Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 25 Noiembrie 2018

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
13:30:00Eng. Premier LeagueBournemouth – ArsenalX21.35
16:00:00Eng. Premier LeagueWolverhampton – HuddersfieldOver 1.51.43
14:00:00French Ligue 1Montpellier – Rennes1 or 21.40
16:00:00French Ligue 1Nice – Lille1 or 21.40
20:00:00French Ligue 1Amiens – Marseille21.79
14:30:00German BundesligaFreiburg – Werder BremenX21.52
17:00:00German BundesligaBorussia M’gladbach – Hannover 96Over 1.51.15
11:30:00Italian Serie AParma – SassuoloX21.38
14:00:00Italian Serie AEmpoli – AtalantaX21.24
14:00:00Italian Serie ANapoli – ChievoOver 2.51.40
14:00:00Italian Serie ABologna – FiorentinaX21.35
17:00:00Italian Serie ALazio – Milan1X1.25
19:30:00Italian Serie AGenoa – SampdoriaX21.52
11:00:00Spanish Liga PrimeraAthletic Bilbao – GetafeUnder 3.51.20
15:15:00Spanish Liga PrimeraSeville – Real ValladolidOver 1.51.18
17:30:00Spanish Liga PrimeraEspanyol – Girona1X1.18
19:45:00Spanish Liga PrimeraVillarreal – BetisUnder 3.51.44
11:15:00Dutch EredivisieEmmen – SBV Excelsior1X1.30
13:30:00Dutch EredivisieUtrecht – De Graafschap11.25
13:30:00Dutch EredivisieFeyenoord – Groningen11.33
13:30:00Dutch EredivisieWillem II – VitesseX21.32
15:45:00Dutch EredivisieVVV Venlo – AZX21.24
13:30:00Belgian First Division AGent – AntwerpUnder 3.51.38
17:00:00Belgian First Division ASint-Truidense VV – AnderlechtX21.45
19:00:00Belgian First Division ALokeren – Royal Charleroi SCX21.30
15:00:00Swiss Super LeagueGrasshopper – St GallenX21.53
15:00:00Swiss Super LeagueLuzern – FC BaselX21.32
15:00:00Swiss Super LeagueSion – FC Thun1 or 21.32
12:00:00English ChampionshipAston Villa – Birmingham1X1.25
12:30:00German Bundesliga 2Jahn Regensburg – FC St. Pauli1 or 21.32
12:30:00German Bundesliga 2Dynamo Dresden – FC Ingolstadt 041 or 21.32
12:30:00German Bundesliga 2Heidenheim – SC Paderborn 071 or 21.32
14:00:00Italian Serie BPescara – Ascoli1X1.22
14:00:00Italian Serie BSpezia – Foggia1X1.27
20:00:00Italian Serie BLecce – Cremonese1 or 21.38
11:00:00Spanish Liga SegundaMallorca – Numancia1X1.24
15:00:00Spanish Liga SegundaExtremadura – MalagaX21.30
17:00:00Spanish Liga SegundaReal Oviedo – CF Reus DeportiuOver 1.51.46
17:00:00Spanish Liga SegundaElche – Albacete Balompie1 or 21.35
19:00:00Spanish Liga SegundaTenerife – CF Rayo Majadahonda1X1.18
19:30:00Spanish Liga SegundaAlcorcon – Zaragoza1X1.22
13:30:00Austrian BundesligaSKN St. Pölten – Wacker InnsbruckUnder 3.51.33
13:30:00Austrian BundesligaAltach – Sturm GrazX21.38
16:00:00Austrian BundesligaRapid Vienna – LASK LinzX21.51
10:30:00Turkish Super LigSivasspor – Caykur Rizespor1X1.26
13:00:00Turkish Super LigAkhisar Bld Spor – Bursaspor1 or 21.39
16:00:00Turkish Super LigKasimpasa – MalatyasporUnder 3.51.42
16:00:00Turkish Super LigTrabzonspor – Fenerbahce1 or 21.35
15:15:00Greek SuperleaguePAS Giannina – Levadiakos1X1.20
17:00:00Greek SuperleagueAtromitos – OlympiakosX21.28
17:30:00Greek SuperleagueOFI Crete – Aris Thessaloniki FCX21.42
15:00:00Scottish FA CupEdinburgh City – Inverness Caledonian Thistle21.33
11:00:00Danish SuperligaVendsyssel – EsbjergX21.46
13:00:00Danish SuperligaFC Nordsjaelland – Odense BK1 or 21.32
15:00:00Danish SuperligaSonderjyske – Brondby IFX21.35
17:00:00Danish SuperligaCopenhagen – FC Midtjylland1 or 21.34
