Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 23 August 2020

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
12:00:00French Ligue 1Monaco – Reims1X1.24
14:00:00French Ligue 1Nimes – Brest1 or 21.35
14:00:00French Ligue 1Lorient – Strasbourg1 or 21.38
16:00:00French Ligue 1Nice – RC LensUnder 3.51.28
20:00:00Champions LeagueParis Saint-Germain – Bayern MunichX21.36
12:30:00Belgian First Division AStandard Liege – GenkUnder 3.51.39
15:00:00Belgian First Division AClub Brugge – Kfco Beerschot Wilrijk11.33
17:15:00Belgian First Division AAnderlecht – Mouscron-PeruwelzOver 1.51.22
21:00:00Spanish Liga SegundaGirona – ElcheUnder 3.51.13
15:00:00Scottish PremiershipAberdeen – LivingstonUnder 3.51.19
16:30:00Scottish PremiershipSt Johnstone – HibernianX21.37
13:30:00Swedish AllsvenskanMalmö FF – Falkenbergs FF11.27
13:30:00Swedish AllsvenskanIF Elfsborg – Ostersunds FKOver 1.51.19
16:30:00Swedish AllsvenskanAIK – Helsingborgs IF1X1.21
16:30:00Swedish AllsvenskanVarbergs – Orebro SKUnder 3.51.38
16:30:00Finnish VeikkausliigaHIFK – Haka Valkeakoski1X1.28
14:30:00Russian Premier LeagueFC Ufa – FC RostovX21.30
17:00:00Russian Premier LeagueSpartak Moscow – Lokomotiv MoscowX21.48
15:00:00Brazilian Serie AFlamengo – BotafogoOver 1.51.28
20:00:00Brazilian Serie AVasco da Gama – Gremio RSX21.40
20:00:00Brazilian Serie APalmeiras – Santos1X1.20
20:00:00Brazilian Serie ABragantino – Coritiba PROver 1.51.42
23:00:00Brazilian Serie ASport Recife – Sao Paulo SPX21.32
15:30:00Czech 1. LigaFK Jablonec – FK PardubiceOver 1.51.23
15:30:00Czech 1. LigaKarvina – Banik OstravaX21.33
15:30:00Czech 1. LigaCeske Budejovice – Slavia Prague21.36
17:30:00Czech 1. LigaBohemians 1905 – Mlada Boleslav1 or 21.35
11:30:00Polish EkstraklasaWisla Plock – Stal Mielec1X1.30
14:00:00Polish EkstraklasaWarta Poznan – Lechia GdanskX21.25
16:30:00Polish EkstraklasaGornik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko Biala1X1.28
23:30:00Mexican PrimeraDeportivo Toluca – Guadalajara Chivas1 or 21.35
13:30:00Swedish SuperettanJönköpings Södra – VasterasUnder 3.51.39
16:30:00Swedish SuperettanTrelleborgs FF – AFC Eskilstuna1X1.18
16:30:00Finnish YkkonenJaro – Musa Pori1X1.17
10:00:00Japanese J-LeagueNagoya Grampus – Kawasaki FrontaleX21.19
11:00:00Japanese J-LeagueKashima Antlers – Gamba OsakaUnder 3.51.43
11:00:00Japanese J-LeagueYokohama Marinos – Sanfrecce Hiroshima1 or 21.27
11:00:00Japanese J-LeagueFC Tokyo – Shonan BellmareOver 1.51.20
11:00:00Japanese J-LeagueUrawa Red Diamonds – Vissel Kobe1 or 21.28
11:00:00Japanese J-LeagueCerezo Osaka – Vegalta Sendai1X1.16
11:00:00Japanese J-LeagueOita Trinita – Kashiwa ReysolX21.24
14:00:00Irish Premier LeagueWaterford United – Finn Harps1X1.22
12:00:00Ukrainian Premier LeagueFC Ingulets – SK Dnipro-1X21.24
15:00:00Ukrainian Premier LeagueVorskla Poltava – Rukh Vynnyky1X1.22
16:55:00Croatian 1. HNLNK Osijek – Hajduk Split1 or 21.30
15:45:00Bulgarian Pr. LeagueLevski Sofia – Tsarsko Selo 2015Over 1.51.24
18:00:00Bulgarian Pr. LeagueBotev Plovdiv – Beroe Stara Zagora1 or 21.31
17:00:00Slovenian 1. SNLMaribor – NK Aluminij11.30
