Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 23 Iunie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
20:00:00Spanish Liga SegundaMallorca – Deportivo La CorunyaUnder 3.51.25
15:30:00African Cup of NationsMorocco – Namibia11.34
18:00:00African Cup of NationsSenegal – TanzaniaOver 1.51.40
21:00:00African Cup of NationsAlgeria – Kenya1X1.14
14:00:00Norwegian EliteserienVålerenga – SarpsborgUnder 3.51.35
17:00:00Norwegian EliteserienKristiansund BK – Stabæk1X1.19
17:00:00Norwegian EliteserienRanheim – MjondalenUnder 3.51.36
17:00:00Norwegian EliteserienViking FK – Bodø/GlimtX21.49
17:00:00Norwegian EliteserienTromsø IL – Rosenborg BKX21.29
17:00:00Norwegian EliteserienOdds BK – HaugesundX22.01
19:00:00Norwegian EliteserienBrann – Lillestrøm SK11.33
20:00:00Euro Champ. U21Denmark U21 – Serbia U21Over 1.51.15
20:00:00Euro Champ. U21Austria U21 – Germany U2121.45
20:00:00Copa AmericaColombia – ParaguayX21.48
20:00:00Copa AmericaQatar – Argentina21.27
17:00:00Norwegian Division 1Strommen – Kongsvinger ILX21.47
17:00:00Norwegian Division 1Sogndal – Skeid1X1.18
17:00:00Norwegian Division 1Sandnes Ulf – Tromsdalen1X1.22
17:00:00Norwegian Division 1Nest-Sotra – JervUnder 3.51.38
14:00:00Swedish SuperettanMjallby AIF – Brage1 or 21.33
14:00:00Swedish SuperettanJönköpings Södra – Trelleborgs FF1X1.19
16:30:00Swedish SuperettanHalmstads – IK Frej TabyOver 1.51.25
16:30:00Swedish SuperettanIF Brommapojkarna – OrgryteX21.38
23:00:00Gold CupCanada – CubaOver 3.53.48
11:00:00Japanese J-LeagueVegalta Sendai – FC TokyoX21.35
22:30:00United States MLSColumbus Crew – Sporting Kansas City1 or 21.31
17:00:00Icelandic ÚrvalsdeildStjarnan Gardabaer – Fylkir Reykjavik1X1.27
17:00:00Icelandic ÚrvalsdeildValur Reykjavik – GrindavikOver 1.51.23
18:00:00Icelandic ÚrvalsdeildKA Akureyri – Vikingur Reykjavik1X1.24
20:15:00Icelandic ÚrvalsdeildHafnarfjordur – KR Reykjavik1 or 21.32
16:30:00World Cup WomenEngland W. – Cameroon W.Over 2.51.51
20:00:00World Cup WomenFrance W. – Brazil W.Over 1.51.27
16:00:00Club FriendliesApollon Limassol – Amstetten1X1.18
21:00:00Club FriendliesSport Boys Association – Sport Boys Warnes1 or 21.23
17:45:00Spanish Segunda BMirandes – Atletico Baleares1 or 21.32
19:00:00Spanish Segunda BHercules – PonferradinaUnder 3.51.10
15:00:00Belarusian Vysshaya LigaSlutsk – FC MinskX21.40
17:00:00Belarusian Vysshaya LigaFC Vitebsk – Dnepr Mogilev1X1.16
18:45:00Belarusian Vysshaya LigaGomel – Slavia Mozyr1 or 21.22
08:30:00Chinese Super LeagueDalian Yifang – Tianjin Quanjian1X1.22
12:35:00Chinese Super LeagueWuhan Zall – Chongqing LifanUnder 3.51.31
10:00:00Japanese J-League 2Machida Zelvia – Fagiano OkayamaX21.43
11:00:00S. Korean K-LeagueJeonbuk Hyundai Motors – Suwon Samsung BluewingsOver 1.51.22
11:00:00S. Korean K-LeagueGangwon – Pohang Steelers1 or 21.35
22:00:00Venezuelan PrimeraEstudiantes Merida – Mineros de Guayana1 or 21.35
10:30:00Singaporean S-LeagueWarriors – Geylang International FC1 or 21.29
12:30:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Arendal – Nardo1X1.24
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Stjørdals-Blink – Egersund IK1 or 21.25
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Hodd – SolaOver 1.51.09
16:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Fredrikstad – BryneOver 1.51.12
11:00:00Swedish Div. 1 NorraBodens – Rynninge IKX21.43
14:00:00Swedish Div. 1 NorraTeam TG FF – FC Linkoping CityX21.28
14:00:00Swedish Div. 1 NorraAkropolis IF – Gefle IF11.24
15:00:00Swedish Div. 1 NorraNyköpings BIS – Carlstad UnitedX21.28
16:00:00Swedish Div. 1 NorraVasalunds IF – Sylvia1X1.32
