Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 30 Septembrie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
20:00:00Eng. Premier LeagueManchester United – Arsenal1 or 21.32
19:45:00Italian Serie AParma – TorinoX21.35
19:45:00French Ligue 2Guingamp – Le Mans UC 721X1.21
19:30:00German Bundesliga 2Hannover 96 – Nuremberg1 or 21.30
20:00:00Italian Serie BCremonese – AscoliUnder 3.51.29
20:15:00Portuguese Prim. LigaAves – Sporting Lisbon21.54
18:00:00Turkish Super LigGazisehir Gaziantep FK – Goztepe1 or 21.34
18:00:00Danish SuperligaAC Horsens – EsbjergX21.49
18:00:00Swedish AllsvenskanHelsingborgs IF – Kalmar FF1 or 21.36
18:00:00Swedish AllsvenskanHammarby – Orebro SK11.28
18:00:00Swedish AllsvenskanOstersunds FK – Djurgardens21.48
17:30:00Russian Premier LeagueFC Sochi – Akhmat GroznyUnder 3.51.23
18:00:00Norwegian EliteserienViking FK – Mjondalen1X1.28
17:00:00Czech 1. LigaBanik Ostrava – 1 FK PribramOver 1.51.22
17:00:00Czech 1. LigaSlovan Liberec – Ceske Budejovice1X1.18
17:00:00Polish EkstraklasaKGHM Zaglebie Lubin – LKS Lodz1X1.28
23:00:00Argentinian PrimeraCentral Cordoba Sde – Godoy CruzUnder 3.51.17
18:00:00Norwegian Division 1Skeid – Strommen1 or 21.34
18:00:00Swedish SuperettanIK Frej Taby – BrageX21.38
16:30:00Finnish YkkonenKTP – Musa PoriOver 1.51.08
19:00:00Dutch Eerste DivisieJong AZ Alkmaar – Den BoschUnder 3.51.68
19:00:00Dutch Eerste DivisieJong Utrecht – Helmond Sport1X1.35
15:30:00Bulgarian Pr. LeagueArda FK – Etar Tarnovo1X1.20
18:00:00Bulgarian Pr. LeagueVitosha Bistritsa – Lokomotiv Plovdiv21.34
17:00:00Slovenian 1. SNLNK Aluminij – NK Celje1 or 21.30
16:00:00Romanian Liga 1Iasi – Sepsi OSK Sfantu GheorgheUnder 3.51.20
18:30:00Romanian Liga 1CS Universitatea Craiova – Viitoral ConstantaX21.50
18:00:00German 3. LigaFC Ingolstadt 04 – SpVgg Unterhaching1X1.22
19:15:00Peruvian PrimeraDeportivo San Martin – EM Deportivo Binacional1 or 21.31
21:30:00Peruvian PrimeraAyacucho – Universidad Cesar Vallejo1X1.17
15:00:00Russian Division 1Krasnodar-2 – Fakel Voronezh1 or 21.30
14:00:00Italian PrimaveraBologna – Chievo Verona1X1.19
17:00:00Turkish Lig 1Altinordu – Adana DemirsporX21.40
16:10:00Saudi Arabian Division 1Al Nahda – Al Bukayriyah FC1 or 21.25
16:20:00Saudi Arabian Division 1Al Kawkab – Ansar MedinaUnder 3.51.42
16:40:00Saudi Arabian Division 1Al Jabalain – Al Jeel1 or 21.25
16:45:00Saudi Arabian Division 1Al Ain – Al Qadisiyah FCX21.38
16:50:00Saudi Arabian Division 1Ohud Medina – Hetten FC1X1.22
23:00:00Paraguayan PrimeraSportivo Luqueño – Deportivo CapiataUnder 3.51.33
17:00:00Serbian Super LigaJavor – FK Radnik Surdulica1X1.19
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Odds BK 2 – Senja1X1.22
13:00:00Armenian Premier LeagueFC Lori – Shirak Gumri1 or 21.30
16:00:00Armenian Premier LeagueArarat-Armenia – FC Pyunik YerevanUnder 3.51.29
16:00:00Latvian VirsligaRiga FC – BFC DaugavpilsOver 2.51.60
17:00:00Latvian VirsligaRigas Futbola Skola – FS Metta LU11.30
12:00:00Uzbek PFLFK Kokand 1912 – Metallurg BekabadUnder 3.51.29
14:15:00Uzbek PFLBunyodkor – FK BuxoroOver 1.51.25
14:15:00Uzbek PFLAGMK – Nasaf Qarshi1 or 21.33
23:30:00Chilean Primera BSantiago Wanderers – Barnechea1X1.15
11:00:00Russian Division 2 UralFC Ufa II – FC Chelyabinsk21.21
16:30:00Russian Division 2 UralKamaz Nab Chelny – Nosta NovotroitskOver 2.51.42
13:00:00Armenian First LeagueFC Van – FC Alashkert 2Over 1.51.11
13:00:00Armenian First LeagueFC Aragats – Ani YerevanOver 2.51.28
13:00:00Armenian First LeagueFC Pyunik Yerevan 2 – Dilijan FC11.26
13:00:00Armenian First LeagueBKMA Yerevan – West Armenia21.31
13:00:00Armenian First LeagueArtsakh – Shirak Gyumri 21X1.27
19:15:00German Regionall. WestBorussia Dortmund II – Oberhausen1 or 21.25
23:30:00Colombian Primera BBarranquilla – Deportes QuindioX21.28
20:00:00Italian Serie C Girone AJuventus U23 – SSD Monza 1912X21.17
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Molde II – Stabaek II1X1.22
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Sunndal – Sarpsborg 08 IIX21.38
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Herd – Aalesund II1 or 21.20
19:15:00Norwegian Div. 3 Avd. 2IF Ready – Valerenga IF II21.23
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Start II – Bryne II1X1.25
16:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Stord – Stromsgodset II1X1.30
16:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5FK Gjovik-Lyn – Ranheim II1 or 21.17
16:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Kolstad – Raufoss IIOver 1.51.09
18:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Lillestrøm SK II – HonefossX21.32
07:45:00Beijing ATPJeremy Chardy – Marco Cecchinato11.30
08:30:00Beijing ATPKyle Edmund – Zhizhen Zhang11.40
09:00:00Beijing ATPChristian Garin – Cameron Norrie21.75
09:30:00Beijing ATPFrances Tiafoe – Alexander Zverev21.40
10:00:00Beijing ATPDaniel Evans – Zhe Li11.15
08:30:00Tokyo ATPYoshihito Nishioka – Joao Sousa11.83