Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 26 Octombrie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
12:30:00Eng. Premier LeagueManchester City – Aston VillaOver 3.51.51
15:00:00Eng. Premier LeagueWatford – BournemouthUnder 3.51.44
15:00:00Eng. Premier LeagueBrighton – EvertonX21.45
15:00:00Eng. Premier LeagueWest Ham – Sheffield UnitedUnder 3.51.38
17:30:00Eng. Premier LeagueBurnley – ChelseaX21.22
16:30:00French Ligue 1Lille – Bordeaux1X1.22
19:00:00French Ligue 1Reims – Nimes1X1.17
19:00:00French Ligue 1Lyon – MetzOver 1.51.26
19:00:00French Ligue 1Strasbourg – Nice1X1.24
19:00:00French Ligue 1Montpellier – Angers1 or 21.38
19:00:00French Ligue 1Brest – Dijon1 or 21.35
14:30:00German BundesligaSC Paderborn 07 – Fortuna Dusseldorf1 or 21.27
14:30:00German BundesligaSchalke 04 – Borussia DortmundX21.38
14:30:00German BundesligaFreiburg – RB LeipzigX21.27
14:30:00German BundesligaHertha Berlin – HoffenheimUnder 3.51.53
14:30:00German BundesligaBayern Munich – Union BerlinOver 2.51.20
17:30:00German BundesligaBayer Leverkusen – Werder Bremen1X1.19
14:00:00Italian Serie ALecce – Juventus21.41
17:00:00Italian Serie AInter Milan – Parma11.28
19:45:00Italian Serie AGenoa – Brescia1X1.27
15:00:00Spanish Liga PrimeraLeganes – Mallorca1X1.20
17:30:00Spanish Liga PrimeraReal Valladolid – Eibar1 or 21.38
20:00:00Spanish Liga PrimeraAtletico Madrid – Athletic Bilbao1X1.16
14:00:00French Ligue 2Lorient – TroyesUnder 3.51.19
17:30:00Dutch EredivisieWillem II – RKC WaalwijkOver 1.51.17
18:45:00Dutch EredivisieFortuna Sittard – VVV Venlo1 or 21.30
18:45:00Dutch EredivisieVitesse – ADO Den HaagOver 1.51.12
19:45:00Dutch EredivisieHeracles – Zwolle1X1.22
17:00:00Belgian First Division ARoyal Charleroi SC – Mouscron-Peruwelz1X1.27
19:00:00Belgian First Division AZulte Waregem – Oostende1X1.28
19:00:00Belgian First Division AAntwerp – KortrijkOver 1.51.18
19:30:00Belgian First Division AGenk – Cercle BruggeOver 2.51.39
18:00:00Swiss Super LeagueSion – Servette1 or 21.33
18:00:00Swiss Super LeagueNeuchatel Xamax – LuzernX21.46
12:30:00English ChampionshipSheffield Wednesday – LeedsX21.33
15:00:00English ChampionshipHull – DerbyUnder 3.51.45
15:00:00English ChampionshipHuddersfield – Barnsley1X1.30
15:00:00English ChampionshipBirmingham – Luton1X1.29
15:00:00English ChampionshipPreston North End – Blackburn1X1.29
15:00:00English ChampionshipMiddlesbrough – FulhamX21.34
15:00:00English ChampionshipMillwall – StokeX21.49
15:00:00English ChampionshipWest Bromwich Albion – CharltonOver 1.51.20
15:00:00English ChampionshipNottingham Forest – ReadingUnder 3.51.35
12:00:00German Bundesliga 2Dynamo Dresden – Arminia BielefeldX21.32
12:00:00German Bundesliga 2Karlsruhe – Hannover 96X21.45
12:00:00German Bundesliga 2Hamburger SV – Stuttgart1X1.30
14:00:00Italian Serie BSpezia – Juve Stabia1X1.22
14:00:00Italian Serie BCrotone – VeneziaOver 1.51.34
14:00:00Italian Serie BCosenza – ChievoX21.48
14:00:00Italian Serie BPordenone – Cittadella1 or 21.38
14:00:00Italian Serie BPescara – BeneventoX21.32
14:00:00Italian Serie BSalernitana – Perugia1 or 21.38
14:00:00Italian Serie BTrapani – EmpoliX21.35
17:00:00Italian Serie BLivorno – Pisa1 or 21.38
15:00:00Spanish Liga SegundaRayo Vallecano – PonferradinaOver 1.51.28
17:00:00Spanish Liga SegundaMirandes – Tenerife1 or 21.38
17:00:00Spanish Liga SegundaRacing Santander – Deportivo La CorunyaX21.48
19:00:00Spanish Liga SegundaNumancia – Lugo1X1.24
19:00:00Spanish Liga SegundaMalaga – Real Oviedo1 or 21.38
15:30:00Portuguese Prim. LigaGil Vicente – Portimonense1 or 21.38
15:30:00Portuguese Prim. LigaBelenenses – AvesUnder 3.51.28
18:00:00Portuguese Prim. LigaVitoria Setubal – Maritimo1 or 21.40
20:30:00Portuguese Prim. LigaMoreirense – Boavista1 or 21.38
15:00:00Scottish PremiershipLivingston – Heart of MidlothianX21.49
15:00:00Scottish PremiershipKilmarnock – St Mirren1X1.21
15:00:00Scottish PremiershipHibernian – Ross County1X1.24
15:00:00Scottish PremiershipSt Johnstone – Hamilton1X1.22
16:00:00Austrian BundesligaHartberg – SV Mattersburg1X1.36
16:00:00Austrian BundesligaSKN St. Pölten – Sturm GrazX21.26
16:00:00Austrian BundesligaAustria Vienna – Wattens1X1.24
13:00:00Turkish Super LigSivasspor – Antalyaspor1X1.25
15:30:00Turkish Super LigGazisehir Gaziantep FK – AlanyasporX21.34
18:00:00Turkish Super LigFenerbahce – KonyasporOver 1.51.24
15:15:00Greek SuperleagueOFI Crete – Xanthi1X1.18
17:30:00Greek SuperleagueVolos Nps – PAOK21.22
14:30:00Scottish FA CupPenicuik Athletic FC – Stenhousemuir21.27
15:00:00Scottish FA CupGala Fairydean – Formartine UnitedX21.22
15:00:00Scottish FA CupBroxburn Athletic – Cowdenbeath21.50
15:00:00Scottish FA CupFort William FC – Albion Rovers21.32
15:00:00Scottish FA CupBrechin City FC – AnnanX21.35
12:30:00Swedish AllsvenskanGIF Sundsvall – Helsingborgs IF1X1.16
