Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 23 Noiembrie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
12:30:00Eng. Premier LeagueWest Ham – TottenhamX21.23
15:00:00Eng. Premier LeagueArsenal – SouthamptonOver 1.51.14
15:00:00Eng. Premier LeagueCrystal Palace – Liverpool21.45
15:00:00Eng. Premier LeagueEverton – Norwich City11.36
15:00:00Eng. Premier LeagueBournemouth – WolverhamptonX21.45
15:00:00Eng. Premier LeagueBrighton – LeicesterX21.28
15:00:00Eng. Premier LeagueWatford – Burnley1 or 21.35
17:30:00Eng. Premier LeagueManchester City – ChelseaOver 1.51.13
16:30:00French Ligue 1Lyon – NiceOver 1.51.22
19:00:00French Ligue 1Metz – ReimsX21.45
19:00:00French Ligue 1Amiens – Strasbourg1 or 21.38
19:00:00French Ligue 1Dijon – RennesX21.42
19:00:00French Ligue 1Angers – Nimes1X1.18
19:00:00French Ligue 1Brest – NantesX21.42
14:30:00German BundesligaUnion Berlin – Borussia M’gladbachX21.32
14:30:00German BundesligaBayer Leverkusen – FreiburgOver 1.51.21
14:30:00German BundesligaEintracht Frankfurt – WolfsburgUnder 3.51.51
14:30:00German BundesligaWerder Bremen – Schalke 041 or 21.30
14:30:00German BundesligaFortuna Dusseldorf – Bayern Munich21.21
17:30:00German BundesligaRB Leipzig – CologneOver 1.51.12
14:00:00Italian Serie AAtalanta – JuventusX21.45
17:00:00Italian Serie AMilan – NapoliX21.35
19:45:00Italian Serie ATorino – Inter MilanX21.25
12:00:00Spanish Liga PrimeraLeganes – Barcelona21.55
15:00:00Spanish Liga PrimeraBetis – Valencia1 or 21.32
17:30:00Spanish Liga PrimeraGranada – Atletico MadridX21.20
20:00:00Spanish Liga PrimeraReal Madrid – Real SociedadOver 1.51.12
14:00:00French Ligue 2RC Lens – Sochaux1X1.17
17:30:00Dutch EredivisieUtrecht – AZX21.38
18:45:00Dutch EredivisieZwolle – Fortuna Sittard1X1.22
18:45:00Dutch EredivisieAjax – HeraclesOver 2.51.19
19:45:00Dutch EredivisieADO Den Haag – Willem IIX21.40
17:00:00Belgian First Division AEupen – Standard LiegeX21.25
19:00:00Belgian First Division AKV Mechelen – Zulte Waregem1X1.27
19:00:00Belgian First Division AWaasland-Beveren – Cercle Brugge1 or 21.30
19:30:00Belgian First Division AMouscron-Peruwelz – GenkX21.30
18:00:00Swiss Super LeagueServette – FC BaselX21.37
18:00:00Swiss Super LeagueZurich – LuzernUnder 3.51.52
12:30:00English ChampionshipCharlton – CardiffX21.45
15:00:00English ChampionshipBlackburn – Barnsley1X1.26
15:00:00English ChampionshipStoke – Wigan1X1.21
15:00:00English ChampionshipSwansea – Millwall1X1.28
15:00:00English ChampionshipWest Bromwich Albion – Sheffield Wednesday1X1.29
15:00:00English ChampionshipHuddersfield – BirminghamX21.50
15:00:00English ChampionshipBristol City – Nottingham Forest1 or 21.36
15:00:00English ChampionshipLuton – Leeds21.49
15:00:00English ChampionshipDerby – Preston North EndX21.45
15:00:00English ChampionshipBrentford – Reading1X1.25
12:00:00German Bundesliga 2Hamburger SV – Dynamo Dresden11.34
12:00:00German Bundesliga 2Arminia Bielefeld – Sandhausen1X1.20
12:00:00German Bundesliga 2SV Wehen Wiesbaden – Holstein KielX21.32
14:00:00Italian Serie BPordenone – Perugia1 or 21.38
14:00:00Italian Serie BJuve Stabia – Salernitana1 or 21.38
14:00:00Italian Serie BLivorno – Trapani1X1.20
14:00:00Italian Serie BBenevento – CrotoneUnder 3.51.37
17:00:00Italian Serie BEmpoli – Venezia1X1.19
15:00:00Spanish Liga SegundaRayo Vallecano – Zaragoza1X1.22
17:00:00Spanish Liga SegundaDeportivo La Corunya – Alcorcon1X1.25
17:00:00Spanish Liga SegundaRacing Santander – ExtremaduraUnder 3.51.20
19:00:00Spanish Liga SegundaHuesca – PonferradinaOver 1.51.37
15:00:00Scottish PremiershipHibernian – MotherwellUnder 3.51.34
15:00:00Scottish PremiershipKilmarnock – Heart of MidlothianX21.50
15:00:00Scottish PremiershipSt Mirren – Ross CountyUnder 3.51.29
15:00:00Scottish PremiershipCeltic – LivingstonOver 2.51.50
16:00:00Austrian BundesligaSV Mattersburg – Wolfsberger21.52
16:00:00Austrian BundesligaWattens – LASK Linz21.30
16:00:00Austrian BundesligaSalzburg – SKN St. PöltenOver 3.51.41
12:00:00Turkish Super LigDenizlispor – Caykur RizesporUnder 3.51.28
14:30:00Turkish Super LigAnkaragucu – TrabzonsporX21.35
17:00:00Turkish Super LigKonyaspor – BesiktasX21.39
17:30:00Greek SuperleaguePanionios – Olympiakos21.13
18:00:00Greek SuperleagueLamia – Xanthi1 or 21.37
