Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 24 August 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
12:30:00Eng. Premier LeagueNorwich City – ChelseaX21.25
15:00:00Eng. Premier LeagueSheffield United – LeicesterX21.32
15:00:00Eng. Premier LeagueManchester United – Crystal Palace11.36
15:00:00Eng. Premier LeagueBrighton – Southampton1 or 21.35
15:00:00Eng. Premier LeagueWatford – West HamUnder 3.51.47
17:30:00Eng. Premier LeagueLiverpool – ArsenalOver 1.51.13
19:00:00French Ligue 1Dijon – BordeauxX21.48
19:00:00French Ligue 1Angers – MetzUnder 3.51.21
19:00:00French Ligue 1Brest – ReimsX21.48
19:00:00French Ligue 1Amiens – NantesX21.45
14:30:00German BundesligaHoffenheim – Werder Bremen1X1.30
14:30:00German BundesligaMainz – Borussia M’gladbachX21.42
14:30:00German BundesligaSC Paderborn 07 – Freiburg1 or 21.30
14:30:00German BundesligaFortuna Dusseldorf – Bayer LeverkusenX21.23
14:30:00German BundesligaAugsburg – Union Berlin1 or 21.32
17:30:00German BundesligaSchalke 04 – Bayern Munich21.37
17:00:00Italian Serie AParma – Juventus21.33
19:45:00Italian Serie AFiorentina – NapoliX21.24
16:00:00Spanish Liga PrimeraOsasuna – Eibar1 or 21.38
18:00:00Spanish Liga PrimeraReal Madrid – Real Valladolid11.22
20:00:00Spanish Liga PrimeraGetafe – Athletic BilbaoX21.48
20:00:00Spanish Liga PrimeraCelta Vigo – ValenciaX21.35
14:00:00French Ligue 2Troyes – RC LensX21.47
17:30:00Dutch EredivisieWillem II – Emmen1X1.28
18:45:00Dutch EredivisieHeracles – VitesseX21.38
19:45:00Dutch EredivisieHeerenveen – TwenteUnder 3.51.59
19:00:00Belgian First Division ASint-Truidense VV – Zulte Waregem1 or 21.28
19:00:00Belgian First Division ACercle Brugge – Waasland-Beveren1X1.32
19:30:00Belgian First Division AOostende – KV MechelenX21.42
18:00:00Swiss Super LeagueYoung Boys – ZurichOver 1.51.15
18:00:00Swiss Super LeagueNeuchatel Xamax – FC Basel21.57
12:30:00English ChampionshipDerby – West Bromwich Albion1 or 21.35
15:00:00English ChampionshipFulham – Nottingham Forest1X1.19
15:00:00English ChampionshipHuddersfield – ReadingUnder 3.51.31
15:00:00English ChampionshipPreston North End – Sheffield Wednesday1 or 21.38
15:00:00English ChampionshipQPR – Wigan1X1.29
15:00:00English ChampionshipCharlton – BrentfordX21.43
15:00:00English ChampionshipBlackburn – Cardiff1 or 21.36
15:00:00English ChampionshipStoke – LeedsX21.33
15:00:00English ChampionshipBarnsley – Luton1 or 21.34
15:00:00English ChampionshipHull – Bristol City1 or 21.35
15:00:00English ChampionshipMiddlesbrough – Millwall1X1.28
12:00:00German Bundesliga 2Hannover 96 – Greuther Furth1X1.23
12:00:00German Bundesliga 2Jahn Regensburg – Arminia BielefeldX21.48
12:00:00German Bundesliga 2Bochum – SV Wehen WiesbadenUnder 3.51.51
17:00:00Italian Serie BSalernitana – Pescara1 or 21.35
17:00:00Italian Serie BCrotone – CosenzaUnder 3.51.25
20:00:00Italian Serie BCittadella – Spezia1 or 21.35
20:00:00Italian Serie BVirtus Entella – LivornoUnder 3.51.24
20:00:00Italian Serie BVenezia – CremoneseX21.40
20:00:00Italian Serie BAscoli – Trapani1X1.23
17:00:00Spanish Liga SegundaReal Oviedo – Lugo1X1.19
17:00:00Spanish Liga SegundaRacing Santander – Almeria1 or 21.38
18:00:00Spanish Liga SegundaMirandes – CadizX21.42
19:00:00Spanish Liga SegundaAlcorcon – ElcheUnder 3.51.18
20:00:00Spanish Liga SegundaMalaga – Las Palmas1X1.23
19:00:00Portuguese Prim. LigaBenfica – Porto1X1.25
21:30:00Portuguese Prim. LigaBoavista – Pacos Ferreira1 or 21.38
15:00:00Scottish PremiershipHamilton – MotherwellX21.33
15:00:00Scottish PremiershipHibernian – St Johnstone1X1.21
15:00:00Scottish PremiershipKilmarnock – Aberdeen1 or 21.40
15:00:00Scottish PremiershipRoss County – LivingstonUnder 3.51.26
16:00:00Austrian BundesligaWolfsberger – Altach1X1.23
16:00:00Austrian BundesligaSV Mattersburg – SKN St. PöltenUnder 3.51.49
16:00:00Austrian BundesligaRapid Vienna – LASK Linz1X1.24
17:15:00Turkish Super LigAnkaragucu – Kayserispor1 or 21.34
19:45:00Turkish Super LigAlanyaspor – Kasimpasa1X1.21
19:45:00Turkish Super LigIstanbul Basaksehir – Fenerbahce1 or 21.31
17:00:00Greek SuperleagueLamia – PanathinaikosX21.24
18:00:00Greek SuperleaguePAOK – PanaitolikosOver 2.51.64
19:30:00Greek SuperleagueOlympiakos – Asteras Tripoli11.21
15:00:00Swedish AllsvenskanIK Sirius FK – Orebro SK1 or 21.33
11:00:00Finnish VeikkausliigaHonka – HJK HelsinkiX21.38
15:00:00Finnish VeikkausliigaKuopio – VaasaOver 1.51.25
12:00:00Russian Premier LeagueFC Tambov – Dinamo MoscowX21.24
14:30:00Russian Premier LeagueFC Ufa – Zenit St. Petersburg21.63
17:00:00Russian Premier LeagueFC Krasnodar – Lokomotiv MoscowX21.45
17:00:00Norwegian EliteserienRosenborg BK – StabækOver 1.51.25
15:00:00Brazilian Serie AAtletico Mineiro – Bahia Salvador BAUnder 3.51.24
21:00:00Brazilian Serie AGremio RS – Atletico Paranaense1 or 21.38
16:00:00Czech 1. LigaFastav Zlín – Karvina1X1.19
16:00:00Czech 1. Liga1 FK Pribram – FK JablonecX21.28
18:30:00Czech 1. LigaSlavia Prague – Bohemians 190511.23
14:00:00Polish EkstraklasaKS Cracovia – Arka Gdynia1X1.19
16:30:00Polish EkstraklasaLechia Gdansk – Slask WroclawUnder 3.51.34
19:00:00Polish EkstraklasaRakow Czestochowa – Lech PoznanX21.42
