Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 30 Martie 2022

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
12:15:00Club FriendliesMikkelin Palloilijat – Pepo Lappeenranta1 or 21.26
08:05:00Australian A-LeagueSydney – Macarthur FC1X1.21
08:05:00Australian A-LeagueBrisbane Roar – Wellington PhoenixUnder 3.51.42
10:40:00Australian A-LeaguePerth Glory – Newcastle JetsX21.50
17:00:00World Cup Oceania Qual.Solomon Islands – New Zealand21.14
18:00:00Brazilian CariocaNova Iguacu RJ – Resende1 or 21.40
19:00:00Colombian CopaEnvigado – Atletico Bucaramanga1 or 21.32
20:00:00Colombian CopaUnion Magdalena – Real San Andrés1X1.16
20:30:00Colombian CopaClub Cortuluá – Fortaleza FC1X1.18
21:00:00Colombian CopaBoyaca Patriotas – Tigres FCOver 1.51.37
23:00:00Colombian CopaRionegro Águilas – Deportes PereiraUnder 3.51.18
23:00:00Colombian CopaAlianza Petrolera – Jaguares De CordobaUnder 3.51.16
09:30:00Japanese J-League 2Blaublitz Akita – Ventforet KofuX21.30
10:00:00Japanese J-League 2Mito Hollyhock – Tochigi1X1.22
10:00:00Japanese J-League 2JEF United Chiba – Niigata AlbirexX21.36
10:00:00Japanese J-League 2Zwiegen Kanazawa – Roasso Kumamoto1 or 21.35
10:00:00Japanese J-League 2Fagiano Okayama – Grulla Morioka1X1.17
10:00:00Japanese J-League 2Thespakusatsu – V-Varen NagasakiX21.23
10:00:00Japanese J-League 2Machida Zelvia – Omiya Ardija1X1.16
10:00:00Japanese J-League 2Ryukyu – Tokyo VerdyX21.42
10:00:00Japanese J-League 2Renofa Yamaguchi – Tokushima VortisX21.25
10:00:00Japanese J-League 2Vegalta Sendai – Oita Trinita1 or 21.35
10:00:00Japanese J-League 2Yokohama FC – Montedio Yamagata1 or 21.30
16:45:00Champions League W.FC Barcelona W. – Real Madrid W.Over 3.51.54
19:00:00Champions League W.Paris SG W. – Bayern Munich W.Over 1.51.24
15:35:00Saudi Arabian Division 1Hajer Club – Al OrubahUnder 3.51.17
15:45:00Saudi Arabian Division 1Al Kawkab – Al Qadisiyah FCX21.32
16:15:00Saudi Arabian Division 1Al-Wehdat – Bisha FCOver 1.51.40
16:15:00Saudi Arabian Division 1Jeddah Club – AlshoullaX21.38
23:30:00Brazilian CatarinenseCamboriú FC – BrusqueX21.30
23:00:00Mexican Liga de ExpansionClub Celaya – Mineros De Zacatecas1 or 21.36
22:15:00Brazilian BaianoAlagoinhas Atlético Clube – Bahia de FeiraUnder 3.51.21
23:00:00Brazilian ParanaenseMetropolitano Maringa PR – Coritiba PRX21.28
08:15:00Indonesian Liga 1Persiraja Banda Aceh – Bhayangkara Surabaya United21.39
11:15:00Indonesian Liga 1Arema – PSM Makassar1X1.16
13:45:00Indonesian Liga 1Persebaya Surabaya – Pusamania BorneoUnder 3.51.22
23:10:00Copa ArgentinaDefensa Y Justicia – Sacachispas FC11.27
13:00:00Italian Serie DASD San Luca – AcirealeX21.20
13:00:00Italian Serie DAS Ostia Mare Lido – Vis ArtenaUnder 3.51.25
13:00:00Italian Serie DAC Bra – Ligorna 19221X1.24
13:00:00Italian Serie DCasale – NovaraX21.25
13:00:00Italian Serie DACD San Martino Speme – Spinea 1966X21.38
13:00:00Italian Serie DSC Insubria Caronnese Turate – Chieri1 or 21.35
13:00:00Italian Serie DASD Calcio Brusaporto – USD Casatese1 or 21.30
13:00:00Italian Serie DVado FC – Borgosesia1 or 21.32
13:00:00Italian Serie DSangiuliano City Nova FC – AC Crema1X1.18
13:00:00Italian Serie DSestri Levante – Citta Di VareseX21.27
13:00:00Italian Serie DUnion Arzignanochiampo – Luparense FC1X1.20
13:00:00Italian Serie DAglianese Calcio 1923 – Rimini Calcio21.68
13:00:00Italian Serie DCorreggese – Ghivizzano Borgoamozzano1X1.20
13:00:00Italian Serie DCampodarsego – Delta Porto TolleUnder 3.51.24
13:00:00Italian Serie DMezzolara – Seravezza1 or 21.32
13:00:00Italian Serie DBorgo San Donnino – Sasso MarconiX21.38
