Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 24 Octombrie 2018

 

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
18:00:00Spanish Liga PrimeraRayo Vallecano – Athletic BilbaoX21.38
17:55:00Champions LeaguePSV Eindhoven – TottenhamX21.38
17:55:00Champions LeagueClub Brugge – MonacoUnder 3.51.43
20:00:00Champions LeagueLokomotiv Moscow – PortoX21.27
20:00:00Champions LeagueGalatasaray – Schalke 04X21.55
20:00:00Champions LeagueBorussia Dortmund – Atletico MadridX21.55
20:00:00Champions LeagueLiverpool – Red Star BelgradeOver 3.51.61
20:00:00Champions LeagueParis Saint-Germain – NapoliOver 1.51.14
20:00:00Champions LeagueBarcelona – Inter MilanOver 1.51.19
19:45:00English ChampionshipLeeds – IpswichOver 1.51.25
19:45:00English ChampionshipBristol City – Hull1X1.25
19:45:00English ChampionshipPreston North End – BrentfordX21.46
20:00:00English ChampionshipBolton – Nottingham ForestX21.35
20:00:00English ChampionshipWest Bromwich Albion – DerbyUnder 3.51.39
23:30:00Brazilian Serie ACruzeiro – Ceara CEOver 1.51.41
01:45:00Copa LibertadoresRiver Plate – Gremio RS1X1.15
23:30:00Argentinian PrimeraEstudiantes de La Plata – Newell’s Old Boys1 or 21.40
17:00:00Danish Division 1Lyngby BK – Fremad Amager1X1.18
13:30:00Slovakian CupFC VSS Kosice – FC Vion Zlate MoravceX21.36
17:00:00Slovakian CupMFK Skalica – TrencinX21.20
16:00:00Polish 1 LigaRakow Czestochowa – LKS LódzUnder 3.51.21
16:00:00Polish 1 LigaPuszcza Niepolomnice – MKS Sandecja Nowy Sacz1 or 21.37
17:00:00Polish 1 LigaGKS Jastrzebie Zdroj – Podbeskidzie Bielsko BialaX21.47
17:00:00Polish 1 LigaTermalica Bruk-Bet Nieciecza – Stomil Olsztyn1X1.22
18:00:00Polish 1 LigaOdra Opole – Warta Poznan1X1.18
23:30:00Copa SudamericanaFluminense – Nacional Montevideo1X1.18
11:00:00AFC Champions LeagueSuwon Samsung Bluewings – Kashima Antlers1 or 21.32
15:30:00Slovenian CupND Gorica – NŠ MuraUnder 3.51.16
17:00:00Slovenian CupNK Krsko – NK Aluminij1 or 21.25
14:00:00Polish 2 LigaElana Torun – Ruch Chorzow1X1.19
02:30:00Peruvian PrimeraUniversitario de Deportes – Sport RosarioOver 1.51.23
19:00:00Peruvian PrimeraUnion Comercio – Sport Huancayo1X1.27
21:30:00Peruvian PrimeraAyacucho – EM Deportivo BinacionalOver 1.51.19
21:30:00Peruvian PrimeraUTC de Cajamarca – Alianza Lima1X1.18
10:00:00Russian Division 1SKA-Khabarovsk – Baltika KaliningradUnder 3.51.16
11:30:00Russian Division 1Spartak-2 Moscow – Luch-Energia Vladivostok1X1.15
12:30:00Russian Division 1Tom Tomsk – Shinnik Yaroslavl1X1.20
13:00:00Russian Division 1Sibir Novosibirsk – Torpedo Armavir1 or 21.32
15:00:00Russian Division 1FC Tyumen – Rotor VolgogradX21.30
16:00:00Russian Division 1Mordovia Saransk – Zenit-2 St. Petersburg1X1.13
16:00:00Russian Division 1Krasnodar-2 – FC Nizhny NovgorodX21.32
16:30:00Russian Division 1FC Tambov – FC KhimkiOver 1.51.26
17:00:00Russian Division 1FC Sochi – Avangard Kursk1X1.16