12:30:00English League 1Doncaster Rovers – LincolnX21.45
15:00:00English League 1Fleetwood – Accrington1X1.22
15:00:00English League 1Shrewsbury – Burton AlbionX21.45
15:00:00English League 1Bristol Rovers – Oxford UnitedX21.45
15:00:00English League 1Sunderland – AFC WimbledonOver 1.51.29
15:00:00English League 1Bolton – Ipswich21.10
15:00:00English League 1Wycombe – Southend United1X1.22
15:00:00English League 1Rochdale – BlackpoolX21.42
15:00:00English League 1Coventry – Gillingham1X1.25
15:00:00English League 1Milton Keynes Dons – Peterborough United1 or 21.35
17:15:00Argentinian PrimeraGimnasia Y Esgrima – Defensa Y Justicia1 or 21.40
19:30:00Argentinian PrimeraVelez Sarsfield – Newell’s Old BoysUnder 3.51.16
21:45:00Argentinian PrimeraRosario Central – Patronato1X1.20
23:00:00Mexican PrimeraGallos Blancos Queretaro – LeonX21.40
14:30:00Norwegian Division 1Sandnes Ulf – AalesundX21.22
15:00:00Finnish YkkonenAC Kajaani – AC OuluX21.35
15:00:00Finnish YkkonenJaro – MyPa MyllykoskiOver 2.51.32
15:00:00Finnish YkkonenEIF – TPS TurkuX21.17
05:00:00Japanese J-LeagueSapporo – FC Tokyo1 or 21.32
10:00:00Japanese J-LeagueNagoya Grampus – Yokohama Marinos1 or 21.30
11:00:00Japanese J-LeagueVegalta Sendai – Shonan BellmareUnder 3.51.42
11:00:00Japanese J-LeagueKawasaki Frontale – Shimizu S-PulseOver 1.51.19
11:00:00Japanese J-LeagueIwata Jubilo – Cerezo OsakaX21.30
11:00:00Japanese J-LeagueSanfrecce Hiroshima – Oita Trinita1X1.22
17:00:00Icelandic ÚrvalsdeildIA Akranes – IBV Vestmannaeyjar11.36
12:00:00Ukrainian Premier LeagueKolos Kovalivka – Vorskla Poltava1 or 21.38
15:00:00Ukrainian Premier LeaguePFC Oleksandria – Desna Chernigov1X1.18
17:30:00Ukrainian Premier LeagueDynamo Kiev – Olimpik DonetskOver 2.51.42
18:00:00Croatian 1. HNLNK Slaven Belupo – Varaždin1X1.13
20:00:00Croatian 1. HNLInter Zapresic – Lokomotiva ZagrebX21.35
12:00:00German Regionall. NorthWolfsburg II – Eintracht Norderstedt11.28
13:00:00German Regionall. NorthSt. Pauli II – Hannover 96 II1 or 21.25
12:15:00Danish Division 1Næstved BK – VendsysselX21.35
15:00:00English League 2Macclesfield – ScunthorpeX21.45
15:00:00English League 2Plymouth Argyle – Walsall1X1.28
15:00:00English League 2Morecambe – ExeterX21.40
15:00:00English League 2Cheltenham – Swindon TownX21.38
15:00:00English League 2Grimsby – Port Vale1 or 21.35
15:00:00English League 2Newport – Crewe1 or 21.35
15:00:00English League 2Mansfield – Stevenage1X1.22
15:00:00English League 2Colchester – Northampton TownUnder 3.51.31
15:00:00English League 2Leyton Orient – Crawley TownUnder 3.51.31
15:00:00English League 2Bradford City – Forest Green1X1.25
15:00:00English League 2Cambridge United – OldhamUnder 3.51.30
15:00:00English League 2Carlisle – Salford City1 or 21.35
16:00:00Bulgarian Pr. LeagueBotev Plovdiv – Vitosha BistritsaOver 1.51.32
18:30:00Bulgarian Pr. LeagueLevski Sofia – Lokomotiv PlovdivOver 1.51.39
17:00:00Slovenian 1. SNLDomzale – NK Aluminij1X1.20
19:15:00Slovenian 1. SNLOlimpija Ljubljana – NŠ Mura1X1.22
15:00:00Scottish ChampionshipDunfermline – Dundee UnitedX21.35
15:00:00Scottish ChampionshipAyr – Queen of the South1X1.22
15:00:00Scottish ChampionshipDundee – Inverness Caledonian Thistle1 or 21.30
15:00:00Scottish ChampionshipAlloa – Arbroath1 or 21.27
13:30:00Romanian Liga 1FC Clinceni – Sepsi OSK Sfantu GheorgheX21.38
19:00:00Romanian Liga 1CFR Cluj – BotosaniUnder 3.51.25
17:00:00Hungarian NB 1Kaposvári Rákóczi – Zalaegerszegi1 or 21.30
17:00:00Hungarian NB 1Budapest Honved – Debreceni VSC1 or 21.32
17:00:00Hungarian NB 1Kisvarda FC – UjpestX21.35
17:00:00Hungarian NB 1Paksi SE – MOL VidiX21.27
17:00:00Hungarian NB 1Diosgyori Vtk – Mezokövesd SEX21.38
18:00:00Slovakian Super LigaZemplin Michalovce – Sered1X1.26
18:00:00Slovakian Super LigaFK Pohronie – TrencinX21.42
18:00:00Slovakian Super LigaRuzomberok – Spartak Trnava1 or 21.33
17:00:00Cypriot Division 1Doksa Katokopias – Omonia NicosiaX21.19
17:45:00Spanish Seg. B Gr.1CF Rayo Majadahonda – Sporting Gijon BOver 1.51.23
18:00:00Spanish Seg. B Gr.1Marino Luanco – Atletico Madrid B21.52
19:30:00Spanish Seg. B Gr.1Pontevedra – Coruxo1X1.18
17:00:00Spanish Seg. B Gr.2SD Leioa – GuijueloOver 1.51.36
18:30:00Spanish Seg. B Gr.2Barakaldo – Unionistas CFUnder 3.51.19
18:30:00Spanish Seg. B Gr.2Real Sociedad B – Real Burgos CFX21.28
19:00:00Spanish Seg. B Gr.2Cultural Leonesa – Amorebieta1X1.15
19:30:00Spanish Seg. B Gr.2CD Calahorra – Real Union BUnder 3.51.17
18:00:00Spanish Seg. B Gr.3Villarreal B – Atlético Levante1X1.17
18:45:00Spanish Seg. B Gr.3AE Prat – HerculesX21.17
19:30:00Spanish Seg. B Gr.4Sevilla Atletico – Yeclano DeportivoUnder 3.51.19
20:00:00Spanish Seg. B Gr.4CP Villarrobledo – Real Balompedica LinenseX21.25
20:00:00Spanish Seg. B Gr.4San Fernando – Recreativo HuelvaX21.28
13:30:00French Div. 1 W.Paris FC W. – Dijon FCO W.1X1.19
13:30:00French Div. 1 W.Girondins Bordeaux W. – Fleury 91 W.Over 1.51.18
14:30:00French Div. 1 W.Lyon W. – Marseille W.Over 3.51.48
11:00:00Port. Segunda LigaAcademica Coimbra – ChavesX21.44
16:00:00Port. Segunda LigaFeirense – Academica Viseu1X1.26
18:15:00Port. Segunda LigaPenafiel – CD Cova Piedade1X1.21
