Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 24 Septembrie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
18:00:00French Ligue 1Dijon – MarseilleX21.32
20:00:00French Ligue 1Monaco – Nice1X1.27
18:00:00Italian Serie AHellas Verona – Udinese1 or 21.35
20:00:00Italian Serie ABrescia – Juventus21.53
18:00:00Spanish Liga PrimeraReal Valladolid – Granada1 or 21.38
19:00:00Spanish Liga PrimeraBetis – Levante1X1.30
20:00:00Spanish Liga PrimeraBarcelona – Villarreal11.32
20:00:00Italian Serie BPerugia – Frosinone1 or 21.35
20:00:00Italian Serie BCittadella – PescaraUnder 3.51.36
20:00:00Italian Serie BCosenza – Livorno1 or 21.40
20:00:00Italian Serie BPordenone – BeneventoX21.40
20:00:00Italian Serie BPisa – Empoli1 or 21.35
20:00:00Italian Serie BCrotone – Juve Stabia1X1.22
20:00:00Italian Serie BVirtus Entella – Venezia1X1.24
20:00:00Italian Serie BAscoli – Spezia1 or 21.35
19:45:00EFL CupWatford – Swansea1X1.19
19:45:00EFL CupPreston North End – Manchester City21.11
19:45:00EFL CupColchester – Tottenham21.22
19:45:00EFL CupCrawley Town – StokeX21.28
19:45:00EFL CupLuton – Leicester21.56
19:45:00EFL CupPortsmouth – SouthamptonX21.22
19:45:00EFL CupSheffield Wednesday – EvertonX21.22
19:45:00EFL CupArsenal – Nottingham ForestOver 1.51.13
19:00:00Belgian CupCercle Brugge – RUS RebecquoiseOver 2.51.26
19:00:00Belgian CupWaasland-Beveren – WesterloUnder 3.51.37
19:30:00Belgian CupRonse – Genk21.11
11:00:00Turkish CupCorum Belediyespor – KasimpasaX21.22
12:00:00Turkish CupPayas Belediye – Boluspor21.60
13:00:00Turkish CupKaracabey Birlikspor – ÜmraniyesporX21.30
13:00:00Turkish CupKasimpasa Erokspor – Genclik Spor1 or 21.35
13:00:00Turkish CupSomaspor – KeciorengucuX21.25
13:00:00Turkish CupEdirnespor – BB Erzurumspor21.52
13:00:00Turkish CupMuglaspor – BursasporX21.28
13:00:00Turkish CupAlemdag Spor – Sancaktepe Belediye SporX21.32
14:00:00Turkish CupAltinordu – A. SelcuklusporOver 1.51.19
14:30:00Turkish CupSanliurfaspor – Anagold 24 ErzincansporOver 1.51.25
17:00:00Turkish CupOsmanlispor – Icel Idmanyurdu SporOver 1.51.27
17:00:00Turkish CupAdanaspor – FethiyesporOver 1.51.23
18:30:00Turkish CupKocaelispor – Sivas 4 Eylül Belediyespor1 or 21.32
15:45:00Austrian CupAustria Lustenau – Floridsdorfer AC1X1.20
17:45:00Austrian CupGrazer AK – Wacker InnsbruckUnder 3.51.37
18:00:00Austrian CupASK Ebreichsdorf – Admira WackerX21.22
18:00:00Austrian CupUnion Gurten – Horn21.49
18:00:00Austrian CupGleisdorf – FC Juniors OOX21.20
18:30:00Austrian CupAmstetten – FC Blau-Weiss Linz1 or 21.30
18:30:00Austrian CupUSV RB Weindorf St Anna – DornbirnX21.28
18:30:00Austrian CupFC Marchfeld Donauauen – KSV 1919X21.40
19:45:00Austrian CupSKN St. Pölten – SV Mattersburg1 or 21.30
18:00:00Swedish AllsvenskanDjurgardens – Falkenbergs FF11.21
18:00:00Swedish AllsvenskanKalmar FF – GIF SundsvallUnder 3.51.28
15:30:00Danish CupOtterup – Odense BK21.04
18:00:00Swedish SuperettanGAIS – OrgryteX21.27
18:00:00Swedish SuperettanVarbergs – Jönköpings Södra1 or 21.34
14:30:00Polish CupGryf Wejherowo – Lechia Gdansk21.29
14:30:00Polish CupStal Brzeg – Olimpia ElblagX21.24
15:00:00Polish CupZaglebie II Lubin – Miedz Legnica21.40
15:30:00Polish CupStilon Gorzow – Olimpia ZambrowX21.42