14:00:00Romanian Liga 1Iasi – FC Chindia Targoviste1 or 21.35
16:00:00Romanian Liga 1FC Clinceni – CFR Cluj21.48
16:45:00Hungarian NB 1Ujpest – Budafoki MTEOver 1.51.25
16:00:00Cypriot Division 1Olympiakos Nicosia – AEL LimassolX21.30
17:30:00Cypriot Division 1Anorthosis Famagusta – Ermis AradippouOver 2.51.60
11:40:00Polish CupGornik Polkowice – Arka GdyniaX21.22
14:00:00Polish CupBytovia Bytow – Termalica Bruk-Bet NiecieczaX21.27
09:00:00Australian A-LeagueBrisbane Roar – Western United FCX21.48
19:15:00Ecuadorian Serie ACD Olmedo – Mushuc Runa1X1.25
22:00:00Ecuadorian Serie AUniversidad Catolica – El NacionalOver 1.51.23
14:15:00Uruguayan PrimeraAtletico Fenix Montevideo – Defensor SportingX21.35
16:30:00Uruguayan PrimeraLiverpool Montevideo – CA Cerro1X1.20
16:30:00Uruguayan PrimeraTorque – CA Boston RiverUnder 3.51.31
19:00:00Uruguayan PrimeraPlaza Colonia – Nacional MontevideoX21.18
21:30:00Uruguayan PrimeraMontevideo Wanderers – Cerro Largo FC1 or 21.30
16:00:00Egyptian Pr. LeagueHaras El Hodood – Ismaily SCX21.41
19:00:00Egyptian Pr. LeagueWadi Degla – Al Ittihad Al SakandaryX21.32
20:00:00Moroccan GNF IRaja Casablanca – Dhj Difaa Hassani Jdidi1X1.14
22:00:00Moroccan GNF IFAR Rabat – Mouloudia Oujda1 or 21.38
14:00:00Belarusian Vysshaya LigaSlavia Mozyr – FC VitebskX21.35
16:00:00Belarusian Vysshaya LigaTorpedo Zhodino – FC Minsk1X1.19
18:00:00Belarusian Vysshaya LigaNeman Grodno – FC BATE BorisovX21.30
16:30:00Estonian MeistriliigaTallinna JK Legion – Flora Tallinn21.08
10:00:00Japanese J-League 2Niigata Albirex – Ryukyu1X1.18
10:00:00Japanese J-League 2Montedio Yamagata – Ventforet Kofu1 or 21.35
10:00:00Japanese J-League 2Tochigi – Avispa FukuokaX21.33
10:30:00Japanese J-League 2Iwata Jubilo – Zwiegen KanazawaUnder 3.51.38
10:30:00Japanese J-League 2Kyoto – Matsumoto YamagaUnder 3.51.19
11:00:00Japanese J-League 2JEF United Chiba – Tokushima VortisX21.32
11:00:00Japanese J-League 2Mito Hollyhock – V-Varen Nagasaki1 or 21.30
11:00:00Japanese J-League 2Giravanz Kitakyushu – Tokyo VerdyUnder 3.51.26
10:00:00S. Korean K-LeagueJeonbuk Hyundai Motors – Sangju Sangmu PhoenixOver 1.51.24
12:00:00S. Korean K-LeagueSeongnam Ilhwa – Ulsan Hyundai21.66
15:00:00Brazilian Serie BParana – Operario PRUnder 3.51.14
22:00:00Brazilian Serie BConfianca – Cruzeiro21.57
16:00:00Czech 2. LigaFC Hradec Kralove – FC Sellier & Bellot VlasimOver 1.51.22
16:00:00Czech 2. LigaMas Taborsko – Viktoria ZizkovX21.32
14:00:00Hungarian NB 2Vasas Budapest – Szombathelyi Haladás1X1.19
16:30:00Hungarian NB 2Debreceni Eac – Nyiregyhaza Spartacus FCX21.20
16:30:00Hungarian NB 2Dorogi FC – Gyori Eto FC1 or 21.30
16:30:00Hungarian NB 2Soroksar – Kazincbaricika BSC1X1.27
18:00:00Hungarian NB 2Szeged 2011 – Budaorsi1X1.25
18:00:00Hungarian NB 2Pecs – Békéscsabai Elõre FC1 or 21.30
18:00:00Hungarian NB 2Szolnoki Mav FC – BGSZ SiofokUnder 3.51.27
18:00:00Hungarian NB 2Kaposvári Rákóczi – Csakvari1X1.20
18:00:00Hungarian NB 2Gyirmot SE – Debreceni VSCX21.27
18:00:00Hungarian NB 2FC Ajka – Szentlorinc1X1.17
14:30:00S. African Pr. LeagueCape Town City FC – Orlando PiratesX21.28
17:00:00S. African Pr. LeagueKaizer Chiefs – Stellenbosch FCOver 1.51.38
