Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 28 Octombrie 2020

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
17:55:00Champions LeagueFC Krasnodar – Chelsea21.41
17:55:00Champions LeagueIstanbul Basaksehir – Paris Saint-Germain21.21
20:00:00Champions LeagueSeville – RennesOver 1.51.34
20:00:00Champions LeagueBorussia Dortmund – Zenit St. Petersburg11.35
20:00:00Champions LeagueJuventus – BarcelonaX21.41
20:00:00Champions LeagueClub Brugge – LazioUnder 3.51.42
20:00:00Champions LeagueFerencvárosi TC – Dynamo KievX21.35
20:00:00Champions LeagueManchester United – RB Leipzig1 or 21.32
19:00:00English ChampionshipPreston North End – Millwall1 or 21.40
19:45:00English ChampionshipBirmingham – Huddersfield1 or 21.41
19:45:00English ChampionshipBournemouth – Bristol City1X1.23
19:45:00English ChampionshipDerby – CardiffX21.43
19:45:00English ChampionshipLuton – Nottingham ForestX21.37
19:45:00English ChampionshipRotherham – Sheffield WednesdayX21.39
17:30:00German Bundesliga 2Osnabrück – DarmstadtX21.40
18:00:00Spanish Liga SegundaCD Castellon – AlmeriaX21.39
18:00:00Spanish Liga SegundaEspanyol – PonferradinaOver 1.51.44
18:00:00Spanish Liga SegundaAlbacete Balompie – Las Palmas1 or 21.42
20:30:00Spanish Liga SegundaReal Oviedo – UD Logrones1 or 21.40
21:45:00Portuguese Prim. LigaSporting Lisbon – Gil VicenteOver 1.51.31
13:00:00Italian CupTorino – Lecce1X1.23
13:30:00Italian CupCagliari – CremoneseOver 1.51.18
14:00:00Italian CupCosenza – SS MonopoliOver 1.51.33
14:00:00Italian CupCittadella – SpeziaX21.32
15:00:00Italian CupBrescia – Perugia1X1.19
15:00:00Italian CupBenevento – Empoli1X1.27
16:00:00Italian CupGenoa – Catanzaro11.22
16:00:00Italian CupFiorentina – PadovaOver 2.51.32
16:00:00Italian CupHellas Verona – VeneziaOver 1.51.27
16:00:00Italian CupCrotone – SPAL1X1.24
17:00:00Italian CupUdinese – VicenzaOver 1.51.12
17:00:00Italian CupParma – Pescara11.28
17:00:00French NationalFC Bastia Borgo – Boulogne Cote D’OpaleX21.35
19:00:00French NationalSaint-Brieuc – OrléansX21.32
17:45:00Dutch CupADO Den Haag – Sparta Rotterdam1 or 21.28
18:45:00Dutch CupRKC Waalwijk – Cambuur LeeuwardenX21.38
18:45:00Dutch CupEmmen – FC EindhovenOver 1.51.15
18:45:00Dutch CupHeracles – TelstarOver 1.51.10
20:00:00Dutch CupRoda – Fortuna SittardX21.38
14:30:00Portuguese CupVilaverdense – UD Santarem1 or 21.34
15:00:00Portuguese CupFC Felgueiras – Valadares GaiaOver 1.51.23
15:00:00Portuguese CupPedras Rubras – SC SalgueirosX21.50
18:00:00Portuguese CupVitoria Setubal – Academica ViseuX21.36
18:00:00Swedish AllsvenskanHäcken – Djurgardens1 or 21.31
19:00:00Copa do BrasilSantos – Ceara CE1X1.19
22:00:00Copa do BrasilAtletico Goianiense – Internacional RSX21.25
17:00:00Polish EkstraklasaWisla Krakow – Lechia Gdansk1 or 21.36
13:00:00Norwegian Division 1Grorud – AsaneX21.34
13:00:00Norwegian Division 1KFUM Oslo – Ullensaker/Kisa1X1.21
17:00:00Norwegian Division 1Raufoss – Lillestrøm SKX21.23
17:00:00Norwegian Division 1Tromsø IL – Ham-KamOver 1.51.21
17:00:00Norwegian Division 1Sogndal – JervOver 1.51.12