14:30:00Portuguese CupCDC Montalegre – Agueda1 or 21.31
14:30:00Portuguese CupSC Covilha – MoreirenseX21.20
15:00:00Portuguese CupRio Ave FC – Silves FcOver 2.51.31
15:00:00Portuguese CupTondela – Vale FormosoOver 3.51.48
15:00:00Portuguese CupLeixoes – Anadia11.34
15:00:00Portuguese CupEspinho – Boavista21.50
15:00:00Portuguese CupPacos Ferreira – Casa Pia Atletico11.36
15:00:00Portuguese CupPenafiel – Vitoria SetubalX21.33
15:00:00Portuguese CupUniao Madeira – Vitoria Guimaraes21.44
16:00:00Portuguese CupMaritimo – Feirense1X1.24
17:00:00Portuguese CupCD Santa Clara – Chaves1 or 21.33
19:30:00Portuguese CupSporting Braga – PraienseOver 2.51.33
11:00:00Russian Premier LeagueSpartak Moscow – Krylia Sovetov Samara1X1.17
13:30:00Russian Premier LeagueFC Krasnodar – Arsenal TulaOver 1.51.24
16:00:00Russian Premier LeagueZenit St. Petersburg – FC Rostov1X1.21
19:00:00Brazilian Serie AAtletico Paranaense – Ceara CE1X1.23
19:00:00Brazilian Serie ACruzeiro – FlamengoX21.48
19:00:00Brazilian Serie AVasco da Gama – PalmeirasX21.27
19:00:00Brazilian Serie AVitoria BA – Gremio RSX21.25
21:00:00Brazilian Serie AAmerica Mineiro – Bahia Salvador BA1X1.22
21:00:00Brazilian Serie AInternacional RS – FluminenseOver 1.51.36
21:00:00Brazilian Serie ACorinthians – Chapecoense SC1X1.22
20:00:00Copa LibertadoresRiver Plate – Boca JuniorsUnder 3.51.15
14:00:00Czech 1. LigaSigma Olomouc – Mlada Boleslav1X1.27
16:00:00Czech 1. LigaSparta Prague – FK Jablonec1X1.23
12:00:00Polish EkstraklasaPogon Szczecin – Miedz Legnica1X1.18
14:30:00Polish EkstraklasaKGHM Zaglebie Lubin – Legia WarsawX21.30
17:00:00Polish EkstraklasaLechia Gdansk – Jagiellonia Bialystok1 or 21.35
20:10:00Argentinian PrimeraUnion Santa Fe – Velez Sarsfield1 or 21.38
20:10:00Argentinian PrimeraSan Lorenzo – CA Huracan1 or 21.38
22:20:00Argentinian PrimeraCA Aldosivi – Newell’s Old BoysX21.38
22:20:00Argentinian PrimeraSan Martin Tucuman – Colon de Santa Fe1 or 21.38
18:00:00Mexican PrimeraUnam Pumas – Santos Laguna1 or 21.30
22:00:00Mexican PrimeraLobos BUAP – Deportivo TolucaX21.35
12:00:00Norwegian Division 1Asane – KFUM OsloUnder 3.51.51
15:00:00Belgian First Division BKfco Beerschot Wilrijk – Oud-Heverlee Leuven1X1.20
22:00:00United States MLSAtlanta United – New York Red Bulls1X1.24
12:00:00Ukrainian Premier LeagueOlimpik Donetsk – Zorya LuhanskX21.32
15:00:00Ukrainian Premier LeagueChornomorets Odessa – Arsenal KievX21.48
17:30:00Ukrainian Premier LeaguePFC Oleksandria – Dynamo Kiev21.57
14:00:00Croatian 1. HNLHajduk Split – NK Slaven BelupoOver 1.51.25
16:30:00Croatian 1. HNLLokomotiva Zagreb – NK Osijek1 or 21.28
13:00:00German Regionall. NorthOldenburg – Lupo Martini WolfsburgOver 1.51.21
13:00:00German Regionall. NorthHansa Lüneburg – 1. FC Germ Egestorf/LangrederUnder 3.51.28
14:00:00German Regionall. NorthHamburger II – Werder Bremen II1 or 21.28
12:45:00Danish Division 1FC Helsingør – Hvidovre IFUnder 3.51.44
12:45:00Danish Division 1Fremad Amager – HB Køge1 or 21.28
12:45:00Danish Division 1Lyngby BK – FC Roskilde1 or 21.25
12:45:00Danish Division 1Thisted – Silkeborg IF21.58
12:45:00Danish Division 1Fredericia – Næstved BK1X1.19
12:45:00Danish Division 1LFA Nykobing – ViborgX21.32
10:30:00Bulgarian Pr. LeagueEtar Tarnovo – Botev PlovdivX21.38
13:00:00Bulgarian Pr. LeagueBeroe Stara Zagora – VereyaOver 2.51.59
