Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 31 Martie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
14:05:00Eng. Premier LeagueCardiff – Chelsea21.44
16:30:00Eng. Premier LeagueLiverpool – TottenhamOver 1.51.21
14:00:00French Ligue 1Amiens – BordeauxX21.50
14:00:00French Ligue 1Monaco – CaenOver 1.51.27
14:00:00French Ligue 1Dijon – Nice1 or 21.38
16:00:00French Ligue 1Nantes – LilleX21.40
20:00:00French Ligue 1Toulouse – Paris Saint-Germain21.32
14:30:00German BundesligaHannover 96 – Schalke 04X21.23
17:00:00German BundesligaEintracht Frankfurt – StuttgartOver 1.51.16
11:30:00Italian Serie AParma – Atalanta21.59
14:00:00Italian Serie AFiorentina – Torino1 or 21.35
14:00:00Italian Serie ARoma – NapoliX21.38
14:00:00Italian Serie AFrosinone – SpalX21.42
17:00:00Italian Serie ABologna – SassuoloUnder 3.51.30
19:30:00Italian Serie AInter Milan – Lazio1 or 21.35
11:00:00Spanish Liga PrimeraLevante – EibarX21.48
13:00:00Spanish Liga PrimeraRayo Vallecano – BetisX21.45
15:15:00Spanish Liga PrimeraSeville – Valencia1 or 21.32
17:30:00Spanish Liga PrimeraReal Valladolid – Real SociedadX21.50
19:45:00Spanish Liga PrimeraReal Madrid – HuescaOver 2.51.27
12:00:00French Ligue 2Metz – Lorient1X1.22
11:15:00Dutch EredivisieNAC Breda – VVV VenloX21.48
13:30:00Dutch EredivisieZwolle – Emmen1X1.18
13:30:00Dutch EredivisieUtrecht – FeyenoordX21.38
15:45:00Dutch EredivisieAjax – PSV Eindhoven1X1.22
13:30:00Belgian First Division ASint-Truidense VV – Royal Charleroi SC1 or 21.32
17:00:00Belgian First Division AClub Brugge – Gent1X1.25
19:00:00Belgian First Division AWesterlo – Kfco Beerschot WilrijkX21.48
15:00:00Swiss Super LeagueGrasshopper – LuganoX21.40
15:00:00Swiss Super LeagueNeuchatel Xamax – FC ThunX21.49
15:00:00Swiss Super LeagueYoung Boys – St Gallen11.30
12:30:00German Bundesliga 2Cologne – Holstein KielOver 1.51.12
12:30:00German Bundesliga 2FC Ingolstadt 04 – Sandhausen1X1.23
12:30:00German Bundesliga 2Greuther Furth – Arminia BielefeldX21.42
20:00:00Italian Serie BLecce – Pescara1X1.24
11:00:00Spanish Liga SegundaCordoba – MallorcaX21.38
15:00:00Spanish Liga SegundaOsasuna – ExtremaduraOver 1.51.35
17:00:00Spanish Liga SegundaReal Oviedo – Deportivo La CorunyaX21.45
17:00:00Spanish Liga SegundaAlcorcon – Lugo1X1.19
19:00:00Spanish Liga SegundaLas Palmas – Elche1X1.19
15:00:00Portuguese Prim. LigaMaritimo – NacionalUnder 3.51.32
17:30:00Portuguese Prim. LigaRio Ave FC – Aves1 or 21.35
20:00:00Portuguese Prim. LigaBoavista – BelenensesX21.50
12:00:00Scottish PremiershipCeltic – Rangers1X1.21
13:30:00Austrian BundesligaWolfsberger – LASK LinzX21.30
13:30:00Austrian BundesligaSturm Graz – SKN St. PöltenOver 1.51.30
16:00:00Austrian BundesligaSalzburg – Austria Vienna11.25
14:00:00Greek SuperleagueAris Thessaloniki FC – OFI Crete1X1.15
15:15:00Greek SuperleagueAEK Athens – PanaitolikosOver 1.51.31
17:00:00Greek SuperleagueXanthi – PAOK21.35
17:30:00Greek SuperleagueOlympiakos – AtromitosOver 1.51.22
11:00:00Danish SuperligaVendsyssel – Hobro1 or 21.37
13:00:00Danish SuperligaAalborg BK – Randers1 or 21.32
15:00:00Danish SuperligaCopenhagen – Esbjerg11.24
17:00:00Danish SuperligaSonderjyske – AC Horsens1 or 21.34
14:00:00Swedish AllsvenskanFalkenbergs FF – Orebro SKX21.39
14:00:00Swedish AllsvenskanKalmar FF – IK Sirius FK1X1.18
14:00:00Swedish AllsvenskanAIK – Ostersunds FK1X1.15
16:30:00Swedish AllsvenskanHelsingborgs IF – IFK Norrkoping FKX21.35
16:30:00Swedish AllsvenskanAFC Eskilstuna – IFK Goteborg1 or 21.37
12:00:00Russian Premier LeagueZenit St. Petersburg – FC OrenburgOver 1.51.37
14:30:00Russian Premier LeagueCSKA Moscow – FC UfaOver 1.51.42
17:00:00Russian Premier LeagueFC Krasnodar – Anzhi MakhachkalaOver 2.51.60
17:00:00Norwegian EliteserienViking FK – Kristiansund BK1 or 21.33
17:00:00Norwegian EliteserienSarpsborg – MoldeX21.48
17:00:00Norwegian EliteserienStrømsgodset IF – HaugesundUnder 3.51.30
17:00:00Norwegian EliteserienRanheim – Tromsø IL1 or 21.34
19:00:00Norwegian EliteserienBodø/Glimt – Rosenborg BKX21.24
14:00:00Czech 1. LigaFK Jablonec – 1 FK Pribram11.31