17:00:00Norwegian Division 1Sandnes Ulf – StrommenUnder 3.51.50
17:00:00Norwegian Division 1Oeygarden FK – Kongsvinger ILX21.39
19:00:00Norwegian Division 1Ranheim – Stjørdals-BlinkOver 1.51.12
10:00:00Japanese J-LeagueVegalta Sendai – Vissel KobeX21.25
10:00:00Japanese J-LeagueFC Tokyo – Kashiwa ReysolUnder 3.51.39
10:00:00Japanese J-LeagueSanfrecce Hiroshima – Yokohama Marinos1 or 21.27
23:00:00United States MLSNew York Red Bulls – New England Revolution1 or 21.30
23:30:00United States MLSOrlando City SC – Atlanta United1X1.21
23:30:00United States MLSFC Cincinnati – Sporting Kansas CityX21.25
23:30:00United States MLSToronto FC – New York City FC1 or 21.31
23:30:00United States MLSPhiladelphia Union – Chicago Fire1X1.25
19:45:00Irish Premier LeagueFinn Harps – St. Patrick’s AthleticX21.22
16:00:00Croatian 1. HNLNK Slaven Belupo – Lokomotiva Zagreb1X1.20
15:00:00Slovenian 1. SNLND Gorica – Tabor Sežana1 or 21.32
17:00:00Slovenian 1. SNLFC Koper – NK CeljeX21.35
14:00:00Cypriot Division 1Nea Salamina – Ermis Aradippou1X1.20
15:00:00Cypriot Division 1Ethnikos Achnas – Anorthosis Famagusta21.50
07:00:00Japanese CupHonda FC – Maruyasu OkazakiOver 1.51.13
10:00:00Japanese CupArterivo Wakayama – Tiamo HirakataX21.28
10:00:00Japanese CupNIFS In Kanoya – Verspah Oita21.26
15:00:00Cypriot CupOnisilos Sotira – Karmiotissa Polemidion21.39
15:00:00Cypriot CupPAEEK – APOEL Nicosia21.06
12:00:00Polish 1 LigaRKS Radomiak – GKS Tychy1X1.24
22:15:00Copa SudamericanaAtletico Nacional – River Plate Montevideo11.34
22:15:00Copa SudamericanaSportivo Luqueño – Defensa Y Justicia21.64
22:15:00Copa SudamericanaAtletico Fenix Montevideo – Huachipato1 or 21.32
22:15:00Copa SudamericanaAtletico Lanus – Sao Paulo SPX21.30
11:30:00Hungarian CupMonori SE – BGSZ SiofokX21.22
11:30:00Hungarian CupCegledi Vse – FC AjkaX21.22
11:30:00Hungarian CupEger SE – Vasas Budapest21.30
11:30:00Hungarian CupLipot SK – Zalaegerszegi21.32
11:30:00Hungarian CupSoroksar – Gyori Eto FCUnder 3.51.30
11:30:00Hungarian CupGyongyosi – Mezokövesd SE21.28
11:30:00Hungarian CupIII Ker Tue Upe – Szeged 2011X21.27
11:30:00Hungarian CupSzentlorinc – Puskas Akademia21.26
11:30:00Hungarian CupErdi – Kazincbaricika BSC21.19
11:30:00Hungarian CupKabai Meteorit SE – Dunavarsanyi TEUnder 3.51.88
11:30:00Hungarian CupBvsc-Zuglo – Debreceni VSC21.15
11:30:00Hungarian CupUFC Nagykanizsai – Debreceni EacX21.40
12:00:00Hungarian CupKecskemeti – Kisvarda FC21.29
15:00:00Hungarian CupWhb Menfoecsanak Esk – Szombathelyi Haladás21.40
15:00:00Hungarian CupDunaujvaros Palhalma SE – Ujpest21.25
07:30:00Chinese Super LeagueShenzhen Hongzuan – Shijiazhuang Ever Bright1X1.28
11:35:00Chinese Super LeagueBeijing Gouan – Guangzhou EvergrandeX21.35
17:00:00Estonian MeistriliigaFlora Tallinn – Paide Linnameeskond1X1.83
11:30:00Russian Division 1Tom Tomsk – SKA-KhabarovskX21.32
12:00:00Russian Division 1Spartak-2 Moscow – Yenisey Krasnoyarsk1 or 21.32
13:00:00Russian Division 1Tekstilshik Ivanovo – Torpedo Moscow21.65
