Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 25 Mai 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
17:00:00Italian Serie AFrosinone – Chievo1 or 21.28
19:30:00Italian Serie ABologna – NapoliX21.27
18:00:00Swiss Super LeagueFC Basel – Neuchatel Xamax11.21
18:00:00Swiss Super LeagueLugano – GrasshopperOver 2.51.34
18:00:00Swiss Super LeagueSion – FC Thun1 or 21.28
18:00:00Swiss Super LeagueYoung Boys – Luzern1X1.25
18:00:00Swiss Super LeagueZurich – St GallenUnder 3.51.87
20:00:00Italian Serie BBenevento – Cittadella1X1.23
15:00:00Spanish Liga SegundaCF Rayo Majadahonda – Cordoba11.26
17:00:00Spanish Liga SegundaSporting Gijon – Albacete Balompie1 or 21.35
17:00:00Spanish Liga SegundaOsasuna – Las Palmas1 or 21.35
16:00:00Austrian BundesligaRapid Vienna – Altach1X1.26
16:00:00Austrian BundesligaWacker Innsbruck – SV Mattersburg1X1.18
16:00:00Austrian BundesligaHartberg – Admira Wacker1X1.26
17:00:00Turkish Super LigKonyaspor – Akhisar Bld SporOver 1.51.17
20:00:00Spanish Copa del ReyBarcelona – Valencia1X1.20
19:00:00German DFB CupRB Leipzig – Bayern Munich21.58
15:00:00Scottish FA CupHeart of Midlothian – Celtic21.35
16:00:00Danish SuperligaCopenhagen – FC NordsjaellandOver 1.51.09
16:00:00Danish SuperligaFC Midtjylland – EsbjergUnder 3.51.71
16:00:00Danish SuperligaOdense BK – Brondby IF1 or 21.28
17:15:00Portuguese CupSporting Lisbon – PortoX21.32
15:00:00Swedish AllsvenskanHäcken – IFK GoteborgUnder 3.51.31
15:00:00Swedish AllsvenskanMalmö FF – AFC Eskilstuna11.22
17:00:00Swedish AllsvenskanHelsingborgs IF – Falkenbergs FF1X1.22
15:00:00Finnish VeikkausliigaHIFK – Inter TurkuX21.27
15:00:00Finnish VeikkausliigaRovaniemi – SJKX21.41
17:00:00Norwegian EliteserienVålerenga – Lillestrøm SKOver 1.51.25
20:00:00Brazilian Serie ABotafogo – Palmeiras21.45
23:00:00Brazilian Serie AGremio RS – Atletico Mineiro1X1.16
16:00:00Czech 1. LigaBohemians 1905 – SFC OpavaOver 1.51.34
16:00:00Czech 1. Liga1 FK Pribram – Dukla PrahaOver 1.51.17
16:00:00Czech 1. Liga1 FC Slovacko – Karvina11.35
14:30:00Norwegian Division 1Ullensaker/Kisa – Ham-Kam1X1.25
14:30:00Norwegian Division 1Tromsdalen – KFUM OsloX21.37
15:00:00Swedish SuperettanHalmstads – Degerfors IF1X1.23
15:00:00Swedish SuperettanSyrianska FC – IF BrommapojkarnaX21.44
15:00:00Swedish SuperettanIK Frej Taby – VarbergsX21.23
17:00:00Swedish SuperettanJönköpings Södra – BrageUnder 3.51.27
15:00:00Finnish YkkonenJaro – Haka Valkeakoski Am.1 or 21.27
15:00:00Finnish YkkonenAC Kajaani – KTPX21.35
15:00:00Finnish YkkonenAC Oulu – TPS TurkuUnder 3.51.23
15:00:00Finnish YkkonenMusa Pori – MyPa Myllykoski1X1.13
06:00:00Japanese J-LeagueSapporo – Gamba OsakaUnder 3.51.36
06:00:00Japanese J-LeagueShimizu S-Pulse – Vegalta Sendai1 or 21.38
07:00:00Japanese J-LeagueCerezo Osaka – FC TokyoX21.38
02:00:00United States MLSReal Salt Lake – Atlanta United1 or 21.32
03:30:00United States MLSLos Angeles FC – Montreal Impact11.35
20:30:00United States MLSChicago Fire – New York City FC1 or 21.30
17:00:00Icelandic ÚrvalsdeildKopavogs – Grindavik1 or 21.28
17:30:00Icelandic ÚrvalsdeildKA Akureyri – IBV VestmannaeyjarOver 1.51.25
19:00:00Icelandic ÚrvalsdeildVikingur Reykjavik – KR ReykjavikX21.20
14:30:00World Cup U20Portugal U20 – South Korea U2011.33
17:00:00World Cup U20Panama U20 – Mali U2021.68
17:00:00World Cup U20France U20 – Saudi Arabia U20Over 2.51.53
19:30:00World Cup U20Argentina U20 – South Africa U20Over 1.51.23
15:00:00Ukrainian Premier LeagueDesna Chernigov – Arsenal Kiev1 or 21.35
