Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 30 Ianuarie 2022

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
12:30:00Belgian First Division AUnion Saint-Gilloise – Anderlecht1 or 21.32
15:00:00Belgian First Division AGent – Antwerp1X1.25
17:30:00Belgian First Division AStandard Liege – KV MechelenUnder 3.51.49
20:00:00Belgian First Division AKortrijk – Club Brugge21.66
13:15:00Swiss Super LeagueLausanne – St Gallen1 or 21.33
15:30:00Swiss Super LeagueSion – GrasshopperX21.44
15:30:00Swiss Super LeagueLuzern – FC BaselX21.43
13:30:00English ChampionshipDerby – Birmingham1 or 21.41
16:00:00English ChampionshipCardiff – Nottingham ForestX21.43
13:30:00Italian Serie BCittadella – CosenzaOver 1.51.36
13:30:00Italian Serie BVicenza – US Alessandria Calcio1 or 21.38
13:30:00Italian Serie BParma – Crotone1X1.22
13:00:00Spanish Liga SegundaLeganes – Alcorcon1X1.19
15:00:00Spanish Liga SegundaCartagena – Fuenlabrada1X1.28
17:15:00Spanish Liga SegundaLas Palmas – Real Sociedad BOver 1.51.34
17:15:00Spanish Liga SegundaMirandes – MalagaUnder 3.51.25
20:00:00Spanish Liga SegundaPonferradina – Tenerife1 or 21.41
15:30:00Portuguese Prim. LigaFC Vizela – Vitoria GuimaraesX21.42
15:30:00Portuguese Prim. LigaPortimonense – Tondela1X1.27
18:00:00Portuguese Prim. LigaSporting Braga – MoreirenseOver 1.51.31
20:30:00Portuguese Prim. LigaPorto – MaritimoOver 2.51.54
17:30:00French CupBergerac – Saint-Etienne21.63
20:00:00French CupRC Lens – MonacoX21.47
13:00:00Greek Super LeaguePanaitolikos – Aris Thessaloniki FCX21.25
13:00:00Greek Super LeaguePAS Giannina – Apollon Smyrnis1X1.19
15:15:00Greek Super LeagueAEK Athens – Volos Nps11.32
17:30:00Greek Super LeaguePAOK – Olympiakos1 or 21.33
15:00:00African Cup of NationsEgypt – MoroccoX21.35
19:00:00African Cup of NationsSenegal – Equatorial Guinea1X1.11
15:00:00Belgian First Division BWaasland-Beveren – WesterloX21.35
19:00:00Belgian First Division BRWD Molenbeek – Mouscron-PeruwelzOver 1.51.17
10:00:00Club FriendliesAdmira Praha – Baník Souš1X1.21
10:00:00Club FriendliesKFUM Oslo – Skeid1X1.28
12:00:00Club FriendliesAC Horsens – SonderjyskeX21.40
13:00:00Club FriendliesSlavia Prague – Banik Ostrava1X1.26
14:00:00Club FriendliesFC Mondercange – F91 Dudelange21.20
14:00:00Croatian 1. HNLLokomotiva Zagreb – NK Hrvatski Dragovoljac11.23
16:30:00Croatian 1. HNLDinamo Zagreb – Rijeka11.32
11:15:00Dutch Eerste DivisieVVV Venlo – Dordrecht1X1.25
13:30:00Dutch Eerste DivisieAlmere City – Telstar1X1.30
15:45:00Dutch Eerste DivisieADO Den Haag – De GraafschapX21.45
12:00:00Romanian Liga 1FC Chindia Targoviste – CS Mioveni1 or 21.42
15:00:00Romanian Liga 1U Craiova 1948 SA – FC Arges1 or 21.45
18:00:00Romanian Liga 1Dinamo Bucharest – FCSB21.48
12:00:00Hungarian NB 1Puskas Akademia – Fehérvár FC1 or 21.38
14:15:00Hungarian NB 1Mezokövesd SE – MTK Budapest FCX21.43
19:00:00Hungarian NB 1Ujpest – Ferencvárosi TC21.56
14:00:00Cypriot Division 1APOEL Nicosia – Doxa KatokopiasOver 1.51.26
17:00:00Cypriot Division 1Apollon Limassol – Olympiakos NicosiaOver 1.51.24
11:00:00Port. Segunda LigaNacional – FC Porto B1X1.27