13:45:00Scottish FA CupAuchinleck Talbot – ArbroathX21.30
15:00:00Scottish FA CupGreenock Morton – Brora Rangers11.29
15:00:00Scottish FA CupStirling Albion – ClydeX21.40
15:00:00Scottish FA CupStranraer – Dunfermline21.49
15:00:00Scottish FA CupEast Fife – BSC Glasgow11.22
15:00:00Scottish FA CupDumbarton – Forfar1X1.32
15:00:00Scottish FA CupPartick – Penicuik Athletic FCOver 3.51.56
15:00:00Scottish FA CupQueen of the South – Queens Park FC11.36
15:00:00Scottish FA CupAlbion Rovers – AirdrieoniansX21.20
15:00:00Scottish FA CupRaith – PeterheadOver 1.51.17
15:00:00Scottish FA CupElgin City – AlloaX21.24
15:00:00Scottish FA CupInverurie Loco Works – Broxburn Athletic1X1.24
15:00:00Scottish FA CupFormartine United – East Kilbride1 or 21.32
15:00:00Scottish FA CupBonnyrigg Rose – Montrose21.42
15:00:00Scottish FA CupEdinburgh City – Annan1X1.25
14:00:00Portuguese CupSertanense – Sporting FarenseX21.37
15:00:00Portuguese CupEspinho – Arouca1 or 21.35
15:00:00Portuguese CupAcademica Viseu – Feirense1 or 21.39
16:45:00Portuguese CupFamalicao – Academica Coimbra1X1.21
18:30:00Portuguese CupSporting Braga – Gil Vicente11.35
20:45:00Portuguese CupFC Vizela – Benfica21.16
08:30:00Russian Premier LeagueFC Orenburg – Akhmat GroznyUnder 3.51.21
11:00:00Russian Premier LeagueRubin Kazan – Zenit St. Petersburg21.46
13:30:00Russian Premier LeagueDinamo Moscow – FC Rostov1 or 21.41
20:00:00Copa LibertadoresRiver Plate – FlamengoX21.35
13:30:00Czech 1. LigaBohemians 1905 – 1 FK Pribram1X1.22
13:30:00Czech 1. LigaSlovan Liberec – Fastav ZlínOver 1.51.31
13:30:00Czech 1. LigaSFC Opava – Mlada BoleslavX21.40
16:00:00Czech 1. LigaSigma Olomouc – Slavia Prague21.38
14:00:00Polish EkstraklasaKorona Kielce – Rakow CzestochowaX21.48
16:30:00Polish EkstraklasaPogon Szczecin – Legia WarsawX21.30
19:00:00Polish EkstraklasaLechia Gdansk – LKS Lodz1X1.24
15:00:00English League 1Southend United – Oxford United21.54
15:00:00English League 1Accrington – Bolton1X1.28
15:00:00English League 1Peterborough United – Burton Albion1 or 21.32
15:00:00English League 1Fleetwood – TranmereOver 1.51.22
15:00:00English League 1Rochdale – PortsmouthX21.23
15:00:00English League 1Ipswich – Blackpool1X1.27
15:00:00English League 1Wycombe – Doncaster Rovers1 or 21.35
15:00:00English League 1Sunderland – Coventry1X1.27
15:00:00English League 1AFC Wimbledon – GillinghamX21.38
15:00:00English League 1Milton Keynes Dons – RotherhamX21.30
15:00:00English League 1Shrewsbury – Bristol RoversUnder 3.51.22
22:40:00Argentinian PrimeraCA Huracan – Central Cordoba Sde1 or 21.38
22:40:00Argentinian PrimeraDefensa Y Justicia – Atletico Lanus1 or 21.38
23:00:00Mexican PrimeraGallos Blancos Queretaro – Monarcas MoreliaUnder 3.51.32
16:00:00Belgian First Division BLommel United – Union Saint-GilloiseX21.23
19:30:00Belgian First Division BKfco Beerschot Wilrijk – Lokeren1X1.16
12:00:00Ukrainian Premier LeaguePFC Oleksandria – Zorya LuhanskX21.48
15:00:00Ukrainian Premier LeagueSK Dnipro-1 – Vorskla Poltava1X1.27
14:00:00Croatian 1. HNLHNK Gorica – VaraždinOver 1.51.23
16:30:00Croatian 1. HNLNK Slaven Belupo – Lokomotiva ZagrebX21.35
12:00:00German Regionall. NorthHolstein Kiel II – Hamburger II1 or 21.23
12:30:00German Regionall. NorthWeiche Flensburg – TSV Havelse1X1.22
13:00:00German Regionall. NorthHeider – Eintracht Norderstedt21.53
15:00:00German Regionall. NorthSSV Jeddeloh – SV Drochtersen/Assel1 or 21.24
14:00:00Danish Division 1FC Roskilde – Vejle BKX21.16
16:45:00Danish Division 1Vendsyssel – ViborgX21.30
15:00:00English League 2Crawley Town – ExeterX21.45
15:00:00English League 2Cheltenham – Colchester1 or 21.35
15:00:00English League 2Northampton Town – Grimsby1X1.27
15:00:00English League 2Scunthorpe – Port Vale1 or 21.35
15:00:00English League 2Plymouth Argyle – Bradford City1 or 21.32
15:00:00English League 2Newport – Oldham1X1.22
15:00:00English League 2Crewe – MorecambeOver 1.51.21
15:00:00English League 2Leyton Orient – Forest GreenX21.42
15:00:00English League 2Salford City – Macclesfield1X1.22
15:00:00English League 2Carlisle – Cambridge United1 or 21.35
15:00:00English League 2Swindon Town – Mansfield1X1.30
15:00:00English League 2Walsall – StevenageUnder 3.51.23