18:15:00Port. Segunda LigaSC Covilha – Vilafranquense1X1.17
14:00:00CAF Champions LeagueZesco United – Green MambaOver 2.51.51
14:00:00CAF Champions LeagueFC Platinum – Big Bullets1X1.25
14:00:00CAF Champions LeagueTownship Rollers – Young AfricansX21.32
17:00:00CAF Champions LeaguePrimeiro de Agosto – KMKM11.36
18:00:00CAF Champions LeagueMamelodi Sundowns – AS OtohoOver 2.51.61
19:00:00CAF Champions LeagueGeneration Foot FC – Lprc Oilers1X1.16
20:00:00CAF Champions LeagueRaja Casablanca – Brikama UnitedOver 2.51.51
20:00:00CAF Champions LeagueOrlando Pirates – Green EaglesUnder 3.51.19
21:00:00CAF Champions LeagueEnyimba – Rahimo11.35
13:30:00CAF Confed. CupMasters Security – Proline FCX21.24
14:00:00CAF Confed. CupAzam – Fasil Kenema1X1.15
16:00:00CAF Confed. CupEsae FC – Asc Snim11.28
21:00:00CAF Confed. CupMalindi SC – Mogadishu CityUnder 3.51.16
16:30:00Swiss Challenge LeagueWil – Kriens1 or 21.32
18:00:00Swiss Challenge LeagueSchaffhausen – Stade Ls Ouchy1X1.27
18:00:00Swiss Challenge LeagueLausanne – Aarau1X1.22
13:00:00German 3. LigaEintracht Braunschweig – Kickers Wurzburg1X1.24
13:00:00German 3. LigaMagdeburg – 1860 Munich1X1.22
13:00:00German 3. LigaFC Bayern München II – Chemnitz1X1.19
13:00:00German 3. LigaMeppen – Carl Zeiss Jena1X1.18
13:00:00German 3. LigaPreussen Munster – UerdingenUnder 3.51.37
13:00:00German 3. LigaSonnenhof Grossaspach – Viktoria Köln1 or 21.27
13:30:00Polish 1 LigaPodbeskidzie Bielsko Biala – Olimpia Grudziadz1X1.21
18:00:00Polish 1 LigaChrobry Glogow – Stomil Olsztyn1 or 21.34
18:45:00Polish 1 LigaOdra Opole – RKS RadomiakX21.46
15:00:00Irish FA CupGlengad United FC – Waterford United21.18
20:00:00Irish FA CupSligo Rovers – Limerick FCOver 2.51.59
17:00:00Austrian 1st DivisionDornbirn – KSV 19191 or 21.30
16:00:00Israeli Premier LeagueMaccabi Haifa – Hapoel RaananaOver 1.51.31
17:00:00Israeli Premier LeagueHapoel Hadera – MS Ashdod1 or 21.25
18:30:00Israeli Premier LeagueSektzia Nes Tziona – Maccabi Tel-Aviv21.27
15:00:00N. Irish PremiershipCrusaders – LarneUnder 3.51.52
15:00:00N. Irish PremiershipBallymena – Glentoran1X1.22
15:00:00N. Irish PremiershipColeraine – Institute FCOver 1.51.19
15:00:00N. Irish PremiershipCarrick Rangers – CliftonvilleX21.25
15:00:00N. Irish PremiershipDungannon – GlenavonX21.20
15:00:00Scottish League 1East Fife – Airdrieonians1 or 21.25
15:00:00Scottish League 1Peterhead – ForfarX21.38
15:00:00Scottish League 1Dumbarton – Stranraer1 or 21.25
15:00:00Scottish League 1Clyde – FalkirkX21.19
15:00:00Scottish League 1Raith – Montrose1X1.20
15:00:00Scottish League 2Stirling Albion – Cove RangersX21.16
15:00:00Scottish League 2Stenhousemuir – Edinburgh City1 or 21.25
15:00:00Scottish League 2Albion Rovers – Brechin City FCUnder 3.51.57
15:00:00Scottish League 2Cowdenbeath – AnnanX21.32
15:00:00Scottish League 2Queens Park FC – Elgin City1X1.25
21:00:00Ecuadorian Serie ADelfin SC – Deportivo CuencaOver 1.51.21
23:15:00Ecuadorian Serie ATecnico Universitario – Liga Deportiva UniversitariaX21.33
19:00:00Uruguayan PrimeraRacing Club Montevideo – Montevideo Wanderers1 or 21.24
19:00:00Uruguayan PrimeraPlaza Colonia – Cerro Largo FCX21.28
19:00:00Uruguayan PrimeraCA Boston River – CA Progreso1 or 21.25
19:00:00Uruguayan PrimeraRiver Plate Montevideo – Penarol de MontevideoX21.17
16:00:00Polish 2 LigaStal Rzeszow – Elana Torun1X1.22
16:30:00Polish 2 LigaGarbarnia Krakow – Lech Poznan II1 or 21.28
20:00:00Algerian Ligue 1Chlef – NA Hussein Dey1 or 21.27
21:00:00Algerian Ligue 1USM Bel Abbès – Bordj Bou Arreridj1 or 21.28
21:00:00Algerian Ligue 1Setif – MC Oran1X1.15
16:30:00Tunisian Ligue 1Jeunesse Sportive Kairouanaise – AS Slimane1X1.19
16:30:00Tunisian Ligue 1Club Africain – Stade Tunisien1X1.19
14:00:00Belarusian Vysshaya LigaFC Vitebsk – Neman Grodno1 or 21.27
18:45:00Belarusian Vysshaya LigaDinamo Brest – Energetik-BGUOver 2.51.56
14:00:00Estonian MeistriliigaNõmme Kalju – FC Levadia TallinnX21.24
16:30:00Estonian MeistriliigaNarva Trans – Flora Tallinn21.41
10:00:00Japanese J-League 2Mito Hollyhock – Tokyo Verdy1X1.21
10:00:00Japanese J-League 2Yokohama FC – Kagoshima United1X1.22
10:00:00Japanese J-League 2JEF United Chiba – Ventforet KofuX21.29
11:00:00Japanese J-League 2Kyoto – Avispa Fukuoka1X1.23
11:00:00Japanese J-League 2Montedio Yamagata – Tochigi1X1.18
11:00:00Japanese J-League 2Niigata Albirex – Zwiegen KanazawaX21.38
11:00:00Japanese J-League 2Renofa Yamaguchi – V-Varen Nagasaki1 or 21.29
11:00:00Japanese J-League 2Tokushima Vortis – RyukyuOver 1.51.17
21:15:00Peruvian PrimeraEM Deportivo Binacional – AyacuchoOver 1.51.23
23:45:00Peruvian PrimeraSport Huancayo – Deportivo MunicipalOver 1.51.23
11:00:00S. Korean K-LeagueJeonbuk Hyundai Motors – Seongnam IlhwaOver 1.51.24
11:00:00S. Korean K-LeagueUlsan Hyundai – Sangju Sangmu Phoenix1X1.23
11:30:00S. Korean K-LeagueDaegu – Gangwon1 or 21.32
15:00:00Brazilian Serie BParana – Criciuma SC1X1.20
20:30:00Brazilian Serie BVitoria BA – Operario PR1X1.16
20:30:00Brazilian Serie BOeste – Vila Nova1 or 21.30
20:30:00Brazilian Serie BLondrina PR – São Bento SP1X1.12
23:00:00Brazilian Serie BFigueirense – Crb ALX21.24
23:00:00Brazilian Serie BPonte Preta – Sport Recife1 or 21.30