11:00:00Port. Segunda LigaMafra – Academica Viseu1X1.25
12:45:00Port. Segunda LigaRio Ave FC – VarzimOver 1.51.36
14:00:00Port. Segunda LigaChaves – Feirense1X1.23
15:30:00Port. Segunda LigaSC Covilha – Vilafranquense1 or 21.34
17:30:00Port. Segunda LigaAcademica Coimbra – LeixoesUnder 3.51.21
13:15:00Swiss Challenge LeagueWinterthur – KriensOver 1.51.18
13:15:00Swiss Challenge LeagueWil – VaduzX21.35
12:00:00German 3. LigaViktoria Köln – 1860 Munich1 or 21.28
13:00:00German 3. LigaMeppen – Waldhof MannheimX21.35
05:05:00Australian A-LeagueSydney – Central Coast Mariners1 or 21.33
07:45:00Australian A-LeagueNewcastle Jets – Adelaide United FC1 or 21.33
18:00:00Israeli Premier LeagueHapoel Tel-Aviv – Hapoel Hadera1 or 21.32
18:30:00Israeli Premier LeagueMaccabi Netanya – Maccabi Haifa21.38
20:05:00World Cup CONCACAF Qual.Canada – USAX21.42
23:00:00World Cup CONCACAF Qual.Mexico – Costa Rica11.33
23:05:00World Cup CONCACAF Qual.Panama – Jamaica1X1.20
14:00:00Brazilian CariocaResende – Nova Iguacu RJ1 or 21.35
19:00:00Brazilian CariocaBotafogo – BanguOver 1.51.37
21:00:00Brazilian CariocaMadureira – Fluminense21.56
19:00:00Brazilian GauchoCaxias RS – Sao Jose RSUnder 3.51.17
19:00:00Brazilian GauchoGuarany FC RS – Aimore RS1 or 21.36
22:00:00Brazilian GauchoSao Luiz – Juventude RS21.61
22:00:00Brazilian GauchoNovo Hamburgo RS – Ypiranga RSX21.36
14:00:00Brazilian MineiroAthletic Club Sjdr MG – Cruzeiro21.67
19:00:00Brazilian MineiroPatrocinense MG – UberlandiaX21.40
19:00:00Brazilian MineiroUrt MG – Caldense MGX21.30
20:00:00Brazilian MineiroPouso Alegre MG – Villa Nova1X1.25
22:00:00Brazilian MineiroAmerica Mineiro – Democrata11.36
19:00:00Brazilian PaulistaSao Paulo SP – Ituano SPOver 1.51.39
21:30:00Brazilian PaulistaSanto Andre SP – Corinthians21.57
23:30:00Brazilian PaulistaNovorizontino SP – Mirassol1 or 21.36
13:30:00Algerian Ligue 1Constantine – JS Kabylie1X1.20
12:00:00Hungarian NB 2Nyiregyhaza Spartacus FC – Duna Aszfalt TVSEOver 1.51.25
12:00:00Hungarian NB 2BGSZ Siofok – FC Ajka1 or 21.30
12:00:00Hungarian NB 2Békéscsabai Elõre FC – Dorogi FC1 or 21.32
12:00:00Hungarian NB 2III Ker Tue Upe – Szeged 2011X21.25
12:00:00Hungarian NB 2Pecs – Szentlorinc1 or 21.32
12:00:00Hungarian NB 2Soroksar – KecskemetiX21.32
12:00:00Hungarian NB 2Szolnoki Mav FC – Budaorsi1X1.27
12:00:00Hungarian NB 2Györ ETO FC – Szombathelyi Haladás1 or 21.32
16:00:00Hungarian NB 2Csakvar Tk – Budafoki1 or 21.30
19:00:00Brazilian CatarinenseMarcílio Dias – EC ProsperaOver 1.51.37
19:00:00Brazilian CatarinenseHercilio Luz FC – BrusqueX21.32
22:00:00Brazilian CatarinenseChapecoense SC – Grêmio Esportivo Juventus1X1.16
22:00:00Brazilian CatarinenseCamboriú FC – Joinville1 or 21.24
17:00:00Israeli Liga LeumitMaccabi Achi Nazereth – Hapoel Akko1 or 21.30
19:00:00Colombian Primera ABoyaca Patriotas – Deportes PereiraX21.44
21:05:00Colombian Primera AIndependiente Medellin – Deportivo CaliX21.37
23:10:00Colombian Primera AAmerica de Cali – Atletico Bucaramanga1X1.19
18:00:00Mexican Liga de ExpansionCD Tapatio – Tampico MaderoX21.45
12:45:00Albanian SuperligaKastrioti Kruje – Vllaznia21.69
