Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 25 Iulie 2022

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
17:00:00Danish SuperligaAC Horsens – Lyngby BK1 or 21.32
17:00:00Swedish AllsvenskanIFK Norrkoping FK – IFK Goteborg1X1.25
17:00:00Swedish AllsvenskanVarbergs – Hammarby21.49
15:00:00Finnish VeikkausliigaInter Turku – HonkaX21.42
23:00:00Brazilian Serie ACoritiba PR – Cuiaba ECUnder 3.51.22
17:00:00Polish EkstraklasaStal Mielec – RKS Radomiak1 or 21.38
19:30:00Argentinian PrimeraSan Lorenzo – TalleresX21.45
22:00:00Argentinian PrimeraNewell’s Old Boys – Defensa Y Justicia1 or 21.35
22:00:00Argentinian PrimeraBanfield – Argentinos JuniorsX21.45
16:00:00Norwegian Division 1Sogndal – StabaekX21.38
16:00:00Norwegian Division 1KFUM Oslo – Ranheim1X1.31
16:00:00Norwegian Division 1Sandnes Ulf – Asane1X1.25
16:00:00Norwegian Division 1Stjørdals-Blink – BryneX21.39
16:00:00Norwegian Division 1Brann – Kongsvinger ILOver 2.51.37
17:00:00Swedish SuperettanTrelleborgs FF – SkovdeUnder 3.51.44
15:30:00Finnish YkkonenSJK Akatemia – KPV Kokkola1 or 21.28
19:15:00Icelandic ÚrvalsdeildIA Akranes – Fram Reykjavik1 or 21.27
19:15:00Icelandic ÚrvalsdeildKR Reykjavik – Valur Reykjavik1 or 21.27
10:00:00Club FriendliesGamba Osaka – Paris Saint-Germain21.06
15:30:00Club FriendliesMonza – RenateOver 2.51.42
15:15:00Bulgarian Pr. LeagueSeptemvri Sofia – Botev VratsaUnder 3.51.28
17:30:00Bulgarian Pr. LeagueCSKA Sofia – Cherno More VarnaUnder 3.51.20
15:30:00Romanian Liga 1FC Chindia Targoviste – AFC Hermannstadt1 or 21.42
18:30:00Romanian Liga 1UTA Arad – Petrolul Ploiesti1X1.24
17:00:00German 3. LigaSV Wehen Wiesbaden – Borussia Dortmund II1X1.28
16:00:00Polish 1 LigaOdra Opole – Podbeskidzie Bielsko BialaX21.35
17:00:00Uruguayan PrimeraCerrito – Danubio FCX21.23
21:00:00Uruguayan PrimeraCerro Largo FC – River Plate Montevideo1 or 21.32
22:00:00Brazilian Serie BCriciuma SC – CS AlagoanoUnder 3.51.13
22:00:00Brazilian Serie BOperario PR – Tombense MG1 or 21.35
22:00:00Chilean PrimeraUnion Espanola – Curico Unido1 or 21.29
21:40:00Colombian Primera ADeportes Pereira – Deportivo Cali1 or 21.31
18:30:00Paraguayan Primera12 de Octubre de Itaugua – Nacional AsuncionX21.29
23:15:00Paraguayan PrimeraResistencia FC – GuaraniX21.24
16:00:00Estonian CupFC Kuressaare – Parnu JK VaprusOver 1.51.14
17:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Kjelsas – Valerenga IF IIOver 1.51.09
09:30:00Aus. NPL VictoriaBentleigh Greens – Oakleigh CannonsX21.35
18:30:00Welsh League CupBriton Ferry – Afan LidoOver 1.51.08
09:00:00Indonesian Liga 1Persis Solo – Dewa United1 or 21.35
11:15:00Indonesian Liga 1Persita Tangerang – Persik KediriX21.25
13:30:00Indonesian Liga 1PS Tira – Persebaya SurabayaX21.21
15:30:00Bulgarian Division 2Botev Plovdiv II – Sportist Svoge1 or 21.32
19:00:00Chilean Primera BBarnechea – Deportes CopiapoX21.35
22:00:00Chilean Primera BSantiago Wanderers – San Luis Quillota1X1.23
23:15:00Paraguayan SegundaRubio Nu – Sportivo TrinidenseX21.32
08:30:00Myanmese National LeagueAyeyawady United – Ispe FCOver 2.51.34
19:15:00Colombian Primera BBogota FC – Deportes QuindioX21.35
21:00:00Brazilian Serie CPaysandu PA – FigueirenseUnder 3.51.18
23:00:00Brazilian Serie CMirassol – ConfiancaOver 1.51.40
23:30:00Brazilian Serie CVolta Redonda – Ypiranga RSUnder 3.51.22
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Follo – Fredrikstad IIOver 1.51.09
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Express IL – Vindbjart21.43
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Eik Tønsberg – Sarpsborg 08 IIOver 1.51.05
12:30:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Tromso II – Stromsgodset II1 or 21.20
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Gjelleråsen – Lillestrøm SK II11.25
10:00:00Bangladesh Premier LeagueBashundhara Kings – Dhaka Abahani1X1.25
10:00:00Bangladesh Premier LeagueUttar Baridhara – Saif Sporting Club21.32
10:00:00Bangladesh Premier LeagueSheikh Jamal – Shadhinata Krira Sangha11.21
22:00:00Mexican Primera W.Club Necaxa W. – Monarcas Morelia W.1X1.17
23:15:00Brazilian AmapaenseTrem Desportivo – Independente EC1X1.25
09:00:00Warsaw WTANadia Podoroska – Alexandra Ignatik11.45
10:15:00Warsaw WTAMaryna Zanevska – Varvara Gracheva11.44
10:45:00Warsaw WTAJesika Maleckova – Katerina Siniakova21.22
12:00:00Warsaw WTAArianne Hartono – Viktorija Golubic21.46
09:00:00Kitzbuhel ATPJuan Pablo Varillas – Carlos Taberner11.34
09:00:00Kitzbuhel ATPVit Kopriva – Joao Sousa11.82