Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 21 Septembrie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
12:30:00Eng. Premier LeagueLeicester – TottenhamX21.45
15:00:00Eng. Premier LeagueManchester City – WatfordOver 2.51.26
15:00:00Eng. Premier LeagueBurnley – Norwich CityUnder 3.51.50
15:00:00Eng. Premier LeagueEverton – Sheffield United1X1.18
17:30:00Eng. Premier LeagueNewcastle – Brighton1 or 21.38
16:30:00French Ligue 1Marseille – Montpellier1X1.27
19:00:00French Ligue 1Bordeaux – Brest1X1.20
19:00:00French Ligue 1Nimes – ToulouseUnder 3.51.38
19:00:00French Ligue 1Metz – AmiensUnder 3.51.17
19:00:00French Ligue 1Nice – Dijon1X1.20
19:00:00French Ligue 1Reims – Monaco1 or 21.38
14:30:00German BundesligaFreiburg – Augsburg1X1.27
14:30:00German BundesligaHertha Berlin – SC Paderborn 071X1.24
14:30:00German BundesligaBayer Leverkusen – Union BerlinOver 1.51.14
14:30:00German BundesligaBayern Munich – CologneOver 2.51.26
17:30:00German BundesligaWerder Bremen – RB LeipzigX21.25
14:00:00Italian Serie AUdinese – Brescia1X1.25
17:00:00Italian Serie AJuventus – Hellas VeronaOver 2.51.59
19:45:00Italian Serie AMilan – Inter MilanX21.35
12:00:00Spanish Liga PrimeraVillarreal – Real ValladolidOver 1.51.26
15:00:00Spanish Liga PrimeraLevante – Eibar1 or 21.32
17:30:00Spanish Liga PrimeraAtletico Madrid – Celta VigoOver 1.51.32
20:00:00Spanish Liga PrimeraGranada – Barcelona21.35
14:00:00French Ligue 2Caen – RC LensX21.29
17:30:00Dutch EredivisieSparta Rotterdam – RKC WaalwijkOver 1.51.12
18:45:00Dutch EredivisieWillem II – VVV Venlo1X1.22
18:45:00Dutch EredivisieGroningen – Zwolle1X1.25
19:45:00Dutch EredivisieVitesse – Fortuna Sittard11.31
17:00:00Belgian First Division ARoyal Charleroi SC – Sint-Truidense VV1X1.19
19:00:00Belgian First Division AAntwerp – Cercle BruggeOver 1.51.17
19:00:00Belgian First Division AWaasland-Beveren – Mouscron-PeruwelzX21.32
19:30:00Belgian First Division AGenk – Oostende11.34
18:00:00Swiss Super LeagueSt Gallen – ServetteX21.49
18:00:00Swiss Super LeagueNeuchatel Xamax – SionX21.42
12:30:00English ChampionshipLeeds – DerbyOver 1.51.19
15:00:00English ChampionshipWigan – CharltonUnder 3.51.36
15:00:00English ChampionshipReading – Blackburn1 or 21.35
15:00:00English ChampionshipBrentford – Stoke1X1.26
15:00:00English ChampionshipMillwall – QPRX21.52
15:00:00English ChampionshipLuton – HullUnder 3.51.54
15:00:00English ChampionshipSheffield Wednesday – FulhamX21.43
15:00:00English ChampionshipBristol City – Swansea1 or 21.34
15:00:00English ChampionshipCardiff – MiddlesbroughUnder 3.51.36
15:00:00English ChampionshipNottingham Forest – Barnsley1X1.24
15:00:00English ChampionshipBirmingham – Preston North EndX21.47
12:00:00German Bundesliga 2Stuttgart – Greuther FurthOver 1.51.16
12:00:00German Bundesliga 2Nuremberg – Karlsruhe1X1.30
12:00:00German Bundesliga 2Sandhausen – BochumUnder 3.51.43
12:00:00German Bundesliga 2SV Wehen Wiesbaden – Arminia BielefeldX21.28
14:00:00Italian Serie BCremonese – Crotone1 or 21.35
14:00:00Italian Serie BBenevento – Cosenza1X1.16
14:00:00Italian Serie BJuve Stabia – Ascoli1 or 21.35
14:00:00Italian Serie BSpezia – Perugia1 or 21.35
14:00:00Italian Serie BPescara – Virtus Entella1 or 21.35
14:00:00Italian Serie BEmpoli – Cittadella1X1.20
14:00:00Italian Serie BLivorno – PordenoneUnder 3.51.23
17:00:00Italian Serie BChievo – PisaUnder 3.51.25
15:00:00Spanish Liga SegundaCadiz – Deportivo La Corunya1 or 21.40
17:00:00Spanish Liga SegundaZaragoza – LugoOver 1.51.29
19:00:00Spanish Liga SegundaRayo Vallecano – AlmeriaUnder 3.51.24
19:30:00Spanish Liga SegundaAlbacete Balompie – Malaga1 or 21.40
18:00:00Portuguese Prim. LigaBelenenses – Rio Ave FCX21.35
20:30:00Portuguese Prim. LigaMoreirense – Benfica21.36
15:00:00Scottish PremiershipLivingston – AberdeenX21.39
15:00:00Scottish PremiershipSt Mirren – Hamilton1X1.25
15:00:00Scottish PremiershipMotherwell – Ross County1X1.25
16:00:00Austrian BundesligaAdmira Wacker – SKN St. Pölten1 or 21.33
16:00:00Austrian BundesligaSV Mattersburg – Sturm GrazX21.27
16:00:00Austrian BundesligaWattens – Rapid ViennaX21.24
13:00:00Turkish Super LigKasimpasa – Antalyaspor1 or 21.33
15:30:00Turkish Super LigKayserispor – Denizlispor1 or 21.37
18:00:00Turkish Super LigFenerbahce – Ankaragucu11.22
15:15:00Greek SuperleagueVolos Nps – OFI Crete1 or 21.37
17:30:00Greek SuperleagueAsteras Tripoli – AtromitosUnder 3.51.18
18:00:00Greek SuperleaguePanaitolikos – AEK Athens21.62
15:00:00Scottish FA CupBuckie Thistle – Civil Service Strollers FC1X2.13
15:00:00Scottish FA CupLinlithgow Rose – Huntly11.25
15:00:00Scottish FA CupFort William FC – Vale of Leithen1X1.09
15:00:00Scottish FA CupTurriff United – Formartine United21.13
15:00:00Scottish FA CupFraserburgh – Bonnyrigg RoseX21.48
