Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 29 August 2020

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
16:00:00French Ligue 1Rennes – MontpellierUnder 3.51.22
20:00:00French Ligue 1Strasbourg – Nice1 or 21.35
14:00:00French Ligue 2Caen – Ajaccio1 or 21.44
14:00:00French Ligue 2Nancy – GuingampX21.46
18:00:00French Ligue 2Niort – FC Chambly Oise1 or 21.44
18:00:00French Ligue 2Dunkerque – Clermont FootX21.44
18:00:00French Ligue 2Chateauroux – AuxerreX21.40
18:00:00French Ligue 2Grenoble Foot 38 – Toulouse1 or 21.40
18:00:00French Ligue 2Le Havre – Amiens1 or 21.41
18:00:00French Ligue 2Paris FC – Valenciennes1 or 21.42
18:00:00French Ligue 2Sochaux – TroyesX21.44
18:00:00French Ligue 2Pau – Rodez Aveyron1 or 21.43
15:15:00Belgian First Division AEupen – Sint-Truidense VV1X1.30
17:30:00Belgian First Division ACercle Brugge – Kortrijk1 or 21.32
17:30:00Belgian First Division AWaasland-Beveren – Oud-Heverlee Leuven1 or 21.32
19:45:00Belgian First Division AMouscron-Peruwelz – Zulte WaregemX21.45
15:00:00Scottish PremiershipLivingston – Ross CountyUnder 3.51.23
15:00:00Scottish PremiershipKilmarnock – Dundee United1 or 21.38
15:00:00Scottish PremiershipSt Johnstone – St Mirren1 or 21.36
17:30:00Scottish PremiershipHamilton – Rangers21.16
18:00:00Greek SuperleagueApollon Smyrnis – Xanthi11.27
15:00:00EFL CupStevenage – PortsmouthX21.20
15:00:00EFL CupStoke – BlackpoolOver 1.51.24
15:00:00EFL CupBlackburn – Doncaster Rovers1X1.19
15:00:00EFL CupPreston North End – MansfieldOver 1.51.19
15:30:00Austrian CupSC Bregenz – Salzburg21.01
16:00:00Austrian CupASCO Wolfsberg – SKN St. Pölten21.02
16:00:00Austrian CupDornbirn – AllerheiligenOver 2.51.25
16:30:00Austrian CupFloridsdorfer AC – ASV Drassburg11.22
17:00:00Austrian CupAustria Lustenau – SV StripfingOver 2.51.01
17:00:00Austrian CupASV Schrems – Wacker Innsbruck21.11
17:00:00Austrian CupTUS Bad Gleichenberg – SV Lafnitz21.42
18:00:00Austrian CupWattens – USV RB Weindorf St AnnaOver 3.51.39
19:30:00Austrian CupASV Siegendorf – LASK Linz21.01
14:00:00Swedish AllsvenskanVarbergs – IK Sirius FKX21.41
14:00:00Swedish AllsvenskanOstersunds FK – Falkenbergs FF1 or 21.34
15:00:00Finnish VeikkausliigaSJK – RovaniemiOver 1.51.35
16:30:00Finnish VeikkausliigaKuopio – TPS Turku11.34
16:00:00Russian Premier LeagueSpartak Moscow – Arsenal TulaOver 1.51.33
18:00:00Russian Premier LeagueFC Khimki – Rotor Volgograd1 or 21.38
17:00:00Norwegian EliteserienHaugesund – Vålerenga1 or 21.34
19:30:00Norwegian EliteserienBrann – Strømsgodset IF1X1.23
21:00:00Brazilian Serie ABotafogo – Internacional RSX21.27
23:00:00Brazilian Serie AFluminense – Vasco da Gama1 or 21.38
23:00:00Brazilian Serie ABahia Salvador BA – PalmeirasX21.25
16:30:00Eng. Community ShieldArsenal – LiverpoolX21.20
16:00:00Czech 1. LigaSFC Opava – Karvina1 or 21.37
16:00:00Czech 1. LigaMlada Boleslav – Fastav Zlín1X1.22
16:00:00Czech 1. Liga1 FC Slovacko – FK JablonecUnder 3.51.29
18:30:00Czech 1. LigaSlavia Prague – 1 FK PribramOver 3.51.61
14:00:00Polish EkstraklasaLechia Gdansk – Rakow CzestochowaX21.52
16:30:00Polish EkstraklasaWisla Krakow – Slask Wroclaw1 or 21.38
19:00:00Polish EkstraklasaLegia Warsaw – Jagiellonia BialystokOver 1.51.28
12:00:00Swedish SuperettanDalkurd FF – Vasteras1 or 21.33
14:00:00Swedish SuperettanDegerfors IF – HalmstadsUnder 3.51.30
