Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 27 Martie 2022

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
12:00:00Spanish Liga SegundaMirandes – PonferradinaUnder 3.51.31
14:00:00Spanish Liga SegundaReal Burgos CF – TenerifeX21.37
16:15:00Spanish Liga SegundaAlcorcon – Real ValladolidX21.22
16:15:00Spanish Liga SegundaMalaga – HuescaX21.45
19:00:00Spanish Liga SegundaAlmeria – GironaUnder 3.51.28
20:00:00United States MLSPortland Timbers – Orlando City SC1X1.26
12:00:00German Regionall. NorthFC Teutonia Ottensen 1905 – Hannover 96 IIUnder 3.51.45
12:30:00Dutch Eerste DivisieMVV Maastricht – Almere City21.59
14:45:00Dutch Eerste DivisieEmmen – TelstarOver 1.51.20
08:05:00Australian A-LeagueMelbourne Victory – Western Sydney1X1.25
20:05:00World Cup CONCACAF Qual.Canada – Jamaica11.29
21:05:00World Cup CONCACAF Qual.El Salvador – Costa RicaX21.27
23:00:00World Cup CONCACAF Qual.USA – PanamaOver 1.51.32
23:05:00World Cup CONCACAF Qual.Honduras – Mexico21.39
18:00:00Brazilian CariocaResende – Nova Iguacu RJ1 or 21.38
19:00:00Brazilian CariocaFluminense – Botafogo1X1.20
21:00:00Brazilian MineiroAtletico Mineiro – Caldense MG1X1.20
19:00:00Brazilian PaulistaSao Paulo SP – Corinthians1 or 21.35
13:15:00Polish 2 LigaRadunia Stezyca – Stal RzeszowX21.25
16:00:00Polish 2 LigaRuch Chorzow – Kks KaliszUnder 3.51.24
14:00:00Algerian Ligue 1NA Hussein Dey – CR BelouizdadX21.22
05:00:00S. Korean K-LeagueUlsan Hyundai – Pohang Steelers1 or 21.30
19:00:00Chilean PrimeraUniversidad de Chile – Union EspanolaX21.41
19:00:00Brazilian CatarinenseBrusque – Concordia CA1X1.17
16:45:00Israeli Liga LeumitSC Kfar Qasem – El Fahem1 or 21.32
18:30:00Argentinian Primera B NacionalSacachispas FC – Mitre Santiago Del Estero1 or 21.38
18:35:00Argentinian Primera B NacionalChacarita Juniors – Club Atletico Alvarado1 or 21.32
19:00:00Argentinian Primera B NacionalGuillermo Brown – Estudiantes Rio CuartoUnder 3.51.09
19:00:00Argentinian Primera B NacionalAll Boys – Deportivo RiestraUnder 3.51.12
19:00:00Argentinian Primera B NacionalSan Telmo – Villa Dalmine1 or 21.35
19:40:00Argentinian Primera B NacionalGimnasia y Esgrima Mendoza – BelgranoX21.40
20:30:00Argentinian Primera B NacionalSan Martin San Juan – Gimnasia Y Esgrima JujuyUnder 3.51.13
21:40:00Argentinian Primera B NacionalChaco For Ever – Almirante Brown1 or 21.35
20:10:00Colombian Primera ADeportivo Cali – Club Cortuluá1X1.16
22:15:00Colombian Primera AAlianza Petrolera – Boyaca Patriotas1X1.22
19:00:00Venezuelan PrimeraEstudiantes Merida – Deportivo Lara1 or 21.30
22:15:00Venezuelan PrimeraMonagas SC – Metropolitanos FC1 or 21.30
04:00:00Aus. NPL VictoriaHeidelberg United – Altona Magic SC1X1.27
07:00:00Aus. NPL VictoriaSt Albans Saints – Melbourne KnightsX21.35
04:00:00Aus. NPL NSWNorth Shore Mariners – Sydney United21.42
07:30:00Aus. NPL NSWSydney FC Youth – Manly UnitedX21.35
18:00:00Mexican Liga de ExpansionAtlético Morelia – Leones Negros UDEG1X1.25
09:00:00Slovakian 2. LigaFC Rohoznik – PetrzalkaX21.25
19:00:00Brazilian ParanaenseCoritiba PR – Atletico Paranaense1 or 21.33
21:00:00Brazilian ParanaenseMetropolitano Maringa PR – Operario PRX21.46
