Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 24 Martie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
11:00:00Spanish Liga SegundaCF Rayo Majadahonda – Numancia1 or 21.40
15:00:00Spanish Liga SegundaGimnastic Tarragona – MalagaX21.30
17:00:00Spanish Liga SegundaCádiz – CordobaOver 1.51.38
19:00:00Spanish Liga SegundaGranada – Las Palmas1X1.20
19:45:00Spanish Liga SegundaSporting Gijon – Real Oviedo1 or 21.38
15:00:00Belgian First Division BTubize – RoeselareX21.28
20:00:00United States MLSNew England Revolution – FC Cincinnati1X1.18
13:30:00Club FriendliesFC Levadia Tallinn – FS Metta LUOver 1.51.13
14:30:00Club FriendliesMjondalen – Stabaek1 or 21.25
14:30:00Club FriendliesKristiansund BK – Aalesund1X1.18
17:00:00Club FriendliesViking FK – HaugesundX21.32
13:00:00German Regionall. NorthVfL Oldenburg – SSV Jeddeloh1 or 21.27
13:00:00German Regionall. NorthHolstein Kiel II – OldenburgX21.40
13:00:00German Regionall. NorthEintracht Norderstedt – SV Drochtersen/AsselX21.38
12:45:00Danish Division 1FC Roskilde – Thisted1X1.15
12:45:00Danish Division 1HB Køge – Hvidovre IF1X1.24
12:45:00Danish Division 1Fredericia – LFA NykobingUnder 3.51.37
12:45:00Danish Division 1Næstved BK – Fremad Amager1X1.19
12:45:00Danish Division 1Viborg – FC Helsingør1X1.19
11:15:00Dutch Eerste DivisieSparta Rotterdam – NEC Nijmegen1X1.28
13:30:00Dutch Eerste DivisieGo Ahead Eagles – TwenteX21.48
15:45:00Dutch Eerste DivisieRoda – MVV MaastrichtUnder 3.51.49
10:30:00Spanish Seg. B Gr.1Real Valladolid B – Union Adarve Barrio del Pilar1X1.14
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Navalcarnero – Sadcf Internacional De Madrid DslX21.38
12:00:00Spanish Seg. B Gr.1UD Las Palmas Atletico – SalmantinoX21.38
16:00:00Spanish Seg. B Gr.1Pontevedra – GuijueloUnder 3.51.11
16:00:00Spanish Seg. B Gr.1Coruxo – San Sebastian Reyes1 or 21.32
16:00:00Spanish Seg. B Gr.1Club Rápido de Bouzas – Deportivo Fabril1 or 21.32
16:30:00Spanish Seg. B Gr.1Real Madrid Castilla – PonferradinaUnder 3.51.19
17:00:00Spanish Seg. B Gr.1Atletico Madrid B – Real Burgos CF1X1.15
17:00:00Spanish Seg. B Gr.1Cultural Leonesa – Celta Vigo BOver 1.51.38
11:00:00Spanish Seg. B Gr.2Real Oviedo B – SD Gernika1 or 21.35
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2Izarra – Athletic Bilbao BX21.32
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2Racing Santander – Union IrunOver 1.51.31
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2UD Logrones – SD LeioaOver 1.51.49
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2Barakaldo – Sporting Gijon B1X1.18
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2Mirandes – Gimnastica TorrelavegaOver 1.51.40
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3CD Ebro – Barcelona B1 or 21.35
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3Atlético Levante – Sabadell1X1.20
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3Valencia CF Mestalla – SD Ejea1X1.18
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3Espanyol B – Atletico BalearesX21.38
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3Villarreal B – OntinyentOver 1.51.36
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3CD Teruel – ConquenseUnder 3.51.14