15:00:00Scottish FA CupNairn County – ClachnacuddinOver 2.51.30
15:00:00Scottish FA CupInverurie Loco Works – Wick Academy11.32
15:00:00Scottish FA CupKeith – Stirling University FCX24.25
15:00:00Scottish FA CupStrathspey Thistle – LossiemouthOver 1.51.08
15:00:00Scottish FA CupSpartans FC – Deveronvale11.31
15:00:00Scottish FA CupForres Mechanics – Banks O’Dee FC1X1.11
15:00:00Scottish FA CupDalbeattie Star – Gala FairydeanX23.25
15:00:00Scottish FA CupBroxburn Athletic – East StirlingX23.25
15:00:00Scottish FA CupGretna 2008 – Hill of Beath Hawthorn FC21.41
15:00:00Scottish FA CupCaledonian Braves FC – RothesUnder 3.51.67
15:00:00Scottish FA CupEdinburgh University – Lochee UtdX21.65
15:00:00Scottish FA CupCumbernauld Colts – Penicuik Athletic FC1 or 21.25
12:30:00Swedish AllsvenskanFalkenbergs FF – Ostersunds FKUnder 3.51.44
15:00:00Swedish AllsvenskanKalmar FF – HäckenX21.26
15:00:00Swedish AllsvenskanIFK Norrkoping FK – Orebro SKOver 1.51.18
17:00:00Swedish AllsvenskanIFK Goteborg – IK Sirius FK1X1.19
11:00:00Finnish VeikkausliigaHonka – HJK HelsinkiX21.46
13:00:00Finnish VeikkausliigaKPV Kokkola – Rovaniemi1 or 21.36
16:00:00Finnish VeikkausliigaHIFK – SJK1 or 21.37
12:00:00Russian Premier LeagueAkhmat Grozny – Krylia Sovetov SamaraUnder 3.51.21
17:00:00Russian Premier LeagueZenit St. Petersburg – Rubin Kazan11.36
17:00:00Russian Premier LeagueFC Tambov – FC RostovX21.20
17:00:00Norwegian EliteserienBrann – Haugesund1X1.24
15:00:00Brazilian Serie ABotafogo – Sao Paulo SPX21.32
21:00:00Brazilian Serie ACruzeiro – FlamengoX21.28
23:00:00Brazilian Serie ACorinthians – Bahia Salvador BAUnder 3.51.14
15:30:00Czech 1. Liga1 FK Pribram – Karvina1X1.27
15:30:00Czech 1. LigaSFC Opava – Slovan LiberecX21.32
15:30:00Czech 1. Liga1 FC Slovacko – FK TepliceOver 1.51.44
18:00:00Czech 1. LigaCeske Budejovice – Viktoria Plzen21.60
14:00:00Polish EkstraklasaLKS Lodz – Arka GdyniaUnder 3.51.30
16:30:00Polish EkstraklasaLechia Gdansk – Korona Kielce1X1.25
19:00:00Polish EkstraklasaSlask Wroclaw – KGHM Zaglebie Lubin1X1.28
15:00:00English League 1Lincoln – Oxford UnitedUnder 3.51.35
15:00:00English League 1Gillingham – IpswichX21.38
15:00:00English League 1Doncaster Rovers – Peterborough United1 or 21.32
15:00:00English League 1Tranmere – Burton AlbionX21.38
15:00:00English League 1AFC Wimbledon – Bristol RoversX21.45
15:00:00English League 1Accrington – BlackpoolX21.48
15:00:00English League 1Bolton – Sunderland21.37
15:00:00English League 1Wycombe – PortsmouthX21.42
15:00:00English League 1Fleetwood – Rochdale1X1.19
15:00:00English League 1Rotherham – Shrewsbury1X1.27
15:00:00English League 1Milton Keynes Dons – Southend United1X1.20
17:15:00Argentinian PrimeraEstudiantes de La Plata – Patronato1X1.20
19:30:00Argentinian PrimeraDefensa Y Justicia – CA HuracanUnder 3.51.18
21:45:00Argentinian PrimeraSan Lorenzo – Boca JuniorsX21.32
23:00:00Mexican PrimeraCF Monterrey – PueblaOver 1.51.23
23:00:00Mexican PrimeraNecaxa – LeonX21.40
23:00:00Mexican PrimeraSan Luis – Santos LagunaX21.42
14:30:00Norwegian Division 1Kongsvinger IL – Ullensaker/Kisa1X1.31
12:30:00Swedish SuperettanVarbergs – Syrianska FCOver 1.51.26
15:00:00Swedish SuperettanDalkurd FF – Östers IF1 or 21.33
15:00:00Swedish SuperettanJönköpings Södra – Norrby IFOver 1.51.27
13:00:00Finnish YkkonenMyPa Myllykoski – KTPX21.30
13:00:00Finnish YkkonenJaro – TPV Tampere1X1.20
13:00:00Finnish YkkonenMusa Pori – AC OuluX21.35
15:00:00Finnish YkkonenAC Kajaani – EIF1X1.25
16:00:00Belgian First Division BExcelsior Virton – Kfco Beerschot WilrijkX21.35
19:30:00Belgian First Division BWesterlo – Union Saint-Gilloise1 or 21.25
20:30:00United States MLSAtlanta United – San Jose Earthquakes1X1.25
22:00:00United States MLSVancouver Whitecaps – Columbus CrewX21.33
12:00:00Ukrainian Premier LeagueFK Lviv – Olimpik DonetskUnder 3.51.23
15:00:00Ukrainian Premier LeagueZorya Luhansk – FC Mariupol1X1.23
15:30:00Croatian 1. HNLNK Slaven Belupo – HNK Gorica1 or 21.28
18:00:00Croatian 1. HNLVaraždin – Dinamo Zagreb21.19
13:00:00German Regionall. NorthHeider – St. Pauli IIX21.23
15:00:00German Regionall. NorthSSV Jeddeloh – Hannoverscher SC1X1.19
15:00:00English League 2Plymouth Argyle – Cheltenham1X1.25
15:00:00English League 2Colchester – Leyton Orient1X1.24
15:00:00English League 2Oldham – Morecambe1X1.27
15:00:00English League 2Crewe – Salford City1X1.27
15:00:00English League 2Walsall – Scunthorpe1 or 21.35
15:00:00English League 2Northampton Town – Crawley TownUnder 3.51.36
15:00:00English League 2Grimsby – Macclesfield1X1.27
15:00:00English League 2Forest Green – Stevenage1X1.27
15:00:00English League 2Port Vale – Mansfield1 or 21.35
15:00:00English League 2Cambridge United – Swindon TownX21.35
15:00:00English League 2Newport – Exeter1 or 21.38
15:00:00English League 2Bradford City – Carlisle1X1.24