15:45:00Albanian SuperligaTirana – KukesiUnder 3.51.23
13:00:00Maltese Pr. LeagueHamrun Spartans – Floriana FC1X1.23
15:00:00Maltese Pr. LeagueValletta FC – Gudja UnitedUnder 3.51.29
17:00:00Maltese Pr. LeagueBirkirkara FC – Gzira United FC1 or 21.28
18:00:00Brazilian CearenseFC Atlético Cearense – Maracana CEX21.22
18:30:00Brazilian CearenseCrato EC CE – Icasa CE21.31
18:30:00Brazilian CearenseFerroviario – Iguatu CE11.32
19:00:00Brazilian CearensePacajus EC – Caucaia ECX21.46
19:00:00Brazilian BaianoBahia de Feira – Alagoinhas Atlético Clube1 or 21.32
21:30:00Brazilian BaianoJuazeirense BA – Vitoria da ConquistaOver 1.51.26
22:00:00Brazilian ParanaenseCianorte – Cascavel PR1 or 21.33
23:00:00Brazilian ParanaenseRio Branco PR – Operario PR21.66
23:00:00Brazilian ParanaenseCE Uniao PR – Coritiba PR21.60
18:00:00Brazilian PernambucanoIbis – Salgueiro PEX21.25
09:30:00Indonesian Liga 1Persija Jakarta – Persiraja Banda AcehOver 2.51.80
13:30:00Italian Serie DASD Cannara – PoggibonsiX21.17
13:30:00Italian Serie DASD Flaminia Civita Castellana – Pro Livorno 1919 SorgentiOver 1.51.19
13:30:00Italian Serie DScandicci – US PianeseX21.32
13:30:00Italian Serie DSasso Marconi – Ghivizzano BorgoamozzanoUnder 3.51.26
13:30:00Italian Serie DUnipomezia 1938 – San Donato Tavarnelle21.48
13:30:00Italian Serie DA.c. Mestre – ASD Cjarlins MuzaneX21.38
13:30:00Italian Serie DChieti – Nereto FCOver 1.51.28
13:30:00Italian Serie DMatese – Porto d’Ascoli1 or 21.32
13:30:00Italian Serie DSangiuliano City Nova FC – Villa d’Almè ValbrembanaOver 1.51.23
13:30:00Italian Serie DSambenedettese – ASD TrastevereX21.27
13:30:00Italian Serie DUsd Breno – AS Vis Nova Giussano1X1.22
13:30:00Italian Serie DFC Giugliano 1928 – Sassari Torres1 or 21.35
13:30:00Italian Serie DCascina Valdera – GavorranoX21.17
13:30:00Italian Serie DTolentino – RecanateseX21.32
13:30:00Italian Serie DAprilia – Gladiator 1924Over 1.51.19
13:30:00Italian Serie DSan Nicolò – Atletico Terme Fiuggi1X1.19
13:30:00Italian Serie DAC Bra – AC Saluzzo Calcio1X1.15
13:30:00Italian Serie DASD Nocerina 1910 – Bisceglie21.46
13:30:00Italian Serie DCittanova Calcio 1939 – AcirealeX21.38
13:30:00Italian Serie DDerthona – Vado FC1X1.20
13:30:00Italian Serie DAsti Calcio – NovaraX21.18
13:30:00Italian Serie DBorgosesia – ChieriX21.38
13:30:00Italian Serie DASD Giarre – Portici 19061 or 21.32
13:30:00Italian Serie DSestri Levante – Pont Donnaz Hone Arnad EvanconX21.38
13:30:00Italian Serie DUS Olginatese 1968 – CarateseX21.35
13:30:00Italian Serie DLigorna 1922 – Fossano Calcio SSD1X1.20
13:30:00Italian Serie DSanremese – Caronnese1X1.22
13:30:00Italian Serie DAC Crema – Sona CalcioX21.40
13:30:00Italian Serie DASD Calcio Brusaporto – SSD Real Calepina1X1.22
13:30:00Italian Serie DSan Pietro – Sporting Franciacorta1 or 21.30
13:30:00Italian Serie DCattolica Calcio SM – ASD CartiglianoX21.17
13:30:00Italian Serie DEste – CampodarsegoX21.35
13:30:00Italian Serie DPrato – Rimini Calcio21.66
13:30:00Italian Serie DGS Bagnolese ASD – Athletic Carpi1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DBorgo San Donnino – MezzolaraX21.28
