Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 25 Octombrie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
20:00:00Eng. Premier LeagueSouthampton – LeicesterX21.38
19:45:00French Ligue 1Nantes – MonacoX21.45
19:30:00German BundesligaMainz – Cologne1 or 21.32
19:45:00Italian Serie AHellas Verona – Sassuolo1 or 21.35
20:00:00Spanish Liga PrimeraVillarreal – AlavesOver 1.51.30
19:00:00French Ligue 2Sochaux – AjaccioUnder 3.51.14
19:00:00French Ligue 2Le Mans UC 72 – NiortUnder 3.51.33
19:00:00French Ligue 2Auxerre – Grenoble Foot 381X1.27
19:00:00French Ligue 2Rodez Aveyron – FC Chambly OiseUnder 3.51.21
19:00:00French Ligue 2Guingamp – Clermont FootUnder 3.51.24
19:00:00French Ligue 2Nancy – RC LensX21.45
19:00:00French Ligue 2Orléans – ChateaurouxUnder 3.51.20
19:00:00French Ligue 2Paris FC – Caen1 or 21.46
19:00:00Dutch EredivisieTwente – Emmen1X1.30
19:30:00Belgian First Division AEupen – AnderlechtX21.32
17:30:00German Bundesliga 2Darmstadt – Erzgebirge AueUnder 3.51.39
17:30:00German Bundesliga 2Holstein Kiel – Bochum1X1.32
20:00:00Italian Serie BAscoli – Virtus EntellaUnder 3.51.28
20:00:00Spanish Liga SegundaAlbacete Balompie – CádizX21.35
20:30:00Portuguese Prim. LigaPacos Ferreira – Rio Ave FCX21.42
18:30:00Turkish Super LigCaykur Rizespor – AnkaragucuOver 1.51.22
18:00:00Danish SuperligaEsbjerg – FC Midtjylland21.70
17:30:00Russian Premier LeagueRubin Kazan – Ural Yekaterinburg1 or 21.33
17:00:00Czech 1. LigaFK Jablonec – FK TepliceOver 1.51.25
17:00:00Polish EkstraklasaKS Cracovia – Pogon Szczecin1 or 21.35
19:30:00Polish EkstraklasaLech Poznan – KGHM Zaglebie Lubin1X1.30
18:00:00Swedish SuperettanIK Frej Taby – Norrby IF1X1.23
19:30:00Belgian First Division BOud-Heverlee Leuven – Westerlo1 or 21.25
19:45:00Irish Premier LeagueBohemians Dublin – Sligo Rovers1X1.20
19:45:00Irish Premier LeagueDundalk – St. Patrick’s AthleticOver 1.51.28
19:45:00Irish Premier LeagueShamrock Rovers – Cork CityOver 1.51.25
17:00:00Croatian 1. HNLVarazdin – Inter Zapresic1 or 21.24
18:00:00German Regionall. NorthHamburger II – FC Altona 93Over 1.51.14
18:00:00German Regionall. NorthTSV Havelse – Wolfsburg II21.49
18:00:00Danish Division 1Skive – Vejle BKX21.19
18:00:00Danish Division 1Kolding – VendsysselX21.22
18:00:00Danish Division 1Fremad Amager – Hvidovre IF1 or 21.23
19:00:00Dutch Eerste DivisieVolendam – Jong AZ Alkmaar1X1.20
19:00:00Dutch Eerste DivisieNEC Nijmegen – MVV MaastrichtOver 1.51.14
19:00:00Dutch Eerste DivisieAlmere City – FC Eindhoven1X1.20
19:00:00Dutch Eerste DivisieDe Graafschap – Dordrecht11.27
19:00:00Dutch Eerste DivisieGo Ahead Eagles – Den BoschOver 1.51.15
19:00:00Dutch Eerste DivisieHelmond Sport – TelstarX21.38