18:45:00Dutch Eerste DivisieHelmond Sport – FC Oss1 or 21.30
15:30:00Bulgarian Pr. LeagueBotev Vratsa – PFC Dunav Ruse1X1.18
18:00:00Bulgarian Pr. LeagueSlavia Sofia – Levski SofiaX21.21
17:00:00Slovenian 1. SNLNK Aluminij – Tabor SežanaOver 1.51.24
15:00:00Scottish ChampionshipDundee United – ArbroathOver 1.51.21
15:00:00Scottish ChampionshipPartick – Dunfermline1 or 21.30
15:00:00Scottish ChampionshipAlloa – AyrX21.25
15:00:00Scottish ChampionshipGreenock Morton – DundeeX21.32
15:00:00Scottish ChampionshipInverness Caledonian Thistle – Queen of the South1X1.19
13:00:00Romanian Liga 1Voluntari – FC Clinceni1 or 21.35
15:30:00Romanian Liga 1Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – AFC Hermannstadt1 or 21.38
18:30:00Romanian Liga 1Astra Giurgiu – Dinamo BucharestUnder 3.51.36
16:00:00Slovakian Super LigaDunajska Streda – RuzomberokOver 1.51.22
18:00:00Slovakian Super LigaSered – FC Vion Zlate MoravceUnder 3.51.41
18:00:00Slovakian Super LigaMŠK Žilina – FK Pohronie11.23
18:00:00Slovakian Super LigaFC Nitra – Zemplin Michalovce1 or 21.32
16:00:00Cypriot Division 1Omonia Nicosia – Apollon LimassolX21.35
18:00:00Cypriot Division 1AEL Limassol – Doksa Katokopias1X1.14
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Coruxo – UD IbizaX21.32
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3Villarreal B – Barcelona B1X1.20
18:00:00Spanish Seg. B Gr.3Atlético Levante – Llagostera1 or 21.30
17:30:00Spanish Seg. B Gr.4UCAM Murcia – Granada CF B1X1.19
18:00:00Spanish Seg. B Gr.4Cordoba – CD Badajoz1 or 21.28
11:00:00Port. Segunda LigaOliveirense – FC Porto B1 or 21.33
16:00:00Port. Segunda LigaNacional – Penafiel1X1.25
16:00:00Port. Segunda LigaChaves – SC Covilha1X1.18
16:00:00Port. Segunda LigaAcademica Viseu – Sporting Farense1 or 21.35
16:00:00Swiss Challenge LeagueStade Ls Ouchy – Chiasso1X1.32
17:00:00Swiss Challenge LeagueWinterthur – Wil1X1.28
18:00:00Swiss Challenge LeagueAarau – Schaffhausen1X1.25
13:00:00German 3. LigaViktoria Köln – Eintracht BraunschweigX21.35
13:00:00German 3. LigaKaiserslautern – Magdeburg1 or 21.28
13:00:00German 3. LigaSpVgg Unterhaching – Sonnenhof Grossaspach1X1.17
13:00:00German 3. LigaHallescher – Preussen MunsterOver 1.51.22
13:00:00German 3. LigaDuisburg – 1860 Munich1X1.19
13:00:00German 3. LigaChemnitz – Carl Zeiss JenaUnder 3.51.37
16:00:00Polish 1 LigaStal Mielec – GKS BelchatowOver 1.51.30
17:00:00Polish 1 LigaChojniczanka Chojnice – RKS RadomiakUnder 3.51.35
17:00:00Polish 1 LigaZaglebie Sosnowiec – GKS Jastrzebie ZdrojUnder 3.51.24
17:00:00Polish 1 LigaChrobry Glogow – Odra Opole1 or 21.37
18:10:00Polish 1 LigaMKS Sandecja Nowy Sacz – Warta PoznanUnder 3.51.23
19:00:00Polish 1 LigaTermalica Bruk-Bet Nieciecza – Miedz Legnica1 or 21.35
13:30:00Austrian 1st DivisionFC Liefering – Wacker InnsbruckUnder 3.51.63
19:00:00Austrian 1st DivisionFloridsdorfer AC – DornbirnUnder 3.51.36
16:00:00Israeli Premier LeagueMaccabi Netanya – Hapoel Kfar Saba1X1.18
17:00:00Israeli Premier LeagueSektzia Nes Tziona – Bnei YehudaX21.14
18:30:00Israeli Premier LeagueIroni Kiryat Shmona – Beitar JerusalemX21.22
18:30:00Israeli Premier LeagueMaccabi Tel-Aviv – Maccabi HaifaUnder 3.51.27
15:00:00N. Irish PremiershipLarne – Dungannon11.24
15:00:00N. Irish PremiershipGlentoran – Warrenpoint TownOver 2.51.36
15:00:00N. Irish PremiershipCliftonville – Institute FCOver 2.51.37
15:00:00N. Irish PremiershipGlenavon – Ballymena1 or 21.25
15:00:00N. Irish PremiershipColeraine – Crusaders1 or 21.25
15:00:00Scottish League 1East Fife – Dumbarton1X1.20
15:00:00Scottish League 1Forfar – Montrose1X1.25
15:00:00Scottish League 1Stranraer – Falkirk1X2.20
15:00:00Scottish League 1Airdrieonians – RaithX21.30
15:00:00Scottish League 1Peterhead – Clyde1 or 21.27
15:00:00Scottish League 2Elgin City – Cove RangersX21.16
15:00:00Scottish League 2Queens Park FC – CowdenbeathUnder 3.51.36
15:00:00Scottish League 2Albion Rovers – Edinburgh CityX21.27
15:00:00Scottish League 2Annan – Stirling Albion1X1.20
15:00:00Scottish League 2Stenhousemuir – Brechin City FC1X1.22
21:15:00Ecuadorian Serie AAmerica de Quito – Club Sport EmelecX21.35
23:30:00Ecuadorian Serie AMacara – Delfin SCOver 1.51.34
20:00:00Uruguayan PrimeraJuventud de Las Piedras – Penarol de MontevideoX21.15
14:30:00Welsh Premier LeaguePenybont – Airbus UK Broughton1 or 21.25
14:30:00Welsh Premier LeagueCarmarthen – The New Saints FC21.27
14:30:00Welsh Premier LeagueBala Town – Cardiff Met UniversityX21.38
10:45:00Hungarian CupEgri – MOL Vidi21.05
14:00:00Hungarian CupSarvar – Debreceni VSC21.15
14:00:00Hungarian CupErdi – Diosgyori Vtk21.36
14:00:00Hungarian CupHeviz – Mezokövesd SE21.08
14:00:00Hungarian CupDunaharaszti MTK – Budapest Honved21.08
14:00:00Hungarian CupCegledi Vse – Papai Perutz1X1.45
