Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 27 Iunie 2020

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
12:30:00Eng. Premier LeagueAston Villa – Wolverhampton21.78
14:30:00German BundesligaWolfsburg – Bayern MunichX21.23
14:30:00German BundesligaBayer Leverkusen – Mainz11.27
14:30:00German BundesligaBorussia M’gladbach – Hertha Berlin11.34
14:30:00German BundesligaBorussia Dortmund – Hoffenheim1X1.27
14:30:00German BundesligaWerder Bremen – Cologne1X1.20
14:30:00German BundesligaEintracht Frankfurt – SC Paderborn 0711.34
14:30:00German BundesligaUnion Berlin – Fortuna DusseldorfX21.30
14:30:00German BundesligaFreiburg – Schalke 041X1.25
14:30:00German BundesligaAugsburg – RB Leipzig21.41
16:15:00Italian Serie ABrescia – GenoaX21.35
18:30:00Italian Serie ACagliari – Torino1 or 21.35
20:45:00Italian Serie ALazio – Fiorentina1X1.19
13:00:00Spanish Liga PrimeraAthletic Bilbao – MallorcaOver 1.51.41
16:00:00Spanish Liga PrimeraCelta Vigo – Barcelona21.61
18:30:00Spanish Liga PrimeraOsasuna – Leganes1 or 21.42
21:00:00Spanish Liga PrimeraAtletico Madrid – Alaves11.35
17:15:00Swiss Super LeagueLuzern – ServetteX21.50
19:30:00Swiss Super LeagueYoung Boys – Neuchatel Xamax11.32
12:30:00English ChampionshipPreston North End – Cardiff1 or 21.38
12:30:00English ChampionshipSwansea – Luton1X1.21
12:30:00English ChampionshipCharlton – QPRX21.36
13:00:00English ChampionshipBarnsley – MillwallX21.50
13:00:00English ChampionshipDerby – ReadingUnder 3.51.33
15:00:00English ChampionshipLeeds – Fulham1X1.21
15:00:00English ChampionshipStoke – Middlesbrough1 or 21.40
15:00:00English ChampionshipWigan – Blackburn1 or 21.41
15:00:00English ChampionshipBirmingham – Hull1X1.23
16:00:00Spanish Liga SegundaDeportivo La Corunya – Ponferradina1 or 21.42
18:30:00Spanish Liga SegundaCádiz – TenerifeUnder 3.51.16
18:30:00Spanish Liga SegundaLas Palmas – Elche1 or 21.37
20:45:00Spanish Liga SegundaRacing Santander – Albacete Balompie1 or 21.41
16:00:00Austrian BundesligaWattens – AltachX21.35
16:00:00Austrian BundesligaSV Mattersburg – Admira Wacker1 or 21.37
16:00:00Austrian BundesligaAustria Vienna – SKN St. Pölten1X1.22
16:30:00Turkish Super LigFenerbahce – Malatyaspor1X1.20
19:00:00Turkish Super LigTrabzonspor – Ankaragucu11.33
19:00:00Turkish Super LigGoztepe – AlanyasporX21.38
17:15:00Greek SuperleaguePanionios – Xanthi1 or 21.34
19:30:00Greek SuperleagueOFI Crete – Panathinaikos1 or 21.31
17:30:00English FA CupNorwich City – Manchester United21.40
17:00:00Danish SuperligaSonderjyske – Silkeborg IF1X1.22
14:00:00Swedish AllsvenskanOstersunds FK – IFK Norrkoping FK21.58
14:30:00Russian Premier LeagueSpartak Moscow – FC UfaOver 1.51.38
15:30:00Russian Premier LeagueRubin Kazan – Lokomotiv MoscowX21.28
17:00:00Norwegian EliteserienStart – Odds BKX21.46
19:30:00Norwegian EliteserienVålerenga – Viking FK1 or 21.31