15:00:00Ukrainian Premier LeagueKarpaty Lviv – Olimpik Donetsk1 or 21.32
15:00:00Ukrainian Premier LeagueVorskla Poltava – Chornomorets Odessa1 or 21.35
19:00:00Croatian 1. HNLNK Slaven Belupo – RijekaX21.35
12:45:00Danish Division 1Silkeborg IF – LFA Nykobing11.32
12:45:00Danish Division 1Fredericia – Hvidovre IFUnder 3.51.42
12:45:00Danish Division 1FC Helsingør – Lyngby BKX21.32
12:45:00Danish Division 1Næstved BK – Thisted11.33
12:45:00Danish Division 1HB Køge – FC RoskildeUnder 3.51.67
12:45:00Danish Division 1Viborg – Fremad Amager1X1.20
15:00:00English League 2Newport – TranmereX21.40
14:45:00Slovenian 1. SNLDomzale – MariborX21.30
16:55:00Slovenian 1. SNLRudar Velenje – NK Triglav1X1.16
16:55:00Slovenian 1. SNLNK Krsko – ND GoricaX21.35
16:55:00Slovenian 1. SNLNŠ Mura – NK CeljeUnder 3.51.29
16:55:00Slovenian 1. SNLNK Aluminij – Olimpija LjubljanaX21.15
05:00:00Japanese CupTochigi Uva FC – Vanraure HachnoheX21.25
05:00:00Japanese CupMatsue City FC – Kamatamare Sanuki21.47
05:00:00Japanese CupHonda Lock – Tokushima CelesteOver 1.51.17
05:00:00Japanese CupMio Biwako Shiga – FC OsakaX21.25
17:00:00Spanish Segunda BReal Madrid Castilla – Cartagena1 or 21.25
18:00:00Spanish Segunda BCD Badajoz – UD Logrones1 or 21.27
18:00:00Israeli Premier LeagueMaccabi Netanya – Maccabi HaifaX21.30
18:00:00Israeli Premier LeagueHapoel Beer Sheva – Maccabi Tel-AvivX21.32
18:00:00Israeli Premier LeagueBnei Yehuda – Hapoel Hadera1X1.13
18:00:00Romanian CupAstra Giurgiu – Viitoral ConstantaX21.35
21:00:00Ecuadorian Serie AFuerza Amarilla SC – Liga Deportiva Universitaria21.48
23:15:00Ecuadorian Serie AEl Nacional – MacaraX21.33
19:00:00Uruguayan PrimeraRampla Juniors – Nacional MontevideoX21.19
19:00:00Uruguayan PrimeraDefensor Sporting – Atletico Fenix MontevideoX21.28
19:00:00Uruguayan PrimeraJuventud de Las Piedras – River Plate MontevideoUnder 3.51.37
18:30:00Hungarian CupBudapest Honved – MOL VidiX21.22
14:15:00Belarusian Vysshaya LigaFC Minsk – Gorodeya1 or 21.25
16:15:00Belarusian Vysshaya LigaSlavia Mozyr – Torpedo Maz Minsk1X1.20
18:45:00Belarusian Vysshaya LigaDinamo Brest – Neman GrodnoOver 1.51.30
08:30:00Chinese Super LeagueBeijing Renhe – Tianjin TedaX21.40
12:35:00Chinese Super LeagueHebei China Fortune FC – Jiangsu SuningX21.38
12:35:00Chinese Super LeagueWuhan Zall – Tianjin Quanjian1X1.28
19:30:00Irish Division 1Longford Town – AthloneOver 1.51.18
06:00:00Japanese J-League 2Kyoto – Renofa YamaguchiUnder 3.51.28
06:00:00Japanese J-League 2V-Varen Nagasaki – Tokushima VortisX21.40
07:00:00Japanese J-League 2Tokyo Verdy – JEF United Chiba1 or 21.33
08:00:00Japanese J-League 2Ventforet Kofu – Yokohama FCUnder 3.51.21
09:00:00Japanese J-League 2Ehime – Mito HollyhockX21.26
11:30:00Japanese J-League 2Ryukyu – Niigata AlbirexX21.36
02:00:00Peruvian PrimeraUniversidad Cesar Vallejo – Carlos Mannucci1X1.21
17:30:00Peruvian PrimeraSporting Cristal – FBC Melgar1X1.19
21:30:00Peruvian PrimeraAyacucho – Universitario de Deportes1X1.23
23:45:00Peruvian PrimeraAcademia Cantolao – Deportivo San Martin1X1.25
11:00:00Russian Division 1Sibir Novosibirsk – Krasnodar-21 or 21.30
13:00:00Russian Division 1Rotor Volgograd – Chertanovo1 or 21.30
13:00:00Russian Division 1Shinnik Yaroslavl – Avangard Kursk1 or 21.32
13:00:00Russian Division 1Fakel Voronezh – Tom TomskUnder 3.51.18
13:00:00Russian Division 1Baltika Kaliningrad – FC Tyumen11.32
13:00:00Russian Division 1FC Khimki – Luch-Energia Vladivostok1X1.17
13:00:00Russian Division 1FC Tambov – Zenit-2 St. Petersburg11.23
