Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 28 Iunie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
19:45:00Champions LeagueKF Feronikeli – FC Santa ColomaOver 1.51.35
15:30:00African Cup of NationsTunisia – MaliX21.48
18:00:00African Cup of NationsMorocco – Ivory CoastX21.45
21:00:00African Cup of NationsSouth Africa – Namibia1X1.17
17:00:00Swedish AllsvenskanOrebro SK – Helsingborgs IFX21.48
20:00:00Copa AmericaVenezuela – Argentina21.58
16:30:00Finnish YkkonenTPS Turku – EIFOver 1.51.20
19:45:00Irish Premier LeagueCork City – Derry CityX21.48
19:45:00Irish Premier LeagueUniversity College Dublin – St. Patrick’s Athletic21.67
19:45:00Irish Premier LeagueWaterford United – Bohemians DublinX21.32
20:00:00Irish Premier LeagueShamrock Rovers – DundalkX21.42
20:00:00Irish Premier LeagueFinn Harps – Sligo RoversX21.30
20:00:00World Cup WomenFrance W. – USA W.X21.35
10:30:00Club FriendliesCS Universitatea Craiova – Viktoria Plzen1 or 21.23
11:00:00Club FriendliesCopenhagen – Fremad AmagerOver 2.51.30
13:00:00Club FriendliesOdense BK – Sonderjyske1X1.22
14:30:00Club FriendliesSlask Wroclaw – RuzomberokUnder 3.51.50
15:00:00Club FriendliesWil – Lugano21.44
15:00:00Club FriendliesUsti Nad Labem – KGHM Zaglebie LubinX21.23
15:30:00Club FriendliesLegia Warsaw – Viktoria Plzen1 or 21.27
16:00:00Club FriendliesSlovan Liberec – LASK LinzX21.27
16:00:00Club FriendliesFC Ufa – QarabagX21.35
16:00:00Club FriendliesKaposvári Rákóczi – NK Slaven Belupo1 or 21.27
17:00:00Club FriendliesLokomotive Leipzig – Viktoria KölnX21.32
17:00:00Club FriendliesGleisdorf – Sturm Graz21.24
17:00:00Club FriendliesNK Krsko – Rotor Volgograd21.18
17:00:00Club FriendliesNeusiedl – Floridsdorfer AC21.56
17:00:00Club FriendliesSV Mattersburg – Szombathelyi HaladásOver 1.51.27
17:30:00Club FriendliesKickers Offenbach – SV Wehen WiesbadenX21.20
17:30:00Club FriendliesViktoria Aschaffenburg – Bayern Alzenau1 or 21.19
18:00:00Club FriendliesSG Union Sandersdorf – Hallescher21.09
18:30:00Club FriendliesKFC Merelbeke – Gent21.06
16:45:00Belarusian Vysshaya LigaTorpedo Maz Minsk – Neman GrodnoX21.27
18:45:00Belarusian Vysshaya LigaTorpedo Zhodino – Energetik-BGUOver 1.51.23
17:30:00Estonian MeistriliigaJalgpallikool Tammeka – Nõmme Kalju21.45
19:45:00Irish Division 1Cabinteely FC – Wexford1X1.19
19:45:00Irish Division 1Galway United – Athlone1X1.24
19:45:00Irish Division 1Limerick FC – Shelbourne FCX21.22
19:45:00Irish Division 1Drogheda United – Bray Wanderers1X1.29
11:30:00S. Korean K-LeagueSeongnam Ilhwa – Sangju Sangmu PhoenixX21.45
13:15:00Singaporean S-LeagueDPMM – Balestier Central11.22
16:30:00Finnish Kakkonen Group BGrankulla IFK – FC Honka Akatemia1 or 21.23
18:00:00Swedish Div. 1 NorraCarlstad United – Karlslunds FF1X1.20
17:30:00Swedish Div. 1 SödraAssyriska IK – IFK Värnamo1 or 21.30
11:15:00Aus. NPL VictoriaBentleigh Greens – Dandenong Thunder11.25
18:00:00Faroe Islands Pr. LeagueEB/Streymur – Skála ÍFX21.30
18:30:00Faroe Islands Pr. LeagueHB Torshavn – AB ArgirOver 3.51.48
07:30:00Indonesian Liga 1Persipura Jayapura – Semen PadangOver 1.51.24
17:00:00Estonian EsiliigaKohtla-Järve JK Järve – JK Tallinna Kalev U21Over 1.51.06
17:00:00Estonian EsiliigaTallinna FC Flora U21 – Tallinna JK LegionX21.14
17:00:00Estonian EsiliigaFCI Levadia U21 – Rakvere JK Tarvas1X1.22
10:30:00Myanmese National LeagueChinland FC – Southern Myanmar United1 or 21.27
18:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVänersborgs IF – IFK TidaholmX21.28
18:30:00Swe. Div. 2 Södra SvealandAssyriska FF – Arameiska-Syrianska1 or 21.19
10:30:00Aus. NPL South AustraliaSouth Adelaide FC – Campbelltown City21.20
18:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandFK Karlskrona – Asarums IF FKOver 1.51.10
18:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandÄlmeboda/Linneryd – IFÖ BromöllaUnder 3.51.42
20:15:00Icelandic 2 DeildUMF Selfoss – Throttur VogumOver 1.51.13
20:15:00Icelandic 2 DeildUMF Vidir – IR ReykjavikUnder 3.51.50
21:30:00Icelandic 2 DeildDalvik Reynir – FjardabyggdX21.30
10:00:00Aus. NPL QueenslandRedlands United – Western Pride1 or 21.20
18:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Tiller – Ranheim IIX21.30
12:00:00Eastbourne WTAKiki Bertens – Karolina Pliskova21.58
14:30:00Eastbourne ATPSam Querrey – Thomas Fabbiano11.20
15:30:00Eastbourne ATPTaylor Harry Fritz – Kyle Edmund21.70
14:30:00Milan ChallengerLorenzo Musetti – Marcelo Arevalo-Gonzalez21.59
15:00:00Milan ChallengerDanilo Petrovic – Frederico Ferreira Silva21.45
17:00:00Milan ChallengerSumit Nagal – Aslan Karatsev11.55