13:00:00Italian Serie DFoligno – Poggibonsi21.67
13:00:00Italian Serie DRieti Srl – ASD Cannara1 or 21.32
13:00:00Italian Serie DSammaurese – PratoUnder 3.51.29
13:00:00Italian Serie DMontespaccato S.R.L. – Scandicci1 or 21.32
13:00:00Italian Serie DCascina Valdera – San Donato Tavarnelle21.58
13:00:00Italian Serie DSan Nicolò – Castelfidardo1X1.19
13:00:00Italian Serie DASD Trastevere – Castelnuovo Vomano1X1.20
13:00:00Italian Serie DSanGiovanniValdarno – Pro Livorno 1919 Sorgenti1X1.19
13:00:00Italian Serie DReal Forte Querceta – Lentigione CalcioX21.18
13:00:00Italian Serie DFC Giugliano 1928 – ASD Vis Afragolese 19441X1.20
13:00:00Italian Serie DUS Casertana 1908 – USD LavelloUnder 3.51.32
13:00:00Italian Serie DNardo Calcio – Virtus Matino1X1.20
13:00:00Italian Serie DTeam Altamura – Brindisi1X1.20
13:00:00Italian Serie DPortici 1906 – Cavese21.50
13:00:00Italian Serie DSona Calcio – SSD Real Calepina1 or 21.32
13:00:00Italian Serie DAS Vis Nova Giussano – USD Caravaggio1 or 21.28
13:00:00Italian Serie DSan Pietro – Usd Breno1 or 21.30
13:00:00Italian Serie DChioggia – ASD Cjarlins Muzane1X1.25
13:00:00Italian Serie DDesenzano Calvina – US Olginatese 19681X1.16
13:00:00Italian Serie DCastellanzese 1921 – AC Legnano 19131 or 21.30
13:00:00Italian Serie DTritium Calcio 1908 – ForliX21.40
13:00:00Italian Serie DRG Ticino – ASD Imperia 1923Under 3.51.21
13:00:00Italian Serie DSCD Progresso – GS Bagnolese ASD1 or 21.35
13:00:00Italian Serie DCattolica Calcio SM – US Levico TermeX21.17
13:00:00Italian Serie DMontebelluna – Calcio Caldiero TermeX21.30
13:00:00Italian Serie DEste – A.c. Mestre1 or 21.32
13:00:00Italian Serie DFanfulla – Athletic Carpi1 or 21.30
13:00:00Italian Serie DRavenna – ASD Alcione Milano11.32
13:00:00Italian Serie DPont Donnaz Hone Arnad Evancon – GozzanoX21.40
13:00:00Italian Serie DAC Saluzzo Calcio – LavagneseX21.32
13:00:00Italian Serie DCasarano Calcio – Francavilla 1931X21.38
13:00:00Italian Serie DAurora Alto Casertano – Nereto CalcioX21.30
13:00:00Italian Serie DGravina – US Mariglianese1X1.20
13:00:00Italian Serie DTrestina – Virtus FlaminiaUnder 3.51.31
13:00:00Italian Serie DASD Lanusei Calcio – Latte Dolce Calcio1 or 21.35
13:00:00Italian Serie DUS Tolentino – Fano1X1.16
13:00:00Italian Serie DASD Giarre – A.s.d. Sancataldese Calcio1 or 21.35
13:00:00Italian Serie DLamezia Terme – Paterno Calcio1X1.18
13:00:00Italian Serie DReal Monterotondo Scalo – Team Nuova FloridaX21.20
13:00:00Italian Serie DMolfetta Calcio – FC San GiorgioUnder 3.51.20
13:00:00Italian Serie DInsieme Formia – Atletico UriX21.38
13:00:00Italian Serie DLicata – ASD Cittanova Calcio1 or 21.32
13:00:00Italian Serie DCynthia – Aprilia1 or 21.32
13:00:00Italian Serie DAudace Cerignola – Asg NocerinaOver 1.51.26
13:00:00Italian Serie DUnipomezia 1938 – Lornano BadesseX21.28
13:00:00Italian Serie DSambenedettese – Vastese Calcio1 or 21.35
13:00:00Italian Serie DAlzano V. – Villa Dalme Calcio1X1.23
13:00:00Italian Serie DGelbison Vallo DL – Citta Di Sant Agata1X1.17
13:00:00Italian Serie DAC Leon – Sporting FranciacortaX21.27
13:00:00Italian Serie DAmbrosiana – Dolomiti BellunesiX21.25
13:00:00Italian Serie DRecanatese – Atletico Terme FiuggiOver 1.51.23
13:00:00Italian Serie DUS Follonica Gavorrano – US Pianese1X1.18
13:30:00Italian Serie DSEF Torres – ASD Carbonia Calcio11.24
13:30:00Italian Serie DSanremese – Asti CalcioOver 1.51.32
14:00:00Italian Serie DBiancavilla – Trapani21.69
14:00:00Italian Serie DUS Citta di Fasano – Sorrento1X1.20
15:00:00Italian Serie DCaratese – GS Arconatese 19261X1.25