13:00:00Russian Division 1Spartak-2 Moscow – FC SochiX21.28
13:00:00Russian Division 1Torpedo Armavir – SKA-KhabarovskX21.30
13:00:00Russian Division 1FC Nizhny Novgorod – Mordovia Saransk11.28
09:00:00S. Korean K-LeaguePohang Steelers – FC SeoulX21.38
11:00:00S. Korean K-LeagueGangwon – Jeju United1 or 21.35
11:00:00S. Korean K-LeagueSeongnam Ilhwa – Ulsan HyundaiX21.30
14:00:00Italian PrimaveraSassuolo U19 – Genoa1 or 21.20
14:00:00Italian PrimaveraSampdoria U19 – Chievo VeronaX21.35
15:00:00Brazilian Serie BCoritiba PR – Cuiaba Esporte Clube1X1.16
20:30:00Brazilian Serie BSão Bento SP – Oeste1 or 21.28
20:30:00Brazilian Serie BPonte Preta – ParanaUnder 3.51.14
23:00:00Brazilian Serie BOperario PR – Botafogo SP1 or 21.30
23:00:00Brazilian Serie BBrasil De Pelotas RS – America MineiroX21.32
19:45:00Chilean PrimeraAntofagasta – Union La Calera1 or 21.33
14:00:00Czech 2. LigaTrinec – Ceske Budejovice1X1.26
14:00:00Czech 2. LigaBaník Sokolov – Usti Nad Labem1 or 21.30
14:00:00Czech 2. LigaFC Sellier & Bellot Vlasim – 1.SK ProstejovUnder 3.51.39
14:00:00Czech 2. LigaVysocina Jihlava – Zbrojovka BrnoUnder 3.51.51
14:00:00Czech 2. LigaFK Varnsdorf – 1. SC Znojmo1X1.32
14:00:00Czech 2. LigaVitkovice – FK PardubiceX21.37
14:00:00Czech 2. LigaMFk Chrudim – Viktoria Zizkov21.44
14:00:00Czech 2. LigaFC Hradec Kralove – Mas TaborskoUnder 3.51.50
14:00:00S. African Pr. LeagueTshakhuma Tsha – Royal Eagles1 or 21.38
19:00:00UAE Premier LeagueShabab Al-Ahli Dubai FC – Al-Fujairah FC1X1.30
19:00:00UAE Premier LeagueEmirates Club – Sharjah1 or 21.24
19:00:00UAE Premier LeagueDibba Al Fujairah – Banni Yas1X1.24
20:35:00Argentinian Primera B NacionalSarmiento – Independiente Rivadavia1X1.15
23:00:00Colombian Primera AMillonarios – Deportivo PastoOver 1.51.35
13:00:00Friendly Intls. W.England W. – Denmark W.11.25
15:00:00Friendly Intls. W.France W. – Thailand W.Over 3.51.95
20:00:00Venezuelan PrimeraZulia – Caracas1 or 21.25
14:00:00Estonian CupNarva Trans – Nõmme Kalju21.58
17:30:00Dutch Eredivisie PlayoffsRKC Waalwijk – Go Ahead Eagles1 or 21.30
19:45:00Dutch Eredivisie PlayoffsSparta Rotterdam – De Graafschap1X1.24
13:30:00Singaporean S-LeagueWarriors – HougangX21.25
13:30:00Singaporean S-LeagueTampines Rovers – Geylang International FCOver 1.51.18
11:00:00Vietnamese V-LeagueKhanh Hoa – QNK Quang Nam1 or 21.27
11:00:00Vietnamese V-LeagueDa Nang – Hoang Anh Gia Lai1X1.22
13:00:00Vietnamese V-LeagueTP Ho Chi Minh – Song Lam Nghe An1 or 21.28
09:00:00Romanian Liga 2CS Sportul Snagov – CS Aerostar BacauOver 1.51.16
09:00:00Romanian Liga 2Ripensia Timisoara – CS Juventus BucurestiUnder 3.51.34
09:00:00Romanian Liga 2FC Metaloglobus Bucuresti – Acs Energeticianul1 or 21.27
09:00:00Romanian Liga 2ACS Poli Timisoara – CS MioveniX21.35
09:00:00Romanian Liga 2Pandurii Targu Jiu – Politehnica Timisoara1X1.17
12:00:00Romanian Liga 2FC Chindia Targoviste – Luceafarul Oradea11.30
15:00:00Finnish Kakkonen Group AVJS – Pepo LappeenrantaX21.24
15:00:00Finnish Kakkonen Group AMipk Mikkeli – JäPS1 or 21.18
15:00:00Finnish Kakkonen Group AViikingit – Lahden Reipas1X1.23
15:00:00Finnish Kakkonen Group AJippo – Mikkelin PalloilijatX21.30
15:00:00Finnish Kakkonen Group BEspoo – FC Honka Akatemia1X1.23
15:00:00Finnish Kakkonen Group BTampereen Ilves II – EPS1X1.22
15:00:00Finnish Kakkonen Group CSC Kufu 98 – VifkOver 1.51.14
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Brattvåg – FredrikstadX21.33
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Byaasen Toppfotball – NardoX21.47