16:30:00Swedish SuperettanAFC Eskilstuna – GIF Sundsvall21.68
16:30:00Swedish SuperettanTrelleborgs FF – Jönköpings SödraX21.38
16:30:00Swedish SuperettanÖsters IF – GAIS1X1.16
14:00:00Finnish YkkonenEIF – MyPa Myllykoski11.24
15:00:00Finnish YkkonenMusa Pori – KPV KokkolaX21.30
10:00:00Japanese J-LeagueVissel Kobe – Yokohama MarinosX21.40
11:00:00Japanese J-LeagueKashiwa Reysol – Kashima Antlers1 or 21.27
11:00:00Japanese J-LeagueSapporo – Nagoya GrampusX21.35
11:00:00Japanese J-LeagueGamba Osaka – FC Tokyo1 or 21.28
11:00:00Japanese J-LeagueKawasaki Frontale – Shimizu S-Pulse11.32
11:00:00Japanese J-LeagueSanfrecce Hiroshima – Vegalta Sendai1X1.17
11:00:00Japanese J-LeagueUrawa Red Diamonds – Oita Trinita1X1.22
20:30:00United States MLSAtlanta United – Orlando City SC1 or 21.31
14:00:00Club FriendliesWerder Bremen – GroningenUnder 3.51.56
19:05:00Croatian 1. HNLHajduk Split – NK Slaven BelupoOver 1.51.18
15:30:00Dutch Eerste DivisieJong PSV Eindhoven – Excelsior RotterdamX21.32
17:45:00Dutch Eerste DivisieFC Oss – Helmond SportUnder 3.51.56
20:00:00Dutch Eerste DivisieNAC Breda – Jong AZ Alkmaar11.35
15:00:00Bulgarian Pr. LeagueArda FK – Botev PlovdivX21.33
17:00:00Bulgarian Pr. LeagueMontana – Levski SofiaX21.23
19:15:00Bulgarian Pr. LeagueEtar Tarnovo – Ludogorets Razgrad21.18
16:00:00Slovenian 1. SNLAŠK Bravo – ND Gorica1X1.22
20:00:00Slovenian 1. SNLNK Aluminij – NK CeljeX21.30
16:00:00Romanian Liga 1AFC Hermannstadt – FC Clinceni1X1.20
19:00:00Romanian Liga 1CFR Cluj – Sepsi OSK Sfantu Gheorghe1X1.18
19:30:00Hungarian NB 1Paksi SE – Mezokövesd SEX21.40
17:30:00Slovakian Super LigaSenica – FC Nitra1X1.24
18:00:00Slovakian Super LigaSpartak Trnava – Sered1X1.16
16:30:00Cypriot Division 1Doksa Katokopias – Ethnikos Achnas1X1.19
18:30:00Cypriot Division 1Enosis Neon Paralimni – Olympiakos Nicosia1 or 21.30
11:40:00Polish 1 LigaRKS Radomiak – Widzew Lodz1 or 21.29
15:00:00Polish 1 LigaMiedz Legnica – MKS Sandecja Nowy Sacz1X1.20
16:00:00Polish 1 LigaGornik Leczna – GKS Belchatow1X1.21
18:00:00Polish 1 LigaPuszcza Niepolomnice – Resovia Rzeszow1X1.23
18:00:00Polish 1 LigaGKS Tychy – Stomil Olsztyn1X1.28
19:00:00Polish 1 LigaTermalica Bruk-Bet Nieciecza – Zaglebie Sosnowiec1X1.19
17:00:00Irish FA CupDrogheda United – Derry CityX21.23
19:45:00Irish FA CupBray Wanderers – Finn HarpsX21.38
17:00:00Israeli Premier LeagueMS Ashdod – Ironi Kiryat ShmonaUnder 3.51.25
17:45:00Israeli Premier LeagueBnei Sakhnin – Bnei YehudaX21.32
18:30:00Israeli Premier LeagueHapoel Kfar Saba – Hapoel Tel-AvivX21.28
19:00:00Ecuadorian Serie AMushuc Runa – Deportivo Cuenca1 or 21.30
21:15:00Ecuadorian Serie AOrense SC – Liga Deportiva UniversitariaX21.26
23:30:00Ecuadorian Serie ABarcelona Guayaquil – CD Olmedo11.29
16:00:00Uruguayan PrimeraPlaza Colonia – Deportivo Maldonado1X1.22
19:00:00Uruguayan PrimeraAtletico Fenix Montevideo – Nacional MontevideoX21.20
21:30:00Uruguayan PrimeraTorque – CA Rentistas1 or 21.30
14:00:00Polish 2 LigaStal Rzeszow – Gornik Polkowice1X1.23
16:00:00Polish 2 LigaKks Kalisz – Blekitni Stargard Szczecinski1 or 21.28
18:45:00Polish 2 LigaBytovia Bytow – Olimpia GrudziadzUnder 3.51.43
18:50:00Polish 2 LigaMotor Lublin – Znicz Pruszkow1 or 21.30
14:30:00Egyptian Pr. LeagueEl-Entag El-Harby – Talaea El GaishX21.42
17:00:00Egyptian Pr. LeagueAswan SC – Pyramids21.39
19:30:00Egyptian Pr. LeagueAl Masry – Al-Ahly Cairo21.32
