Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 26 Iulie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
19:00:00French Ligue 2Rodez Aveyron – AuxerreX21.47
19:00:00French Ligue 2Sochaux – CaenX21.37
19:00:00French Ligue 2Niort – TroyesX21.46
19:00:00French Ligue 2Guingamp – Grenoble Foot 381X1.24
19:00:00French Ligue 2Clermont Foot – Chateauroux1X1.27
19:00:00French Ligue 2FC Chambly Thelle – Valenciennes1 or 21.40
19:00:00French Ligue 2Ajaccio – Le HavreX21.49
19:00:00French Ligue 2Nancy – OrléansUnder 3.51.24
19:30:00Belgian First Division AGenk – KortrijkOver 1.51.17
19:30:00German Bundesliga 2Stuttgart – Hannover 961X1.24
19:45:00Austrian BundesligaRapid Vienna – SalzburgX21.27
17:45:00French League CupF. Bourg en Bresse Peronnas 01 – Quevilly RouenX21.48
19:45:00Scottish League CupElgin City – Hibernian21.21
18:00:00Danish SuperligaLyngby BK – SonderjyskeX21.34
16:30:00Finnish VeikkausliigaSJK – Lahti1X1.19
18:00:00Russian Premier LeagueDinamo Moscow – Ural Yekaterinburg1X1.15
17:30:00Czech 1. LigaBanik Ostrava – FK TepliceOver 1.51.36
17:00:00Polish EkstraklasaGornik Zabrze – KGHM Zaglebie LubinX21.45
19:30:00Polish EkstraklasaLech Poznan – Wisla Plock1X1.22
19:45:00Irish Premier LeagueUniversity College Dublin – Waterford United21.52
20:00:00Irish Premier LeagueFinn Harps – Derry City21.70
15:00:00Club FriendliesMFK Frydek-Mistek – Jablonec BOver 1.51.13
16:00:00Club FriendliesVicenza – Union Feltre ASD11.30
16:00:00Club FriendliesBenevento – Venezia1X1.18
16:30:00Club FriendliesDenizlispor – EskisehirsporOver 1.51.16
16:30:00Club FriendliesLamia – Volos NpsUnder 3.51.55
17:00:00Club FriendliesSokol Kleczew – Jarota JarocinUnder 3.51.45
17:00:00Club FriendliesCholet – Nantes B1X1.17
17:00:00Club FriendliesRB Leipzig – Rennes1X1.18
17:00:00Club FriendliesBologna – CologneX21.35
17:00:00Club FriendliesAugsburg – VillarrealX21.19
17:15:00Club FriendliesZwettl – Rapid Vienna II21.56
17:30:00Club FriendliesFirst Vienna – ASK Ebreichsdorf21.37
18:00:00Club FriendliesASK Koflach – Heiligenkreuz21.32
18:00:00Club FriendliesSV Wildon – Fliesen Klampfer GabersdorfOver 1.51.04
18:00:00Club FriendliesNantes – Brest1X1.22
18:00:00Club FriendliesNEC Nijmegen – RKC WaalwijkX21.23
18:00:00Club FriendliesLommel United – Roda1 or 21.19
18:00:00Club FriendliesMVV Maastricht – FC Oss1 or 21.20
18:00:00Club FriendliesSC Bad Sauerbrunn – Mattersburg IIX21.14
18:30:00Club FriendliesFC Union RB Weinland Gamlitz – Straden11.28
18:30:00Club FriendliesPeralada – Gimnastic TarragonaX21.20
18:30:00Club FriendliesADO Den Haag – Oud-Heverlee Leuven1X1.16
19:00:00Club FriendliesOrihuela – ElcheX21.18
19:00:00Club FriendliesGillingham – Southend UnitedX21.28
19:00:00Club FriendliesRed Star – Chartres1X1.16
19:00:00Club FriendliesUD Santa Marta – Unionistas CF21.55
19:30:00Club FriendliesAlgeciras – Malaga21.44