17:30:00Chilean PrimeraCobresal – Union La Calera1 or 21.35
20:30:00Chilean PrimeraPalestino – Colo ColoX21.39
23:00:00Chilean PrimeraEverton Vina – Coquimbo Unido1 or 21.35
09:15:00Czech 2. LigaVysehrad – Dukla PrahaX21.24
09:15:00Czech 2. LigaFK Pardubice – Baník SokolovOver 1.51.27
16:00:00Czech 2. Liga1.sk Prostejov – Trinec1 or 21.35
14:30:00Turkish Lig 1Keciorengucu – OsmanlisporX21.32
19:45:00Turkish Lig 1Balikesirspor – BB Erzurumspor21.39
19:45:00Turkish Lig 1Altinordu – Fatih Karagümrük1 or 21.24
14:00:00S. African Pr. LeagueBlack Leopards – Highlands ParkX21.48
14:00:00S. African Pr. LeagueGolden Arrows – Chippa United1 or 21.42
17:00:00S. African Pr. LeagueKaizer Chiefs – Supersport United1 or 21.38
16:50:00Saudi Arabian Pro LeagueAl Fateh SC – Al Shabab (KSA)X21.32
17:05:00Saudi Arabian Pro LeagueAL Faisaly – Al Faiha1X1.16
18:50:00Saudi Arabian Pro LeagueAl-Wehdat – Al Ittifaq1X1.20
15:00:00English National LeagueWoking – Solihull Moors F.C.1X1.90
15:00:00English National LeagueSutton – Dover1 or 21.30
15:00:00English National LeagueChorley – Hartlepool United1 or 21.28
15:00:00English National LeagueChesterfield – Barrow1X1.23
15:00:00English National LeagueBromley – Boreham Wood1X1.24
15:00:00English National LeagueEastleigh FC – Dagenham and RedbridgeUnder 3.51.30
15:00:00English National LeagueWrexham – Barnet1X1.20
15:00:00English National LeagueHarrogate Town – StockportUnder 3.51.32
15:00:00English National LeagueYeovil – Maidenhead1 or 21.30
15:00:00English National LeagueHalifax – AFC FyldeX21.30
15:00:00English National LeagueEbbsfleet – Notts CountyX21.35
17:20:00English National LeagueTorquay – Aldershot1X1.15
21:15:00Colombian Primera ADeportivo Pasto – Union MagdalenaOver 1.51.45
23:00:00Colombian Primera AJunior FC – Once Caldas1X1.20
23:30:00Colombian Primera ACucuta Deportivo – Deportivo La EquidadOver 1.51.47
21:00:00Paraguayan PrimeraSol de America – Deportivo CapiataUnder 3.51.42
23:30:00Paraguayan PrimeraGuarani – Sportivo San Lorenzo1X1.25
16:00:00Bosnian Premijer LigaCelik Zenica – FK Tuzla City1 or 21.32
16:00:00Bosnian Premijer LigaRadnik Bijeljina – Mladost Doboj KakanjOver 1.51.40
17:00:00Bosnian Premijer LigaSarajevo – Velez Mostar11.29
18:00:00Bosnian Premijer LigaSloboda Tuzla – Zvijezda 09Over 1.51.30
19:00:00Bosnian Premijer LigaZrinjski Mostar – Borac Banja LukaOver 1.51.36
19:00:00Bosnian Premijer LigaSiroki Brijeg – Zeljeznicar1 or 21.28
19:00:00Serbian Super LigaVozdovac – FK Mladost LucaniUnder 3.51.20
19:00:00Serbian Super LigaProleter Novi Sad – Vojvodina21.23
19:00:00Serbian Super LigaRad Belgrade – Macva SabacUnder 3.51.15
19:00:00Serbian Super LigaJavor – Napredak1 or 21.28
16:00:00Venezuelan PrimeraMetropolitanos FC – ZuliaUnder 3.51.22
21:00:00Venezuelan PrimeraLALA FC – Portuguesa FC1 or 21.27
11:00:00Vietnamese V-LeagueHai Phong – ViettelUnder 3.51.33
12:00:00Vietnamese V-LeagueThan Quang Ninh – Binh Duong1X1.19
13:00:00Vietnamese V-LeagueSai Gon – Thanh Hoa1X1.18
09:00:00Romanian Liga 2Ripensia Timisoara – UTA AradX21.22
09:00:00Romanian Liga 2Pandurii Targu Jiu – ACS SirineasaX21.16
09:00:00Romanian Liga 2CS Juventus Bucuresti – Scolar ResitaX21.28
09:00:00Romanian Liga 2Concordia Chiajna – Turris-Oltul Turnu MagureleX21.40
09:00:00Romanian Liga 2Csikszereda – Dunarea Calarasi1 or 21.27
09:00:00Romanian Liga 2CS Sportul Snagov – FC Metaloglobus Bucuresti21.36
16:00:00Romanian Liga 2FC Rapid 1923 – Politehnica TimisoaraOver 1.51.20
15:00:00Ukrainian Persha LigaAvanhard Kramatorsk – Obolon-Brovar KievUnder 3.51.35
17:00:00Ukrainian Persha LigaVolyn Lutsk – Chornomorets Odessa1 or 21.23
15:00:00Finnish Kakkonen Group AViikingit – Nurmijarven Jalkapalloseura1X1.19
15:00:00Finnish Kakkonen Group AJippo – JäPS1X1.27
16:30:00Finnish Kakkonen Group AMikkelin Palloilijat – Lahden Reipas11.34
15:00:00Finnish Kakkonen Group CSJK Akatemia – JS Hercules11.21
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Vidar – NardoUnder 3.51.47
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Stjørdals-Blink – Byaasen Toppfotball11.24
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Sola – BryneX21.45
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Asane – Sotra SK1X1.29
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Floro – MjolnerOver 1.51.13
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Baerum – Fram Larvik1 or 21.26
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Elverum – KjelsasX21.37
13:00:00Swedish Div. 1 NorraForward – Nyköpings BISUnder 3.51.47
14:00:00Swedish Div. 1 NorraGefle IF – Umeå FCX21.26
15:00:00Swedish Div. 1 NorraCarlstad United – BodensOver 1.51.17
15:00:00Swedish Div. 1 NorraSollentuna FK – Karlslunds FFUnder 3.51.64
13:00:00Swedish Div. 1 SödraLunds BK – SkovdeX21.39
13:00:00Swedish Div. 1 SödraTvååkers IF – UtsiktensUnder 3.51.31
15:00:00Swedish Div. 1 SödraAtvidabergs FF – Eskilsminne IF1 or 21.30
15:00:00Swedish Div. 1 SödraKristianstad – Lindome1 or 21.30
14:00:00Armenian Premier LeagueFC Lori – FC Noah1X1.14
16:30:00Armenian Premier LeagueUrartu – Gandzasar KapanUnder 3.51.27
17:00:00Latvian VirsligaFK Liepaja – Ventspils1 or 21.32