15:00:00Swedish AllsvenskanKalmar FF – Falkenbergs FF1X1.18
12:00:00Russian Premier LeagueFC Tambov – FC UfaX21.43
14:30:00Russian Premier LeagueAkhmat Grozny – Arsenal Tula1 or 21.38
17:00:00Russian Premier LeagueFC Rostov – FC Sochi1X1.16
15:00:00Norwegian EliteserienLillestrøm SK – VålerengaX21.49
21:00:00Brazilian Serie ACorinthians – Santos1 or 21.38
21:00:00Brazilian Serie ACeara CE – Vasco da Gama1 or 21.38
23:00:00Brazilian Serie ABahia Salvador BA – Internacional RS1 or 21.42
23:30:00Brazilian Serie AFluminense – Chapecoense SCOver 1.51.33
13:30:00Czech 1. Liga1 FC Slovacko – SFC OpavaOver 1.51.31
13:30:00Czech 1. Liga1 FK Pribram – Fastav ZlínUnder 3.51.37
13:30:00Czech 1. LigaBanik Ostrava – Sigma Olomouc1X1.23
16:00:00Czech 1. LigaSparta Prague – Bohemians 190511.27
14:00:00Polish EkstraklasaLKS Lodz – Rakow Czestochowa1 or 21.35
16:30:00Polish EkstraklasaPiast Gliwice – Korona Kielce1X1.18
19:00:00Polish EkstraklasaLechia Gdansk – Gornik Zabrze1X1.23
15:00:00English League 1Oxford United – RochdaleOver 1.51.20
15:00:00English League 1Fleetwood – Milton Keynes DonsOver 1.51.25
15:00:00English League 1Accrington – GillinghamUnder 3.51.44
15:00:00English League 1Southend United – Ipswich21.50
15:00:00English League 1Lincoln – Bolton1X1.19
15:00:00English League 1Rotherham – WycombeUnder 3.51.37
15:00:00English League 1Burton Albion – Blackpool1X1.30
15:00:00English League 1Bristol Rovers – PortsmouthX21.38
15:00:00English League 1Tranmere – Doncaster RoversX21.32
15:00:00English League 1Shrewsbury – SunderlandX21.35
15:00:00English League 1Peterborough United – Coventry1X1.28
23:00:00Mexican PrimeraGallos Blancos Queretaro – Unam PumasUnder 3.51.33
17:30:00Norwegian Division 1Aalesund – StartUnder 3.51.47
12:30:00Swedish SuperettanTrelleborgs FF – Jönköpings SödraX21.33
15:00:00Swedish SuperettanDegerfors IF – Östers IF1 or 21.32
16:00:00Belgian First Division BLokeren – Kfco Beerschot Wilrijk1 or 21.28
19:30:00Belgian First Division BUnion Saint-Gilloise – Lommel UnitedOver 1.51.23
12:00:00Ukrainian Premier LeagueFC Mariupol – Kolos Kovalivka1 or 21.35
15:00:00Ukrainian Premier LeagueOlimpik Donetsk – SK Dnipro-1X21.48
15:00:00Ukrainian Premier LeagueZorya Luhansk – Vorskla PoltavaOver 1.51.30
14:00:00Croatian 1. HNLHajduk Split – NK Slaven Belupo11.29
16:30:00Croatian 1. HNLRijeka – HNK GoricaOver 1.51.23
12:30:00German Regionall. NorthWeiche Flensburg – St. Pauli II1X1.22
13:00:00German Regionall. NorthLubeck – Hannover 96 II11.35
13:00:00German Regionall. NorthWerder Bremen II – SSV Jeddeloh1X1.19
13:00:00English League 2Exeter – Plymouth Argyle1 or 21.35
15:00:00English League 2Macclesfield – Bradford CityX21.35
15:00:00English League 2Port Vale – Oldham1X1.30
15:00:00English League 2Northampton Town – Cambridge United1 or 21.35
15:00:00English League 2Forest Green – CreweX21.45
15:00:00English League 2Salford City – Scunthorpe1 or 21.35
15:00:00English League 2Colchester – Newport1 or 21.38
15:00:00English League 2Grimsby – Cheltenham1 or 21.35
15:00:00English League 2Stevenage – Morecambe1X1.28
15:00:00English League 2Crawley Town – Swindon TownX21.50
15:00:00English League 2Leyton Orient – CarlisleUnder 3.51.41
15:00:00English League 2Walsall – MansfieldX21.42
12:00:00Slovenian 1. SNLNK Triglav – Tabor SežanaX21.40
13:45:00Slovenian 1. SNLOlimpija Ljubljana – NK Aluminij1X1.16
15:55:00Slovenian 1. SNLMaribor – NK CeljeOver 1.51.16
15:00:00Scottish ChampionshipDundee United – Dunfermline1X1.17
15:00:00Scottish ChampionshipAlloa – Queen of the SouthX21.30
15:00:00Scottish ChampionshipPartick – Arbroath1X1.16
15:00:00Scottish ChampionshipGreenock Morton – Inverness Caledonian ThistleX21.28
16:00:00Romanian Liga 1FC Chindia Targoviste – Gaz Metan MediasX21.35
18:30:00Romanian Liga 1AFC Hermannstadt – FCSBX21.20
13:30:00Hungarian NB 1Mezokövesd SE – Debreceni VSC1 or 21.35
16:00:00Hungarian NB 1Budapest Honved – Kaposvári RákócziOver 1.51.15
16:00:00Hungarian NB 1Paksi SE – Diosgyori Vtk1X1.28
16:00:00Hungarian NB 1Ujpest – Zalaegerszegi1X1.27
16:00:00Hungarian NB 1Kisvarda FC – Puskas AkademiaX21.45
15:00:00Slovakian Super LigaRuzomberok – Trencin1 or 21.31
16:00:00Slovakian Super LigaFC Vion Zlate Moravce – FC NitraUnder 3.51.38
16:00:00Slovakian Super LigaSenica – SeredUnder 3.51.37
16:00:00Slovakian Super LigaFK Pohronie – Dunajska Streda21.46
16:00:00Cypriot Division 1Pafos FC – Ethnikos AchnasOver 1.51.23
17:00:00Cypriot Division 1Apollon Limassol – AEL Limassol1X1.17
15:30:00Spanish Seg. B Gr.1Celta Vigo B – PontevedraUnder 3.51.21
16:00:00Spanish Seg. B Gr.1Atletico Madrid B – Sporting Gijon BOver 1.51.35
18:00:00Spanish Seg. B Gr.1Real Madrid Castilla – Racing Ferrol1X1.11
15:00:00Spanish Seg. B Gr.2SD Leioa – Salmantino1 or 21.28
17:00:00Spanish Seg. B Gr.2Athletic Bilbao B – Real Valladolid B1X1.13
15:30:00Spanish Seg. B Gr.4Granada CF B – MarbellaX21.35