16:30:00Czech 1. LigaViktoria Plzen – Bohemians 190511.35
14:30:00Polish EkstraklasaPogon Szczecin – Jagiellonia Bialystok1X1.25
17:00:00Polish EkstraklasaWisla Krakow – Legia WarsawX21.30
15:00:00Argentinian PrimeraAtletico Tucuman – CA AldosiviUnder 3.51.20
17:15:00Argentinian PrimeraAtletico Lanus – BelgranoUnder 3.51.15
17:15:00Argentinian PrimeraArgentinos Juniors – Rosario Central1 or 21.38
22:10:00Argentinian PrimeraDefensa Y Justicia – Union Santa Fe1X1.19
22:10:00Argentinian PrimeraTigre – Racing ClubX21.30
19:00:00Mexican PrimeraUnam Pumas – Guadalajara Chivas1 or 21.35
23:00:00Mexican PrimeraLobos BUAP – PueblaX21.48
14:00:00Norwegian Division 1Strommen – Ullensaker/KisaX21.49
14:00:00Norwegian Division 1Skeid – Ham-KamX21.51
14:00:00Norwegian Division 1Nest-Sotra – RaufossUnder 3.51.34
17:00:00Norwegian Division 1Sogndal – Sandnes Ulf1X1.20
17:00:00Norwegian Division 1Kongsvinger IL – Notodden FK1X1.22
17:00:00Norwegian Division 1Sandefjord – KFUM OsloOver 1.51.24
14:00:00Swedish SuperettanOsters IF – Dalkurd FFUnder 3.51.32
16:30:00Swedish SuperettanSyrianska FC – Degerfors IFX21.45
15:00:00Belgian First Division BRoeselare – Lommel United1 or 21.25
06:00:00Japanese J-LeagueMatsumoto Yamaga – Kawasaki FrontaleX21.22
06:00:00Japanese J-LeagueShimizu S-Pulse – Shonan Bellmare1 or 21.32
23:30:00United States MLSOrlando City SC – DC United1 or 21.29
13:00:00German Regionall. NorthSt. Pauli II – Werder Bremen IIX21.30
14:00:00German Regionall. NorthLupo Martini Wolfsburg – VfL Oldenburg1 or 21.30
14:00:00German Regionall. North1. FC Germ Egestorf/Langreder – Lubeck21.54
14:00:00German Regionall. NorthOldenburg – Wolfsburg IIX21.25
14:00:00German Regionall. NorthHansa Lüneburg – TSV Havelse1 or 21.28
12:45:00Danish Division 1Fremad Amager – FredericiaX21.25
12:45:00Danish Division 1Thisted – Hvidovre IFX21.28
12:45:00Danish Division 1LFA Nykobing – Næstved BK1 or 21.28
12:45:00Danish Division 1FC Helsingør – FC Roskilde1 or 21.27
12:45:00Danish Division 1Silkeborg IF – HB Køge1X1.23
12:45:00Danish Division 1Lyngby BK – ViborgX21.38
16:15:00Bulgarian Pr. LeagueSlavia Sofia – Septemvri SofiaOver 1.51.31
18:30:00Bulgarian Pr. LeagueLevski Sofia – Botev PlovdivOver 1.51.28
14:00:00Slovenian 1. SNLNK Krsko – NK TriglavX21.40
16:00:00Slovenian 1. SNLNŠ Mura – NK Aluminij1X1.20
13:00:00Romanian Liga 1Concordia Chiajna – VoluntariX21.45
15:30:00Romanian Liga 1Iasi – Gaz Metan MediasX21.42
18:30:00Romanian Liga 1Steaua – CS Universitatea Craiova1 or 21.35
14:00:00Slovakian Super LigaSlovan Bratislava – Dunajska Streda1X1.17
16:00:00Cypriot Division 1Ermis Aradippou – Doksa Katokopias21.45
10:00:00Spanish Seg. B Gr.1Guijuelo – UD Las Palmas Atletico1X1.16
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Celta Vigo B – Navalcarnero1X1.13
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Fuenlabrada – Cultural Leonesa1 or 21.35
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Sadcf Internacional De Madrid Dsl – Real Valladolid B1 or 21.35
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Union Adarve Barrio del Pilar – CoruxoX21.38
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1San Sebastian Reyes – Club Rápido de Bouzas1X1.15
16:00:00Spanish Seg. B Gr.1Real Burgos CF – Real Madrid CastillaX21.38
11:00:00Spanish Seg. B Gr.2Tudelano – Izarra1X1.17
11:00:00Spanish Seg. B Gr.2Sporting Gijon B – UP LangreoX21.42
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2Union Irun – SCD Durango1X1.15
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2Gimnastica Torrelavega – Arenas Club De Getxo1 or 21.35
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2CD Calahorra – BarakaldoX21.40
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2CD Vitoria – Real Oviedo BX21.40
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2SD Gernika – UD LogronesX21.25
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3Conquense – UD CornellaX21.25
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3SD Ejea – BadalonaX21.40
