Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 28 August 2020

OraSportCompetitieEchipePronosticCote
20:00:00French Ligue 1Lyon – Dijon11.31
19:45:00Belgian First Division AOostende – AnderlechtX21.32
19:00:00French NationalF. Bourg en Bresse Peronnas 01 – AnnecyOver 1.51.28
19:00:00French NationalLaval – AvranchesUnder 3.51.17
19:00:00French NationalLe Mans UC 72 – Quevilly Rouen1X1.19
19:00:00French NationalFC Villefranche – Cholet1X1.18
19:00:00French NationalConcarneau – Saint-Brieuc1X1.17
19:00:00French NationalBoulogne Cote D’Opale – Red Star1X1.19
19:00:00French NationalSete 34 FC – Lyon DuchereX21.28
19:00:00French NationalCreteil – OrléansX21.40
17:00:00Austrian CupWolfsberger – NeusiedlOver 3.51.34
18:00:00Austrian CupGleisdorf – Ried21.10
18:00:00Austrian CupSK Treibach – Horn21.15
18:00:00Austrian CupGrodig – Amstetten21.46
18:00:00Austrian CupWSC Hertha Wels – Admira Wacker21.28
18:00:00Austrian CupAustria Klagenfurt – Atsv Stadl-PauraOver 3.51.71
18:00:00Austrian CupFirst Vienna – FC Marchfeld DonauauenUnder 3.51.44
18:00:00Austrian CupSV Wörgl – Union VocklamarktX21.35
18:30:00Austrian CupKSV 1919 – FC Anif / Salzburg IIOver 1.51.08
19:30:00Austrian CupSturm Graz – SV InnsbruckOver 3.51.78
17:00:00Czech 1. LigaBanik Ostrava – Ceske BudejoviceOver 1.51.22
17:00:00Polish EkstraklasaKGHM Zaglebie Lubin – Warta Poznan1X1.17
19:30:00Polish EkstraklasaStal Mielec – Gornik ZabrzeX21.45
14:30:00Club FriendliesBorussia Dortmund – SC Paderborn 0711.31
15:00:00Club FriendliesTottenham – ReadingOver 2.51.51
15:00:00Club FriendliesFeyenoord – Hamburger SV1X1.27
19:00:00Croatian 1. HNLHNK Gorica – HNK SibenikOver 1.51.27
17:45:00Dutch Eerste DivisieJong Utrecht – FC Eindhoven1 or 21.28
20:00:00Dutch Eerste DivisieCambuur Leeuwarden – NEC Nijmegen1X1.23
16:45:00Bulgarian Pr. LeagueTsarsko Selo 2015 – CSKA 19481 or 21.29
19:00:00Bulgarian Pr. LeagueBeroe Stara Zagora – Botev VratsaOver 1.51.26
16:00:00Romanian Liga 1Gaz Metan Medias – FC Arges1X1.27
19:00:00Romanian Liga 1UTA Arad – VoluntariUnder 3.51.24
19:00:00Hungarian NB 1Diosgyori Vtk – MTK Budapest FC1 or 21.30
16:30:00Cypriot Division 1Pafos FC – Anorthosis FamagustaX21.28
18:30:00Cypriot Division 1AEL Limassol – Nea Salamina1X1.18
16:00:00Polish 1 LigaGKS Jastrzebie Zdroj – Arka GdyniaX21.22
16:40:00Polish 1 LigaOdra Opole – LKS LodzX21.28
19:45:00Irish FA CupAthlone – Wexford1 or 21.25
19:45:00Irish FA CupGalway United – Shelbourne FC21.53
15:00:00Polish 2 LigaSokol Ostroda – Lech Poznan IIX21.35
17:00:00Polish 2 LigaWigry Suwalki – Olimpia Elblag1X1.23
18:30:00Polish 2 LigaChojniczanka Chojnice – Pogon Siedlce1X1.22
23:15:00Brazilian Serie BOeste – AvaiX21.27
17:00:00S. African Pr. LeagueStellenbosch FC – Chippa United1 or 21.35
16:00:00Serbian Super LigaFK Indija – JavorX21.50
18:00:00Serbian Super LigaMetalac GM – CukarickiX21.20
16:30:00Finnish Kakkonen Group AFC Honka Akatemia – EPS1X1.22
16:30:00Finnish Kakkonen Group BJazz – TPV Tampere1 or 21.25
18:30:00Faroe Islands Pr. LeagueTB Tvoeroyri – Víkingur Gøta21.38
19:00:00Faroe Islands Pr. LeagueEB/Streymur – ÍF Fuglafjørður1 or 21.27
10:00:00Aus. NPL NSWAPIA Leichhardt Tigers – North Shore Mariners1X1.22
10:30:00Aus. NPL NSWBlacktown City FC – Marconi StallionX21.32
17:00:00Slovakian 2. LigaZp Sport Podbrezova – Dukla Banska BystricaX21.35
19:00:00Icelandic 1 DeildLeiknir Reykjavik – Keflavik IFX21.38
14:00:00Malaysian Super LeagueFelda United – Uitm FC1X1.27
