Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 23 Mai 2018

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
19:30:00Belgian First Division AZulte Waregem – LokerenOver 1.51.12
18:00:00Swedish AllsvenskanIFK Norrköping – GIF SundsvallOver 1.51.16
18:00:00Swedish AllsvenskanHäcken – AIK1 or 21.32
18:00:00Swedish AllsvenskanÖstersunds – SiriusOver 1.51.18
23:15:00Copa LibertadoresCerro Porteno – Monagas11.22
23:15:00Copa LibertadoresGremio RS – Defensor Sporting11.27
18:00:00Swedish SuperettanJönköpings Södra – DegerforsUnder 3.51.28
18:00:00Swedish SuperettanÖrgryte IS – IFK VärnamoOver 1.51.25
18:00:00Swedish SuperettanFrej – BrageX21.40
18:00:00Swedish SuperettanLandskrona – Halmstads1 or 21.32
20:15:00Icelandic ÚrvalsdeildGrindavik – Valur ReykjavikX21.19
20:15:00Icelandic ÚrvalsdeildBreidablik Kopavogur – Vikingur Reykjavik1X1.20
20:15:00Icelandic ÚrvalsdeildStjarnan Gardabaer – Fylkir Reykjavik1X1.23
15:00:00Ukrainian Premier LeagueZirka Kropyvnytskyi – Desna Chernigov1X1.23
15:00:00Slovenian 1. SNLNK Celje – Maribor21.37
15:00:00Slovenian 1. SNLNK Aluminij – Rudar VelenjeX21.20
15:00:00Slovenian 1. SNLND Gorica – Ankaran Hrvatini1X1.18
15:00:00Slovenian 1. SNLOlimpija Ljubljana – NK KrskoOver 2.51.56
15:00:00Slovenian 1. SNLNK Triglav – DomzaleX21.16
18:45:00Romanian Liga 1Dinamo Bucharest – Voluntari1X1.22
18:45:00Swedish CupTyresö FF – Arameiska-Syrianska21.22
18:00:00Croatian CupDinamo Zagreb – Hajduk Split1X1.18
19:00:00Hungarian CupPuskas Akademia – Ujpest1 or 21.32
17:00:00Polish 2 LigaGKS Jastrzebie Zdroj – Siarka TarnobrzegOver 1.51.21
15:15:00Belarusian Vysshaya LigaSlutsk – BrestX21.40
17:15:00Belarusian Vysshaya LigaDinamo Minsk – FC BATE BorisovX21.40
17:00:00Estonian MeistriliigaTallinna Kalev – Nomme Kalju FC21.19
17:00:00Estonian MeistriliigaFC Kuressaare – Parnu JK VaprusUnder 3.51.65
17:30:00Estonian MeistriliigaFlora Tallinn – FC Levadia TallinnX21.38
18:30:00S. African Pr. LeaguePlatinum Stars – Jomo CosmosUnder 3.51.19
18:00:00Serbian CupPartizan Belgrade – FK Mladost Lucani11.25
13:30:00Singaporean S-LeagueYoung Lions – DPMM21.40
16:00:00Lithuanian A LygaZalgiris Kaunas – Vmfd Zalgiris21.39
18:00:00Lithuanian A LygaTrakai FK – FK Atlantas Klaipeda1X1.22
18:00:00Moldovan CupFC Milsami-Ursidos Orhei – Zimbru Chisinau1X1.22
14:30:00Indonesian Liga 1Pusamania Borneo – Bali United1X1.23
14:30:00Indonesian Liga 1Persib Bandung – PSM MakassarOver 1.51.22
13:00:00Kazakhstan Pr. LeagueAkzhayik Uralsk – FC Astana21.19
15:00:00Malaysian Super LeagueJohor Darul – Negeri SembilanOver 3.51.96
15:00:00Malaysian Super LeaguePKNP FC – Selangor1 or 21.29
15:00:00Malaysian Super LeagueMelaka – Selangor PKNS1 or 21.29
12:00:00Czech Liga U19Banik Ostrava – AC Sparta Praha21.37
11:00:00S. Korean National LgeBusan Transportation Corporation – Gimhae21.32
11:00:00S. Korean National LgeChangwon City – Gangneung City1 or 21.34
11:00:00S. Korean National LgeMokpo City – Gyeongju Hydro Nuclear PowerX21.17
12:00:00Kazakhstan CupShakhter Karagandy – Kaisar KyzylordaUnder 3.51.15
13:00:00Kazakhstan CupMaktaaral – Irtysh Pavlodar21.53
14:00:00Kazakhstan CupAtyrau – Tobol KostanayX21.39
18:30:00Icelandic Úrvalsdeild W.Thor Akureyri W. – KR Reykjavik W.Over 3.51.56
20:15:00Icelandic Úrvalsdeild W.Valur Reykjavik W. – HK Víkingur W.Over 2.51.34
16:00:00Russian Division 2 SouthDinamo Stavropol – Spartak Vladikavkaz1X1.22