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3Peralada – Atlético Levante1 or 21.38
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3Atletico Baleares – CD Ebro1X1.17
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3Alcoyano – LleidaX21.32
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3Sabadell – Valencia CF Mestalla1 or 21.35
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3UE Olot – Villarreal BX21.38
11:00:00Spanish Seg. B Gr.4UD Ibiza – Granada CF B1X1.12
11:00:00Spanish Seg. B Gr.4UD Melilla – Malaga BOver 1.51.37
16:00:00Spanish Seg. B Gr.4CD Badajoz – CartagenaX21.35
16:30:00Spanish Seg. B Gr.4Real Murcia – Don BenitoUnder 3.51.10
17:00:00Spanish Seg. B Gr.4San Fernando – CF Talavera de la Reina1X1.13
17:00:00Spanish Seg. B Gr.4CD EL Ejido 2012 – Real Balompedica LinenseX21.22
17:00:00Spanish Seg. B Gr.4Villanovense – UCAM MurciaX21.30
17:00:00Spanish Seg. B Gr.4Recreativo Huelva – Marbella1X1.11
16:00:00Finnish CupMariehamn – LahtiUnder 3.51.26
11:15:00Port. Segunda LigaEstoril Praia – Benfica Lisbon B1X1.20
15:00:00Port. Segunda LigaSporting Farense – SC CovilhaX21.48
15:00:00Port. Segunda LigaSporting Braga B – LeixoesX21.43
15:00:00Port. Segunda LigaAcademica Viseu – Varzim1X1.22
18:00:00Port. Segunda LigaFamalicao – CD Cova PiedadeOver 1.51.37
18:00:00Port. Segunda LigaArouca – Academica Coimbra1 or 21.38
18:00:00Port. Segunda LigaOliveirense – Vitoria Guimaraes BUnder 3.51.27
12:00:00German 3. LigaAalen – Carl Zeiss Jena1X1.22
13:00:00German 3. LigaSV Wehen Wiesbaden – Karlsruhe1 or 21.28
07:00:00Australian A-LeagueCentral Coast Mariners – Adelaide United FC21.65
09:30:00Austrian 1st DivisionRied – AmstettenOver 1.51.29
17:00:00Israeli Premier LeagueMaccabi Petach-Tikva – Hapoel RaananaUnder 3.51.19
18:30:00Israeli Premier LeagueBeitar Jerusalem – Bnei Sakhnin1X1.15
20:00:00Brazilian CariocaVasco DA Gama – Flamengo1 or 21.35
20:00:00Brazilian GauchoCaxias RS – Internacional RSX21.47
23:00:00Brazilian GauchoSao Luiz – Gremio RSX21.36
20:00:00Brazilian MineiroAmerica Mineiro – CruzeiroX21.26
20:00:00Brazilian PaulistaCorinthians – Santos1 or 21.41
19:00:00Ecuadorian Serie AEl Nacional – CD Olmedo1 or 21.33
21:10:00Ecuadorian Serie ADelfin SC – Mushuc Runa1X1.16
23:30:00Ecuadorian Serie ATecnico Universitario – Fuerza Amarilla SC1X1.26
19:00:00Uruguayan PrimeraDanubio FC – CA ProgresoUnder 3.51.33
19:00:00Uruguayan PrimeraPlaza Colonia – Atletico Fenix MontevideoX21.25
20:00:00Uruguayan PrimeraMontevideo Wanderers – Rampla Juniors1X1.16
20:00:00Uruguayan PrimeraRacing Club Montevideo – Defensor Sporting1 or 21.23
12:05:00Polish 2 LigaGornik Leczna – Widzew LodzX21.40
13:00:00Polish 2 LigaGryf Wejherowo – RKS RadomiakX21.24
14:00:00Polish 2 LigaElana Torun – Blekitni Stargard Szczecinski1X1.22
16:00:00Egyptian Pr. LeagueNogoom El-Mostakbal – El Daklyeh1 or 21.37
18:30:00Egyptian Pr. LeagueMisr Lel Makasa – El GounahUnder 3.51.28
12:00:00Belarusian Vysshaya LigaDinamo Minsk – Slavia MozyrOver 1.51.27
13:00:00Belarusian Vysshaya LigaTorpedo Zhodino – Dinamo BrestX21.35
15:45:00Belarusian Vysshaya LigaSlutsk – Energetik-BGU1 or 21.30
08:30:00Chinese Super LeagueTianjin Quanjian – Shandong LunengX21.32
10:30:00Chinese Super LeagueHenan Jianye – Shanghai Shenhua1 or 21.35
12:35:00Chinese Super LeagueJiangsu Suning – Wuhan ZallOver 1.51.23
12:35:00Chinese Super LeagueChongqing Lifan – Shenzhen Hongzuan1 or 21.32
11:00:00Estonian MeistriliigaFC Levadia Tallinn – Maardu LinnameeskondOver 3.51.39
13:00:00Estonian MeistriliigaViljandi JK Tulevik – FC Kuressaare1 or 21.23
19:30:00Peruvian PrimeraSport Boys Association – Ayacucho1 or 21.31
21:30:00Peruvian PrimeraAlianza Universidad – Molinos El Pirata1X1.20
22:00:00Peruvian PrimeraSporting Cristal – Deportivo MunicipalOver 1.51.29
23:15:00Peruvian PrimeraUniversidad Cesar Vallejo – Academia Cantolao1X1.25
06:00:00S. Korean K-LeagueGangwon – Seongnam Ilhwa1 or 21.35
08:00:00S. Korean K-LeagueSuwon Samsung Bluewings – Incheon UnitedUnder 3.51.30
16:00:00Chilean PrimeraAntofagasta – Universidad de Chile1 or 21.33
