Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 22 August 2020

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
16:00:00French Ligue 1Dijon – AngersX21.42
20:00:00French Ligue 1Lille – Rennes1 or 21.38
14:00:00French Ligue 2Toulouse – Dunkerque1X1.20
18:00:00French Ligue 2Valenciennes – PauUnder 3.51.22
18:00:00French Ligue 2FC Chambly Oise – Paris FCX21.46
18:00:00French Ligue 2Clermont Foot – Caen1 or 21.42
18:00:00French Ligue 2Auxerre – SochauxUnder 3.51.17
18:00:00French Ligue 2Rodez Aveyron – Grenoble Foot 381 or 21.41
18:00:00French Ligue 2Ajaccio – Chateauroux1X1.18
18:00:00French Ligue 2Guingamp – NiortOver 1.51.35
18:00:00French Ligue 2Amiens – Nancy1 or 21.38
15:15:00Belgian First Division AZulte Waregem – Waasland-Beveren1X1.24
17:30:00Belgian First Division AOud-Heverlee Leuven – Royal Charleroi SCX21.22
17:30:00Belgian First Division AKV Mechelen – Cercle Brugge1X1.25
19:45:00Belgian First Division AAntwerp – Gent1 or 21.32
15:00:00Scottish PremiershipMotherwell – Hamilton1X1.18
15:00:00Scottish PremiershipSt Mirren – Ross County1 or 21.37
15:00:00Scottish PremiershipRangers – KilmarnockOver 2.51.54
17:30:00Scottish PremiershipDundee United – Celtic21.22
18:00:00Greek SuperleagueXanthi – Apollon SmyrnisX21.18
14:00:00Swedish AllsvenskanDjurgardens – IFK Goteborg1X1.24
14:00:00Swedish AllsvenskanIK Sirius FK – HammarbyX21.38
13:00:00Finnish VeikkausliigaTPS Turku – Inter Turku21.48
15:00:00Finnish VeikkausliigaRovaniemi – HJK Helsinki21.18
15:00:00Finnish VeikkausliigaKuopio – MariehamnOver 1.51.19
15:00:00Finnish VeikkausliigaIlves – LahtiUnder 3.51.30
12:00:00Russian Premier LeagueUral Yekaterinburg – FC Krasnodar21.57
14:00:00Russian Premier LeagueFC Khimki – Akhmat GroznyX21.38
15:30:00Russian Premier LeagueArsenal Tula – Dinamo MoscowX21.24
16:00:00Russian Premier LeagueZenit St. Petersburg – FC Tambov11.26
18:00:00Russian Premier LeagueCSKA Moscow – Rubin Kazan1X1.19
18:00:00Russian Premier LeagueRotor Volgograd – FC SochiX21.30
14:00:00Norwegian EliteserienMolde – Odds BK1X1.25
17:00:00Norwegian EliteserienStrømsgodset IF – Viking FK1 or 21.28
17:00:00Norwegian EliteserienBodø/Glimt – Start11.29
17:00:00Norwegian EliteserienAalesund – HaugesundX21.35
17:00:00Norwegian EliteserienKristiansund BK – Sarpsborg1 or 21.30
17:00:00Norwegian EliteserienVålerenga – Sandefjord1X1.20
19:30:00Norwegian EliteserienMjondalen – Rosenborg BKX21.24
20:00:00Brazilian Serie AAtletico Paranaense – Fluminense1X1.22
23:00:00Brazilian Serie AInternacional RS – Atletico Mineiro1 or 21.35
16:00:00Czech 1. Liga1 FK Pribram – FK Teplice1X1.40
16:00:00Czech 1. LigaFastav Zlín – 1 FC Slovacko1 or 21.38
16:00:00Czech 1. LigaSigma Olomouc – Slovan LiberecX21.43
18:30:00Czech 1. LigaZbrojovka Brno – Sparta Prague21.46
14:00:00Polish EkstraklasaKS Cracovia – Pogon SzczecinUnder 3.51.27
16:30:00Polish EkstraklasaSlask Wroclaw – Piast GliwiceX21.48
19:00:00Polish EkstraklasaRakow Czestochowa – Legia WarsawX21.25
23:00:00Mexican PrimeraAtlas de Guadalajara – Gallos Blancos Queretaro1 or 21.35