15:30:00Bulgarian Pr. LeagueLevski Sofia – Botev VratsaOver 2.51.90
12:00:00Slovenian 1. SNLNK Triglav – DomzaleX21.16
14:00:00Slovenian 1. SNLND Gorica – NK Aluminij1 or 21.27
11:30:00Romanian Liga 1Dunarea Calarasi – AFC Hermannstadt1 or 21.42
15:30:00Romanian Liga 1Voluntari – Viitoral Constanta21.75
18:30:00Romanian Liga 1Iasi – SteauaX21.23
16:00:00Hungarian NB 1Debreceni VSC – MOL VidiX21.38
14:00:00Cypriot Division 1Pafos FC – Enosis Neon Paralimni1X1.19
15:00:00Cypriot Division 1Omonia Nicosia – Anorthosis FamagustaUnder 3.51.25
16:00:00Cypriot Division 1Nea Salamina – AEL LimassolX21.25
10:30:00Spanish Seg. B Gr.1Real Valladolid B – FuenlabradaX21.35
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Atletico Madrid B – Deportivo Fabril1X1.20
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1UD Las Palmas Atletico – San Sebastian Reyes1 or 21.35
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Unionistas CF – Salmantino1 or 21.35
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Sadcf Internacional De Madrid Dsl – Celta Vigo B1 or 21.32
15:30:00Spanish Seg. B Gr.1Club Rápido de Bouzas – Union Adarve Barrio del PilarUnder 3.51.17
15:30:00Spanish Seg. B Gr.1Navalcarnero – PonferradinaX21.32
16:00:00Spanish Seg. B Gr.1Cultural Leonesa – Real Burgos CFOver 1.51.38
16:00:00Spanish Seg. B Gr.1Pontevedra – Coruxo1X1.20
18:00:00Spanish Seg. B Gr.1Real Madrid Castilla – Guijuelo1X1.16
11:00:00Spanish Seg. B Gr.2Sporting Gijon B – CD Calahorra1X1.20
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2Racing Santander – Gimnastica Torrelavega11.24
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2Izarra – Amorebieta1X1.22
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2Mirandes – SD GernikaOver 1.51.30
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2Barakaldo – Athletic Bilbao BUnder 3.51.18
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2UP Langreo – Union IrunUnder 3.51.21
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3CD Ebro – Villarreal BX21.30
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3Atlético Levante – Barcelona B1 or 21.32
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3Espanyol B – UE Olot1X1.20
15:30:00Spanish Seg. B Gr.3CD Teruel – Ontinyent1 or 21.35
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3Badalona – Peralada1X1.16
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3Lleida – Sabadell1X1.20
16:30:00Spanish Seg. B Gr.3CD Castellon – Alcoyano1 or 21.35
17:00:00Spanish Seg. B Gr.3Hercules – SD EjeaOver 1.51.44
10:30:00Spanish Seg. B Gr.4Almeria B – Villanovense1 or 21.32
11:00:00Spanish Seg. B Gr.4UD Melilla – Sevilla AtleticoOver 1.51.39
11:00:00Spanish Seg. B Gr.4Granada CF B – San Fernando1 or 21.38
11:00:00Spanish Seg. B Gr.4Cartagena – UD Ibiza1X1.14
11:00:00Spanish Seg. B Gr.4UCAM Murcia – Real Murcia1 or 21.35
11:00:00Spanish Seg. B Gr.4Malaga B – Atletico SanluquenoX21.32
11:00:00Spanish Seg. B Gr.4Jumilla – CD Badajoz1 or 21.35
16:00:00Spanish Seg. B Gr.4CF Talavera de la Reina – Recreativo HuelvaX21.38
16:00:00Spanish Seg. B Gr.4Real Balompedica Linense – Marbella1X1.20
16:00:00Spanish Seg. B Gr.4Don Benito – CD EL Ejido 2012Under 3.51.18
13:45:00French Div. 1 W.Rodez Aveyron W. – Paris SG W.21.04
13:30:00Swiss Challenge LeagueChiasso – KriensX21.48
15:00:00Swiss Challenge LeagueRapperswil-Jona – WilX21.42