13:00:00Russian Division 1FC Nizhny Novgorod – FC Orenburg1 or 21.35
14:00:00Russian Division 1Alania Vladikavkaz – FC AkronOver 1.51.34
14:30:00Russian Division 1Irtysh Omsk – VelesX21.20
14:30:00Russian Division 1Volgar Astrakhan – Fakel VoronezhUnder 3.51.21
15:00:00Russian Division 1Krylia Sovetov Samara – Shinnik Yaroslavl11.22
15:00:00Russian Division 1Dynamo Bryansk – Baltika KaliningradX21.17
15:00:00Russian Division 1Chertanovo – FK Chaika21.67
15:00:00Russian Division 1Neftekhimik – Krasnodar-21X1.20
19:00:00Chilean PrimeraEverton Vina – Colo ColoUnder 3.51.29
14:30:00Kuwaiti Premier LeagueAl Tadamon – Al Salibikhaet1X1.20
14:30:00Kuwaiti Premier LeagueYarmouk – Burgan SCX21.32
16:45:00Kuwaiti Premier LeagueAl Shabab Kuwait – Al Salmiyah21.54
17:30:00S. African Pr. LeagueMaritzburg United – Cape Town City FCX21.40
17:30:00S. African Pr. LeagueTS Galaxy – Amazulu Durban1 or 21.35
17:30:00S. African Pr. LeagueGolden Arrows – Supersport United21.83
17:30:00S. African Pr. LeagueOrlando Pirates – Stellenbosch FCOver 1.51.44
17:30:00S. African Pr. LeagueMoroka Swallows – Bloemfontein Celtic1 or 21.40
17:30:00S. African Pr. LeagueMamelodi Sundowns – Tshakhuma TshaOver 1.51.29
14:40:00Saudi Arabian Division 1Al Nahda – Al Bukayriyah FC1 or 21.30
14:50:00Saudi Arabian Division 1Alshoulla – Najran1 or 21.30
15:30:00Bosnian Premijer LigaZeljeznicar – Zrinjski Mostar1X1.20
21:00:00Costa Rican Primera DivisionSporting San Jose FC – Perez Zeledon1 or 21.35
17:00:00Estonian CupNõmme Kalju – Tallinna JK Legion11.31
13:00:00Romanian Liga 2Politehnica Timisoara – Dunarea Calarasi1 or 21.32
13:00:00Romanian Liga 2CS Aerostar Bacau – ACS Sirineasa1 or 21.28
13:00:00Romanian Liga 2Pandurii Targu Jiu – Farul Constanta21.42
13:00:00Romanian Liga 2Gloria Buzau – Csikszereda1X1.19
15:00:00Romanian Liga 2Petrolul Ploiesti – CSM SlatinaOver 1.51.26
16:30:00Finnish Kakkonen Group CJakobstads Bollklubb – FC KiistoOver 1.51.09
17:00:00Finnish Kakkonen Group CGBK Kokkola – Vifk1X1.18
16:30:00Lithuanian A LygaFK Riteriai – FK PanevezysX21.38
18:00:00Faroe Islands Pr. LeagueVíkingur Gøta – KlaksvikX21.17
19:30:00Faroe Islands Pr. LeagueÍF Fuglafjørður – B36 Torshavn21.35
23:00:00Mexican Liga de ExpansionClub Celaya – Venados FCOver 1.51.30
16:00:00Georgian U’lesi LigaFC Telavi – Saburtalo TbilisiX21.28
11:00:00Latvian CupFK Liepaja – Valmiera FK1X1.23
11:00:00Latvian CupVentspils – Rigas Futbola SkolaX21.18
12:00:00Uzbek PFLMash Al Mubarek – Pakhtakor Tashkent21.23
12:30:00Italian Serie DUSD Caravaggio – AC CremaX21.40
13:30:00Italian Serie DSangiovannese – US PianeseX21.28
13:30:00Italian Serie DPaterno Calcio – Dattilo Noir1 or 21.30
13:30:00Italian Serie DAC Legnano 1913 – GozzanoX21.35
13:00:00Chilean Primera BCobreloa – Santiago Morning1X1.15
13:00:00Chilean Primera BDeportes Valdivia – Rangers TalcaX21.35
13:00:00Chilean Primera BPuerto Montt – CD Santa Cruz1X1.18
14:00:00Chilean Primera BMelipilla – Deportes CopiapoUnder 3.51.29
16:00:00Chilean Primera BSan Marcos De Arica – Deportes Temuco1 or 21.30