21:00:00Chilean PrimeraUniversidad Catolica – Curico Unido1X1.24
14:30:00EFL TrophyPortsmouth – SunderlandX21.40
14:00:00Czech 2. LigaMas Taborsko – Trinec1X1.26
15:30:00Czech 2. LigaFC Hradec Kralove – FK Varnsdorf1X1.18
17:00:00Czech 2. LigaZbrojovka Brno – 1.SK Prostejov11.27
15:00:00Hungarian NB 2Cegledi Vse – Gyirmot SEX21.20
15:00:00Hungarian NB 2Budaorsi – Kazincbaricika BSCUnder 3.51.46
15:00:00Hungarian NB 2BGSZ Siofok – Balmazújvárosi1 or 21.30
15:00:00Hungarian NB 2Monori SE – Dorogi FCX21.35
15:00:00Hungarian NB 2Mosonmagyarovar – Budafoki MTE1 or 21.28
16:00:00Hungarian NB 2Zalaegerszegi – Soroksar1X1.20
16:00:00Hungarian NB 2Csakvari – Duna Aszfalt TVSE1X1.19
16:00:00Hungarian NB 2Békéscsabai Elõre FC – Nyiregyhaza Spartacus FCUnder 3.51.46
16:00:00Hungarian NB 2Vasas Budapest – Dunakanyar1X1.20
16:00:00Hungarian NB 2Gyori Eto FC – Kaposvári RákócziX21.38
15:05:00Qatari Stars LeagueQatar SC – Umm Salal1 or 21.25
15:05:00Qatari Stars LeagueAl Khor – Al-Kharaityat1X1.27
17:15:00Qatari Stars LeagueAl Shahaniya – Al SailiyaX21.30
20:00:00Brazilian CatarinenseMetropolitano – Criciuma SCX21.22
20:00:00Brazilian CatarinenseHercilio Luz FC – FigueirenseX21.20
22:00:00Brazilian CatarinenseChapecoense SC – Brusque1X1.12
20:00:00Brazilian GoianoVila Nova – Atletico Goianiense1 or 21.35
17:30:00Jordanian Pro LeagueAL Sareeh – Al Faisaly21.63
18:00:00Argentinian Primera B NacionalFerro Carril Oeste – Quilmes AC1X1.18
19:00:00Argentinian Primera B NacionalGimnasia y Esgrima Mendoza – Defensores de Belgrano1X1.14
20:00:00Argentinian Primera B NacionalOlimpo – Chacarita Juniors1X1.13
20:00:00Argentinian Primera B NacionalGuillermo Brown – Deportivo Moron1 or 21.30
21:15:00Colombian Primera AUnion Magdalena – Alianza PetroleraUnder 3.51.18
22:30:00Colombian Primera AMillonarios – Independiente Medellin1X1.19
23:00:00Colombian Primera ADeportivo Cali – Cucuta Deportivo1X1.26
22:00:00Paraguayan PrimeraGuarani – Nacional Asuncion1X1.17
15:30:00Bosnian Premijer LigaGosk Gabela – ZeljeznicarX21.23
18:00:00Bosnian Premijer LigaCelik Zenica – Mladost Doboj Kakanj1X1.19
18:00:00Costa Rican Primera DivisionCartagines – CS Herediano1 or 21.24
20:30:00Costa Rican Primera DivisionCarmelita – Universidad de Costa RicaX21.35
22:00:00Costa Rican Primera DivisionSantos de Guapiles – Deportivo SaprissaX21.22
22:05:00Costa Rican Primera DivisionGuadalupe – Perez ZeledonX21.17
16:00:00Serbian Super LigaNapredak – Partizan Belgrade21.56
18:00:00Serbian Super LigaVozdovac – ZemunOver 1.51.33
21:00:00Venezuelan PrimeraDeportivo Lara – Deportivo La Guaira1 or 21.24
21:00:00Venezuelan PrimeraDeportivo Tachira – Portuguesa FC1X1.12
21:00:00Venezuelan PrimeraTrujillanos FC – Atletico VenezuelaX21.32
21:00:00Venezuelan PrimeraAcademia Puerto Cabello – Estudiantes de Caracas1X1.17
21:00:00Venezuelan PrimeraMetropolitanos FC – Llaneros FC1X1.14
21:00:00Venezuelan PrimeraZulia – Anzoategui1X1.14
21:00:00Venezuelan PrimeraEstudiantes Merida – Monagas SC1 or 21.25
12:30:00Welsh FA CupCardiff Met University – Connah’s QuayX21.17
10:30:00Singaporean S-LeagueBalestier Central – Geylang International FCX21.45
11:00:00Romanian Liga 2UTA Arad – CS Sportul SnagovX21.38
15:00:00Lithuanian A LygaFK Stumbras Kaunas – Suduva Marijampole21.47
11:00:00Armenian Premier LeagueBanants – FC Pyunik Yerevan1 or 21.30
11:00:00Armenian Premier LeagueFC Lori – Ararat YerevanOver 1.51.32
15:00:00Faroe Islands Pr. LeagueHB Torshavn – Víkingur GøtaOver 1.51.11
12:00:00Latvian VirsligaRiga FC – Valmiera FKOver 2.51.51
14:00:00Latvian VirsligaVentspils – FS Metta LU11.35
05:00:00Aus. NPL NSWBlacktown City FC – Sutherland Sharks1X1.23
06:00:00Aus. NPL NSWHakoah – Sydney OlympicX21.24
06:30:00Aus. NPL NSWRockdale City Suns – Mt Druitt Town Rangers1X1.20
07:00:00Aus. NPL NSWSydney United – APIA Leichhardt TigersX21.40
19:00:00Mexican Liga AscensoClub Celaya – Cafetaleros de TapachulaUnder 3.51.44
09:30:00Slovakian 2. LigaMSK Zilina B – MFK Skalica1 or 21.25
14:00:00Slovakian 2. LigaSlavoj Trebisov – Partizan Bardejov1 or 21.27