19:30:00Club FriendliesHailsham Town – Eastbourne UnitedX21.28
19:30:00Club FriendliesCD Cabecense – Xerez FC DeportivoX21.15
19:30:00Club FriendliesCoria CF – Real Betis BX21.19
19:30:00Club FriendliesCD Calamonte – CD San ServanOver 1.51.24
19:30:00Club FriendliesAlfreton Town FC – Notts County1 or 21.20
19:30:00Club FriendliesNorthampton Town – Milton Keynes DonsX21.32
19:45:00Club FriendliesFleetwood – Preston North EndX21.27
19:45:00Club FriendliesMaidenhead – Wycombe21.56
19:45:00Club FriendliesNottingham Forest – Real SociedadX21.32
20:00:00Club FriendliesWest Bromwich Albion – BournemouthX21.35
19:00:00Croatian 1. HNLInter Zapresic – Istra 19611X1.20
18:00:00German Regionall. NorthWeiche Flensburg – Wolfsburg II1 or 21.22
18:00:00German Regionall. NorthTSV Havelse – Hannoverscher SC1X1.19
18:30:00German Regionall. NorthHannover 96 II – SV Drochtersen/Assel1X1.20
17:00:00Danish Division 1Viborg – FC RoskildeOver 1.51.17
16:30:00Bulgarian Pr. LeaguePFC Dunav Ruse – Tsarsko Selo 2015Under 3.51.29
18:00:00Slovenian 1. SNLNK Celje – NK Aluminij1 or 21.24
16:00:00Romanian Liga 1Iasi – FC Clinceni1X1.19
19:00:00Romanian Liga 1Voluntari – Astra GiurgiuX21.38
17:00:00Czech CupFC Vsetin – Valasske MeziriciX21.38
19:00:00Swiss Challenge LeagueWil – GrasshopperX21.35
18:00:00German 3. LigaFC Bayern München II – Uerdingen1 or 21.25
18:00:00Polish 1 LigaOlimpia Grudziadz – Chrobry Glogow1 or 21.34
19:30:00Polish 1 LigaStal Mielec – Warta Poznan1X1.16
18:10:00Austrian 1st DivisionFC Blau-Weiss Linz – KSV 1919Under 3.51.42
18:10:00Austrian 1st DivisionFC Liefering – Amstetten1X1.24
18:10:00Austrian 1st DivisionRied – Austria Klagenfurt11.36
18:10:00Austrian 1st DivisionDornbirn – Austria LustenauX21.31
18:10:00Austrian 1st DivisionAustria Wien II – Horn1 or 21.29
18:10:00Austrian 1st DivisionSV Lafnitz – FC Juniors OOUnder 3.51.40
18:10:00Austrian 1st DivisionVorwarts Steyr – Wacker InnsbruckX21.29
17:30:00Estonian MeistriliigaPaide Linnameeskond – Jalgpallikool Tammeka11.31
19:45:00Irish Division 1Shelbourne FC – WexfordOver 2.51.48
19:45:00Irish Division 1Bray Wanderers – AthloneOver 1.51.17
19:45:00Irish Division 1Limerick FC – Cobh Ramblers1X1.28
19:45:00Irish Division 1Drogheda United – Cabinteely FC1X1.20
23:15:00Brazilian Serie BOperario PR – Coritiba PRX21.32
23:15:00Brazilian Serie BAmerica Mineiro – Atletico Goianiense1 or 21.28
18:00:00Czech 2. LigaZbrojovka Brno – FK PardubiceOver 1.51.28
21:00:00Venezuelan PrimeraZulia – Zamora FC1 or 21.24
12:45:00Singaporean S-LeagueGeylang International FC – Albirex Niigata FC21.37
11:00:00Vietnamese V-LeagueBinh Duong – Hai Phong1X1.27
13:00:00Vietnamese V-LeagueTP Ho Chi Minh – Ha Noi FCX21.27
16:30:00Finnish Kakkonen Group BJazz – Tampereen Ilves IIUnder 3.51.56
16:30:00Finnish Kakkonen Group BP-Iirot – Tampere United1X1.18