14:00:00Hungarian CupVelence – Szeged 201121.21
14:00:00Hungarian CupPutnok – Paksi SE21.12
14:00:00Hungarian CupSalgotarjani BTC – Szolnoki Mav FC21.36
14:00:00Hungarian CupFC Hatvan – Ujpest21.15
14:30:00Polish 2 LigaGarbarnia Krakow – GKS Katowice1 or 21.30
15:00:00Polish 2 LigaPogon Siedlce – Blekitni Stargard SzczecinskiUnder 3.51.22
15:00:00Polish 2 LigaSkra Czestochowa – Znicz PruszkowX21.35
15:00:00Polish 2 LigaLegionovia Legionowo – Stal Stalowa Wola1 or 21.30
16:00:00Polish 2 LigaLech Poznan II – Widzew LodzX21.23
18:00:00Polish 2 LigaGornik Polkowice – Elana TorunX21.30
18:00:00Polish 2 LigaOlimpia Elblag – Bytovia Bytow1 or 21.27
14:00:00Egyptian Pr. LeagueTalaea El Gaish – Al Mokawloon1 or 21.36
16:30:00Egyptian Pr. LeagueEl Gounah – Ismaily SC1 or 21.36
19:00:00Egyptian Pr. LeaguePyramids – ENPPIOver 1.51.34
16:00:00Moroccan GNF IMouloudia Oujda – FUS RabatX21.32
14:00:00Belarusian Vysshaya LigaSlutsk – Torpedo ZhodinoX21.27
16:00:00Belarusian Vysshaya LigaNeman Grodno – Dnepr Mogilev1 or 21.28
18:45:00Belarusian Vysshaya LigaShakhtyor Soligorsk – FC Vitebsk11.28
08:30:00Chinese Super LeagueDalian Yifang – Shenzhen Hongzuan1X1.20
12:35:00Chinese Super LeagueHebei China Fortune FC – Tianjin TedaUnder 3.51.50
12:35:00Chinese Super LeagueShandong Luneng – Shanghai ShenhuaOver 1.51.13
11:00:00Estonian MeistriliigaNomme Kalju – Tallinna KalevOver 2.51.28
11:00:00Estonian MeistriliigaPaide Linnameeskond – Viljandi JK TulevikOver 2.51.29
14:00:00Estonian MeistriliigaFC Levadia Tallinn – Narva Trans11.30
19:45:00Irish Division 1Wexford – Cabinteely FC21.55
19:45:00Irish Division 1Shelbourne FC – Limerick FC11.34
19:45:00Irish Division 1Athlone – Galway UnitedX21.26
19:45:00Irish Division 1Cobh Ramblers – Longford TownX21.26
19:45:00Irish Division 1Bray Wanderers – Drogheda United1 or 21.30
08:00:00Japanese J-League 2Avispa Fukuoka – Fagiano OkayamaX21.41
10:00:00Japanese J-League 2Ventforet Kofu – Niigata AlbirexUnder 3.51.29
10:00:00Japanese J-League 2V-Varen Nagasaki – KyotoX21.39
11:00:00Japanese J-League 2Zwiegen Kanazawa – Renofa Yamaguchi1X1.27
19:15:00Peruvian PrimeraUnion Comercio – Academia Cantolao1X1.27
23:45:00Peruvian PrimeraSport Boys Association – UTC de CajamarcaUnder 3.51.38
13:00:00Russian Division 1FC Nizhny Novgorod – Avangard Kursk1X1.19
14:00:00Russian Division 1Spartak-2 Moscow – Neftekhimik1 or 21.30
15:00:00Russian Division 1FK Chaika – Krasnodar-2Under 3.51.18
15:00:00Russian Division 1Mordovia Saransk – Tekstilshik IvanovoUnder 3.51.21
15:00:00Russian Division 1Torpedo Moscow – Tom Tomsk1X1.22
16:00:00Russian Division 1Chertanovo – Shinnik YaroslavlUnder 3.51.21
16:00:00Russian Division 1Torpedo Armavir – Luch-Energia Vladivostok1 or 21.32
16:00:00Russian Division 1Baltika Kaliningrad – Rotor VolgogradX21.35
16:00:00Russian Division 1Fakel Voronezh – FC KhimkiX21.23
09:00:00S. Korean K-LeaguePohang Steelers – FC Seoul1 or 21.35
09:00:00S. Korean K-LeagueJeju United – Seongnam Ilhwa1 or 21.38
11:00:00S. Korean K-LeagueSuwon Samsung Bluewings – Sangju Sangmu Phoenix1X1.28
10:00:00Italian PrimaveraBologna – Napoli U191 or 21.24
12:00:00Italian PrimaveraInter Milan U19 – Fiorentina1 or 21.25
14:00:00Italian PrimaveraLazio – Pescara1X1.20
16:00:00Italian PrimaveraGenoa – Sassuolo U191 or 21.25
15:00:00Brazilian Serie BGuarani SP – Parana1 or 21.35
20:30:00Brazilian Serie BBragantino – Londrina PROver 1.51.34
23:00:00Brazilian Serie BCuiaba Esporte Clube – Oeste1X1.15
23:00:00Brazilian Serie BCoritiba PR – CRB AL1X1.11
09:15:00Czech 2. LigaMFk Chrudim – FC Sellier & Bellot Vlasim1X1.19
09:15:00Czech 2. LigaTrinec – Viktoria Zizkov1 or 21.32
09:15:00Czech 2. LigaDukla Praha – Usti Nad LabemOver 1.51.23
15:30:00Czech 2. LigaFK Varnsdorf – FK PardubiceX21.20
15:30:00Czech 2. LigaLisen – 1.SK Prostejov1X1.28
16:00:00Czech 2. LigaFC Hradec Kralove – VysehradOver 1.51.20
17:35:00Kuwaiti Premier LeagueAL Qadsia – Al Arabi1X1.16
12:00:00Turkish Lig 1Ümraniyespor – Boluspor1X1.22
14:30:00Turkish Lig 1Osmanlispor – AltinorduUnder 3.51.29
14:30:00Turkish Lig 1Altay Izmir – Keciorengucu1X1.23
17:00:00Turkish Lig 1Adana Demirspor – BursasporUnder 3.51.30
14:50:00Qatari Stars LeagueAl Rayyan – Al Khor1X1.17
17:00:00Qatari Stars LeagueAl Wakrah – Al-Duhail SCX21.16
14:00:00S. African Pr. LeaguePolokwane City – Supersport UnitedX21.45
14:00:00S. African Pr. LeagueStellenbosch FC – Black LeopardsUnder 3.51.15
14:00:00S. African Pr. LeagueChippa United – Bloemfontein Celtic1 or 21.42
17:00:00S. African Pr. LeagueMamelodi Sundowns – Maritzburg United1X1.16
19:15:00S. African Pr. LeagueBidvest Wits – Orlando PiratesX21.42
16:15:00Saudi Arabian Pro LeagueAl Ittifaq – Al Faisaly1 or 21.28
16:20:00Saudi Arabian Pro LeagueAl Fateh SC – Al Ahli JeddahX21.16
18:20:00Saudi Arabian Pro LeagueAl Ittihad Jeddah – Al-Hilal RiyadhX21.16