17:30:00Israeli Toto CupBnei Yehuda – Hapoel Kfar SabaUnder 3.51.26
17:45:00Israeli Toto CupIroni Kiryat Shmona – MS Ashdod1 or 21.32
18:00:00Israeli Toto CupHapoel Hadera – Hapoel HaifaX21.40
21:30:00Paraguayan PrimeraSportivo Luqueño – General DiazUnder 3.51.35
16:00:00Bosnian Premijer LigaFK Krupa – Radnik Bijeljina1 or 21.32
16:00:00Bosnian Premijer LigaFK Tuzla City – Olimpik SarajevoOver 1.51.31
18:00:00Bosnian Premijer LigaSarajevo – Velez MostarOver 1.51.29
22:00:00Costa Rican Primera DivisionMunicipal Grecia – Perez ZeledonUnder 3.51.39
16:30:00Serbian Super LigaNapredak – VojvodinaX21.23
18:00:00Serbian Super LigaVozdovac – FK ZlatiborOver 1.51.21
18:00:00Serbian Super LigaMacva Sabac – FK Novi PazarUnder 3.51.35
18:00:00Serbian Super LigaFK Mladost Lucani – Rad BelgradeOver 1.51.25
13:00:00Finnish Kakkonen Group CGBK Kokkola – SC Kufu 981 or 21.22
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Floro – Eidsvold TurnUnder 3.51.76
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Brattvåg – Kjelsas1 or 21.24
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Moss – Tromsdalen1 or 21.25
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Kvik Halden – HoddOver 1.51.17
14:30:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Fredrikstad – Senja11.22
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Valerenga IF II – SkeidX21.16
17:30:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Fløya – Alta21.08
14:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Flekkeroy – Asker1 or 21.25
14:30:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Odds BK 2 – Nardo1 or 21.23
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Rosenborg BK II – Fram LarvikOver 3.52.37
13:00:00Swedish Div. 1 NorraTeam TG FF – IK Frej TabyX21.31
14:00:00Swedish Div. 1 NorraTaby FK – IFK Luleå1X1.23
14:30:00Swedish Div. 1 NorraVasalunds IF – Örebro Syrianska IF11.31
15:00:00Swedish Div. 1 NorraNyköpings BIS – IF Brommapojkarna21.29
16:00:00Swedish Div. 1 SödraIFK Värnamo – Torns IFOver 1.51.16
09:00:00Aus. Brisbane PLCaboolture – Brisbane Knights1 or 21.23
15:00:00Faroe Islands Pr. LeagueTB Tvoeroyri – Skála ÍF1X1.19
15:00:00Faroe Islands Pr. LeagueEB/Streymur – AB ArgirUnder 3.51.58
16:00:00Faroe Islands Pr. LeagueÍF Fuglafjørður – Víkingur GøtaX21.22
13:00:00Latvian VirsligaRiga FC – Tukums 2000/TssOver 3.51.55
15:00:00Latvian VirsligaVentspils – BFC DaugavpilsOver 1.51.16
16:00:00Latvian VirsligaValmiera FK – FK JelgavaOver 1.51.16
05:30:00Aus. NPL NSWWollongong Wolves – North Shore MarinersOver 1.51.15
07:00:00Aus. NPL NSWRockdale City Suns – Blacktown City FCX21.32
16:00:00Azerbaijani Premyer LiqasiGabala – Zira1 or 21.27
17:30:00Montenegrin 1. CFLFK Iskra Danilovgrad – Decic11.33
17:30:00Montenegrin 1. CFLRudar Pljevlja – OFK TitogradUnder 3.51.23
17:30:00Montenegrin 1. CFLBuducnost Podgorica – FK Sutjeska1 or 21.30
17:30:00Montenegrin 1. CFLOFK Petrovac – FK PodgoricaX21.40
09:30:00Slovakian 2. LigaPetrzalka – FK PopradOver 1.51.17
09:30:00Slovakian 2. LigaFC STK 1914 Šamorín – Puchov1X1.24
16:00:00North Macedonian 1. MFLFK Pelister – FK Rabotnicki Skopje1 or 21.32
