Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 26 August 2020

OraSportCompetitieEchipePronosticCote
15:30:00Champions LeagueAZ – Viktoria Plzen1X1.28
17:00:00Champions LeagueQarabag – Sheriff Tiraspol1X1.16
17:00:00Champions LeagueNK Celje – MoldeX21.30
17:00:00Champions LeagueSuduva Marijampole – Maccabi Tel-AvivX21.20
18:00:00Champions LeagueLokomotiva Zagreb – Rapid ViennaX21.22
18:30:00Champions LeagueLudogorets Razgrad – FC Midtjylland1 or 21.32
19:00:00Champions LeagueCFR Cluj – Dinamo ZagrebX21.32
19:00:00Champions LeagueDinamo Brest – Sarajevo1X1.24
19:00:00Champions LeagueLegia Warsaw – Omonia Nicosia1X1.20
19:45:00Champions LeagueCeltic – Ferencvárosi TC11.34
18:00:00Greek SuperleagueXanthi – Apollon Smyrnis21.55
16:30:00Finnish VeikkausliigaHJK Helsinki – SJK11.34
16:30:00Finnish VeikkausliigaTPS Turku – HIFKX21.36
16:30:00Finnish VeikkausliigaHaka Valkeakoski – LahtiX21.49
16:30:00Finnish VeikkausliigaMariehamn – Rovaniemi1X1.18
16:30:00Russian Premier LeagueLokomotiv Moscow – Akhmat Grozny1X1.24
16:30:00Russian Premier LeagueRubin Kazan – FC Ufa1X1.22
16:30:00Russian Premier LeagueRotor Volgograd – Spartak Moscow21.57
18:30:00Russian Premier LeagueFC Rostov – Ural Yekaterinburg1X1.20
18:30:00Russian Premier LeagueFC Krasnodar – CSKA Moscow1 or 21.35
18:45:00Russian Premier LeagueDinamo Moscow – Zenit St. Petersburg21.77
23:00:00Brazilian Serie ASao Paulo SP – Atletico Paranaense1X1.25
20:00:00Copa do BrasilCRB AL – CruzeiroX21.25
20:00:00Copa do BrasilAmerica RN – Juventude RSX21.26
23:00:00Copa do BrasilParana – BotafogoX21.32
16:30:00Finnish YkkonenMyPa Myllykoski – Mikkelin PalloilijatX21.30
11:00:00Japanese J-LeagueVissel Kobe – Kawasaki FrontaleX21.22
11:00:00Japanese J-LeagueFC Tokyo – Kashima Antlers1 or 21.30
11:30:00Japanese J-LeagueYokohama Marinos – Sapporo1X1.28
18:00:00Icelandic ÚrvalsdeildKR Reykjavik – Valur ReykjavikX21.40
19:00:00Icelandic ÚrvalsdeildStjarnan Gardabaer – KA Akureyri1X1.20
20:15:00Icelandic ÚrvalsdeildKopavogs – Grotta1X1.20
15:00:00Club FriendliesStuttgart – Hamburger SV1 or 21.27
16:30:00Club FriendliesHartberg – Hannover 96X21.16
17:00:00Swedish CupGottne IF – Stöde IF1 or 21.24
18:00:00Swedish CupHässleholms IF – Räppe GOIFUnder 3.51.85
17:00:00Cypriot Division 1Ethnikos Achnas – Enosis Neon Paralimni1 or 21.30
16:30:00Czech CupTj Sokol Lanzhot – Lisen21.21
16:30:00Czech CupSkastice – Vyskov21.52
16:30:00Czech CupFSC Stará Ríše – Vysocina Jihlava21.09
16:30:00Czech CupNovy Jicin – Odra Petrkovice21.14
16:30:00Czech CupValasske Mezirici – MFK Frydek-Mistek21.39
17:00:00Czech CupFK Prepere – FK VarnsdorfX21.18
17:00:00Czech CupAdmira Praha – Dukla Praha21.46
17:00:00Czech CupKomarov – Usti Nad Labem21.18
15:30:00Slovakian CupFK Brezno – Slovenske Darmoty11.30
16:00:00Slovakian CupFC Slovan Modra – Slovan Most Pri Bratislave21.11