13:30:00Italian Serie DForli – ASD Alcione Milano1 or 21.32
13:30:00Italian Serie DCastellanzese 1921 – AC Leon1X1.27
13:30:00Italian Serie DCastelfidardo – VastogirardiUnder 3.51.26
13:30:00Italian Serie DAfragolese 1944 – ASD Vis ArtenaUnder 3.51.29
13:30:00Italian Serie DLornano Badesse – Tiferno Lerchi1 or 21.32
13:30:00Italian Serie DASD Montegiorgio Calcio – Aurora Alto Casertano1X1.16
13:30:00Italian Serie DFC San Giorgio – Virtus Matino1X1.22
13:30:00Italian Serie DVastese Calcio – Fano1X1.20
13:30:00Italian Serie DReal Hyria Nola – US Casertana 1908X21.19
13:30:00Italian Serie DMolfetta Calcio – AS Lavello1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DFB Brindisi – Francavilla 1931X21.22
13:30:00Italian Serie DASD Lanusei Calcio – ArzachenaX21.38
13:30:00Italian Serie DInsieme Formia – Team Nuova Florida21.66
13:30:00Italian Serie DUS Castrovillari – Gelbison Vallo DLX21.25
13:30:00Italian Serie DRende – CaveseX21.22
13:30:00Italian Serie DTroina – Lamezia TermeX21.23
13:30:00Italian Serie DSanta Maria Cilento – AS Aversa Normanna1X1.24
13:30:00Italian Serie DRotonda – BitontoX21.25
13:30:00Italian Serie DAtletico Uri – MuraveraX21.32
14:00:00Italian Serie DA.s.d. Sancataldese Calcio – Paterno CalcioX21.32
14:00:00Italian Serie DUS Citta di Fasano – Audace CerignolaX21.35
14:00:00Italian Serie DASD Imperia 1923 – GozzanoX21.25
14:15:00Italian Serie DCalcio Biancavilla 1990 – San Luca CalcioX21.32
10:00:00German Bundesliga A-JuniorenFortuna Düsseldorf U19 – Viktoria Koln U191 or 21.25
17:00:00Guatemalan Liga NacionalSolola FC – CSD MunicipalX21.30
18:00:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Malacateco – Coban Imperial1X1.19
21:00:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Guastatoya – Achuapa FCOver 1.51.40
11:00:00Thai Premier LeagueNakhon Ratchasima FC – Prachuap FC1X1.23
11:00:00Thai Premier LeagueChonburi FC – Port FC1 or 21.28
12:30:00Thai Premier LeagueRatchaburi FC – Samut Prakan City1X1.27
12:30:00Brazilian ParaenseTuna Luso PA – Paysandu PAX21.30
10:00:00Andorran Division 1Engordany – UE Santa Coloma21.48
12:30:00Andorran Division 1FC Santa Coloma – Inter Club de EscaldesX21.24
15:00:00Andorran Division 1CE Carroi – AC d`Escaldes21.09
14:00:00San Marino CampionatoMurata – Tre Penne21.37
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupTarsus Idman Yurdu – Isparta 32 Spor1X1.24
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz Grup1928 Bucaspor – Utas Usakspor A.sUnder 3.51.26
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAnagold 24 Erzincanspor – Akhisar Bld SporOver 1.51.27
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupKirklarelispor – Karacabey BirliksporOver 1.51.29
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupZonguldakspor – Kirsehir BelediyesporX21.35
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupPazarspor – EskisehirsporOver 1.51.18
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz Grup1922 Konyaspor – PendiksporX21.20
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAmedspor – Ankara Demirspor1 or 21.32
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupOsmanlispor – Afjet AfyonsporX21.40