17:00:00Russian Division 1Chertanovo – Fakel Voronezh1X1.20
18:30:00S. African Pr. LeagueFree State Stars – Golden Arrows1 or 21.38
16:30:00UAE Premier LeagueShabab Al-Ahli Dubai FC – Al WaslUnder 3.51.43
16:05:00Saudi Arabian Pro LeagueAl Faisaly – Al Raed1X1.22
16:05:00Saudi Arabian Division 1Al Washm – Al Adalh1X1.19
16:15:00Saudi Arabian Division 1AL Tai – Alshoulla1X1.23
16:25:00Saudi Arabian Division 1Al Ain – Al Orubah1X1.20
16:25:00Saudi Arabian Division 1Ansar Medina – Al JeelUnder 3.51.18
16:30:00Saudi Arabian Division 1Jeddah Club – Hajer ClubX21.28
13:00:00Serbian CupZemun – Partizan Belgrade21.44
13:00:00Serbian CupFK Spartak Subotica – Macva Sabac1 or 21.30
13:00:00Serbian CupFK Buducnost Dobanovci – Radnicki Nis21.26
15:00:00Serbian CupVojvodina – FK Sindjelic BeogradOver 3.52.45
16:00:00Serbian CupBorac Cacak – NapredakX21.16
16:00:00Serbian CupCukaricki – FK Mladost LucaniOver 1.51.32
14:00:00Lithuanian A LygaFK Palanga – FK Stumbras Kaunas21.24
16:00:00Lithuanian A LygaSuduva Marijampole – Zalgiris KaunasOver 2.51.61
16:00:00Lithuanian A LygaVmfd Zalgiris – FK Atlantas KlaipedaOver 3.51.52
12:30:00Montenegrin CupGrbalj Radonovici – Zeta Golubovci1 or 21.01
12:30:00Montenegrin CupMladost Podgorica – OFK Petrovac1X1.01
12:30:00Montenegrin CupDecic – FK LovcenX23.30
12:30:00Montenegrin CupMornar Bar – Arsenal TivatOver 1.51.04
12:30:00Montenegrin CupKom Podgorica – Mladost Ljeskopolje1 or 21.01
12:30:00Montenegrin CupFK Iskra Danilovgrad – FK Sutjeska1 or 21.01
16:00:00Montenegrin CupBuducnost Podgorica – Rudar Pljevlja1X1.01
18:15:00Latvian CupRiga FC – Ventspils1X1.19
14:00:00Uzbek PFLFK Buxoro – Metallurg Bekabad1X1.27
14:00:00Uzbek PFLBunyodkor – Pakhtakor Tashkent21.48
14:00:00Uzbek PFLFK Kokand 1912 – Neftchi FargonaOver 1.51.33
20:00:00Bolivian Profesional LigaRoyal Pari Sion – Club AuroraOver 1.51.17
23:15:00Bolivian Profesional LigaUniversitario de Sucre – Oriente Petrolero1 or 21.30
14:00:00Italian Serie DAquila Montevarchi – Ponsacco1 or 21.27
14:00:00Italian Serie DEsperia Viareggio – San Gimignano SportUnder 3.51.18
14:00:00Italian Serie DGhivizzano Borgoamozzano – Triestina1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DScandicci – Sangiovannese1 or 21.27
14:00:00Italian Serie DGavorrano – Prato1X1.15
14:00:00Italian Serie DCampobasso – ASD SavignaneseUnder 3.51.26
14:00:00Italian Serie DASD Pineto Calcio – Jesina1X1.13
14:00:00Italian Serie DVirtus Flaminia – AvellinoX21.13
14:00:00Italian Serie DSC Castiadas – AlbalongaX21.20
14:00:00Italian Serie DSS Cassino – Budoni1X1.16
14:00:00Italian Serie DASD Trastevere – Lupa Roma1X1.15
14:00:00Italian Serie DLatte Dolce Calcio – Citta Di AnagniOver 1.51.35
14:00:00Italian Serie DOstia Mare – SEF Torres1X1.16
15:00:00Egyptian CupMisr Lel Makasa – Wadi Degla1X1.19
19:00:00Egyptian CupTalaea El Gaish – Haras El HodoodUnder 3.51.19
12:00:00Armenian CupArtsakh – Alashkert21.56