16:00:00Slovakian CupSK Sasova – Pramen Kovacova21.11
08:00:00Australian A-LeagueMelbourne City – Western United FC1X1.27
11:10:00Australian A-LeagueSydney – Perth Glory1X1.27
18:15:00Ecuadorian Serie AMushuc Runa – Universidad CatolicaX21.24
20:30:00Ecuadorian Serie AEl Nacional – CD Olmedo1 or 21.30
22:45:00Ecuadorian Serie AClub Sport Emelec – LDU PortoviejoOver 1.51.19
14:00:00Uruguayan PrimeraDanubio FC – Atletico Fenix MontevideoX21.35
16:30:00Uruguayan PrimeraCA Boston River – Plaza ColoniaX21.27
19:00:00Uruguayan PrimeraCA Rentistas – River Plate MontevideoUnder 3.51.36
21:15:00Uruguayan PrimeraDeportivo Maldonado – Torque1 or 21.30
15:00:00Egyptian Pr. LeagueTalaea El Gaish – Smouha SC1 or 21.37
17:30:00Egyptian Pr. LeagueFC Masr – Al MasryX21.41
20:00:00Egyptian Pr. LeagueAl-Ahly Cairo – El Gounah11.22
18:00:00Moroccan GNF IDhj Difaa Hassani Jdidi – Mat Maghrib Association TetouanUnder 3.51.13
16:30:00Tunisian Ligue 1CS Chebba – Club Athletic Bizertin1 or 21.36
16:30:00Tunisian Ligue 1Stade Tunisien – AS Slimane1X1.24
19:00:00Tunisian Ligue 1US Monastirienne – US TataouineOver 1.51.44
19:10:00Tunisian Ligue 1Club Africain – Esperance Sportive TunisX22.21
08:30:00Chinese Super LeagueHenan Jianye – Shanghai ShenhuaX21.34
11:00:00Chinese Super LeagueShanghai SIPG – Chongqing LifanOver 1.51.16
13:00:00Chinese Super LeagueWuhan Zall – Tianjin Teda1X1.27
17:00:00Peruvian PrimeraCarlos Mannucci – Deportivo LlacuabambaOver 1.51.23
19:15:00Peruvian PrimeraUTC de Cajamarca – Universidad Cesar VallejoX21.28
21:30:00Peruvian PrimeraAyacucho – Sport HuancayoX21.41
13:00:00Russian Division 1Spartak-2 Moscow – Krasnodar-21X1.22
17:30:00Europa LeagueProgres Niedercorn – Zeta GolubovciOver 1.51.25
19:00:00Champions League W.Paris SG W. – Lyon W.X21.26
16:30:00Hungarian NB 2Budaorsi – Vasas BudapestX21.25
16:30:00Hungarian NB 2Szentlorinc – Kaposvári RákócziX21.25
17:00:00Hungarian NB 2Debreceni VSC – Szeged 2011Over 1.51.31
18:00:00Hungarian NB 2Szolnoki Mav FC – Debreceni EacOver 1.51.34
18:00:00Hungarian NB 2Kazincbaricika BSC – Dorogi FC1 or 21.28
18:00:00Hungarian NB 2Gyori Eto FC – Nyiregyhaza Spartacus FC1 or 21.30
18:00:00Hungarian NB 2Csakvari – Pecs1 or 21.30
18:00:00Hungarian NB 2Szombathelyi Haladás – FC AjkaUnder 3.51.27
18:00:00Hungarian NB 2Békéscsabai Elõre FC – Soroksar1X1.20
16:55:00Kuwaiti Premier LeagueAl Kuwait – YarmoukOver 2.51.39
19:00:00Kuwaiti Premier LeagueAl-Sahel – Al Salmiyah21.49
22:00:00Paraguayan PrimeraGuairena FC – Cerro PortenoX21.19
16:30:00Finnish Kakkonen Group CVifk – GBK KokkolaX21.30
16:00:00Latvian VirsligaFS Metta LU – Riga FC21.16
13:00:00Kazakhstan Pr. LeagueTaraz – Okzhetpes1 or 21.30
17:00:00Italian Primavera CupHellas Verona U19 – Fiorentina U19X21.27
17:00:00Lithuanian 1 LygaDainava Alytus – Panevezys B1X1.32