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupCorum Belediyespor – TurgutlusporOver 1.51.32
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupAS Sariyer – Serik Belediyespor1 or 21.30
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupVanspor – Ergene VelimeseOver 1.51.24
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupHekimoglu Trabzon – Adiyaman 195411.34
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupIdare Genclik – Kahramanmarasspor11.26
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupSivas 4 Eylül Belediyespor – Etimesgut Belediyespor1X1.20
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupInegölspor – Nigde BelediyesporOver 1.51.29
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupBodrum Belediyesi Bodrumspor – SakaryasporX21.25
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupSomaspor – Diyarbakir FK AS 19771X1.25
10:00:00Turkish Lig 3 Group 1Bursa Yildirim Spor – Arnavutköy Bl.1 or 21.35
10:00:00Turkish Lig 3 Group 1Bergama Belediyespor – Batman PetrolsporX21.35
10:00:00Turkish Lig 3 Group 1Catalcaspor – Erbaaspor1 or 21.32
10:00:00Turkish Lig 3 Group 1Osmaniyespor – Nevsehir BelediyesporX21.25
10:00:00Turkish Lig 3 Group 1Kelkit Belediyespor – Sancaktepe Belediye Spor11.29
10:00:00Turkish Lig 3 Group 1Fatsa Belediyespor – KutahyasporX21.27
10:00:00Turkish Lig 3 Group 3Belediye Derincespor – EroksporX21.32
10:00:00Turkish Lig 3 Group 3Adliyespor – Orduspor 1967 FISKX21.19
10:00:00Turkish Lig 3 Group 3Sanliurfa Belediyespor – Gumushanespor1 or 21.32
10:00:00Turkish Lig 3 Group 3Agrispor – OfsporX21.27
10:00:00Turkish Lig 3 Group 3Turk Metal Kirikkale – Edirnespor1 or 21.35
12:00:00German Regionall. NortheastSV Tasmania Berlin – BSG Chemie LeipzigX21.25
12:00:00German Regionall. NortheastBerliner AK 07 – Union FürstenwaldeOver 2.51.49
12:00:00German Regionall. NortheastAltglienicke – Tennis Borussia Berlin1X1.18
12:00:00German Regionall. NortheastBabelsberg – Hertha Berlin II1 or 21.28
10:30:00Spanish Liga Primera W.Eibar W. – Madrid CCF W.X21.38
10:30:00Spanish Liga Primera W.Valencia W. – UD Granadilla Tenerife W.X21.19
11:00:00Spanish Liga Primera W.Sporting Club de Huelva W. – Levante W.X21.23
11:00:00Spanish Liga Primera W.Athletic Bilbao W. – Rayo Vallecano W.Over 2.51.52
11:00:00Spanish Liga Primera W.Alaves W. – Atletico Madrid W.21.24
16:00:00Colombian Primera BLeones FC – Boca Juniors de CaliOver 1.51.32
20:00:00Colombian Primera BReal San Andrés – Tigres FC1X1.15
13:30:00Italian Serie C Girone CMessina – AZ Picerno1 or 21.32
13:30:00Italian Serie C Girone CPaganese – Bari21.59
16:30:00Italian Serie C Girone CAP Turris Calcio – ViboneseOver 1.51.32
16:30:00Italian Serie C Girone CPalermo – Monterosi FC1X1.16
16:30:00Italian Serie C Girone CPotenza – AvellinoX21.23
16:30:00Italian Serie C Girone CSS Monopoli – Virtus FrancavillaUnder 3.51.19
16:30:00Italian Serie C Girone CFidelis Andria – Campobasso Calcio1 or 21.32
16:30:00Italian Serie C Girone CCalcio Catania – CatanzaroX21.38
16:30:00Italian Serie C Girone CLatina – SS Taranto 19271 or 21.32