13:00:00Maltese Pr. LeagueSliema Wanderers – Birkirkara FC1 or 21.28
15:00:00Maltese Pr. LeagueFloriana FC – Valletta FCX21.18
20:00:00Brazilian BaianoBahia de Feira – Vitoria da Conquista1X1.21
20:00:00Brazilian ParanaenseCascavel PR – Cascavel PR1 or 21.37
20:00:00Brazilian ParanaenseCoritiba PR – ParanaUnder 3.51.23
20:00:00Brazilian ParanaenseMetropolitano Maringa PR – Toledo Colonia Work1X1.25
20:00:00Brazilian ParanaenseRio Branco PR – Cianorte1 or 21.35
20:00:00Brazilian ParanaenseFoz do Iguaçu PR – Operario PRX21.26
20:00:00Brazilian ParanaenseLondrina PR – Atletico ParanaenseOver 1.51.37
09:00:00Kazakhstan Pr. LeagueAktobe – Kairat AlmatyX21.19
10:00:00Kazakhstan Pr. LeagueShakhter Karagandy – Tobol KostanayX21.28
14:00:00Kazakhstan Pr. LeagueOkzhetpes – OrdabasyX21.25
13:30:00Iranian Pro LeagueSanat Naft – Zob AhanX21.43
20:00:00Bolivian Profesional LigaGuabira Montero – Real Potosi11.35
21:00:00Bolivian Profesional LigaBolivar – Jorge WilstermannOver 1.51.12
22:15:00Bolivian Profesional LigaClub Aurora – The StrongestX21.25
13:30:00Italian Serie DASD Lanusei Calcio – ApriliaOver 1.51.25
14:00:00Italian Serie DAlbalonga – Lupa Roma11.24
14:00:00Italian Serie DSFF Atletico – ASD Vis Artena1X1.17
14:00:00Italian Serie DModena – PaviaOver 1.51.23
14:00:00Italian Serie DLatina – SS Cassino1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DSan Gimignano Sport – Ponsacco21.51
14:00:00Italian Serie DAglianese Calcio 1923 – Aquila MontevarchiX21.35
14:00:00Italian Serie DASD Oltrepovoghera – Reggio Audace21.66
14:00:00Italian Serie DAdrense 1909 – FiorenzuolaX21.18
14:00:00Italian Serie DMassese – Gavorrano21.60
14:00:00Italian Serie DRecanatese – Avezzano Calcio1X1.13
14:00:00Italian Serie DForli – MatelicaX21.19
14:00:00Italian Serie DPomigliano – Gelbison Vallo DLX21.19
14:00:00Italian Serie DMezzolara – ASD Axys ZolaUnder 3.51.27
14:00:00Italian Serie DBastia Calcio – Esperia Viareggio1X1.22
14:00:00Italian Serie DIsernia – GiulianovaX21.40
14:00:00Italian Serie DASD Pineto Calcio – ASD Montegiorgio CalcioOver 1.51.25
14:00:00Italian Serie DJesina – Olympia Agnonese1X1.16
14:00:00Italian Serie DSantarcangelo – Sammaurese1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DA.C. Sangiustese – FC Francavilla1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DAZ Picerno – Francavilla 193111.33
14:00:00Italian Serie DBari – Gela11.28
14:00:00Italian Serie DAcireale – FC Igea Virtus BarcellonaOver 1.51.30
14:00:00Italian Serie DBustese – Ligorna 1922X21.38
14:00:00Italian Serie DStresa Sportiva – GS Arconatese 19261 or 21.28
14:00:00Italian Serie DLavagnese – Caratese1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DPro Dronero – AC BraX21.35
14:00:00Italian Serie DSavona – Borgosesia1X1.15
14:00:00Italian Serie DFezzanese – CasaleX21.38
14:00:00Italian Serie DSanremese – Sestri Levante1X1.19
14:00:00Italian Serie DAmbrosiana – CaronneseX21.23
14:00:00Italian Serie DChieri – US Inveruno1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DBorgaro – Lecco21.59
14:00:00Italian Serie DLegnago – USD Caravaggio1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DComo – Darfo Boario11.21
14:00:00Italian Serie DMontebelluna – BellunoUnder 3.51.22
14:00:00Italian Serie DUS Levico Terme – Virtus BolzanoX21.35
14:00:00Italian Serie DASC St Georgen – ASD CartiglianoX21.42
14:00:00Italian Serie DSan Pietro – AC RezzatoX21.27
14:00:00Italian Serie DUnion Arzignanochiampo – Trento Calcio 192111.34
14:00:00Italian Serie DVilla Dalme Calcio – Villafranca1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DChions 1972 – Calcio San Dona1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DPolisportiva Tamai – CampodarsegoX21.30
14:00:00Italian Serie DChioggia – ASD Cjarlins MuzaneX21.42
14:00:00Italian Serie DAC Mantova – USD 1913 Seregno Calcio11.31
14:00:00Italian Serie DLatte Dolce Calcio – Monterosi FC1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DUnion Feltre ASD – Este1X1.19
14:00:00Italian Serie DUS Ladispoli – SEF TorresUnder 3.51.38