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3Badalona – AlcoyanoUnder 3.51.11
17:00:00Spanish Seg. B Gr.3UD Cornella – Peralada1X1.14
17:00:00Spanish Seg. B Gr.3Lleida – CD Castellon1X1.17
10:30:00Spanish Seg. B Gr.4Almeria B – UD Melilla21.78
11:00:00Spanish Seg. B Gr.4Marbella – San FernandoX21.38
11:00:00Spanish Seg. B Gr.4Jumilla – Sevilla AtleticoX21.40
11:00:00Spanish Seg. B Gr.4Real Balompedica Linense – UD Ibiza1 or 21.35
11:00:00Spanish Seg. B Gr.4Granada CF B – Real MurciaX21.35
11:00:00Spanish Seg. B Gr.4Don Benito – CD BadajozX21.32
11:00:00Spanish Seg. B Gr.4Malaga B – Recreativo Huelva21.82
16:00:00Spanish Seg. B Gr.4CF Talavera de la Reina – CD EL Ejido 20121X1.15
16:30:00Spanish Seg. B Gr.4UCAM Murcia – Atletico Sanluqueno1X1.14
17:00:00Spanish Seg. B Gr.4Cartagena – VillanovenseOver 1.51.39
12:00:00German 3. LigaKaiserslautern – OsnabrückX21.42
13:00:00German 3. LigaSportfreunde Lotte – Eintracht BraunschweigX21.32
14:00:00Polish 1 LigaWarta Poznan – GKS TychyX21.37
16:00:00Euro U21 Qual.Republic of Ireland U21 – Luxembourg U2111.26
19:00:00Brazilian GauchoJuventude RS – Gremio RSX21.22
22:00:00Brazilian GauchoAimore RS – Caxias RSX21.45
19:00:00Brazilian MineiroAtletico Mineiro – Tupynambás11.24
19:00:00Brazilian PaulistaSao Paulo SP – Ituano SPOver 1.51.45
19:00:00Uruguayan PrimeraJuventud de Las Piedras – Cerro Largo FCX21.35
19:00:00Uruguayan PrimeraNacional Montevideo – Plaza Colonia1X1.14
19:00:00Uruguayan PrimeraCA Progreso – CA Boston River1 or 21.23
19:00:00Uruguayan PrimeraRiver Plate Montevideo – CA Cerro1 or 21.23
12:05:00Polish 2 LigaRuch Chorzow – Rozwoj Katowice1 or 21.27
05:00:00Japanese J-League 2JEF United Chiba – Kyoto1 or 21.32
05:00:00Japanese J-League 2Montedio Yamagata – Ryukyu1 or 21.30
05:00:00Japanese J-League 2Tokushima Vortis – Tokyo VerdyUnder 3.51.21
07:00:00Japanese J-League 2Renofa Yamaguchi – TochigiUnder 3.51.32
16:15:00Peruvian PrimeraDeportivo San Martin – Carlos Mannucci1X1.28
21:00:00Peruvian PrimeraDeportivo Municipal – Sport Boys Association1X1.22
23:15:00Peruvian PrimeraUniversidad Cesar Vallejo – Union ComercioUnder 3.51.37
05:00:00Russian Division 1Luch-Energia Vladivostok – FC TyumenX21.42
08:00:00Russian Division 1Tom Tomsk – Mordovia SaranskUnder 3.51.10
10:00:00Russian Division 1Rotor Volgograd – Sibir Novosibirsk1X1.19
11:00:00Russian Division 1Chertanovo – FC Tambov21.32
11:00:00Russian Division 1FC Sochi – SKA-KhabarovskUnder 3.51.17
11:00:00Russian Division 1Fakel Voronezh – Baltika Kaliningrad1 or 21.35
11:00:00Russian Division 1Shinnik Yaroslavl – Torpedo ArmavirUnder 3.51.14
11:30:00Russian Division 1Spartak-2 Moscow – FC Nizhny NovgorodX21.22
12:00:00Russian Division 1FC Khimki – Zenit-2 St. Petersburg1X1.13
19:00:00Brazilian CatarinenseCriciuma SC – AvaiX21.30
19:00:00Brazilian CatarinenseHercilio Luz FC – Chapecoense SCX21.28
20:00:00Brazilian CatarinenseMarcílio Dias – Metropolitano1X1.12
21:00:00Brazilian CatarinenseFigueirense – Joinville1X1.10
19:00:00Brazilian GoianoAparecidense GO – Goias21.63
19:00:00Brazilian GoianoGoiania EC – Goianesia GO1 or 21.19
18:05:00Argentinian Primera B NacionalDeportivo Moron – Nueva ChicagoX21.30