15:00:00English National LeagueTorquay – Dagenham and RedbridgeUnder 3.51.61
15:00:00English National LeagueHartlepool United – Dover1 or 21.28
15:00:00English National LeagueAldershot – WrexhamX21.28
15:00:00English National LeagueBoreham Wood – Stockport1 or 21.28
15:00:00English National LeagueSutton – Chesterfield1 or 21.30
15:00:00English National LeagueChorley – WokingX21.30
15:00:00English National LeagueSolihull Moors F.C. – Yeovil1X1.24
15:00:00English National LeagueMaidenhead – Harrogate Town1 or 21.28
15:00:00English National LeagueEbbsfleet – Barrow1 or 21.25
15:00:00English National LeagueBromley – Notts CountyUnder 3.51.31
15:00:00English National LeagueHalifax – Barnet1 or 21.30
17:20:00English National LeagueAFC Fylde – Eastleigh FCUnder 3.51.30
20:00:00Colombian Primera ADeportivo Pasto – Atletico NacionalX21.43
22:00:00Colombian Primera ABoyaca Patriotas – Atletico HuilaOver 1.51.42
23:00:00Colombian Primera AIndependiente Medellin – MillonariosUnder 3.51.24
15:00:00Bahraini Pr. LeagueAl-Najma Manama – Al Hala1X1.22
17:30:00Bahraini Pr. LeagueBusaiteen – Manama ClubX21.20
21:30:00Paraguayan PrimeraDeportivo Santani – Libertad Asuncion21.60
15:30:00Bosnian Premijer LigaFK Tuzla City – SarajevoX21.28
15:30:00Bosnian Premijer LigaMladost Doboj Kakanj – Sloboda Tuzla1 or 21.28
18:00:00Bosnian Premijer LigaBorac Banja Luka – Siroki Brijeg1X1.20
18:30:00Bosnian Premijer LigaZeljeznicar – Radnik BijeljinaOver 1.51.36
15:00:00Serbian Super LigaFK Indija – Radnicki NisX21.35
17:00:00Serbian Super LigaCukaricki – FK Mladost LucaniOver 1.51.33
17:00:00Serbian Super LigaRad Belgrade – FK Radnik SurdulicaUnder 3.51.18
17:00:00Serbian Super LigaNapredak – TSC Backa TopolaUnder 3.51.26
17:00:00Serbian Super LigaFK Spartak Subotica – Javor1X1.14
19:00:00Serbian Super LigaVojvodina – VozdovacOver 1.51.27
19:00:00Serbian Super LigaMacva Sabac – Proleter Novi Sad1X1.18
21:00:00Venezuelan PrimeraPortuguesa FC – Deportivo Tachira1 or 21.25
21:00:00Venezuelan PrimeraEstudiantes de Caracas – Academia Puerto CabelloX21.32
21:00:00Venezuelan PrimeraLALA FC – Zamora FCX21.30
21:00:00Venezuelan PrimeraCarabobo – Aragua1X1.19
10:30:00Singaporean S-LeagueHome United – Geylang International FC1X1.33
11:00:00Vietnamese V-LeagueDa Nang – Thanh HoaOver 1.51.14
13:00:00Vietnamese V-LeagueKhanh Hoa – Nam Dinh1 or 21.25
09:00:00Romanian Liga 2CS Juventus Bucuresti – FC Metaloglobus BucurestiX21.22
09:00:00Romanian Liga 2CS Mioveni – Dunarea CalarasiUnder 3.51.33
09:00:00Romanian Liga 2CS Sportul Snagov – Csikszereda21.26
09:00:00Romanian Liga 2Pandurii Targu Jiu – UTA Arad21.51
09:00:00Romanian Liga 2Turris-Oltul Turnu Magurele – ACS SirineasaOver 1.51.29
10:30:00Romanian Liga 2Concordia Chiajna – FC ArgesX21.38
14:30:00Romanian Liga 2Politehnica Timisoara – Scolar Resita1 or 21.27
14:00:00Ukrainian Persha LigaFC Kremin Kremenchuk – Chornomorets OdessaX21.25
14:30:00Ukrainian Persha LigaFC Balkany Zorya – Prykarpattya1 or 21.27
15:00:00Ukrainian Persha LigaRukh Vynnyky – Obolon-Brovar Kiev1X1.25
17:00:00Ukrainian Persha LigaFC Metalist 1925 – Volyn Lutsk1 or 21.24
13:00:00Finnish Kakkonen Group ANurmijarven Jalkapalloseura – Mikkelin PalloilijatX21.18
13:00:00Finnish Kakkonen Group AJäPS – Lahden ReipasOver 1.51.13
13:00:00Finnish Kakkonen Group AViikingit – Klubi 041 or 21.23
13:00:00Finnish Kakkonen Group BSalPa – Grankulla IFK1X1.23
13:00:00Finnish Kakkonen Group BTampere United – EPSX21.18
13:00:00Finnish Kakkonen Group BGnistan – JazzOver 2.51.19
13:00:00Finnish Kakkonen Group BEspoo – Tampereen Ilves II1X1.28
13:00:00Finnish Kakkonen Group CVPS J Akatemia – Kajaanin HakaX21.27
13:00:00Finnish Kakkonen Group CVaajakoski – Vifk1X1.20
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Vidar – Kvik HaldenX21.25
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Levanger – NardoOver 1.51.16
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Fram Larvik – Oppsal IF11.36
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Baerum – Elverum1 or 21.27
14:00:00Swedish Div. 1 NorraKarlstad BK – SylviaOver 1.51.13
14:00:00Swedish Div. 1 NorraNyköpings BIS – Rynninge IK1X1.25
12:00:00Swedish Div. 1 SödraLindome – Ljungskile SKX21.21
14:00:00Swedish Div. 1 SödraTvååkers IF – Atvidabergs FF1X1.19
15:00:00Swedish Div. 1 SödraAssyriska IK – UtsiktensX21.44
15:00:00Swedish Div. 1 SödraTorns IF – Eskilsminne IFUnder 3.51.38
11:00:00Lithuanian A LygaFK Riteriai – Zalgiris Vilnius21.48
13:00:00Lithuanian A LygaZalgiris Kaunas – Suduva Marijampole21.58
13:00:00Armenian Premier LeagueAlashkert – Gandzasar Kapan1X1.15
13:00:00Armenian Premier LeagueShirak Gumri – Ararat-ArmeniaX21.20
13:00:00Armenian Premier LeagueYerevan – UrartuX21.17
12:00:00Latvian VirsligaFK Jelgava – Rigas Futbola Skola21.60