11:00:00Russian Division 2. Group 4Dynamo Barnaul – FC TyumenX21.24
13:00:00Russian Division 2. Group 4FC Novosibirsk – Zvezda Perm1 or 21.30
11:30:00S. Korean K-League ChallengeJeju United – Bucheon FC 19951X1.22
17:00:00Norwegian Toppserien W.Røa IL W. – Rosenborg W.21.52
18:00:00Norwegian Toppserien W.Arna-Bjørnar W. – Sandviken W.X21.22
18:00:00Norwegian Toppserien W.Lillestrøm SK W. – Kolbotn W.11.22
18:00:00Norwegian Toppserien W.Vålerenga W. – Lyn W.Over 2.51.24
19:00:00Norwegian Toppserien W.Klepp W. – Avaldsnes W.1 or 21.24
10:00:00Myanmese National LeagueYangon United – Hantharwady United1 or 21.25
10:00:00Myanmese National LeagueYadanarbon – Magway FC1X1.18
10:00:00Myanmese National LeagueSouthern Myanmar United – Ispe FCUnder 3.51.52
16:30:00German Regionall. NortheastUnion Fürstenwalde – Carl Zeiss JenaX21.35
18:00:00German Regionall. NortheastBabelsberg – Luckenwalde1X1.25
18:00:00German Regionall. NortheastAuerbach – ChemnitzX21.27
11:00:00Russian Division 2. Group 2Zenit Irkutsk – Znamya Truda1X1.14
15:00:00Russian Division 2. Group 2FC Chita – FK Kolomna1 or 21.30
10:30:00Aus. NPL QueenslandBrisbane Roar Youth – Gold Coast United1X1.22
10:30:00Aus. NPL QueenslandPeninsula Power – Redlands UnitedOver 2.51.20
19:00:00Brazilian Paulista A2Portuguesa – Juventus SP1X1.23
19:00:00Brazilian Paulista A2Atletico Votuporanguense – Sao Caetano SPX21.22
19:00:00Brazilian Paulista A2Sertaozinho – EC Taubate SPX21.28
19:00:00Brazilian Paulista A2Monte Azul SP – Portuguesa SantistaX21.27
19:00:00Brazilian Paulista A2Atibaia SP – Rio Claro SPUnder 3.51.20
19:00:00Brazilian Paulista A2Sao Bernardo – XV de Piracicaba1 or 21.32
16:00:00Finnish Kansallinen LiigaPK-35 Helsinki W. – PK-35 Vantaa W.1X1.32
17:00:00Finnish Kansallinen LiigaKuopion Palloseura W. – JyPK W.Over 2.51.34
17:00:00Finnish Kansallinen LiigaHonka W. – TiPS W.1 or 21.25
11:15:00Aus. NPL Northern NSWValentine FC – Adamstown Rosebud FCUnder 3.51.61
11:15:00Aus. NPL Northern NSWHamilton Olympic FC – Maitland FCX21.32
16:00:00Czech MSFLSlovan Rosice – FC Vysocina Jihlava BOver 1.51.18
15:00:00Brazilian BrasilienseBrasiliense – GamaX22.40
15:30:00Polish 3 Liga Gr.4Jutrzenka Giebultów – Stal Stalowa Wola21.39
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4KS Wisloka Debica – Wisla PulawyX21.20
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Wisla Sandomierz – KS Wiazownica11.36
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Lewart Lubartów – LKS Lagow1 or 21.25
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Chelmianka Chelm – Sokol SieniawaUnder 3.51.40
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Siarka Tarnobrzeg – Stal Krasnik1X1.18
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Hetman Zamosc – Orleta Radzyn PodlaskiX21.17