16:30:00Finnish Kakkonen Group BGnistan – FC Honka Akatemia11.32
11:15:00Aus. NPL VictoriaBentleigh Greens – Kingston City FCOver 1.51.10
11:15:00Aus. NPL VictoriaPascoe Vale – Hume CityX21.24
11:30:00Aus. NPL VictoriaDandenong City – Heidelberg UnitedX21.22
16:30:00Slovakian 2. LigaFC VSS Kosice – Slavoj Trebisov1X1.19
16:30:00Slovakian 2. LigaDukla Banska Bystrica – FC STK 1914 Šamorín1X1.19
18:00:00Slovakian 2. LigaZp Sport Podbrezova – FK Poprad1X1.22
09:30:00Indonesian Liga 1PS Tira – Persepar Kalteng Putra11.32
09:30:00Indonesian Liga 1Arema Indonesia – Bhayangkara Surabaya United1X1.18
12:30:00Indonesian Liga 1Persib Bandung – Bali UnitedUnder 3.51.37
19:00:00Icelandic 1 DeildGrotta – Thor Akureyri1 or 21.20
18:00:00Austrian RegionalligaGleisdorf – Sturm Graz Am.1X1.15
18:00:00Austrian RegionalligaUnion Vocklamarkt – Wolfsberger AC AmateureOver 1.51.09
18:00:00Austrian RegionalligaTUS Bad Gleichenberg – WSC Hertha Wels11.21
18:00:00Austrian RegionalligaWSC Hertha Wels – Deutschlandsberger SC1X1.19
18:00:00Austrian RegionalligaSC Weiz – AllerheiligenUnder 3.51.65
17:00:00Estonian EsiliigaJK Welco Elekter – Tallinna FC Flora U2121.16
17:00:00Estonian EsiliigaTallinna JK Legion – JK Tallinna Kalev U21Over 3.51.33
15:00:00Russian Youth LeagueFC Tambov Youth – Spartak Moscow Youth21.46
15:30:00Russian Youth LeagueFK Krasnodar Youth – FC Sochi YouthOver 1.51.11
11:00:00S. Korean National LgeDaejeon Korail – Changwon City1 or 21.32
17:30:00German BayernligaDJK Vilzing – DJK AmmerthalOver 1.51.12
18:00:00German BayernligaEltersdorf – FC Eintracht Bamberg 20101X1.20
18:00:00Swedish DamallsvenskanKristianstads Dff W. – Vittsjö GIK W.1X1.25
18:00:00Swedish DamallsvenskanVaxjo W. – Limhamn Bunkeflo W.1X1.30
18:30:00German Regionall. NortheastLokomotive Leipzig – Hertha Berlin II1 or 21.22
18:00:00German Regionall. SouthwestFK 03 Pirmasens – Saarbrucken21.59
18:30:00German Regionall. WestRot-Weiss Essen – Borussia Dortmund II1X1.22
17:30:00German Regionall. BavariaBayreuth – TSV Buchbach1X1.17
17:30:00German Regionall. BavariaRain/Lech – Schweinfurt 05X21.15
18:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Steinkjer – Rosenborg BK II21.45
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Ullensaker/Kisa II – FinnsnesX21.17
09:30:00Aus. NPL Northern NSWMaitland FC – Lake Macquarie City11.31
09:30:00Vietnamese V-League 2Dong Thap – TP Can ThoOver 1.51.25
12:30:00Chinese League 2Suzhou Jinfu – Sichuan Jiuniu FC1 or 21.28
12:00:00Hamburg ATPDominic Thiem – Andrey Rublev11.15
13:30:00Hamburg ATPFilip Krajinovic – Alexander Zverev21.37
15:00:00Hamburg ATPFabio Fognini – Pablo Carreno-Busta21.85
09:30:00Gstaad ATPRoberto Carballes Baena – Albert Ramos21.62
10:30:00Gstaad ATPPablo Andujar – Dusan Lajovic21.82
12:45:00Gstaad ATPRoberto Bautista-Agut – Joao Sousa11.27