12:00:00Swedish SuperettanUmeå FC – Norrby IF1 or 21.36
16:30:00Swedish SuperettanLjungskile SK – Östers IFX21.39
16:30:00Swedish SuperettanHalmstads – GIF SundsvallUnder 3.51.32
16:30:00Swedish SuperettanGAIS – OrgryteX21.31
14:30:00Finnish YkkonenVaasa – Mikkelin Palloilijat1X1.28
15:00:00Finnish YkkonenAC Kajaani – KTPX21.32
15:00:00Finnish YkkonenMyPa Myllykoski – SJK Akatemia1 or 21.27
15:00:00Finnish YkkonenKPV Kokkola – Gnistan11.34
10:00:00Japanese J-LeagueShimizu S-Pulse – Yokohama FC1X1.25
23:00:00United States MLSLos Angeles FC – Los Angeles GalaxyOver 1.51.06
15:00:00Icelandic ÚrvalsdeildKA Akureyri – IA AkranesUnder 3.51.52
15:00:00Icelandic ÚrvalsdeildHafnarfjordur – KopavogsOver 1.51.14
17:15:00Icelandic ÚrvalsdeildKR Reykjavik – Valur ReykjavikX21.38
14:00:00Irish Premier LeagueBohemians Dublin – St. Patrick’s Athletic1 or 21.35
17:00:00Irish Premier LeagueSligo Rovers – Dundalk21.60
15:00:00Club FriendliesTottenham – Ipswich11.29
15:00:00Ukrainian Premier LeagueDesna Chernigov – Zorya LuhanskX21.40
17:30:00Ukrainian Premier LeaguePFC Oleksandria – FC Mariupol1X1.19
16:55:00Croatian 1. HNLSlaven Belupo – HNK Gorica1 or 21.30
19:05:00Croatian 1. HNLHNK Sibenik – Varaždin1 or 21.30
16:45:00Bulgarian Pr. LeagueBotev Vratsa – CSKA Sofia21.38
19:00:00Bulgarian Pr. LeagueCherno More Varna – Ludogorets RazgradX21.28
16:00:00Slovenian 1. SNLTabor Sežana – FC Koper1 or 21.30
18:00:00Slovenian 1. SNLDomzale – AŠK BravoUnder 3.51.36
19:45:00Slovenian 1. SNLNK Celje – NŠ MuraUnder 3.51.37
13:30:00Romanian Liga 1Viitoral Constanta – UTA AradOver 1.51.30
16:00:00Romanian Liga 1Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – CS Universitatea CraiovaX21.30
19:00:00Romanian Liga 1Astra Giurgiu – FCSBX21.27
20:00:00Hungarian NB 1MOL Vidi – Paksi SEOver 1.51.36
17:00:00Slovakian Super LigaDunajska Streda – Spartak TrnavaOver 1.51.36
18:00:00Slovakian Super LigaFC Nitra – RuzomberokX21.30
19:00:00Slovakian Super LigaFK Pohronie – MŠK ŽilinaX21.18
16:30:00Cypriot Division 1Pafos FC – Omonia NicosiaX21.17
18:30:00Cypriot Division 1Apollon Limassol – Doksa Katokopias11.23
11:00:00Polish CupGarbarnia Krakow – GKS KatowiceX21.30
13:30:00Polish CupRKS Radomiak – Miedz Legnica1X1.28
18:45:00Polish CupStomil Olsztyn – GKS Jastrzebie ZdrojUnder 3.51.22
08:00:00Australian A-LeagueWellington Phoenix – Perth Glory1 or 21.30
20:00:00Ecuadorian Serie ATecnico Universitario – Independiente Del ValleX21.28
22:15:00Ecuadorian Serie ALDU Portoviejo – Guayaquil CityX21.43
16:00:00Uruguayan PrimeraCA Progreso – Danubio FCUnder 3.51.25
19:00:00Uruguayan PrimeraRiver Plate Montevideo – Deportivo Maldonado1X1.24
21:30:00Uruguayan PrimeraPenarol de Montevideo – CA Rentistas1X1.20
15:00:00Egyptian Pr. LeagueEl Gounah – FC MasrOver 3.53.30
15:00:00Egyptian Pr. LeagueTalaea El Gaish – Tanta FC1 or 21.38
17:30:00Egyptian Pr. LeagueAl Masry – Misr Lel MakasaOver 3.55.45
20:00:00Egyptian Pr. LeagueZamalek – Al-Ahly Cairo21.76
20:00:00Moroccan GNF IMat Maghrib Association Tetouan – FUS Rabat1 or 21.35
22:00:00Moroccan GNF IHassania Agadir – Cayb Club Athletic Youssoufia Berrechid1 or 21.32
