Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 29 Octombrie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
18:00:00Italian Serie AParma – Hellas Verona1 or 21.35
20:00:00Italian Serie ABrescia – Inter Milan21.52
18:00:00Spanish Liga PrimeraAlaves – Atletico Madrid21.78
20:15:00Spanish Liga PrimeraBarcelona – Real ValladolidOver 2.51.35
19:30:00Belgian First Division ACercle Brugge – Mouscron-PeruwelzX21.38
19:30:00Belgian First Division AKortrijk – Eupen1X1.27
19:30:00Belgian First Division AOostende – Royal Charleroi SCX21.38
20:00:00Italian Serie BCittadella – Livorno1X1.24
20:00:00Italian Serie BPerugia – Ascoli1X1.25
20:00:00Italian Serie BEmpoli – Spezia1X1.25
20:00:00Italian Serie BChievo – CrotoneX21.45
20:00:00Italian Serie BPisa – Salernitana1 or 21.38
20:00:00Italian Serie BVirtus Entella – Cosenza1 or 21.38
20:00:00Italian Serie BJuve Stabia – Pescara1 or 21.35
20:00:00Italian Serie BVenezia – Pordenone1 or 21.35
17:45:00French League CupNimes – RC LensUnder 3.51.31
20:05:00French League CupBordeaux – Dijon1X1.18
19:45:00EFL CupManchester City – SouthamptonOver 2.51.31
19:45:00EFL CupCrawley Town – ColchesterX21.48
19:45:00EFL CupOxford United – Sunderland1 or 21.32
19:45:00EFL CupBurton Albion – Leicester21.33
19:45:00EFL CupEverton – Watford1X1.18
17:30:00German DFB CupHamburger SV – Stuttgart1X1.30
17:30:00German DFB CupFreiburg – Union Berlin1X1.28
17:30:00German DFB CupDuisburg – Hoffenheim21.45
17:30:00German DFB CupSaarbrucken – Cologne21.39
19:00:00German DFB CupBochum – Bayern Munich21.10
19:45:00German DFB CupArminia Bielefeld – Schalke 04X21.27
19:45:00German DFB CupDarmstadt – Karlsruhe1 or 21.32
19:45:00German DFB CupBayer Leverkusen – SC Paderborn 0711.31
17:30:00Dutch CupVitesse – De GraafschapOver 1.51.11
18:45:00Dutch CupAlmere City – Go Ahead Eagles1 or 21.28
18:45:00Dutch CupAchilles Veen – Roda21.13
18:45:00Dutch CupGoes – Cambuur Leeuwarden21.23
18:45:00Dutch CupSBV Excelsior – NEC NijmegenUnder 3.51.77
18:45:00Dutch CupGVVV – Helmond SportX21.27
18:45:00Dutch CupOss 20 – FC OssX21.27
18:45:00Dutch CupRijnsburgse Boys – FC EindhovenX21.32
18:45:00Dutch CupDordrecht – MVV Maastricht1 or 21.28
18:45:00Dutch CupKoninklijke Hfc – TelstarX21.35
18:45:00Dutch CupHoek – Zwolle21.12
18:45:00Dutch CupFlevo Boys – VV Katwijk21.25
18:45:00Dutch CupVV IJsselmeervogels – Den BoschX21.40
19:45:00Dutch CupNAC Breda – Emmen1 or 21.28
10:00:00Turkish Cup1074 Cankirispor – Caykur Rizespor21.14
10:00:00Turkish CupAltinordu – Amedspor1X1.23
10:00:00Turkish CupHekimoglu Trabzon – Menemen Belediyespor1 or 21.30
10:45:00Turkish CupNigde Belediyespor – Antalyaspor21.11
11:30:00Turkish CupEyupspor – Konyaspor21.40
13:30:00Turkish CupAltay Izmir – GorelesporOver 2.51.50
15:30:00Turkish CupAdanaspor – Diyarbakirspor1X1.22
17:30:00Turkish CupAlanyaspor – Inegölspor11.22
17:00:00Austrian CupSKN St. Pölten – RiedUnder 3.51.47
18:00:00Austrian CupUSV RB Weindorf St Anna – AmstettenX21.28
18:00:00Austrian CupGleisdorf – Wattens21.39
18:00:00Austrian CupUnion Gurten – Austria Lustenau21.49
19:30:00Austrian CupKSV 1919 – Sturm Graz21.24
18:00:00Argentinian PrimeraGodoy Cruz – CA AldosiviUnder 3.51.16
20:00:00Argentinian PrimeraEstudiantes de La Plata – Rosario Central1 or 21.40
22:10:00Argentinian PrimeraAtletico Tucuman – PatronatoUnder 3.51.18
22:10:00Argentinian PrimeraNewell’s Old Boys – Gimnasia Y EsgrimaOver 1.51.44