12:00:00Italian Serie DAfragolese 1944 – Atletico Uri1X1.18
13:00:00Italian Serie DAC Legnano 1913 – Sangiuliano City Nova FCX21.30
13:00:00Italian Serie DAtletico Terme Fiuggi – ASD TrastevereX21.35
13:00:00Italian Serie DLamezia Terme – Portici 1906Over 1.51.32
13:00:00Italian Serie DVilla Dalme Calcio – Sona Calcio1 or 21.28
13:00:00Italian Serie DAthletic Carpi – Real Forte Querceta1 or 21.32
13:00:00Italian Serie DAC Crema – San Pietro1 or 21.30
13:00:00Italian Serie DCitta Di Varese – DerthonaUnder 3.51.21
13:00:00Italian Serie DAS Aversa Normanna – Gelbison Vallo DLX21.25
13:00:00Italian Serie DPaterno Calcio – San Luca Calcio1X1.22
13:00:00Italian Serie DUSD Caravaggio – CarateseX21.28
13:00:00Italian Serie DFano – ASD Montegiorgio CalcioOver 1.51.35
13:00:00Italian Serie DFrancavilla 1931 – Bisceglie1X1.19
13:00:00Italian Serie DBitonto – Gravina1X1.17
13:00:00Italian Serie DTeam Nuova Florida – AS Ostia Mare LidoUnder 3.51.23
13:00:00Italian Serie DBrindisi – Casarano CalcioX21.38
13:00:00Italian Serie DAcireale – US Castrovillari11.27
13:00:00Italian Serie DCavese – Licata11.35
13:00:00Italian Serie DCittanova Calcio 1939 – ASD Giarre1X1.19
13:00:00Italian Serie DCitta Di Sant Agata – BiancavillaOver 1.51.25
13:00:00Italian Serie DFossano Calcio SSD – CasaleX21.35
13:00:00Italian Serie DCastellanzese 1921 – ASD Calcio BrusaportoX21.25
13:00:00Italian Serie DNovara – SSD Unione Sanremo1X1.22
13:00:00Italian Serie DAC Leon – SSD Virtus CiseranoBergamo 1909X21.19
13:00:00Italian Serie DASD Cartigliano – CampodarsegoX21.40
13:00:00Italian Serie DSasso Marconi – Tritium Calcio 19081 or 21.30
13:00:00Italian Serie DSeravezza – SCD Progresso1X1.22
13:00:00Italian Serie DScandicci – Unipomezia 19381X1.25
13:00:00Italian Serie DCastelnuovo Vomano – Chieti1 or 21.30
13:00:00Italian Serie DCastelfidardo – SambenedetteseX21.32
13:30:00Italian Serie DASD Nocerina 1910 – Molfetta Sportiva 1917Under 3.51.28
12:00:00Austrian RegionalligaAdmira Wacker II – Ask-Bsc Bruck/Leitha1 or 21.25
13:00:00Austrian RegionalligaSV Leobendorf – Wiener Viktoria1X1.24
20:00:00Copa ChileProvincial Ranco FC – Puerto Montt21.41
20:00:00Copa ChileCDSC Iberia – Deportes TemucoX21.24
20:00:00Copa ChileCD General Velasquez – CD Santa Cruz1 or 21.27
21:00:00Copa ChileProvincial Ovalle FC – Deportes Copiapo21.39
21:00:00Copa ChileIndependiente de Cauquenes – Rangers Talca21.44
21:00:00Copa ChileCobreloa – Deportes Iquique1 or 21.29
21:00:00Copa ChileLautaro de Buin – Santiago Morning21.57
21:15:00Copa ChileDeportes Concepción – Arturo Fernandez VialX21.22
10:00:00German Bundesliga A-JuniorenChemnitzer U19 – Viktoria 1889 Berlin U191 or 21.23
18:00:00Guatemalan Liga NacionalAchuapa FC – Deportivo GuastatoyaX21.38
21:00:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Nueva Concepcion – XelajuX21.40
11:00:00Lithuanian 1 LygaBFA Vilnius – FK Panevezys IIX21.20
16:00:00Lithuanian 1 LygaBanga II – FC Neptunas KlaipedaX21.30
12:00:00Polish Ekstraklasa W.APLG Gdansk W. – KKP Bydgoszcz W.X21.32
12:30:00Polish Ekstraklasa W.Rekord Bielsko-Biala W. – Tarnovia Tarnow W.1 or 21.23