13:30:00French Div. 1 W.Guingamp W. – Fleury 91 W.1X1.18
13:30:00French Div. 1 W.Soyaux W. – Dijon FCO W.Over 1.51.20
13:30:00French Div. 1 W.Metz W. – Reims W.X21.24
13:30:00French Div. 1 W.Paris FC W. – Montpellier W.X21.16
14:30:00French Div. 1 W.Lyon W. – Girondins Bordeaux W.Over 3.51.55
11:00:00Port. Segunda LigaPenafiel – Academica Coimbra1 or 21.36
15:00:00Port. Segunda LigaBenfica Lisbon B – NacionalX21.36
15:00:00Port. Segunda LigaFC Porto B – VilafranquenseUnder 3.51.25
17:15:00Port. Segunda LigaFeirense – Mafra1X1.15
17:15:00Port. Segunda LigaCasa Pia Atletico – Academica ViseuX21.36
05:05:00Japanese League CupSapporo – Kawasaki FrontaleX21.25
16:30:00Swiss Challenge LeagueKriens – Schaffhausen1X1.32
17:00:00Swiss Challenge LeagueWinterthur – ChiassoOver 1.51.16
13:00:00German 3. LigaUerdingen – Carl Zeiss Jena1X1.19
13:00:00German 3. LigaHallescher – MeppenOver 1.51.21
13:00:00German 3. LigaFC Ingolstadt 04 – Preussen MunsterOver 1.51.18
13:00:00German 3. LigaKickers Wurzburg – Duisburg1 or 21.24
13:00:00German 3. LigaSpVgg Unterhaching – ZwickauUnder 3.51.37
13:00:00German 3. LigaHansa Rostock – 1860 Munich1X1.22
13:00:00Polish 1 LigaRKS Radomiak – Termalica Bruk-Bet Nieciecza1 or 21.33
15:00:00Polish 1 LigaGKS Jastrzebie Zdroj – Olimpia GrudziadzUnder 3.51.36
17:00:00Polish 1 LigaZaglebie Sosnowiec – Chojniczanka ChojniceUnder 3.51.46
17:00:00Polish 1 LigaGKS Tychy – Warta PoznanUnder 3.51.34
07:00:00Australian A-LeagueNewcastle Jets – Adelaide United FC1 or 21.32
09:30:00Australian A-LeagueWestern Sydney – SydneyX21.38
13:30:00Austrian 1st DivisionFC Juniors OO – Austria Wien IIUnder 3.51.70
16:00:00Austrian 1st DivisionHorn – Dornbirn1 or 21.29
14:00:00Israeli Premier LeagueHapoel Haifa – Hapoel Tel-Aviv1 or 21.30
16:00:00Israeli Premier LeagueIroni Kiryat Shmona – Hapoel Raanana1 or 21.30
17:30:00Israeli Premier LeagueMaccabi Netanya – MS AshdodUnder 3.51.23
18:30:00Israeli Premier LeagueHapoel Kfar Saba – Maccabi Haifa21.57
15:00:00N. Irish PremiershipCliftonville – Dungannon11.36
15:00:00N. Irish PremiershipLarne – Institute FC11.21
15:00:00N. Irish PremiershipColeraine – LinfieldX21.32
15:00:00N. Irish PremiershipCarrick Rangers – Warrenpoint TownOver 1.51.16
17:00:00N. Irish PremiershipGlenavon – CrusadersX21.16
15:00:00Scottish League 1Dumbarton – Peterhead1X1.24
15:00:00Scottish League 1Falkirk – ClydeOver 1.51.22
15:00:00Scottish League 1Montrose – Stranraer1X1.24
15:00:00Scottish League 1Forfar – Airdrieonians1 or 21.28
15:00:00Scottish League 1Raith – East FifeUnder 3.51.50
15:00:00Scottish League 2Elgin City – Queens Park FC1 or 21.27
19:00:00Ecuadorian Serie AFuerza Amarilla SC – Macara21.35
21:30:00Ecuadorian Serie AEl Nacional – Independiente Del ValleX21.38
21:30:00Ecuadorian Serie AUniversidad Catolica – Club Sport Emelec1X1.23
14:30:00Welsh Premier LeagueBarry Town – Airbus UK Broughton1X1.16
14:30:00Welsh Premier LeagueCaernarfon – Carmarthen1X1.16
12:00:00Polish 2 LigaBlekitni Stargard Szczecinski – Legionovia Legionowo1X1.24
13:00:00Polish 2 LigaStal Stalowa Wola – Widzew LodzX21.16
13:00:00Polish 2 LigaResovia Rzeszow – Elana Torun1X1.20
14:00:00Polish 2 LigaGryf Wejherowo – Lech Poznan IIX21.40
16:00:00Polish 2 LigaGornik Leczna – Skra Czestochowa1X1.19
17:00:00Polish 2 LigaGKS Katowice – Pogon Siedlce1X1.13
16:00:00Moroccan GNF IFUS Rabat – FAR Rabat1 or 21.35
11:00:00Belarusian Vysshaya LigaEnergetik-BGU – Dinamo MinskX21.20
13:00:00Belarusian Vysshaya LigaSlutsk – Slavia Mozyr1 or 21.30
15:00:00Belarusian Vysshaya LigaGomel – Dinamo Brest21.42
17:00:00Belarusian Vysshaya LigaIsloch – Dnepr Mogilev1X1.20
08:30:00Chinese Super LeagueHebei China Fortune FC – Guangzhou R&F1X1.25
12:35:00Chinese Super LeagueBeijing Gouan – Tianjin Teda11.34
12:35:00Chinese Super LeagueShenzhen Hongzuan – Wuhan Zall1X1.24
11:00:00Estonian MeistriliigaViljandi JK Tulevik – Narva TransX21.27
11:00:00Estonian MeistriliigaTallinna Kalev – Jalgpallikool TammekaX21.22
14:00:00Estonian MeistriliigaMaardu Linnameeskond – FC Levadia Tallinn21.07
17:00:00Peruvian PrimeraMolinos El Pirata – Universidad Cesar VallejoUnder 3.51.23
06:00:00S. Korean K-LeaguePohang Steelers – Daegu1 or 21.35
08:00:00S. Korean K-LeagueJeonbuk Hyundai Motors – FC SeoulOver 1.51.22
10:00:00S. Korean K-LeagueUlsan Hyundai – Gangwon1X1.23
10:00:00Italian PrimaveraAS Roma U19 – GenoaUnder 3.51.48
12:00:00Italian PrimaveraJuventus U19 – Sassuolo U191X1.22
20:30:00Brazilian Serie BSão Bento SP – Guarani SPX21.35
20:30:00Brazilian Serie BBrasil De Pelotas RS – Cuiaba Esporte Clube1 or 21.30
20:30:00Brazilian Serie BFigueirense – Criciuma SC1 or 21.30
09:15:00Czech 2. LigaTrinec – Usti Nad LabemUnder 3.51.35
09:15:00Czech 2. LigaVysehrad – FC Sellier & Bellot VlasimOver 1.51.29
09:15:00Czech 2. LigaMFk Chrudim – Dukla PrahaX21.21