10:30:00Bulgarian Pr. LeagueSlavia Sofia – Cherno More Varna1 or 21.34
13:00:00Bulgarian Pr. LeagueBotev Vratsa – CSKA Sofia21.40
15:30:00Bulgarian Pr. LeagueLudogorets Razgrad – Lokomotiv PlovdivOver 1.51.34
11:45:00Slovenian 1. SNLAŠK Bravo – Rudar Velenje1X1.25
13:45:00Slovenian 1. SNLDomzale – NK TriglavOver 1.51.21
15:55:00Slovenian 1. SNLNK Celje – Olimpija LjubljanaX21.22
15:00:00Scottish ChampionshipInverness Caledonian Thistle – Dundee1 or 21.28
16:00:00Romanian Liga 1Iasi – VoluntariUnder 3.51.27
18:30:00Romanian Liga 1FCSB – Astra GiurgiuOver 1.51.30
16:00:00Hungarian NB 1MOL Vidi – Puskas Akademia1X1.20
16:00:00Hungarian NB 1Mezokövesd SE – Kaposvári Rákóczi11.36
16:00:00Hungarian NB 1Budapest Honved – Paksi SEOver 1.51.25
16:00:00Hungarian NB 1Kisvarda FC – Debreceni VSCX21.42
18:30:00Hungarian NB 1Ujpest – Diosgyori VtkOver 1.51.26
13:00:00Slovakian Super LigaTrencin – Spartak TrnavaUnder 3.51.53
13:00:00Slovakian Super LigaFC Nitra – MŠK Žilina21.62
13:00:00Slovakian Super LigaZemplin Michalovce – Dunajska StredaX21.31
13:00:00Slovakian Super LigaFK Pohronie – FC Vion Zlate MoravceX21.32
14:00:00Slovakian Super LigaRuzomberok – SenicaOver 1.51.22
15:00:00Slovakian Super LigaSlovan Bratislava – SeredOver 3.51.84
15:00:00Cypriot Division 1Nea Salamina – AEK LarnacaX21.30
16:00:00Cypriot Division 1APOEL Nicosia – Pafos FC11.29
17:00:00Cypriot Division 1Enosis Neon Paralimni – Omonia NicosiaX21.17
15:30:00Spanish Seg. B Gr.1Real Madrid Castilla – Real Oviedo B1X1.15
17:30:00Spanish Seg. B Gr.4Sevilla Atletico – Real Balompedica LinenseUnder 3.51.23
13:30:00French Div. 1 W.Paris FC W. – Girondins Bordeaux W.X21.38
13:30:00French Div. 1 W.Dijon FCO W. – Marseille W.Under 3.51.23
13:30:00French Div. 1 W.Metz W. – Fleury 91 W.21.44
14:30:00French Div. 1 W.Reims W. – Paris SG W.21.12
16:00:00Swiss Challenge LeagueChiasso – Stade Ls OuchyX21.48
18:00:00Swiss Challenge LeagueSchaffhausen – Vaduz1 or 21.30
13:00:00German 3. LigaMeppen – Sonnenhof GrossaspachOver 1.51.13
13:00:00German 3. LigaKickers Wurzburg – Uerdingen1X1.20
13:00:00German 3. LigaMagdeburg – SpVgg Unterhaching1X1.22
13:00:00German 3. LigaWaldhof Mannheim – FC Ingolstadt 04X21.38
13:00:00German 3. LigaZwickau – Preussen Munster1X1.20
13:00:00German 3. LigaEintracht Braunschweig – Chemnitz1X1.24
11:40:00Polish 1 LigaGKS Belchatow – Warta PoznanX21.34
15:00:00Polish 1 LigaOlimpia Grudziadz – Zaglebie Sosnowiec1 or 21.31
16:00:00Polish 1 LigaGKS Tychy – GKS Jastrzebie Zdroj1 or 21.30
16:00:00Polish 1 LigaTermalica Bruk-Bet Nieciecza – Chrobry Glogow1X1.27
08:30:00Australian A-LeagueAdelaide United FC – Melbourne Victory1X1.28
10:45:00Australian A-LeaguePerth Glory – SydneyX21.45
13:30:00Austrian 1st DivisionFC Juniors OO – Floridsdorfer ACUnder 3.51.58
13:30:00Austrian 1st DivisionAustria Lustenau – SV LafnitzUnder 3.51.52
15:00:00N. Irish PremiershipBallymena – Institute FCOver 1.51.14
15:00:00N. Irish PremiershipColeraine – Carrick Rangers11.26
15:00:00N. Irish PremiershipGlentoran – Dungannon11.36
15:00:00N. Irish PremiershipLarne – Cliftonville1 or 21.25
15:00:00N. Irish PremiershipWarrenpoint Town – Crusaders21.15
14:30:00Welsh Premier LeagueCardiff Met University – Cefn Druids1X1.23
11:00:00Polish 2 LigaResovia Rzeszow – Pogon Siedlce1X1.18
12:00:00Polish 2 LigaLegionovia Legionowo – Stal RzeszowX21.30
12:00:00Polish 2 LigaElana Torun – Blekitni Stargard Szczecinski1 or 21.27
12:00:00Polish 2 LigaStal Stalowa Wola – Znicz PruszkowX21.38
12:00:00Polish 2 LigaLech Poznan II – Gornik LecznaX21.40
12:00:00Polish 2 LigaGarbarnia Krakow – Skra CzestochowaUnder 3.51.30
15:00:00Polish 2 LigaGornik Polkowice – Olimpia Elblag1 or 21.30
17:00:00Polish 2 LigaGKS Katowice – Gryf Wejherowo11.31
12:30:00Egyptian Pr. LeagueTanta FC – Talaea El GaishX21.40
15:00:00Egyptian Pr. LeagueAl Mokawloon – Aswan SC1 or 21.33
15:00:00Moroccan GNF IIttihad Tanger – Cayb Club Athletic Youssoufia BerrechidUnder 3.51.17
14:00:00Algerian Ligue 1MC Magra – Bordj Bou Arreridj1 or 21.35
14:00:00Algerian Ligue 1USM Bel Abbès – ConstantineX21.32
14:00:00Algerian Ligue 1CR Belouizdad – AS Ain M’lilaOver 1.51.45
15:00:00Algerian Ligue 1Paradou – SetifUnder 3.51.12
15:00:00Algerian Ligue 1JS Kabylie – JS Saoura1X1.14