14:00:00Serbian Division 1FK Indija – FK Mladost Novi SadUnder 3.51.14
14:00:00Serbian Division 1Macva Sabac – FK Timok ZajecarOver 1.51.38
14:00:00Serbian Division 1FK Rad – Zeleznicar Pancevo1 or 21.32
14:00:00Serbian Division 1Zarkovo – FK IMT Novi Beograd1 or 21.32
16:00:00Serbian Division 1Javor – FK Buducnost Dobanovci11.26
04:00:00S. Korean K-League ChallengeSeoul E-Land FC – FC Anyang1 or 21.30
07:00:00S. Korean K-League ChallengeBusan I Park – Gimpo Citizen1 or 21.30
13:00:00Norwegian Toppserien W.Kolbotn W. – Røa IL W.Over 1.51.15
13:00:00Norwegian Toppserien W.Sandviken W. – Arna-Bjørnar W.Over 3.51.76
13:00:00Norwegian Toppserien W.Stabæk W. – Rosenborg W.21.27
13:00:00Norwegian Toppserien W.Avaldsnes W. – Lillestrøm SK W.21.32
14:00:00Norwegian Toppserien W.Lyn W. – Vålerenga W.21.20
12:00:00German BayernligaGrossbardorf – 1. SC FeuchtX21.32
12:00:00German BayernligaSchwabmünchen – FC IsmaningX21.25
13:00:00German BayernligaVfR Garching – VFB HallbergmoosOver 1.51.18
13:00:00German BayernligaDJK Don Bosco Bamberg – SpVgg AnsbachX21.20
11:00:00German Bundesliga W.Sand W. – Werder Bremen W.1X1.22
11:00:00German Bundesliga W.Cologne W. – Bayer 04 Leverkusen W.X21.32
14:00:00German Bundesliga W.Bayern Munich W. – Essen-Schönebeck W.Over 3.51.72
14:00:00German Bundesliga W.Hoffenheim W. – Carl Zeiss Jena W.Over 3.51.38
11:00:00Swedish DamallsvenskanAIK W. – KIF Örebro W.X21.35
11:00:00Swedish DamallsvenskanUmea W. – BK Hacken W.21.27
13:00:00Swedish DamallsvenskanKristianstads Dff W. – Kalmar W.11.23
13:00:00Swedish DamallsvenskanLinkopings W. – Vittsjö GIK W.1X1.24
15:30:00Swedish DamallsvenskanDjurgardens W. – Pitea IF W.Under 3.51.29
11:00:00Turkish Lig 3 Group 1Catalcaspor – Arnavutköy Bl.X21.35
11:00:00Turkish Lig 3 Group 1Karaman Belediyespor – Fatsa Belediyespor1 or 21.35
11:00:00Turkish Lig 3 Group 1Elazigspor – ErbaasporX21.17
11:00:00Turkish Lig 3 Group 1Kelkit Belediyespor – Bursa Yildirim SporX21.38
11:00:00Turkish Lig 3 Group 1Artvin Hopaspor – BugsassporOver 1.51.30
11:00:00Turkish Lig 3 Group 1Kahta 02 Spor – Batman PetrolsporX21.23
11:00:00Turkish Lig 3 Group 1Osmaniyespor – Bergama Belediyespor1 or 21.35
11:00:00Turkish Lig 3 Group 1Nevsehir Belediyespor – Hendekspor1X1.19
11:00:00Turkish Lig 3 Group 3Ofspor – Edirnespor FKUnder 3.51.21
11:00:00Turkish Lig 3 Group 3Icel Idmanyurdu Spor – Orduspor 1967 FISK1 or 21.35
11:00:00Turkish Lig 3 Group 3Belediye Derincespor – Büyükcekmece TepeciksporUnder 3.51.21
11:00:00Turkish Lig 3 Group 3Erokspor – Gumushane Doganspor11.29
11:00:00Turkish Lig 3 Group 3Agrispor – Modafen1 or 21.32
11:00:00Turkish Lig 3 Group 3Mardin Buyuksehir Belediyespor – Kardemir KarabuksporOver 3.51.94
11:00:00Turkish Lig 3 Group 3Turk Metal Kirikkale – Ceyhan SKOver 3.51.37
11:00:00German Regionall. NortheastUnion Fürstenwalde – Germania HalberstadtX21.40
12:00:00German Regionall. WestAlemannia Aachen – SV RodinghausenX21.38
11:30:00English Super League W.Manchester United W. – Everton W.11.24
14:00:00English Super League W.West Ham W. – Brighton & Hove W.1X1.27
14:00:00English Super League W.Leicester W. – Chelsea W.21.07
04:00:00Japanese J-League 3Vanraure Hachnohe – Fujieda MYFCX21.30