11:30:00Italian Serie C Girone BCesena – Olbia 1905Over 1.51.39
13:30:00Italian Serie C Girone BLucchese – Ancona-Matelica1 or 21.32
13:30:00Italian Serie C Girone BImolese Calcio – Teramo1 or 21.32
13:30:00Italian Serie C Girone BReggiana – SienaOver 1.51.39
13:30:00Italian Serie C Girone BGubbio – US Grosseto1X1.15
13:30:00Italian Serie C Girone BViterbo Calcio – PescaraX21.35
13:30:00Italian Serie C Girone BFermana – CarrareseX21.35
13:30:00Italian Serie C Girone BAquila Montevarchi – PontederaX21.40
13:30:00Italian Serie C Girone BVirtus Entella – Modena1 or 21.32
13:30:00Italian Serie C Girone BPistoiese – VIS PesaroX21.40
14:00:00Indian Super LeagueKerala Blasters – Bengaluru FCX21.35
15:00:00Gibraltar Premier DivisionLincoln Red Imps FC – Europa FC1X1.27
15:00:00Ghanaian Pr. LeagueHearts of Oak – King FaisalOver 1.51.34
15:00:00Ghanaian Pr. LeagueLegon Cities – Eleven Wonders FC1X1.14
15:00:00Ghanaian Pr. LeagueWAFA – Bibiani Gold StarsOver 1.51.38
15:00:00Ghanaian Pr. LeagueBerekum Chelsea – Accra LionsOver 1.51.44
15:00:00Ghanaian Pr. LeagueMedeama SC – Elmina SharksOver 1.51.34
15:00:00Ghanaian Pr. LeagueAshanti Gold – Dreams1X1.14
18:00:00Brazilian Paulista A2Rio Claro SP – Juventus SP1 or 21.35
19:00:00Brazilian Paulista A2Red Bull Brasil SP – GO Audax SP1 or 21.35
19:00:00Brazilian Paulista A2São Bento SP – Primavera SPOver 1.51.45
19:00:00Brazilian Copa do NordesteCS Alagoano – Botafogo PBOver 1.51.30
21:00:00Brazilian Copa do NordesteSampaio Correa MA – Altos PI1X1.17
21:00:00Brazilian Copa do NordesteFortaleza CE – Sousa PB11.35
21:00:00El Salvador PrimeraMunicipal Limeno – CD AguilaX21.23
05:05:00Australian A-League W.Newcastle Jets W. – Canberra United W.1X1.28
13:00:00Brazilian Paulista A3Matonense SP – Sao Bernardo1 or 21.32
21:00:00Brazilian Paulista A3Bandeirante EC SP – Atletico VotuporanguenseX21.30
15:00:00Nigerian Premier LeagueMFM FC – Shooting Stars1X1.15
15:00:00Nigerian Premier LeaguePlateau United – Abia Warriors FCOver 1.51.46
15:00:00Nigerian Premier LeagueWikki Tourist – Nasarawa UnitedOver 1.51.61
15:00:00Nigerian Premier LeagueRemo Stars – Rivers United1X1.15
13:00:00Scottish Premier League W.Glasgow W. – Heart of Midlothian W.Over 3.51.41
14:00:00Scottish Premier League W.Celtic W. – Hamilton Academical W.Over 3.51.23
16:00:00Scottish Premier League W.Aberdeen W. – Rangers W.21.04
16:00:00Scottish Premier League W.Motherwell W. – Spartans W.X21.38
13:10:00UAE Division 1AL Bataeh (UAE) – Al-Fujairah FCUnder 3.51.45
13:10:00UAE Division 1Al-Rams – Dibba Al Fujairah21.13
13:10:00UAE Division 1Al Tawon SC – Al Hamriyah21.52
13:15:00UAE Division 1City FC – Gulf FCX21.22
11:00:00Portuguese Liga 3Vitoria Setubal – Real Sporte1X1.18
15:00:00Portuguese Liga 3CF Canelas 2010 – Pevidem SC11.35
15:00:00Portuguese Liga 3Fafe – LusitaniaX21.35
15:00:00Portuguese Liga 3Oriental Dragon – Uniao De Leiria21.42
19:00:00Brazilian PotiguarSC Santa Cruz RN – ABC Futebol21.50
18:30:00Brazilian BrasilienseParanoá – Taguatinga1 or 21.28
18:30:00Brazilian BrasilienseUnaí – Luziania DFOver 1.51.27
19:00:00Brazilian BrasilienseBrasiliense – Santa Maria11.24