15:00:00Algerian Ligue 1Chlef – MC AlgerX21.24
16:00:00Algerian Ligue 1US Biskra – USM AlgerX21.25
13:00:00Tunisian Ligue 1Club Sportif Sfaxien – Hammam LifOver 1.51.45
13:00:00Tunisian Ligue 1US Tataouine – US MonastirienneX21.29
07:30:00Chinese Super LeagueBeijing Renhe – Jiangsu Suning21.37
07:30:00Chinese Super LeagueTianjin Teda – Shenzhen Hongzuan1 or 21.32
07:30:00Chinese Super LeagueDalian Yifang – Hebei China Fortune FC1X1.32
11:35:00Chinese Super LeagueGuangzhou Evergrande – Shanghai SIPGUnder 3.51.55
10:00:00Russian Division 1Spartak-2 Moscow – Avangard KurskUnder 3.51.36
11:00:00Russian Division 1FK Chaika – Torpedo ArmavirUnder 3.51.18
11:00:00Russian Division 1Shinnik Yaroslavl – Tekstilshik IvanovoOver 1.51.27
11:00:00Russian Division 1Neftekhimik – Yenisey KrasnoyarskUnder 3.51.23
12:00:00Russian Division 1Fakel Voronezh – FC Nizhny NovgorodX21.20
12:00:00Russian Division 1Rotor Volgograd – Tom TomskOver 1.51.42
12:00:00Russian Division 1Chertanovo – SKA-KhabarovskUnder 3.51.23
13:00:00Russian Division 1Krasnodar-2 – FC KhimkiX21.18
14:00:00Russian Division 1Baltika Kaliningrad – Mordovia Saransk11.28
16:30:00Russian Division 1Torpedo Moscow – Luch-Energia VladivostokOver 1.51.37
10:00:00Italian PrimaveraLazio U19 – AS Roma U1921.51
12:00:00Italian PrimaveraInter Milan U19 – Torino U191 or 21.25
13:30:00Italian PrimaveraSassuolo U19 – Sampdoria U191 or 21.24
13:30:00Italian PrimaveraEmpoli – Fiorentina U19X21.35
20:00:00Brazilian Serie BBotafogo SP – Cuiaba Esporte Clube1X1.18
09:15:00Czech 2. LigaDukla Praha – FC Hradec Kralove1X1.25
09:15:00Czech 2. LigaBaník Sokolov – Viktoria Zizkov1 or 21.33
09:15:00Czech 2. LigaTrinec – FK Varnsdorf1X1.23
09:15:00Czech 2. LigaFK Pardubice – Zbrojovka Brno1 or 21.31
11:00:00Turkish Lig 1Fatih Karagümrük – Ümraniyespor1 or 21.30
13:30:00Turkish Lig 1Eskisehirspor – BB ErzurumsporX21.28
16:00:00Turkish Lig 1Bursaspor – Keciorengucu1X1.22
12:30:00Saudi Arabian Pro LeagueDhamk – Al TaawonX21.22
16:40:00Saudi Arabian Pro LeagueAl Ahli Jeddah – Al Faisaly1X1.23
15:00:00English National LeagueDover – Solihull Moors F.C.1 or 21.28
15:00:00English National LeagueChorley – TorquayX21.23
15:00:00English National LeagueAFC Fylde – Dagenham and Redbridge1X1.24
15:00:00English National LeagueHarrogate Town – ChesterfieldUnder 3.51.36
15:00:00English National LeagueStockport – EbbsfleetUnder 3.51.39
15:00:00English National LeagueWrexham – YeovilUnder 3.51.26
15:00:00English National LeagueHalifax – Eastleigh FC1 or 21.30
15:00:00English National LeagueSutton – BromleyX21.35
15:00:00English National LeagueAldershot – Notts CountyX21.28
15:00:00English National LeagueBarrow – Barnet1X1.22
15:00:00English National LeagueHartlepool United – Boreham WoodUnder 3.51.33
17:20:00English National LeagueMaidenhead – WokingX21.35
20:00:00Argentinian Primera B NacionalClub Almagro – Santamarina de TandilUnder 3.51.12
20:00:00Argentinian Primera B NacionalCA Brown De Adrogue – Defensores de Belgrano1 or 21.28
20:00:00Argentinian Primera B NacionalDeportivo Riestra – Atlético de Rafaela1 or 21.28
20:00:00Argentinian Primera B NacionalNueva Chicago – CA Agropecuario1 or 21.30
23:30:00Argentinian Primera B NacionalClub Atletico Alvarado – EstudiantesUnder 3.51.20
23:00:00Colombian Primera AAlianza Petrolera – America de Cali1 or 21.36
23:00:00Colombian Primera AIndependiente Santa Fe – Deportivo CaliUnder 3.51.17
21:00:00Paraguayan PrimeraRiver Plate Asuncion – Libertad AsuncionX21.22
23:00:00Paraguayan PrimeraNacional Asuncion – Sportivo Luqueño1 or 21.34
12:00:00Bosnian Premijer LigaZvijezda 09 – Sloboda TuzlaX21.30
12:00:00Bosnian Premijer LigaVelez Mostar – SarajevoX21.30
12:00:00Bosnian Premijer LigaFK Tuzla City – Celik Zenica1X1.20
12:00:00Bosnian Premijer LigaMladost Doboj Kakanj – Radnik BijeljinaX21.40
15:00:00Bosnian Premijer LigaBorac Banja Luka – Zrinjski MostarX21.40
15:00:00Serbian Super LigaCukaricki – Rad Belgrade11.25
15:00:00Serbian Super LigaVozdovac – Proleter Novi Sad1X1.15
15:00:00Serbian Super LigaFK Mladost Lucani – TSC Backa Topola1 or 21.32
15:00:00Serbian Super LigaRadnicki Nis – Red Star Belgrade21.43
17:00:00Serbian Super LigaVojvodina – Napredak11.35
09:00:00Romanian Liga 2Csikszereda – FC Arges1 or 21.30