14:00:00Italian Serie DAvellino – Ostia MareOver 1.51.20
14:00:00Italian Serie DVirtus Flaminia – SC Castiadas1X1.20
14:00:00Italian Serie DCitta Di Anagni – ASD TrastevereX21.19
14:00:00Italian Serie DAudace Cerignola – Team AltamuraOver 1.51.21
14:00:00Italian Serie DSavoia – US Citta di FasanoUnder 3.51.33
14:00:00Italian Serie DASD Cittanovese – Citta Di Messina1X1.15
14:00:00Italian Serie DReal Hyria Nola – SarneseUnder 3.51.37
14:00:00Italian Serie DASD Citta Di Gragnano – Fidelis AndriaX21.35
14:00:00Italian Serie DSS Taranto 1927 – Nardo CalcioOver 1.51.23
14:00:00Italian Serie DA.s.d. Sancataldese Calcio – Portici 1906X21.38
14:00:00Italian Serie DRoccella – Troina1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DCiserano – Pro SestoX21.38
14:00:00Italian Serie DMessina – US Palmese 1912Under 3.51.36
14:00:00Italian Serie DUSD Adriese 1906 – AC Delta Calcio Rovigo1X1.18
14:00:00Italian Serie DSangiovannese – UC Sinalunghese1X1.13
14:00:00Italian Serie DSasso Marconi – AC Calvina Sport1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DVigor Carpaneto – Ciliverghe MazzanoUnder 3.51.27
14:00:00Italian Serie DSan Marino Calcio – USD Classe1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DUS Pergolettese – AC Crema1X1.15
14:30:00Italian Serie DUS Pianese – Ghivizzano BorgoamozzanoOver 1.51.29
15:00:00Italian Serie DBitonto – Gravina1X1.14
15:30:00Austrian RegionalligaAdmira Wacker II – SV LeobendorfX21.22
16:00:00Chilean Primera BSantiago Wanderers – Deportes Valdivia1X1.20
21:00:00Chilean Primera BLa Serena – San Luis Quillota1X1.18
21:30:00Chilean Primera BUnion San Felipe – CobreloaX21.20
08:30:00Chinese League 1Beijing Konggu – Nei Mongol Zhongyou1X1.17
11:30:00Chinese League 1Hangzhou Greentown – Shijiazhuang Ever BrightUnder 3.51.39
11:00:00Estonian EsiliigaTallinna JK Legion – Tartu JK Tammeka II1X1.20
18:00:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Sanarate FC – Comunicaciones1 or 21.24
19:00:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Malacateco – Deportivo Guastatoya1X1.12
21:30:00Guatemalan Liga NacionalCD Chiantla – Siquinala FC1X1.18
12:00:00Russian Youth LeagueFK Krasnodar Youth – Anzhi Makhachkala YouthOver 2.51.31
05:00:00S. Korean K-League ChallengeDaejeon Citizen – Suwon FC1 or 21.37
07:00:00S. Korean K-League ChallengeAnsan Greeners – FC AnyangX21.47
12:00:00Thai Premier LeagueRatchaburi FC – Muang Thong United1 or 21.27
12:00:00Thai Premier LeagueChonburi FC – Prachuap FC1 or 21.28
13:00:00Thai Premier LeagueTrat FC – SuphanburiX21.40
13:00:00Thai Premier LeagueChainat – PTT Rayong FC1 or 21.27
20:00:00Brazilian ParaenseAguia de Maraba – Paysandu PAX21.20
12:00:00Croatian 2. HNLDinamo Zagreb – Hajduk Split II1X1.22
13:00:00German BayernligaWurzburger Kickers II – Atsv 1898 Erlangen1X1.27
14:00:00German BayernligaDJK Don Bosco Bamberg – ASV VachOver 1.51.15
15:00:00German Bayernliga1860 Munich II – 1865 DachauUnder 3.51.65
22:00:00Honduran Liga NacionalReal De Minas – Real EspanaX21.20
22:30:00Honduran Liga NacionalCD Vida – CD Honduras Progreso1 or 21.23
23:00:00Honduran Liga NacionalMotagua – Lobos UPNFM1X1.20
15:00:00Luxembourg Division 1RM Hamm Benfica – US Rumelange1X1.25
12:30:00German Regionall. NortheastWacker Nordhausen – AuerbachOver 1.51.20
12:30:00German Regionall. NortheastViktoria Berlin – Union Fürstenwalde1 or 21.27
12:30:00German Regionall. NortheastMeuselwitz – BabelsbergX21.42
12:30:00German Regionall. NortheastLokomotive Leipzig – ChemnitzX21.30
14:00:00German Regionall. NortheastFC Oberlausitz – BFC DynamoX21.35
13:00:00German Regionall. SouthwestWormatia Worms – Saarbrucken21.57
14:00:00German Regionall. SouthwestStuttgart II – Ulm 1846X21.27
12:00:00German Regionall. BavariaNuremburg II – SV Schalding-HeiningUnder 3.51.46
12:30:00English Super League W.Birmingham City W. – Arsenal W.21.33
14:00:00English Super League W.Chelsea W. – West Ham W.Over 2.51.36
14:00:00English Super League W.Everton W. – Yeovil Town W.Over 1.51.20
14:00:00English Super League W.Manchester City W. – Liverpool W.Over 2.51.40