12:00:00German 3. LigaKarlsruhe – 1860 Munich1X1.20
13:00:00German 3. LigaKaiserslautern – SV Wehen Wiesbaden1 or 21.27
06:00:00Australian A-LeagueSydney FC Youth – Melbourne Victory1X1.28
08:00:00Australian A-LeaguePerth Glory – Central Coast MarinersOver 1.51.18
09:30:00Austrian 1st DivisionSC Wiener Neustadt – Floridsdorfer ACUnder 3.51.33
09:30:00Austrian 1st DivisionFC Juniors OO – RiedX21.22
12:00:00Polish 2 LigaRozwoj Katowice – Blekitni Stargard Szczecinski1 or 21.28
12:00:00Polish 2 LigaGryf Wejherowo – Resovia RzeszowUnder 3.51.34
13:15:00Egyptian Pr. LeagueMisr Lel Makasa – ENPPI1 or 21.40
15:30:00Egyptian Pr. LeagueAl Ittihad Al Sakandary – Talaea El Gaish1 or 21.44
18:00:00Egyptian Pr. LeagueEl-Entag El-Harby – Al MasryX21.32
14:00:00Moroccan GNF ICayb Club Athletic Youssoufia Berrechid – RSB BerkaneX21.30
14:00:00Moroccan GNF IMouloudia Oujda – Mat Maghrib Association Tetouan1 or 21.35
16:00:00Moroccan GNF IRapide Oued Zem – Dhj Difaa Hassani JdidiX21.35
13:00:00Tunisian Ligue 1US Monastirienne – ES Metlaoui1X1.25
13:00:00Tunisian Ligue 1Jeunesse Sportive Kairouanaise – US Ben Guerdane1 or 21.36
13:00:00Tunisian Ligue 1Stade Gabesien – Esperance Sportive TunisX21.22
13:00:00Tunisian Ligue 1Hammam Lif – US TataouineX21.41
16:00:00Peruvian PrimeraAcademia Cantolao – UTC de Cajamarca1X1.16
18:15:00Peruvian PrimeraUnion Comercio – Sport Boys Association1X1.18
20:30:00Peruvian PrimeraEM Deportivo Binacional – Alianza Lima1X1.22
20:30:00Peruvian PrimeraUniversitario de Deportes – Comerciantes UnidosOver 1.51.23
20:30:00Peruvian PrimeraAyacucho – Real GarcilasoX21.43
20:30:00Peruvian PrimeraDeportivo San Martin – FBC Melgar1 or 21.32
20:30:00Chilean PrimeraUniversidad Catolica – O’Higgins1X1.21
20:30:00Chilean PrimeraUniversidad Concepcion – San Luis QuillotaOver 1.51.23
20:30:00Chilean PrimeraUniversidad de Chile – Deportes IquiqueOver 1.51.24
12:30:00Czech 2. LigaMas Taborsko – FK Varnsdorf1 or 21.31
16:00:00Czech 2. LigaCeske Budejovice – Viktoria Zizkov11.23
12:00:00Hungarian NB 2Nyiregyhaza Spartacus FC – Soroksar1 or 21.28
12:00:00Hungarian NB 2Kaposvári Rákóczi – Dorogi FC1X1.19
12:00:00Hungarian NB 2Monori SE – ZalaegerszegiX21.19
12:00:00Hungarian NB 2Duna Aszfalt TVSE – DunakanyarUnder 3.51.19
12:00:00Hungarian NB 2Gyori Eto FC – Kazincbaricika BSC1 or 21.27
16:00:00Hungarian NB 2Vasas Budapest – Cegledi Vse1X1.20
16:00:00Hungarian NB 2BGSZ Siofok – BudaorsiX21.32
16:00:00Hungarian NB 2Csakvari – MosonmagyarovarOver 1.51.19
16:00:00Hungarian NB 2Balmazújvárosi – Budafoki MTE1X1.18
10:30:00Turkish Lig 1Denizlispor – Giresunspor1X1.25
13:00:00Turkish Lig 1Adana Demirspor – Adanaspor1X1.18
13:00:00Turkish Lig 1Gazisehir Gaziantep FK – Boluspor1 or 21.30
16:00:00Turkish Lig 1Altinordu – Afjet Afyonspor1 or 21.30
08:30:00Indian League 1Real Kashmir FC – Indian Arrows1X1.15
11:30:00Indian League 1Mohun Bagan AC – Churchill Brothers1X1.15
15:30:00UAE Premier LeagueAl Wasl – Ajman1X1.23
16:40:00Saudi Arabian Pro LeagueAl Ittihad Jeddah – Al Ahli JeddahX21.25
20:00:00Argentinian Primera B NacionalClub Almagro – Atlético de Rafaela1X1.18
20:00:00Argentinian Primera B NacionalCA Platense – Olimpo1X1.16
20:00:00Argentinian Primera B NacionalGimnasia Y Esgrima Jujuy – Quilmes ACUnder 3.51.11
20:30:00Argentinian Primera B NacionalGimnasia y Esgrima Mendoza – Guillermo Brown1X1.15