09:00:00Romanian Liga 2Dunarea Calarasi – FC Metaloglobus Bucuresti1 or 21.27
09:00:00Romanian Liga 2Pandurii Targu Jiu – Concordia Chiajna21.56
09:00:00Romanian Liga 2Ripensia Timisoara – ACS Sirineasa1 or 21.28
09:00:00Romanian Liga 2CS Sportul Snagov – Scolar ResitaX21.38
10:00:00Romanian Liga 2Universitatea Cluj – Politehnica Timisoara1X1.16
11:00:00Ukrainian Persha LigaCherkaskyi Dnipro – FC Ingulets21.42
11:00:00Ukrainian Persha LigaAgrobiznes Volochysk – FC Metalist 19251 or 21.28
12:00:00Ukrainian Persha LigaAvanhard Kramatorsk – Chornomorets Odessa1X1.23
12:00:00Ukrainian Persha LigaMinaj – Obolon-Brovar Kiev1 or 21.28
14:00:00Ukrainian Persha LigaMFC Metalurh Zaporizhya – FC Balkany Zorya1 or 21.28
17:00:00Ukrainian Persha LigaVolyn Lutsk – Mykolaiv11.23
11:00:00Lithuanian A LygaFK Riteriai – Suduva MarijampoleX21.18
11:00:00Lithuanian A LygaZalgiris Kaunas – FK Panevezys1X1.22
10:00:00Armenian Premier LeagueFC Lori – Ararat-ArmeniaX21.20
10:00:00Armenian Premier LeagueShirak Gumri – AlashkertX21.35
14:00:00Armenian Premier LeagueUrartu – Artsakh1 or 21.28
23:00:00Mexican Liga AscensoAtlante – Zacatepec1X1.25
11:00:00Azerbaijani Premyer LiqasiSabayil – SabahX21.38
12:00:00Montenegrin 1. CFLKom Podgorica – FK Iskra DanilovgradX21.25
12:00:00Montenegrin 1. CFLZeta Golubovci – Grbalj Radonovici11.33
12:00:00Montenegrin 1. CFLOFK Petrovac – FK Sutjeska21.66
14:00:00Montenegrin 1. CFLMladost Ljeskopolje – Rudar Pljevlja1X1.19
18:00:00Montenegrin 1. CFLBuducnost Podgorica – OFK Titograd11.27
14:30:00Welsh League CupSTM Sports AFC – AberystwythX21.24
14:30:00Welsh League CupConnah’s Quay – Bala Town1X1.22
13:00:00Maltese Pr. LeagueSt Lucia FC – Sliema Wanderers1 or 21.23
15:15:00Maltese Pr. LeagueSirens FC – Gudja United1X1.18
12:00:00North Macedonian 1. MFLGjorce Petrov – FK Rabotnicki SkopjeOver 1.51.40
08:30:00Indonesian Liga 1Arema Indonesia – Persija Jakarta1X1.31
11:30:00Indonesian Liga 1PSM Makassar – Bali UnitedUnder 3.51.41
08:30:00Uzbek PFLNasaf Qarshi – Pakhtakor TashkentX21.31
09:30:00Uzbek PFLMetallurg Bekabad – Dinamo Samarqand1X1.20
09:30:00Uzbek PFLFK Kokand 1912 – AGMKUnder 3.51.29
11:45:00Uzbek PFLQizilqum – FK Buxoro1X1.20
15:00:00Norwegian Cup W.Lillestrøm SK W. – Valerenga W.1X1.20
13:30:00Italian Serie DChieti – Campobasso CalcioX21.38
13:30:00Italian Serie DAtletico Porto Santelpidio – ASD Pineto Calcio1 or 21.32
13:30:00Italian Serie DASD Montegiorgio Calcio – S.Nicolo Calcio TeramoX21.35
09:30:00Czech Liga U19Banik Ostrava – Opava1X1.19
12:00:00Czech Liga U19SK Slavia Praha – 1 FC SlovackoOver 1.51.11
12:30:00Czech Liga U19Karvina – AC Sparta Praha21.20
11:00:00Estonian EsiliigaRakvere JK Tarvas – Pärnu JK1X3.15
10:00:00German Bundesliga A-JuniorenNiendorfer TSV U19 – Energie Cottbus U19X21.38
10:00:00German Bundesliga A-JuniorenBayern Munich U19 – Eintracht Frankfurt U19Over 1.51.08
10:00:00German Bundesliga A-JuniorenFreiburg U19 – Ingolstadt U191X1.24
10:00:00German Bundesliga A-JuniorenDuisburg U19 – Fortuna Düsseldorf U1921.56
10:00:00German Bundesliga A-JuniorenBorussia M’gladbach U19 – Bayer Leverkusen U191X1.28
10:00:00German Bundesliga A-JuniorenCologne U19 – Rot-Weiss Oberhausen U1911.35
10:00:00German Bundesliga A-JuniorenWuppertaler U19 – Schalke 04 U1921.35
10:00:00German Bundesliga A-JuniorenBochum U19 – Preussen Münster U19Over 1.51.10
10:30:00German Bundesliga A-JuniorenHoffenheim U19 – Kaiserslautern U1911.30
11:00:00German Bundesliga A-JuniorenUnion Berlin U19 – Chemnitzer U19Over 3.51.22
11:00:00German Bundesliga A-JuniorenHertha Berlin U19 – Hannover 96 U19Under 3.51.67
11:00:00German Bundesliga A-JuniorenRB Leipzig U19 – St. Pauli U191X1.27
12:00:00German Bundesliga A-JuniorenHamburg U19 – Werder Bremen U19X21.27
12:00:00German Bundesliga A-JuniorenUlm 1846 U19 – Karlsruher SC U19X21.27
12:00:00German Bundesliga A-JuniorenHeidenheim U19 – FC Augsburg U191X1.22
12:00:00German Bundesliga A-JuniorenAlemannia Aachen U19 – Borussia Dortmund U1921.30
13:00:00German Bundesliga A-JuniorenStuttgart U19 – Mainz U19X21.40
13:30:00German Bundesliga A-JuniorenArminia Bielefeld U19 – Viktoria Koln U19Under 3.51.66
13:30:00German Bundesliga A-JuniorenGreuther Fürth U19 – Offenbacher Kickers U191 or 21.23