12:00:00Czech 2. LigaViktoria Zizkov – Zbrojovka BrnoX21.32
13:30:00Czech 2. LigaLisen – Vitkovice1X1.20
16:00:00Hungarian NB 2Szolnoki Mav FC – FC AjkaX21.38
15:40:00Kuwaiti Premier LeagueKazma – Al Shabab KuwaitOver 1.51.14
17:55:00Kuwaiti Premier LeagueAl Nasr – Al SalmiyahX21.27
12:00:00Turkish Lig 1Ümraniyespor – Altinordu1X1.19
14:30:00Turkish Lig 1Balikesirspor – Adanaspor1X1.25
14:30:00Turkish Lig 1Istanbulspor – Bursaspor1 or 21.28
17:00:00Turkish Lig 1Altay Izmir – Menemen Belediyespor1X1.13
15:20:00Qatari Stars LeagueAl Sadd – Al Ahli Doha SCOver 2.51.24
14:30:00S. African Pr. LeagueStellenbosch FC – Orlando PiratesX21.27
14:30:00S. African Pr. LeagueGolden Arrows – Polokwane City1 or 21.42
19:15:00S. African Pr. LeagueHighlands Park – Chippa United1 or 21.40
16:10:00Saudi Arabian Pro LeagueAl Hazm – Al Ahli Jeddah21.60
15:00:00English National LeagueMaidenhead – Solihull Moors F.C.X21.25
15:00:00English National LeagueHarrogate Town – Aldershot1X1.20
15:00:00English National LeagueDagenham and Redbridge – WrexhamUnder 3.51.31
15:00:00English National LeagueHartlepool United – Barnet1 or 21.28
15:00:00English National LeagueWoking – Eastleigh FC1 or 21.30
15:00:00English National LeagueBoreham Wood – AFC FyldeUnder 3.51.38
15:00:00English National LeagueBromley – HalifaxUnder 3.51.36
15:00:00English National LeagueChorley – YeovilX21.32
15:00:00English National LeagueSutton – EbbsfleetUnder 3.51.33
15:00:00English National LeagueDover – Stockport1X1.20
15:00:00English National LeagueTorquay – Barrow1 or 21.27
17:20:00English National LeagueChesterfield – Notts County1 or 21.25
22:10:00Paraguayan PrimeraGeneral Diaz – Deportivo Capiata1 or 21.34
13:30:00Bosnian Premijer LigaRadnik Bijeljina – Siroki Brijeg1 or 21.28
13:30:00Bosnian Premijer LigaZrinjski Mostar – ZeljeznicarUnder 3.51.24
14:30:00Serbian Super LigaFK Radnik Surdulica – Red Star Belgrade21.16
17:00:00Serbian Super LigaMacva Sabac – FK Mladost Lucani1 or 21.27
17:00:00Serbian Super LigaVojvodina – Javor11.29
17:00:00Serbian Super LigaRad Belgrade – Radnicki Nis21.77
21:00:00Venezuelan PrimeraEstudiantes de Caracas – Mineros de GuayanaX21.23
21:00:00Venezuelan PrimeraPortuguesa FC – Estudiantes Merida1 or 21.27
21:00:00Venezuelan PrimeraLALA FC – CaracasX21.19
21:00:00Venezuelan PrimeraCarabobo – Monagas SC1X1.20
09:00:00Romanian Liga 2Concordia Chiajna – Csikszereda1X1.22
09:00:00Romanian Liga 2ACS Sirineasa – FC Metaloglobus Bucuresti1 or 21.27
09:00:00Romanian Liga 2Farul Constanta – CS Mioveni1 or 21.27
10:00:00Romanian Liga 2FC Rapid 1923 – Ripensia TimisoaraOver 1.51.26
12:00:00Romanian Liga 2Politehnica Timisoara – Dunarea Calarasi1 or 21.28
12:00:00Ukrainian Persha LigaFC Ingulets – FC Balkany ZoryaOver 1.51.28
13:00:00Ukrainian Persha LigaPrykarpattya – Girnik SportUnder 3.51.36
13:00:00Ukrainian Persha LigaMykolaiv – Cherkaskyi Dnipro1X1.15
13:00:00Ukrainian Persha LigaFC Kremin Kremenchuk – FC Metalist 192521.36
13:00:00Ukrainian Persha LigaAvanhard Kramatorsk – Rukh VynnykyX21.30
15:00:00Ukrainian Persha LigaChornomorets Odessa – MFC Metalurh ZaporizhyaOver 1.51.24
17:00:00Ukrainian Persha LigaVolyn Lutsk – Minaj1X1.19
12:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Moss – Levanger1 or 21.26
12:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Stjørdals-Blink – SolaOver 2.51.20
12:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Brattvåg – Byaasen ToppfotballOver 1.51.09
12:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Vidar – Fredrikstad21.32
12:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Hodd – ArendalUnder 3.51.66
12:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Bryne – Egersund IKX21.32
12:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Kvik Halden – NardoOver 2.51.19
12:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Mjolner – Baerum1 or 21.24
12:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Kjelsas – Sotra SKOver 1.51.12
12:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Grorud – Fram LarvikOver 1.51.14
12:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Senja – Alta1X1.36
12:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Elverum – ÅsaneX21.36
12:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Floro – Oppsal IFOver 1.51.12
14:00:00Swedish Div. 1 NorraKarlstad BK – Sollentuna FK1X1.32
13:00:00Swedish Div. 1 SödraLunds BK – Ljungskile SKX21.30
13:00:00Swedish Div. 1 SödraEskilsminne IF – TrollhattanOver 1.51.19
13:00:00Swedish Div. 1 SödraAssyriska IK – Atvidabergs FF1X1.28
13:00:00Swedish Div. 1 SödraLindome – Oskarshamns AIK1X1.30
13:00:00Swedish Div. 1 SödraTorns IF – Tvååkers IF1X1.25
14:00:00Swedish Div. 1 SödraUtsiktens – IFK VärnamoOver 1.51.24
11:00:00Lithuanian A LygaSuduva Marijampole – Zalgiris VilniusUnder 3.51.25
11:00:00Lithuanian A LygaFK Atlantas Klaipeda – FK Palanga11.32