07:00:00Aus. NPL NSWWollongong Wolves – Sydney United1X1.18
23:00:00Mexican Liga AscensoAlebrijes De Oaxaca – Cafetaleros de TapachulaUnder 3.51.30
16:00:00Azerbaijani Premyer LiqasiFK Sumgayit – Sabayil1 or 21.27
16:00:00Moldovan Div. 1Milsami Orhei – Zimbru Chisinau11.34
16:00:00Montenegrin 1. CFLGrbalj Radonovici – OFK Petrovac1X1.16
16:00:00Montenegrin 1. CFLFK Iskra Danilovgrad – Rudar Pljevlja11.33
17:30:00Montenegrin 1. CFLFK Sutjeska – Mladost Ljeskopolje11.24
19:30:00Montenegrin 1. CFLOFK Titograd – Kom Podgorica1X1.15
15:00:00Albanian SuperligaSkenderbeu – Flamurtari Vlore1X1.20
18:00:00Albanian SuperligaTirana – Luftetari1X1.17
18:00:00Albanian SuperligaTeuta – Bylis Ballsh1X1.17
17:30:00Maltese Pr. LeagueTarxien Rainbows – Mosta FC21.58
18:00:00Maltese Pr. LeagueGudja United – Hibernians FC Paola21.24
19:30:00Maltese Pr. LeagueBalzan Youths FC – Sliema Wanderers1 or 21.23
16:00:00North Macedonian 1. MFLVardar Skopje – FK Rabotnicki Skopje1X1.22
09:30:00Indonesian Liga 1Persebaya Surabaya – Persija Jakarta1X1.21
12:00:00Indonesian Liga 1Madura United FC – PSIS SemarangOver 1.51.26
12:30:00Indonesian Liga 1Pusamania Borneo – Semen PadangOver 1.51.22
14:30:00Indonesian Liga 1Bali United – Arema Indonesia1X1.22
17:00:00Icelandic 1 DeildNjarovik – Magni1 or 21.22
17:00:00Icelandic 1 DeildThor Akureyri – Leiknir Reykjavik1X1.20
14:00:00Kazakhstan Pr. LeagueOrdabasy – Shakhter Karagandy1X1.15
14:00:00Kazakhstan Pr. LeagueTobol Kostanay – Atyrau1X1.19
16:45:00Iranian Pro LeagueShahin Bushehr – Sepahan21.54
20:00:00Bolivian Profesional LigaSport Boys Warnes – Royal Pari SionUnder 3.51.61
22:15:00Bolivian Profesional LigaSan Jose Oruro – Real Potosi11.24
16:00:00Austrian RegionalligaSV Ried II – ASCO WolfsbergX21.35
16:00:00Austrian RegionalligaAtsv Stadl-Paura – KalsdorfX21.19
16:30:00Austrian RegionalligaSV Stripfing – ASK EbreichsdorfX21.38
18:00:00Austrian RegionalligaSV Leobendorf – SC Team Wiener Linien1X1.19
20:00:00Chilean Primera BDeportes Magallanes – NublenseUnder 3.51.31
21:00:00Chilean Primera BMelipilla – Santiago Morning1 or 21.24
22:00:00Chilean Primera BPuerto Montt – Rangers Talca1X1.14
12:00:00Chinese League 1Shaanxi Changan Athletic – Beijing KongguUnder 3.51.33
12:30:00Chinese League 1Guangdong Southern Tigers – Meizhou Hakka1 or 21.28
12:30:00Chinese League 1Hangzhou Greentown – Guizhou ZhichengUnder 3.51.31
12:30:00Chinese League 1Qingdao Hainiu – Sichuan AnnapurnaOver 1.51.26
12:30:00Chinese League 1Liaoning Hongyun – Shijiazhuang Ever BrightX21.22
12:30:00Chinese League 1Heilongjiang Lava Spring – Xinjiang Tianshan1X1.18
12:35:00Chinese League 1Nantong Zhiyun – Shanghai Shenxin1X1.15
09:30:00Czech Liga U19Ceske Budejovice – Sigma OlomoucX21.16
10:00:00Czech Liga U19Karvina – 1 FC Slovacko1X1.30
18:00:00Guatemalan Liga NacionalSiquinala FC – ComunicacionesUnder 3.51.54
22:00:00Guatemalan Liga NacionalCSD Municipal – Deportivo Mixco11.35
21:00:00Panamanian PrimeraCD Universitario – Alianza FC (Pan)Under 3.51.24
11:00:00Portuguese League U19Benfica U19 – GD Estoril Praia U19Over 2.51.35
17:00:00Portuguese League U19Vilafranquense U19 – Alverca U19X21.32
17:00:00Portuguese League U19Feirense U19 – Rio Ave U191 or 21.22
17:00:00Portuguese League U19OS Belenenses U19 – Tondela U19X21.22
17:00:00Portuguese League U19Famalicao U19 – Pacos Ferreira U19Under 3.51.82
17:00:00Portuguese League U19SC Braga U19 – Vitoria Guimaraes U19Over 1.51.10
17:00:00Portuguese League U19Uniao de Leiria U19 – Amora FC U191X1.20
17:00:00Portuguese League U19Sacavenense U19 – Academica Coimbra U19X21.28
08:30:00Russian Youth LeagueFK Krasnodar Youth – Lokomotiv Moscow YouthUnder 3.51.48
10:00:00Russian Youth LeagueCSKA Moscow Youth – Akhmat Grozny Youth11.22
12:00:00Russian Youth LeagueArsenal Tula Youth – FC Orenburg Youth11.35
12:00:00Russian Youth LeagueKrylya Sovetov Youth – Spartak Moscow Youth1 or 21.25
16:00:00Russian Youth LeagueFK Rostov Youth – Rubin Kazan Youth1X1.24
09:00:00S. Korean National LgeGyeongju Hydro Nuclear Power – Gimhae1X1.22
11:00:00S. Korean K-League ChallengeBucheon FC 1995 – Jeonnam Dragons1 or 21.34
11:00:00S. Korean K-League ChallengeSeoul E-Land FC – Ansan GreenersX21.37
11:45:00Thai Premier LeagueBuriram United FC – Sukhothai FCOver 1.51.21
12:00:00Thai Premier LeagueTrat FC – PTT Rayong FCUnder 3.51.38
13:00:00Thai Premier LeagueBangkok United – Port FC1 or 21.25
14:00:00Thai Premier LeaguePrachuap FC – Pattaya United1 or 21.25
12:00:00Norwegian Toppserien W.Klepp W. – Kolbotn W.11.33
13:00:00Norwegian Toppserien W.Avaldsnes W. – Røa IL W.Under 3.51.75
13:00:00Norwegian Toppserien W.Trondheims-Ørn W. – Fart W.11.33
14:00:00Norwegian Toppserien W.Stabæk W. – Sandviken W.21.29
13:00:00German BayernligaSeligenporten – Grossbardorf1X1.24
13:00:00German Bayernliga1865 Dachau – SpVgg Hankofen-Hailing11.36
14:00:00German BayernligaSV Donaustrauf – SV Kirschanschoering1 or 21.22
14:00:00German BayernligaDJK Vilzing – DJK Don Bosco Bamberg11.33
14:00:00German BayernligaWürzburger – Tsv AbtswindOver 1.51.12
14:30:00German BayernligaTurkspor Augsburg 1972 – PullachX21.35
15:00:00German BayernligaAtsv 1898 Erlangen – DJK GebenbachUnder 3.51.54
