Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 23 Iunie 2018

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
13:00:00World CupBelgium – TunisiaOver 1.51.32
16:00:00World CupSouth Korea – Mexico21.72
19:00:00World CupGermany – SwedenOver 1.51.30
17:00:00Norwegian EliteserienMolde – Stabæk1X1.19
22:00:00United States MLSPhiladelphia Union – Vancouver Whitecaps1X1.19
23:00:00United States MLSNew York Red Bulls – FC Dallas1X1.20
17:30:00Spanish Segunda BVillarreal B – Elche1 or 21.37
02:00:00Ecuadorian Serie ADeportivo Cuenca – Club Sport EmelecX21.30
21:30:00Ecuadorian Serie AAucas – Liga Deportiva UniversitariaX21.20
14:45:00Belarusian Vysshaya LigaFC Smolevichi-STI – Neman GrodnoX21.23
16:45:00Belarusian Vysshaya LigaFC Minsk – GomelUnder 3.51.14
11:00:00Japanese J-League 2Zwiegen Kanazawa – Roasso Kumamoto1X1.23
22:30:00Brazilian Serie BCoritiba PR – FigueirenseUnder 3.51.20
23:00:00Brazilian Serie BSão Bento SP – Londrina PR1X1.22
23:00:00Brazilian Serie BSampaio Correa MA – Atletico GoianienseUnder 3.51.22
23:00:00Brazilian Serie BBoa EC – Vila NovaX21.30
23:00:00Brazilian Serie BFortaleza CE – OesteOver 1.51.39
10:30:00Singaporean S-LeagueWarriors – Balestier Central1X1.27
10:30:00Singaporean S-LeagueYoung Lions – Home United21.30
11:00:00Vietnamese V-LeagueSong Lam Nghe An – TP Can Tho1X1.26
12:00:00Vietnamese V-LeagueTP Ho Chi Minh – Nam Dinh1X1.30
13:00:00Vietnamese V-LeagueHa Noi FC – Da Nang11.36
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Elverum – HonefossOver 1.51.10
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Baerum – Fram Larvik1X1.23
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Grorud – Moss1X1.26
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Raufoss – Odds BK 2Over 1.51.09
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Brattvåg – Kjelsas1 or 21.23
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Vidar – NardoOver 1.51.11
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Arendal – SkeidX21.40
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Bryne – KFUM OsloUnder 3.51.53
16:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Hodd – FlekkeroyOver 1.51.13
18:45:00Faroe Islands Pr. LeagueTB/FC Suðuroy/Royn – HB Torshavn21.42
10:00:00Aus. NPL NSWBonnyrigg White Eagles – Sydney FC YouthOver 1.51.13
10:00:00Aus. NPL NSWWollongong Wolves – HakoahUnder 3.51.51
10:30:00Aus. NPL NSWSydney United – Sutherland SharksOver 1.51.19
10:45:00Aus. NPL NSWSydney Olympic – Marconi StallionOver 1.51.19
15:00:00Georgian U’lesi LigaSamtredia – Chikhura SachkhereX21.20
17:00:00Georgian U’lesi LigaDinamo Tbilisi – Sioni Bolnisi11.25
18:00:00Georgian U’lesi LigaTorpedo Kutaisi – Saburtalo TbilisiX21.40
13:00:00Kazakhstan Pr. LeagueTobol Kostanay – AktobeUnder 3.51.22
13:00:00Kazakhstan Pr. LeagueShakhter Karagandy – AtyrauUnder 3.51.21
13:00:00Kazakhstan Pr. LeagueZhetysu – Kyzylzhar Petropavlovsk1X1.19
14:00:00Kazakhstan Pr. LeagueOrdabasy – Akzhayik Uralsk11.30
14:00:00Kazakhstan Pr. LeagueIrtysh Pavlodar – Kaisar Kyzylorda1X1.20
11:00:00Lithuanian CupFC Kupiškis – Zalgiris Kaunas21.01
11:00:00Lithuanian CupTrakai FK – Suduva MarijampoleX21.87
06:00:00Aus. NPL ACTGungahlin United FC – Riverina Rhinos FCOver 2.51.24
08:30:00Aus. NPL ACTBelconnen United – Woden Weston1X1.27
21:30:00Copa ChileCobreloa – San Marcos De Arica1X1.20
11:45:00Thai Premier LeagueChainat – Sukhothai FC1 or 21.27
12:00:00Thai Premier LeagueBangkok United – Ratchaburi FCOver 1.51.13
13:00:00Thai Premier LeagueAIR Force United FC – Ubon Umt Utd1 or 21.31
14:00:00Thai Premier LeagueChonburi FC – SuphanburiUnder 3.51.33
13:00:00Norwegian Toppserien W.Stabaek W. – Klepp W.X21.41
13:00:00Norwegian Toppserien W.Kolbotn W. – Avaldsnes W.1 or 21.26
13:00:00Norwegian Toppserien W.Røa IL W. – Sandviken W.X21.36
14:00:00Norwegian Toppserien W.Lyn W. – Trondheims-Ørn W.1 or 21.26
14:00:00Norwegian Toppserien W.Arna-Bjørnar W. – Valerenga W.1 or 21.26
08:00:00Aus. NPL WesternJoondalup United – Floreat Athena21.18
06:30:00Aus. NPL South AustraliaSturt Lions – Adelaide Comets21.45
09:30:00Aus. NPL South AustraliaCampbelltown City – Para Hills11.33
09:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Olympic – Metro StarsX21.25
09:00:00Japanese J-League 3Yokohama SCC – Nagano Parceiro1X1.23
09:00:00Japanese J-League 3SC Sagamihara – FC Tokyo1 or 21.30
10:00:00Japanese J-League 3Ryukyu – Azul Claro Numazu1 or 21.34
10:00:00Japanese J-League 3Kataller Toyama – Grulla Morioka1 or 21.30
11:00:00Japanese J-League 3Cerezo Osaka – Fujieda MYFC1X1.26
09:00:00Philippine Division 1Davao Aguilas FC – KayaUnder 3.53.15