11:00:00Lithuanian A LygaFK Riteriai – FK Panevezys1X1.22
12:00:00Armenian Premier LeagueFC Lori – Gandzasar Kapan1 or 21.28
12:00:00Faroe Islands Pr. LeagueAB Argir – HB Torshavn21.38
15:00:00Faroe Islands Pr. LeagueB36 Torshavn – Klaksvik1 or 21.24
13:00:00Azerbaijani Premyer LiqasiKeshla FK – GabalaUnder 3.51.21
15:00:00Azerbaijani Premyer LiqasiSabah – ZiraUnder 3.51.17
13:00:00Moldovan Div. 1Sfintul Gheorghe – Sheriff TiraspolX21.30
16:00:00Moldovan Div. 1Zimbru Chisinau – Milsami OrheiX21.27
12:30:00Montenegrin 1. CFLBuducnost Podgorica – OFK Petrovac11.24
12:30:00Montenegrin 1. CFLGrbalj Radonovici – Kom PodgoricaX21.38
13:30:00Montenegrin 1. CFLFK Iskra Danilovgrad – Zeta Golubovci1 or 21.32
16:00:00Montenegrin 1. CFLOFK Titograd – Mladost LjeskopoljeUnder 3.51.15
13:30:00Slovakian 2. LigaPuchov – FK PopradX21.24
13:30:00Slovakian 2. LigaSlovan Bratislava B – Zp Sport PodbrezovaX21.35
13:30:00Slovakian 2. LigaPartizan Bardejov – Dukla Banska BystricaX21.25
10:30:00Singaporean CupDPMM – WarriorsOver 1.51.14
10:30:00Singaporean CupTampines Rovers – Geylang International FCOver 1.51.14
14:00:00Maltese Pr. LeagueGzira United FC – Gudja UnitedOver 1.51.35
16:15:00Maltese Pr. LeagueValletta FC – Tarxien Rainbows11.21
12:20:00Latvian CupRigas Futbola Skola – FK Jelgava1X1.19
12:30:00Indonesian Liga 1PSIS Semarang – Pusamania BorneoX21.43
10:00:00Kazakhstan Pr. LeagueOrdabasy – Irtysh PavlodarOver 1.51.30
10:00:00Kazakhstan Pr. LeagueShakhter Karagandy – OkzhetpesUnder 3.51.40
12:00:00Kazakhstan Pr. LeagueKairat Almaty – Tobol KostanayUnder 3.51.41
12:00:00Norwegian Cup W.Trondheims-Ørn W. – Lillestrøm SK W.21.37
14:00:00Italian Serie DTritium Calcio 1908 – Villa Dalme Calcio1X1.17
14:00:00Italian Serie DChioggia – Campodarsego1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DAC Vigasio – Montebelluna1X1.15
14:00:00Italian Serie DLuparense FC – Belluno1X1.18
14:00:00Italian Serie DASD Cjarlins Muzane – ASD Cartigliano1 or 21.27
14:00:00Italian Serie DEste – Villafranca1X1.17
14:00:00Italian Serie DAmbrosiana – USD Adriese 19061 or 21.28
14:30:00Italian Serie DUnion Feltre ASD – A.c. Mestre1 or 21.27
10:00:00Austrian RegionalligaKufstein – SV WörglX21.30
13:00:00Austrian RegionalligaBischofshofen – SV KuchlX21.20
13:00:00Austrian RegionalligaSV Ried II – WSC Hertha Wels11.36
13:00:00Austrian RegionalligaAtsv Stadl-Paura – Union Gurten21.33
14:00:00Austrian RegionalligaWSC Hertha Wels – AllerheiligenOver 1.51.08
14:00:00Austrian RegionalligaSV Stripfing – Wiener Viktoria1X1.18
14:00:00Austrian RegionalligaTUS Bad Gleichenberg – Union Vocklamarkt1 or 21.24
15:00:00Austrian RegionalligaSC Imst 1933 – FC KitzbühelUnder 3.51.75
17:00:00Austrian RegionalligaSC Team Wiener Linien – FC Marchfeld DonauauenX21.18
07:30:00Chinese League 1Nantong Zhiyun – Beijing KongguOver 1.51.18
07:30:00Chinese League 1Xinjiang Tianshan – Shaanxi Changan Athletic1X1.16
07:30:00Chinese League 1Sichuan Annapurna – Shijiazhuang Ever BrightX21.24
07:30:00Chinese League 1Liaoning Hongyun – Meizhou Hakka21.41
07:30:00Chinese League 1Changchun Yatai – Hangzhou GreentownOver 1.51.14
07:30:00Chinese League 1Guizhou Zhicheng – Nei Mongol Zhongyou1X1.19
07:30:00Chinese League 1Guangdong Southern Tigers – Heilongjiang Lava SpringX21.28
10:00:00Czech Liga U19SK Slavia Praha – Viktoria Plzen U191X1.27
11:00:00Czech Liga U19AC Sparta Praha – FC Zbrojovka BrnoOver 1.51.11
11:00:00Czech Liga U19Meteor Praha – 1 FC SlovackoX21.16
11:15:00Czech Liga U19FC Hradec Kralove – KarvinaOver 1.51.11
11:15:00Czech Liga U19FK Pardubice – Mlada BoleslavOver 1.51.11
12:30:00Czech Liga U19Fastav Zlin – Ceske Budejovice1X1.27
11:00:00Estonian EsiliigaTallinna JK Legion – Kohtla-Järve JK JärveOver 2.51.22
12:00:00Estonian EsiliigaJK Welco Elekter – FC Elva21.25
18:00:00Guatemalan Liga NacionalSiquinala FC – FC Santa Lucia Cotzumalguapa1 or 21.25
22:00:00Guatemalan Liga NacionalCSD Municipal – Deportivo IztapaOver 1.51.29
22:00:00Panamanian PrimeraSporting San Miguelito – CD Arabe Unido1 or 21.27
08:30:00Russian Youth LeagueAkhmat Grozny Youth – Arsenal Tula Youth1 or 21.28
11:00:00Russian Youth LeagueLokomotiv Moscow Youth – Spartak Moscow Youth1X1.19
11:00:00Russian Youth LeagueKrylya Sovetov Youth – Zenit St Petersburg Youth1 or 21.22
12:00:00Russian Youth LeagueCSKA Moscow Youth – Dinamo Moscow YouthX21.38
11:00:00Russian Division 2 UralFC Ufa II – Zvezda Perm21.64
11:00:00Russian Division 2 UralFC Tyumen – Ural-21 or 21.27
11:00:00Russian Division 2 UralVolga Ulyanovsk – FC Chelyabinsk1 or 21.27
12:00:00Russian Division 2 UralLada Togliatti – Lada Dimitrovgrad21.50
12:00:00Russian Division 2 UralKamaz Nab Chelny – Akron Togliatti1X1.22
05:00:00S. Korean K-League ChallengeFC Anyang – Ansan GreenersUnder 3.51.34
07:00:00S. Korean K-League ChallengeSeoul E-Land FC – Daejeon Citizen1 or 21.34