09:30:00Hong Kong Premier LeagueSouthern District RSA – R&F FCX21.24
23:00:00Panamanian PrimeraPlaza Amador – Costa del Este FCUnder 3.51.20
11:00:00Portuguese League U19Sporting Lisbon U19 – Alverca U19Over 1.51.11
11:45:00Portuguese League U19Famalicao U19 – Porto U19X21.30
15:00:00Portuguese League U19Vitoria Guimaraes U19 – Pacos Ferreira U191X1.24
15:00:00Portuguese League U19SC Braga U19 – Nacional Madeira U19Over 2.51.33
15:00:00Portuguese League U19Leixoes U19 – Rio Ave U191 or 21.24
15:00:00Portuguese League U19Feirense U19 – Vizela U191 or 21.25
15:00:00Portuguese League U19Sacavenense U19 – GD Estoril Praia U19X21.32
15:00:00Portuguese League U19Amora FC U19 – Academica Coimbra U19X21.32
15:00:00Portuguese League U19OS Belenenses U19 – Vitoria Setubal U19Under 3.51.41
15:00:00Portuguese League U19Gil Vicente U19 – CD Aves U191 or 21.28
15:00:00Portuguese League U19Uniao de Leiria U19 – Vilafranquense U191 or 21.25
09:00:00Russian Youth LeagueCSKA Moscow Youth – Krylya Sovetov Youth1X1.28
09:00:00Russian Youth LeagueUral Yekaterinburg Youth – Spartak Moscow YouthX21.24
10:30:00Russian Youth LeagueUfa Youth – FC Sochi YouthX21.40
12:00:00Croatian 2. HNLNK Dinamo Zagreb II – Hajduk Split II1 or 21.28
12:30:00Croatian 2. HNLRadnik Sesvete – HNK Orijent 19191X1.23
12:30:00Croatian 2. HNLKustosija – NK Croatia ZmijavciX21.40
12:30:00Croatian 2. HNLSolin – NK Osijek IIX21.40
12:30:00Croatian 2. HNLHNK Sibenik – NK Dubrava11.24
12:30:00Croatian 2. HNLHNK Cibalia – NK Hrvatski DragovoljacX21.38
15:00:00English FA TrophyCurzon Ashton FC – Kidderminster HarriersX21.40
15:00:00English FA TrophyWeymouth – Hastings11.22
15:00:00English FA TrophyChelmsford – Hungerford Town FCOver 1.51.20
15:00:00English FA TrophyHavant & Waterlooville – Cinderford TownOver 2.51.44
15:00:00English FA TrophyCarshalton Athletic – Tooting & Mitcham1X1.18
15:00:00English FA TrophyEnfield Town – Maldon & Tiptree FC1X1.25
15:00:00English FA TrophyBraintree – Yate TownOver 1.51.14
15:00:00English FA TrophyKingstonian – AFC SudburyOver 1.51.22
15:00:00English FA TrophyEastbourne – Hartley Wintney1X1.17
15:00:00English FA TrophyLeatherhead – Dorking WanderersX21.23
15:00:00English FA TrophyConcord Rangers – Slough TownX21.35
15:00:00English FA TrophyMaidstone United – Dartford1X1.28
15:00:00English FA TrophyHaringey Borough – Hemel Hempstead TownX21.25
15:00:00English FA TrophyWealdstone FC – Royston Town11.30
15:00:00English FA TrophyOxford City – Hornchurch1X1.22
15:00:00English FA TrophyBillericay – Hampton & Richmond1 or 21.27
15:00:00English FA TrophyWelling United – St Albans City1X1.20
15:00:00English FA TrophyTonbridge Angels – Bognor Regis Town1X1.25
15:00:00English FA TrophyBath City – Gosport BoroughOver 1.51.21
15:00:00English FA TrophyYork City – Altrincham1X1.16
15:00:00English FA TrophyHednesford Town – Coalville TownUnder 3.51.41
15:00:00English FA TrophyDarlington – Gainsborough TrinityOver 1.51.15
15:00:00English FA TrophyBlyth Spartans – Alfreton Town FCX21.38
15:00:00English FA TrophyColne – Southport21.40
15:00:00English FA TrophyKings Lynn – Hereford1X1.20
15:00:00English FA TrophyPeterborough Sports – Kettering1 or 21.24
15:00:00English FA TrophyDulwich Hamlet – Chippenham TownUnder 3.51.35
15:00:00English FA TrophySalisbury – Hayes & Yeading United1X1.18
15:00:00English FA TrophyWorkington – Farsley CelticX21.16
15:00:00English FA TrophyRuncorn Linnets – FC United of ManchesterX21.19
15:00:00English FA TrophyBrackley – Chester1X1.25
15:00:00English FA TrophyGuiseley – TelfordUnder 3.51.40
15:00:00English FA TrophyAtherton Collieries – Boston UnitedX21.23
15:00:00English FA TrophyLeamington – Spennymoor TownX21.22
15:00:00English FA TrophyHalesowen Town – GatesheadX21.19
15:00:00English FA TrophyMatlock Town – Redditch United1X1.18
13:00:00German Bayernliga1 FC Sand – DJK GebenbachX21.38
13:00:00German BayernligaDJK Vilzing – FC Eintracht Bamberg 2010Over 1.51.10
13:00:00German BayernligaTsv Abtswind – ASV Cham1 or 21.19
13:00:00German BayernligaGrossbardorf – Atsv 1898 Erlangen1X1.20
13:00:00German BayernligaFC Deisenhofen – SV DonaustraufOver 1.51.10
13:00:00German BayernligaSpVgg Hankofen-Hailing – TSV LandsbergUnder 3.51.57
13:00:00German BayernligaPullach – TSV Nordlingen1X1.20