16:00:00North Macedonian 1. MFLVardar Skopje – Sileks KratovoX21.19
16:00:00North Macedonian 1. MFLStruga Trim-Lum – FK Borec1X1.16
15:00:00Icelandic 1 DeildIF Vestri – Vikingur OlafsvikOver 1.51.18
17:00:00Icelandic 1 DeildLeiknir Reykjavik – Throttur Reykjavik11.21
06:00:00Aus. NPL ACTCooma Tigers – Woden WestonOver 3.51.37
06:15:00Aus. NPL ACTCanberra FC – Belconnen United1X1.22
16:00:00Austrian RegionalligaSV Kuchl – TSV St. Johann1X1.20
16:00:00Austrian RegionalligaTelfs – Schwaz1 or 21.24
11:00:00Estonian EsiliigaPärnu JK – Kohtla-Järve JK Järve11.28
11:00:00Estonian EsiliigaVandra JK Vaprus – Maardu Linnameeskond21.42
14:00:00Estonian EsiliigaFC Nõmme United – Parnu JK Vaprus1 or 21.24
14:00:00Polish Ekstraklasa W.UJ Kraków W. – Wroclaw W.11.24
11:00:00Russian Division 2. Group 4FC Orenburg-2 – FC Chelyabinsk21.24
11:00:00Russian Division 2. Group 4Dynamo Barnaul – Zvezda PermX21.27
11:00:00Russian Division 2. Group 4FC Novosibirsk – FC Tyumen1 or 21.28
14:00:00Russian Division 2. Group 4Nosta Novotroitsk – Ural-2X21.38
15:00:00Russian Division 2. Group 4Volga Ulyanovsk – Krylya Sovetov IIOver 3.51.70
16:00:00Serbian Division 1FK Buducnost Dobanovci – Zemun1 or 21.30
16:00:00Serbian Division 1FK Radnicki Sremska Mitrovica – Radnicki PirotX21.17
16:00:00Serbian Division 1Dinamo Vranje – Kolubara LazarevacX21.32
16:00:00Serbian Division 1Tabane 1970 – Borac Cacak1 or 21.30
11:00:00S. Korean K-League ChallengeJeju United – Ansan GreenersOver 1.51.32
11:00:00S. Korean K-League ChallengeSuwon FC – Seoul E-Land FCUnder 3.51.32
16:00:00Croatian 2. HNLHajduk Split II – NK Dinamo Zagreb II1 or 21.28
16:30:00Croatian 2. HNLNK Croatia Zmijavci – Bijelo Brdo1X1.20
15:00:00Luxembourg Division 1Victoria Rosport – Rodange 911 or 21.22
17:00:00Luxembourg Division 1US Mondorf-Les-Bains – US HostertUnder 3.51.75
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVargarda IK – Vanersborgs FKUnder 3.51.80
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandLidköpings – Stenungsunds IFX21.30
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandBK Olympic – IF Limhamn BunkefloOver 1.51.10
14:00:00Swedish DamallsvenskanIK Uppsala W. – KIF Örebro W.X21.32
14:00:00Swedish DamallsvenskanKristianstads Dff W. – Djurgardens W.X21.32
14:00:00Swedish DamallsvenskanVittsjö GIK W. – Eskilstuna United W.X21.32
17:00:00Swedish DamallsvenskanRosengård W. – Göteborg FC W.1 or 21.25
18:00:00Swedish DamallsvenskanVaxjo W. – Linkopings W.X21.27
12:30:00German Regionall. NortheastGermania Halberstadt – Bischofswerdaer FV 081X1.30
12:30:00German Regionall. NortheastBFC Dynamo – Hertha Berlin IIX21.27
13:05:00German Regionall. NortheastMeuselwitz – Energie CottbusX21.30
13:05:00German Regionall. NortheastLokomotive Leipzig – Berliner AK 071X1.25
12:00:00Russian Division 2. Group 3Khimki-M – Sokol Saratov21.41
12:00:00Russian Division 2. Group 3Khimik Novomoskovsk – FC Kaluga1X1.25
14:00:00Russian Division 2. Group 3Strogino – Saturn Ramenskoye1 or 21.28
15:00:00Russian Division 2. Group 3Kvant Obninsk – Avangard KurskX21.19
15:00:00Russian Division 2. Group 3Metallurg Lipetsk – Salyut Belgorod1X1.17