16:00:00Swedish Div. 1 NorraSandvikens IF – Karlstad BK1 or 21.31
17:00:00Lithuanian A LygaZalgiris Vilnius – FK PalangaOver 2.51.34
07:00:00Aus. NPL VictoriaSouth Melbourne – Kingston City FC1X1.22
07:15:00Aus. NPL VictoriaOakleigh Cannons – Altona Magic SC1X1.23
15:00:00Faroe Islands Pr. LeagueAB Argir – Víkingur Gøta21.26
06:00:00Aus. NPL NSWWollongong Wolves – Sydney Olympic1X1.19
06:00:00Aus. NPL NSWBlacktown City FC – Manly United1 or 21.27
07:30:00Aus. NPL NSWRockdale City Suns – APIA Leichhardt TigersX21.28
08:00:00Aus. NPL NSWHakoah – Marconi Stallion21.62
08:00:00Aus. NPL NSWSydney United – Sutherland Sharks1 or 21.24
09:30:00Indonesian Liga 1Persib Bandung – Madura United FC1 or 21.30
09:30:00Indonesian Liga 1PS Tira – Persipura JayapuraUnder 3.51.45
12:30:00Indonesian Liga 1Pusamania Borneo – Persebaya Surabaya1X1.27
14:00:00Kazakhstan Pr. LeagueIrtysh Pavlodar – Shakhter KaragandyX21.40
14:00:00Kazakhstan Pr. LeagueOrdabasy – AstanaX21.25
14:00:00Kazakhstan Pr. LeagueTobol Kostanay – OkzhetpesOver 1.51.41
14:00:00Kazakhstan Pr. LeagueKaisar Kyzylorda – TarazOver 1.51.31
14:00:00Kazakhstan Pr. LeagueKairat Almaty – Zhetysu1X1.19
15:00:00Kazakhstan Pr. LeagueAtyrau – AktobeUnder 3.51.21
06:00:00Aus. NPL ACTTuggeranong United – Cooma TigersX21.20
11:00:00S. Korean K-League ChallengeFC Anyang – Jeonnam DragonsUnder 3.51.24
12:00:00Thai Premier LeagueChainat – Chonburi FC1 or 21.25
12:00:00Thai Premier LeaguePTT Rayong FC – Bangkok UnitedX21.20
13:00:00Thai Premier LeagueChiangrai United – SuphanburiOver 1.51.19
13:00:00Thai Premier LeaguePattaya United – Port FC1 or 21.27
10:00:00Myanmese National LeagueShan United – Yangon UnitedUnder 3.51.35
10:00:00Myanmese National LeagueAyeyawady United – Rakhine United1X1.20
10:30:00Myanmese National LeagueChinland FC – Dagon FCUnder 3.51.35
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandSundbyberg – Kvarnsvedens IK1 or 21.22
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Stocksund – Karlbergs BK1 or 21.23
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandHudiksvalls Förenade FF – Taby FK1 or 21.23
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Mora – Gamla Upsala SKX21.27
15:30:00Swe. Div. 2 Norra SvealandFC Gute – Enköpings SKUnder 3.51.69
17:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Lidingo – Kungsangens IF1X1.15
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandSkellefteå FF – IFK Timrå1X1.20
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandTaftea IK – YtterhogdalsX21.24
14:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandTyresö FF – IFK Haninge21.38
15:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandAssyriska KF I Norrköping – MotalaX21.40
18:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandAFK Linkoping – Assyriska FFX21.20
11:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandQviding FIF – BK OlympicOver 1.51.06
15:00:00Icelandic Úrvalsdeild W.Thor Akureyri W. – KR Reykjavik W.Over 2.51.42
07:00:00Japanese J-League 3Blaublitz Akita – Roasso KumamotoX21.25
09:00:00Japanese J-League 3FC Tokyo – Azul Claro NumazuX21.32
09:00:00Japanese J-League 3Yokohama SCC – Nagano ParceiroX21.35
09:00:00Japanese J-League 3Gamba Osaka – Gainare TottoriUnder 3.51.48
10:00:00Japanese J-League 3Cerezo Osaka – SC SagamiharaX21.38
10:00:00Japanese J-League 3Kataller Toyama – Vanraure Hachnohe1X1.20
11:00:00Japanese J-League 3Thespakusatsu – Kamatamare Sanuki1 or 21.30
08:30:00Philippine Division 1Air Force FC – Green Archers United21.20
15:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandNässjö FF – Osterlen FFX21.35
06:00:00Aus. NPL QueenslandBrisbane Roar Youth – Gold Coast UnitedX21.27
