Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 25 Septembrie 2018

 

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
18:00:00French Ligue 1Monaco – Angers1X1.24
18:00:00French Ligue 1Nantes – Nice1 or 21.38
20:00:00French Ligue 1Toulouse – Saint-EtienneX21.52
17:30:00German BundesligaWerder Bremen – Hertha BerlinUnder 3.51.41
19:30:00German BundesligaBayern Munich – AugsburgOver 2.51.32
19:30:00German BundesligaFreiburg – Schalke 04X21.35
19:30:00German BundesligaHannover 96 – HoffenheimX21.35
20:00:00Italian Serie AInter Milan – Fiorentina1X1.23
19:00:00Spanish Liga PrimeraEspanyol – Eibar1X1.23
20:00:00Spanish Liga PrimeraReal Sociedad – Rayo VallecanoOver 1.51.21
21:00:00Spanish Liga PrimeraAtletico Madrid – Huesca11.25
19:00:00Swiss Super LeagueGrasshopper – FC Thun1 or 21.34
17:30:00German Bundesliga 2Darmstadt – Arminia Bielefeld1 or 21.35
17:30:00German Bundesliga 2Union Berlin – Holstein KielUnder 3.51.42
17:30:00German Bundesliga 2Cologne – FC Ingolstadt 04Over 1.51.19
17:30:00German Bundesliga 2Bochum – Dynamo DresdenUnder 3.51.41
20:00:00Italian Serie BBrescia – PalermoX21.42
20:00:00Italian Serie BCittadella – BeneventoX21.52
20:00:00Italian Serie BHellas Verona – Spezia1X1.25
20:00:00Italian Serie BLivorno – LecceX21.50
20:00:00Italian Serie BPerugia – Carpi1X1.24
20:00:00Italian Serie BPescara – CrotoneX21.50
20:00:00Italian Serie BSalernitana – AscoliUnder 3.51.21
19:45:00EFL CupBournemouth – BlackburnOver 1.51.24
19:45:00EFL CupBurton Albion – BurnleyX21.27
19:45:00EFL CupBlackpool – QPRX21.35
19:45:00EFL CupMillwall – FulhamX21.35
19:45:00EFL CupOxford United – Manchester City21.09
19:45:00EFL CupPreston North End – MiddlesbroughX21.48
19:45:00EFL CupWolverhampton – LeicesterUnder 3.51.30
19:45:00EFL CupWycombe – Norwich CityX21.28
20:00:00EFL CupWest Bromwich Albion – Crystal PalaceX21.45
20:00:00EFL CupManchester United – Derby11.22
19:00:00Belgian CupWaasland-Beveren – Mandel UnitedOver 3.51.40
19:00:00Belgian CupEupen – TubizeOver 1.51.15
19:30:00Belgian CupKRC Harelbeke – Kortrijk21.06
19:45:00Scottish League CupHibernian – Aberdeen1 or 21.31
17:30:00Dutch CupRKC Waalwijk – NAC BredaX21.33
18:45:00Dutch CupAlmere City – DordrechtOver 1.51.11
18:45:00Dutch CupHelmond Sport – Fortuna SittardX21.20
18:45:00Dutch CupRijnsburgse Boys – FC OssX21.17
18:45:00Dutch CupScheveningen – Cambuur Leeuwarden21.38
18:45:00Dutch CupVolendam – Willem II21.41
18:45:00Dutch CupVV Sint Bavo – De Graafschap21.40
18:45:00Dutch CupNoordwijk – Sparta Rotterdam21.22
18:45:00Dutch CupDen Bosch – HeraclesX21.22
18:45:00Dutch CupGo Ahead Eagles – FC EindhovenOver 1.51.12
18:45:00Dutch CupDVS ’33 Ermelo – Roda21.07
18:45:00Dutch CupRKVV Westlandia – VVV Venlo21.05
18:45:00Dutch CupKoninklijke Hfc – Harkemase BoysOver 1.51.11
18:45:00Dutch CupSV Spakenburg – DfsOver 2.51.28
18:45:00Dutch CupOdin 59 – FC Lisse1 or 21.26
19:00:00Dutch CupKozakken Boys – ONS Sneek11.27
19:45:00Dutch CupSBV Excelsior – NEC NijmegenUnder 3.51.53
11:00:00Turkish Cup1461 Trabzon – TuzlasporX21.35
11:00:00Turkish CupAnagold 24 Erzincanspor – Gazisehir Gaziantep FK21.70
12:00:00Turkish CupErzin Belediyespor – Ümraniyespor21.70
12:30:00Turkish CupDiyarbakirspor – SamsunsporX21.32
12:30:00Turkish CupBozuyuk Vitraspor – Denizlispor21.36
12:30:00Turkish CupAltindag Belediyespor – Manisaspor1X1.25
13:00:00Turkish CupKirklarelispor – Utas Usakspor A.s1 or 21.32
13:00:00Turkish CupNazilli Bld Spor – TokatsporX21.45
13:00:00Turkish CupMaltepespor – Menemen Belediyespor21.58
13:00:00Turkish CupPendikspor – AltinorduX21.42