20:00:00Argentinian Primera B NacionalGimnasia Y Esgrima Jujuy – Club Almagro1 or 21.32
20:00:00Argentinian Primera B NacionalIndependiente Rivadavia – Ferro Carril Oeste1 or 21.28
22:00:00Argentinian Primera B NacionalCA Agropecuario – Villa Dalmine1 or 21.32
21:00:00Colombian Primera AIndependiente Medellin – Envigado1X1.18
22:00:00Colombian Primera AJunior FC – Atletico HuilaOver 1.51.35
23:00:00Colombian Primera AAmerica de Cali – Jaguares De CordobaOver 1.51.49
13:00:00Friendly Ints. U21Kazakhstan U21 – Estonia U211 or 21.33
20:00:00Friendly Ints. U21France U21 – Denmark U211X1.18
21:30:00Paraguayan PrimeraLibertad Asuncion – Sol de America1X1.23
22:30:00Paraguayan PrimeraOlimpia Asuncion – Nacional Asuncion11.34
17:00:00Costa Rican Primera DivisionCartagines – Deportivo SaprissaX21.22
17:05:00Costa Rican Primera DivisionMunicipal Grecia – CarmelitaOver 1.51.19
21:05:00Costa Rican Primera DivisionLimon – GuadalupeUnder 3.51.32
21:55:00Costa Rican Primera DivisionPerez Zeledon – Universidad de Costa Rica1X1.14
19:00:00Venezuelan PrimeraEstudiantes de Caracas – AraguaX21.35
19:30:00Venezuelan PrimeraAtletico Venezuela – Academia Puerto Cabello1 or 21.24
20:00:00Venezuelan PrimeraMineros de Guayana – Zulia1X1.13
20:00:00Venezuelan PrimeraDeportivo La Guaira – Llaneros FCOver 1.51.18
20:00:00Venezuelan PrimeraEstudiantes Merida – Metropolitanos FC1 or 21.28
21:00:00Venezuelan PrimeraMonagas SC – Caracas1 or 21.25
09:00:00Romanian Liga 2Acs Energeticianul – CS Mioveni1 or 21.27
11:00:00Romanian Liga 2CS Sportul Snagov – ACS Poli Timisoara11.25
13:30:00Romanian Liga 2FC Chindia Targoviste – CS Juventus BucurestiOver 1.51.18
16:00:00Romanian Liga 2Politehnica Timisoara – Petrolul Ploiesti21.66
18:00:00Romanian Liga 2Universitatea Cluj – FC ArgesOver 1.51.29
05:00:00Aus. NPL NSWSydney Olympic – Blacktown City FC1X1.19
05:30:00Aus. NPL NSWRockdale City Suns – Hakoah1X1.17
06:00:00Aus. NPL NSWSydney United – Wollongong Wolves1 or 21.27
14:00:00Euro Champ. Qual.Wales – SlovakiaUnder 3.51.19
14:00:00Euro Champ. Qual.Kazakhstan – RussiaX21.24
17:00:00Euro Champ. Qual.Hungary – Croatia21.77
17:00:00Euro Champ. Qual.Israel – AustriaX21.40
17:00:00Euro Champ. Qual.San Marino – Scotland21.04
19:45:00Euro Champ. Qual.Netherlands – Germany1 or 21.35
19:45:00Euro Champ. Qual.Cyprus – Belgium21.17
19:45:00Euro Champ. Qual.Poland – LatviaOver 2.51.41
19:45:00Euro Champ. Qual.Northern Ireland – Belarus1X1.19
09:30:00Slovakian 2. LigaPetrzalka – Inter Bratislava1X1.18
13:00:00Africa Cup of Nations Qual.Congo DR – LiberiaOver 1.51.40
13:00:00Africa Cup of Nations Qual.Zimbabwe – Congo1X1.20
14:00:00Africa Cup of Nations Qual.Central African Republic – GuineaX21.32
15:00:00Africa Cup of Nations Qual.Tanzania – UgandaUnder 3.51.19
15:00:00Africa Cup of Nations Qual.Cape Verde Islands – Lesotho1X1.15
15:00:00Africa Cup of Nations Qual.Benin – Togo1X1.30
17:00:00Africa Cup of Nations Qual.Libya – South AfricaX21.42
19:00:00Brazilian ParanaenseToledo Colonia Work – Londrina PRX21.25
19:00:00Brazilian ParanaenseOperario PR – Metropolitano Maringa PROver 1.51.30
19:00:00Brazilian ParanaenseCoritiba PR – Rio Branco PROver 1.51.29
19:00:00Brazilian ParanaenseCianorte – Cascavel PR1 or 21.32
23:00:00Brazilian ParanaenseParana – Cascavel PROver 1.51.30