18:30:00Swiss CupFC Beroche-Gorgier – FC Bavois21.27
10:00:00Japanese J-LeagueSanfrecce Hiroshima – Urawa Red Diamonds1X1.30
17:30:00German Regionall. NorthSt. Pauli II – Hamburger II1 or 21.22
11:30:00Bulgarian Pr. LeagueBeroe Stara Zagora – Botev VratsaOver 1.51.28
14:00:00Bulgarian Pr. LeagueLokomotiv Plovdiv – Cherno More Varna1X1.21
16:30:00Bulgarian Pr. LeagueTsarsko Selo 2015 – Ludogorets Razgrad21.34
19:45:00Scottish ChampionshipDundee United – PartickOver 1.51.20
19:45:00Scottish ChampionshipQueen of the South – Inverness Caledonian ThistleX21.30
19:45:00Scottish ChampionshipGreenock Morton – AyrX21.25
19:45:00Scottish ChampionshipDunfermline – Arbroath1X1.15
19:45:00Scottish ChampionshipAlloa – DundeeX21.17
12:00:00Polish CupStilon Gorzow – KGHM Zaglebie Lubin21.16
12:00:00Polish CupResovia Rzeszow – Lech Poznan21.60
12:00:00Polish CupBlekitni Stargard Szczecinski – MKS Sandecja Nowy SaczX21.42
12:00:00Polish CupRekord Bielsko Biala – Gornik LecznaX21.28
12:00:00Polish CupRKS Radomiak – GKS Tychy1 or 21.35
16:30:00Polish CupBytovia Bytow – KS Cracovia21.57
18:00:00Polish CupMiedz Legnica – GKS Jastrzebie Zdroj1X1.30
19:30:00Polish CupLKS Lodz – Gornik Zabrze1 or 21.32
15:00:00Czech CupSFC Opava – FK Jablonec21.67
16:00:00Czech CupSigma Olomouc – Dukla PrahaOver 1.51.23
19:45:00Scottish League 2Cove Rangers – Albion Rovers11.23
19:45:00Scottish League 2Edinburgh City – Stenhousemuir1X1.20
19:45:00Scottish League 2Stirling Albion – CowdenbeathX21.32
18:45:00Scottish Challenge CupSolihull Moors F.C. – Glasgow Rangers U21Over 1.51.16
12:30:00Slovenian CupNK Radomlje – NK Celje21.53
15:30:00Slovenian CupFC Koper – NK AluminijX21.38
16:15:00Romanian CupCS Mioveni – AFC HermannstadtX21.37
19:00:00Romanian CupUniversitatea Cluj – FCSB21.29
19:45:00N. Irish League CupLinfield – Cliftonville1X1.16
19:45:00N. Irish League CupNewry City – Institute FCX21.27
19:45:00N. Irish League CupBallymena – CrusadersX21.27
19:45:00N. Irish League CupDundela – Coleraine21.35
11:00:00Israeli CupHapoel Kaukab – Maccabi Ironi Kiryat Malakhi1X2.25
11:00:00Israeli CupHapoel Marmorek – Maccabi Tzur Shalom1X2.25
11:00:00Israeli CupMaccabi Ahva Shaab – Maccabi Ironi SderotX21.06
11:00:00Israeli CupMaccabi Ironi Kiryat Ata – Ironi Ramat HasharonX21.06
11:00:00Israeli CupSC Tira – SC Bney Mmba Hagolan Galil11.27
11:00:00Israeli CupMaccabi Bney Reine – Ironi NesherX21.06
18:00:00Polish 2 LigaZnicz Pruszkow – Garbarnia Krakow1X1.20
22:15:00Brazilian Serie BVila Nova – Brasil De Pelotas RS1X1.17
19:00:00EFL TrophyBolton – Manchester City U21X21.30
19:45:00EFL TrophyDoncaster Rovers – Manchester United U21X21.35
19:45:00EFL TrophyGrimsby – Leicester City U211 or 21.22
19:45:00EFL TrophyAccrington – Liverpool U211X1.17
19:45:00EFL TrophyPlymouth Argyle – Chelsea U21Under 3.51.54
19:45:00EFL TrophyStevenage – Fulham U21Under 3.51.54
17:30:00S. African Pr. LeagueHighlands Park – Orlando PiratesX21.30
14:40:00Saudi Arabian Division 1Al Qadisiyah FC – Al Thoqbah Club1X1.20
14:55:00Saudi Arabian Division 1Al-Baten – Najran1 or 21.35
15:10:00Saudi Arabian Division 1Al Tai – Jeddah ClubUnder 3.51.21
15:20:00Saudi Arabian Division 1Hetten FC – Alshoulla1 or 21.35
15:25:00Saudi Arabian Division 1Ohud Medina – Al Jeel1 or 21.35
19:45:00English National LeagueBoreham Wood – Aldershot1 or 21.25
19:45:00English National LeagueSutton – HalifaxX21.30