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Elverum – Odds BK 21X1.42
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Oppsal IF – Sotra SK1 or 21.26
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Asker – BaerumUnder 3.51.51
13:00:00Swedish Div. 1 NorraTeam TG FF – Karlslunds FF1 or 21.33
15:00:00Swedish Div. 1 NorraSylvia – Akropolis IFX21.22
15:00:00Swedish Div. 1 NorraKarlstad BK – Gefle IF1X1.18
15:00:00Swedish Div. 1 NorraSollentuna FK – ForwardUnder 3.51.39
15:00:00Swedish Div. 1 NorraBodens – Carlstad United21.35
12:00:00Swedish Div. 1 SödraLindome – Eskilsminne IFUnder 3.51.46
14:00:00Swedish Div. 1 SödraOskarshamns AIK – Lunds BK1X1.22
15:00:00Swedish Div. 1 SödraAtvidabergs FF – Tvååkers IF1 or 21.30
15:00:00Swedish Div. 1 SödraKristianstad – IFK VärnamoX21.24
15:00:00Swedish Div. 1 SödraUtsiktens – Oddevold1X1.28
15:00:00Swedish Div. 1 SödraAssyriska IK – Ljungskile SKX21.30
06:00:00Aus. NPL VictoriaGreen Gully Cavaliers – Altona Magic SC1 or 21.25
06:15:00Aus. NPL VictoriaAvondale Heights – Dandenong CityOver 1.51.10
08:30:00Aus. NPL VictoriaHume City – Dandenong Thunder1X1.20
14:00:00Latvian VirsligaFK Spartaks Jurmala – FS Metta LU1X1.19
09:30:00Aus. NPL NSWSutherland Sharks – Sydney OlympicX21.20
10:00:00Aus. NPL NSWSydney FC Youth – Hakoah1 or 21.25
10:00:00Aus. NPL NSWMt Druitt Town Rangers – Blacktown City FCX21.35
10:00:00Aus. NPL NSWMarconi Stallion – APIA Leichhardt TigersX21.20
13:00:00Moldovan Div. 1Dinamo Auto – Zimbru ChisinauUnder 3.51.26
15:00:00Moldovan Div. 1FC Codru Lazova – Speranta21.49
16:00:00Slovakian 2. Liga1. FC Tatran Prešov – Dukla Banska BystricaX21.30
16:00:00Slovakian 2. LigaLokomotiva Košice – Partizan Bardejov1X1.19
16:00:00Slovakian 2. LigaFK Poprad – PetrzalkaOver 2.51.49
16:00:00Slovakian 2. LigaKFC Komarno – Slavoj TrebisovOver 1.51.19
16:00:00Slovakian 2. LigaFC STK 1914 Šamorín – FK Pohronie21.53
16:00:00Slovakian 2. LigaMSK Zilina B – Tatran Liptovsky Mikulas1X1.22
16:00:00Slovakian 2. LigaOdeva Lipany – Inter Bratislava1 or 21.23
17:00:00Italian Super Cup Lega ProPordenone – Juve Stabia1 or 21.27
17:00:00Icelandic 1 DeildMagni – Fram Reykjavik21.59
13:45:00Uzbek PFLDinamo Samarqand – Qizilqum1X1.17
15:00:00Uzbek PFLMetallurg Bekabad – BunyodkorX21.37
15:00:00Malaysian Super LeagueSelangor PKNS – Petaling Jaya City1X1.23
15:00:00Malaysian Super LeaguePerak FA – Melaka1 or 21.24
06:00:00Aus. NPL ACTGungahlin United FC – Riverina Rhinos FCOver 3.51.45
13:00:00Austrian RegionalligaSVG Reichenau – FC Anif / Salzburg II21.47
15:30:00Austrian RegionalligaSKN St. Polten II – ParndorfUnder 3.51.63
15:30:00Austrian RegionalligaSV Wals-Grünau – FC KitzbühelX21.14
16:00:00Austrian RegionalligaFC Langenegg – FC Pinzgau SaalfeldenUnder 3.51.64
16:00:00Austrian RegionalligaSeekirchen – Dornbirn21.56
16:00:00Austrian RegionalligaAltach II – TSV St. Johann1 or 21.22
17:30:00Austrian RegionalligaLiebherr GAK – Wolfsberger AC AmateureOver 1.51.11
20:30:00Chilean Primera BLa Serena – Rangers Talca1 or 21.27
21:00:00Chilean Primera BMelipilla – Puerto MonttX21.30
22:00:00Chilean Primera BCobreloa – Deportes Magallanes11.34
08:30:00Chinese League 1Heilongjiang Lava Spring – Liaoning Hongyun1X1.24
12:30:00Chinese League 1Guangdong Southern Tigers – Shijiazhuang Ever Bright1X1.23
12:30:00Chinese League 1Beijing Konggu – Hangzhou Greentown1X1.25
12:30:00Chinese League 1Shanghai Shenxin – Xinjiang Tianshan1X1.23
12:30:00Chinese League 1Guizhou Zhicheng – Shaanxi Changan AthleticOver 1.51.24