19:00:00Brazilian PernambucanoSport Recife – Petrolina11.24
20:10:00Copa ArgentinaNewell’s Old Boys – Club Villa MitreOver 1.51.30
19:00:00Bolivian Profesional LigaGuabira Montero – Club Aurora1X1.20
13:30:00Italian Serie DLigorna 1922 – Lavagnese1X1.24
13:30:00Italian Serie DAC Rezzato – ComoX21.28
13:30:00Italian Serie DAC Bra – Borgaro1X1.22
13:30:00Italian Serie DReggio Audace – Sasso MarconiOver 1.51.23
13:30:00Italian Serie DUS Inveruno – Pro DroneroOver 1.51.31
13:30:00Italian Serie DBorgosesia – Chieri1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DAC Calvina Sport – ModenaX21.18
13:30:00Italian Serie DSondrio Calcio – Virtus Bergamo1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DAC Crema – Lentigione CalcioUnder 3.51.30
13:30:00Italian Serie DCiliverghe Mazzano – Mezzolara1 or 21.30
13:30:00Italian Serie DGavorrano – Aglianese Calcio 19231X1.22
13:30:00Italian Serie DTuttocuoio – Ponsacco1 or 21.32
13:30:00Italian Serie DPro Sesto – LegnagoOver 1.51.26
13:30:00Italian Serie DCaronnese – CiseranoOver 1.51.22
13:30:00Italian Serie DFanfulla – Vigor Carpaneto1X1.23
13:30:00Italian Serie DBelluno – ASC St Georgen1 or 21.30
13:30:00Italian Serie DPortici 1906 – Messina1X1.20
13:30:00Italian Serie DCasale – SavonaX21.42
13:30:00Italian Serie DScandicci – Bastia CalcioUnder 3.51.38
13:30:00Italian Serie DVillafranca – Scanzorosciate Calcio1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DASD Cannara – San Donato TavarnelleX21.32
13:30:00Italian Serie DFiorenzuola – San Marino CalcioOver 1.51.31
13:30:00Italian Serie DOstia Mare – Citta Di Anagni1 or 21.30
13:30:00Italian Serie DFC Francavilla – ForliOver 1.51.22
13:30:00Italian Serie DAprilia – SFF Atletico1X1.20
13:30:00Italian Serie DS.Nicolo Calcio Teramo – A.C. SangiusteseUnder 3.51.27
13:30:00Italian Serie DSammaurese – RecanateseX21.38
13:30:00Italian Serie DGiulianova – Campobasso1 or 21.27
13:30:00Italian Serie DMonterosi FC – Virtus FlaminiaOver 1.51.21
13:30:00Italian Serie DASD Montegiorgio Calcio – Vastese CalcioUnder 3.51.38
13:30:00Italian Serie DSan Pietro – AC Mantova21.62
13:30:00Italian Serie DLecco – Stresa Sportiva11.26
13:30:00Italian Serie DCampodarsego – Montebelluna1X1.22
13:30:00Italian Serie DCalcio San Dona – Polisportiva Tamai1X1.23
13:30:00Italian Serie DAC Delta Calcio Rovigo – Union Feltre ASD1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DASD Cartigliano – Union ArzignanochiampoX21.17
13:30:00Italian Serie DTrento Calcio 1921 – Chioggia1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DASD Cjarlins Muzane – US Levico Terme1X1.23
13:30:00Italian Serie DSS Cassino – Latte Dolce Calcio1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DUS Palmese 1912 – Bari21.23
13:30:00Italian Serie DLocri – AcirealeX21.32
13:30:00Italian Serie DASD Vis Artena – AvellinoX21.20
13:30:00Italian Serie DBudoni – AlbalongaX21.35
13:30:00Italian Serie DASD Trastevere – ASD AnziolavinioOver 2.51.61
13:30:00Italian Serie DEsperia Viareggio – Sangiovannese1 or 21.30
13:30:00Italian Serie DASD Axys Zola – ASD Oltrepovoghera1 or 21.30
13:30:00Italian Serie DUSD Caravaggio – US Olginatese 1968Over 1.51.15
13:30:00Italian Serie DSSCD Granata 1924 – PomiglianoX21.35