11:00:00Chinese Super LeagueGuangzhou R&F – Shenzhen HongzuanX21.39
13:00:00Chinese Super LeagueShandong Luneng – Dalian Yifang1X1.25
10:00:00Japanese J-League 2Matsumoto Yamaga – Tokushima VortisX21.28
10:00:00Japanese J-League 2Tokyo Verdy – KyotoX21.40
11:00:00Japanese J-League 2Renofa Yamaguchi – Zwiegen KanazawaX21.31
11:00:00Japanese J-League 2Ryukyu – Montedio YamagataX21.33
11:00:00Japanese J-League 2Avispa Fukuoka – Niigata AlbirexX21.39
11:00:00Japanese J-League 2Mito Hollyhock – Ehime1X1.23
11:00:00Japanese J-League 2V-Varen Nagasaki – Omiya Ardija1 or 21.33
11:00:00Japanese J-League 2Giravanz Kitakyushu – JEF United Chiba1X1.24
18:15:00Peruvian PrimeraAlianza Lima – Real Garcilaso1X1.17
10:00:00S. Korean K-LeagueSangju Sangmu Phoenix – Incheon United1X1.25
12:00:00S. Korean K-LeagueSuwon Samsung Bluewings – Busan I Park1 or 21.30
15:00:00Brazilian Serie BJuventude RS – Botafogo SPUnder 3.51.12
20:30:00Brazilian Serie BVitoria BA – Parana1 or 21.35
23:00:00Brazilian Serie BFigueirense – ConfiancaUnder 3.51.14
23:00:00Brazilian Serie BCruzeiro – America Mineiro1 or 21.35
18:30:00Chilean PrimeraColo Colo – Santiago WanderersOver 1.51.25
21:00:00Chilean PrimeraCoquimbo Unido – Huachipato1 or 21.29
23:30:00Chilean PrimeraUniversidad Catolica – Union EspanolaOver 1.51.21
10:00:00Czech 2. LigaMFk Chrudim – Mas Taborsko1X1.21
16:00:00Czech 2. LigaDukla Praha – 1.SK Prostejov11.30
16:00:00Czech 2. LigaLisen – Apos Blansko1 or 21.30
17:15:00Hungarian NB 2Vasas Budapest – Debreceni VSC1 or 21.30
12:30:00S. African Pr. LeagueOrlando Pirates – Supersport UnitedUnder 3.51.19
12:30:00S. African Pr. LeagueHighlands Park – Maritzburg UnitedX21.35
14:30:00S. African Pr. LeagueAmazulu Durban – Black Leopards1 or 21.38
17:00:00S. African Pr. LeagueGolden Arrows – Cape Town City FCX21.32
17:00:00Saudi Arabian Pro LeagueDhamk – Abha1 or 21.27
21:30:00Paraguayan PrimeraRiver Plate Asuncion – GuaraniX21.30
15:30:00Bosnian Premijer LigaMladost Doboj Kakanj – Olimpik Sarajevo1 or 21.32
18:00:00Bosnian Premijer LigaVelez Mostar – FK Tuzla City1X1.23
19:00:00Bosnian Premijer LigaSloboda Tuzla – Siroki BrijegX21.35
23:00:00Costa Rican Primera DivisionPerez Zeledon – Guadalupe1 or 21.28
16:00:00Serbian Super LigaRad Belgrade – NapredakX21.42
18:30:00Serbian Super LigaFK Backa BP – Vozdovac1X1.17
18:30:00Serbian Super LigaFK Zlatibor – FK Mladost LucaniX21.22
18:30:00Serbian Super LigaFK Novi Pazar – FK Radnik SurdulicaX21.38
18:30:00Serbian Super LigaRadnicki Nis – Proleter Novi Sad1X1.17
13:30:00Belarusian CupFC Khimik Svetlogorsk – Ruh Brest21.07
14:00:00Belarusian CupBaranovichi – FC Vitebsk21.08
15:00:00Belarusian CupFC Granit Mikashevichi – FC BATE Borisov21.01
16:00:00Belarusian CupVolna Pinsk – Slavia Mozyr21.21
09:00:00Romanian Liga 2Unirea 2004 Slobozia – Turris-Oltul Turnu MagureleX21.23
09:00:00Romanian Liga 2FC Metaloglobus Bucuresti – Pandurii Targu JiuOver 2.51.57
09:00:00Romanian Liga 2ASF Comuna Recea – Csikszereda1 or 21.30
09:00:00Romanian Liga 2Politehnica Timisoara – CS Mioveni1 or 21.32
09:00:00Romanian Liga 2CSM Slatina – Dunarea Calarasi1 or 21.30
10:00:00Romanian Liga 2Gloria Buzau – Concordia ChiajnaUnder 3.51.30
13:30:00Romanian Liga 2U Craiova 1948 SA – Ripensia Timisoara1X1.19
13:00:00Finnish Kakkonen Group APkku – JäPSX21.17