14:00:00Czech 1. LigaCeske Budejovice – Mlada Boleslav1 or 21.30
16:30:00Czech 1. LigaBohemians 1905 – 1 FC SlovackoUnder 3.51.30
19:00:00Czech 1. LigaSlovan Liberec – Banik Ostrava1 or 21.32
14:00:00Polish EkstraklasaWisla Plock – LKS Lódz1X1.22
16:30:00Polish EkstraklasaLegia Warsaw – Piast GliwiceOver 1.51.29
19:00:00Polish EkstraklasaGornik Zabrze – Wisla Krakow1X1.30
14:00:00Swedish SuperettanAkropolis IF – OrgryteX21.43
16:30:00Swedish SuperettanGIF Sundsvall – Dalkurd FF1X1.27
16:30:00Swedish SuperettanHalmstads – Jönköpings SödraUnder 3.51.28
16:30:00Swedish SuperettanÖsters IF – Vasteras1 or 21.36
13:00:00Finnish YkkonenSJK Akatemia – EIFX21.35
15:00:00Finnish YkkonenKPV Kokkola – KTPOver 1.51.17
15:00:00Finnish YkkonenAC Kajaani – Jaro1 or 21.27
15:00:00Finnish YkkonenAC Oulu – GnistanOver 1.51.25
13:00:00Club FriendliesFC Viktoria Plzen B – Slavia Praha BUnder 3.52.15
15:00:00Ukrainian Premier LeagueKolos Kovalivka – PFC OleksandriaX21.40
17:30:00Ukrainian Premier LeagueShakhtar Donetsk – Zorya Luhansk1 or 21.25
19:00:00Croatian 1. HNLDinamo Zagreb – NK Osijek1X1.17
12:00:00Danish Division 1Vejle BK – Fredericia1X1.22
13:00:00Danish Division 1Viborg – HB Køge1X1.16
15:00:00Danish Division 1Skive – Næstved BK1 or 21.28
14:30:00Bulgarian Pr. LeagueVitosha Bistritsa – Tsarsko Selo 2015X21.52
16:45:00Bulgarian Pr. LeagueSlavia Sofia – CSKA SofiaX21.27
19:00:00Bulgarian Pr. LeagueLudogorets Razgrad – Lokomotiv PlovdivOver 1.51.20
17:00:00Slovenian 1. SNLTabor Sežana – AŠK Bravo1 or 21.27
19:00:00Slovenian 1. SNLNK Aluminij – NK CeljeX21.35
13:30:00Romanian Liga 1FC Chindia Targoviste – Iasi1 or 21.38
18:00:00Romanian Liga 1Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – Viitoral ConstantaX21.45
14:15:00Hungarian NB 1Zalaegerszegi – MOL VidiX21.42
16:30:00Hungarian NB 1Diosgyori Vtk – Kisvarda FCX21.38
16:30:00Hungarian NB 1Ujpest – Kaposvári RákócziOver 2.51.42
16:30:00Hungarian NB 1Debreceni VSC – Paksi SE1X1.22
19:00:00Hungarian NB 1Ferencvárosi TC – Mezokövesd SE1X1.23
19:00:00Hungarian NB 1Puskas Akademia – Budapest HonvedOver 1.51.27
16:00:00Slovakian Super LigaSered – FC Nitra1 or 21.31
16:00:00Slovakian Super LigaFK Pohronie – FC Vion Zlate Moravce1 or 21.28
17:00:00Slovakian Super LigaZemplin Michalovce – Spartak Trnava1 or 21.30
19:00:00Slovakian Super LigaSenica – TrencinX21.23
14:00:00Finnish CupHaka Valkeakoski Am. – HJK Helsinki21.50
17:15:00Swiss Challenge LeagueStade Ls Ouchy – Schaffhausen1X1.23
19:30:00Swiss Challenge LeagueVaduz – Kriens1X1.25
13:00:00German 3. LigaWaldhof Mannheim – Preussen Munster1 or 21.28
13:00:00German 3. LigaCarl Zeiss Jena – FC Bayern München II21.28
13:00:00German 3. LigaDuisburg – Hallescher1 or 21.27
13:00:00German 3. LigaKickers Wurzburg – Hansa Rostock1 or 21.28
13:00:00German 3. Liga1860 Munich – SpVgg Unterhaching1X1.20
13:00:00German 3. LigaZwickau – Eintracht BraunschweigX21.38