16:30:00Chilean Primera BDeportes Magallanes – Nublense1 or 21.38
09:00:00Russian Division 2. Group 4Krylya Sovetov II – FC Novosibirsk21.24
13:00:00Croatian 2. HNLHNK Cibalia – Hajduk Split IIUnder 3.51.24
21:00:00Honduran Liga NacionalMarathon – CD Vida1X1.24
21:00:00Honduran Liga NacionalCD Real Sociedad – MotaguaX21.17
23:00:00Honduran Liga NacionalLobos UPNFM – CD OlimpiaX21.30
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAnagold 24 Erzincanspor – Hacettepe SKOver 1.51.28
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupErgene Velimese – Corum Belediyespor1 or 21.32
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupDuzyurtspor – Utas Usakspor A.s1X1.16
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupInegölspor – Afjet AfyonsporX21.40
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupNigde Belediyespor – Kocaelispor21.41
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAdana Demirspor – Manisa Buyuksehir BelediyesporX21.19
16:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAmedspor – Gumushanespor1X1.15
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupEyupspor – Pendikspor1X1.22
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupPazarspor – Karacabey BirliksporX21.30
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupA. Selcukluspor – ElazigsporUnder 3.51.27
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupKirklarelispor – Kirsehir BelediyesporUnder 3.51.22
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupSakaryaspor – Sivas 4 Eylül Belediyespor1X1.17
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupTurgutluspor – Kardemir KarabuksporOver 2.51.46
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupEtimesgut Belediyespor – Serik BelediyesporX21.35
11:00:00Turkish Lig 3 Group 3Yeni Altindag BS – Kasimpasa EroksporX21.35
19:45:00English Isthmian PremierCray Wanderers – MersthamOver 1.51.09
18:00:00Copa do Brasil U20Vasco da Gama U20 – Moto Club MA U2011.23
18:00:00Copa do Brasil U20São Paulo U20 – Coritiba U2011.32
18:00:00Copa do Brasil U20Bahia BA Youth U20 – Ceara SC CE U20Under 3.51.30
20:00:00Copa do Brasil U20Galvez EC U20 – Internacional U2021.23
20:00:00Copa do Brasil U20Atletico Mineiro U20 – Bragantino PA U20Over 2.51.33
19:45:00Eng. National NorthAFC Fylde – KetteringOver 1.51.18
13:00:00German Regionall. NortheastBerliner AK 07 – AltglienickeX21.22
18:00:00German Regionall. NortheastLokomotive Leipzig – MeuselwitzOver 1.51.12
18:00:00German Regionall. NortheastBFC Dynamo – Lichtenberg 471X1.22
18:00:00German Regionall. NortheastCarl Zeiss Jena – Energie Cottbus1X1.23
18:00:00German Regionall. NortheastGermania Halberstadt – BSG Chemie LeipzigX21.18
18:00:00German Regionall. NortheastBischofswerdaer FV 08 – Chemnitz21.29
18:00:00German Regionall. NortheastBabelsberg – Auerbach1X1.25
18:30:00German Regionall. NortheastLuckenwalde – Optik Rathenow1X1.32
13:30:00German Regionall. SouthwestFreiburg II – BahlingerOver 1.51.10
18:00:00German Regionall. SouthwestKoblenz – Eintracht Stadtallendorf1 or 21.24