13:00:00Latvian VirsligaFK Spartaks Jurmala – FK Liepaja1 or 21.28
23:00:00Mexican Liga AscensoZacatepec – Correcaminos1X1.24
14:30:00Azerbaijani Premyer LiqasiFK Sumgayit – SabahUnder 3.51.25
16:45:00Azerbaijani Premyer LiqasiSabayil – Gabala1 or 21.28
14:30:00Slovakian 2. LigaPuchov – FC STK 1914 Šamorín1X1.22
14:30:00Slovakian 2. LigaKFC Komarno – Dukla Banska BystricaX21.40
14:30:00Slovakian 2. LigaSlovan Bratislava B – MSK Zilina BX21.35
14:30:00Slovakian 2. LigaTatran Liptovsky Mikulas – MFK Dubnica1 or 21.27
15:00:00Albanian SuperligaSkenderbeu – Teuta1X1.20
15:00:00Albanian SuperligaKukesi – TiranaUnder 3.51.24
17:00:00Maltese Pr. LeagueHamrun Spartans – Sirens FC1 or 21.22
17:00:00Maltese Pr. LeagueHibernians FC Paola – Senglea AthleticOver 1.51.18
19:00:00Maltese Pr. LeagueBalzan Youths FC – Valletta FCX21.17
19:15:00Maltese Pr. LeagueSliema Wanderers – Gudja United1X1.12
15:00:00Icelandic 1 DeildLeiknir Reykjavik – Fram Reykjavik1X1.23
15:00:00Icelandic 1 DeildThor Akureyri – Magni1 or 21.22
15:00:00Icelandic 1 DeildThrottur Reykjavik – Afturelding1 or 21.24
15:00:00Icelandic 1 DeildKeflavik IF – Fjölnir Reykjavik21.56
15:00:00Icelandic 1 DeildVikingur Olafsvik – NjarovikOver 1.51.17
13:00:00Kazakhstan Pr. LeagueKaisar Kyzylorda – Kairat Almaty21.47
13:00:00Kazakhstan Pr. LeagueTaraz – AtyrauUnder 3.51.22
14:00:00Uzbek PFLSogdiyona Jizzax – Navbahor Namangan1 or 21.32
14:00:00Uzbek PFLMetallurg Bekabad – Pakhtakor Tashkent21.42
20:00:00Bolivian Profesional LigaAlways Ready – The StrongestX21.43
14:00:00Italian Serie DChions 1972 – Union Feltre ASD1 or 21.28
14:30:00Italian Serie DChieri – ASD Seravezza Pozzi Calcio1X1.17
19:00:00Brazilian Serie A U20Sport Recife U20 – São Paulo U20X21.22
15:00:00Austrian RegionalligaWolfsberger AC Amateure – ASCO Wolfsberg1X1.28
15:00:00Austrian RegionalligaWiener Viktoria – SC Wiener NeustadtX21.28
17:00:00Austrian RegionalligaSV Leobendorf – SV StripfingX21.24
17:00:00Austrian RegionalligaUnion Gurten – Allerheiligen1X1.17
08:30:00Chinese League 1Shaanxi Changan Athletic – Guizhou ZhichengX21.28
09:00:00Chinese League 1Sichuan Annapurna – Nantong Zhiyun1 or 21.27
10:30:00Chinese League 1Xinjiang Tianshan – Shanghai ShenxinOver 1.51.15
12:30:00Chinese League 1Hangzhou Greentown – Beijing KongguUnder 3.51.51
10:00:00Czech Liga U19FC Hradec Kralove – 1 FK PribramOver 1.51.15
10:00:00Czech Liga U191 FC Slovacko – Mlada Boleslav1X1.28
11:00:00Czech Liga U19Ceske Budejovice – FC Zbrojovka BrnoX21.16
11:00:00Czech Liga U19Banik Ostrava – Meteor PrahaOver 2.51.12
12:30:00Czech Liga U19Fastav Zlin – AC Sparta PrahaX21.16
22:00:00Guatemalan Liga NacionalCSD Municipal – Siquinala FCOver 1.51.35
09:30:00Russian Youth LeagueZenit St Petersburg Youth – Rubin Kazan Youth11.25
10:00:00Russian Youth LeagueDinamo Moscow Youth – FC Sochi YouthOver 2.51.43
11:00:00Russian Youth LeagueFC Orenburg Youth – Lokomotiv Moscow Youth21.48
11:00:00Russian Division 2 UralFC Chelyabinsk – Lada Dimitrovgrad1X1.17
12:00:00Russian Division 2 UralZenit Izhevsk – Zvezda Perm1 or 21.27
12:00:00Russian Division 2 UralNosta Novotroitsk – FC TyumenX21.19
14:00:00Russian Division 2 UralAkron Togliatti – Ural-21 or 21.25
07:00:00S. Korean National LgeBusan Transportation Corporation – Daejeon Korail1 or 21.28
07:00:00S. Korean National LgeGyeongju Hydro Nuclear Power – Mokpo CityOver 1.51.39
11:00:00S. Korean K-League ChallengeSuwon FC – Daejeon CitizenOver 1.51.32
12:00:00Thai Premier LeagueSukhothai FC – Muang Thong United1 or 21.27
13:00:00Thai Premier LeagueSuphanburi – Ratchaburi FC1 or 21.27
14:00:00Thai Premier LeagueBangkok United – Chiangrai United1 or 21.27
13:30:00Croatian 2. HNLHNK Cibalia – Hajduk Split II1 or 21.28
15:30:00Croatian 2. HNLHNK Orijent 1919 – NK Croatia ZmijavciUnder 3.51.28
15:30:00Croatian 2. HNLRadnik Sesvete – HNK SibenikX21.40
15:30:00Croatian 2. HNLNK Hrvatski Dragovoljac – Kustosija1X1.14
15:30:00Croatian 2. HNLSolin – Bijelo BrdoOver 1.51.21
18:00:00Croatian 2. HNLMedimurje Cakovec – NK Dinamo Zagreb II1 or 21.25
14:00:00Norwegian Toppserien W.Lyn W. – Klepp W.21.48
14:00:00Norwegian Toppserien W.Fart W. – Røa IL W.21.23
14:00:00Norwegian Toppserien W.Arna-Bjørnar W. – Avaldsnes W.X21.35
14:00:00Norwegian Toppserien W.Kolbotn W. – Stabæk W.1X1.28
14:00:00Norwegian Toppserien W.Vålerenga W. – Trondheims-Ørn W.11.25
16:00:00Norwegian Toppserien W.Lillestrøm SK W. – Sandviken W.1X1.25
19:45:00Faroe Islands CupVíkingur Gøta – HB TorshavnX22.10
13:00:00German BayernligaFC Eintracht Bamberg 2010 – Atsv 1898 Erlangen1X1.27
13:00:00German BayernligaIngolstadt 04 II – TSV 1874 Kottern1X1.19
14:00:00German BayernligaWürzburger – ASV Cham1 or 21.22
14:00:00German Bayernliga1 FC Sand – DJK Don Bosco BambergUnder 3.51.53
14:00:00German BayernligaSpVgg Bayern Hof – Tsv Abtswind1X1.22