16:00:00Polish CupRuch Chorzow – Stomil Olsztyn21.50
16:00:00Polish CupLegia II Warszawa – Wigry SuwalkiX21.20
16:30:00Polish CupChrobry Glogow – Lech Poznan21.40
17:00:00Polish CupKorona Kielce – KGHM Zaglebie Lubin1 or 21.32
17:00:00Polish CupKSZO Ostrowiec Swietokrzyski – MKS Sandecja Nowy Sacz21.64
19:30:00Polish CupWidzew Lodz – Slask WroclawX21.27
15:00:00Czech CupBenesov – 1 FC Slovacko21.16
15:00:00Czech CupBaník Sokolov – SFC OpavaX21.28
15:30:00Czech CupFK Varnsdorf – Fastav Zlín21.44
15:00:00Slovakian CupFK Rakytovce – FK Pohronie21.21
15:00:00Slovakian CupKFC Komarno – FC Nitra21.62
18:00:00Swiss Challenge LeagueChiasso – WinterthurX21.32
18:30:00Swiss Challenge LeagueAarau – Stade Ls Ouchy1X1.25
19:00:00Swiss Challenge LeagueSchaffhausen – KriensUnder 3.51.51
14:30:00Romanian CupACS Flacara Horezu – Astra Giurgiu21.24
14:30:00Romanian CupMetalul Buzau – CsikszeredaX21.21
14:30:00Romanian CupForesta Suceava – Gaz Metan Medias21.28
14:30:00Romanian CupUTA Arad – Dinamo BucharestX21.24
16:00:00Romanian CupTurris-Oltul Turnu Magurele – FC Clinceni1 or 21.32
17:15:00Romanian CupConcordia Chiajna – VoluntariX21.36
19:30:00Romanian CupU Craiova 1948 SA – Universitatea ClujX21.36
16:00:00Algerian Ligue 1MC Magra – Constantine1 or 21.30
17:00:00Algerian Ligue 1Paradou – ChlefOver 1.51.45
17:45:00Algerian Ligue 1JS Kabylie – Cr Belouizdad1X1.13
18:45:00Algerian Ligue 1Bordj Bou Arreridj – AS Ain M’lila1X1.11
19:00:00Algerian Ligue 1US Biskra – USM Bel Abbès1 or 21.27
15:00:00Tunisian Ligue 1Club Athletic Bizertin – AS Slimane1X1.22
15:00:00Tunisian Ligue 1Jeunesse Sportive Kairouanaise – Club Sportif SfaxienX21.31
15:00:00Tunisian Ligue 1CS Chebba – Club AfricainX21.21
15:00:00Tunisian Ligue 1US Tataouine – US Ben Guerdane1 or 21.40
18:00:00Tunisian Ligue 1Esperance Sportive Tunis – Hammam Lif11.28
11:30:00S. Korean K-LeaguePohang Steelers – Jeju United1X1.30
23:15:00Brazilian Serie BGuarani SP – Criciuma SCUnder 3.51.12
23:15:00Brazilian Serie BLondrina PR – Sport RecifeX21.28
23:15:00Brazilian Serie BBotafogo SP – Operario PR1X1.18
17:30:00AFC CupAl-Jazeera Amman – Al Ahed1X1.27
19:30:00EFL TrophyBradford City – Manchester City U211 or 21.22
19:45:00EFL TrophyBristol Rovers – Chelsea U211 or 21.20
19:45:00EFL TrophyCarlisle – Wolverhampton1X1.24
19:45:00EFL TrophyMacclesfield – Port Vale1 or 21.22
19:45:00EFL TrophyScunthorpe – Leicester City U211X1.23
16:55:00Qatari Stars LeagueAl Sailiya – Al Sadd21.15
14:00:00S. African Pr. LeagueAmazulu Durban – Kaizer ChiefsX21.42
16:15:00Saudi Arabian Division 1Al Jeel – Al Ain1 or 21.30
16:15:00Saudi Arabian Division 1Al Qadisiyah FC – Al MujazzalOver 1.51.23
16:25:00Saudi Arabian Division 1Alshoulla – Jeddah ClubOver 1.51.27
16:30:00Saudi Arabian Division 1Al-Baten – Al Nojoom1X1.25
16:40:00Saudi Arabian Division 1Al Taqadom FC – Al NahdaX21.40
19:45:00English National LeagueSolihull Moors F.C. – Stockport1X1.15
19:45:00English National LeagueHalifax – Harrogate TownUnder 3.51.33
19:45:00English National LeagueAldershot – YeovilX21.32
19:45:00English National LeagueSutton – Dagenham and Redbridge1 or 21.25
19:45:00English National LeagueHartlepool United – Chesterfield1 or 21.24
19:45:00English National LeagueBromley – Woking1X1.22