16:00:00German BayernligaTSV Nordlingen – Schwaben AugsburgUnder 3.51.60
12:00:00German Bundesliga W.Hoffenheim W. – Cologne W.11.29
22:30:00Honduran Liga NacionalMarathon – Real EspanaUnder 3.51.84
22:30:00Honduran Liga NacionalReal De Minas – CD PlatenseX21.32
17:30:00Luxembourg Division 1CS Petange – Rodange 91Over 1.51.14
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandTorslanda – IFK TidaholmUnder 3.51.57
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandGrebbestads IF – Sävedalens IF1X1.22
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandStenungsunds IF – IFK Uddevalla11.21
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVänersborgs IF – Nordvarmland FFX21.40
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Mora – IFK Stocksund21.33
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKarlbergs BK – Valbo FFOver 2.51.41
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKungsangens IF – Enköpings SK1X1.30
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandGamla Upsala SK – Taby FKX21.28
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandSundbyberg – FC GuteX21.32
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKvarnsvedens IK – Skiljebo SKUnder 3.51.53
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Lidingo – Hudiksvalls Förenade FFUnder 3.51.51
12:00:00Swe. Div. 2 NorrlandPiteå IF – Ytterhogdals1 or 21.22
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandSkellefteå FF – Sandviks IKOver 2.51.26
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandKramfors-Alliansen – IFK Umea1 or 21.22
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandFriska Viljor FC – Taftea IKOver 2.51.21
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Timrå – Gottne IF1X1.30
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Luleå – IFK ÖstersundOver 1.51.11
12:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandOnsala BK – Vinbergs IFOver 1.51.07
12:30:00Swe. Div. 2 Västra GötalandUllareds IK – Eslövs BK1X1.28
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandRosengard – IS Halmia1X1.25
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandAssyriska BK – Qviding FIFX21.19
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandKSF Prespa Birlik – Angelholms FF21.48
13:00:00Swedish DamallsvenskanGöteborg FC W. – Linkopings W.Over 1.51.20
14:00:00Swedish DamallsvenskanKungsbacka Dff – Eskilstuna United W.21.21
08:00:00Aus. NPL WesternPerth Glory FC Youth – Bayswater CityX21.24
08:00:00Aus. NPL WesternECU Joondalup – BalcattaX21.28
08:00:00Aus. NPL WesternCockburn City – Perth SC21.48
08:00:00Aus. NPL WesternRockingham City FC – Inglewood UnitedX21.32
08:00:00Aus. NPL WesternSorrento – Armadale SC1X1.19
08:00:00Aus. NPL WesternStirling Lions – Floreat Athena21.50
15:00:00Eng. National NorthKings Lynn – Curzon Ashton FC1X1.23
15:00:00Eng. National NorthLeamington – KetteringUnder 3.51.37
15:00:00Eng. National NorthSpennymoor Town – York CityX21.30
15:00:00Eng. National NorthGateshead – Farsley CelticUnder 3.51.26
15:00:00Eng. National NorthBradford Park – Blyth Spartans1 or 21.27
15:00:00Eng. National NorthGloucester City – Boston UnitedX21.35
15:00:00Eng. National NorthSouthport – TelfordUnder 3.51.27
15:00:00Eng. National NorthHereford – BrackleyX21.35
15:00:00Eng. National NorthKidderminster Harriers – Chester1 or 21.27
15:00:00Eng. National NorthGuiseley – Alfreton Town FC1X1.25
15:00:00Eng. National NorthAltrincham – Darlington1X1.22
15:00:00Eng. National SouthConcord Rangers – Maidstone United1 or 21.28
15:00:00Eng. National SouthChelmsford – Welling United1X1.23
15:00:00Eng. National SouthWealdstone FC – Hungerford Town FCOver 1.51.20
15:00:00Eng. National SouthEastbourne – Dulwich Hamlet1 or 21.28
15:00:00Eng. National SouthBillericay – St Albans City1X1.16
15:00:00Eng. National SouthDorking Wanderers – Hampton & Richmond1X1.17
15:00:00Eng. National SouthChippenham Town – WeymouthX21.38
15:00:00Eng. National SouthTonbridge Angels – Havant & WaterloovilleX21.16
15:00:00Eng. National SouthSlough Town – Bath CityX21.30
15:00:00Eng. National SouthDartford – Braintree1 or 21.27
15:00:00Eng. National SouthOxford City – Hemel Hempstead Town1 or 21.27
12:30:00German Regionall. NortheastLichtenberg 47 – Wacker Nordhausen21.45
12:30:00German Regionall. NortheastUnion Fürstenwalde – BabelsbergUnder 3.51.51
12:30:00German Regionall. NortheastAltglienicke – BFC Dynamo1 or 21.24
12:30:00German Regionall. NortheastBischofswerdaer FV 08 – Viktoria BerlinX21.22
13:00:00German Regionall. SouthwestBayern Alzenau – TSG Balingen 18481X1.20
13:00:00German Regionall. SouthwestBahlinger – FC 08 Homburg-SaarX21.19
13:00:00German Regionall. SouthwestUlm 1846 – KoblenzOver 1.51.10
13:00:00German Regionall. SouthwestGiessen – Frankfurt FSV1 or 21.25
13:00:00German Regionall. SouthwestAalen – FK 03 PirmasensOver 1.51.12
13:00:00German Regionall. SouthwestSaarbrucken – Astoria Walldorf11.34
13:00:00German Regionall. SouthwestKickers Offenbach – Elversberg1X1.30
13:00:00German Regionall. WestBorussia Mönchengladbach II – Lippstadt 08Over 1.51.21
13:00:00German Regionall. WestAlemannia Aachen – Homberg11.30