08:00:00Aus. NPL QueenslandMoreton Bay Jets – Brisbane StrikersX21.35
09:00:00Aus. NPL QueenslandOlympic FC – Sunshine Coast FireOver 3.51.23
05:00:00Aus. NPL TasmaniaSouth Hobart – Glenorchy KnightsOver 2.51.06
23:00:00United States NWSLChicago Red Stars W. – Seattle Reign W.1 or 21.24
20:00:00Brazilian Serie CConfianca – FerroviarioX21.35
20:00:00Brazilian Serie CVolta Redonda – Sao Jose RS1 or 21.28
21:00:00Brazilian Serie CLuverdense – Atletico Acreano1X1.13
22:00:00Brazilian Serie CRemo – Paysandu PA1 or 21.27
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Stabaek II – TraeffX21.38
14:30:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Norild – GreiX21.32
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Mandalskameratene – Start IIOver 1.51.12
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Junkeren – Lillestrøm SK II1X1.19
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Ullensaker/Kisa II – Skjervoy1 or 21.20
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Fløya – Honefoss1X1.22
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Gjelleråsen – FinnsnesUnder 3.51.97
05:30:00Aus. NPL Northern NSWMaitland FC – Weston Workers Bears FCUnder 3.51.74
05:30:00Aus. NPL Northern NSWLake Macquarie City – Charlestown City Blues FC21.32
05:30:00Aus. NPL Northern NSWNewcastle Jets Youth – Edgeworth FC21.48
17:00:00Portuguese Campeonato de PortugalVilafranquense – Casa Pia AtleticoX21.13
08:30:00Chinese League 2Yanbian Beiguo – Baoding Rongda1 or 21.32
08:30:00Chinese League 2Jilin Baijia – Dalian Chanjoy1X1.18
08:30:00Chinese League 2Qingdao Jonoon – Taizhou YuandaX21.25
09:00:00Chinese League 2Lhasa Chengtou – Yunnan Kunlu1X1.22
09:00:00Chinese League 2BaoTou Nanjiao – Shenyang City FC21.38
09:00:00Chinese League 2Hebei Jingying – Shanxi XinduOver 3.51.34
09:00:00Chinese League 2Shenzhen Pengcheng FC – Kunshan1 or 21.32
09:00:00Chinese League 2Xian Daxing Chongde – Beijing LigongX21.28
09:30:00Chinese League 2Hubei Chufeng Heli – Fujian Tianxin21.20
12:00:00Chinese League 2Nanjing Shaye – Hangzhou Wuyue Qiantang1 or 21.32
12:00:00Chinese League 2Jiangxi Liansheng FC – Guangxi BaoyunOver 1.51.26
12:30:00Chinese League 2Zhejiang Yiteng – Sichuan Jiuniu FCUnder 3.51.16
12:30:00Chinese League 2Chengdu Qianbao – Hunan XiangtaoOver 2.51.55
12:30:00Chinese League 2Suzhou Jinfu – Wuhan Shangwen1X1.16
12:30:00Chinese League 2Zibo Cuju – Jiangsu Yancheng Dingli11.34
15:00:00Brazilian Serie DNovorizontino SP – Boavista1X1.18
15:00:00Brazilian Serie DCaldense MG – Ituano SPUnder 3.51.16
19:00:00Brazilian Serie DIpora GO – Uniao Rondonopolis1X1.22
19:30:00Brazilian Serie DBrasiliense – Vitoria ES1X1.11
20:00:00Brazilian Serie DBrusque – Hercilio Luz FCOver 1.51.29
20:00:00Brazilian Serie DCianorte – Ferroviaria SP1 or 21.25
20:00:00Brazilian Serie DPatrocinense MG – Juazeirense BA1 or 21.25
20:00:00Brazilian Serie DUniclinic – Bragantino Clube do ParáOver 1.51.22
20:00:00Brazilian Serie DAvenida RS – Caxias RS1 or 21.28
21:00:00Brazilian Serie DManaus Fc/Am – Real Desportivo Ariquemes ROOver 1.51.15
21:00:00Brazilian Serie DMoto Clube MA – Floresta CE1X1.22
21:00:00Brazilian Serie DAmerica RN – America PE11.22
23:00:00Canadian Premier LeaguePacific FC – FC Edmonton1 or 21.22
11:00:00Eastbourne WTAKatie Swan – Shuai Zhang21.58
11:00:00Eastbourne WTAAnett Kontaveit – Harriet Dart11.24
12:00:00Eastbourne WTAAlize Cornet – Heather Watson11.62
12:00:00Eastbourne WTAMargarita Gasparyan – Katerina Siniakova21.90
13:00:00Eastbourne WTADayana Yastremska – Johanna Konta21.52
13:00:00Eastbourne WTAMaria Sakkari – Jessica Pegula11.52