19:45:00English National LeagueMaidenhead – AFC FyldeX21.30
19:45:00English National LeagueTorquay – Wrexham1 or 21.23
19:45:00English National LeagueChorley – Ebbsfleet1 or 21.24
19:45:00English National LeagueDagenham and Redbridge – Barrow1 or 21.24
19:45:00English National LeagueDover – Eastleigh FCUnder 3.51.30
19:45:00English National LeagueHarrogate Town – BarnetUnder 3.51.32
19:45:00English National LeagueWoking – Notts CountyX21.32
19:45:00English National LeagueBromley – Stockport1X1.15
22:00:00Colombian Primera AAtletico Bucaramanga – Deportivo La Equidad1X1.24
22:20:00Colombian Primera AJaguares De Cordoba – Atletico HuilaUnder 3.51.19
22:20:00Colombian Primera ARionegro Águilas – Millonarios1 or 21.37
22:20:00Colombian Primera AOnce Caldas – Union Magdalena1 or 21.29
17:00:00Estonian CupTallinna Charma – Tallinna FC Flora U2121.20
19:45:00Welsh League CupConnah’s Quay – Flint Town United11.29
19:45:00Welsh League CupCarmarthen – Aberystwyth1 or 21.22
19:45:00Welsh League CupNewtown AFC – STM Sports AFCOver 1.51.14
19:45:00Welsh League CupPrestatyn – Bala TownX21.24
11:00:00Moldovan CupDinamo Auto – Sheriff Tiraspol21.17
11:00:00Moldovan CupSperanta – FC Codru Lazova11.30
08:30:00Indonesian Liga 1Persebaya Surabaya – PSS Sleman1X1.20
11:30:00Indonesian Liga 1Bhayangkara Surabaya United – PSM MakassarUnder 3.51.32
12:00:00Uzbek PFLSogdiyona Jizzax – Dinamo SamarqandOver 1.51.35
12:00:00Uzbek PFLQizilqum – Metallurg Bekabad1 or 21.34
11:30:00Czech Liga U19Banik Ostrava – SK Slavia Praha1 or 21.22
11:00:00Armenian First LeagueArarat-Armenia-2 – Dilijan FCOver 3.51.15
11:00:00Armenian First LeagueArarat Yerevan 2 – FC Pyunik Yerevan 21 or 21.22
11:00:00Armenian First LeagueFC Aragats – Shirak Gyumri 21X1.27
11:00:00Armenian First LeagueFC Van – Urartu-2Over 1.51.07
12:45:00Omani Pro LeagueMuscat – Al SuwaiqX21.38
13:10:00Omani Pro LeagueDhofar Club – Al-Rustaq SCOver 1.51.22
15:25:00Omani Pro LeagueSaham – Bahla Club1X1.20
16:00:00Omani Pro LeagueAl Seeb – Al Nahda1 or 21.28
19:45:00Eng. National NorthYork City – Boston UnitedOver 1.51.25
19:45:00Eng. National SouthEastbourne – WeymouthX21.25
19:45:00Eng. National SouthDorking Wanderers – Oxford City1X1.18
19:45:00Eng. National SouthBraintree – Maidstone United1 or 21.22
19:45:00Eng. National SouthSlough Town – Welling United1X1.17
13:30:00German Regionall. WestFC Schalke 04 II – Oberhausen1 or 21.25
19:00:00Colombian Primera BTigres FC – Deportes Quindio1 or 21.24
14:00:00Indian Super LeagueJamshedpur – Hyderabad FC11.35
11:00:00Portuguese League U23Estoril Praia U23 – Marítimo U23Under 3.51.43
11:00:00Portuguese League U23Vitoria de Guimaraes U23 – Rio Ave U23X21.22
14:00:00Portuguese League U23CD Cova da Piedade U23 – Sporting CP U2321.52
15:00:00Portuguese League U23Feirense U23 – Portimonense U23X21.40
15:30:00Portuguese League U23Academica de Coimbra U23 – CD Aves U23X21.35
16:00:00Portuguese League U23Benfica U23 – Famalicao U23Over 2.51.52
19:45:00English FA Cup Qual.Haringey Borough – YeovilX23.60
10:00:00Paris Masters ATPDusan Lajovic – Corentin Moutet11.88
11:00:00Paris Masters ATPLaslo Djere – Alex De Minaur21.11
11:00:00Paris Masters ATPKaren Khachanov – Jan-Lennard Struff11.55
12:00:00Paris Masters ATPGilles Simon – Denis Shapovalov21.38
12:00:00Paris Masters ATPKyle Edmund – Ricardas Berankis11.78
13:00:00Paris Masters ATPRadu Albot – Andreas Seppi21.83