22:00:00Argentinian Primera B NacionalInstituto AC Cordoba – Deportivo Moron1X1.18
22:05:00Argentinian Primera B NacionalVilla Dalmine – Nueva ChicagoUnder 3.51.11
23:00:00Argentinian Primera B NacionalCA Agropecuario – Ferro Carril Oeste1X1.18
22:15:00Colombian Primera AJunior FC – Rionegro ÁguilasOver 1.51.54
14:30:00Bahraini Pr. LeagueEast Riffa – Al-ShabbabUnder 3.51.33
14:30:00Bahraini Pr. LeagueManama Club – AL Badii1X1.20
14:30:00Bahraini Pr. LeagueAl-Najma Manama – Al Hidd1 or 21.27
17:00:00Bahraini Pr. LeagueAl Hala – Al-RiffaX21.16
17:00:00Bahraini Pr. LeagueAl Muharraq – MalkiyaOver 1.51.16
21:00:00Paraguayan PrimeraDeportivo Capiata – Nacional Asuncion1 or 21.32
23:00:00Paraguayan PrimeraIndependiente FBC – Deportivo Santani1 or 21.33
12:00:00Bosnian Premijer LigaSiroki Brijeg – Gosk GabelaOver 1.51.27
12:00:00Bosnian Premijer LigaRadnik Bijeljina – Sloboda Tuzla1 or 21.32
14:00:00Bosnian Premijer LigaSarajevo – Zvijezda 0911.26
16:00:00Serbian Super LigaPartizan Belgrade – Dinamo VranjeOver 3.51.88
20:00:00Venezuelan PrimeraDeportivo La Guaira – Deportivo Lara1 or 21.27
13:30:00Romanian Liga 2Universitatea Cluj – BalotestiOver 2.51.19
10:00:00Armenian Premier LeagueGandzasar Kapan – FC LoriX21.38
11:00:00Armenian Premier LeagueFC Pyunik Yerevan – Ararat Yerevan1X1.15
13:00:00Azerbaijani Premyer LiqasiSabayil – Neftchi21.56
15:00:00Azerbaijani Premyer LiqasiZira – FK SumgayitX21.35
19:00:00World Cup W. U17Ghana W. U17 – Mexico W. U17Under 3.51.45
22:00:00World Cup W. U17Germany W. U17 – Canada W. U17Over 2.51.47
13:00:00Maltese Pr. LeaguePieta Hotspurs – Tarxien RainbowsX21.38
15:00:00Maltese Pr. LeagueQormi FC – Hibernians FC Paola21.27
12:00:00Macedonian 1. MFLFK Renova – Akademija Pandev1X1.17
12:00:00Macedonian 1. MFLFK Rabotnicki Skopje – Gjorce Petrov1X1.18
12:00:00Macedonian 1. MFLKF Shkupi Skopje – FK BelasicaOver 1.51.34
12:00:00Macedonian 1. MFLSileks Kratovo – Vardar SkopjeX21.30
12:00:00Macedonian 1. MFLPobeda Junior – Skendija Tetovo21.58
08:30:00Indonesian Liga 1PSM Makassar – Bali UnitedOver 1.51.18
11:30:00Iranian Pro LeaguePersepolis – Tractor Sazi1X1.19
12:15:00Iranian Pro LeaguePadideh Mashhad – SaiPa Karadj1 or 21.40
14:05:00Iranian Pro LeagueEsteghlal Khuzestan – Esteghlal21.82
19:00:00Bolivian Profesional LigaUniversitario de Sucre – Nacional Potosi1 or 21.32
20:00:00Bolivian Profesional LigaBolivar – The StrongestUnder 3.51.50
21:15:00Bolivian Profesional LigaClub Aurora – Blooming1X1.22
23:30:00Bolivian Profesional LigaOriente Petrolero – Guabira Montero1X1.24
13:30:00Italian Serie DGS Arconatese 1926 – Stresa Sportiva1X1.24
13:30:00Italian Serie DBorgosesia – SavonaX21.27
13:30:00Italian Serie DAC Bra – Pro Dronero1X1.22
13:30:00Italian Serie DCasale – Fezzanese1X1.22
13:30:00Italian Serie DCaratese – LavagneseUnder 3.51.28
13:30:00Italian Serie DUS Inveruno – Chieri1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DLigorna 1922 – BusteseUnder 3.51.36
13:30:00Italian Serie DSestri Levante – SanremeseX21.28
13:30:00Italian Serie DCaronnese – Ambrosiana1X1.16
13:30:00Italian Serie DUSD Caravaggio – Legnago1X1.20
13:30:00Italian Serie DDarfo Boario – ComoX21.27
13:30:00Italian Serie DPro Sesto – CiseranoOver 1.51.15
13:30:00Italian Serie DAC Rezzato – San PietroOver 1.51.12
13:30:00Italian Serie DVillafranca – Villa Dalme CalcioX21.38