13:00:00German Regionall. WestSportfreunde Lotte – SV RodinghausenX21.35
13:00:00German Regionall. WestBergisch Gladbach – Oberhausen21.32
14:00:00German Regionall. WestFortuna Düsseldorf II – FC Schalke 04 IIX21.32
13:00:00German Regionall. BavariaSchweinfurt 05 – Viktoria AschaffenburgOver 1.51.10
13:00:00German Regionall. BavariaSpVgg Greuther Fürth II – TSV Buchbach1X1.28
13:00:00German Regionall. BavariaWacker Burghausen – Memmingen1X1.19
13:00:00German Regionall. BavariaVfB Eichstätt – FV Illertissen1X1.22
13:00:00German Regionall. BavariaSV Türkgucu-Ataspor Munchen – Nuremburg II1X1.20
13:00:00German Regionall. BavariaTSV Aubstadt – FC Augsburg II1 or 21.24
16:00:00German Regionall. BavariaRain/Lech – VfR Garching1 or 21.25
11:00:00Russian Division 2 CenterArarat Moscow – StroginoOver 1.51.23
15:00:00Russian Division 2 CenterSalyut Belgorod – Khimik Novomoskovsk1X1.27
15:00:00Russian Division 2 SouthUrozhay Krasnodar – Spartak Vladikavkaz1X1.19
14:00:00Russian Division 2 WestFK Kolomna – VelesX21.25
21:00:00Colombian Primera BAtletico – OrsomarsoUnder 3.51.21
09:00:00Philippine Division 1Air Force FC – Green Archers United21.07
12:00:00Philippine Division 1Kaya – Stallion FC1X1.22
12:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandNässjö FF – Husqvarna FF21.46
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandFK Karlskrona – IFÖ Bromölla11.28
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandÄlmeboda/Linneryd – Nosaby IFX21.35
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandAsarums IF FK – Råslätts SKOver 1.51.11
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandOsterlen FF – Räppe GOIFUnder 3.51.62
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandDalstorps IF – IFK Berga1 or 21.25
08:00:00Aus. NPL QueenslandRedlands United – Queensland Lions21.10
08:00:00Aus. NPL QueenslandPeninsula Power – Gold Coast UnitedOver 1.51.05
09:30:00Aus. NPL QueenslandEastern Suburbs Brisbane – South West Queensland Thunder1X1.25
10:00:00Aus. NPL QueenslandMagpies Crusaders – Brisbane Strikers21.33
10:00:00Aus. NPL QueenslandWestern Pride – Brisbane CityX21.19
05:30:00Aus. NPL TasmaniaHobart Zebras – Glenorchy Knights1X1.24
05:30:00Aus. NPL TasmaniaClarence United FC – Launceston City21.01
08:00:00Aus. NPL TasmaniaOlympia FC – Kingborough Lions11.26
21:00:00Brazilian Serie CNautico PE – Santa CruzX21.28
21:00:00Brazilian Serie CSampaio Correa MA – Imperatriz MA1 or 21.24
21:00:00Brazilian Serie CGlobo RN – ABC1X1.16
21:00:00Brazilian Serie CTreze – Botafogo PB1 or 21.25
21:00:00Brazilian Serie CFerroviario – Confianca1X1.22
19:45:00Italian Serie C Girone APontedera – CarrareseX21.30
19:45:00Italian Serie C Girone CFC Rieti – TernanaX21.16
19:45:00Italian Serie C Girone BReggio Audace – FeralpisaloX21.30
20:00:00Algerian Ligue 2JSM Bejaia – WA Tlemcen1 or 21.27
20:00:00Algerian Ligue 2DRB Tadjenant – USM Annaba1X1.15
20:00:00Algerian Ligue 2AS Khroub – MO BejaiaX21.19
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Molde II – LorenskogX21.35
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Årvoll – TraeffX21.19
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Sunndal – SpjelkavikX21.28
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Eidsvold Turn – Krakeroy11.24
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Rommen – Nordstrand1 or 21.18
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Lokomotiv Oslo – Ullern IF1 or 21.20
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Drobak-Frogn – Halsen IF21.27
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Ørn-Horten FK – Frigg Oslo FK1 or 21.20
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Pors Grenland – Vardeneset1X1.20
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Staal Jørpeland – Storm FCOver 2.51.15
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Donn – Flint1 or 21.20
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Madla – Vindbjart1 or 21.19
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Fjøra – StordX21.28
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Fana – VestfossenOver 1.51.05
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4SK Djerv 1919 – LyseklosterX21.35
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Fyllingsdalen – Bergen NordOver 2.51.12
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Brumunddal – Kolstad1 or 21.20
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5FK Gjovik-Lyn – Tiller1X1.32
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Strindheim – VerdalOver 1.51.08
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Nybergsund IL-Trysil – Orkla1X1.27
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Finnsnes – MelboOver 1.51.10
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Tromso II – Gjelleråsen1X1.30
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Skjetten – HonefossX21.18
12:00:00Finnish Naisten LiigaIlves W. – Åland United W.X21.19
12:00:00Finnish Naisten LiigaJyPK W. – Honka W.X21.30
12:00:00Finnish Naisten LiigaKuopion Palloseura W. – TiPS W.X21.35
12:00:00Finnish Naisten LiigaIK Myran – ONS Oulu W.1 or 21.20
12:00:00Finnish Naisten LiigaTPS W. – HJK Helsinki W.21.16