15:00:00Russian Division 2. Group 3FC Krasny – Znamya Noginsk1X1.19
16:00:00Russian Division 2. Group 3FC Ryazan – Fakel-M Voronezh11.24
14:00:00Russian Division 2. Group 1Legion-Dynamo Makhachkala – Anzhi Makhachkala1X1.24
14:00:00Russian Division 2. Group 1Mashuk-KMV Pyatigorsk – Inter CherkesskOver 1.51.19
16:00:00Russian Division 2. Group 1Druzhba Maikop – SC MakhachkalaX21.17
16:00:00Russian Division 2. Group 1SKA Rostov – Dinamo Stavropol1 or 21.25
16:00:00Russian Division 2. Group 1Krasnodar-3 – Spartak Nalchik1 or 21.27
17:00:00Russian Division 2. Group 1Kuban Holding Pavlovskaya – Chernomorets Novorossiysk1X1.30
17:00:00Russian Division 2. Group 1FC Forte Taganrog – Urozhay KrasnodarX21.22
10:00:00Russian Division 2. Group 2FC Chita – Znamya Truda1 or 21.28
10:00:00Russian Division 2. Group 2Zenit Irkutsk – FK Kolomna1X1.20
12:00:00Russian Division 2. Group 2Zenit-2 St. Petersburg – Rodina Moscow1X1.22
14:00:00Russian Division 2. Group 2Zvezda St. Petersburg – Torpedo VladimirX21.32
14:00:00Russian Division 2. Group 2FC Tver – FC SmolenskUnder 3.51.30
16:00:00Russian Division 2. Group 2FC Murom – Dynamo-2 Moscow1X1.30
05:00:00Japanese J-League 3Vanraure Hachnohe – Kamatamare Sanuki1X1.23
07:00:00Japanese J-League 3FC Imabari – Kataller ToyamaX21.40
09:00:00Japanese J-League 3Yokohama SCC – Gainare TottoriX21.28
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIK Tord – IFK HässleholmX21.38
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandHässleholms IF – IFK Karlshamn1X1.30
14:30:00Icelandic 2 DeildFjardabyggd – Haukar Hafnafjordur1 or 21.23
15:00:00Icelandic 2 DeildVolsungur Husavik – Njarovik21.31
15:00:00Icelandic 2 DeildKordrengir – UMF VidirOver 2.51.34
15:00:00Icelandic 2 DeildUMF Selfoss – Kári1X1.18
15:00:00Icelandic 2 DeildThrottur Vogum – Dalvik Reynir11.33
08:00:00Aus. NPL QueenslandGold Coast United – Redlands UnitedOver 1.51.07
20:00:00Brazilian Serie CBoa EC – Ypiranga RS1 or 21.32
20:00:00Brazilian Serie CItuano SP – Londrina PR1X1.16
22:00:00Brazilian Serie CBotafogo PB – Santa Cruz1 or 21.35
22:00:00United States USLNew York Red Bulls II – Philadelphia Union IIOver 1.51.10
05:30:00Aus. NPL Northern NSWWeston Workers Bears FC – Lake Macquarie CityOver 1.51.10
05:30:00Aus. NPL Northern NSWHamilton Olympic FC – Charlestown City Blues FC1 or 21.28
05:30:00Aus. NPL Northern NSWValentine FC – Edgeworth FC21.09
09:15:00Czech MSFLSK Unicov – Viktoria Otrokovice11.27
09:30:00Czech MSFLFC Fastav Zlin B – Slavia Kromeriz1 or 21.25
15:30:00Czech MSFLUhersky Brod – SK Sigma Olomouc BX21.30
16:45:00Italian Serie A W.AC Milan W. – Florentia W.11.35
16:45:00Italian Serie A W.Empoli W. – San Marino Academy Calcio W.Over 1.51.17
19:45:00Italian Serie A W.Sassuolo W. – AS Roma W.X21.32
15:00:00Brazilian BrasilienseBrasiliense – Real FC1X1.60
20:00:00Brazilian BrasilienseGama – Bosque Formosa Esporte Clube11.21
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Sokol Sieniawa – Hetman Zamosc11.27
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4KS Wiazownica – Siarka Tarnobrzeg1 or 21.24