22:00:00Moroccan GNF IOlympic Safi – Rapide Oued Zem1 or 21.38
16:00:00Tunisian Ligue 1AS Slimane – Etoile Sportive du SahelX21.39
16:30:00Tunisian Ligue 1ES Metlaoui – Hammam Lif1X1.22
16:30:00Tunisian Ligue 1US Ben Guerdane – Club Sportif Sfaxien1 or 21.37
14:00:00Belarusian Vysshaya LigaEnergetik-BGU – FC Smolevichi-STIOver 1.51.23
16:00:00Belarusian Vysshaya LigaGorodeya – Ruh BrestX21.30
11:00:00Chinese Super LeagueTianjin Teda – Qingdao HuanghaiX21.32
13:00:00Chinese Super LeagueBeijing Gouan – Shanghai SIPGX21.44
14:00:00Estonian MeistriliigaViljandi JK Tulevik – Nõmme Kalju21.44
16:30:00Estonian MeistriliigaTallinna Kalev – Jalgpallikool Tammeka21.37
17:00:00Estonian MeistriliigaFC Kuressaare – Paide Linnameeskond21.27
19:00:00Irish Division 1Cobh Ramblers – Longford TownX21.35
11:00:00Japanese J-League 2Renofa Yamaguchi – Machida ZelviaX21.40
11:00:00Japanese J-League 2Fagiano Okayama – Thespakusatsu1X1.22
11:00:00Japanese J-League 2Ehime – Omiya ArdijaX21.24
06:00:00Russian Division 1SKA-Khabarovsk – Fakel Voronezh1X1.22
11:00:00Russian Division 1Tom Tomsk – Dynamo Bryansk1 or 21.32
13:00:00Russian Division 1FC Akron – Krasnodar-21 or 21.28
14:00:00Russian Division 1Krylia Sovetov Samara – FC Orenburg1 or 21.32
15:00:00Russian Division 1Shinnik Yaroslavl – Veles1 or 21.30
15:00:00Russian Division 1Irtysh Omsk – Spartak-2 MoscowX21.32
15:00:00Russian Division 1Tekstilshik Ivanovo – Yenisey KrasnoyarskX21.32
15:00:00Russian Division 1FC Nizhny Novgorod – Alania Vladikavkaz1X1.23
16:00:00Russian Division 1Neftekhimik – Chertanovo1X1.27
16:00:00Russian Division 1Torpedo Moscow – Baltika Kaliningrad1 or 21.30
17:00:00Russian Division 1FK Chaika – Volgar Astrakhan1 or 21.30
09:30:00S. Korean K-LeagueIncheon United – Suwon Samsung BluewingsX21.28
11:00:00S. Korean K-LeagueGwangju FC – FC Seoul1 or 21.28
11:00:00S. Korean K-LeagueBusan I Park – Pohang SteelersX21.27
12:00:00S. Korean K-LeagueGangwon – DaeguX21.35
17:00:00Europa LeagueLincoln Red Imps FC – KF PrishtinaX21.35
15:00:00Brazilian Serie BAvai – Cuiaba Esporte ClubeUnder 3.51.13
20:30:00Brazilian Serie BBotafogo SP – Figueirense1 or 21.38
20:30:00Brazilian Serie BNautico PE – Juventude RS1 or 21.35
23:00:00Brazilian Serie BCRB AL – Vitoria BA1 or 21.35
19:00:00Champions League W.Lyon W. – Bayern Munich W.Over 1.51.16
19:00:00Champions League W.Arsenal W. – Paris SG W.X21.22
09:15:00Czech 2. LigaVysehrad – Dukla PrahaX21.27
16:00:00Czech 2. LigaTrinec – LisenUnder 3.51.48
16:00:00Czech 2. Liga1.SK Prostejov – Apos Blansko1X1.24
14:30:00S. African Pr. LeaguePolokwane City – Highlands ParkX21.40
17:00:00S. African Pr. LeagueBaroka – Chippa United1 or 21.35
17:00:00Israeli Toto CupHapoel Beer Sheva – Maccabi HaifaX21.48
18:30:00Israeli Toto CupBnei Sakhnin – Maccabi Tel-Aviv21.60
19:00:00Israeli Toto CupMaccabi Netanya – Beitar JerusalemX21.20
21:30:00Paraguayan PrimeraCerro Porteno – 12 de Octubre de Itaugua11.35
17:55:00Bosnian Premijer LigaSiroki Brijeg – Borac Banja LukaUnder 3.51.28
20:05:00Bosnian Premijer LigaZrinjski Mostar – Sloboda TuzlaOver 1.51.33