19:00:00Dutch Eerste DivisieJong Utrecht – Cambuur LeeuwardenX21.19
19:00:00Dutch Eerste DivisieSBV Excelsior – Jong Ajax Amsterdam1 or 21.25
19:00:00Dutch Eerste DivisieRoda – NAC BredaX21.40
19:00:00Dutch Eerste DivisieFC Oss – Jong PSV EindhovenUnder 3.51.50
19:05:00Scottish ChampionshipAyr – DundeeUnder 3.51.38
18:30:00Romanian Liga 1Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – Voluntari1X1.22
17:00:00Cypriot Division 1Omonia Nicosia – Olympiakos NicosiaOver 1.51.20
19:00:00Swiss Challenge LeagueGrasshopper – Vaduz1X1.20
18:00:00German 3. LigaViktoria Köln – MagdeburgX21.30
17:00:00Polish 1 LigaStomil Olsztyn – Puszcza NiepolomniceUnder 3.51.25
18:10:00Polish 1 LigaMKS Sandecja Nowy Sacz – Wigry Suwalki1X1.23
19:45:00Polish 1 LigaGKS Belchatow – Miedz LegnicaX21.38
09:30:00Australian A-LeagueBrisbane Roar – Melbourne VictoryX21.48
18:10:00Austrian 1st DivisionWacker Innsbruck – RiedX21.27
18:10:00Austrian 1st DivisionAustria Lustenau – KSV 1919Over 1.51.15
18:10:00Austrian 1st DivisionGrazer AK – FC LieferingX21.43
18:10:00Austrian 1st DivisionAmstetten – FC Blau-Weiss Linz1 or 21.30
18:10:00Austrian 1st DivisionSV Lafnitz – Vorwarts Steyr1X1.27
19:45:00N. Irish PremiershipGlentoran – Ballymena1X1.23
20:00:00Uruguayan PrimeraCA Boston River – Defensor SportingX21.30
20:00:00Uruguayan PrimeraDanubio FC – Penarol de MontevideoX21.17
20:00:00Uruguayan PrimeraRacing Club Montevideo – Rampla JuniorsUnder 3.51.37
23:00:00Uruguayan PrimeraMontevideo Wanderers – Juventud de Las PiedrasUnder 3.51.35
23:30:00Uruguayan PrimeraCerro Largo FC – Liverpool1X1.20
19:45:00Welsh Premier LeagueAberystwyth – Connah’s Quay21.45
19:45:00Welsh Premier LeagueThe New Saints FC – Bala Town11.34
19:45:00Welsh Premier LeagueNewtown AFC – Cardiff Met University1 or 21.23
17:00:00Polish 2 LigaBytovia Bytow – Garbarnia Krakow1X1.19
18:00:00Polish 2 LigaZnicz Pruszkow – Gornik Polkowice1X1.22
17:00:00Belarusian Vysshaya LigaNeman Grodno – FC Minsk1 or 21.25
12:35:00Chinese Super LeagueChongqing Lifan – Shanghai ShenhuaX21.45
21:00:00Peruvian PrimeraReal Garcilaso – Deportivo Municipal11.34
23:15:00Brazilian Serie BLondrina PR – OesteUnder 3.51.18
23:15:00Brazilian Serie BAtletico Goianiense – America Mineiro1 or 21.30
17:00:00Czech 2. LigaVysocina Jihlava – FK PardubiceUnder 3.51.36
16:55:00Kuwaiti Premier LeagueAL Qadsia – Al KuwaitX21.32
17:00:00Turkish Lig 1Boluspor – KeciorengucuUnder 3.51.37
15:20:00Qatari Stars LeagueAl Shahaniya – Al SailiyaX21.20
17:30:00Qatari Stars LeagueAl Arabi – Al RayyanX21.23
19:00:00S. African Pr. LeagueSupersport United – Black Leopards1X1.18
