Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 22 August 2018

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
19:00:00Champions LeagueAjax Amsterdam – Dynamo Kiev1X1.19
19:00:00Champions LeagueVideoton FC – AEK AthensX21.28
20:00:00Champions LeagueYoung Boys – Dinamo Zagreb1X1.22
19:45:00English ChampionshipNorwich City – Preston North End1 or 21.38
19:45:00English ChampionshipAston Villa – Brentford1 or 21.35
19:45:00English ChampionshipBlackburn – Reading1X1.18
19:45:00English ChampionshipSheffield Wednesday – MillwallX21.42
20:00:00English ChampionshipBolton – BirminghamX21.45
20:00:00English ChampionshipStoke – WiganUnder 3.51.38
23:30:00Brazilian Serie AChapecoense SC – Atletico Paranaense1 or 21.38
23:30:00Brazilian Serie AParana – Sao Paulo SPX21.22
23:30:00Brazilian Serie ABahia Salvador BA – Internacional RS1 or 21.38
19:45:00English League 1Scunthorpe – Fleetwood1 or 21.35
19:45:00English League 1Gillingham – SunderlandX21.30
10:00:00Russian CupLuch-Energia Vladivostok – SKA-KhabarovskX21.30
11:00:00Russian CupSakhalin Sakhalinsk – Zenit IrkutskOver 1.51.30
12:30:00Russian CupDynamo Barnaul – Tom Tomsk21.58
14:00:00Russian CupFC Chelyabinsk – FC Nizhny NovgorodX21.19
15:00:00Russian CupFC Tyumen – Sibir Novosibirsk1X1.18
15:00:00Russian CupZnamya Truda – Baltika Kaliningrad21.24
16:00:00Russian CupVolgar Astrakhan – Fakel VoronezhX21.25
16:00:00Russian CupNeftekhimik – Mordovia SaranskX21.32
16:00:00Russian CupSyzran-2003 – Rotor VolgogradX21.22
16:30:00Russian CupLuki-Energia Velikiye Luki – Chertanovo21.62
16:30:00Russian CupTekstilshik Ivanovo – FC Khimki1 or 21.30
16:30:00Russian CupChernomorets Novorossiysk – FC SochiX21.20
16:30:00Russian CupDynamo Bryansk – Avangard KurskX21.23
16:30:00Russian CupFC Kaluga – FC Tambov21.58
17:00:00Russian CupFK Chaika – Torpedo Armavir1 or 21.35
17:30:00Russian CupTorpedo Moscow – Shinnik Yaroslavl1 or 21.32
16:30:00Club FriendliesTriestina – Virtus Vecomp Verona1X1.32
16:30:00Club FriendliesRobur Siena – San Donato TavarnelleOver 1.51.25
20:00:00Club FriendliesArezzo – Fiorentina21.28
17:00:00Danish Division 1Fremad Amager – FC Roskilde1 or 21.28
17:30:00Danish Division 1Hvidovre IF – FC HelsingørX21.28
17:30:00Danish Division 1Lyngby BK – LFA Nykobing1X1.27
17:30:00Danish Division 1Næstved BK – HB KøgeX21.32
17:30:00Danish Division 1Silkeborg IF – Viborg1 or 21.28
17:30:00Danish Division 1Fredericia – Thisted1X1.17
16:30:00Swedish CupNyköpings BIS – GIF Sundsvall21.11
17:00:00Swedish CupRosengard – Landskrona BoIS21.38
17:00:00Swedish CupAssyriska IK – Kalmar FF21.17
17:00:00Swedish CupSävedalens IF – Halmstads21.35
17:30:00Swedish CupHudiksvalls Förenade FF – Jönköpings Södra21.30
17:30:00Swedish CupSylvia – Djurgardens21.12
17:30:00Swedish CupVäxjö BK – Häcken21.07
17:30:00Swedish CupEskilsminne IF – Helsingborgs IF21.32
17:30:00Swedish CupMotala – IF Elfsborg21.12
17:30:00Swedish CupKarlskrona UF – Varbergs21.40
11:00:00Japanese CupMontedio Yamagata – FC TokyoX21.17
11:00:00Japanese CupUrawa Red Diamonds – Tokyo VerdyOver 1.51.22
11:00:00Japanese CupKawasaki Frontale – Shonan BellmareOver 1.51.20
11:00:00Japanese CupCerezo Osaka – Ventforet Kofu1X1.25
11:00:00Japanese CupSagan Tosu – Vissel KobeX21.30
11:00:00Japanese CupYokohama Marinos – Vegalta SendaiUnder 3.51.50
11:00:00Japanese CupSanfrecce Hiroshima – Nagoya Grampus1X1.20
16:30:00Czech CupZdar Nad Sazavou – Zbrojovka Brno21.28