12:00:00Thai Premier LeaguePrachuap FC – Ratchaburi FCUnder 3.51.45
12:00:00Thai Premier LeagueChonburi FC – ChainatOver 1.51.11
12:00:00Thai Premier LeagueBangkok United – PTT Rayong FCOver 1.51.14
12:00:00Thai Premier LeaguePort FC – Samut Prakan CityOver 1.51.10
12:00:00Thai Premier LeagueTrat FC – Muang Thong United1 or 21.25
12:00:00Thai Premier LeagueSuphanburi – Chiangrai UnitedX21.24
12:00:00Thai Premier LeagueNakhon Ratchasima FC – Sukhothai FC1X1.28
12:00:00Thai Premier LeagueChiangmai FC – Buriram United FC21.36
14:00:00Croatian 2. HNLKustosija – Bijelo Brdo1X1.23
14:00:00Croatian 2. HNLHNK Sibenik – HNK Cibalia11.31
14:00:00Croatian 2. HNLDugopolje – Solin1X1.25
16:00:00Croatian 2. HNLNK Osijek II – HNK Orijent 19191X1.19
13:00:00German BayernligaSeligenporten – WürzburgerOver 1.51.11
13:00:00German BayernligaTurkspor Augsburg 1972 – FC Pipinsried21.24
13:00:00German BayernligaTSV Landsberg – 1860 Munich II1X1.19
13:00:00German BayernligaPullach – Schwaben Augsburg1X1.30
13:00:00German BayernligaFC Ismaning – FC DeisenhofenX21.38
14:00:00German BayernligaSV Donaustrauf – 1865 Dachau1X1.28
14:00:00German BayernligaSV Kirschanschoering – TSV 1874 KotternUnder 3.51.60
14:00:00German BayernligaSpVgg Bayern Hof – Atsv 1898 Erlangen1 or 21.22
14:00:00German BayernligaDJK Vilzing – DJK GebenbachOver 1.51.11
14:30:00German BayernligaTSV Nordlingen – Ingolstadt 04 IIX21.27
15:00:00German BayernligaEltersdorf – ASV ChamOver 1.51.13
15:00:00German BayernligaTsv Abtswind – Viktoria Kahl1X1.20
15:00:00German BayernligaTSV Karlburg – FC Eintracht Bamberg 2010X21.16
12:00:00German Bundesliga W.Wolfsburg W. – Essen-Schönebeck W.Over 3.51.76
22:00:00Honduran Liga NacionalMarathon – CD VidaOver 1.51.24
14:30:00Swedish DamallsvenskanKIF Örebro W. – Linkopings W.X21.48
14:30:00Swedish DamallsvenskanLimhamn Bunkeflo W. – Göteborg FC W.X21.30
14:30:00Swedish DamallsvenskanKristianstads Dff W. – Rosengård W.X21.35
14:30:00Swedish DamallsvenskanVittsjö GIK W. – Djurgardens W.1X1.28
14:30:00Swedish DamallsvenskanVaxjo W. – Eskilstuna United W.X21.35
14:30:00Swedish DamallsvenskanPitea IF W. – Kungsbacka DffOver 3.51.39
10:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupPendikspor – Amedspor1X1.24
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupHekimoglu Trabzon – Corum Belediyespor1 or 21.27
11:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupGumushanespor – Kirklarelispor1 or 21.27
11:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupBugsasspor – Manisa Buyuksehir Belediyespor21.56
11:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupA. Selcukluspor – Inegölspor1 or 21.27
11:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAS Sariyer – Zonguldakspor1 or 21.28
17:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupTarsus Idman Yurdu – Afjet Afyonspor1 or 21.24
17:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupSamsunspor – Sancaktepe Belediye SporOver 1.51.23
11:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupAdana Demirspor – Kastamonuspor1 or 21.28
11:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupUtas Usakspor A.s – Idare Genclik1 or 21.27
11:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupErgene Velimese – Elazigspor1 or 21.27
11:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupKardemir Karabukspor – Bandirmaspor21.46
11:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupEtimesgut Belediyespor – Vanspor1 or 21.28
15:00:00Eng. National NorthBoston United – Blyth SpartansOver 1.51.20
15:00:00Eng. National NorthGuiseley – DarlingtonUnder 3.51.40
15:00:00Eng. National NorthBradford Park – SouthportX21.22
15:00:00Eng. National NorthAltrincham – TelfordUnder 3.51.47
15:00:00Eng. National NorthSpennymoor Town – Gloucester City1X1.18
15:00:00Eng. National NorthHereford – Alfreton Town FCUnder 3.51.41
15:00:00Eng. National NorthLeamington – GatesheadX21.35
15:00:00Eng. National NorthChester – York City1 or 21.27
15:00:00Eng. National NorthKidderminster Harriers – Kings LynnX21.40
15:00:00Eng. National NorthFarsley Celtic – Brackley1 or 21.27
15:00:00Eng. National NorthCurzon Ashton FC – Kettering1 or 21.27
15:00:00Eng. National SouthDartford – Chippenham Town1 or 21.25
15:00:00Eng. National SouthHungerford Town FC – Hampton & Richmond1 or 21.27
15:00:00Eng. National SouthMaidstone United – BillericayUnder 3.51.37
15:00:00Eng. National SouthHemel Hempstead Town – Eastbourne1X1.25
15:00:00Eng. National SouthWeymouth – Braintree1X1.20
15:00:00Eng. National SouthHavant & Waterlooville – Concord RangersOver 1.51.17
15:00:00Eng. National SouthOxford City – Slough Town1 or 21.27
15:00:00Eng. National SouthWealdstone FC – Tonbridge AngelsOver 1.51.13
15:00:00Eng. National SouthWelling United – St Albans City1X1.24
15:00:00Eng. National SouthChelmsford – Dulwich HamletUnder 3.51.45
15:00:00Eng. National SouthBath City – Dorking WanderersUnder 3.51.38
