Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 24 August 2020

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
19:45:00French Ligue 2Troyes – Le Havre1 or 21.40
19:45:00Belgian First Division ASint-Truidense VV – OostendeUnder 3.51.45
19:45:00French NationalRed Star – BastiaX21.40
18:00:00Swedish AllsvenskanKalmar FF – Mjallby AIF1 or 21.35
18:00:00Swedish AllsvenskanIFK Norrkoping FK – HäckenUnder 3.51.54
19:30:00Norwegian EliteserienStabaek – BrannX21.45
17:00:00Polish EkstraklasaJagiellonia Bialystok – Wisla KrakowUnder 3.51.41
17:00:00Norwegian Division 1Tromsø IL – SogndalUnder 3.51.33
17:00:00Norwegian Division 1Ranheim – Strommen11.27
17:00:00Norwegian Division 1Oeygarden FK – JervX21.37
17:00:00Norwegian Division 1Raufoss – Ullensaker/Kisa1X1.26
17:00:00Norwegian Division 1Sandnes Ulf – Ham-KamUnder 3.51.72
17:00:00Norwegian Division 1Stjørdals-Blink – AsaneX21.47
17:00:00Norwegian Division 1Grorud – KFUM OsloX21.37
19:30:00Norwegian Division 1Kongsvinger IL – Lillestrøm SK21.64
18:00:00Swedish SuperettanBrage – Dalkurd FFUnder 3.51.41
18:00:00Swedish SuperettanAkropolis IF – Degerfors IF21.63
10:00:00Club FriendliesAustria Lustenau – Werder Bremen21.07
16:45:00Bulgarian Pr. LeagueMontana – Etar Tarnovo1X1.16
19:00:00Bulgarian Pr. LeagueCSKA 1948 – Arda FK1X1.19
16:00:00Romanian Liga 1Voluntari – Gaz Metan Medias1X1.20
19:00:00Romanian Liga 1Dinamo Bucharest – AFC Hermannstadt1 or 21.35
17:00:00Cypriot Division 1Nea Salamina – AEK LarnacaX21.30
11:00:00Chinese Super LeagueHenan Jianye – Shanghai ShenhuaX21.29
13:00:00Chinese Super LeagueJiangsu Suning – Shenzhen Hongzuan1X1.20
14:30:00S. African Pr. LeagueMaritzburg United – Bidvest WitsX21.35
14:30:00S. African Pr. LeagueAmazulu Durban – Bloemfontein CelticX21.30
17:00:00S. African Pr. LeagueMamelodi Sundowns – Golden Arrows1X1.15
18:30:00Israeli Toto CupHapoel Tel-Aviv – Maccabi Petach-Tikva1 or 21.30
14:00:00Armenian Premier LeagueFC Lori – FC Van1X1.23
16:30:00Estonian EsiliigaFC Elva – FCI Levadia U211X1.32
17:00:00Estonian EsiliigaTartu JK Tammeka II – Tallinna FC Flora U21X21.38
14:00:00Russian Division 2. Group 4Lada Dimitrovgrad – Zenit IzhevskUnder 3.51.35
16:00:00Serbian Division 1FK Trajal Krusevac – Loznica1X1.22
11:30:00S. Korean K-League ChallengeFC Anyang – Daejeon Citizen1 or 21.27
19:00:00Icelandic Úrvalsdeild W.FH Hafnarfjordur W. – Stjarnan W.X21.32
20:15:00Icelandic Úrvalsdeild W.Breidablik W. – Selfoss W.Over 3.52.21
20:15:00Icelandic Úrvalsdeild W.Valur Reykjavik W. – Throttur Reykjavik W.Over 3.52.21
16:00:00Russian Division 2. Group 3Metallurg Vidnoye – Sakhalin SakhalinskX21.20
14:00:00Russian Division 2. Group 2Lokomotiv-Kazanka – LeningradetsX21.35
08:20:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – Pwr Pele Warriors FifaX21.34
08:45:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – TES Tundra FIFA1X1.25
09:10:00FIFA Liga ProPwr Pele Warriors Fifa – Ez1 Ez1D 11 Fifa1 or 21.24
09:35:00FIFA Liga ProTES Tundra FIFA – Team Ruspro R11Under 3.51.48
10:00:00FIFA Liga ProPwr Pele Warriors Fifa – CFC Catalonia FC FifaX21.26
10:25:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – Team Ruspro R111X1.26
10:50:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – Ez1 Ez1D 11 Fifa1 or 21.22
11:15:00FIFA Liga ProTES Tundra FIFA – Pwr Pele Warriors Fifa1X1.29
14:30:00FIFA Liga ProNfc Nyancat FC Fifa – Frz Forze Fifa1X1.22
14:55:00FIFA Liga ProWestcoastunt – KAB Kabush FIFA1 or 21.24
15:20:00FIFA Liga ProNfc Nyancat FC Fifa – Veg Vega Squadron Fifa1X1.22
15:45:00FIFA Liga ProFrz Forze Fifa – KAB Kabush FIFAX21.15
16:10:00FIFA Liga ProVeg Vega Squadron Fifa – Westcoastunt1 or 21.22
16:35:00FIFA Liga ProKAB Kabush FIFA – Nfc Nyancat FC Fifa1 or 21.25
17:00:00FIFA Liga ProVeg Vega Squadron Fifa – Frz Forze Fifa1X1.18
17:25:00FIFA Liga ProWestcoastunt – Nfc Nyancat FC Fifa1 or 21.22
17:50:00FIFA Liga ProFrz Forze Fifa – WestcoastuntX21.17
18:15:00FIFA Liga ProKAB Kabush FIFA – Veg Vega Squadron Fifa1 or 21.24
16:00:00Western and Southern Open ATPDaniil Medvedev – Marcos Giron11.21
16:00:00Western and Southern Open ATPTennys Sandgren – Felix Auger Aliassime21.45
17:00:00Western and Southern Open ATPKaren Khachanov – Pablo Carreno-Busta11.72
17:15:00Western and Southern Open ATPReilly Opelka – Diego Schwartzman21.74
17:20:00Western and Southern Open ATPDenis Shapovalov – Jan-Lennard Struff11.62
17:20:00Western and Southern Open ATPJohn Isner – John Millman11.54