Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 30 Mai 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
18:00:00Swiss Super LeagueNeuchatel Xamax – Aarau1X1.20
20:00:00Italian Serie BCittadella – Hellas Verona1 or 21.38
16:00:00Austrian BundesligaRapid Vienna – Sturm Graz1X1.25
19:00:00Friendly InternationalsTurkey – Greece1X1.18
15:00:00Danish SuperligaLyngby BK – VendsysselX21.50
17:00:00Danish SuperligaHobro – Viborg1 or 21.37
13:00:00Finnish YkkonenEIF – AC Kajaani1 or 21.27
13:00:00Finnish YkkonenJaro – TPV TampereOver 1.51.26
17:00:00World Cup U20New Zealand U20 – Uruguay U20Under 3.51.36
17:00:00World Cup U20Norway U20 – Honduras U20Over 1.51.17
19:30:00World Cup U20United States U20 – Qatar U2011.22
19:30:00World Cup U20Nigeria U20 – Ukraine U201 or 21.45
15:00:00Ukrainian Premier LeagueFC Mariupol – Zorya LuhanskX21.48
17:30:00Ukrainian Premier LeaguePFC Oleksandria – Dynamo KievX21.22
17:30:00Ukrainian Premier LeagueFK Lviv – Shakhtar Donetsk21.32
18:00:00Bulgarian Pr. LeagueVitosha Bistritsa – Montana1X1.21
14:00:00Swedish CupHäcken – AFC Eskilstuna11.31
21:00:00Copa SudamericanaDeportivo Lara – CorinthiansX21.27
23:15:00Copa SudamericanaDeportes Tolima – Argentinos Juniors1X1.17
23:15:00Copa SudamericanaCA Cerro – Montevideo WanderersX21.35
19:15:00Slovenian CupOlimpija Ljubljana – MariborX21.32
21:00:00Egyptian Pr. LeagueHaras El Hodood – PyramidsX21.33
21:00:00Egyptian Pr. LeagueZamalek – El-Entag El-Harby11.33
15:00:00Tunisian Ligue 1US Tataouine – US Monastirienne1 or 21.35
15:00:00Tunisian Ligue 1Club Athletic Bizertin – ES Metlaoui1X1.20
15:00:00Tunisian Ligue 1Club Sportif Sfaxien – Avenir Gabesien11.22
15:00:00Tunisian Ligue 1Stade Tunisien – Etoile Sportive du Sahel21.50
15:00:00Tunisian Ligue 1Club Africain – Jeunesse Sportive Kairouanaise1 or 21.39
15:00:00Tunisian Ligue 1Stade Gabesien – Hammam Lif1X1.18
15:00:00Icelandic CupVolsungur Husavik – KR Reykjavik21.11
17:00:00Icelandic CupHafnarfjordur – IA Akranes1X1.29
20:15:00Icelandic CupBreidablik Kopavogur – KopavogsOver 1.51.14
20:15:00Icelandic CupThrottur Reykjavik – Fylkir Reykjavik21.40
19:45:00Turkish Lig 1Hatayspor – Gazisehir Gaziantep FK1 or 21.28
16:45:00Friendly Intls. W.Germany W. – Chile W.Over 3.54.07
11:00:00Vietnamese V-LeagueThanh Hoa – Nam DinhOver 1.51.18
11:00:00Vietnamese V-LeagueDa Nang – TP Ho Chi MinhX21.32
13:00:00Vietnamese V-LeagueViettel – Than Quang NinhX21.40
13:00:00Finnish Kakkonen Group ASudet – JippoX21.20
13:00:00Finnish Kakkonen Group AJäPS – Viikingit1X1.30
13:00:00Finnish Kakkonen Group ANurmijarven Jalkapalloseura – VJS1 or 21.22
13:00:00Finnish Kakkonen Group AMikkelin Palloilijat – Klubi 04Under 3.51.55
13:00:00Finnish Kakkonen Group BP-Iirot – Gnistan21.40
13:00:00Finnish Kakkonen Group BKapa – Grankulla IFKX21.40
13:00:00Finnish Kakkonen Group BKaaPo Kaarina – Tampereen Ilves IIOver 1.51.13
13:00:00Finnish Kakkonen Group BTampere United – EspooX21.25
13:00:00Finnish Kakkonen Group BEPS – JazzUnder 3.51.57
13:00:00Finnish Kakkonen Group CJS Hercules – SC Kufu 98X21.35
13:00:00Finnish Kakkonen Group CVifk – Kajaanin HakaOver 1.51.12
13:00:00Finnish Kakkonen Group CPallo Kerho 37 – VPS J Akatemia1X1.22
15:00:00Finnish Kakkonen Group CSJK Akatemia – Jakobstads BollklubbOver 1.51.07
15:00:00Finnish Kakkonen Group CVaajakoski – RoPS Farmi1 or 21.22
14:00:00Swedish Div. 1 NorraFC Linkoping City – Vasalunds IF1X1.23
14:00:00Swedish Div. 1 NorraGefle IF – Team TG FFUnder 3.51.36
14:30:00Swedish Div. 1 NorraBodens – Sollentuna FKX21.21
15:00:00Swedish Div. 1 NorraNyköpings BIS – Karlstad BKX21.47
15:00:00Swedish Div. 1 NorraSylvia – Sandvikens IFX21.36
16:00:00Swedish Div. 1 NorraKarlslunds FF – UmeaX21.35
13:00:00Swedish Div. 1 SödraTvååkers IF – Skovde1 or 21.32
14:00:00Swedish Div. 1 SödraEskilsminne IF – Oskarshamns AIKX21.42
15:00:00Swedish Div. 1 SödraLandskrona BoIS – Assyriska IKOver 1.51.24
15:00:00Swedish Div. 1 SödraLunds BK – Atvidabergs FF1X1.25
16:00:00Swedish Div. 1 SödraOddevold – Kristianstad1X1.18
15:00:00Moldovan Div. 1FC Codru Lazova – FC PetrocubX21.17
19:30:00Montenegrin CupBuducnost Podgorica – FK LovcenOver 1.51.38
14:30:00Indonesian Liga 1Persebaya Surabaya – PSIS Semarang1X1.30
17:00:00Icelandic 1 DeildMagni – Haukar Hafnafjordur1 or 21.20
17:00:00Austrian RegionalligaAdmira Wacker II – Schwechat11.31