13:00:00German 3. LigaKaiserslautern – Viktoria Köln1X1.28
11:40:00Polish 1 LigaMiedz Legnica – Warta PoznanX21.40
14:10:00Polish 1 LigaOlimpia Grudziadz – GKS Tychy1 or 21.27
16:40:00Polish 1 LigaStal Mielec – RKS Radomiak1 or 21.30
14:00:00Austrian 1st DivisionFloridsdorfer AC – Austria Wien II1 or 21.28
14:00:00Austrian 1st DivisionFC Juniors OO – Amstetten1X1.29
14:00:00Austrian 1st DivisionFC Liefering – KSV 191911.23
14:00:00Austrian 1st DivisionGrazer AK – DornbirnOver 1.51.14
19:25:00Austrian 1st DivisionSV Lafnitz – Wacker Innsbruck1 or 21.27
17:45:00Israeli Premier LeagueHapoel Hadera – Hapoel Raanana1X1.22
18:45:00Israeli Premier LeagueMaccabi Haifa – Hapoel Beer Sheva1X1.18
19:00:00Israeli Premier LeagueMaccabi Tel-Aviv – Hapoel Tel-Aviv11.34
11:00:00Polish 2 LigaLech Poznan II – GKS KatowiceX21.30
11:00:00Polish 2 LigaLegionovia Legionowo – Resovia RzeszowX21.23
15:00:00Polish 2 LigaOlimpia Elblag – Blekitni Stargard SzczecinskiX21.40
16:00:00Polish 2 LigaPogon Siedlce – Elana Torun1 or 21.30
16:00:00Polish 2 LigaStal Stalowa Wola – Garbarnia KrakowUnder 3.51.42
16:00:00Polish 2 LigaStal Rzeszow – Znicz PruszkowUnder 3.51.42
16:30:00Polish 2 LigaSkra Czestochowa – Gryf Wejherowo11.36
16:40:00Polish 2 LigaGornik Leczna – Bytovia BytowUnder 3.51.30
14:30:00Belarusian Vysshaya LigaFC Minsk – Shakhtyor Soligorsk21.43
16:30:00Belarusian Vysshaya LigaNeman Grodno – Dinamo BrestX21.32
18:30:00Belarusian Vysshaya LigaFC BATE Borisov – Dinamo Minsk1X1.20
11:00:00Estonian MeistriliigaViljandi JK Tulevik – Tallinna KalevX21.95
11:00:00Estonian MeistriliigaFC Kuressaare – Flora Tallinn21.06
14:00:00Estonian MeistriliigaNarva Trans – FC Levadia TallinnX21.19
17:00:00Estonian MeistriliigaPaide Linnameeskond – Tallinna JK LegionOver 2.51.39
10:00:00Japanese J-League 2Tokyo Verdy – Machida Zelvia1 or 21.32
10:00:00Japanese J-League 2Ventforet Kofu – Niigata AlbirexUnder 3.51.25
10:00:00Japanese J-League 2Ehime – Tokushima VortisX21.23
10:00:00Japanese J-League 2Zwiegen Kanazawa – Matsumoto YamagaX21.33
11:00:00Japanese J-League 2Montedio Yamagata – Tochigi1X1.20
11:00:00Japanese J-League 2Thespakusatsu – Mito HollyhockX21.25
11:00:00Japanese J-League 2V-Varen Nagasaki – Giravanz Kitakyushu1X1.23
11:00:00Japanese J-League 2JEF United Chiba – Omiya ArdijaX21.27
11:00:00Japanese J-League 2Fagiano Okayama – Renofa YamaguchiUnder 3.51.25
11:00:00S. Korean K-LeagueBusan I Park – Seongnam Ilhwa1 or 21.32
11:00:00S. Korean K-LeagueFC Seoul – Incheon United1X1.24
12:00:00S. Korean K-LeagueDaegu – Gangwon1X1.25
16:00:00Czech 2. LigaBaník Sokolov – FK Varnsdorf1X1.26
16:00:00Czech 2. LigaDukla Praha – MFk Chrudim11.32
15:30:00Turkish Lig 1Osmanlispor – BB ErzurumsporX21.24
15:30:00Turkish Lig 1Eskisehirspor – Altay Izmir21.34
18:00:00Turkish Lig 1Adana Demirspor – Giresunspor1X1.22
18:00:00Turkish Lig 1Menemen Belediyespor – BolusporX21.40