15:00:00Italian Serie DDerthona – Fossano Calcio SSD1X1.17
16:00:00Italian Serie DChieti – Matese1 or 21.35
16:30:00Italian Serie DArezzo – Tiferno Lerchi1X1.24
17:00:00Italian Serie DBisceglie – Omnia BitontoX21.19
16:00:00Lithuanian 1 LygaFK Atmosphere – Riteriai BX21.38
14:00:00Serbian Division 1Loznica – FK IMT Novi Beograd1 or 21.35
15:30:00German BayernligaTSV 1874 Kottern – VFB Hallbergmoos1X1.28
16:00:00German BayernligaSSV Jahn Regensburg II – FC IsmaningUnder 3.51.32
16:30:00German BayernligaTSV Landsberg – Schwabmünchen11.26
17:00:00German Bayernliga1860 Munich II – SV DonaustraufX21.28
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupEskisehirspor – Akhisar Bld SporX21.24
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupKaracabey Birlikspor – Isparta 32 Spor1 or 21.35
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupKirklarelispor – Anagold 24 Erzincanspor1X1.23
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupSanliurfaspor – Tarsus Idman YurduX21.38
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupNazilli Bld Spor – Utas Usakspor A.s1 or 21.32
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupPazarspor – 1922 Konyaspor1X1.25
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAmedspor – 1928 Bucaspor1 or 21.32
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAnkara Demirspor – PendiksporX21.35
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupZonguldakspor – Kirsehir BelediyesporX21.32
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupSivas 4 Eylül Belediyespor – Inegölspor1 or 21.30
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupSerik Belediyespor – Adiyaman 19541 or 21.28
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupCorum Belediyespor – SomasporOver 1.51.33
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupIdare Genclik – Hekimoglu TrabzonX21.32
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupTurgutluspor – Afjet AfyonsporX21.16
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupBodrum Belediyesi Bodrumspor – VansporOver 1.51.32
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupEtimesgut Belediyespor – Ergene VelimeseOver 1.51.22
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupKahramanmarasspor – Nigde BelediyesporX21.38
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupAS Sariyer – Osmanlispor1 or 21.28
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupSakaryaspor – Diyarbakir FK AS 197711.26
11:00:00Turkish Lig 3 Group 2Yomraspor – KusadasisporX21.32
11:00:00Turkish Lig 3 Group 2Bayrampasa – Siirt Il Ozel Idare1X1.16
11:00:00Turkish Lig 3 Group 2Duzcespor – Sile Yildizspor1X1.15
11:00:00Turkish Lig 3 Group 2Carsambaspor – Halide Edip Adivarspor1 or 21.35
11:00:00Turkish Lig 3 Group 2Elaziz Belediyespor – Alanya KestelsporUnder 3.51.17
11:00:00Turkish Lig 3 Group 2Malatya Yesilyurt Belediyespor – Darica G Birligi1X1.18
11:00:00Turkish Lig 3 Group 2Iskenderun FK – Kizilcabolukspor11.29
11:00:00Turkish Lig 3 Group 2Yeni Orduspor SK – Hacettepe SKUnder 3.51.16
11:00:00Turkish Lig 3 Group 2Yeni Altindag BS – 68 Aksaray Belediyespor1 or 21.32
17:00:00German Regionall. NortheastEnergie Cottbus – Tennis Borussia Berlin1X1.18
17:00:00German Regionall. NortheastLokomotive Leipzig – AltglienickeUnder 3.51.53
17:30:00German Regionall. WestRot Weiss Ahlen – Fortuna CologneX21.24
17:30:00German Regionall. WestOberhausen – Sportfreunde LotteOver 1.51.22
17:30:00German Regionall. WestSV Rodinghausen – Lippstadt 08Over 1.51.24
14:00:00Spanish Liga Primera W.Levante W. – Alaves W.11.35