14:00:00Malaysian Super LeaguePerak FA – Melaka1X1.24
14:00:00Malaysian Super LeaguePahang FA – Johor DarulX21.30
18:00:00Austrian RegionalligaSpittal/Drau – SV Ried IIX21.28
16:30:00Estonian EsiliigaTallinna FC Flora U21 – Maardu Linnameeskond1 or 21.22
17:00:00Croatian 2. HNLNK Dinamo Zagreb II – Radnik Sesvete1X1.25
19:00:00Croatian 2. HNLInter Zapresic – HNK CibaliaOver 1.51.19
19:00:00Croatian 2. HNLMedimurje Cakovec – NK Dubrava1 or 21.28
18:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVanersborgs FK – Vänersborgs IF1 or 21.23
18:00:00Swe. Div. 2 NorrlandFriska Viljor FC – IFK Umea11.21
18:15:00Icelandic Úrvalsdeild W.Thor Akureyri W. – Valur Reykjavik W.21.19
14:00:00Russian Division 2. Group 1Anzhi Makhachkala – Krasnodar-31X1.25
13:00:00Russian Division 2. Group 2Rodina Moscow – Zvezda St. Petersburg1X1.18
19:00:00Icelandic 2 DeildNjarovik – KordrengirX21.35
20:15:00Icelandic 2 DeildHaukar Hafnafjordur – Throttur VogumUnder 3.51.49
18:00:00Czech MSFL1. SC Znojmo – Msa Dolni Benesov11.36
14:00:00Malaysian Premier LeagueNegeri Sembilan – Terengganu IIUnder 3.51.37
14:00:00Malaysian Premier LeagueKuala Lumpur – UKM FC1X1.18
15:30:00Polish 3 Liga Gr.1Olimpia Zambrow – Ruch Wysokie MazowieckieUnder 3.51.45
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Polonia Sroda Wielkopolska – Jarota Jarocin1X1.30
07:30:00FIFA Liga ProWestcoastunt – CFC Catalonia FC Fifa1 or 21.22
07:55:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – Veg Vega Squadron Fifa1 or 21.22
08:20:00FIFA Liga ProWestcoastunt – Team Ruspro R111X1.25
08:45:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – Veg Vega Squadron Fifa1X1.22
09:10:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – Ez1 Ez1D 11 FifaX21.25
09:35:00FIFA Liga ProVeg Vega Squadron Fifa – WestcoastuntX21.36
10:00:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – CFC Catalonia FC FifaX21.25
10:25:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – Westcoastunt1 or 21.22
10:50:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – Ez1 Ez1D 11 FifaUnder 3.51.73
11:15:00FIFA Liga ProVeg Vega Squadron Fifa – Team Ruspro R11Under 3.51.78
14:30:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – Ina Inactivetv FifaOver 1.51.11
14:55:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – KAB Kabush FIFAX21.25
15:20:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – Frz Forze FifaUnder 3.51.76
15:45:00FIFA Liga ProIna Inactivetv Fifa – KAB Kabush FIFAX21.15
16:10:00FIFA Liga ProFrz Forze Fifa – PSG Shemyakin Onze Fifa1X1.33
16:35:00FIFA Liga ProKAB Kabush FIFA – Team Ruspro R111X1.22
17:00:00FIFA Liga ProFrz Forze Fifa – Ina Inactivetv Fifa1X1.25
17:25:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – Team Ruspro R111 or 21.24
18:15:00FIFA Liga ProKAB Kabush FIFA – Frz Forze FifaOver 1.51.07
11:00:00Virtual Ligue 1Lyon (Virtual) – Dijon (Virtual)11.32
19:20:00Western and Southern Open ATPNovak Djokovic – Roberto Bautista-Agut11.15
16:00:00Western and Southern Open WTAElise Mertens – Naomi Osaka21.62
16:00:00Western and Southern Open WTAJohanna Konta – Victoria Azarenka11.55
17:00:00Western and Southern Open ATP DoublesCarreno Busta P / de Minaur A – Johnson S / Krajicek A21.67
18:00:00Western and Southern Open ATP DoublesMurray J / Skupski N – Ram R / Salisbury J21.63
17:15:00Western and Southern Open WTA DoublesHradecka L / Klepac A – Peschke K / Schuurs D21.73