13:00:00Turkish CupManisa Buyuksehir Belediyespor – KeciorengucuUnder 3.51.28
14:30:00Turkish CupTire 1922 Spor – Sivas 4 Eylül BelediyesporX21.32
16:30:00Turkish CupBB Erzurumspor – Adana Demirspor11.23
18:30:00Turkish CupAdana Demirspor – Yeni Orduspor SKOver 1.51.23
15:00:00Austrian CupSV Leobendorf – Altach21.20
17:00:00Austrian CupAsk-Bsc Bruck/Leitha – Austria Lustenau21.56
17:30:00Austrian CupWolfsberger – Austria Klagenfurt11.23
18:00:00Austrian CupHartberg – Wattens1X1.19
18:00:00Austrian CupDeutschlandsberger SC – SC Wiener NeustadtX21.20
18:00:00Austrian CupUnion Vocklamarkt – Ried21.24
18:30:00Austrian CupHorn – SV Lafnitz1 or 21.30
19:45:00Austrian CupLiebherr GAK – Vorwarts Steyr1 or 21.28
18:00:00Swedish AllsvenskanOrebro SK – IK Sirius FK1X1.27
15:30:00Danish CupLedøje Smørum Fodbold – Hobro21.22
18:00:00Danish CupKolding – Randers21.22
11:00:00Russian CupDynamo Barnaul – FC Orenburg21.33
16:00:00Russian CupNeftekhimik – Ural YekaterinburgX21.18
18:00:00Norwegian Division 1Mjondalen – Aalesund1 or 21.34
18:00:00Swedish SuperettanHalmstads – Landskrona BoIS1X1.19
20:00:00Irish Premier LeagueDundalk – Derry CityOver 2.51.39
19:45:00English League 2Yeovil – Milton Keynes DonsX21.42
14:00:00Polish CupLKS Lodz – Lech Poznan21.50
14:00:00Polish CupSlask Swietochlowice – Arka Gdynia21.14
14:30:00Polish CupGryf Wejherowo – Stomil OlsztynX21.40
14:30:00Polish CupSiarka Tarnobrzeg – Wisla Plock21.54
16:30:00Polish CupChojniczanka Chojnice – Legia WarsawX21.17
17:30:00Polish CupPogon Siedlce – Stal MielecX21.28
18:20:00Polish CupRuch Chorzow – Odra OpoleX21.39
19:30:00Polish CupWisla Krakow – Lechia Gdansk1 or 21.31
15:00:00Czech CupSlavicin – Fastav Zlín21.10
15:00:00Czech CupBaník Sokolov – Banik OstravaX21.19
15:00:00Czech CupMFk Chrudim – Mlada Boleslav21.40
14:30:00Croatian CupVukovar 91 – NK ZadarX21.15
14:30:00Croatian CupUdarnik Kuril – NK Slaven Belupo21.12
16:30:00Ukrainian CupSumy – Karpaty Lviv21.15
18:30:00Swiss Challenge LeagueAarau – Schaffhausen1 or 21.28
19:00:00Swiss Challenge LeagueChiasso – Rapperswil-JonaX21.32
19:00:00Swiss Challenge LeagueServette – KriensOver 1.51.22
18:00:00German 3. LigaEintracht Braunschweig – KaiserslauternUnder 3.51.27
18:00:00German 3. LigaHansa Rostock – Preussen Munster1X1.22
18:00:00German 3. LigaKickers Wurzburg – MeppenOver 1.51.20
18:00:00German 3. LigaSV Wehen Wiesbaden – Sonnenhof GrossaspachOver 1.51.23
18:00:00German 3. LigaSportfreunde Lotte – Carl Zeiss Jena1 or 21.24
19:45:00N. Irish PremiershipColeraine – BallymenaOver 1.51.13
19:45:00N. Irish PremiershipDungannon – Crusaders21.34
19:45:00N. Irish PremiershipArds FC – Glenavon21.34
14:00:00Romanian CupVoluntari – BotosaniX21.37
14:30:00Romanian CupCsikszereda – Acs EnergeticianulX21.33
16:45:00Romanian CupCS Sportul Snagov – CS Universitatea Craiova21.31
17:00:00Romanian CupPolitehnica Timisoara – Sepsi OSK Sfantu GheorgheX21.22
19:30:00Romanian CupUnirea Braila – Dinamo Bucharest21.15
02:00:00Ecuadorian Serie ATecnico Universitario – Universidad CatolicaX21.28
21:00:00Peruvian PrimeraComerciantes Unidos – Sport Boys AssociationUnder 3.51.48
23:30:00Peruvian PrimeraAcademia Cantolao – Sport HuancayoUnder 3.51.45
23:15:00Brazilian Serie BFortaleza CE – São Bento SPOver 1.51.35
14:25:00UAE Premier LeagueAjman – Al JaziraX21.39
17:00:00UAE Premier LeagueAl Wasl – Emirates ClubOver 1.51.10
16:15:00Saudi Arabian Division 1Al Nahda – Al Nojoom26.00
16:15:00Saudi Arabian Division 1Al Jeel – AL Tai1 or 21.27
16:30:00Saudi Arabian Division 1Alshoulla – Al Khaleej1 or 21.27