14:00:00German BayernligaFC Deisenhofen – SpVgg Hankofen-HailingOver 1.51.12
14:30:00German BayernligaTurkspor Augsburg 1972 – TSV Nordlingen1X1.20
15:00:00German BayernligaViktoria Kahl – DJK AmmerthalX21.18
15:00:00German BayernligaTSV Karlburg – SpVgg AnsbachX21.32
12:00:00German Bundesliga W.Turbine Potsdam W. – Wolfsburg W.21.23
14:40:00Omani Pro LeagueMirbat SC – SoharX21.30
16:40:00Omani Pro LeagueFanja – Al Seeb1 or 21.28
17:00:00Omani Pro LeagueSaham – Oman FC1X1.20
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Aamaal – Torslanda1 or 21.22
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandStenungsunds IF – IK Gauthiod1 or 21.22
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVanersborgs FK – IFK TidaholmOver 1.51.08
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandNordvarmland FF – Grebbestads IFX21.23
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandLidköpings – Örebro Syrianska IF21.50
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Uddevalla – Sävedalens IFX21.17
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandTaby FK – SundbybergOver 2.51.17
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandSkiljebo SK – IFK Mora1X1.23
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKarlbergs BK – Kvarnsvedens IK11.35
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandEnköpings SK – IFK Lidingo1 or 21.20
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandGamla Upsala SK – Kungsangens IF1X1.18
12:00:00Swe. Div. 2 NorrlandGottne IF – IFK Luleå21.42
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandKramfors-Alliansen – IFK TimråX21.38
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Umea – Taftea IK1X1.25
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandPiteå IF – Umea fc AkademiOver 1.51.11
14:00:00Swe. Div. 2 NorrlandSandviks IK – IFK Östersund1 or 21.20
11:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandQviding FIF – Hittarps IK11.31
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandBK Olympic – Eslövs BK11.34
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandKSF Prespa Birlik – Onsala BKX21.35
15:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandAngelholms FF – RosengardOver 1.51.11
14:00:00Swedish DamallsvenskanLimhamn Bunkeflo W. – Kristianstads Dff W.21.45
14:00:00Swedish DamallsvenskanDjurgardens W. – Göteborg FC W.21.35
13:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupGumushanespor – Pendikspor1 or 21.27
13:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupHekimoglu Trabzon – Amedspor1 or 21.27
14:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupSancaktepe Belediye Spor – Corum Belediyespor1X1.20
14:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAS Sariyer – Afjet Afyonspor1 or 21.27
13:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupKirsehir Belediyespor – Elazigspor11.25
14:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupTuzlaspor – Sakaryaspor1X1.22
14:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupBodrum Belediyesi Bodrumspor – Vanspor1X1.22
14:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupUtas Usakspor A.s – Adana DemirsporUnder 3.51.29
14:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupErgene Velimese – Sivas 4 Eylül Belediyespor1 or 21.25
12:30:00German Regionall. NortheastViktoria Berlin – Optik Rathenow11.34
12:30:00German Regionall. NortheastBSG Chemie Leipzig – Hertha Berlin II21.53
12:30:00German Regionall. NortheastBischofswerdaer FV 08 – Lichtenberg 47X21.38
13:00:00German Regionall. SouthwestAalen – TSG Balingen 18481X1.20
13:00:00German Regionall. SouthwestKickers Offenbach – Koblenz11.28
13:00:00German Regionall. SouthwestGiessen – Saarbrucken21.40
13:00:00German Regionall. SouthwestBahlinger – Frankfurt FSV1 or 21.24
13:00:00German Regionall. SouthwestBayern Alzenau – Hoffenheim IIUnder 3.51.61
13:00:00German Regionall. SouthwestElversberg – TSV Steinbach1X1.25
13:00:00German Regionall. WestHomberg – Cologne IIX21.16
13:00:00German Regionall. WestTUS Haltern – Wattenscheid 09X21.32
13:00:00German Regionall. WestBorussia Dortmund II – SV RodinghausenX21.35
13:00:00German Regionall. WestSportfreunde Lotte – Lippstadt 08Over 1.51.19
13:00:00German Regionall. WestAlemannia Aachen – Oberhausen1 or 21.25
13:00:00German Regionall. BavariaSV Heimstetten – TSV BuchbachX21.32
13:00:00German Regionall. BavariaVfB Eichstätt – TSV 1860 RosenheimOver 1.51.14
13:00:00German Regionall. BavariaSV Schalding-Heining – Memmingen1 or 21.24
13:00:00German Regionall. BavariaRain/Lech – FV IllertissenX21.32
13:00:00German Regionall. BavariaTSV Aubstadt – SV Türkgucu-Ataspor MunchenX21.20
13:00:00German Regionall. BavariaSchweinfurt 05 – FC Augsburg IIOver 1.51.13