15:00:00Finnish Kakkonen Group ALahden Reipas – Mipk Mikkeli1 or 21.25
13:00:00Finnish Kakkonen Group BSalPa – KaaPo KaarinaX21.32
15:00:00Finnish Kakkonen Group BEspoo – Atlantis FCX21.30
15:00:00Finnish Kakkonen Group CJippo – Vaajakoski11.35
12:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Tromsdalen – FløyaOver 3.51.37
12:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Skeid – Floro1X1.18
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Kjelsas – Moss1X1.24
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Eidsvold Turn – Fredrikstad21.36
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Hodd – BrattvågUnder 3.51.56
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Nardo – Baerum1 or 21.24
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Fram Larvik – FlekkeroyX21.33
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Sotra SK – Egersund IKX21.36
12:00:00Swedish Div. 1 NorraÖrebro Syrianska IF – Sandvikens IFX21.24
12:00:00Swedish Div. 1 NorraIFK Luleå – IF Brommapojkarna21.42
13:00:00Swedish Div. 1 NorraTaby FK – IFK Berga11.36
13:00:00Swedish Div. 1 NorraIK Frej Taby – Karlstad BK1 or 21.25
15:00:00Swedish Div. 1 NorraGefle IF – Nyköpings BIS11.34
15:00:00Swedish Div. 1 NorraKarlslunds FF – Sollentuna FKX21.39
16:00:00Swedish Div. 1 NorraIFK Haninge – Vasalunds IFX21.26
12:00:00Swedish Div. 1 SödraLindome – Trollhattan1X1.23
13:00:00Swedish Div. 1 SödraMotala – FK KarlskronaOver 1.51.13
13:00:00Swedish Div. 1 SödraLunds BK – UtsiktensX21.40
13:00:00Swedish Div. 1 SödraEskilsminne IF – FC Linkoping CityX21.40
14:00:00Swedish Div. 1 SödraTorns IF – Skovde1X1.27
14:00:00Swedish Div. 1 SödraLandskrona BoIS – Assyriska IK1X1.18
14:00:00Swedish Div. 1 SödraOskarshamns AIK – Qviding FIF1X1.21
13:45:00Armenian Premier LeagueFC Van – FC Pyunik Yerevan1 or 21.21
13:00:00Latvian VirsligaTukums 2000/Tss – FK Liepaja21.49
15:00:00Latvian VirsligaFK Jelgava – FK Spartaks JurmalaX21.19
10:00:00Aus. NPL NSWMt Druitt Town Rangers – Western Sydney1 or 21.25
10:00:00Aus. NPL NSWSydney FC – Manly UnitedX21.35
19:00:00Montenegrin 1. CFLOFK Titograd – OFK Petrovac1 or 21.32
19:00:00Montenegrin 1. CFLFK Podgorica – Buducnost PodgoricaX21.22
19:00:00Montenegrin 1. CFLDecic – FK Jezero1X1.18
15:30:00Slovakian 2. LigaTatran Liptovsky Mikulas – Petrzalka1X1.19
15:30:00Slovakian 2. LigaFK Vysne Opatske – Partizan BardejovOver 1.51.21
18:00:00Slovakian 2. LigaMFK Skalica – Slavoj Trebisov11.22
15:30:00North Macedonian 1. MFLFK Rabotnicki Skopje – Vardar SkopjeOver 1.51.24
15:30:00North Macedonian 1. MFLAkademija Pandev – Struga Trim-LumUnder 3.51.37
15:30:00North Macedonian 1. MFLGjorce Petrov – FK Belasica11.27
15:00:00Icelandic 1 DeildAfturelding – Fram ReykjavikX21.22
15:00:00Icelandic 1 DeildGrindavik – IF Vestri1X1.23
15:00:00Icelandic 1 DeildVikingur Olafsvik – IBV Vestmannaeyjar21.52
16:00:00Icelandic 1 DeildThor Akureyri – Throttur Reykjavik11.36
17:00:00Icelandic 1 DeildLeiknir Faskrudsfjördur – MagniOver 1.51.14
13:00:00Kazakhstan Pr. LeagueKaisar Kyzylorda – Tobol KostanayX21.25
16:00:00Kazakhstan Pr. LeagueOkzhetpes – Shakhter KaragandyX21.35
14:00:00Malaysian Super LeagueTerengganu – SabahOver 1.51.16
14:00:00Malaysian Super LeaguePDRM – Kedah21.50
14:00:00Malaysian Super LeagueSelangor – Petaling Jaya City1X1.20
06:00:00Aus. NPL ACTBelconnen United – Cooma Tigers1X1.27