13:00:00Finnish Kakkonen Group AViikingit – JäPS21.25
16:30:00Finnish Kakkonen Group ALahden Reipas – EPS1X1.22
12:00:00Finnish Kakkonen Group BKaaPo Kaarina – Tampereen Ilves II1X1.24
13:00:00Finnish Kakkonen Group BSalPa – Atlantis FC1X1.32
15:00:00Finnish Kakkonen Group BFC HJS Akatemia – Jazz1X1.28
18:00:00Finnish Kakkonen Group BKlubi 04 – TPV Tampere1X1.20
13:00:00Finnish Kakkonen Group CVIFK Vaasa – JS HerculesX21.28
15:00:00Finnish Kakkonen Group CJippo – SC Kufu 9811.22
15:00:00Finnish Kakkonen Group CRoPS Farmi – FC Kiisto11.22
16:30:00Finnish Kakkonen Group CVaajakoski – Jakobstads BollklubbUnder 3.51.61
13:00:00Swedish Div. 1 NorraGefle IF – IFK Haninge1X1.25
13:00:00Swedish Div. 1 NorraIFK Berga – Sandvikens IF21.47
15:00:00Swedish Div. 1 NorraKarlstad BK – Vasalunds IFX21.43
15:00:00Swedish Div. 1 NorraNyköpings BIS – SylviaX21.22
15:00:00Swedish Div. 1 NorraTaby FK – IK Frej TabyX21.23
15:00:00Swedish Div. 1 NorraKarlslunds FF – Örebro Syrianska IF1 or 21.27
11:30:00Swedish Div. 1 SödraQviding FIF – FK Karlskrona1 or 21.27
13:00:00Swedish Div. 1 SödraEskilsminne IF – Skovde1 or 21.29
14:00:00Swedish Div. 1 SödraAssyriska IK – Lunds BK1 or 21.27
14:00:00Swedish Div. 1 SödraTrollhattan – Torns IF1 or 21.29
15:00:00Swedish Div. 1 SödraLandskrona BoIS – IFK Värnamo1X1.22
15:00:00Swedish Div. 1 SödraUtsiktens – Oskarshamns AIK1X1.30
16:00:00Armenian Premier LeagueArarat Yerevan – Shirak Gumri21.55
19:45:00Italian Coppa Serie CTernana – Juventus U231 or 21.32
18:00:00Georgian U’lesi LigaFC Dila Gori – SamtrediaUnder 3.51.34
16:00:00Belarusian Pervaya LigaNaftan Novopolotsk – FC Granit Mikashevichi1X1.17
16:30:00Belarusian Pervaya LigaFC Khimik Svetlogorsk – FC Oshmyany21.58
17:00:00Belarusian Pervaya LigaSputnik Rechitsa – Volna PinskOver 1.51.20
17:30:00Belarusian Pervaya LigaGomel – Smorgon11.27
12:00:00Danish Division 2Hellerup IK – Braband1 or 21.24
13:00:00Danish Division 2FA 2000 – NaesbyUnder 3.51.58
13:00:00Danish Division 2Dalum – HolbaekUnder 3.51.54
13:00:00Danish Division 2Vejgaard B – Hillerød FodboldX21.27
14:00:00Danish Division 2FC Helsingør – Thisted11.23
14:00:00Danish Division 2Bronshoj – JammerbugtX21.30
14:00:00Danish Division 2Vanløse – AB GladsaxeX21.38
14:00:00Danish Division 2Avarta – Aarhus FremadX21.17
14:00:00Danish Division 2B 93 Copenhagen – FC Sydvest 05Over 1.51.15
14:00:00Danish Division 2Slagelse – Ringkobing1X1.19
14:00:00Danish Division 2Frem – MiddelfartX21.30
14:00:00Danish Division 2Skovshoved – VSK ArhusUnder 3.51.54
11:00:00S. Korean K-League ChallengeDaejeon Citizen – FC AnyangUnder 3.51.27
11:00:00S. Korean K-League ChallengeAnsan Greeners – Chungnam AsanUnder 3.51.22
12:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandStenungsunds IF – Vanersborgs FKOver 1.51.11
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Aamaal – Carlstad UnitedX21.35