12:00:00Philippine Division 1Ceres La Salle FC – JPV Marikina FCOver 2.51.07
05:00:00Aus. NPL QueenslandSunshine Coast Fire – Western Pride21.01
08:00:00Aus. NPL QueenslandSouth West Queensland Thunder – Olympic FC21.16
09:00:00Aus. NPL QueenslandGold Coast United – Brisbane Strikers21.42
09:00:00Aus. NPL QueenslandQueensland Lions – Magpies CrusadersOver 3.51.37
09:30:00Aus. NPL QueenslandBrisbane City – Cairns FCOver 1.51.03
10:00:00Aus. NPL QueenslandNorth Queensland United FC – Moreton Bay Jets21.12
05:00:00Aus. NPL TasmaniaDevonport Strikers – South HobartX21.41
07:30:00Aus. NPL TasmaniaLaunceston City – Olympia FC11.27
09:00:00Aus. NPL TasmaniaHobart Zebras – Kingborough Lions11.35
01:30:00United States NWSLHouston Dash W. – Portland Thorns W.X21.40
21:00:00United States NWSLSeattle Reign W. – North Carolina Courage W.1 or 21.29
20:00:00Brazilian Serie CTupi MG – BragantinoUnder 3.51.19
20:30:00Brazilian Serie CCuiaba Esporte Clube – Volta Redonda1X1.15
22:00:00Brazilian Serie CBotafogo SP – Luverdense1X1.17
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Oppsal IF – Rilindja11.35
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Krakeroy – Vestfossen1X1.27
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Kvik Halden – GjelleråsenOver 1.51.09
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Selbak – SkjettenX21.21
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Valdres – SkedsmoOver 1.51.07
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Staal Jørpeland – Tonsberg1 or 21.18
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Sola – Ørn-Horten FK1 or 21.19
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Madla – DonnUnder 3.51.79
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Forde – Vardeneset1X1.41
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Fyllingsdalen – Lysekloster1 or 21.19
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Tertnes – SotraX21.37
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Varegg – FanaX21.20
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Byaasen Toppfotball – FK Gjovik-LynOver 1.51.07
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Steinkjer – Melhus1X1.29
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Ottestad IL – Orkla1 or 21.20
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Loten – BrumunddalX21.34
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Skjervoy – Sortland ILOver 1.51.07
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Frigg Oslo FK – KorsvollOver 1.51.13
13:00:00Kenyan Premier LeagueUlinzi Stars FC – Gor MahiaX21.26
19:00:00Brazilian Paulista U20Bragantino U20 – Ituano FC U2021.25
19:00:00Brazilian Paulista U20Penapolense U20 – Novorizontino U20X21.22
19:00:00Brazilian Paulista U20Barretos Esporte Clube U20 – Marilia U20X21.39
19:00:00Brazilian Paulista U20Sao Bernardo U20 – Palmeiras U2021.19
19:00:00Brazilian Paulista U20GE Osasco U20 – Portuguesa Desp U201 or 21.28
19:00:00Brazilian Paulista U20Guarani SP U20 – CA Juventus U201X1.22
19:00:00Brazilian Paulista U20Inter Limeira U20 – Rio Branco SP U201X1.19
19:00:00Brazilian Paulista U20Manthiqueira U20 – Corinthians SP U2021.20
19:00:00Brazilian Paulista U20Monte Azul U20 – Rio Preto EC U20X21.22
19:00:00Brazilian Paulista U20Nacional Atletico Clube U20 – São Paulo U2021.23
19:00:00Brazilian Paulista U20Red Bull Brasil U20 – Ponte Preta U201X1.32
19:00:00Brazilian Paulista U20Santo Andre U20 – Agua Santa U20Over 1.51.16
19:00:00Brazilian Paulista U20Santos U20 – Sao Bernardo SP U2011.35
19:00:00Brazilian Paulista U20Oeste FC U20 – Desportivo Brasil U20X21.36
19:00:00Brazilian Paulista U20Uniao Barbarense U20 – XV de Piracicaba U201X1.30
19:00:00Brazilian Paulista U20AE Velo Clube U20 – Rio Claro FC U20Under 3.51.37
05:30:00Aus. NPL Northern NSWWeston Workers Bears FC – Lambton Jaffas FC21.25
01:30:00Ecuadorian Primera BLiga de Loja – Manta FC1 or 21.34
21:30:00Ecuadorian Primera BAmerica de Quito – CD Olmedo1X1.20
22:00:00Ecuadorian Primera BMushuc Runa – CD Clan Juvenil1X1.22
22:00:00Ecuadorian Primera BLDU Portoviejo – Gualaceo SC1X1.18
10:00:00Vietnamese V-League 2Dong Thap – Viettel FC IIX21.32
10:30:00Vietnamese V-League 2Huda Hue – Binh DinhOver 1.51.23
14:00:00Queen’s ATPJeremy Chardy – Novak Djokovic21.11
10:30:00Halle ATPRoger Federer – Denis Kudla11.05
13:00:00Halle ATPRoberto Bautista-Agut – Borna Coric21.75
11:30:00Birmingham WTABarbora Strycova – Magdalena Rybarikova21.75
12:45:00Birmingham WTAPetra Kvitova – Mihaela Buzarnescu11.17
11:00:00Eastbourne WTA QualifyingYulia Putintseva – Christina McHale21.79