18:00:00Serbian Super LigaJavor – FK Radnik Surdulica1 or 21.30
18:00:00Serbian Super LigaCukaricki – FK Backa BP11.31
18:00:00Serbian Super LigaFK Spartak Subotica – Radnicki Nis1 or 21.30
18:30:00Serbian Super LigaPartizan Belgrade – FK IndijaOver 2.51.56
13:00:00Finnish Kakkonen Group BSalPa – Grankulla IFKUnder 3.51.74
12:00:00Finnish Kakkonen Group CJippo – RoPS FarmiOver 2.51.30
12:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Levanger – Notodden FKUnder 3.51.42
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Baerum – Vard Haugesund1 or 21.24
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Bryne – Sotra SKOver 1.51.15
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Egersund IK – ArendalUnder 3.51.66
13:00:00Swedish Div. 1 NorraIFK Berga – Karlstad BKX21.18
15:00:00Swedish Div. 1 NorraKarlslunds FF – Gefle IFX21.39
15:00:00Swedish Div. 1 NorraSandvikens IF – IFK Haninge1X1.20
16:00:00Swedish Div. 1 NorraSylvia – Sollentuna FK1X1.30
11:30:00Swedish Div. 1 SödraQviding FIF – MotalaOver 3.52.44
13:00:00Swedish Div. 1 SödraTvååkers IF – FC Linkoping CityX21.40
13:00:00Swedish Div. 1 SödraOskarshamns AIK – Lunds BKOver 3.52.36
14:00:00Swedish Div. 1 SödraAssyriska IK – LindomeUnder 3.51.61
14:00:00Swedish Div. 1 SödraSkovde – FK Karlskrona11.27
15:00:00Swedish Div. 1 SödraUtsiktens – Eskilsminne IF11.31
17:00:00Swedish Div. 1 SödraTrollhattan – Landskrona BoIS21.57
08:00:00Aus. Brisbane PLTaringa Rovers Sfc – Grange ThistleX21.38
08:00:00Aus. Brisbane PLBayside United – THE Gap11.21
09:00:00Aus. Brisbane PLToowong – Acacia Ridge All Stars11.28
09:00:00Aus. Brisbane PLNorth Star Bpl Firsts – Albany Creek21.14
15:00:00Latvian VirsligaFK Spartaks Jurmala – FK Liepaja1 or 21.06
07:00:00Aus. NPL NSWMarconi Stallion – Western SydneyOver 1.51.14
10:00:00Aus. NPL NSWMt Druitt Town Rangers – Sydney UnitedX21.25
17:00:00Azerbaijani Premyer LiqasiQarabag – Sabah11.31
16:30:00Montenegrin 1. CFLFK Jezero – Zeta GolubovciX21.35
15:30:00Slovakian 2. LigaMFK Dubnica – Zp Sport Podbrezova1 or 21.27
15:30:00Slovakian 2. LigaKFC Komarno – Tatran Liptovsky Mikulas1X1.25
15:30:00Slovakian 2. LigaDukla Banska Bystrica – MFK SkalicaOver 1.51.20
15:30:00Slovakian 2. LigaSlavoj Trebisov – FK Vysne Opatske21.56
16:00:00North Macedonian 1. MFLGjorce Petrov – Skendija TetovoX21.20
16:00:00North Macedonian 1. MFLFK Renova – Akademija PandevUnder 3.51.17
17:00:00Icelandic 1 DeildAfturelding – Keflavik IF21.54
17:15:00Icelandic 1 DeildGrindavik – Thor AkureyriUnder 3.51.59
11:00:00Kazakhstan Pr. LeagueAstana – Okzhetpes11.21
13:00:00Kazakhstan Pr. LeagueKaisar Kyzylorda – Zhetysu1 or 21.30
16:00:00Kazakhstan Pr. LeagueKyzylzhar Petropavlovsk – Shakhter KaragandyX21.25
08:30:00Aus. NPL ACTMonaro Panthers – Tuggeranong UnitedUnder 3.51.72
10:15:00Aus. NPL ACTCanberra Olympic – Gungahlin United FCX21.32
16:00:00Austrian RegionalligaSeekirchen – FC Pinzgau SaalfeldenX21.22
16:00:00Austrian RegionalligaSAK 1914 Salzburg – Austria Salzburg1X1.25
16:00:00Austrian RegionalligaFC Anif / Salzburg II – SV Wals-Grünau11.35