16:00:00Spanish Liga Primera W.Valencia W. – Villarreal CF W.Under 3.51.50
12:30:00Italian Serie C Girone CPalermo – SS Taranto 1927Over 1.51.38
16:00:00Italian Serie C Girone CAZ Picerno – Campobasso CalcioUnder 3.51.21
11:00:00Azerbaijani Division 1FK Sabayil-2 – Garadag LokbatanX21.20
11:00:00Azerbaijani Division 1Zira FK 2 – Gabala-2 FK21.29
15:00:00Ghanaian Pr. LeagueElmina Sharks – Eleven Wonders FC1 or 21.35
15:00:00Ghanaian Pr. LeagueAccra Great Olympics – WAFAOver 1.51.55
15:00:00Ghanaian Pr. LeagueDreams – Bechem United1X1.17
15:00:00Ghanaian Pr. LeagueMedeama SC – King Faisal1X1.12
15:00:00Ghanaian Pr. LeagueBerekum Chelsea – Hearts of Oak1 or 21.40
15:00:00Ghanaian Pr. LeagueAshanti Gold – Real Tamale UnitedOver 1.51.19
15:00:00Ghanaian Pr. LeagueAduana Stars – Legon Cities1X1.13
18:00:00Brazilian Paulista A2Rio Claro SP – Velo Clube SPUnder 3.51.21
21:30:00Brazilian Paulista A2Oeste – Atletico Linense SP1X1.18
13:00:00Zambian Premier LeagueKonkola Blades – Kansanshi DynamosX21.35
11:00:00Ugandan Premier LeagueUganda Revenue Authority – Arua Hill SC1X1.18
13:00:00Ugandan Premier LeagueBusoga United FC – Tooro United1X1.18
13:00:00Ugandan Premier LeagueWakiso Giants FC – SC VillaUnder 3.51.23
13:00:00English Development LeagueWatford U23 – Wigan Athletic U23X21.38
11:45:00Iranian Azadegan LeagueMalavan Bandar Anzali FC – Shahrdari AstaraOver 1.51.60
11:45:00Iranian Azadegan LeagueMachine Sazi Tabriz – Vista Turbine21.55
11:45:00Iranian Azadegan LeagueKhosheh Talaei – Kheybar Khoram Abad21.76
11:45:00Iranian Azadegan LeagueShams Azar Qazvin – Pars Jonoubi Jam FCX21.24
11:45:00Iranian Azadegan LeagueShahrdari Hamedan – Qashqai FC1X1.18
11:45:00Iranian Azadegan LeagueSaiPa Karadj – Mes Shahr-e Babak1X1.12
11:45:00Iranian Azadegan LeagueArman Gohar Sirjan – Rayka BabolOver 1.51.58
12:15:00Iranian Azadegan LeagueShahin Bushehr – Esteghlal Khuzestan21.40
12:15:00Iranian Azadegan LeagueEsteghlal Mollasani – Mes Kerman21.77
17:30:00German Oberliga WestfalenSV Schermbeck 1912 – SC Paderborn 07 IIX21.35
17:30:00German Oberliga WestfalenTSG Sprockhövel – SPVGG Vreden 19211X1.19
12:00:00Ethiopian Premier LeagueSaint George FC – Sebeta City11.23
15:00:00Ethiopian Premier LeagueHadiya Hosahina – Fasil Kenema21.67
11:00:00Greek Super League 2Panathinaikos B – APS ZakynthosUnder 3.51.18
11:00:00Greek Super League 2Karaiskakis – AOC KissamikosX21.22
11:00:00Greek Super League 2Kalamata – O F IerapetrasOver 1.51.42
12:00:00Greek Super League 2Pierikos – Apollon LarisasX21.38
12:00:00Greek Super League 2Episkopi FC – PAS IrodotosUnder 3.51.14
12:00:00Greek Super League 2Thesprotos – TrikalaOver 1.51.43
12:00:00Greek Super League 2AS Rodos – Levadiakos21.36
12:00:00Greek Super League 2Apollon Pontou – Panserraikos1 or 21.35
12:00:00Greek Super League 2Veria – Po TrigliasOver 1.51.39
12:00:00Greek Super League 2AO Nea Kavala – PAOK B1X1.20
12:00:00Greek Super League 2Kifisias AE – Egaleo AthenUnder 3.51.15
12:30:00Greek Super League 2Xanthi – LarissaX21.38
15:00:00Greek Super League 2Ergotelis – Diagoras Rhodes1X1.16
18:30:00Spanish Primera RFEF Gr. 2Linares – Atletico Sanluqueno1X1.22
15:00:00Miami Masters WTABelinda Bencic – Naomi Osaka21.47
16:00:00Pereira ChallengerNicolas Barrientos – Nicolas Kicker21.35
16:00:00Pereira ChallengerFelipe Meligeni Rodrigues Alves – Tomas Martin Etcheverry21.36
08:00:00Marbella ChallengerJaume Antoni Munar Clar – Nicolas Alvarez Varona11.12
08:00:00Marbella ChallengerPhilipp Kohlschreiber – Carlos Taberner21.40
08:00:00Marbella ChallengerPedro Cachin – Manuel Guinard21.56