13:30:00Italian Serie DVirtus Bergamo – Scanzorosciate Calcio1X1.18
13:30:00Italian Serie DUSD 1913 Seregno Calcio – AC MantovaX21.24
13:30:00Italian Serie DASD Cartigliano – ASC St Georgen1X1.22
13:30:00Italian Serie DCampodarsego – Polisportiva Tamai1X1.15
13:30:00Italian Serie DASD Cjarlins Muzane – Chioggia1X1.22
13:30:00Italian Serie DAC Delta Calcio Rovigo – USD Adriese 1906X21.32
13:30:00Italian Serie DEste – Union Feltre ASD1X1.24
13:30:00Italian Serie DCalcio San Dona – Chions 19721 or 21.28
13:30:00Italian Serie DTrento Calcio 1921 – Union ArzignanochiampoX21.24
13:30:00Italian Serie DVirtus Bolzano – US Levico Terme1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DASD Axys Zola – Mezzolara1 or 21.30
13:30:00Italian Serie DUSD Classe – San Marino Calcio1 or 21.30
13:30:00Italian Serie DFiorenzuola – Adrense 19091X1.16
13:30:00Italian Serie DAC Crema – US Pergolettese1 or 21.30
13:30:00Italian Serie DPavia – ModenaX21.38
13:30:00Italian Serie DScandicci – San Donato Tavarnelle1 or 21.32
13:30:00Italian Serie DUC Sinalunghese – SangiovanneseX21.27
13:30:00Italian Serie DEsperia Viareggio – Bastia Calcio1 or 21.30
13:30:00Italian Serie DGhivizzano Borgoamozzano – US Pianese1X1.24
13:30:00Italian Serie DFC Francavilla – A.C. Sangiustese1 or 21.30
13:30:00Italian Serie DASD Montegiorgio Calcio – ASD Pineto CalcioX21.35
13:30:00Italian Serie DOlympia Agnonese – Jesina1 or 21.30
13:30:00Italian Serie DCastelfidardo – ASD SavignaneseX21.30
13:30:00Italian Serie DAprilia – ASD Lanusei Calcio1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DSS Cassino – Latina1 or 21.30
13:30:00Italian Serie DSC Castiadas – Virtus Flaminia1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DMonterosi FC – Latte Dolce Calcio1X1.27
13:30:00Italian Serie DOstia Mare – AvellinoX21.35
13:30:00Italian Serie DBudoni – ASD Anziolavinio1X1.15
13:30:00Italian Serie DASD Vis Artena – SFF Atletico1 or 21.27
13:30:00Italian Serie DFrancavilla 1931 – AZ PicernoX21.28
13:30:00Italian Serie DGelbison Vallo DL – PomiglianoOver 1.51.21
13:30:00Italian Serie DUS Citta di Fasano – SavoiaUnder 3.51.36
13:30:00Italian Serie DTeam Altamura – Audace CerignolaX21.38
13:30:00Italian Serie DUS Castrovillari – Marsala1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DLocri – AP Turris CalcioX21.30
13:30:00Italian Serie DAsg Nocerina – Rotonda11.32
13:30:00Italian Serie DPortici 1906 – A.s.d. Sancataldese Calcio1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DTroina – RoccellaUnder 3.51.32
13:30:00Italian Serie DGela – BariX21.18
13:30:00Italian Serie DCitta Di Messina – ASD CittanoveseX21.38
13:30:00Italian Serie DNardo Calcio – SS Taranto 1927X21.40
14:00:00Italian Serie DSarnese – Real Hyria NolaUnder 3.51.39
14:00:00Italian Serie DUS Palmese 1912 – MessinaUnder 3.51.31
15:00:00Italian Serie DFidelis Andria – ASD Citta Di GragnanoOver 1.51.21
15:30:00Italian Serie DGravina – Bitonto1 or 21.28
17:00:00Guatemalan Liga NacionalSiquinala FC – Coban Imperial1 or 21.33
17:00:00Guatemalan Liga NacionalXelaju – CSD MunicipalOver 1.51.32
17:00:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Sanarate FC – Deportivo GuastatoyaX21.26
17:00:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Malacateco – Antigua GFC1X1.27
17:00:00Guatemalan Liga NacionalComunicaciones – Deportivo Iztapa1X1.17