08:30:00Aus. NPL ACTMonaro Panthers – Gungahlin United FC21.22
09:25:00Aus. NPL ACTWoden Weston – Canberra Olympic21.33
15:00:00Austrian RegionalligaWacker Innsbruck II – TelfsUnder 3.51.91
17:30:00Chilean Primera BDeportes Valdivia – Puerto MonttX21.30
20:00:00Chilean Primera BSantiago Morning – San Luis QuillotaUnder 3.51.31
09:15:00Czech Liga U19FK Pardubice – Meteor PrahaOver 1.51.10
10:00:00Czech Liga U19Viktoria Plzen U19 – FC Hradec Kralove1X1.24
10:00:00Czech Liga U19FC Zbrojovka Brno – Fastav ZlinOver 1.51.10
10:00:00Czech Liga U19SK Slavia Praha – 1 FK PribramOver 2.51.24
10:00:00Czech Liga U19Sigma Olomouc – KarvinaOver 2.51.21
10:00:00Czech Liga U191 FC Slovacko – Opava1X1.20
14:00:00Estonian EsiliigaFC Elva – FC Nõmme UnitedX21.35
14:00:00Estonian EsiliigaKohtla-Järve JK Järve – Tartu JK Tammeka II21.41
18:00:00Guatemalan Liga NacionalComunicaciones – Xelaju1X1.14
22:30:00Guatemalan Liga NacionalCoban Imperial – CSD Municipal1X1.20
10:45:00Polish Ekstraklasa W.Kkp Bydgoszcz W. – UKS Lodz W.21.35
10:00:00Russian Division 2. Group 4Ural-2 – FC Orenburg-2Over 1.51.21
13:00:00Russian Division 2. Group 4FC Chelyabinsk – Nosta NovotroitskOver 1.51.21
18:30:00Serbian Division 1Borac Cacak – FK Zeleznicar Pancevo1 or 21.28
10:30:00S. Korean K-League ChallengeGyeongnam – Suwon FCX21.40
11:00:00S. Korean K-League ChallengeJeju United – FC Anyang1X1.16
16:00:00Croatian 2. HNLDugopolje – HNK Orijent 19191 or 21.30
16:00:00Croatian 2. HNLKustosija – Rudes1 or 21.30
12:00:00Norwegian Toppserien W.Avaldsnes W. – Røa IL W.Over 1.51.13
17:00:00Luxembourg Division 1Racing FC Union Luxembourg – CS Fola EschX21.28
12:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandStenungsunds IF – IFK AamaalOver 2.51.30
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIK Gauthiod – Vargarda IKOver 1.51.08
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandGrebbestads IF – IFK Tidaholm11.33
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandOddevold – Sävedalens IFOver 1.51.10
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandNordvarmland FF – LidköpingsUnder 3.51.77
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandHudiksvalls Förenade FF – Karlbergs BKX21.35
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandFC Stockholm Internazionale – IFK Stocksund11.29
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKvarnsvedens IK – Fagersta Södra IK1X1.20
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandSkiljebo SK – Enköpings SK1X1.28
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandFanna BK – IFK Lidingo1 or 21.22
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandGamla Upsala SK – Enskede IK1X1.27
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Osteraakers FK – Kungsangens IFUnder 3.51.83
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandMorön BK – Umea fc AkademiX21.28
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandSandviks IK – Taftea IKUnder 3.51.79
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandYtterhogdals – Gottne IF1X1.22
12:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandForward – FC GuteOver 2.51.41
13:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandTyresö FF – IFK Kumla1X1.22
15:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandAssyriska KF I Norrköping – Atvidabergs FFX21.85
15:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandTrosa-Vagnharad SK – Arameiska-SyrianskaX21.85
15:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandVärmbols FC – Assyriska FFX21.85
11:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandVastra Frolunda – Varbergs1X1.28
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandIS Halmia – BK OlympicX21.40
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandUllareds IK – Eslövs BK1X1.32
15:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandAngelholms FF – Onsala BK11.28
13:00:00Swedish DamallsvenskanUmea W. – IK Uppsala W.1X1.22
14:00:00Swedish DamallsvenskanKristianstads Dff W. – Göteborg FC W.21.37
15:00:00Swedish DamallsvenskanKIF Örebro W. – Linkopings W.1 or 21.25
08:00:00Aus. NPL WesternFloreat Athena – Sorrento1X1.28
08:00:00Aus. NPL WesternECU Joondalup – Perth SCUnder 3.51.76
08:00:00Aus. NPL WesternRockingham City FC – Cockburn City21.34
08:00:00Aus. NPL WesternGwelup Croatia SC – Bayswater City1X1.23
08:00:00Aus. NPL WesternArmadale SC – Perth Glory FC Youth1 or 21.24
08:00:00Aus. NPL WesternBalcatta – Inglewood United1 or 21.25
12:30:00German Regionall. NortheastOptik Rathenow – AuerbachX21.32
12:30:00German Regionall. NortheastEnergie Cottbus – Viktoria BerlinUnder 3.51.61
12:30:00German Regionall. NortheastTennis Borussia Berlin – Lichtenberg 471 or 21.27
12:30:00German Regionall. NortheastAltglienicke – MeuselwitzOver 1.51.12
13:00:00German Regionall. NortheastCarl Zeiss Jena – Lokomotive Leipzig1 or 21.25
15:00:00German Regionall. NortheastChemnitz – Germania HalberstadtOver 1.51.11
15:00:00German Regionall. NortheastBSG Chemie Leipzig – Hertha Berlin IIX21.32
06:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide City – Adelaide United YouthOver 1.51.18
06:30:00Aus. NPL South AustraliaModbury Jets – Croydon KingsX21.38
06:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Comets – Adelaide Blue Eagles1X1.20
06:30:00Aus. NPL South AustraliaMetro Stars – Para Hills11.28
08:30:00Aus. NPL South AustraliaCumberland United – Campbelltown CityX21.22
09:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Olympic – Adelaide Raiders1 or 21.27
14:00:00Russian Division 2. Group 3Strogino – Metallurg LipetskX21.22
15:00:00Russian Division 2. Group 3Salyut Belgorod – FC Krasny1X1.19
14:00:00Russian Division 2. Group 2Luki-Energia Velikiye Luki – FC TverX21.35
15:00:00Russian Division 2. Group 2Dynamo-2 Moscow – Lokomotiv-Kazanka1 or 21.28
07:00:00Japanese J-League 3Grulla Morioka – FC ImabariX21.28
09:00:00Japanese J-League 3Fujieda MYFC – Kagoshima United1 or 21.28
10:00:00Japanese J-League 3Cerezo Osaka – Fukushima UnitedX21.30
10:30:00Japanese J-League 3Kataller Toyama – Vanraure Hachnohe1X1.19
11:00:00Japanese J-League 3Gainare Tottori – Nagano Parceiro1 or 21.30
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandHusqvarna FF – Nosaby IF1 or 21.23
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIFK Hässleholm – IFÖ Bromölla1X1.25
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandAsarums IF FK – IK Tord1 or 21.23
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandDalstorps IF – Hässleholms IF1X1.28
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandRäppe GOIF – Kristianstad1X1.28
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIFK Karlshamn – Älmeboda/LinnerydX21.30