16:30:00Estonian EsiliigaTartu JK Tammeka II – FCI Levadia U211X1.18
16:30:00Estonian EsiliigaRakvere JK Tarvas – FC ElvaX21.27
17:00:00Estonian EsiliigaKohtla-Järve JK Järve – Parnu JK VaprusX21.19
17:00:00Estonian EsiliigaTallinna JK Legion – JK Tallinna Kalev U21Over 3.51.95
17:30:00Estonian EsiliigaJK Welco Elekter – Tallinna FC Flora U2121.18
12:30:00Chinese FA CupShanghai Shenxin – Tianjin Teda21.35
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandTorslanda – IFK AamaalX21.22
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandÖrebro Syrianska IF – LidköpingsOver 1.51.05
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandGrebbestads IF – Nordvarmland FFOver 1.51.08
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Lidingo – Enköpings SK1X1.19
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandSundbyberg – Taby FKX21.17
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Mora – Skiljebo SK1 or 21.24
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Stocksund – FC GuteOver 1.51.08
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKvarnsvedens IK – Karlbergs BK21.39
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandSkellefteå FF – YtterhogdalsX21.30
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandFriska Viljor FC – Anundsjö IF11.22
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Timrå – Kramfors-Alliansen11.25
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Luleå – Gottne IF1X1.19
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Östersund – Sandviks IK11.22
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandTaftea IK – IFK Umea1 or 21.24
12:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandEnskede IK – Newroz FC1 or 21.22
14:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandSodertalje FK – Motala21.32
14:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandAssyriska KF I Norrköping – Huddinge IF1X1.30
18:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandAFK Linkoping – Tyresö FFX21.28
18:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandFC Stockholm Internazionale – Assyriska FFUnder 3.51.63
12:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandStafsinge IF – IS HalmiaX21.30
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandOnsala BK – KSF Prespa BirlikOver 1.51.06
11:00:00Japanese J-League 3Cerezo Osaka – Vanraure Hachnohe1X1.19
21:00:00Colombian Primera BLlaneros FC – Deportes QuindioX21.24
12:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandNässjö FF – IFK Hässleholm1 or 21.24
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandHässleholms IF – Älmeboda/Linneryd1X1.17
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandRåslätts SK – Nosaby IF1 or 21.27
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandFK Karlskrona – Räppe GOIF11.34
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandAsarums IF FK – IFK Berga1 or 21.24
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandDalstorps IF – Osterlen FF1X1.17
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Spjelkavik – Sunndal11.24
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Staal Jørpeland – IL BroddX21.38
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Bergen Nord – StordX21.30
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Verdal – Orkla1X1.25
16:30:00COSAFA CupMozambique – Malawi21.46
16:30:00COSAFA CupNamibia – Seychelles1X1.15
12:00:00Finnish Naisten LiigaHJK Helsinki W. – ONS Oulu W.Over 3.51.34
12:00:00Finnish Naisten LiigaJyPK W. – TPS W.1X1.30
14:00:00Finnish Naisten LiigaHonka W. – Kuopion Palloseura W.1X1.18
14:00:00Finnish Naisten LiigaIlves W. – IK Myran W.Over 1.51.12
15:00:00Finnish Naisten LiigaÅland United W. – TiPS W.1X1.22
19:45:00French Ligue 1 PlayoffsRC Lens – Dijon1 or 21.38
15:00:00Russian Premier League PlayoffsFC Ufa – Tom Tomsk11.33
16:00:00Russian Premier League PlayoffsFC Nizhny Novgorod – Krylia Sovetov SamaraX21.33
10:00:00French Open M.Pablo Cuevas – Kyle Edmund11.62
11:00:00French Open M.Novak Djokovic – Henri Laaksonen11.01
11:00:00French Open M.Salvatore Caruso – Gilles Simon21.33
11:00:00French Open M.Dusan Lajovic – Elliot Benchetrit11.32
11:00:00French Open M.Mikael Ymer – Alexander Zverev21.15
12:00:00French Open M.Jordan Thompson – Ivo Karlovic11.57