19:00:00Brazilian AlagoanoASA – Murici1X1.16
16:00:00Mexican Primera W.Deportivo Toluca W. – CF Pachuca W.X21.27
21:00:00Brazilian MatogrossenseNova Mutum EC MT – Sinop MTOver 1.51.39
22:00:00Uruguayan Super CupPlaza Colonia – Penarol de MontevideoX21.17
19:00:00Brazilian SergipanoAD Atletica Gloriense – Falcon FC1 or 21.32
12:00:00Ethiopian Premier LeagueJimma Aba Jifar – Addis Ababa City FC21.70
15:00:00Ethiopian Premier LeagueSebeta City – Adama City FC1 or 21.38
11:00:00Portuguese League U23Leixoes SC U23 – Portimonense U231X1.27
15:00:00Portuguese Liga W.Amora FC W. – Gil Vicente W.Over 3.51.62
15:00:00Portuguese Liga W.Varzim SC W. – Estoril Praia W.Under 3.51.49
16:00:00Angolan GirabolaPrimeiro de Agosto – Sporting de BenguelaOver 2.51.62
12:00:00Greek Super League 2Episkopi FC – KalamataX21.22
12:45:00Greek Super League 2Po Triglias – AO Nea Kavala1X1.17
12:45:00Greek Super League 2Veria – Thesprotos11.31
12:45:00Greek Super League 2Anagennisi Karditsas 1904 – PierikosOver 1.51.31
12:45:00Greek Super League 2Levadiakos – KaraiskakisOver 2.51.72
12:45:00Greek Super League 2Apollon Pontou – Xanthi21.37
12:45:00Greek Super League 2O F Ierapetras – AOC KissamikosX21.22
12:45:00Greek Super League 2Panserraikos – Almopos ArideasOver 1.51.28
12:45:00Greek Super League 2PAS Irodotos – ErgotelisX21.19
15:00:00Greek Super League 2Kallithea FC Athén – Diagoras Rhodes11.28
11:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 1DUX Internacional de Madrid – ExtremaduraOver 3.52.56
11:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 1San Sebastian Reyes – UD LogronesX21.38
11:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 1CD Calahorra – Zamora CFUnder 3.51.17
16:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 1Union Irun – Real Valladolid BUnder 3.51.16
16:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 1CF Talavera de la Reina – Tudelano1X1.25
18:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 1Deportivo La Corunya – Racing Santander1X1.18
11:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 2UD Cornella – Linares1 or 21.30
11:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 2Real Balompedica Linense – SabadellUnder 3.51.16
11:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 2Atletico Baleares – LlagosteraOver 1.51.37
16:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 2Real Betis B – Gimnastic TarragonaX21.24
16:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 2Alcoyano – Atletico Sanluqueno1X1.18
18:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 2CD Castellon – UCAM Murcia1X1.22
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalSacavenense – Sintrense1 or 21.35
10:00:00Montpellier ATP QualifyingHenri Laaksonen – Kacper Zuk11.59
10:00:00Montpellier ATP QualifyingLuca van Assche – Roman Safiullin21.35
11:20:00Montpellier ATP QualifyingPierre-Hugues Herbert – Sascha Gueymard Wayenburg11.18
11:20:00Montpellier ATP QualifyingMikhail Kukushkin – Jiri Lehecka21.51
12:40:00Montpellier ATP QualifyingGilles Simon – Marc-Andrea Huesler11.89
12:40:00Montpellier ATP QualifyingLukas Lacko – Mats Moraing11.89