19:00:00S. African Pr. LeagueCape Town City FC – Maritzburg United1 or 21.40
15:15:00UAE Premier LeagueAl-Fujairah FC – Al AinX21.27
15:15:00UAE Premier LeagueBanni Yas – Al-Khaleej Khor FakkanOver 1.51.11
18:00:00UAE Premier LeagueAl Nasr – Shabab Al-Ahli Dubai FCX21.30
16:00:00Saudi Arabian Pro LeagueAl Faiha – Al Fateh SC1 or 21.27
16:20:00Saudi Arabian Pro LeagueDhamk – Al RaedX21.35
13:00:00Israeli Liga LeumitHapoel Afula – Hapoel AkkoX21.28
13:00:00Israeli Liga LeumitBeitar Tel Aviv Ramla – Bnei SakhninX21.32
13:00:00Israeli Liga LeumitHapoel Bnei Lod – Hapoel Nazareth IllitX21.23
13:00:00Israeli Liga LeumitHapoel Ashkelon FC – Maccabi Petach-TikvaX21.19
13:00:00Israeli Liga LeumitIroni Ramat Hasharon – SC Kfar Qasem1 or 21.28
13:00:00Israeli Liga LeumitHapoel Petach-Tikva – FC Rishon Lezion1 or 21.30
13:00:00Israeli Liga LeumitMaccabi Achi Nazereth – Hapoel Ramat Gan1 or 21.30
22:00:00Paraguayan PrimeraSol de America – Sportivo LuqueñoUnder 3.51.27
17:00:00Bosnian Premijer LigaCelik Zenica – Velez MostarUnder 3.51.21
17:00:00Serbian Super LigaNapredak – VozdovacX21.30
16:00:00Romanian Liga 2Pandurii Targu Jiu – Universitatea ClujX21.20
12:00:00Armenian Premier LeagueYerevan – Shirak Gumri21.32
13:00:00Armenian Premier LeagueArarat-Armenia – ArtsakhUnder 3.51.31
16:00:00Armenian Premier LeagueUrartu – Alashkert1 or 21.27
13:00:00Moldovan Div. 1Speranta – Dinamo AutoUnder 3.51.25
16:00:00Moldovan Div. 1FC Petrocub – FC Codru LazovaOver 2.51.56
17:00:00Maltese Pr. LeagueFloriana FC – Senglea Athletic1X1.18
19:15:00Maltese Pr. LeagueSliema Wanderers – Mosta FCX21.28
11:00:00Kazakhstan Pr. LeagueKaisar Kyzylorda – AtyrauX21.40
13:30:00Iranian Pro LeagueMachine Sazi Tabriz – Naft Masjed SoleymanX21.44
14:15:00Iranian Pro LeaguePeykan – Zob Ahan1 or 21.37
14:15:00Iranian Pro LeagueSepahan – SaiPa Karadj11.31
14:15:00Iranian Pro LeagueShahin Bushehr – Persepolis21.45
15:30:00Iranian Pro LeagueSanat Naft – Tractor SaziX21.40
16:30:00Iranian Pro LeagueEsteghlal – Pars Jonoubi Jam FC1X1.16
21:10:00Copa ArgentinaCA Independiente – Atletico Lanus1 or 21.38
18:00:00Austrian RegionalligaSC Weiz – Sturm Graz Am.1 or 21.20
18:00:00Austrian RegionalligaAsk-Bsc Bruck/Leitha – ASV Drassburg1 or 21.20
18:00:00Austrian RegionalligaMattersburg II – Neusiedl1 or 21.20
18:00:00Austrian RegionalligaASCO Wolfsberg – USV RB Weindorf St AnnaX21.22
18:00:00Austrian RegionalligaGleisdorf – Wolfsberger AC Amateure1X1.20
18:00:00Austrian RegionalligaKalsdorf – Deutschlandsberger SCUnder 3.51.45
18:00:00Austrian RegionalligaSchwaz – Wacker Innsbruck IIOver 2.51.10
18:30:00Austrian RegionalligaSC Wiener Neustadt – SV Leobendorf1X1.15
18:30:00Austrian RegionalligaWiener Sportklub – Rapid Vienna IIUnder 3.51.59