12:35:00Chinese League 1Nantong Zhiyun – Sichuan AnnapurnaUnder 3.51.26
10:00:00Czech Liga U19Mlada Boleslav – FK PardubiceX21.38
10:00:00Czech Liga U19FC Hradec Kralove – 1 FK Pribram1X1.30
12:00:00Czech Liga U19Karvina – Vysocina Jihlava1X1.22
12:00:00Czech Liga U191 FC Slovacko – Dukla Praha1X1.19
13:00:00Czech Liga U19Ceske Budejovice – Fastav ZlinX21.38
12:00:00Danish Division 2Aarhus Fremad – RingkobingOver 1.51.19
12:00:00Danish Division 2Vejgaard B – Slagelse1 or 21.30
12:00:00Danish Division 2Tarup-Paarup – Odder1 or 21.28
12:00:00Danish Division 2Hillerød Fodbold – DalumUnder 3.51.44
12:00:00Danish Division 2Vanløse – MiddelfartX21.17
13:00:00Danish Division 2Jammerbugt – Hellerup IK1X1.19
13:00:00Danish Division 2FC Sydvest 05 – KjellerupOver 1.51.13
13:00:00Danish Division 2Frem – Marienlyst11.21
14:00:00Danish Division 2Kolding – Braband1 or 21.25
14:00:00Danish Division 2Bronshoj – B 93 CopenhagenUnder 3.51.59
11:00:00Estonian EsiliigaTallinna JK Legion – JK Welco ElekterOver 3.52.22
11:00:00Estonian EsiliigaJK Tallinna Kalev U21 – Rakvere JK Tarvas1X1.27
02:00:00Panamanian PrimeraCD Arabe Unido – Atletico Independiente1X1.23
09:00:00Russian Youth LeagueFK Krasnodar Youth – Rubin Kazan YouthOver 1.51.19
10:00:00Russian Youth LeagueZenit St Petersburg Youth – Yenisey YouthOver 1.51.15
10:00:00Russian Youth LeagueDinamo Moscow Youth – Arsenal Tula Youth1 or 21.25
10:00:00Russian Youth LeagueLokomotiv Moscow Youth – Ufa Youth11.24
11:00:00Russian Youth LeagueFC Orenburg Youth – Spartak Moscow Youth21.25
12:00:00Russian Youth LeagueCSKA Moscow Youth – Krylya Sovetov YouthOver 1.51.17
13:00:00Russian Youth LeagueAkhmat Grozny Youth – FK Rostov Youth1 or 21.25
11:45:00Thai Premier LeagueNakhon Ratchasima FC – Port FCX21.30
12:00:00Thai Premier LeagueTrat FC – Chiangrai United1 or 21.27
13:00:00Thai Premier LeagueChiangmai FC – Prachuap FCX21.27
14:00:00Thai Premier LeagueSuphanburi – PTT Rayong FC1X1.19
16:30:00Croatian 2. HNLHNK Sibenik – NK Dinamo Zagreb IIOver 1.51.28
16:30:00Croatian 2. HNLRadnik Sesvete – Varaždin1 or 21.22
16:30:00Croatian 2. HNLBijelo Brdo – Kustosija1X1.13
16:30:00Croatian 2. HNLNK Hrvatski Dragovoljac – NK Osijek II1 or 21.24
16:30:00Croatian 2. HNLLucko – Hajduk Split II1X1.19
16:30:00Croatian 2. HNLSolin – Dugopolje1 or 21.24
16:30:00Croatian 2. HNLMedimurje Cakovec – NK Zadar1X1.16
12:30:00Swe. Div. 2 Norra GötalandSävedalens IF – IFK Tidaholm1X1.17
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Aamaal – Grebbestads IF21.48
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Uddevalla – Vargarda IK1 or 21.18
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandNordvarmland FF – Örebro Syrianska IF21.40
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandSkiljebo SK – IFK LidingoX21.32
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKarlbergs BK – Kungsangens IF11.32
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandHudiksvalls Förenade FF – IFK Stocksund1 or 21.20
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandTaby FK – Kvarnsvedens IKOver 1.51.07
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandGottne IF – Friska Viljor FC1 or 21.22
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandAnundsjö IF – Skellefteå FF21.33
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandYtterhogdals – IFK TimråOver 1.51.06
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Umea – Piteå IF21.46
15:00:00Swe. Div. 2 NorrlandSandviks IK – IFK Luleå21.30