13:00:00German BayernligaSV Kirschanschoering – FC Ismaning1X1.27
13:00:00German BayernligaTSV 1874 Kottern – SSV Jahn Regensburg IIOver 1.51.07
13:00:00German BayernligaSchwaben Augsburg – TSV 1880 WasserburgX21.24
13:30:00German Bayernliga1860 Munich II – 1865 Dachau1X1.27
12:00:00German Bundesliga W.Essen-Schönebeck W. – Freiburg W.1X1.23
12:00:00German Bundesliga W.Wolfsburg W. – Bayern Munich W.Over 1.51.10
12:00:00German Bundesliga W.Cologne W. – Bayer 04 Leverkusen W.1 or 21.24
12:00:00German Bundesliga W.Usv Jena W. – Sand W.21.37
14:00:00N. Irish ChampionshipWelders – Ards FC1 or 21.25
12:45:00Omani Pro LeagueAl Nahda – Muscat1X1.20
13:05:00Omani Pro LeagueMirbat SC – Fanja1X1.24
15:20:00Omani Pro LeagueAl Suwaiq – Saham1X1.20
10:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupPendikspor – ZonguldaksporUnder 3.51.23
10:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAS Sariyer – Corum Belediyespor1 or 21.28
10:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupAdana Demirspor – Kirsehir Belediyespor1 or 21.30
10:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupEyupspor – KastamonusporX21.38
10:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupEtimesgut Belediyespor – Elazigspor1X1.24
12:30:00German Regionall. NortheastViktoria Berlin – Hertha Berlin II1 or 21.25
12:30:00German Regionall. NortheastEnergie Cottbus – Germania HalberstadtOver 1.51.13
12:30:00German Regionall. NortheastRot-Weiss Erfurt – AltglienickeX21.40
12:30:00German Regionall. NortheastLokomotive Leipzig – Lichtenberg 47Over 1.51.20
12:30:00German Regionall. NortheastMeuselwitz – BabelsbergUnder 3.51.43
12:30:00German Regionall. NortheastOptik Rathenow – Bischofswerdaer FV 081X1.25
13:00:00German Regionall. SouthwestBayern Alzenau – FC 08 Homburg-SaarX21.32
13:00:00German Regionall. SouthwestAalen – Hoffenheim IIUnder 3.51.48
13:00:00German Regionall. SouthwestGiessen – Elversberg21.36
13:00:00German Regionall. SouthwestAstoria Walldorf – KoblenzOver 1.51.14
13:00:00German Regionall. SouthwestFSV Mainz 05 II – TSV SteinbachX21.28
13:00:00German Regionall. SouthwestTSG Balingen 1848 – Frankfurt FSVX21.35
13:00:00German Regionall. SouthwestSaarbrucken – FK 03 PirmasensOver 2.51.42
13:00:00German Regionall. WestFC Schalke 04 II – Rot-Weiss EssenX21.18
13:00:00German Regionall. WestCologne II – OberhausenX21.40
13:00:00German Regionall. WestFortuna Düsseldorf II – Sportfreunde Lotte1 or 21.27
13:00:00German Regionall. BavariaFC Augsburg II – Nuremburg IIX21.35
13:00:00German Regionall. BavariaSchweinfurt 05 – Rain/Lech11.34
13:00:00German Regionall. BavariaViktoria Aschaffenburg – TSV AubstadtUnder 3.51.59
13:00:00German Regionall. BavariaVfR Garching – VfB EichstättX21.25
13:00:00German Regionall. BavariaTSV 1860 Rosenheim – FV IllertissenX21.35
13:00:00German Regionall. BavariaSV Schalding-Heining – SpVgg Greuther Fürth IIX21.32
13:00:00German Regionall. BavariaTSV Buchbach – BayreuthX21.28
13:00:00German Regionall. BavariaMemmingen – SV Türkgucu-Ataspor Munchen21.46
20:00:00Argentinian Primera B MetroCA Acassuso – Tristan Suarez1 or 21.30
20:00:00Argentinian Primera B MetroComunicaciones – San Telmo1 or 21.27
20:00:00Argentinian Primera B MetroVilla San Carlos – Deportivo Armenio1 or 21.30
20:00:00Argentinian Primera B MetroDefensores Unidos – Almirante BrownX21.32
20:00:00Argentinian Primera B MetroClub Atletico Talleres – Club Atletico FenixUnder 3.51.11
12:00:00Spanish Liga Primera W.Sporting Club de Huelva W. – Madrid CCF W.1 or 21.27
12:00:00Spanish Liga Primera W.CD Tacon W. – Real Sociedad W.X21.22
15:00:00Spanish Liga Primera W.Atletico Madrid W. – Espanyol W.Over 3.51.75
14:00:00Italian Serie C Girone APro Vercelli – RenateX21.35
19:45:00Italian Serie C Girone ALecco – Giana Erminio1 or 21.27
19:45:00Italian Serie C Girone CTernana – Viterbo Calcio1X1.13
19:45:00Italian Serie C Girone CUrbs Sportiva Reggina 1914 – Rende11.26
19:45:00Italian Serie C Girone BVirtus Vecomp Verona – CarpiX21.27
14:00:00Indian Super LeagueBengaluru FC – Kerala BlastersOver 1.51.24
15:30:00Ivory Coast Ligue 1Tanda – USC BassamUnder 3.51.18
18:00:00Ivory Coast Ligue 1ASEC Mimosas – Sporting Club de GagnoaOver 1.51.44
20:30:00El Salvador PrimeraJocoro FC – CD FasX21.27