17:00:00Guatemalan Liga NacionalCD Chiantla – Petapa1 or 21.30
09:00:00Russian Youth LeagueZenit St Petersburg Youth – FK Rostov Youth1X1.27
09:00:00Russian Youth LeagueFK Krasnodar Youth – Arsenal Tula Youth1X1.22
11:35:00Chinese FA CupBeijing Gouan – Shandong Luneng1X1.23
13:00:00German BayernligaASV Vach – Wurzburger Kickers IIX21.32
14:00:00German BayernligaSV Türkgucu-Ataspor Munchen – 1860 Munich IIOver 1.51.19
12:00:00German Bundesliga W.Hoffenheim W. – Duisburg W.11.31
13:00:00German Bundesliga W.Sand W. – Wolfsburg W.21.13
13:00:00German Bundesliga W.Turbine Potsdam W. – Bayer 04 Leverkusen W.Over 2.51.31
13:00:00German Bundesliga W.Bayern Munich W. – Werder Bremen W.Over 3.51.60
22:00:00Honduran Liga NacionalCD Platense – MotaguaX21.41
14:00:00Luxembourg Division 1Victoria Rosport – F91 Dudelange21.23
14:00:00Luxembourg Division 1RM Hamm Benfica – CS Fola EschX21.17
15:00:00Luxembourg Division 1US Hostert – US Mondorf-Les-BainsX21.38
15:00:00Luxembourg Division 1US Rumelange – CS PetangeX21.35
15:00:00Luxembourg Division 1Etzella Ettelbruck – Una Strassen1X1.27
15:00:00Luxembourg Division 1Jeunesse Esch – Differdange 03Under 3.51.46
15:00:00Luxembourg Division 1Progres Niedercorn – Racing FC Union LuxembourgOver 1.51.14
10:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupBodrum Belediyesi Bodrumspor – Sakaryaspor1 or 21.28
10:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAdana Demirspor – Sancaktepe Belediye SporX21.15
10:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupInegölspor – GumushanesporUnder 3.51.21
10:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupEyupspor – Nigde Anadolu Fk1 or 21.30
10:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupKastamonuspor – ManisasporOver 3.51.57
10:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupPendikspor – Menemen BelediyesporX21.35
10:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupEtimesgut Belediyespor – Fethiyespor1X1.24
10:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupA. Selcukluspor – Fatih KaragümrükX21.23
10:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupKirklarelispor – Sivas 4 Eylül Belediyespor1 or 21.30
10:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupManisa Buyuksehir Belediyespor – Tuzlaspor1 or 21.30
10:30:00Turkish Lig 3 Group 1Sile Yildizspor – Tire 1922 Spor1 or 21.28
10:00:00Turkish Lig 3 Group 2Pazarspor – Kasimpasa EroksporX21.38
10:00:00Turkish Lig 3 Group 2Yeni Orduspor SK – Karsiyaka11.30
10:00:00Turkish Lig 3 Group 3Idare Genclik – Corum Belediyespor1X1.20
10:30:00Turkish Lig 3 Group 3Serik Belediyespor – 1461 Trabzon1X1.18
10:30:00Turkish Lig 3 Group 3Halide Edip Adivarspor – CizresporUnder 3.51.16
10:30:00Turkish Lig 3 Group 3Bucaspor – Fatsa BelediyesporUnder 3.51.20
12:30:00German Regionall. NortheastBischofswerdaer FV 08 – Chemnitz21.30
12:30:00German Regionall. NortheastUnion Fürstenwalde – Germania Halberstadt1 or 21.25
12:30:00German Regionall. NortheastViktoria Berlin – Berliner AK 07X21.35
13:00:00German Regionall. SouthwestFSV Mainz 05 II – TSG Balingen 18481 or 21.30
12:30:00English Super League W.Arsenal W. – Brighton & Hove W.Over 3.51.53
14:00:00English Super League W.Reading W. – Everton W.Over 2.51.39
14:00:00English Super League W.Liverpool W. – Birmingham City W.X21.39
15:00:00English Super League W.Yeovil Town W. – Manchester City W.21.02