17:00:00Czech CupFK Prepere – MFk Chrudim21.35
17:00:00Czech CupKozlovice – 1. SC Znojmo21.32
17:00:00Czech CupBrandys Labem – Viktoria Zizkov21.42
15:00:00Ukrainian CupFC Kremin Kremenchuk – Zirka KropyvnytskyiOver 1.51.45
15:00:00Ukrainian CupKrystal Kherson – Agrobiznes Volochysk1 or 21.28
15:00:00Ukrainian CupTavriya Simferopol – Volyn Lutsk21.12
15:00:00Ukrainian CupNyva Vinnytsia – Girnik SportX21.32
15:00:00Ukrainian CupCherkaskyi Dnipro – Rukh VynnykyX21.30
15:00:00Ukrainian CupFC Kalush – Avanhard KramatorskX21.35
15:00:00Ukrainian CupMinaj – PrykarpattyaUnder 3.51.13
15:00:00Ukrainian CupVictoria Mykolaivka – Myr HornostayivkaX21.22
17:00:00Ukrainian CupFC Ingulets – Kolos Kovalivka1X1.18
17:00:00Ukrainian CupFC Metalist 1925 – Obolon-Brovar Kiev1X1.22
16:45:00Polish 1 LigaLKS Lódz – Stal Mielec1 or 21.35
17:00:00Polish 1 LigaWigry Suwalki – Termalica Bruk-Bet NiecieczaX21.40
17:00:00Polish 1 LigaPodbeskidzie Bielsko Biala – Warta PoznanUnder 3.51.20
18:00:00Polish 1 LigaPuszcza Niepolomnice – Bytovia BytowUnder 3.51.25
18:10:00Polish 1 LigaMKS Sandecja Nowy Sacz – Stomil OlsztynUnder 3.51.28
19:00:00Polish 1 LigaRakow Czestochowa – GKS Katowice1 or 21.35
19:00:00Polish 1 LigaGKS Jastrzebie Zdroj – Chrobry Glogow1 or 21.32
19:00:00Polish 1 LigaChojniczanka Chojnice – Odra Opole1X1.25
19:30:00Polish 1 LigaGKS Tychy – Garbarnia Krakow1X1.19
23:30:00Copa SudamericanaSan Lorenzo – Nacional Montevideo1X1.23
16:00:00Polish 2 LigaRozwoj Katowice – RKS RadomiakX21.30
16:00:00Polish 2 LigaOlimpia Elblag – Skra CzestochowaUnder 3.51.25
16:00:00Polish 2 LigaStal Stalowa Wola – Pogon Siedlce1X1.25
16:00:00Polish 2 LigaResovia Rzeszow – Elana Torun1 or 21.30
16:00:00Polish 2 LigaEnergetyk Row Rybnik – Widzew LodzX21.35
17:00:00Polish 2 LigaGryf Wejherowo – Blekitni Stargard Szczecinski1 or 21.30
17:00:00Polish 2 LigaGornik Leczna – GKS Belchatow1X1.22
17:00:00Polish 2 LigaOlimpia Grudziadz – Ruch Chorzow1X1.20
18:00:00Polish 2 LigaZnicz Pruszkow – Siarka Tarnobrzeg1 or 21.30
16:00:00Tunisian Ligue 1Esperance Sportive Tunis – US Tataouine11.23
17:45:00Tunisian Ligue 1Etoile Sportive du Sahel – Jeunesse Sportive Kairouanaise11.24
11:00:00Japanese J-League 2Fagiano Okayama – Tokushima VortisX21.32
11:00:00S. Korean K-LeagueJeonbuk Hyundai Motors – Daegu11.35
11:30:00S. Korean K-LeagueIncheon United – Jeonnam DragonsX21.50
11:30:00S. Korean K-LeagueGyeongnam – GangwonUnder 3.51.50
11:30:00S. Korean K-LeagueFC Seoul – Pohang SteelersUnder 3.51.38
11:30:00S. Korean K-LeagueUlsan Hyundai – Sangju Sangmu Phoenix1X1.20
11:30:00S. Korean K-LeagueJeju United – Suwon Samsung BluewingsX21.42
15:30:00AFC CupBengaluru FC – Altyn Asyr FKUnder 3.51.28
18:30:00S. African Pr. LeagueMamelodi Sundowns – Highlands Park1X1.17
20:30:00Venezuelan PrimeraEstudiantes de Caracas – Zulia1 or 21.32
20:30:00Venezuelan PrimeraAtletico Venezuela – Zamora FCX21.35
21:00:00Venezuelan PrimeraCaracas – Mineros de Guayana1 or 21.32
21:00:00Venezuelan PrimeraCarabobo – Deportivo Tachira1X1.27
21:00:00Venezuelan PrimeraTrujillanos FC – Metropolitanos FC1X1.19
22:00:00Venezuelan PrimeraAragua – Academia Puerto Cabello1X1.28
22:00:00Venezuelan PrimeraPortuguesa FC – Deportivo Lara1 or 21.32
23:00:00Venezuelan PrimeraMonagas SC – Deportivo La Guaira1X1.27
16:00:00Lithuanian A LygaFK Stumbras Kaunas – Vmfd Zalgiris21.45
18:00:00Lithuanian A LygaFK Atlantas Klaipeda – Lietava JonavaX21.35