04:00:00Japanese J-League 3Azul Claro Numazu – GifuX21.25
04:00:00Japanese J-League 3Gainare Tottori – FC ImabariX21.38
04:00:00Japanese J-League 3Fukushima United – Yokohama SCC1X1.25
05:00:00Japanese J-League 3Kataller Toyama – Giravanz KitakyushuUnder 3.51.26
05:00:00Japanese J-League 3Nagano Parceiro – Kamatamare Sanuki1X1.20
06:00:00Japanese J-League 3Ehime – Iwaki FC1 or 21.30
10:00:00Spanish Liga Primera W.Sporting Club de Huelva W. – Real Sociedad W.X21.19
11:00:00Spanish Liga Primera W.UD Granadilla Tenerife W. – Real Betis W.Over 1.51.26
07:30:00Aus. NPL QueenslandBrisbane Roar Youth – Olympic FCX21.25
08:00:00Aus. NPL QueenslandSunshine Coast Wanderers – Logan Lightning1X1.22
12:30:00Italian Serie C Girone CSS Monopoli – PotenzaOver 1.51.37
12:30:00Italian Serie C Girone CMonterosi FC – ViboneseOver 1.51.31
12:30:00Italian Serie C Girone CFoggia – Campobasso Calcio1X1.19
12:30:00Italian Serie C Girone CAZ Picerno – AvellinoX21.25
12:30:00Italian Serie C Girone CMessina – Latina1 or 21.32
12:30:00Italian Serie C Girone CPaganese – PalermoX21.23
12:30:00Italian Serie C Girone CJuve Stabia – CatanzaroX21.27
15:30:00Italian Serie C Girone CBari – Fidelis Andria11.28
12:30:00Italian Serie C Girone BPescara – Pontedera1X1.15
12:30:00Italian Serie C Girone BFermana – CesenaX21.25
12:30:00Italian Serie C Girone BOlbia 1905 – Teramo1 or 21.32
12:30:00Italian Serie C Girone BCarrarese – VIS PesaroUnder 3.51.21
15:30:00Italian Serie C Girone BAquila Montevarchi – US Grosseto1X1.20
15:30:00Italian Serie C Girone BReggiana – Imolese Calcio11.35
15:30:00Italian Serie C Girone BGubbio – Viterbo Calcio1 or 21.32
15:30:00Italian Serie C Girone BSiena – Lucchese1 or 21.32
14:30:00Ivory Coast Ligue 1ASEC Mimosas – CO KorhogoOver 1.51.41
18:00:00Ivory Coast Ligue 1Es Bafing – San Pedro FCX21.40
13:00:00Brazilian Paulista A2Atletico Linense SP – OesteX21.30
22:00:00Brazilian Paulista A2Velo Clube SP – Rio Claro SPUnder 3.51.21
21:30:00Brazilian Copa do NordesteSport Recife – Crb AL1 or 21.38
10:00:00Finnish Kansallinen LiigaPK-35 Vantaa W. – ONS Oulu W.Over 2.51.36
11:00:00Finnish Kansallinen LiigaHJK Helsinki W. – Åland United W.1 or 21.27
17:45:00Jamaican Premier LeagueHarbour View – Dunbeholden FC1 or 21.38
20:00:00Jamaican Premier LeagueMount Pleasant FC – Portmore UnitedOver 1.51.38
05:05:00Australian A-League W.Sydney W. – Melbourne Victory W.1X1.21
21:00:00United States USLSacramento Republic FC – FC Tulsa1 or 21.28
23:30:00United States USLRio Grande Valley – San AntonioX21.32
23:30:00United States USLAtlanta United FC II – Charleston BatteryX21.30
04:30:00Aus. NPL Northern NSWCharlestown City Blues FC – Lambton Jaffas FCX21.27
13:00:00Zambian Premier LeagueZanaco – Nkwazi1X1.11
08:15:00Czech MSFLApos Blansko – 1. SC Znojmo1X1.32
08:15:00Czech MSFLSK Sigma Olomouc B – Uhersky Brod11.21
08:15:00Czech MSFLSK Unicov – Slovan Rosice1X1.22
08:15:00Czech MSFLVelke Mezirici – Banik Ostrava B1X1.22
12:00:00Belgian Super League W.Club Brugge W. – Standard Liège W.1 or 21.25
16:00:00Belgian Super League W.Oud-Heuverlee W. – Genk W.Over 1.51.16
10:15:00Dutch Eredivisie W.Ajax W. – PSV Eindhoven W.Over 1.51.14