15:00:00English Super League W.West Ham W. – Bristol Academy W.Under 3.51.34
10:00:00Czech Liga U21FK Teplice – Mlada Boleslav1 or 21.24
10:00:00Czech Liga U21Bohemians 1905 – Sparta Prague21.45
10:00:00Czech Liga U21Fotbal Trinec – Fastav ZlinX21.27
10:00:00Czech Liga U21Slovacko – Banik Ostrava1X1.24
10:00:00Czech Liga U21Vysocina Jihlava – FC Zbrojovka BrnoX21.40
05:00:00Japanese J-League 3Cerezo Osaka – Kataller Toyama1X1.18
05:00:00Japanese J-League 3Gamba Osaka – Giravanz KitakyushuOver 1.51.24
20:00:00Argentinian Primera B MetroAlmirante Brown – CA AcassusoUnder 3.51.11
20:00:00Argentinian Primera B MetroCA All Boys Santa Rosa – Estudiantes1 or 21.27
20:00:00Argentinian Primera B MetroCA San Miguel – Talleres de Remedios de Escalada1 or 21.35
13:30:00Italian Serie C Girone ACarrarese – PisaUnder 3.51.23
13:30:00Italian Serie C Girone APontedera – Arzachena1X1.14
13:30:00Italian Serie C Girone ANovara – Gozzano1X1.22
15:30:00Italian Serie C Girone APro Vercelli – Juventus U23Over 1.51.37
15:30:00Italian Serie C Girone AOlbia 1905 – Pistoiese1 or 21.32
15:30:00Italian Serie C Girone APiacenza – ArezzoUnder 3.51.18
15:30:00Italian Serie C Girone AAlbissola – Pro PiacenzaX21.30
15:30:00Italian Serie C Girone APro Patria – Lucchese1 or 21.32
15:30:00Italian Serie C Girone ARobur Siena – Virtus EntellaX21.35
17:30:00Italian Serie C Girone AUS Alessandria Calcio – Cuneo1 or 21.30
13:30:00Italian Serie C Girone BFeralpisalo – Fano1X1.17
13:30:00Italian Serie C Girone BVicenza – Sudtirol1 or 21.32
13:30:00Italian Serie C Girone BRenate – GubbioX21.38
13:30:00Italian Serie C Girone BRimini Calcio – Virtus Vecomp VeronaUnder 3.51.18
13:30:00Italian Serie C Girone BSambenedettese – TriestinaX21.30
13:30:00Italian Serie C Girone BTeramo – Giana Erminio1 or 21.35
13:30:00Italian Serie C Girone BVIS Pesaro – FermanaX21.38
17:30:00Italian Serie C Girone BAlbinoleffe – Ravenna1 or 21.30
17:30:00Italian Serie C Girone BSSD Monza 1912 – Imolese Calcio1 or 21.30
14:00:00Indian Super LeagueJamshedpur – Chennaiyin FC1 or 21.35
08:00:00Turkish Super Lig U21Sivasspor U21 – Caykur Rizespor U211 or 21.25
10:00:00Turkish Super Lig U21Trabzonspor U21 – Fenerbahce U211 or 21.25
10:00:00Turkish Super Lig U21Kasimpasa U21 – Yeni Malatyaspor U211X1.18
10:00:00Turkish Super Lig U21Akhisar U21 – Bursaspor U211 or 21.27
08:00:00Turkish Lig 1 U21Denizlispor U21 – Giresunspor U211X1.20
10:45:00Australian W-LeaguePerth Glory W. – Melbourne City W.X21.40
11:00:00Portuguese Campeonato de PortugalMaritimo Madeira B – Amarante FCUnder 3.51.18
11:00:00Polish 3 Liga Gr.1Legionovia Legionowo – Legia II Warszawa1X1.23
10:00:00Polish 3 Liga Gr.2Pogon Szczecin II – WDA Swiecie1X1.22
13:45:00Swedish Allsvenskan PlayoffsIF Brommapojkarna – AFC Eskilstuna1 or 21.40
15:00:00Norwegian Eliteserien PlayoffsSogndal – Ullensaker/Kisa1X1.27
15:00:00Norwegian Eliteserien PlayoffsAalesund – Nest-SotraOver 1.51.20
11:00:00Portuguese League U23CD Cova da Piedade U23 – CD Aves U23X21.15
18:00:00Davis CupDavis Cup 201821.15
07:30:00Turkey ITFEdris Fetisleam – Dante Gennaro21.40
17:00:00Andria ChallengerUgo Humbert – Filippo Baldi11.47
08:00:00Sharm El Sheikh ITFAnna Pribylova – Arina Gabriela Vasilescu11.61
10:00:00Czech Republic ITFTomas Machac – Jiri Lehecka11.09
07:30:00Antalya ITFKirsten-Andrea Weedon – Ayla Aksu21.17