15:00:00Swe. Div. 2 NorrlandTaftea IK – IFK ÖstersundX21.15
13:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandMotala – FC Stockholm InternazionaleUnder 3.51.61
13:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandTyresö FF – IFK Aspudden-TellusX21.40
15:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandArameiska-Syrianska – Assyriska KF I Norrköping1X1.22
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandBK Olympic – KSF Prespa Birlik1X1.20
15:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandAngelholms FF – Assyriska BK1X1.20
15:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandVinbergs IF – RosengardX21.28
15:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandEslövs BK – Stafsinge IF1X1.27
08:00:00Aus. NPL WesternFloreat Athena – Stirling LionsOver 2.51.28
08:00:00Aus. NPL WesternInglewood United – Rockingham City FCUnder 3.51.96
08:00:00Aus. NPL WesternArmadale SC – SorrentoX21.18
08:00:00Aus. NPL WesternBalcatta – ECU Joondalup1X1.24
08:00:00Aus. NPL WesternPerth SC – Cockburn City11.31
08:00:00Aus. NPL WesternBayswater City – Perth Glory FC YouthX21.30
06:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Blue Eagles – Campbelltown City1 or 21.24
06:30:00Aus. NPL South AustraliaCroydon Kings – Adelaide City1 or 21.24
06:30:00Aus. NPL South AustraliaWest Adelaide FC – Adelaide CometsX21.23
06:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide United Youth – Adelaide RaidersUnder 3.51.74
06:30:00Aus. NPL South AustraliaMetro Stars – Para Hills1X1.24
14:00:00Russian Division 2 WestLuki-Energia Velikiye Luki – FC MuromUnder 3.51.37
12:30:00Czech Liga U21Viktoria Plzen – Sigma OlomoucX21.32
17:05:00Argentinian Primera B MetroColegiales – San TelmoX21.35
21:30:00Colombian Primera BReal Cartagena – Leones FC1X1.18
21:30:00Colombian Primera BClub Cortuluá – Barranquilla1X1.12
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIFÖ Bromölla – Nässjö FFOver 1.51.17
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandÄlmeboda/Linneryd – Dalstorps IFX21.25
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandRäppe GOIF – Hässleholms IF1X1.22
15:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandNosaby IF – Osterlen FF1 or 21.20
15:00:00Icelandic 2 DeildKári – Fjardabyggd1X1.14
15:00:00Icelandic 2 DeildIF Vestri – Throttur VogumOver 1.51.11
15:30:00Icelandic 2 DeildVolsungur Husavik – IR ReykjavikUnder 3.51.68
23:00:00United States NWSLSky Blue W. – Portland Thorns W.X21.20
21:15:00Brazilian Serie CConfianca – Nautico PEX21.35
22:00:00Brazilian Serie CSao Jose RS – Juventude RS1 or 21.28
23:15:00Brazilian Serie CSanta Cruz – ABC1X1.16
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Spjelkavik – TraeffOver 1.51.08
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Nordstrand – Rommen1X1.25
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Follo – Ørn-Horten FKX21.62
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2IF Ready – Halsen IF1 or 21.16
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Frigg Oslo FK – GreiOver 1.51.09
16:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Norild – LynX21.14
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3IL Brodd – Viking FK 2Over 1.51.08
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Donn – Pors Grenland1 or 21.17
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Flekkeroy – Flint1X1.19
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Vindbjart – MandalskamerateneOver 1.51.05