15:00:00English Super League W.Bristol Academy W. – Reading W.X21.32
09:15:00Czech Liga U21Dukla Praha – Baumit Jablonec1X1.20
12:30:00Czech Liga U21Slovacko – Banik Ostrava1X1.18
05:00:00Japanese J-League 3Grulla Morioka – Roasso KumamotoX21.38
05:00:00Japanese J-League 3Fukushima United – FC Tokyo1 or 21.32
05:00:00Japanese J-League 3Blaublitz Akita – Nagano ParceiroX21.42
05:00:00Japanese J-League 3Yokohama SCC – Gamba OsakaX21.30
05:00:00Japanese J-League 3Gainare Tottori – Kataller ToyamaX21.40
06:00:00Japanese J-League 3Giravanz Kitakyushu – SC Sagamihara1 or 21.30
19:30:00Argentinian Primera B MetroAlmirante Brown – Talleres de Remedios de Escalada1 or 21.30
20:00:00Argentinian Primera B MetroSacachispas FC – Tristan SuarezX21.30
20:00:00Argentinian Primera B MetroCA All Boys Santa Rosa – Deportivo Español1X1.13
10:00:00Spanish Liga Primera W.Espanyol W. – Real Sociedad W.X21.35
10:30:00Spanish Liga Primera W.Sevilla W. – Madrid CCF W.Under 3.51.50
11:00:00Spanish Liga Primera W.Malaga Cf W. – Fundacion Albacete W.X21.38
12:00:00Spanish Liga Primera W.UD Granadilla Tenerife W. – Sporting Club de Huelva W.1X1.14
12:00:00Spanish Liga Primera W.Athletic Bilbao W. – Levante W.1 or 21.24
16:00:00Spanish Liga Primera W.Cdef Logrono W. – FC Barcelona W.21.07
17:30:00Spanish Liga Primera W.Valencia W. – Rayo Vallecano W.1X1.13
20:00:00Colombian Primera BBogota FC – Real CartagenaX21.24
21:00:00Colombian Primera BLlaneros FC – Real Santander1X1.18
21:30:00Colombian Primera BClub Cortuluá – Leones FCUnder 3.51.33
21:30:00Colombian Primera BDeportes Pereira – Atletico1X1.12
08:00:00Aus. NPL QueenslandBrisbane Roar Youth – Eastern Suburbs BrisbaneX21.22
09:00:00Aus. NPL QueenslandOlympic FC – Moreton Bay JetsOver 1.51.11
13:30:00Italian Serie C Girone CCavese – CatanzaroX21.35
13:30:00Italian Serie C Girone CFC Rieti – Urbs Sportiva Reggina 1914X21.35
15:30:00Italian Serie C Girone CVibonese – PaganeseOver 1.51.36
15:30:00Italian Serie C Girone CBisceglie – Juve Stabia21.75
15:30:00Italian Serie C Girone CTrapani – Viterbese1X1.12
17:30:00Italian Serie C Girone CUS Casertana 1908 – RendeUnder 3.51.20
17:30:00Italian Serie C Girone CSicula Leonzio – Siracusa1X1.11
15:30:00Italian Serie C Girone BRenate – Teramo1 or 21.35
15:30:00Italian Serie C Girone BRimini Calcio – Fano1 or 21.35
15:30:00Italian Serie C Girone BSSD Monza 1912 – GubbioOver 1.51.48
15:30:00Italian Serie C Girone BImolese Calcio – TriestinaX21.42
15:30:00Italian Serie C Girone BSambenedettese – Virtus Vecomp VeronaUnder 3.51.13
15:30:00Italian Serie C Girone BVicenza – Ternana1 or 21.32
15:30:00Italian Serie C Girone BPordenone – Sudtirol1X1.15
19:30:00Italian Serie C Girone BVIS Pesaro – Ravenna1 or 21.30
19:30:00Italian Serie C Girone BFeralpisalo – Giana Erminio1X1.14
16:30:00Ivory Coast Ligue 1ASEC Mimosas – Société Omnisports de l’ArméeX21.35
22:00:00El Salvador PrimeraCD Pasaquina – Jocoro FCUnder 3.51.19
22:00:00El Salvador PrimeraCD Audaz – CD ChalatenangoX21.32
22:15:00El Salvador PrimeraCD Fas – Municipal Limeno1 or 21.25
23:30:00El Salvador PrimeraSanta Tecla FC – Luis Angel Firpo11.34
13:00:00Brazilian Paulista A3Velo Clube SP – Comercial SP1X1.19
13:00:00Brazilian Paulista A3Desportivo Brasil SP – Sao BernardoOver 1.51.21
13:00:00Brazilian Paulista A3Capivariano SP – Olimpia11.30
13:00:00Brazilian Paulista A3GO Audax SP – Primavera SP1X1.19
13:00:00Brazilian Paulista A3Batatais FC SP – GE Osasco SP1 or 21.28
13:00:00Brazilian Paulista A3Barretos SP – Rio Preto SPOver 1.51.29
14:00:00Brazilian Paulista A3Noroeste SP – Monte Azul SP1X1.20
14:00:00Brazilian Paulista A3Sao Carlos – Taboao DA Serra SPX21.38
14:00:00Cameroonian Elite OneEding Sport – Fovu de Baham1 or 21.35
15:30:00Cameroonian Elite OneAvion FC Du Nkam – Dragon ClubX21.42
15:30:00Cameroonian Elite OneUnisport de Bafang – Yong Sports AcademyX21.35
15:30:00Cameroonian Elite OneUMS de Loum – Feutcheu FCUnder 3.51.14
15:30:00Cameroonian Elite OneUnion Sportive de Douala – New Star de DoualaUnder 3.51.14