12:30:00German Regionall. NortheastGermania Halberstadt – Hertha Berlin IIX21.17
12:30:00German Regionall. NortheastUnion Fürstenwalde – Rot-Weiss ErfurtX21.38
12:30:00German Regionall. NortheastLichtenberg 47 – Altglienicke21.68
13:00:00German Regionall. SouthwestUlm 1846 – Freiburg II1X1.22
13:00:00German Regionall. SouthwestGiessen – AalenX21.38
13:00:00German Regionall. SouthwestBayern Alzenau – BahlingerUnder 3.51.44
13:00:00German Regionall. SouthwestAstoria Walldorf – FC 08 Homburg-SaarX21.23
13:00:00German Regionall. SouthwestTSG Balingen 1848 – FK 03 Pirmasens1X1.27
13:00:00German Regionall. SouthwestHoffenheim II – KoblenzOver 1.51.16
13:00:00German Regionall. SouthwestFSV Mainz 05 II – ElversbergX21.24
13:00:00German Regionall. SouthwestSaarbrucken – Kickers OffenbachOver 1.51.19
13:00:00German Regionall. WestHomberg – BonnerX21.28
13:00:00German Regionall. WestWuppertaler – Fortuna CologneX21.28
13:00:00German Regionall. WestFortuna Düsseldorf II – Rot-Weiss Essen21.47
13:00:00German Regionall. WestBorussia Dortmund II – FC Schalke 04 II1X1.25
13:00:00German Regionall. WestCologne II – Lippstadt 08Over 1.51.17
13:00:00German Regionall. WestSportfreunde Lotte – Bergisch GladbachOver 1.51.17
13:00:00German Regionall. BavariaNuremburg II – Viktoria Aschaffenburg1X1.28
13:00:00German Regionall. BavariaSV Türkgucu-Ataspor Munchen – SV Heimstetten11.23
13:00:00German Regionall. BavariaSpVgg Greuther Fürth II – Wacker Burghausen1 or 21.27
13:00:00German Regionall. BavariaTSV Aubstadt – Rain/Lech1X1.16
13:00:00German Regionall. BavariaBayreuth – SV Schalding-HeiningOver 1.51.13
13:00:00German Regionall. BavariaFV Illertissen – VfR Garching1X1.20
13:00:00German Regionall. BavariaVfB Eichstätt – Schweinfurt 051 or 21.25
11:00:00Russian Division 2 CenterArarat Moscow – Sokol SaratovX21.24
13:00:00Russian Division 2 CenterMetallurg Lipetsk – Khimik Novomoskovsk1 or 21.28
13:00:00Russian Division 2 CenterSalyut Belgorod – Rotor Volgograd IIOver 1.51.22
15:00:00Russian Division 2 CenterSaturn Ramenskoye – Zorkiy Krasnogorsk1 or 21.27
12:00:00Russian Division 2 SouthSKA Rostov – Alania VladikavkazX21.19
12:30:00Russian Division 2 SouthLegion-Dynamo Makhachkala – Spartak Nalchik1 or 21.30
12:00:00Russian Division 2 WestZenit-2 St. Petersburg – Torpedo Vladimir1X1.19
12:00:00Russian Division 2 WestZvezda St. Petersburg – Veles21.15
12:30:00Russian Division 2 WestFK Kolomna – FC MuromX21.32
13:00:00Russian Division 2 WestRodina Moscow – Znamya TrudaUnder 3.51.39
14:00:00Russian Division 2 WestOlimp Khimki – Lokomotiv-Kazanka1 or 21.27
11:00:00Spanish Liga Primera W.Espanyol W. – Athletic Bilbao W.21.55
12:00:00Spanish Liga Primera W.Real Sociedad W. – Atletico Madrid W.21.53
15:00:00Spanish Liga Primera W.Madrid CCF W. – FC Barcelona W.21.11
17:00:00Spanish Liga Primera W.Real Betis W. – Rayo Vallecano W.Under 3.51.56
19:45:00Italian Serie C Girone ASSD Monza 1912 – RenateOver 1.51.44
19:45:00Italian Serie C Girone BPiacenza – PadovaX21.28
15:00:00Algerian Ligue 2RC Relizane – WA Tlemcen1X1.17
15:00:00Algerian Ligue 2El Harrach – JSM Skikda1 or 21.32
15:00:00Algerian Ligue 2Olympique de Médéa – OM ArzewOver 1.51.41
15:00:00Algerian Ligue 2USM Annaba – Saida1X1.20
15:00:00Algerian Ligue 2RC Arbaa – El Eulma1X1.20
18:00:00Algerian Ligue 2AS Khroub – A Bou SaâdaOver 1.51.42
18:00:00Algerian Ligue 2DRB Tadjenant – JSM BejaiaOver 1.51.46
18:00:00Algerian Ligue 2MO Bejaia – ASM Oran1X1.11
15:00:00Indian Super LeagueNorthEast United – Delhi DynamosOver 1.51.28
16:30:00Ivory Coast Ligue 1Tanda – Sporting Club de Gagnoa1 or 21.32
19:00:00Ivory Coast Ligue 1Amadou Diallo – Africa Sports1 or 21.30
17:15:00Gibraltar Premier DivisionLions Gibraltar – St. Joseph’s FC21.22
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Eidsvold Turn – Sunndal11.21
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Lorenskog – Rommen1X1.32
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Stabaek II – Sarpsborg 08 II1X1.27
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Krakeroy – ÅrvollOver 1.51.08
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Ørn-Horten FK – Tonsberg1X1.32
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Lyn – Mjøndalen II1X1.27
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2IF Ready – Drobak-Frogn11.21
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Halsen IF – Grei1 or 21.19
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Follo – Frigg Oslo FKOver 1.51.07
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Lokomotiv Oslo – Valerenga IF II21.50
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Norild – Ullern IF21.18
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Mandalskameratene – DonnOver 1.51.05
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Storm FC – FlintX21.20