12:00:00Scottish Premier League W.Glasgow W. – Hamilton Academical W.Over 3.51.44
15:00:00Scottish Premier League W.Motherwell W. – Partick Thistle W.1 or 21.22
15:00:00Scottish Premier League W.Aberdeen W. – Spartans W.1 or 21.24
20:30:00Ecuadorian Primera BChacaritas FC – El Nacional1 or 21.35
21:00:00Ecuadorian Primera BAmerica de Quito – Libertad Loja1X1.18
23:00:00Ecuadorian Primera BManta FC – Guayaquil SC1X1.16
18:30:00Argentinian Primera C MetroArgentino de Merlo – Leandro N. Alem1X1.20
18:30:00Argentinian Primera C MetroDeportivo Laferrere – Central Cordoba De Rosario1 or 21.38
18:30:00Argentinian Primera C MetroClub Lujan – Deportivo EspañolX21.40
18:30:00Argentinian Primera C MetroVictoriano Arenas – CA Ferrocarril Midland1 or 21.35
18:30:00Argentinian Primera C MetroClaypole – CSD LiniersUnder 3.51.15
18:30:00Argentinian Primera C MetroCA Atlas – Excursionistas1 or 21.35
18:30:00Argentinian Primera C MetroBerazategui – Club El Porvenir1X1.18
13:00:00Ugandan Premier LeagueUganda Revenue Authority – SC Villa1X1.16
13:40:00UAE Division 1Al-Fujairah FC – MasafiOver 1.51.16
13:40:00UAE Division 1Al Thaid – Masfoot Sports Club1 or 21.28
13:40:00UAE Division 1Dibba Al Fujairah – Gulf FCOver 2.51.41
13:45:00UAE Division 1Al Hamriyah – Al Jazira Al Hamra11.32
17:00:00Costa Rican Liga de AscensoMunicipal Liberia – Carmelita1 or 21.30
17:00:00Costa Rican Liga de AscensoMunicipal Santa Ana – Municipal Turrialba1X1.18
13:00:00Malaysian Premier LeaguePDRM FA – Kelantan United1 or 21.30
10:30:00Italian Serie A W.AC Milan W. – Fiorentina W.Over 1.51.17
12:30:00Italian Serie A W.Sampdoria W. – SSD Napoli W.1X1.24
12:30:00Italian Serie A W.Juventus W. – Inter Milan W.11.34
14:00:00Brazilian Campeonato W.Atletico Mineiro W. – AE Kindermann W.Over 1.51.18
14:00:00Brazilian Campeonato W.Santos W. – Corinthians SP W.X21.22
18:00:00Brazilian Campeonato W.ESMAC W. – EC São José W.X21.18
18:00:00Brazilian Campeonato W.Sao Paulo W. – Gremio RS W.Over 1.51.19
21:00:00Brazilian Campeonato W.Ferroviaria SP W. – SC Internacional W.1 or 21.28
04:00:00Japanese L-LeagueAnge Violet Hiroshima W. – Ehime FC W.1 or 21.28
04:00:00Japanese L-LeagueOrca Kamogawa FC W. – Sfida Setagaya FC W.X21.29
11:00:00Polish 3 Liga Gr.4KS Tomasovia Tomaszow Lubelski – Sokol Sieniawa1 or 21.27
13:00:00Polish 3 Liga Gr.4Wisla Sandomierz – KS Wisloka DebicaX21.18
14:00:00Argentinian Primera W.CA Villa San Carlos W. – Estudiantes de La Plata W.X21.28
18:00:00Argentinian Primera W.UAI Urquiza W. – Defensores de Belgrano W.Over 2.51.26
19:00:00Argentinian Primera W.River Plate W. – Boca Juniors W.X21.32
13:00:00French Cup W.FF Yzeure W. – Nantes W.X21.27
10:00:00Polish 3 Liga Gr.1KS Pelikan Lowicz – MLKS Znicz Biala Piska1 or 21.28
13:00:00Polish 3 Liga Gr.1Wissa Szczuczyn – KS Ursus WarszawaX21.25
05:00:00S. Korean K3 LeagueGimhae – Busan Transportation Corporation1X1.68
05:00:00S. Korean K3 LeagueHwaseong FC – Siheung CitizenUnder 3.51.20
16:00:00Mexican Primera W.Monterrey W. – Santos Laguna W.11.25
18:00:00Mexican Primera W.Puebla W. – CF America W.21.38
23:00:00Mexican Primera W.Atletico San Luis W. – Tigres de la UANL W.21.16