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4LKS Lagow – KS Wisloka Debica1 or 21.25
13:00:00Belarusian Pr. League W.Bobruichanka W. – Neman W.21.21
10:00:00Polish 3 Liga Gr.1Pogon Grodzisk Mazowiecki – Bron Radom1 or 21.25
10:00:00Polish 3 Liga Gr.1Lechia Tomaszow Mazowiecki – Legia II WarszawaX21.32
10:15:00Polish 3 Liga Gr.1KS Pelikan Lowicz – Sokol Aleksandrow Lodzki1 or 21.25
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1Ruch Wysokie Mazowieckie – MKS Kutno1 or 21.27
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1RKS Radomsko – Unia Skierniewice1 or 21.24
10:00:00Polish 3 Liga Gr.2Pogon Szczecin II – Pomorzanin TorunOver 1.51.20
14:00:00Polish 3 Liga Gr.2Radunia Stezyca – KP Starogard Gdanski11.26
16:00:00Hungarian NB 1 W.Szent Mihaly SE – Diosgyori VTK W.21.04
18:00:00Canadian Premier LeagueAtletico Ottawa – FC EdmontonX21.38
07:30:00FIFA Liga ProNfc Nyancat FC Fifa – Pwr Pele Warriors Fifa1 or 21.29
07:55:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – Team Ruspro R111X1.29
08:20:00FIFA Liga ProNfc Nyancat FC Fifa – PSG Shemyakin Onze FifaOver 1.51.13
09:10:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – Ez1 Ez1D 11 FifaX21.17
09:35:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – Nfc Nyancat FC FifaX21.24
10:00:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – Pwr Pele Warriors FifaX21.29
10:50:00FIFA Liga ProPwr Pele Warriors Fifa – Ez1 Ez1D 11 FifaX21.44
11:15:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – PSG Shemyakin Onze FifaX21.44
14:30:00FIFA Liga ProWestcoastunt – Rub FC Kazan FIFA1X1.25
14:55:00FIFA Liga ProKAB Kabush FIFA – Ina Inactivetv FifaOver 1.51.05
15:20:00FIFA Liga ProWestcoastunt – Frz Forze FifaOver 1.51.02
15:45:00FIFA Liga ProRub FC Kazan FIFA – Ina Inactivetv FifaOver 1.51.08
16:10:00FIFA Liga ProFrz Forze Fifa – KAB Kabush FIFAX21.15
16:35:00FIFA Liga ProIna Inactivetv Fifa – Westcoastunt21.29
17:00:00FIFA Liga ProFrz Forze Fifa – Rub FC Kazan FIFAX21.22
17:25:00FIFA Liga ProKAB Kabush FIFA – Westcoastunt1 or 21.25
17:50:00FIFA Liga ProRub FC Kazan FIFA – KAB Kabush FIFA1 or 21.22
18:15:00FIFA Liga ProIna Inactivetv Fifa – Frz Forze FifaX21.24
11:00:00Virtual Ligue 1Monaco (Virtual) – Reims (Virtual)1X1.26
11:00:00Virtual Ligue 1FC Lorient (Virtual) – Strasbourg (Virtual)1 or 21.40
11:00:00Virtual Ligue 1Nimes (Virtual) – Brest (Virtual)1 or 21.36
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueSpartak Moscow (Virtual) – Lokomotiv Moscow (Virtual)X21.52
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueUfa (Virtual) – FC Rostov (Virtual)X21.34
16:00:00Virtual Champions LeaguePSG (Virtual) – Bayern Munich (Virtual)X21.38
16:00:00Western and Southern Open ATPNovak Djokovic – Ricardas Berankis11.04
16:00:00Western and Southern Open ATPFilip Krajinovic – Dominic Thiem21.15
00:00:00Western and Southern Open WTAAlize Cornet – Sofia Kenin21.43
15:00:00Western and Southern Open WTANaomi Osaka – Karolina Muchova11.59
15:00:00Western and Southern Open ATP DoublesCoric B / Skugor F – Krawietz K / Mies A21.52
15:00:00Western and Southern Open ATP DoublesPavic M / Soares B – Kubot L / Melo M21.72