23:30:00El Salvador PrimeraSanta Tecla FC – CD El Vencedor1X1.19
13:00:00Zambian Premier LeagueKansanshi Dynamos – Buildcon F.C.1 or 21.35
11:00:00Zambian Premier LeagueLumwana Radiants – Nkana FCX21.22
13:00:00Zambian Premier LeagueMufulira Wanderers – Forest RangersX21.32
13:00:00Zambian Premier LeagueGreen Buffaloes – Kabwe Warriors1 or 21.35
13:00:00Zambian Premier LeagueLusaka Dynamos FC – Kabwe Youth Soccer AcadOver 1.51.38
13:00:00Zambian Premier LeagueNapsa Stars – Zanaco1X1.16
13:00:00Zambian Premier LeagueRed Arrows FC – Nkwazi1X1.16
13:00:00Zambian Premier LeagueZesco United – Green Eagles1X1.17
13:00:00Belgian Super League W.Club Brugge W. – Gent W.21.09
23:00:00Nicaraguan Primera DivisionLas Sabanas CF – Deportivo Walter FerretiX21.28
12:35:00UAE Division 1Dibba Al Fujairah – AL Bataeh (UAE)1 or 21.23
12:40:00UAE Division 1Masfoot Sports Club – Dibba Al-Hisn SC21.42
12:15:00Lebanese Premier LeagueTadamon Sour – Chabab Ghazieh1X1.24
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalCsd Camara de Lobos – Uniao Madeira1 or 21.27
11:00:00Italian Serie A W.AC Milan W. – Sassuolo W.11.24
13:30:00Italian Serie A W.Orobica W. – Bari W.X21.40
13:30:00Italian Serie A W.Fiorentina W. – Verona W.11.21
11:00:00Polish 3 Liga Gr.4MKS Podlasie Biala Podlaska – Korona II KielceX21.22
12:00:00Polish 3 Liga Gr.4Podhale Nowy Targ – KS Wisloka Debica1 or 21.25
12:00:00Polish 3 Liga Gr.4Jutrzenka Giebultów – Wisla PulawyX21.30
12:00:00Polish 3 Liga Gr.4Wisla Sandomierz – Siarka TarnobrzegX21.35
12:00:00Polish 3 Liga Gr.4LKS Wolczanka Wolka Pelkinska – KS Hutnik Krakow SSA1 or 21.24
12:00:00Polish 3 Liga Gr.4Orleta Radzyn Podlaski – Hetman Zamosc1 or 21.25
12:00:00Polish 3 Liga Gr.4Avia Swidnik – KSZO Ostrowiec SwietokrzyskiUnder 3.51.28
12:00:00Polish 3 Liga Gr.4Chelmianka Chelm – Sokol SieniawaX21.40
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Motor Lublin – Stal Krasnik1X1.19
12:00:00Russian Top Division W.Zvezda-2005 W. – Yenisey Krasnoyarsk W.11.30
12:00:00Russian Top Division W.Kubanochka Krasnodar W. – Ryazan VDV W.1 or 21.30
15:00:00Russian Top Division W.CSKA Moscow W. – Lokomotiv Moscow W.1X1.22
12:00:00Polish 3 Liga Gr.1Sokol Aleksandrow Lodzki – Pogon Grodzisk Mazowiecki1X1.20
12:00:00Polish 3 Liga Gr.1Unia Skierniewice – Polonia Warszawa1X1.30
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1Ruch Wysokie Mazowieckie – MLKS Znicz Biala PiskaX21.32
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1Bron Radom – KS Ursus WarszawaUnder 3.51.37
17:00:00Polish 3 Liga Gr.1Sokol Ostroda – Mks Kaczkan Huragan Morag1X1.20
11:00:00Polish 3 Liga Gr.3Sleza Wroclaw – Ruch Zdzieszowice1 or 21.23
11:00:00Polish 3 Liga Gr.3GKS Pniowek 74 – Ruch ChorzowX21.30
12:00:00Polish 3 Liga Gr.3Zaglebie II Lubin – Lechia Zielona GoraX21.38
12:00:00Polish 3 Liga Gr.3Piast Zmigród – Gwarek Tarnowskie GóryX21.28
12:30:00Polish 3 Liga Gr.3Foto-Higiena Gac – Energetyk Row RybnikUnder 3.51.49
12:30:00Polish 3 Liga Gr.3Rekord Bielsko Biala – Polonia Bytom1 or 21.22
12:30:00Polish 3 Liga Gr.3Gornik Zabrze II – Miedz II LegnicaUnder 3.51.55
12:30:00Polish 3 Liga Gr.3LZS Starowice – Slask Wroclaw ll21.11
15:00:00Polish 3 Liga Gr.3MKS Kluczbork – Stal Brzeg1X1.28
14:00:00UAE Arabian Gulf CupAl Ain – Ittihad Kalba1X1.27
14:00:00UAE Arabian Gulf CupBanni Yas – Hatta1X1.28
16:30:00UAE Arabian Gulf CupSharjah – Al-Fujairah FC1X1.24
13:00:00Tanzanian Premier LeagueMbao FC – AzamX21.25
13:00:00Tanzanian Premier LeagueRuvu Shooting – Simba SCX21.16
13:00:00Tanzanian Premier LeagueMbeya City – Singida United1 or 21.32
11:00:00Portuguese League U23Benfica U23 – Rio Ave U231X1.24
11:00:00Portuguese League U23Vitoria Setubal U23 – Marítimo U23X21.35
11:00:00Portuguese League U23Academica de Coimbra U23 – Famalicao U231X1.24
11:00:00Portuguese League U23Sp. Braga U23 – Sporting CP U23X21.18
07:30:00ITF W15 AntalyaIoana Gaspar – Irina Khromacheva21.17
08:00:00ITF M15 HeraklionVasil Kirkov – Mick Veldheer21.62
09:30:00ITF M15 HeraklionBogdan Bobrov – Matija Pecotic21.20
08:30:00ITF W15 MonastirCarole Monnet – Manon Arcangioli11.29
08:30:00ITF W15 MonastirJustina Mikulskyte – Clara Burel21.23
08:30:00ITF M15 MonastirGeorgii Kravchenko – Clement Geens11.61