13:00:00Czech Liga U211 FK Pribram – Fastav Zlin1 or 21.22
16:00:00Ghanaian Pr. LeagueEbusua Dwarfs – Ashanti Gold1 or 21.31
16:00:00Ghanaian Pr. LeagueDreams – Eleven Wonders FCOver 1.51.49
16:00:00Ghanaian Pr. LeagueAsante Kotoko – Elmina Sharks1X1.15
16:00:00Ghanaian Pr. LeagueBerekum Chelsea – Medeama SC1X1.29
16:00:00Ghanaian Pr. LeagueAll Stars – Inter Allies FC1 or 21.31
16:00:00Ghanaian Pr. LeagueKarela FC – Aduana StarsOver 1.51.47
16:00:00Ghanaian Pr. LeagueBechem United – Liberty ProfessionalsOver 1.51.52
18:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Rilindja – Ullern IFX21.24
23:00:00Brazilian Copa do NordesteCeara CE – Crb ALOver 1.51.23
13:30:00Cameroonian Elite OneEding Sport – New Star de DoualaUnder 3.51.10
13:30:00Cameroonian Elite OneFeutcheu FC – Les Astres FC de Douala1 or 21.42
14:30:00Cameroonian Elite OneColombe FC – BamboutosX21.39
15:30:00Cameroonian Elite OneYong Sports Academy – Stade RenardUnder 3.51.10
15:30:00Cameroonian Elite OneUMS de Loum – AS Fortuna MfouUnder 3.51.10
15:30:00Cameroonian Elite OneFC Du Haut-Nkam – Canon YaoundéOver 1.51.67
15:30:00Cameroonian Elite OneUnion Sportive de Douala – Aigle Royal De La Menoua1X1.14
15:30:00Cameroonian Elite OneAPEJES Academy – Coton Sport De GarouaX21.31
15:30:00Cameroonian Elite OneFovu de Baham – Dragon Club1X1.21
16:00:00Nigerian Premier LeagueAkwa United – Go Round F.C11.28
16:00:00Nigerian Premier LeagueEnyimba – Niger Tornadoes11.25
19:00:00Brazilian Paulista U20Guarani SP U20 – Corinthians SP U20X21.24
19:00:00Brazilian Paulista U20Manthiqueira U20 – São Paulo U2021.22
16:00:00Czech MSFLSlavia Kromeriz – SK Unicov1X1.29
16:00:00Czech MSFLFK Hodonin – Uhersky Brod1X1.23
16:00:00Czech MSFLOdra Petrkovice – Mohelnice11.34
16:00:00Czech MSFLValasske Mezirici – Vyskov1X1.22
16:00:00Czech MSFL1.SK Prostejov – Rymarov11.28
16:00:00Czech MSFLLisen – Spartak HulinOver 1.51.07
16:00:00Czech MSFLVelke Mezirici – HlucinOver 1.51.12
16:00:00Czech MSFLHFK Olomouc – Viktoria OtrokoviceX21.31
18:00:00Ecuadorian Primera BAmerica de Quito – Mushuc Runa1X1.24
20:00:00Ecuadorian Primera BOrense SC – Liga de Loja1 or 21.34
20:30:00Ecuadorian Primera BCD Clan Juvenil – Puerto QuitoUnder 3.51.23
22:00:00Ecuadorian Primera BGualaceo SC – Fuerza Amarilla SCX21.31
22:00:00Ecuadorian Primera BLDU Portoviejo – Santa Rita1X1.30
22:00:00Ecuadorian Primera BCD Olmedo – Manta FCOver 1.51.27
19:00:00Brazilian Campeonato W.Ponte Preta SP W. – Portuguesa W.1X1.18
19:00:00Brazilian Campeonato W.Rio Preto SP W. – Foz Cataratas W.Over 1.51.18
22:30:00Brazilian Campeonato W.Ferroviaria SP W. – São Francisco W.11.36
19:45:00French Ligue 1 PlayoffsAjaccio – ToulouseX21.30
19:30:00Italian Serie C PlayoffsPisa – Viterbese1X1.21
19:30:00Italian Serie C PlayoffsAC Reggiana 1919 – Juve StabiaUnder 3.51.21
19:30:00Italian Serie C PlayoffsSambenedettese – Piacenza1X1.22
19:30:00Italian Serie C PlayoffsUS Alessandria Calcio – Feralpisalo1X1.20
19:30:00Italian Serie C PlayoffsTrapani – Cosenza1X1.25
13:00:00Strasbourg WTAAshleigh Barty – Pauline Parmentier11.28
16:30:00Strasbourg WTASu-Wei Hsieh – Lucie Safarova11.82
11:20:00Lyon ATPRadu Albot – John Isner21.30
12:40:00Lyon ATPJack Sock – Taylor Fritz11.62
14:00:00Lyon ATPFederico Coria – Mikhail Kukushkin21.18
17:00:00Lyon ATPGilles Simon – Hyeon Chung21.37