Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 30 Iunie 2018

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
15:00:00World CupFrance – Argentina1 or 21.45
19:00:00World CupUruguay – PortugalX21.48
13:00:00Finnish VeikkausliigaHonka – Rovaniemi1X1.21
13:00:00Finnish VeikkausliigaKemi – VaasaX21.29
13:00:00Finnish VeikkausliigaIlves – Inter Turku1X1.24
13:00:00Finnish VeikkausliigaKuopio – SJK1X1.19
17:00:00Norwegian EliteserienVålerenga – Bodø/Glimt1X1.23
15:00:00Swedish SuperettanGAIS – Norrby IF1X1.19
15:00:00Swedish SuperettanIFK Värnamo – BrageX21.35
15:00:00Swedish SuperettanJönköpings Södra – Halmstads1 or 21.32
17:00:00Swedish SuperettanGefle IF – Varbergs1 or 21.30
17:00:00Swedish SuperettanDegerfors – Frej1X1.19
13:00:00Finnish YkkonenKPV Kokkola – JaroUnder 3.51.28
13:00:00Finnish YkkonenHaka Valkeakoski Am. – EIF1X1.25
13:00:00Finnish YkkonenHIFK – AC Oulu1X1.22
13:00:00Finnish YkkonenKTP – AC KajaaniUnder 3.51.52
21:30:00United States MLSSeattle Sounders – Portland TimbersUnder 3.51.32
19:45:00Irish Premier LeagueSligo Rovers – Waterford UnitedX21.39
02:00:00Ecuadorian Serie ATecnico Universitario – Deportivo CuencaX21.33
21:00:00Ecuadorian Serie ADelfin SC – Macara1X1.20
14:45:00Belarusian Vysshaya LigaIsloch – SlutskUnder 3.51.24
16:45:00Belarusian Vysshaya LigaTorpedo Zhodino – Torpedo Maz MinskOver 2.51.48
18:45:00Belarusian Vysshaya LigaNeman Grodno – FC MinskOver 1.51.40
10:00:00Japanese J-League 2Avispa Fukuoka – Machida Zelvia1X1.24
10:00:00Japanese J-League 2Kamatamare Sanuki – Tokyo VerdyX21.21
10:00:00Japanese J-League 2Ventforet Kofu – Kyoto1X1.19
11:00:00Japanese J-League 2Omiya Ardija – EhimeOver 1.51.29
11:00:00Japanese J-League 2Montedio Yamagata – GifuUnder 3.51.21
11:00:00Japanese J-League 2Roasso Kumamoto – Matsumoto YamagaX21.20
11:00:00Japanese J-League 2Niigata Albirex – Mito HollyhockUnder 3.51.21
11:00:00Japanese J-League 2Tochigi – JEF United ChibaX21.40
11:00:00Japanese J-League 2Tokushima Vortis – Oita TrinitaUnder 3.51.33
01:30:00Brazilian Serie BGuarani SP – Boa EC1X1.20
22:00:00Brazilian Serie BCriciuma SC – São Bento SP1X1.26
22:00:00Brazilian Serie BFigueirense – Ponte PretaUnder 3.51.21
10:30:00Singaporean S-LeagueBalestier Central – Tampines Rovers21.30
13:15:00Singaporean S-LeagueDPMM – WarriorsUnder 3.51.62
13:00:00Finnish Kakkonen Group APepo Lappeenranta – Viikingit1X1.32
13:00:00Finnish Kakkonen Group APkku – MyPa Myllykoski1 or 21.25
17:00:00Finnish Kakkonen Group AJippo – Nurmijarven JalkapalloseuraOver 1.51.12
13:00:00Finnish Kakkonen Group BEspoo – SalPaX21.31
13:00:00Finnish Kakkonen Group BKapa – Musa PoriX21.26
13:00:00Finnish Kakkonen Group BJazz – FC HJS AkatemiaOver 1.51.08
13:00:00Finnish Kakkonen Group BBK-46 – Kiffen1X1.31
13:00:00Finnish Kakkonen Group COLS Oulu – Pallo Kerho 371X1.21
13:00:00Finnish Kakkonen Group CNarpes Kraft – Tornion Pallo 471X1.30
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Fram Larvik – RaufossX21.23
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Baerum – Asker1 or 21.24
17:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Moss – AltaUnder 3.51.57
14:00:00Swedish Div. 1 NorraSollentuna FK – Syrianska FCX21.28
15:00:00Swedish Div. 1 NorraNyköpings BIS – VasterasX21.20
17:00:00Swedish Div. 1 NorraSandvikens IF – Akropolis IFX21.24
13:00:00Swedish Div. 1 SödraTorns IF – SkovdeOver 1.51.29