11:00:00Armenian Premier LeagueArtsakh – Ararat Yerevan1 or 21.30
13:30:00Armenian Premier LeagueBanants – FC Lori1X1.19
14:00:00Armenian Premier LeagueShirak Gumri – FC Pyunik Yerevan1 or 21.32
16:00:00Armenian Premier LeagueArarat-Armenia – Gandzasar Kapan1X1.19
16:45:00Iranian Pro LeagueEsteghlal – Foolad Khuzestan1X1.15
17:00:00Norwegian Cup W.Røa IL W. – Arna-Bjørnar W.1 or 21.27
19:00:00Norwegian Cup W.Lillestrøm SK W. – Valerenga W.11.32
19:00:00Brazilian Serie A U20EC Vitoria U20 – Palmeiras U201 or 21.28
19:00:00Brazilian Serie A U20Fluminense U20 – Coritiba U201 or 21.28
20:30:00Brazilian Serie A U20Vasco da Gama U20 – Flamengo U201 or 21.30
22:00:00Brazilian Serie A U20Internacional U20 – Corinthians SP U20Under 3.51.40
12:35:00Chinese FA CupBeijing Gouan – Guangzhou R&F11.35
18:00:00German Regionall. SouthwestTSV Steinbach – SaarbruckenX21.27
18:00:00German Regionall. SouthwestElversberg – Astoria WalldorfOver 1.51.17
18:00:00German Regionall. SouthwestEintracht Stadtallendorf – Freiburg IIX21.30
17:30:00Colombian Primera BUniversitario De Popayan – Deportes Quindio1 or 21.35
21:00:00Colombian Primera BUnion Magdalena – Fortaleza FC1X1.18
21:00:00Colombian Primera BOrsomarso – Tigres FC1 or 21.35
21:30:00Colombian Primera BReal Cartagena – Barranquilla1X1.20
08:00:00Philippine Division 1JPV Marikina FC – Kaya21.40
09:00:00Philippine Division 1Davao Aguilas FC – Stallion FC1X1.35
19:30:00Gibraltar Premier DivisionGibraltar United – Fc Boca JuniorsOver 3.51.55
14:00:00Kenyan Premier LeagueSofapaka FC – Gor Mahia21.58
22:00:00United States USLBethlehem Steel – Ottawa Fury FC1X1.25
17:00:00Czech CFLSlovan Velvary – PrevysovUnder 3.51.40
17:00:00Czech CFLLoko Vltavin – Pisek11.30
17:00:00Czech CFLBenesov – Viktorie JirnyUnder 3.51.72
17:00:00Czech CFL1. FC Karlovy Vary – Dobrovice1 or 21.25
17:00:00Czech CFLKraluv Dvur – Sokol BrozanyOver 1.51.11
17:00:00Czech CFLUsti Orlici – LitomerickoOver 1.51.13
17:00:00Czech CFLZapy – VysehradOver 1.51.11
17:00:00Czech CFLDomazlice – StechoviceOver 1.51.06
17:00:00Czech CFLOlympia HK – ZivaniceOver 1.51.13
19:00:00Brazilian Campeonato W.São Francisco W. – Corinthians SP W.21.05
19:00:00Brazilian Campeonato W.EC Iranduba da Amazonia W. – AE Kindermann W.1 or 21.28
19:00:00Brazilian Campeonato W.Foz Cataratas W. – Grêmio FBPA W.1X1.22
19:00:00Brazilian Campeonato W.Ferroviaria SP W. – Pinheirense EC PA W.Over 3.51.24
19:00:00Brazilian Campeonato W.Rio Preto SP W. – Portuguesa W.Over 3.51.48
19:00:00Brazilian Campeonato W.EC São José W. – Sport Recife PE W.1X1.28
19:00:00Brazilian Campeonato W.Acadêmica Vitória W. – Ponte Preta SP W.X21.25
19:00:00Brazilian Campeonato W.CR Flamengo W. – Santos W.X21.19
10:30:00Russian Top Division W.Chertanovo W. – Zvezda-2005 W.1 or 21.28
14:00:00Tanzanian Premier LeagueAlliance FC – Mbao FC1X1.22
14:00:00Tanzanian Premier LeagueRuvu Shooting – Ndanda1X1.19
14:00:00Tanzanian Premier LeagueSingida United – Biashara UnitedOver 1.51.42
16:00:00Tanzanian Premier LeagueSimba SC – Tanzania Prisons11.35
18:00:00New Haven WTAAryna Sabalenka – Daria Gavrilova11.50
19:00:00New Haven WTAAnett Kontaveit – Monica Puig11.55
19:00:00Winston Salem ATPFranko Skugor – Pablo Carreno-Busta21.16
19:00:00Winston Salem ATPRadu Albot – Guido Andreozzi21.65
19:00:00Winston Salem ATPGilles Simon – Ryan Harrison21.60
19:00:00Winston Salem ATPTaylor Harry Fritz – Filip Krajinovic11.42