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Start II – Flekkeroy21.47
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Vindbjart – Pors Grenland1X1.27
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3IL Brodd – MadlaUnder 3.51.74
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Vard Haugesund – SK Djerv 1919Over 1.51.04
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Fjøra – Sogndal II1 or 21.18
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Stord – FanaX21.32
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Bergen Nord – Brann II21.44
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Lysekloster – OsOver 1.51.04
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Fyllingsdalen – Stromsgodset II1X1.25
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Melhus – VerdalUnder 3.51.70
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Kolstad – SteinkjerOver 2.51.14
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Orkla – Tiller1X1.32
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5FK Gjovik-Lyn – Raufoss IIUnder 3.52.42
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Skjervoy – MelboX21.35
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Gjelleråsen – Skjetten11.25
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Leknes FK – Junkeren21.18
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Harstad – Finnsnes21.43
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Bodø/Glimt II – Lillestrøm SK II1X1.30
22:15:00El Salvador PrimeraJocoro FC – CD AguilaX21.23
13:00:00Kenyan Premier LeagueNzoia United FC – Kariobangi Sharks1 or 21.32
13:00:00Kenyan Premier LeagueKenya Commercial Bank – Zoo KerichoOver 1.51.29
13:00:00Kenyan Premier LeagueUlinzi Stars FC – Tusker Football ClubX21.32
14:00:00Zambian Premier LeagueKabwe Youth Soccer Acad – Power DynamosX21.24
13:30:00Czech MSFLVrchovina – Uhersky BrodUnder 3.51.31
13:30:00Czech MSFLMsa Dolni Benesov – HlucinX21.23
13:30:00Czech MSFLVyskov – Slovacko BOver 1.51.16
16:30:00Portuguese Campeonato de PortugalGD Fontinhas – ARC OleirosX21.38
11:00:00Polish 3 Liga Gr.4Jutrzenka Giebultów – MKS Podlasie Biala Podlaska1X1.19
13:00:00Polish 3 Liga Gr.4KS Wisloka Debica – Stal Krasnik1 or 21.25
13:00:00Polish 3 Liga Gr.4Siarka Tarnobrzeg – Avia Swidnik1X1.22
14:00:00Polish 3 Liga Gr.4Chelmianka Chelm – Wisla Sandomierz1 or 21.25
14:00:00Polish 3 Liga Gr.4Wisla Pulawy – Podhale Nowy TargUnder 3.51.55
14:00:00Polish 3 Liga Gr.4KSZO Ostrowiec Swietokrzyski – Hetman Zamosc1X1.28
14:00:00Polish 3 Liga Gr.4KS Hutnik Krakow SSA – Motor Lublin1 or 21.25
07:00:00Russian Top Division W.Yenisey Krasnoyarsk W. – Lokomotiv Moscow W.21.12
15:00:00Russian Top Division W.Ryazan VDV W. – CSKA Moscow W.21.60
19:00:00Peruvian SegundaLos Caimanes – Santos FC Ica21.28
21:15:00Peruvian SegundaCienciano – Atlético GrauOver 1.51.11
13:00:00Polish 3 Liga Gr.1KS Wasilkow – MLKS Znicz Biala PiskaX21.18
13:00:00Polish 3 Liga Gr.1Olimpia Zambrow – Pogon Grodzisk Mazowiecki1X1.27
13:00:00Polish 3 Liga Gr.1KS Ursus Warszawa – KS Pelikan LowiczX21.32
13:00:00Polish 3 Liga Gr.1Mks Kaczkan Huragan Morag – Sokol Aleksandrow Lodzki1 or 21.25
13:00:00Polish 3 Liga Gr.1Unia Skierniewice – RKS Radomsko1 or 21.24
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Polonia Warszawa – Concordia Elblag1 or 21.23
12:00:00Polish 3 Liga Gr.2MKS Nielba Wagrowiec – Grom Nowy Staw1 or 21.24
13:00:00Polish 3 Liga Gr.2Sokol Kleczew – KP Starogard Gdanski1 or 21.24
13:00:00Polish 3 Liga Gr.2MLKS Unia Janikowo – Mieszko GnieznoX21.25
14:00:00Polish 3 Liga Gr.2Polonia Sroda Wielkopolska – Jarota Jarocin1X1.27
14:00:00Polish 3 Liga Gr.2OKS Swit Skolwin – Górnik KoninOver 1.51.11
14:00:00Polish 3 Liga Gr.2Chemik Police – Gwardia KoszalinUnder 3.51.76
12:00:00Polish 3 Liga Gr.3Zaglebie II Lubin – Stal Brzeg1X1.25
13:00:00Polish 3 Liga Gr.3LZS Starowice – Energetyk Row Rybnik21.46
13:00:00Polish 3 Liga Gr.3Rekord Bielsko Biala – Miedz II Legnica1X1.30
13:00:00Polish 3 Liga Gr.3Foto-Higiena Gac – Gwarek Tarnowskie Góry1 or 21.23
13:00:00Polish 3 Liga Gr.3GKS Pniowek 74 – Ruch Zdzieszowice1 or 21.24
13:00:00Polish 3 Liga Gr.3Sleza Wroclaw – Piast ZmigródOver 1.51.11
15:00:00Polish 3 Liga Gr.3MKS Kluczbork – Gornik Zabrze II1 or 21.24
18:20:00Polish 3 Liga Gr.3Ruch Chorzow – Polonia Bytom1 or 21.20
11:00:00Portuguese League U23Famalicao U23 – Feirense U231 or 21.25
11:45:00Portuguese League U23Sporting CP U23 – Estoril Praia U23Over 1.51.24
14:00:00Vienna ATPGael Monfils – Diego Schwartzman11.61
13:30:00Basel ATPReilly Opelka – Alex De Minaur21.45
15:00:00Basel ATPRoger Federer – Stefanos Tsitsipas11.23
18:00:00Lima ChallengerFacundo Bagnis – Federico Coria11.72
09:30:00ITF M15 BenicarloCarlos Gimeno Valero – Alvaro Lopez San Martin21.68
09:30:00ITF M15 BenicarloFrancisco Andreu Garcia – Alexander Zhurbin21.60