16:00:00Austrian RegionalligaBischofshofen – GrodigX21.24
16:00:00Austrian RegionalligaSV Hall – Kufstein21.48
17:00:00Austrian RegionalligaWiener Viktoria – Admira Wacker II1X1.25
17:00:00Austrian RegionalligaSVG Reichenau – Wacker Innsbruck II1X1.28
18:00:00Austrian RegionalligaUSV RB Weindorf St Anna – Atsv Stadl-Paura1X1.24
09:15:00Czech Liga U19FK Pardubice – AC Sparta PrahaX21.35
09:30:00Czech Liga U19Banik Ostrava – 1 FC SlovackoUnder 3.51.70
10:00:00Czech Liga U19FC Hradec Kralove – Mlada BoleslavOver 1.51.09
10:00:00Czech Liga U19Meteor Praha – SK Slavia Praha21.14
13:30:00Czech Liga U19Fastav Zlin – Viktoria Plzen U191 or 21.23
10:45:00Polish Ekstraklasa W.Czarni Sosnowiec W. – Gornik Leczna W.X21.20
11:00:00Polish Ekstraklasa W.Medyk Konin W. – Olimpia Szczecin W.Over 3.51.21
15:00:00Polish Ekstraklasa W.UKS Lodz W. – GKS Katowice W.Under 3.51.67
16:00:00Polish Ekstraklasa W.ROW Rybnik W. – Kkp Bydgoszcz W.Under 3.52.04
16:00:00Serbian Division 1GFK Dubocica – FK Radnicki 192321.53
16:00:00Serbian Division 1Sloga Kraljevo – FK Kabel Novi SadX21.19
16:00:00Serbian Division 1Graficar Beograd – FK ImtOver 1.51.26
11:00:00S. Korean K-League ChallengeChungnam Asan – Jeonnam DragonsX21.30
11:00:00S. Korean K-League ChallengeBucheon FC 1995 – Gyeongnam1 or 21.32
16:30:00Croatian 2. HNLHNK Cibalia – Medimurje Cakovec1 or 21.30
16:30:00Croatian 2. HNLSolin – Kustosija1X1.22
16:30:00Croatian 2. HNLRadnik Sesvete – OpatijaUnder 3.51.28
11:00:00Norwegian Toppserien W.Kolbotn W. – Arna-Bjørnar W.1 or 21.27
13:00:00Norwegian Toppserien W.Lyn W. – Røa IL W.X21.42
14:00:00Norwegian Toppserien W.Avaldsnes W. – Rosenborg W.X21.40
14:00:00Norwegian Toppserien W.Sandviken W. – Klepp W.11.35
14:00:00Norwegian Toppserien W.Lillestrøm SK W. – Valerenga W.1 or 21.25
11:30:00Swe. Div. 2 Norra GötalandSävedalens IF – Grebbestads IFX21.32
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Aamaal – IK GauthiodX21.16
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandAhlafors IF – Nordvarmland FF1 or 21.24
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Tidaholm – Carlstad United1X1.30
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVänersborgs IF – OddevoldX21.22
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKarlbergs BK – Skiljebo SKOver 1.51.09
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKungsangens IF – Gamla Upsala SKX21.40
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandEnköpings SK – Kvarnsvedens IKOver 1.51.14
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandEnskede IK – Hudiksvalls Förenade FFX21.32
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandFagersta Södra IK – Fanna BKX21.19
15:30:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Lidingo – FC Stockholm InternazionaleX21.30
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandNotvikens IK – Sandviks IKUnder 3.51.72
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandSkellefteå FF – Friska Viljor FCUnder 3.51.73
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandGottne IF – Morön BKOver 1.51.12