18:00:00Polish 3 Liga Gr.4KSZO Ostrowiec Swietokrzyski – Avia SwidnikUnder 3.51.40
15:00:00Russian Top Division W.Kubanochka Krasnodar W. – Chertanovo W.1X1.22
16:00:00Russian Top Division W.Ryazan VDV W. – Lokomotiv Moscow W.21.48
18:00:00Canadian Premier LeagueYork 9 FC – Forge FCX21.19
07:30:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – Ez1 Ez1D 11 Fifa1 or 21.20
07:55:00FIFA Liga ProTES Tundra FIFA – KAB Kabush FIFAX21.29
08:20:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – Rob Papa Krych1 or 21.20
08:45:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – KAB Kabush FIFA1X1.32
09:10:00FIFA Liga ProRob Papa Krych – TES Tundra FIFA1X1.24
09:35:00FIFA Liga ProKAB Kabush FIFA – CFC Catalonia FC FifaX21.29
10:00:00FIFA Liga ProRob Papa Krych – Ez1 Ez1D 11 Fifa1X1.32
10:25:00FIFA Liga ProTES Tundra FIFA – CFC Catalonia FC FifaX21.22
10:50:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – TES Tundra FIFAUnder 3.51.75
11:15:00FIFA Liga ProKAB Kabush FIFA – Rob Papa KrychX21.29
14:30:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – Frz Forze Fifa1 or 21.22
14:55:00FIFA Liga ProPwr Pele Warriors Fifa – Ina Inactivetv Fifa1X1.20
15:20:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – Nfc Nyancat FC FifaX21.22
15:45:00FIFA Liga ProFrz Forze Fifa – Ina Inactivetv Fifa1X1.26
16:10:00FIFA Liga ProNfc Nyancat FC Fifa – Pwr Pele Warriors Fifa1 or 21.26
16:35:00FIFA Liga ProIna Inactivetv Fifa – Team Ruspro R11X21.18
17:00:00FIFA Liga ProNfc Nyancat FC Fifa – Frz Forze Fifa1X1.24
17:25:00FIFA Liga ProPwr Pele Warriors Fifa – Team Ruspro R111X1.29
17:50:00FIFA Liga ProFrz Forze Fifa – Pwr Pele Warriors FifaX21.29
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueLokomotiv Moscow (Virtual) – Akhmat Grozny (Virtual)1X1.25
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueRubin Kazan (Virtual) – Ufa (Virtual)Under 3.51.14
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueRotor Volgograd (Virtual) – Spartak Moscow (Virtual)21.59
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueFC Krasnodar (Virtual) – CSKA Moscow (Virtual)1 or 21.36
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueDinamo Moscow (Virtual) – Zenit St. Petersburg (Virtual)X21.22
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueFC Rostov (Virtual) – Ural Yekaterinburg (Virtual)1X1.22
19:20:00Western and Southern Open ATPNovak Djokovic – Jan-Lennard Struff11.19
16:00:00Western and Southern Open WTAElise Mertens – Jessica Pegula11.44
18:00:00Western and Southern Open WTANaomi Osaka – Anett Kontaveit11.52
19:15:00Western and Southern Open WTAOns Jabeur – Victoria Azarenka11.60
16:00:00Western and Southern Open ATP DoublesRojer J-J / Tecau H – Johnson S / Krajicek A11.66
17:00:00Western and Southern Open ATP DoublesKoolhof W / Mektic N – Carreno Busta P / de Minaur A11.55