15:00:00Icelandic 2 DeildVolsungur Husavik – UMF SelfossX21.18
16:00:00Icelandic 2 DeildUMF Vidir – FjardabyggdX21.18
17:00:00Icelandic 2 DeildDalvik Reynir – IR Reykjavik1 or 21.24
17:00:00Icelandic 2 DeildKári – KF FjallabyggdUnder 3.51.58
08:00:00Aus. NPL QueenslandPeninsula Power – Capalaba FCOver 1.51.07
08:30:00Aus. NPL QueenslandBrisbane City – Moreton Bay Jets1X1.23
09:30:00Aus. NPL QueenslandBrisbane Strikers – Gold Coast United1X1.32
05:00:00Aus. NPL TasmaniaRiverside Olympic FC – Hobart ZebrasX21.32
05:15:00Aus. NPL TasmaniaKingborough Lions – Devonport Strikers21.44
07:30:00Aus. NPL TasmaniaGlenorchy Knights – Launceston CityOver 2.51.18
09:30:00Aus. NPL TasmaniaOlympia FC – South Hobart1 or 21.24
21:00:00Brazilian Serie CSanta Cruz – Imperatriz MAOver 1.51.40
23:00:00Brazilian Serie CManaus Fc/Am – Paysandu PA1 or 21.35
12:30:00Finnish Kansallinen LiigaKuopion Palloseura W. – HJK Helsinki W.X21.38
15:00:00Finnish Kansallinen LiigaÅland United W. – JyPK W.Over 3.51.93
23:30:00United States USLLoudoun United – New York Red Bulls IIX21.38
09:15:00Czech MSFLViktoria Otrokovice – Uhersky BrodUnder 3.51.71
09:30:00Czech MSFLFC Vysocina Jihlava B – VrchovinaX21.30
15:30:00Czech MSFLOdra Petrkovice – MFK Frydek-Mistek1 or 21.24
16:00:00Czech MSFLSlavia Kromeriz – Hlucin1X1.17
13:00:00Belgian Super League W.Eendracht Aalst – Club Brugge W.X21.32
13:00:00Belgian Super League W.Anderlecht W. – Standard Liège W.11.35
14:00:00Malaysian Premier LeagueJohor Darul Ta’zim II – Kelantan UnitedX21.38
14:00:00Malaysian Premier LeaguePKNP FC – Sarawak1X1.28
14:00:00Malaysian Premier LeagueKelantan – Pulau Pinang1 or 21.28
16:45:00Italian Serie A W.Florentia W. – Verona W.1X1.20
19:45:00Italian Serie A W.Juventus W. – Empoli W.Over 2.51.26
20:00:00Brazilian BrasilienseGama – Brasiliense1X1.03
11:00:00Polish 3 Liga Gr.4MKS Podlasie Biala Podlaska – KSZO Ostrowiec Swietokrzyski21.43
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Cracovia Kraków II – Hetman ZamoscOver 1.51.27
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Avia Swidnik – LKS Wolczanka Wolka Pelkinska1X1.27
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Orleta Radzyn Podlaski – Chelmianka Chelm1 or 21.24
10:00:00Polish 3 Liga Gr.1KS Ursus Warszawa – Concordia ElblagUnder 3.51.36
14:00:00Polish 3 Liga Gr.1MLKS Znicz Biala Piska – KS Pelikan Lowicz1 or 21.24
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1KS Wasilkow – Pogon Grodzisk Mazowiecki21.23
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1MKS Kutno – RKS Radomsko1X1.25
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Bron Radom – Swit Nowy Dwor MazowieckiX21.27
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Sokol Aleksandrow Lodzki – KS Blonianka BlonieOver 1.51.17
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Mks Kaczkan Huragan Morag – Lechia Tomaszow MazowieckiUnder 3.51.40
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Unia Skierniewice – Jagiellonia Bialystok II1X1.18
18:00:00Polish 3 Liga Gr.1Polonia Warszawa – Legionovia Legionowo1X1.23
14:00:00Polish 3 Liga Gr.2MKS Nielba Wagrowiec – Górnik KoninOver 1.51.12
15:00:00Polish 3 Liga Gr.2KP Starogard Gdanski – Chemik PoliceOver 1.51.19
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Kotwica Kolobrzeg – Radunia StezycaX21.32
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Sokol Kleczew – MLKS Unia Janikowo1X1.28