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandStöde IF – BodensX21.35
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandUmea fc Akademi – IFK ÖstersundX21.27
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandTaftea IK – Piteå IF21.50
15:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Umea – YtterhogdalsX21.22
12:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandRosengard – Ullareds IK1X1.27
12:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandAssyriska BK – Vastra Frolunda1X1.32
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandOnsala BK – KSF Prespa BirlikOver 1.51.11
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandEslövs BK – Vinbergs IFX21.32
13:00:00Swedish DamallsvenskanPitea IF W. – Umea W.1X1.20
08:00:00Aus. NPL WesternECU Joondalup – Gwelup Croatia SCX21.32
08:00:00Aus. NPL WesternBayswater City – Rockingham City FCOver 2.51.29
08:00:00Aus. NPL WesternPerth SC – Perth Glory FC Youth1X1.25
08:00:00Aus. NPL WesternInglewood United – Floreat AthenaX21.23
08:00:00Aus. NPL WesternSorrento – Armadale SC1X1.30
08:00:00Aus. NPL WesternCockburn City – BalcattaUnder 3.51.59
12:30:00German Regionall. NortheastTennis Borussia Berlin – BSG Chemie LeipzigX21.40
06:30:00Aus. NPL South AustraliaPara Hills – Adelaide CityX21.22
06:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Blue Eagles – Croydon Kings1 or 21.25
06:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Comets – Metro StarsUnder 3.51.60
06:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide United Youth – Cumberland UnitedX21.40
06:30:00Aus. NPL South AustraliaAdelaide Raiders – Modbury Jets1X1.20
14:00:00Russian Division 2. Group 2Luki-Energia Velikiye Luki – Olimp Dolgoprudny21.41
14:00:00UEFA Youth LeagueAjax U19 – Benfica U19X21.11
17:00:00UEFA Youth LeagueSalzburg U19 – Real Madrid U191 or 21.22
07:00:00Japanese J-League 3Fukushima United – GifuX21.30
10:00:00Japanese J-League 3Nagano Parceiro – Fujieda MYFC1 or 21.30
10:00:00Japanese J-League 3Blaublitz Akita – Gamba OsakaOver 1.51.16
10:00:00Japanese J-League 3Cerezo Osaka – SC SagamiharaX21.30
11:00:00Japanese J-League 3Kagoshima United – Azul Claro NumazuUnder 3.51.29
11:00:00Japanese J-League 3Roasso Kumamoto – Grulla MoriokaOver 1.51.22
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandÄlmeboda/Linneryd – Osterlen FFX21.20
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIFÖ Bromölla – Husqvarna FFX21.35
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandNosaby IF – Räppe GOIF1X1.24
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandSyrianska FC – Asarums IF FK1X1.27
08:00:00Aus. NPL QueenslandPeninsula Power – Brisbane Strikers1X1.25
08:00:00Aus. NPL QueenslandMoreton Bay Jets – Eastern Suburbs Brisbane1 or 21.22
09:00:00Aus. NPL QueenslandQueensland Lions – Sunshine Coast WanderersOver 3.51.29
09:30:00Aus. NPL QueenslandGold Coast Knights SC – Brisbane Roar YouthOver 1.51.06
09:45:00Aus. NPL QueenslandCapalaba FC – Brisbane CityX21.20
05:15:00Aus. NPL TasmaniaDevonport Strikers – Glenorchy Knights1X1.30