18:30:00Austrian RegionalligaASK Ebreichsdorf – Karabakh Wien11.30
10:00:00Czech Liga U191 FK Pribram – Sigma Olomouc1 or 21.22
17:00:00Estonian EsiliigaTallinna FC Flora U21 – Tartu JK Tammeka II1X1.19
10:00:00Russian Youth LeagueRubin Kazan Youth – Ural Yekaterinburg YouthUnder 3.51.47
12:00:00Russian Youth LeagueFC Tambov Youth – Ufa Youth11.21
12:00:00Russian Youth LeagueFK Rostov Youth – FC Sochi Youth1X1.24
14:00:00Croatian 2. HNLNK Dubrava – Medimurje Cakovec1 or 21.28
18:30:00German BayernligaTSV 1880 Wasserburg – SpVgg Hankofen-HailingOver 1.51.13
18:15:00German Bundesliga W.Turbine Potsdam W. – Bayer 04 Leverkusen W.Over 1.51.08
11:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupSivas 4 Eylül Belediyespor – EyupsporUnder 3.51.26
15:00:00German Regionall. NortheastBischofswerdaer FV 08 – Lokomotive Leipzig21.37
18:00:00German Regionall. NortheastWacker Nordhausen – Optik Rathenow11.29
18:00:00German Regionall. NortheastViktoria Berlin – Berliner AK 071 or 21.25
18:00:00German Regionall. SouthwestFrankfurt FSV – TSV SteinbachX21.17
18:00:00German Regionall. WestVerl – TUS HalternOver 1.51.14
18:00:00German Regionall. BavariaTSV Buchbach – TSV 1860 Rosenheim1X1.22
18:00:00German Regionall. BavariaFC Augsburg II – Memmingen1 or 21.22
11:30:00Azerbaijani Division 1FK Sabayil-2 – Garadag LokbatanOver 1.51.13
11:30:00Azerbaijani Division 1Zira FK 2 – Pfk Neftci Baku-221.46
12:30:00Azerbaijani Division 1Garabagh-2 – MOIK BakuUnder 3.51.40
15:00:00Indian Super LeagueAtk – Hyderabad FC1 or 21.35
17:00:00Czech MSFLSlavia Kromeriz – SK Sigma Olomouc B1 or 21.19
19:30:00Belgian Super League W.Genk W. – Anderlecht W.X21.13
19:35:00Scottish Premier League W.Stirling University W. – Forfar Farmington W.X21.30
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Baltyk Gdynia – Baltyk Koszalin1 or 21.25
18:30:00German Oberliga WestfalenWiedenbruck – Eintracht RheineOver 1.51.12
18:30:00German Oberliga WestfalenWestfalia Rhynern – SC Paderborn 07 II1 or 21.19
18:30:00German Oberliga WestfalenTSG Sprockhövel – Westfalia HerneUnder 3.51.63
11:00:00Portuguese League U23Vitoria Setubal U23 – Vitoria de Guimaraes U231X1.27
11:00:00Portuguese League U23Marítimo U23 – Benfica U23X21.30
15:00:00Portuguese League U23Rio Ave U23 – Leixoes SC U231X1.19
14:30:00Vienna ATPDominic Thiem – Pablo Carreno-Busta11.29
16:30:00Vienna ATPDiego Schwartzman – Karen Khachanov21.63
17:30:00Vienna ATPAljaz Bedene – Gael Monfils21.55
15:00:00Basel ATPReilly Opelka – Roberto Bautista-Agut21.48
17:00:00Basel ATPJan-Lennard Struff – Alex De Minaur21.47
19:00:00Basel ATPStefanos Tsitsipas – Filip Krajinovic11.40