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandAhlafors IF – IK GauthiodX21.23
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandNordvarmland FF – OddevoldX21.23
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVänersborgs IF – Sävedalens IFX21.35
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandFC Stockholm Internazionale – Gamla Upsala SK11.34
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKungsangens IF – Enköpings SK1 or 21.22
13:30:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Stocksund – Kvarnsvedens IK1X1.25
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandFanna BK – Hudiksvalls Förenade FFX21.35
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandFagersta Södra IK – IFK Osteraakers FK1 or 21.23
15:30:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Lidingo – Skiljebo SK1 or 21.23
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandUmea fc Akademi – Friska Viljor FC1 or 21.23
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandTaftea IK – Stöde IFX21.27
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandGottne IF – BodensX21.25
13:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandNewroz FC – Assyriska FFX21.30
13:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandRynninge IK – Tyresö FF1X1.20
13:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandHuddinge IF – Värmbols FC1X1.32
13:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandArameiska-Syrianska – ForwardX21.22
14:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandAtvidabergs FF – IFK KumlaOver 1.51.09
12:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandOnsala BK – Ullareds IK1X1.25
12:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandAssyriska BK – Vinbergs IF1 or 21.25
15:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandAngelholms FF – IF Limhamn Bunkeflo11.28
13:00:00Swedish DamallsvenskanUmea W. – Pitea IF W.21.30
14:00:00Swedish DamallsvenskanIK Uppsala W. – Djurgardens W.X21.20
14:00:00Swedish DamallsvenskanLinkopings W. – Vaxjo W.Over 2.51.36
15:00:00Swedish DamallsvenskanKIF Örebro W. – Eskilstuna United W.X21.40
18:00:00Swedish DamallsvenskanRosengård W. – Vittsjö GIK W.11.29
09:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Olympic – Adelaide United YouthUnder 3.51.53
07:00:00Japanese J-League 3Fukushima United – Vanraure HachnoheX21.35
07:00:00Japanese J-League 3Grulla Morioka – Blaublitz AkitaX21.20
08:00:00Japanese J-League 3Azul Claro Numazu – Fujieda MYFCX21.25
09:00:00Japanese J-League 3SC Sagamihara – Yokohama SCC1 or 21.30
10:00:00Japanese J-League 3Gifu – FC ImabariOver 1.51.28
10:00:00Japanese J-League 3Cerezo Osaka – Gainare TottoriUnder 3.51.34
10:00:00Japanese J-League 3Roasso Kumamoto – Kagoshima UnitedX21.40
15:00:00Icelandic 2 DeildUMF Selfoss – Njarovik1X1.30
15:00:00Icelandic 2 DeildKF Fjallabyggd – UMF VidirX21.25