05:15:00Aus. NPL TasmaniaRiverside Olympic FC – South Hobart21.29
07:30:00Aus. NPL TasmaniaOlympia FC – Kingborough Lions1X1.20
07:30:00Aus. NPL TasmaniaLaunceston City – Hobart Zebras1 or 21.24
19:00:00Brazilian Serie CJacuipense BA – Manaus Fc/Am1 or 21.32
19:30:00Brazilian Serie CVolta Redonda – Tombense MG1 or 21.30
21:00:00Brazilian Serie CFerroviario – Vila Nova1 or 21.32
23:00:00Brazilian Serie CPaysandu PA – Treze1X1.23
12:00:00Finnish Kansallinen LiigaTiPS W. – Åland United W.1 or 21.25
13:00:00Finnish Kansallinen LiigaTPS W. – Kuopion Palloseura W.21.24
05:30:00Aus. NPL Northern NSWMaitland FC – Broadmeadow Magic1 or 21.25
05:30:00Aus. NPL Northern NSWLambton Jaffas FC – Adamstown Rosebud FC11.35
09:15:00Czech MSFLVyskov – Msa Dolni BenesovOver 2.51.50
15:30:00Czech MSFLSlovan Rosice – Velke Mezirici1X1.19
15:30:00Czech MSFLOdra Petrkovice – 1. SC Znojmo11.33
15:30:00Czech MSFLVrchovina – Slovacko B1X1.24
09:45:00Malaysian Premier LeagueUKM FC – KelantanUnder 3.51.46
19:45:00Italian Serie A W.Fiorentina W. – Inter Milan W.11.24
15:00:00Polish 3 Liga Gr.4Stal Krasnik – Lewart LubartówUnder 3.51.59
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Avia Swidnik – MKS Podlasie Biala PodlaskaOver 1.51.19
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Orleta Radzyn Podlaski – Korona II KielceUnder 3.51.46
16:00:00Polish 3 Liga Gr.4Wisla Pulawy – Chelmianka Chelm1X1.20
11:00:00Polish 3 Liga Gr.1KS Blonianka Blonie – KS WasilkowOver 1.51.21
13:00:00Polish 3 Liga Gr.1GKS Wikielec – MLKS Znicz Biala Piska1 or 21.25
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1Olimpia Zambrow – Polonia WarszawaX21.32
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1Swit Nowy Dwor Mazowiecki – KS Ursus Warszawa11.25
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Concordia Elblag – Legionovia LegionowoX21.38
16:00:00Polish 3 Liga Gr.1Jagiellonia Bialystok II – Mks Kaczkan Huragan Morag1 or 21.27
10:00:00Polish 3 Liga Gr.2Baltyk Koszalin – Sokol KleczewUnder 3.51.43
10:00:00Polish 3 Liga Gr.2SKS Unia Swarzedz – Gwardia Koszalin1 or 21.27
14:00:00Polish 3 Liga Gr.2Chemik Police – Gryf WejherowoX21.20
15:00:00Polish 3 Liga Gr.2Jarota Jarocin – Flota Swinoujscie1X1.24
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Elana Torun – MKS Nielba Wagrowiec1X1.30
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Górnik Konin – Kotwica Kolobrzeg21.40
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Mieszko Gniezno – Polonia Sroda Wielkopolska21.17
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2MLKS Unia Janikowo – Baltyk GdyniaX21.35
17:00:00Polish 3 Liga Gr.2GKS Przodkowo – OKS Swit SkolwinX21.38
14:00:00Polish 3 Liga Gr.3Polonia/Stal Swidnica – Sleza WroclawX21.28
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Stal Brzeg – Foto-Higiena Gac1X1.28
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Miedz II Legnica – Rekord Bielsko BialaX21.40
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3GKS Pniowek 74 – Lechia Zielona Gora1X1.23
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3LKS Goczalkowice-Zdroj – Polonia BytomX21.30