12:00:00Armenian CupBanants – Ararat Yerevan1X1.28
15:00:00Armenian CupArarat-Armenia – Gandzasar Kapan1X1.28
18:30:00German BayernligaFC Unterföhring – SchwabmünchenX21.27
14:00:00German Bundesliga W.Freiburg W. – Hoffenheim W.1X1.18
17:15:00German Bundesliga W.Bayern Munich W. – Frankfurt W.Over 2.51.31
18:00:00German Bundesliga W.Essen-Schönebeck W. – Sand W.Over 1.51.14
18:00:00German Bundesliga W.Werder Bremen W. – Turbine Potsdam W.21.24
18:00:00German Bundesliga W.Borussia M’gladbach W. – Wolfsburg W.21.02
18:30:00German Bundesliga W.Bayer 04 Leverkusen W. – Duisburg W.X21.13
13:00:00UEFA Youth LeagueSheriff Tiraspol U19 – Gabala U191 or 21.28
13:00:00UEFA Youth LeagueClub Brugge U19 – Monaco U191 or 21.28
14:00:00UEFA Youth LeagueLokomotiv Moscow U19 – Porto U1921.63
14:00:00UEFA Youth LeagueMontpellier U19 – MSK Zilina U19Over 1.51.14
15:00:00UEFA Youth LeagueGalatasaray U19 – Schalke 04 U191 or 21.28
15:00:00UEFA Youth LeagueFC Barcelona U19 – Inter Milan U1911.23
15:00:00UEFA Youth LeagueParis Saint-Germain U19 – Napoli U191X1.29
15:00:00UEFA Youth LeagueLiverpool U19 – Crvena Zvezda U1911.21
15:00:00UEFA Youth LeagueLech Poznan U19 – Hertha Berlin U19X21.29
15:00:00UEFA Youth LeagueSeptemvri Sofia U19 – Dynamo Kiev U1921.60
15:30:00UEFA Youth LeagueIlles Akademia Haladas U19 – FC Minsk U191X1.27
16:00:00UEFA Youth LeagueVllaznia Shkodër U19 – Astana U191 or 21.33
17:00:00UEFA Youth LeagueElfsborg U19 – KR Reykjavik U191X1.18
17:00:00UEFA Youth LeaguePAOK U19 – AEL Limassol U19Over 2.51.17
17:00:00UEFA Youth LeagueMolde U19 – Chelsea U1921.13
17:00:00UEFA Youth LeagueHJK Helsinki U19 – Altinordu U191 or 21.21
17:00:00UEFA Youth LeagueMaribor U19 – Sigma Olomouc1 or 21.29
19:00:00UEFA Youth LeagueHamilton Academical FC U19 – Basel U19X21.19
19:00:00UEFA Youth LeagueBohemians Dublin U19 – FC Midtjylland U19X21.25
17:00:00Spanish Liga Primera W.FC Barcelona W. – Levante W.Over 2.51.20
03:06:00Copa MexicoPachuca – CF Monterrey1 or 21.03
19:30:00Italian Serie C Girone APro Vercelli – Piacenza1X1.22
19:30:00Italian Serie C Girone APontedera – Novara1 or 21.27
19:30:00Italian Serie C Girone APro Piacenza – Robur Siena1 or 21.27
19:30:00Italian Serie C Girone BTernana – Rimini CalcioOver 1.51.34
15:00:00Indian Super LeagueFC Goa – Mumbai City1X1.25
18:00:00Nicaraguan Primera DivisionART Municipal Jalapa – UNAN Managua1X1.27
22:00:00Nicaraguan Primera DivisionCD Ocotal – Juventus ManaguaUnder 3.51.34
19:45:00English FA Cup Qual.Taunton Town – BillericayX21.18
19:45:00English FA Cup Qual.Leatherhead – Hitchin Town1X1.24
13:00:00Vienna ATPKaren Khachanov – Dennis Novak11.22
13:30:00Vienna ATPKyle Edmund – Diego Schwartzman11.53
14:00:00Vienna ATPGrigor Dimitrov – Mikhail Kukushkin11.53
14:30:00Vienna ATPMarton Fucsovics – Fabio Fognini21.60
16:30:00Vienna ATPJurgen Melzer – Kevin Anderson21.23
17:30:00Vienna ATPBorna Coric – Lucas Pouille11.47