16:00:00Cameroonian Elite OneTonnerre Yaoundé – APEJES Academy1 or 21.35
16:00:00Cameroonian Elite OneAS Fortuna Mfou – Stade Renard1 or 21.35
15:00:00United States USLLouisville City FC – Birmingham LegionOver 1.51.14
09:15:00Czech MSFLVelke Mezirici – Uhersky BrodUnder 3.51.74
09:15:00Czech MSFLSK Unicov – RymarovOver 1.51.11
14:00:00Czech MSFLVrchovina – MFK Frydek-Mistek21.55
09:30:00Czech CFL1. FC Karlovy Vary – Pisek1 or 21.23
12:00:00Scottish Premier League W.Stirling University W. – Forfar Farmington W.X21.38
13:00:00Scottish Premier League W.Spartans W. – Motherwell W.1X1.19
14:00:00Scottish Premier League W.Rangers W. – Celtic W.X21.32
22:00:00Nicaraguan Primera DivisionDiriangen FC – Chinandega FCOver 1.51.14
11:00:00Portuguese Campeonato de PortugalOlhanense – Sporting Clube Ideal1X1.15
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalCesarense – SanjoanenseX21.23
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalGafanha – AguedaX21.28
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalLeca – SPG MedaOver 2.51.42
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalLusitania – Lusitano Fcv1X1.24
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalPenalva Do Castelo – Amarante FCX21.28
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalPedras Rubras – Uniao MadeiraUnder 3.51.35
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalParedes – Espinho1 or 21.27
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalMirandela – Pedras Salgadas1X1.18
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalFC Felgueiras – Merelinense FC1X1.17
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalMaria Da Fonte – AD Oliveirense1X1.24
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalFafe – G.d. Chaves B1X1.14
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalUniao De Leiria – TorreenseUnder 3.51.22
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalSporting De Lourel – AD MacaoOver 1.51.30
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalFatima – ARC Oleiros1 or 21.30
16:00:00Portuguese Campeonato de Portugal1 Dezembro – Sacavenense1X1.19
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalClube Desportivo De Alcains – Gd Peniche1 or 21.30
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalSAO Martinho – LimianosOver 1.51.22
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalGDU Torcatense – CC Taipas1X1.20
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalCF Santa Iria – NogueirenseX21.40
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalCasa Pia Atletico – CD OS Armacenenses1X1.20
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalPinhalnovense – Clube Oriental LisboaX21.28
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalReal Sporte – Co Do MontijoOver 1.51.23
14:00:00Polish 3 Liga Gr.4Sokol Sieniawa – Wisla PulawyX21.35
14:00:00Polish 3 Liga Gr.4Stal Krasnik – MKS Podlasie Biala Podlaska1X1.27
15:00:00Polish 3 Liga Gr.4LKS Wolczanka Wolka Pelkinska – Wisla Sandomierz1 or 21.25
07:30:00Hong Kong FA CupSun Pegasus FC – Yuen Long1X1.28
10:30:00Hong Kong FA CupSouthern District Football Club – R&F FC1 or 21.24
10:00:00Polish 3 Liga Gr.1Lechia Tomaszow Mazowiecki – Polonia Warszawa1 or 21.24
11:00:00Polish 3 Liga Gr.1Legia II Warszawa – KS Pelikan Lowicz1X1.20
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Swit Nowy Dwor Mazowiecki – LKS 1926 Lomza11.32
14:00:00Polish 3 Liga Gr.2Radunia Stezyca – Górnik Konin1X1.20
16:00:00Indian Super CupPune City – Chennai CityUnder 3.51.47
13:00:00Kosovan SuperligaKF Ballkani – KF Prishtina21.55
16:00:00Kosovan SuperligaKF Flamurtari – KF Feronikeli21.41
19:20:00Miami Doubles W.Mertens E / Sabalenka A – Stosur S / Zhang S11.55
14:30:00St Brieuc ChallengerKamil Majchrzak – Maxime Janvier11.53
09:00:00ITF W15 Sharm El SheikhNadja Gilchrist – Ipek Soylu21.40
08:30:00ITF W15 AntalyaSeone Mendez – Yuki Naito11.49
12:30:00St Brieuc Challenger DoublesErlich J / Martin F – Eysseric J / Sancic A11.70
08:00:00ITF M15 Tel AvivQuentin Robert – Edan Leshem21.72