15:00:00Icelandic 2 DeildThrottur Vogum – KáriOver 1.51.07
17:00:00Icelandic 2 DeildKordrengir – Dalvik ReynirOver 2.51.29
13:00:00Finnish Naisten LiigaPK-35 Helsinki W. – TPS W.Under 3.51.35
14:00:00Finnish Naisten LiigaHJK Helsinki W. – Kuopion Palloseura W.1 or 21.23
14:00:00Finnish Naisten LiigaHonka W. – PK-35 Vantaa W.1X1.23
16:00:00Finnish Naisten LiigaJyPK W. – Åland United W.21.18
09:00:00S. Korean K3 LeagueGyeongju Hydro Nuclear Power – Jeonju Citizen11.26
11:00:00S. Korean K3 LeagueGangneung City – ChuncheonOver 2.51.54
14:00:00Tanzanian Premier LeagueSingida United – LipuliX21.35
14:00:00Tanzanian Premier LeagueMwadui – Mtibwa Sugar1X1.18
14:00:00Tanzanian Premier LeagueKagera Sugar – KMCOver 1.51.17
14:00:00Tanzanian Premier LeagueBiashara United – Azam1 or 21.30
14:00:00Tanzanian Premier LeagueYoung Africans – NdandaOver 1.51.17
14:00:00Tanzanian Premier LeagueAlliance FC – Coastal UnionX21.28
14:00:00Tanzanian Premier LeagueRuvu Shooting – Namungo FC1 or 21.28
14:00:00Tanzanian Premier LeagueMbeya City – JKT TanzaniaX21.24
16:30:00Italian Serie C PlayoffsUS Pianese – US Pergolettese1 or 21.32
16:30:00Italian Serie C PlayoffsUnion Arzignanochiampo – Imolese Calcio1 or 21.32
17:00:00Italian Serie C PlayoffsRende – AZ PicernoX21.38
17:30:00Italian Serie C PlayoffsFano – Ravenna1 or 21.32
18:00:00Italian Serie C PlayoffsBisceglie – Sicula Leonzio1 or 21.32
19:00:00Italian Serie C PlayoffsOlbia 1905 – Giana Erminio1 or 21.30
12:00:00Belarusian Reserve LeagueGorodeya Reserves – Isloch Minsk Reserves21.08
15:00:00Belarusian Reserve LeagueRukh Brest Reserves – Belshina Bobruisk Reserves11.35
08:30:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – Frz Forze FifaX21.35
08:55:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – Gambit EsportsUnder 3.52.25
09:20:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – Ez1 Ez1D 11 FifaX21.17
09:45:00FIFA Liga ProFrz Forze Fifa – Gambit Esports21.46
10:10:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – CFC Catalonia FC FifaUnder 3.51.65
10:35:00FIFA Liga ProGambit Esports – PSG Shemyakin Onze FifaOver 1.51.06
11:00:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – Frz Forze Fifa1X1.22
11:25:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – PSG Shemyakin Onze FifaOver 1.51.12
11:50:00FIFA Liga ProFrz Forze Fifa – CFC Catalonia FC FifaX21.20
12:15:00FIFA Liga ProGambit Esports – Ez1 Ez1D 11 Fifa1 or 21.22
11:30:00Virtual BundesligaUnion Berlin (Virtual) – Fortuna Dusseldorf (Virtual)X21.29
11:30:00Virtual BundesligaBayer Leverkusen (Virtual) – Mainz (Virtual)11.26
11:30:00Virtual BundesligaBorussia Dortmund (Virtual) – Hoffenheim (Virtual)1X1.28
11:30:00Virtual BundesligaBorussia Monchengladbach (Virtual) – Hertha BSC (Virtual)11.34
11:30:00Virtual BundesligaEintracht Frankfurt (Virtual) – Paderborn (Virtual)11.31
11:30:00Virtual BundesligaAugsburg (Virtual) – RB Leipzig (Virtual)21.39