19:00:00United States USLOttawa Fury FC – Saint Louis FC1X1.18
20:00:00United States USLLouisville City FC – North Carolina FC1 or 21.22
22:00:00United States USLHartford Athletic – Atlanta United FC II1 or 21.23
09:15:00Czech MSFLOdra Petrkovice – MFK Frydek-Mistek1 or 21.24
15:30:00Czech MSFLHlucin – Slovacko BX21.32
15:30:00Czech MSFLRosice – 1. SC Znojmo1X1.22
15:30:00Czech MSFLMsa Dolni Benesov – Apos BlanskoX21.22
22:00:00Nicaraguan Primera DivisionCD Ocotal – Las Sabanas CF1X1.13
23:00:00Nicaraguan Primera DivisionJuventus Managua – Diriangen FC1 or 21.22
14:00:00Portuguese Campeonato de PortugalSintrense – Clube Oriental Lisboa1 or 21.30
17:00:00Portuguese Campeonato de PortugalBerco SC – MirandelaX21.27
10:00:00Vietnamese V-League 2Huda Hue – Hong Linh Ha Tinh21.37
11:00:00Vietnamese V-League 2Dong Tam Long An – An Giang1X1.25
12:00:00Polish 3 Liga Gr.4Jutrzenka Giebultów – KS Hutnik Krakow SSAX21.18
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Wisla Sandomierz – KS Wisloka DebicaUnder 3.51.41
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Sokol Sieniawa – Korona II Kielce1X1.17
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4LKS Wolczanka Wolka Pelkinska – Hetman Zamosc1 or 21.25
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Podhale Nowy Targ – Stal Krasnik1X1.27
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Wisla Pulawy – Siarka TarnobrzegX21.38
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Avia Swidnik – Motor Lublin21.54
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Chelmianka Chelm – Orleta Radzyn Podlaski1 or 21.25
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4MKS Podlasie Biala Podlaska – KSZO Ostrowiec Swietokrzyski21.47
08:30:00Chinese League 2Dalian Chanjoy – Yinchuan Helanshan FC21.55
08:30:00Chinese League 2Yanbian Beiguo – Hebei Jingying21.42
08:30:00Chinese League 2Jiangsu Yancheng Dingli – Qingdao Jonoon1 or 21.28
08:30:00Chinese League 2Qingdao Red Lions – Taizhou Yuanda21.34
09:00:00Chinese League 2Yunnan Kunlu – Shenzhen Pengcheng FC21.43
09:00:00Chinese League 2Guangxi Baoyun – Lhasa ChengtouX21.30
09:00:00Chinese League 2Shanxi Xindu – Beijing Ligong21.25
09:00:00Chinese League 2BaoTou Nanjiao – Zibo Cuju21.21
09:00:00Chinese League 2Baoding Rongda – Jilin Baijia1X1.22
12:00:00Chinese League 2Hangzhou Wuyue Qiantang – Sichuan Jiuniu FCX21.38
12:00:00Chinese League 2Nanjing Shaye – Jiangxi Liansheng FC21.54
12:30:00Chinese League 2Chengdu Qianbao – Zhejiang Yiteng11.21
12:30:00Chinese League 2Fujian Tianxin – Hunan Xiangtao11.31
12:30:00Chinese League 2Wuhan Shangwen – Kunshan1X1.17
19:00:00Peruvian SegundaJuan Aurich – CD Sport Loreto11.35
14:30:00Polish 3 Liga Gr.1Pogon Grodzisk Mazowiecki – Sokol OstrodaX21.28
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1Olimpia Zambrow – RKS Radomsko1X1.28
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Sokol Aleksandrow Lodzki – Swit Nowy Dwor Mazowiecki1X1.28
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Mks Kaczkan Huragan Morag – KS Ursus WarszawaUnder 3.51.46
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1MLKS Znicz Biala Piska – Concordia ElblagUnder 3.51.46
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1KS Wasilkow – Bron RadomX21.24
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Lechia Tomaszow Mazowiecki – Polonia Warszawa1X1.28
14:00:00Polish 3 Liga Gr.2Grom Nowy Staw – Górnik Konin1X1.28
14:00:00Polish 3 Liga Gr.2MKS Nielba Wagrowiec – Baltyk Koszalin1 or 21.25
15:00:00Polish 3 Liga Gr.2Kotwica Kolobrzeg – Mieszko GnieznoX21.38
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Sokol Kleczew – Baltyk GdyniaOver 1.51.19
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Polonia Sroda Wielkopolska – MLKS Unia Janikowo1X1.24
17:00:00Polish 3 Liga Gr.2Kks Kalisz – KP Starogard Gdanski1X1.17
17:00:00Polish 3 Liga Gr.2Jarota Jarocin – Gwardia Koszalin1X1.17
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Sleza Wroclaw – Ruch Chorzow1X1.18
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Foto-Higiena Gac – LZS StarowiceOver 1.51.19
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Rekord Bielsko Biala – GKS Pniowek 74Over 1.51.19
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Gwarek Tarnowskie Góry – Ruch Zdzieszowice1X1.20
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Miedz II Legnica – Stal BrzegX21.28
16:30:00Polish 3 Liga Gr.3MKS Kluczbork – Lechia Zielona Gora1 or 21.25
11:00:00Portuguese League U23Leixoes SC U23 – Academica de Coimbra U231 or 21.24
11:00:00Portuguese League U23Portimonense U23 – Vitoria Setubal U231 or 21.22
23:00:00Canadian Premier LeaguePacific FC – Valour FCUnder 3.51.27
08:30:00L’Aquila ChallengerAndrea Collarini – Francisco Cerundolo21.79
09:50:00L’Aquila ChallengerDmitry Popko – Johannes Haerteis11.29
09:50:00L’Aquila ChallengerAndrej Martin – Guilherme Clezar11.60
11:00:00L’Aquila Challenger DoublesBrkic T / Pavic A – Cacic N / Sancic A11.56
12:20:00L’Aquila Challenger DoublesMargaroli L / Vavassori A – Begemann A / Mergea F21.68
09:30:00ITF M15 TabarkaTomas Martin Etcheverry – Tomas Lipovsek Puches11.29