13:00:00Swedish Div. 1 SödraTvååkers IF – Atvidabergs FFOver 1.51.19
15:00:00Swedish Div. 1 SödraEskilsminne IF – Angelholms FF1X1.24
15:00:00Swedish Div. 1 SödraGrebbestads IF – Husqvarna FFUnder 3.51.59
15:00:00Swedish Div. 1 SödraOskarshamns AIK – Oddevold1X1.20
07:00:00Aus. NPL VictoriaFC Bulleen Lions – Avondale Heights21.41
10:00:00Aus. NPL VictoriaHume City – Port Melbourne SharksUnder 3.51.57
10:00:00Aus. NPL VictoriaDandenong Thunder – Kingston City FC1 or 21.26
15:00:00Latvian VirsligaValmiera FK – Riga FC21.10
17:00:00Latvian VirsligaFK Liepaja – FK Spartaks JurmalaUnder 3.51.24
09:30:00Aus. NPL NSWSutherland Sharks – Bonnyrigg White Eagles1 or 21.28
10:00:00Aus. NPL NSWHakoah – Marconi Stallion1 or 21.28
10:45:00Aus. NPL NSWSydney FC Youth – APIA Leichhardt Tigers21.32
14:00:00Latvian CupFK Smiltene – Super NovaX21.29
15:00:00Latvian CupRTU – Tukums 2000/Tss1X1.40
12:30:00Indonesian Liga 1Persija Jakarta – Persib BandungOver 1.51.24
17:00:00Icelandic 1 DeildUMF Selfoss – Thor AkureyriX21.38
17:00:00Icelandic 1 DeildMagni – NjarovikX21.40
11:00:00Kazakhstan Pr. LeagueFC Astana – Ordabasy11.23
11:00:00Lithuanian CupBanga Gargzdai – Pakruojo Kruoja1X1.06
17:00:00Copa ChileUnion Espanola – Audax Italiano1X1.20
21:30:00Copa ChileColchagua CD – Universidad de Chile21.49
23:00:00Copa ChilePuerto Montt – Deportes Valdivia1X1.26
11:00:00S. Korean K-League ChallengeSeoul E-Land FC – Suwon FCUnder 3.51.24
11:00:00S. Korean K-League ChallengeFC Anyang – Ansan GreenersX21.37
11:00:00S. Korean K-League ChallengeBucheon FC 1995 – Seongnam IlhwaX21.42
11:45:00Thai Premier LeagueUbon Umt Utd – Port FC21.51
13:00:00Thai Premier LeagueBuriram United FC – Bangkok United1X1.20
13:00:00Thai Premier LeagueAIR Force United FC – Pattaya UnitedX21.32
14:00:00Thai Premier LeagueSukhothai FC – Nakhon Ratchasima FC1X1.24
14:00:00Norwegian Toppserien W.Grand Bodo W. – Arna-Bjørnar W.X21.18
14:00:00Norwegian Toppserien W.Trondheims-Ørn W. – Lillestrøm SK W.21.17
14:00:00Norwegian Toppserien W.Sandviken W. – Stabaek W.Over 1.51.19
14:00:00Norwegian Toppserien W.Klepp W. – Kolbotn W.Over 1.51.19
10:30:00Myanmese National LeagueMawyawadi FC – Ayeyawady United21.21
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandTorslanda – FBK Karlstad1X1.30
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandHisingsbacka FC – Trollhattan21.37
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVargarda IK – Örebro Syrianska IFX21.32
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandSkoftebyns IF – Stenungsunds IFUnder 3.51.65
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandKarlstad BK – Vanersborgs FK11.35
12:45:00Swe. Div. 2 Norra SvealandValbo FF – FC GuteX21.34
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandBKV Norrtälje – Strömsbergs IF1X1.23
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandBollnas GIF FF – Karlbergs BK21.36
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Stocksund – IFK MoraOver 2.51.31
12:00:00Swe. Div. 2 NorrlandKramfors-Alliansen – Gallivare Malmbergets FF11.31
15:00:00Swe. Div. 2 NorrlandYtterhogdals – Härnosands FF11.21
15:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Östersund – IFK UmeaOver 1.51.15
13:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandVärmdö IF – Huddinge IFUnder 3.51.74
15:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandSylvia – Newroz FCUnder 3.51.70
15:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandEnskede IK – Eskilstuna CityOver 2.51.40
12:30:00Swe. Div. 2 Västra GötalandSävedalens IF – Hogaborgs BK11.30
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandIFK Malmö – Ullareds IK11.21
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandKSF Prespa Birlik – IS HalmiaX21.40
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandKvarnby IK – RosengardX21.17
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandBK Olympic – Assyriska BK1 or 21.25
14:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandVarbergs – Hittarps IKX21.20
14:00:00Swedish DamallsvenskanGöteborg FC W. – Vaxjo W.1X1.18
14:00:00Swedish DamallsvenskanHammarby W. – Rosengård W.21.31
08:00:00Aus. NPL WesternArmadale SC – Bayswater CityX21.18
08:00:00Aus. NPL WesternSubiaco AFC – Balcatta1X1.33
08:00:00Aus. NPL WesternSorrento – Inglewood UnitedX21.35
08:00:00Aus. NPL WesternStirling Lions – ECU Joondalup1 or 21.24
08:00:00Aus. NPL WesternCockburn City – Joondalup UnitedOver 3.51.58
12:00:00Aus. NPL WesternForrestfield United – Perth SCX21.19
19:00:00Football SpecialsUruguay – PortugalOver 1.51.12
06:30:00Aus. NPL South AustraliaPara Hills – Adelaide CometsX21.23
06:30:00Aus. NPL South AustraliaMetro Stars – Sturt Lions11.25
06:30:00Aus. NPL South AustraliaSouth Adelaide FC – Adelaide United YouthX21.41
08:00:00Aus. NPL South AustraliaWest Adelaide FC – Croydon Kings1 or 21.26
10:00:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Olympic – Adelaide CityX21.24
09:00:00Japanese J-League 3Fujieda MYFC – FC Tokyo1X1.23
09:00:00Japanese J-League 3SC Sagamihara – Gamba OsakaUnder 3.51.32
10:00:00Japanese J-League 3Giravanz Kitakyushu – Gainare Tottori21.51
12:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandNässjö FF – Sölvesborgs Goif11.33
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandHässleholms IF – Nosaby IFX21.41
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandOsterlen FF – IFK Berga1 or 21.27
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandRäppe GOIF – Assyriska IKX21.25
15:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandDalstorps IF – Råslätts SK1 or 21.28
15:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandLindsdals IF – Asarums IF FK21.37
09:00:00Aus. NPL QueenslandBrisbane Strikers – Cairns FCOver 2.51.20
10:00:00Aus. NPL QueenslandMagpies Crusaders – Moreton Bay Jets21.25
10:00:00Aus. NPL QueenslandNorth Queensland United FC – South West Queensland Thunder1 or 21.22
10:00:00Aus. NPL QueenslandWestern Pride – Queensland LionsX21.35
10:00:00Aus. NPL QueenslandRedlands United – Sunshine Coast FireOver 2.51.20
05:00:00Aus. NPL TasmaniaSouth Hobart – Launceston City1X1.26
07:30:00Aus. NPL TasmaniaDevonport Strikers – Northern Rangers11.24
09:00:00Aus. NPL TasmaniaKingborough Lions – Clarence United FCOver 1.51.06
20:30:00United States NWSLOrlando Pride W. – North Carolina Courage W.X21.41
01:45:00Brazilian Serie CRemo – Juazeirense BAUnder 3.51.19
19:30:00Brazilian Serie CTombense MG – Luverdense1 or 21.34
20:00:00Brazilian Serie CBragantino – Joinville1X1.22
20:30:00Brazilian Serie CCuiaba Esporte Clube – Botafogo SP1 or 21.34
22:00:00Brazilian Serie CNautico PE – Atletico AcreanoUnder 3.51.21
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Follo – Oppsal IF1 or 21.19