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Pomorzanin Torun – Mieszko Gniezno1X1.20
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Flota Swinoujscie – Elana Torun1 or 21.24
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Gwardia Koszalin – Baltyk KoszalinX21.35
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2OKS Swit Skolwin – SKS Unia Swarzedz11.29
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Gryf Wejherowo – GKS Przodkowo1 or 21.25
18:30:00Polish 3 Liga Gr.2Baltyk Gdynia – Pogon Szczecin II1 or 21.25
13:00:00Polish 3 Liga Gr.3Sleza Wroclaw – Ruch ChorzowX21.32
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Piast Zmigród – Warta Gorzów Wielkopolski1X1.24
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Polonia Bytom – Gornik Zabrze IIOver 1.51.14
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Lechia Zielona Gora – LKS Goczalkowice-Zdroj1 or 21.24
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Rekord Bielsko Biala – GKS Pniowek 74Under 3.51.48
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Polonia Nysa – Miedz II LegnicaX21.32
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Energetyk Row Rybnik – Gwarek Tarnowskie Góry1 or 21.25
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Foto-Higiena Gac – MKS KluczborkX21.16
16:00:00Hungarian NB 1 W.Ferencvarosi W. – Astra Hungary W.Over 3.51.55
17:00:00Canadian Premier LeagueValour FC – FC Edmonton1 or 21.28
20:00:00Canadian Premier LeagueHfx Wanderers FC – York 9 FCX21.40
07:30:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – Ez1 Ez1D 11 FifaX21.22
07:55:00FIFA Liga ProTES Tundra FIFA – PSG Shemyakin Onze Fifa1X1.30
08:20:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – KAB Kabush FIFAX21.17
08:45:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – PSG Shemyakin Onze Fifa1X1.18
09:10:00FIFA Liga ProKAB Kabush FIFA – TES Tundra FIFA1X1.29
09:35:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – Team Ruspro R111 or 21.25
10:00:00FIFA Liga ProKAB Kabush FIFA – Ez1 Ez1D 11 Fifa1 or 21.22
10:25:00FIFA Liga ProTES Tundra FIFA – Team Ruspro R11Under 3.51.73
10:50:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – TES Tundra FIFAUnder 3.51.68
14:55:00FIFA Liga ProFrz Forze Fifa – CFC Catalonia FC FifaX21.17
15:20:00FIFA Liga ProIna Inactivetv Fifa – Veg Vega Squadron Fifa21.42
16:10:00FIFA Liga ProVeg Vega Squadron Fifa – Frz Forze Fifa1X1.22
16:35:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – Ina Inactivetv Fifa11.35
11:00:00Virtual Ligue 1Rennes (Virtual) – Montpellier (Virtual)Under 3.51.23
11:00:00Virtual Ligue 1Strasbourg (Virtual) – Nice (Virtual)1 or 21.37
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueFK Khimki SRL – Rotor Volgograd (Virtual)1 or 21.40
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueSpartak Moscow (Virtual) – Arsenal Tula (Virtual)Over 1.51.32
14:00:00Faroe Islands 1 DeildHB Torshavn II – FC HoyvikOver 2.51.15
16:00:00Western and Southern Open WTANaomi Osaka – Victoria Azarenka11.46
11:00:00ITF W15 AlkmaarCindy Burger – Marine Partaud11.31
11:00:00ITF W15 AlkmaarNastasja Mariana Schunk – Noma Akugue Noha11.13
12:30:00ITF M15 AlkmaarClement Geens – Jacopo Berrettini11.56
10:00:00ITF M25 PoznanTim Van Rijthoven – Kacper Zuk21.58
11:30:00ITF M25 PoznanJelle Sels – Dimitar Kuzmanov21.65