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Warta Gorzów Wielkopolski – MKS KluczborkX21.22
16:00:00Hungarian NB 1 W.MTK Hungaria W. – Györi ETO W.Over 3.52.65
18:00:00Canadian Premier LeagueYork 9 FC – Valour FC1 or 21.28
21:00:00Canadian Premier LeagueForge FC – Pacific FC1X1.20
07:30:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – Nfc Nyancat FC FifaX21.44
07:55:00FIFA Liga ProFrz Forze Fifa – Ina Inactivetv Fifa1X1.25
08:20:00FIFA Liga ProEz1 Ez1D 11 Fifa – TES Tundra FIFAUnder 3.51.78
08:45:00FIFA Liga ProNfc Nyancat FC Fifa – Ina Inactivetv Fifa1X1.20
09:10:00FIFA Liga ProTES Tundra FIFA – Frz Forze Fifa1X1.24
09:35:00FIFA Liga ProIna Inactivetv Fifa – Ez1 Ez1D 11 Fifa21.36
10:00:00FIFA Liga ProTES Tundra FIFA – Nfc Nyancat FC FifaX21.30
10:25:00FIFA Liga ProFrz Forze Fifa – Ez1 Ez1D 11 FifaX21.26
10:50:00FIFA Liga ProNfc Nyancat FC Fifa – Frz Forze Fifa1X1.22
11:15:00FIFA Liga ProIna Inactivetv Fifa – TES Tundra FIFAX21.29
14:30:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – Team Ruspro R111X1.29
14:55:00FIFA Liga ProRub FC Kazan FIFA – Pwr Pele Warriors FifaUnder 3.51.76
15:20:00FIFA Liga ProPSG Shemyakin Onze Fifa – Gambit EsportsX21.24
15:45:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – Pwr Pele Warriors Fifa1 or 21.22
16:10:00FIFA Liga ProGambit Esports – Rub FC Kazan FIFA1X1.30
16:35:00FIFA Liga ProPwr Pele Warriors Fifa – PSG Shemyakin Onze FifaUnder 3.51.68
17:00:00FIFA Liga ProGambit Esports – Team Ruspro R11Over 1.51.08
17:25:00FIFA Liga ProRub FC Kazan FIFA – PSG Shemyakin Onze FifaOver 1.51.11
17:50:00FIFA Liga ProTeam Ruspro R11 – Rub FC Kazan FIFAX21.36
18:15:00FIFA Liga ProPwr Pele Warriors Fifa – Gambit EsportsX21.36
11:00:00Virtual Ligue 1Dijon (Virtual) – Angers (Virtual)X21.49
11:00:00Virtual Ligue 1Lille (Virtual) – Rennes (Virtual)1 or 21.39
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueFK Khimki SRL – Akhmat Grozny (Virtual)X21.41
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueUral Yekaterinburg (Virtual) – FC Krasnodar (Virtual)21.59
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueArsenal Tula (Virtual) – Dinamo Moscow (Virtual)X21.26
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueZenit St. Petersburg (Virtual) – FC Tambov (Virtual)11.22
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueCSKA Moscow (Virtual) – Rubin Kazan (Virtual)1X1.19
06:00:00Virtual Russian Premier LeagueRotor Volgograd (Virtual) – FC Sochi (Virtual)X21.35
16:00:00Faroe Islands 1 DeildAB Argir II – Vikingur Gota II21.30
19:00:00Faroe Islands 1 DeildB36 Tórshavn II – HB Torshavn IIX21.22
10:00:00Prague ChallengerStan Wawrinka – Aslan Karatsev11.38
16:00:00Todi ChallengerBernabe Zapata Miralles – Antoine Hoang11.62
19:30:00Todi ChallengerGian Marco Moroni – Yannick Hanfmann21.51
16:00:00Western and Southern Open ATPPablo Carreno-Busta – Dusan Lajovic11.38
16:00:00Western and Southern Open ATPJan-Lennard Struff – Alex De Minaur21.53
16:00:00Western and Southern Open ATPNikoloz Basilashvili – Felix Auger Aliassime21.26