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4SK Djerv 1919 – VestfossenOver 2.51.13
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Vard Haugesund – LyseklosterUnder 3.51.91
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Fjøra – Bergen Nord1X1.30
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Stord – FyllingsdalenUnder 3.51.94
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Tiller – Verdal1X1.25
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Ranheim II – FK Gjovik-Lyn1X1.22
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Steinkjer – Brumunddal1 or 21.17
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Orkla – StrindheimX21.30
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Nybergsund IL-Trysil – Kolstad1X1.25
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Melbo – FløyaX21.35
12:30:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Junkeren – Leknes FK11.31
11:00:00Turkish Super Lig U21Fenerbahce U21 – Antalyaspor U2111.30
11:30:00Turkish Super Lig U21Konyaspor U21 – Akhisar U211X1.18
15:30:00COSAFA CupSwaziland – MauritiusUnder 3.51.20
13:00:00Finnish Naisten LiigaONS Oulu W. – IK Myran W.1X1.20
14:00:00Finnish Naisten LiigaHonka W. – JyPK W.Over 1.51.18
14:00:00Finnish Naisten LiigaTiPS W. – Kuopion Palloseura W.1X1.19
16:00:00Finnish Naisten LiigaÅland United W. – Ilves W.11.35
09:15:00Czech MSFLUhersky Brod – FK HodoninOver 1.51.15
16:00:00Czech MSFLValasske Mezirici – Lisen21.19
16:00:00Czech MSFLMFK Frydek-Mistek – Odra Petrkovice1X1.18
09:15:00Czech CFLVysehrad – Usti Orlici11.25
09:15:00Czech CFLPrevysov – Loko VltavinX21.35
09:15:00Czech CFLPisek – ZivaniceUnder 3.51.43
16:00:00Czech CFLDobrovice – DomazliceX21.25
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalFafe – Praiense1 or 21.18
17:00:00Portuguese Campeonato de PortugalLusitania – Uniao De LeiriaX21.25
17:00:00Portuguese Campeonato de PortugalVilafranquense – FC Vizela1 or 21.18
15:00:00Malaysian Premier LeagueSarawak – Johor Darul Ta’zim IIX21.20
15:00:00Malaysian Premier LeaguePulau Pinang – SabahX21.27
15:00:00Malaysian Premier LeagueTerengganu II – Kelantan1 or 21.23
09:30:00Vietnamese V-League 2Dong Thap – Dak Lak1X1.18
10:00:00Vietnamese V-League 2Binh Dinh – Pho Hien FC1 or 21.27
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Wisla Sandomierz – Stal Rzeszow21.51
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Motor Lublin – Podhale Nowy Targ1 or 21.22
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Stal Krasnik – LKS Wolczanka Wolka Pelkinska1X1.23
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4MKS Podlasie Biala Podlaska – Spartakus Razem Daleszyce1X1.17
08:00:00Chinese League 2Sichuan Jiuniu FC – Wuhan Shangwen1 or 21.30
08:00:00Chinese League 2Qingdao Jonoon – Yanbian BeiguoOver 1.51.20
08:00:00Chinese League 2Shenzhen Pengcheng FC – Chengdu Better CityUnder 3.51.18
08:00:00Chinese League 2BaoTou Nanjiao – Jiangsu Yancheng Dingli1 or 21.27
08:00:00Chinese League 2Yinchuan Helanshan FC – Hebei JingyingX21.42
08:00:00Chinese League 2Taizhou Yuanda – Xian Daxing ChongdeOver 2.51.36
08:30:00Chinese League 2Jilin Baijia – Zibo CujuX21.18
09:00:00Chinese League 2Shenyang City FC – Dalian ChanjoyOver 1.51.26
09:30:00Chinese League 2Hubei Chufeng Heli – Nanjing Shaye1 or 21.32
12:00:00Chinese League 2Jiangxi Liansheng – Zhejiang Yiwu Mall1 or 21.30
12:30:00Chinese League 2Suzhou Jinfu – Yunnan Kunlu11.31
12:30:00Chinese League 2Zhejiang Yiteng – Lhasa Chengtou11.33