14:00:00Italian Serie DCaratese – FezzaneseUnder 3.51.42
14:00:00Italian Serie DTeam Altamura – ASD Citta Di Gragnano1X1.14
14:00:00Italian Serie DSarnese – AZ PicernoX21.20
14:00:00Italian Serie DASD Romagna Centro Cesena – ASD Pineto CalcioOver 1.51.21
14:00:00Italian Serie DAquila Montevarchi – Prato1X1.22
14:00:00Italian Serie DASD Seravezza Pozzi Calcio – Trestina1X1.18
14:00:00Italian Serie DSC Castiadas – ASD Lanusei CalcioX21.18
14:00:00Italian Serie DAsg Nocerina – A.s.d. Sancataldese Calcio1X1.18
14:00:00Italian Serie DNardo Calcio – BitontoX21.30
14:00:00Italian Serie DGela – ASD Cittanovese1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DGelbison Vallo DL – SS Taranto 1927X21.17
14:00:00Italian Serie DUS Citta di Fasano – Real Hyria Nola1X1.20
14:00:00Italian Serie DSestri Levante – Bustese1 or 21.28
14:30:00Italian Serie DGravina – Audace Cerignola21.58
15:00:00Italian Serie DCitta Di Messina – MarsalaX21.32
15:00:00Italian Serie DFidelis Andria – Savoia1 or 21.28
14:00:00Austrian RegionalligaTSV St. Johann – BischofshofenOver 1.51.06
20:30:00Copa ChileColchagua CD – CD Santa CruzX22.30
20:30:00Copa ChileIndependiente de Cauquenes – Rangers TalcaX22.30
20:30:00Copa ChileLautaro de Buin – MelipillaX22.30
20:30:00Copa ChileDeportes Concepcion – Santiago Wanderers1 or 21.14
20:30:00Copa ChilePilmahue – Deportes ValdiviaX22.30
20:30:00Copa ChileSan Marcos De Arica – CobreloaX22.30
20:30:00Copa ChileCD General Velasquez – Deportes MagallanesX22.30
20:30:00Copa ChileProvincial Osorno – Puerto MonttX22.30
20:30:00Copa ChileDeportes Recoleta – Union San FelipeX22.30
20:30:00Panamanian PrimeraCD Universitario – Alianza FC (Pan)1 or 21.28
22:00:00Panamanian PrimeraCosta del Este FC – Sporting San MiguelitoX21.35
23:00:00Panamanian PrimeraAtletico Independiente – San FranciscoX21.32
19:00:00Brazilian ParaensePaysandu PA – Remo1 or 21.27
13:00:00Norwegian Toppserien W.Trondheims-Ørn W. – Arna-Bjørnar W.1 or 21.28
16:00:00Norwegian Toppserien W.Valerenga W. – Stabaek W.Over 1.51.13
13:00:00German BayernligaDJK Ammerthal – SeligenportenX21.35
14:00:00German BayernligaSchwabmünchen – SpVgg Hankofen-Hailing1X1.19
15:00:00German BayernligaSSV Jahn Regensburg II – 1. FC SonthofenOver 1.51.08
15:00:00German BayernligaSV Türkgucu-Ataspor Munchen – SV KirschanschoeringOver 1.51.18
10:00:00German Bundesliga W.Sand W. – Essen-Schönebeck W.21.62
13:00:00German Bundesliga W.Turbine Potsdam W. – Werder Bremen W.Over 2.51.20
13:00:00German Bundesliga W.Duisburg W. – Bayer 04 Leverkusen W.1 or 21.27
14:00:00German Bundesliga W.Frankfurt W. – Bayern Munich W.21.30
22:00:00Honduran Liga NacionalCD Platense – CD Honduras Progreso1X1.13
12:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupInegölspor – ManisasporOver 2.51.51
12:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupBodrum Belediyesi Bodrumspor – Hacettepe SKOver 1.51.19
11:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupSanliurfaspor – Tarsus Idman YurduOver 1.51.29
11:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupSivas 4 Eylül Belediyespor – Kahramanmarasspor1X1.20
12:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupBugsasspor – Menemen BelediyesporX21.19
12:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupZonguldakspor – Fethiyespor1X1.20
12:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupPendikspor – Fatih KaragümrükX21.38
12:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupBandirmaspor – A. Selcukluspor1X1.18
12:00:00Turkish Lig 3 Group 1Sile Yildizspor – Nazilli Bld Spor1 or 21.25
12:00:00Turkish Lig 3 Group 1Gebzespor – Tire 1922 SporX21.24
11:30:00Turkish Lig 3 Group 2Pazarspor – Karsiyaka1 or 21.28
11:30:00Turkish Lig 3 Group 2Ofspor – Kemerspor 2003Over 1.51.40
11:30:00Turkish Lig 3 Group 2Yeni Orduspor SK – Sultanbeyli BelediyesporX21.42
12:00:00Turkish Lig 3 Group 2Yeni Altindag BS – Kirsehir Belediyespor1X1.19
12:00:00Turkish Lig 3 Group 2Bergama – Vanspor21.48
12:00:00Turkish Lig 3 Group 3Turgutluspor – Golcukspor1X1.20
12:00:00Turkish Lig 3 Group 3Kocaelispor – CizresporOver 1.51.23
12:00:00Turkish Lig 3 Group 3Serik Belediyespor – Karacabey Birlikspor1 or 21.27
12:30:00German Regionall. NortheastRot-Weiss Erfurt – Wacker NordhausenX21.30
12:30:00German Regionall. NortheastUnion Fürstenwalde – MeuselwitzUnder 3.51.48
12:30:00German Regionall. NortheastGermania Halberstadt – Lokomotive LeipzigX21.32
12:30:00German Regionall. NortheastBerliner AK 07 – AltglienickeOver 1.51.20
12:00:00German Regionall. SouthwestFrankfurt FSV – FC 08 Homburg-SaarX21.22
12:30:00English Super League W.Liverpool W. – Arsenal W.21.20
15:00:00English Super League W.Bristol Academy W. – Everton W.1X1.17
05:00:00Japanese J-League 3Gamba Osaka – Giravanz KitakyushuUnder 3.51.28
05:00:00Japanese J-League 3Kataller Toyama – ThespakusatsuX21.35
19:00:00Argentinian Primera B MetroJJ Urquiza – CA San Miguel1 or 21.30
19:00:00Argentinian Primera B MetroColegiales – Defensores Unidos1 or 21.30
19:00:00Argentinian Primera B MetroCSD Flandria – UAI UrquizaUnder 3.51.12
19:00:00Argentinian Primera B MetroComunicaciones – Almirante Brown1 or 21.32
19:00:00Argentinian Primera B MetroTalleres de Remedios de Escalada – Sacachispas FC1 or 21.32
11:00:00Spanish Liga Primera W.Athletic Bilbao W. – Espanyol W.11.33
11:00:00Spanish Liga Primera W.Fundacion Albacete W. – Real Sociedad W.X21.20
11:00:00Spanish Liga Primera W.Madrid CCF W. – Malaga Cf W.1X1.20
11:15:00Spanish Liga Primera W.Sporting Club de Huelva W. – Cdef Logrono W.1X1.16
12:00:00Spanish Liga Primera W.Sevilla W. – UD Granadilla Tenerife W.X21.38
15:00:00Spanish Liga Primera W.Rayo Vallecano W. – Real Betis W.X21.22
05:00:00AFC Championship U23Singapore U23 – North Korea U2321.37
08:30:00AFC Championship U23Philippines U23 – China U2321.02
08:30:00AFC Championship U23Timor-Leste U23 – Japan U2321.02
09:00:00AFC Championship U23Mongolia U23 – Hong Kong U2321.47
10:00:00AFC Championship U23Chinese Taipei U23 – Australia U2321.01
11:15:00AFC Championship U23Turkmenistan U23 – Iraq U2321.10
11:30:00AFC Championship U23Macao U23 – Myanmar U2321.10
12:00:00AFC Championship U23Tajikistan U23 – India U23Over 1.51.20
12:45:00AFC Championship U23Laos U23 – Malaysia U2321.15
13:00:00AFC Championship U23Bangladesh U23 – Palestine U2321.21
14:15:00AFC Championship U23Yemen U23 – Iran U2321.14
14:15:00AFC Championship U23Kyrgyzstan U23 – Jordan U2321.65