11:30:00Virtual BundesligaFreiburg (Virtual) – Schalke 04 (Virtual)1X1.27
11:30:00Virtual BundesligaWolfsburg (Virtual) – Bayern Munich (Virtual)X21.26
11:30:00Virtual BundesligaWerder Bremen (Virtual) – Cologne (Virtual)1X1.22
09:00:00Virtual LaLigaAthletic Bilbao (Virtual) – Mallorca (Virtual)Over 1.51.39
09:00:00Virtual LaLigaAtletico Madrid (Virtual) – Alaves (Virtual)11.34
09:00:00Virtual LaLigaOsasuna (Virtual) – Leganes (Virtual)1 or 21.43
09:00:00Virtual LaLigaCelta (Virtual) – Barcelona (Virtual)21.64
10:00:00Virtual Premier LeagueAston Villa (Virtual) – Wolves (Virtual)X21.23
09:00:00Virtual Serie ABrescia (Virtual) – Genoa (Virtual)X21.43
09:00:00Virtual Serie ACagliari (Virtual) – Torino (Virtual)1 or 21.37
09:00:00Virtual Serie ALazio (Virtual) – Fiorentina (Virtual)Over 1.51.20
07:00:00Taiwanese Mulan League W.Xinbei Hangyuan W. – Inter Taoyuan W.X21.25
08:00:00Virtual Turkish Super LigFenerbahce (Virtual) – Malatyaspor (Virtual)1X1.21
08:00:00Virtual Turkish Super LigGoztepe (Virtual) – Alanyaspor (Virtual)X21.41
08:00:00Virtual Turkish Super LigTrabzonspor (Virtual) – Ankaragucu (Virtual)11.36
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueDinamo Moscow (Virtual) – CSKA Moscow (Virtual)X21.38
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueFC Orenburg (Virtual) – FC Krasnodar (Virtual)21.52
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueFC Rostov (Virtual) – Arsenal Tula (Virtual)1X1.23
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueRubin Kazan (Virtual) – Lokomotiv Moscow (Virtual)X21.34
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueSpartak Moscow (Virtual) – Ufa (Virtual)Over 1.51.38
10:00:00Belarusian Vtoraya LigaChaika Zelva – Kronon Stolbtsy21.12
12:00:00Belarusian Vtoraya LigaFC Polotsk 2019 – Victoria Maryina GorkaX21.17
13:30:00Belarusian Vtoraya LigaFC Ostrovets – Meliorator Zhitkovichi1 or 21.23
14:00:00Belarusian Vtoraya LigaMolodechno DYuSSh 4 – Ivatsevichi11.25
15:00:00Belarusian Vtoraya LigaDYuSh-3 Stenles Pinsk – Dinamo Brest 1960X21.28
15:00:00Belarusian Vtoraya LigaBaranovichi – Pershy Regien KaverdyakiOver 2.51.27
15:00:00Belarusian Vtoraya LigaFC Zhlobin – OsipovichiX21.23
16:00:00Belarusian Vtoraya LigaShakhtar-2 Petrikov – Energetik-BGATUOver 3.51.65
13:00:00Faroe Islands 1 DeildHB Torshavn II – 07 Vestur1 or 21.23
16:00:00Faroe Islands 1 DeildAB Argir II – B71 Sandoy21.39
13:00:00International Tennis SeriesTommaso Carnevale-Miino – Sean Burnette11.17
13:00:00International Tennis SeriesLeonardo Vega – Rithvik Choudary Bollipalli21.24
13:00:00International Tennis SeriesCourage Okungbowa – Rithvik Choudary Bollipalli21.30
13:00:00International Tennis SeriesCourage Okungbowa – Leonardo Vega11.66
09:00:00German Pro SeriesKai Wehnelt – Stefan Seifert11.64
09:00:00German Pro SeriesMax Wiskandt – Adrian Oetzbach11.83