19:45:00English National LeagueSolihull Moors F.C. – Dagenham and Redbridge1X1.16
19:45:00English National LeagueHalifax – AFC FyldeX21.27
19:45:00English National LeagueEbbsfleet – Bromley1X1.19
19:45:00English National LeagueChesterfield – Maidenhead1X1.17
19:45:00English National LeagueEastleigh FC – Boreham WoodX21.32
19:45:00English National LeagueSutton – Dover1X1.15
19:45:00English National LeagueHarrogate Town – WrexhamUnder 3.51.29
19:45:00English National LeagueSalford City – Hartlepool United1X1.17
19:45:00English National LeagueBarrow – Gateshead1 or 21.25
19:45:00English National LeagueBraintree – Leyton Orient21.54
19:45:00English National LeagueAldershot – Maidstone United1X1.18
19:45:00English National LeagueBarnet – Havant & Waterlooville1X1.16
17:45:00Israeli Toto CupHapoel Katamon – Hapoel Marmorek1X1.23
01:45:00Colombian Primera AEnvigado – America de CaliX21.31
17:00:00Estonian CupFC Levadia Tallinn – Flora TallinnUnder 3.51.29
17:00:00Estonian CupNarva Trans – Jogeva Noorus 96Over 3.52.88
17:00:00Estonian CupPaide Linnameeskond – Tallinna JK LegionOver 1.51.04
16:00:00Lithuanian A LygaFK Atlantas Klaipeda – FK PalangaUnder 3.51.17
20:45:00Welsh League CupHaverfordwest County – Goytre UnitedOver 1.51.10
20:45:00Welsh League CupNewtown AFC – PenybontOver 1.51.14
20:45:00Welsh League CupCardiff Met University – CarmarthenUnder 3.51.36
20:45:00Welsh League CupCambrian & Clydach – AberystwythX21.28
14:00:00Italian Primavera CupPadova – Hellas VeronaX21.28
07:30:00Hong Kong Premier LeagueDreams FC – Wofoo Tai Po21.41
10:30:00Hong Kong Premier LeagueKitchee SC – Eastern Athletic11.34
11:30:00Chinese FA CupShandong Luneng – Dalian YifangOver 1.51.14
16:30:00German Regionall. WestSV 19 Straelen – Lippstadt 081 or 21.25
18:00:00German Regionall. WestBorussia Dortmund II – Cologne II1X1.15
18:00:00German Regionall. WestVerl – Bonner1X1.15
18:30:00German Regionall. WestViktoria Köln – 1. FC Kaan-Marienborn11.21
18:30:00German Regionall. WestOberhausen – SV Rodinghausen1X1.23
18:30:00German Regionall. WestWiedenbruck – Fortuna Düsseldorf II1X1.22
14:00:00Czech Liga U21Bohemians 1905 – Baumit JablonecOver 1.51.04
19:45:00Italian Serie C Girone APisa – Arezzo1X1.16
13:30:00Italian Serie C Girone CSiracusa – Paganese1X1.18
19:30:00Italian Serie C Girone CJuve Stabia – Potenza1X1.19
19:30:00Italian Serie C Girone CTrapani – Sicula LeonzioOver 1.51.35
19:30:00Italian Serie C Girone CCatanzaro – ViboneseOver 1.51.32
19:30:00Italian Serie C Girone CBisceglie – US Casertana 1908X21.18
19:30:00Italian Serie C Girone CSS Monopoli – RendeUnder 3.51.18
19:30:00Italian Serie C Girone CVirtus Francavilla – FC Rieti1X1.15
14:00:00Tanzanian Premier LeagueKMC – Lipuli1 or 21.28
11:00:00Portuguese League U23Sp. Braga U23 – Estoril Praia U23Over 1.51.16
16:00:00Portuguese League U23Sporting CP U23 – Portimonense U23Over 1.51.15
16:00:00Portuguese League U23Feirense U23 – Marítimo U231 or 21.20
17:00:00Portuguese League U23Academica de Coimbra U23 – Vitoria de Guimaraes U2321.42
17:00:00Portuguese League U23CD Aves U23 – Belenenses U231 or 21.20
17:00:00Portuguese League U23Vitoria Setubal U23 – Rio Ave U231 or 21.18
18:00:00Portuguese League U23Benfica U23 – CD Cova da Piedade U2311.23
06:00:00Tashkent WTAVera Zvonareva – Tamara Zidansek21.80
06:00:00Tashkent WTAIrina-Camelia Begu – Kateryna Kozlova11.57
07:00:00Tashkent WTAOlga Danilovic – Anna Kalinskaya11.85
07:00:00Tashkent WTABojana Jovanovski Petrovic – Vera Lapko21.16
07:00:00Tashkent WTAEkaterina Alexandrova – Ivana Jorovic11.80
08:00:00Tashkent WTAEvgeniya Rodina – Magdalena Frech11.55