19:45:00English National LeagueEbbsfleet – BarnetX21.30
19:45:00English National LeagueBoreham Wood – Notts County1 or 21.25
19:45:00English National LeagueTorquay – Eastleigh FC1X1.22
19:45:00English National LeagueAFC Fylde – WrexhamUnder 3.51.30
19:45:00English National LeagueMaidenhead – DoverX21.32
19:45:00English National LeagueChorley – BarrowX21.32
18:15:00Israeli Toto CupMaccabi Tel-Aviv – Beitar JerusalemUnder 3.51.36
23:00:00Paraguayan PrimeraRiver Plate Asuncion – Sportivo San LorenzoUnder 3.51.37
19:30:00Welsh League CupSTM Sports AFC – Haverfordwest County1 or 21.18
19:30:00Welsh League CupBriton Ferry – CarmarthenX21.19
19:45:00Welsh League CupBangor City – The New Saints FC21.13
19:45:00Welsh League CupFlint Town United – Airbus UK BroughtonX21.28
19:45:00Welsh League CupCaernarfon – PrestatynOver 1.51.09
19:45:00Welsh League CupCardiff Met University – Aberystwyth11.27
14:00:00Moldovan CupZimbru Chisinau – FC Petrocub21.43
17:00:00Moldovan CupMilsami Orhei – Sfintul GheorgheUnder 3.51.27
09:30:00Indonesian Liga 1Persepar Kalteng Putra – PSIS Semarang1X1.23
09:30:00Indonesian Liga 1Arema Indonesia – PSS Sleman1X1.18
12:30:00Indonesian Liga 1Madura United FC – Persela LamonganOver 1.51.23
12:30:00Indonesian Liga 1Persebaya Surabaya – Bali United1 or 21.38
13:30:00Armenian First LeagueWest Armenia – FC AragatsOver 1.51.40
13:30:00Armenian First LeagueFC Alashkert 2 – BKMA YerevanOver 1.51.40
13:30:00Armenian First LeagueShirak Gyumri 2 – FC Pyunik Yerevan 21 or 21.25
13:30:00Armenian First LeagueDilijan FC – Torpedo Yerevan21.20
18:00:00German Regionall. WestVerl – Bergisch GladbachOver 1.51.21
18:30:00German Regionall. WestBonner – Sportfreunde LotteX21.30
18:30:00German Regionall. WestLippstadt 08 – Wuppertaler1 or 21.22
18:30:00German Regionall. WestSV Rodinghausen – HombergOver 2.51.37
20:00:00Moroccan CupWydad Casablanca – FAR Rabat1X1.14
17:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Stabaek II – KrakeroyOver 1.51.06
11:00:00Portuguese League U23CD Cova da Piedade U23 – Vitoria de Guimaraes U231 or 21.27
11:00:00Portuguese League U23Marítimo U23 – Leixoes SC U23Under 3.51.42
14:00:00Portuguese League U23Academica de Coimbra U23 – Estoril Praia U2321.52
16:00:00Portuguese League U23Sporting CP U23 – Rio Ave U23Over 1.51.24
16:00:00Portuguese League U23Sp. Braga U23 – Feirense U23Over 1.51.21
17:45:00Portuguese League U23Vitoria Setubal U23 – Benfica U23X21.20
19:45:00English FA Cup Qual.Ossett United – Colne1 or 21.20
19:45:00English FA Cup Qual.Stafford Rangers – Kidderminster HarriersX21.20
19:45:00English FA Cup Qual.Sutton Coldfield – KetteringX21.22
19:45:00English FA Cup Qual.Blyth Spartans – Curzon Ashton FC1 or 21.20
19:45:00English FA Cup Qual.Worthing FC – St Albans CityX21.32
19:45:00English FA Cup Qual.Witton Albion – Belper Town1X1.17
21:30:00Ecuadorian CupDelfin SC – Independiente JuniorsOver 1.51.27
06:00:00Tashkent WTAPauline Parmentier – Aleksandra Krunic21.65
06:00:00Tashkent WTAStefanie Voegele – Margarita Gasparyan21.38
07:00:00Tashkent WTAKirsten Flipkens – Timea Babos21.72
07:00:00Tashkent WTAAkgul Amanmuradova – Ysaline Bonaventure21.18
08:00:00Tashkent WTANigina Abduraimova – Monica Niculescu21.18
08:00:00Tashkent WTATatjana Maria – Olga Govortsova21.55