3.51.26
17:30:00Romanian Liga 2Turris-Oltul Turnu Magurele – UTA Arad1 or 21.23
09:30:00Indonesian Liga 1Persija Jakarta – Semen PadangOver 1.51.31
12:30:00Indonesian Liga 1PSM Makassar – Arema Indonesia1X1.23
19:35:00Copa ArgentinaCentral Cordoba Sde – Estudiantes de La PlataX21.33
19:00:00Brazilian Serie A U20Atletico Mineiro U20 – Coritiba U20Over 1.51.28
19:00:00Brazilian Serie A U20Palmeiras U20 – Bahia BA Youth U20Over 1.51.32
19:00:00Brazilian Serie A U20Corinthians SP U20 – Botafogo FR U20Over 1.51.29
19:00:00Brazilian Serie A U20Atlético Paranaense U20 – Sport Recife U20X21.35
19:00:00Brazilian Serie A U20Chapecoense U20 – EC Vitoria U201 or 21.24
19:00:00Brazilian Serie A U20Santos U20 – Ponte Preta U20Over 1.51.24
19:00:00Brazilian Serie A U20Cruzeiro U20 – Vasco da Gama U201 or 21.25
19:00:00Brazilian Serie A U20Internacional U20 – America MG U20X21.25
19:00:00Brazilian Serie A U20Gremio U20 – Fluminense U20X21.19
19:00:00Brazilian Serie A U20Flamengo U20 – São Paulo U201 or 21.23
12:30:00Armenian First LeagueArarat Yerevan 2 – Sevan FC1 or 21.20
12:30:00Armenian First LeagueBKMA Yerevan – Masis FCOver 3.51.23
12:30:00Armenian First LeagueFC Van – Ani YerevanOver 3.51.23
12:30:00Armenian First LeagueTorpedo Yerevan – West Armenia21.42
22:30:00Honduran Liga NacionalReal De Minas – MarathonX21.25
15:00:00German Regionall. SouthwestBayern Alzenau – Freiburg II1 or 21.25
09:00:00Philippine Division 1Kaya – Green Archers United11.25
12:00:00Philippine Division 1Ceres La Salle FC – Mendiola FCOver 3.51.17
21:00:00Scottish Premier League W.Rangers W. – Motherwell W.Under 3.51.62
23:30:00Nicaraguan Primera DivisionManagua FC – Chinandega FC1X1.14
14:30:00Polish 3 Liga Gr.4Orleta Radzyn Podlaski – MKS Podlasie Biala Podlaska1X1.23
18:15:00German Oberliga WestfalenHolzwickeder SC – ASC 09 Dortmund1 or 21.18
13:30:00Kosovan SuperligaKF Prishtina – KF Drenica SkenderajOver 1.51.31
11:00:00Luxembourg WTADenisa Allertova – Elena Rybakina21.20
12:00:00Luxembourg WTAViktoria Kuzmova – Laura Siegemund11.72
14:00:00Luxembourg WTACori Gauff – Anna Blinkova21.65
17:00:00Luxembourg WTAMisaki Doi – Julia Goerges21.27
18:00:00Luxembourg WTACaty Mcnally – Jelena Ostapenko21.55
09:00:00Moscow ATPEgor Gerasimov – Thomas Fabbiano11.28