12:30:00Chinese League 2Fujian Tianxin – Guangxi BaoyunOver 1.51.26
09:00:00Hong Kong FA CupKitchee SC – Southern District RSA1X1.08
21:30:00Peruvian SegundaAlianza Atletico – Los CaimanesOver 1.51.26
19:00:00Brazilian Serie DPortuguesa RJ – Sobradinho DFOver 1.51.26
20:00:00Brazilian Serie DFloresta CE – Bragantino Clube do Pará1X1.20
20:00:00Brazilian Serie DBahia de Feira – America RN1 or 21.24
20:00:00Brazilian Serie DJuazeirense BA – Aparecidense GOUnder 3.51.31
21:00:00Brazilian Serie DSAO Raimundo RR – Rio Branco AC1X1.12
21:00:00Brazilian Serie DSerra ES – URT MGX21.28
22:00:00Brazilian Serie DJoinville – Avenida RS1 or 21.28
22:00:00Brazilian Serie DFerroviaria SP – Metropolitano Maringa PROver 1.51.34
23:00:00Brazilian Serie DSinop MT – Palmas TO1X1.13
23:00:00Brazilian Serie DCoruripe – Fluminense de Feira BAX21.24
23:00:00Brazilian Serie DCaldense MG – Vitoria ESOver 1.51.33
10:00:00Polish 3 Liga Gr.1Legia II Warszawa – Legionovia LegionowoX21.32
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Mks Kaczkan Huragan Morag – Unia SkierniewiceX21.30
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1MLKS Znicz Biala Piska – Bron Radom1X1.22
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1LKS 1926 Lomza – Ruch Wysokie MazowieckieX21.18
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Olimpia Zambrow – KS Pelikan Lowicz1X1.20
17:00:00Polish 3 Liga Gr.1Sokol Ostroda – Polonia Warszawa1X1.23
18:00:00Polish 3 Liga Gr.1Victoria Sulejówek – Lechia Tomaszow MazowieckiX21.20
14:00:00Polish 3 Liga Gr.2Radunia Stezyca – KP Starogard GdanskiOver 1.51.18
15:00:00Polish 3 Liga Gr.2Kotwica Kolobrzeg – Sokol Kleczew1X1.17
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Jarota Jarocin – Baltyk KoszalinUnder 3.51.37
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Wierzyca Pelplin – Polonia Sroda Wielkopolska21.55
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Górnik Konin – Gwardia KoszalinX21.30
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2OKS Swit Skolwin – Lech Poznan IIX21.22
10:00:00Polish 3 Liga Gr.3Zaglebie II Lubin – Warta Gorzów WielkopolskiOver 1.51.21
14:00:00Polish 3 Liga Gr.3Miedz II Legnica – Foto-Higiena Gac1X1.22
14:00:00Polish 3 Liga Gr.3Stilon Gorzow – Gornik Zabrze IIX21.14
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Lechia Dzierzoniów – Gornik Polkowice21.39
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3MKS Kluczbork – GKS Pniowek 741 or 21.20
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Stal Brzeg – Piast ZmigródUnder 3.51.42
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Gwarek Tarnowskie Góry – Rekord Bielsko BialaUnder 3.51.41
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Ruch Zdzieszowice – Ruch Radzionkow1X1.19
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Sleza Wroclaw – Agroplan GluszynaOver 1.51.18
14:00:00Tanzanian Premier LeagueSimba SC – Biashara UnitedOver 2.51.55
13:30:00Italian Serie C PlayoffsCuneo – LuccheseUnder 3.51.20
17:00:00Italian Serie C PlayoffsBisceglie – Paganese1X1.16
22:45:00Argentinian Superliga CupAtletico Tucuman – TigreUnder 3.51.39
13:30:00Lyon ATPFelix Auger Aliassime – Benoit Paire11.82
12:30:00Nuremberg WTAYulia Putintseva – Tamara Zidansek11.67
10:00:00Nuremberg WTA DoublesDabrowski G / XU Y – Fichman S / Melichar N11.46
11:00:00Strasbourg WTA DoublesDuan Y Y / Han X – Gavrilova D / Perez E21.79
08:45:00ITF W15 AntalyaSeone Mendez – Alina Silich11.42
08:45:00ITF W15 AntalyaElena Milovanovic – Gebriela Mihaylova11.86