16:00:00AFC Championship U23Nepal U23 – Qatar U2321.12
17:15:00AFC Championship U23Kuwait U23 – Syria U23X21.17
17:25:00AFC Championship U23Lebanon U23 – Saudi Arabia U2321.14
19:00:00Colombian Primera BTigres FC – AtleticoUnder 3.51.27
19:00:00Colombian Primera BClub Cortuluá – Deportes Pereira1 or 21.23
20:00:00Colombian Primera BValledupar – Deportes QuindioX21.35
20:00:00Colombian Primera BOrsomarso – Barranquilla1 or 21.24
20:30:00Colombian Primera BReal Santander – Fortaleza FCX21.32
06:00:00Aus. NPL QueenslandSunshine Coast Fire – Western Pride21.34
06:00:00Aus. NPL QueenslandGold Coast United – Olympic FCX21.22
13:30:00Italian Serie C Girone CUrbs Sportiva Reggina 1914 – Calcio CataniaX21.32
13:30:00Italian Serie C Girone CRende – CaveseUnder 3.51.18
13:30:00Italian Serie C Girone CCatanzaro – Sicula Leonzio1X1.17
13:30:00Italian Serie C Girone CViterbese – ViboneseUnder 3.51.14
15:30:00Italian Serie C Girone CPotenza – BisceglieOver 1.51.50
15:30:00Italian Serie C Girone CSS Monopoli – Virtus FrancavillaUnder 3.51.14
13:30:00Italian Serie C Girone BFermana – VIS PesaroX21.40
13:30:00Italian Serie C Girone BSudtirol – Vicenza1 or 21.32
13:30:00Italian Serie C Girone BGubbio – RenateUnder 3.51.10
15:30:00Italian Serie C Girone BFano – FeralpisaloX21.24
15:30:00Italian Serie C Girone BTernana – Pordenone1 or 21.30
15:30:00Italian Serie C Girone BTriestina – SambenedetteseUnder 3.51.15
15:30:00Italian Serie C Girone BRavenna – Albinoleffe1 or 21.32
15:30:00Italian Serie C Girone BVirtus Vecomp Verona – Rimini Calcio1 or 21.32
15:30:00Italian Serie C Girone BGiana Erminio – Teramo1 or 21.32
13:00:00Brazilian Paulista A2Juventus SP – Santo Andre SPUnder 3.51.30
13:00:00Brazilian Paulista A2Portuguesa Santista – Sao Bernardo1X1.22
13:00:00Brazilian Paulista A2Atletico Penapolense – NacionalX21.40
19:00:00Brazilian Paulista A2Portuguesa – Atletico Votuporanguense1 or 21.25
22:00:00Brazilian Paulista A2Rio Claro SP – XV de Piracicaba1 or 21.25
21:00:00Brazilian Copa do NordesteBahia Salvador BA – Salgueiro PEOver 1.51.29
22:00:00Brazilian Copa do NordesteCS Alagoano – Sergipe SEOver 1.51.29
22:00:00Brazilian Copa do NordesteBotafogo PB – Sampaio Correa MAOver 1.51.28
12:00:00Kenyan Premier LeaguePosta Ranger FC – Kenya Commercial BankX21.35
13:00:00Brazilian Paulista A3Comercial SP – Barretos SP1 or 21.27
13:00:00Brazilian Paulista A3Taboao DA Serra SP – Capivariano SPX21.30
13:00:00Brazilian Paulista A3Monte Azul SP – Batatais FC SPUnder 3.51.14
14:30:00Cameroonian Elite OneFeutcheu FC – Stade RenardUnder 3.51.14
14:30:00Cameroonian Elite OneAPEJES Academy – PWD Bamenda1 or 21.32
14:30:00Cameroonian Elite OneColombe FC – New Star de Douala1 or 21.35
14:30:00Cameroonian Elite OneUnion Sportive de Douala – Tonnerre Yaoundé1X1.15
14:30:00Cameroonian Elite OneLes Astres FC de Douala – Fovu de Baham1X1.17
14:30:00Cameroonian Elite OneUMS de Loum – AS Fortuna MfouUnder 3.51.14
14:00:00Czech CFLStechovice – 1. FC Karlovy Vary1X1.18
14:00:00Czech CFLSokol Brozany – DobroviceX21.40
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalAmarante FC – Leca1X1.18
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalSanjoanense – GafanhaOver 1.51.15