18:30:00German Regionall. WestFortuna Düsseldorf II – Alemannia Aachen1 or 21.27
18:30:00German Regionall. WestSV Rodinghausen – Homberg11.28
10:00:00Japanese J-League 3Gamba Osaka – Fukushima United1X1.23
16:30:00Italian Serie C Girone AJuventus U23 – Como1 or 21.40
19:30:00Italian Serie C Girone CBisceglie – Cavese1 or 21.32
20:30:00Peruvian SegundaAlianza Atletico – Deportivo Coopsol1 or 21.28
19:00:00Brazilian Serie DAfogados Ingazeira PE – Salgueiro PEX21.40
18:45:00German Oberliga WestfalenSG Finnentrop – TUS HalternX21.38
06:30:00FIFA Liga ProPnz Im Not Over – CFC Catalonia FC FifaX21.22
06:55:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – Xal Xalinho FCX21.15
07:20:00FIFA Liga ProPnz Im Not Over – Ez1 Ez1D 11 Fifa1 or 21.22
07:45:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – Xal Xalinho FC1X1.34
08:10:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – Team Ruspro R111X1.24
08:35:00FIFA Liga ProXal Xalinho FC – Pnz Im Not Over1 or 21.24
09:00:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – CFC Catalonia FC FifaX21.20
09:25:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – Pnz Im Not OverX21.17
09:50:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – Team Ruspro R111X1.25
10:15:00FIFA Liga ProXal Xalinho FC – Ez1 Ez1D 11 Fifa1X1.29
13:30:00FIFA Liga ProCfi Confession – Tbr Tabula RasaOver 1.51.02
13:55:00FIFA Liga ProOwn Owned – Nfc Nyancat FC FifaX21.26
14:20:00FIFA Liga ProCfi Confession – PSG Shemyakin Onze Fifa11.35
14:45:00FIFA Liga ProTbr Tabula Rasa – Nfc Nyancat FC FifaX21.22
15:10:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – Own Owned1 or 21.20
15:35:00FIFA Liga ProNfc Nyancat FC Fifa – Cfi ConfessionX21.18
16:00:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – Tbr Tabula RasaUnder 3.52.10
16:25:00FIFA Liga ProOwn Owned – Cfi ConfessionX21.17
16:50:00FIFA Liga ProTbr Tabula Rasa – Own Owned1 or 21.20
17:15:00FIFA Liga ProNfc Nyancat FC Fifa – PSG Shemyakin Onze FifaUnder 3.51.92
11:55:00Virtual Champions LeagueFC Krasnodar (Virtual) – Chelsea (Virtual)21.43
11:55:00Virtual Champions LeagueIstanbul Basaksehir (Virtual) – PSG (Virtual)21.20
14:00:00Virtual Champions LeagueManchester United (Virtual) – RB Leipzig (Virtual)1 or 21.34
14:00:00Virtual Champions LeagueSevilla (Virtual) – Rennes (Virtual)Over 1.51.33
14:00:00Virtual Champions LeagueDortmund (Virtual) – Zenit St. Petersburg (Virtual)11.36
14:00:00Virtual Champions LeagueClub Brugge (Virtual) – Lazio (Virtual)X21.43
14:00:00Virtual Champions LeagueFerencvárosi TC (Virtual) – Dynamo Kiev (Virtual)X21.38
14:00:00Virtual Champions LeagueJuventus (Virtual) – Barcelona (Virtual)X21.48
13:00:00Vienna ATPJason Jung – Daniil Medvedev21.04
14:00:00Vienna ATPStefanos Tsitsipas – Jan-Lennard Struff11.21
14:00:00Vienna ATPFelix Auger Aliassime – Vasek Pospisil11.50
16:30:00Vienna ATPNovak Djokovic – Borna Coric11.09
17:30:00Vienna ATPPablo Carreno-Busta – Kevin Anderson11.41
11:00:00Vienna ATP DoublesMelzer / Roger-Vasselin – Evans D / Marach O11.28