13:00:00German Oberliga WestfalenASC 09 Dortmund – SG FinnentropOver 1.51.09
13:00:00German Oberliga WestfalenHolzwickeder SC – 1. FC Kaan-Marienborn21.21
13:00:00German Oberliga WestfalenTUS Haltern – Hammer SpvgUnder 3.51.47
13:00:00German Oberliga WestfalenPreußen Münster ll – Eintracht Rheine1 or 21.25
13:00:00German Oberliga WestfalenWestfalia Rhynern – TSV Victoria Clarholz11.22
13:00:00German Oberliga WestfalenRSV Meinerzhagen – SV Schermbeck 1912X21.22
13:00:00German Oberliga WestfalenGütersloh 2000 – SiegenOver 1.51.15
13:15:00German Oberliga WestfalenWestfalia Herne – TuS EnnepetalX21.16
14:00:00German Oberliga WestfalenErndtebrück – TSG SprockhövelX21.38
10:00:00Portuguese Liga W.CS Maritimo Madeira W. – Famalicao W.21.17
11:00:00Portuguese Liga W.Atletico CP W. – Amora FC W.21.05
13:00:00Portuguese Liga W.Clube de Albergaria W. – Sporting CP W.21.02
14:00:00Portuguese Liga W.Estoril Praia W. – Valadares Gaia FC W.21.35
14:00:00Portuguese Liga W.CA Ouriense W. – Clube Condeixa W.1X1.22
14:00:00Portuguese Liga W.Gil Vicente W. – Varzim SC W.X21.28
14:00:00Portuguese Liga W.SC Braga W. – SL Benfica W.X21.30
14:00:00Hungarian NB 1 W.Astra Hungary W. – Soroksar SC W.1X1.19
15:15:00Hungarian NB 1 W.Györi ETO W. – MTK Hungaria W.X21.38
16:30:00Senegalese Ligue 1US Gorée – ASEC Ndiambour1X1.19
16:30:00Senegalese Ligue 1AS Douanes Dakar – Guédiawaye FCX21.38
16:30:00Senegalese Ligue 1ASC Linguere – ASC JaraafX21.38
16:30:00Senegalese Ligue 1AS Pikine – AS Dakar Sacre Coeur1 or 21.38
11:45:00Greek Super League 2Kallithea FC Athén – Kifisias AE1 or 21.38
11:45:00Greek Super League 2Apollon Larisas – Anagennisi Karditsas 1904X21.35
11:45:00Greek Super League 2PAOK B – Thesprotos1X1.20
11:45:00Greek Super League 2Larissa – Pierikos11.31
11:45:00Greek Super League 2APS Zakynthos – KalamataX21.22
10:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 1Celta Vigo B – Deportivo La CorunyaX21.35
10:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 1Athletic Bilbao B – Tudelano1X1.24
10:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 1Racing Santander – SD LogronesOver 1.51.40
15:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 1Racing Ferrol – San Sebastian Reyes1X1.17
15:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 1Zamora CF – CF Talavera de la Reina1 or 21.32
10:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 2Sevilla Atletico – Atletico BalearesX21.32
10:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 2UD Cornella – Llagostera1X1.24
10:45:00Spanish Primera RFEF Gr. 2San Fernando – SabadellUnder 3.51.20
15:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 2Alcoyano – Villarreal BX21.38
16:00:00Spanish Primera RFEF Gr. 2Real Betis B – Barcelona BX21.28
16:30:00Miami Masters ATPCasper Ruud – Alexander Bublik11.29
17:00:00Miami Masters ATPNick Kyrgios – Fabio Fognini11.15
18:35:00Miami Masters ATPFrances Tiafoe – Juan Manuel Cerundolo11.15
19:30:00Miami Masters ATPPablo Carreno-Busta – Jannik Sinner21.52
21:00:00Miami Masters ATPThanasi Kokkinakis – Denis Kudla11.33
23:00:00Miami Masters ATPFrancisco Cerundolo – Gael Monfils21.19