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalGondomar – Pedras RubrasOver 1.51.15
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalLusitano Fcv – Paredes1X1.18
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalEspinho – CinfaesOver 1.51.15
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalAgueda – LusitaniaX21.40
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalMerelinense FC – MirandelaX21.32
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalCC Taipas – FC FelgueirasX21.22
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalFC Vizela – Maria Da Fonte11.26
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalAD Oliveirense – FafeX21.18
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalPedras Salgadas – CDC Montalegre1 or 21.30
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalVilaverdense – Trofense21.52
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalCo Do Montijo – Louletano1X1.13
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalClube Oriental Lisboa – MouraOver 1.51.15
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalCD OS Armacenenses – Redondense FC11.22
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalGd Peniche – FatimaX21.35
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalCaldas SC – Alverca Futebol1 or 21.35
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalBenfica Castelo Branco – Sporting De LourelOver 1.51.15
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalVilafranquense – Uniao De LeiriaUnder 3.51.56
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalSintrense – AnadiaX21.40
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalTorreense – CF Santa IriaOver 1.51.15
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalAngrense – Real SporteX21.20
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalSporting Clube Ideal – Casa Pia AtleticoX21.35
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalPraiense – Pinhalnovense11.22
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalUniao Madeira – SC CoimbroesUnder 3.51.56
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalMaritimo Madeira B – Penalva Do Castelo1X1.13
18:30:00Brazilian BrasilienseGama – TaguatingaOver 1.51.15
18:30:00Brazilian BrasilienseLuziania DF – Real FC1 or 21.23
18:30:00Brazilian BrasilienseBrasiliense – BolamenseOver 2.51.49
18:30:00Brazilian BrasilienseCeilandia Esporte Clube DF – Paracatu FCUnder 3.51.57
14:00:00Polish 3 Liga Gr.4Wisla Sandomierz – Czarni Polaniec1X1.22
07:00:00Chinese League 2Taizhou Yuanda – Qingdao Jonoon1 or 21.28
10:15:00Polish 3 Liga Gr.1KS Pelikan Lowicz – Victoria Sulejówek1X1.19
11:00:00Polish 3 Liga Gr.1Bron Radom – Lechia Tomaszow MazowieckiX21.35
14:00:00Polish 3 Liga Gr.2Polonia Sroda Wielkopolska – Mieszko Gniezno1 or 21.24
15:00:00Polish 3 Liga Gr.3Miedz II Legnica – Lechia Dzierzoniów1X1.17
16:00:00Miami Masters ATPAlbert Ramos – John Isner21.24
17:00:00Miami Masters ATPMilos Raonic – Kyle Edmund11.60
17:00:00Miami Masters ATPNikoloz Basilashvili – Robin Haase11.53
18:00:00Miami Masters ATPHubert Hurkacz – Felix Auger Aliassime11.67
19:00:00Miami Masters ATPNovak Djokovic – Federico Delbonis11.04
23:00:00Miami Masters ATPBorna Coric – Jeremy Chardy11.57