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Rilindja – Drobak-FrognX21.24
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Gjelleråsen – Valdres1X1.39
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Lorenskog – Eidsvold TurnX21.29
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Ostsiden – Kvik HaldenX21.32
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Skjetten – Krakeroy1 or 21.19
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Donn – Staal Jørpeland1X1.41
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Ørn-Horten FK – Halsen IFOver 1.51.09
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Pors Grenland – AassidenOver 1.51.07
12:00:00Kenyan Premier LeagueWazito FC – Sofapaka FC21.67
13:00:00Kenyan Premier LeagueVihiga United – Tusker Football ClubUnder 3.51.20
13:00:00Kenyan Premier LeagueChemelil Sugar FC – Nakumatt1 or 21.37
13:00:00Kenyan Premier LeagueBandari FC – Mathare United FC1 or 21.40
03:30:00United States USLPhoenix Rising FC – Orange County Blues1X1.27
22:00:00United States USLBethlehem Steel – Charlotte IndependenceUnder 3.51.37
19:00:00Brazilian Paulista U20CA Juventus U20 – GE Osasco U20Over 1.51.24
19:00:00Brazilian Paulista U20Portuguesa Desp U20 – Nacional Atletico Clube U2011.34
19:00:00Brazilian Paulista U20São Paulo U20 – Manthiqueira U20Over 3.52.85
19:00:00Brazilian Paulista U20Corinthians SP U20 – Guarani SP U201X1.24
19:00:00Brazilian Paulista U20Desportivo Brasil U20 – Bragantino U20Over 2.51.76
19:00:00Brazilian Paulista U20Novorizontino U20 – Barretos Esporte Clube U20Over 1.51.16
19:00:00Brazilian Paulista U20Ponte Preta U20 – Oeste FC U20Over 1.51.16
19:00:00Brazilian Paulista U20Palmeiras U20 – Santo Andre U201X1.26
19:00:00Brazilian Paulista U20Sao Bernardo SP U20 – Sao Caetano U2021.51
19:00:00Brazilian Paulista U20Capivariano U20 – Red Bull Brasil U201X1.28
19:00:00Brazilian Paulista U20GE Osasco U20 – Sao Bernardo U2011.26
19:00:00Brazilian Paulista U20Agua Santa U20 – Santos U201 or 21.26
19:00:00Brazilian Paulista U20Rio Preto EC U20 – Penapolense U2011.35
19:00:00Brazilian Paulista U20Botafogo SP U20 – AE Velo Clube U20Over 1.51.13
19:00:00Brazilian Paulista U20Olimpia FC U20 – Monte Azul U2021.41
19:00:00Brazilian Paulista U20Ituano FC U20 – EC Sao Bento U20Over 2.51.55
19:00:00Brazilian Paulista U20Rio Claro FC U20 – Inter Limeira U20X21.26
19:00:00Brazilian Paulista U20Rio Branco SP U20 – Uniao Barbarense U20X21.37
19:00:00Brazilian Paulista U20Marilia U20 – SE Matonense U20Under 3.51.48
05:30:00Aus. NPL Northern NSWEdgeworth FC – Newcastle Jets YouthOver 1.51.15
05:30:00Aus. NPL Northern NSWLambton Jaffas FC – Charlestown City Blues FC1X1.21
17:15:00Ecuadorian Primera BManta FC – Santa Rita1X1.29
21:00:00Ecuadorian Primera BPuerto Quito – Mushuc Runa1X1.30
15:00:00Russian Top Division W.Ryazan VDV W. – Zvezda-2005 W.1 or 21.26
21:30:00Peruvian SegundaDeportivo Coopsol – CiencianoX21.41
15:00:00Eastbourne ATPLukas Lacko – Mischa Zverev21.51
14:00:00Milan ChallengerLaslo Djere – Thiemo De Bakker11.49
16:30:00Milan ChallengerPedja Krstin – Gianluca Mager21.50
03:00:00Hong Kong ITFYuki Mochizuki – Hong Kit Wong11.31
16:20:00Eastbourne WTA DoublesBegu I-C / Buzarnescu M – Dabrowski G / XU Y11.80
11:00:00Milan Challenger DoublesEscobar G / Romboli F – Ocleppo J / Vavassori A21.72