13:00:00German Regionall. BavariaViktoria Aschaffenburg – VfR Garching1X1.23
13:00:00German Regionall. BavariaSpVgg Greuther Fürth II – BayreuthX21.27
15:00:00Icelandic Úrvalsdeild W.Valur Reykjavik W. – Keflavik W.Over 3.51.24
15:00:00Icelandic Úrvalsdeild W.Fylkir Reykjavik W. – Breidablik W.21.12
15:00:00Icelandic Úrvalsdeild W.Stjarnan W. – KR Reykjavik W.1X1.23
15:00:00Icelandic Úrvalsdeild W.Selfoss W. – IBV Vestmannaeyjar W.Over 1.51.12
12:00:00Russian Division 2 CenterArarat Moscow – Metallurg Lipetsk1X1.25
12:00:00Russian Division 2 CenterRotor Volgograd II – Khimik NovomoskovskX21.27
12:30:00Russian Division 2 CenterSokol Saratov – Khimki-MOver 1.51.19
15:00:00Russian Division 2 CenterSaturn Ramenskoye – Dynamo Bryansk1 or 21.27
13:00:00Russian Division 2 SouthSKA Rostov – Urozhay KrasnodarOver 1.51.18
13:00:00Russian Division 2 SouthAnzhi Makhachkala – Biolog NovokubanskOver 1.51.21
14:00:00Russian Division 2 SouthSpartak Nalchik – Spartak Vladikavkaz1X1.18
14:30:00Russian Division 2 SouthVolgar Astrakhan – Mashuk-KMV PyatigorskOver 1.51.20
15:00:00Russian Division 2 SouthKrasnodar-3 – SC Makhachkala1 or 21.27
10:00:00Russian Division 2 WestOlimp Khimki – Zenit-2 St. PetersburgX21.35
12:00:00Russian Division 2 WestZnamya Truda – Torpedo Vladimir1 or 21.28
13:00:00Russian Division 2 WestLeningradets – Zvezda St. Petersburg11.36
15:00:00Russian Division 2 WestLokomotiv-Kazanka – VelesX21.35
16:00:00Spanish Liga Primera W.Madrid CCF W. – Espanyol W.Under 3.51.34
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIFÖ Bromölla – Husqvarna FFX21.28
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIFK Berga – Asarums IF FK1X1.20
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandÄlmeboda/Linneryd – Hässleholms IF1X1.23
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIFK Hässleholm – Nässjö FF11.21
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandNosaby IF – Råslätts SK1X1.20
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandOsterlen FF – Dalstorps IFUnder 3.51.44
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandRäppe GOIF – FK KarlskronaX21.32
21:00:00Brazilian Serie CSampaio Correa MA – Confianca1X1.19
14:00:00Italian Serie C Girone APro Vercelli – GozzanoUnder 3.51.21
15:00:00Italian Serie C Girone CRende – TeramoX21.35
14:00:00Italian Serie C Girone BUnion Arzignanochiampo – SudtirolX21.35
16:30:00Italian Serie C Girone BCarpi – Rimini Calcio1X1.18
17:30:00Italian Serie C Girone BRavenna – Imolese Calcio1 or 21.27
19:45:00Italian Serie C Girone BModena – Feralpisalo1 or 21.28
19:45:00Italian Serie C Girone BCesena – Piacenza1 or 21.27
16:00:00Algerian Ligue 2OM Arzew – El HarrachUnder 3.51.16
16:00:00Algerian Ligue 2RC Relizane – MO BejaiaOver 1.51.48
16:00:00Algerian Ligue 2Olympique de Médéa – DRB TadjenantUnder 3.51.20
16:00:00Algerian Ligue 2A Bou Saâda – Saida1X1.23
17:00:00Algerian Ligue 2JSM Bejaia – JSM SkikdaOver 1.51.50
17:00:00Algerian Ligue 2El Eulma – USM AnnabaOver 1.51.50
19:00:00Algerian Ligue 2WA Tlemcen – ASM OranOver 1.51.41
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Nordstrand – Herd1X1.24
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Årvoll – SpjelkavikX21.18
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Rommen – SunndalOver 1.51.05
14:30:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Aalesund II – LorenskogX21.17
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Tonsberg – Follo1X1.28
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Halsen IF – Lokomotiv Oslo1 or 21.19
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Grei – IF Ready1 or 21.20
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Frigg Oslo FK – Drobak-FrognOver 2.51.16
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Donn – IL Brodd1X1.35
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Flekkeroy – Storm FCOver 3.51.82
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Pors Grenland – Flint1X1.32
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Bryne II – Mandalskameratene21.35
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Staal Jørpeland – Vindbjart1X1.32
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Vestfossen – StordX21.38
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Fana – LyseklosterX21.40
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Vard Haugesund – FyllingsdalenOver 1.51.07
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Verdal – TillerX21.35
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Strindheim – Orkla1X1.23
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Ranheim II – Brumunddal11.35
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5FK Gjovik-Lyn – Nybergsund IL-Trysil1X1.32
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Skjervoy – Leknes FK11.23
12:30:00Finnish Naisten LiigaONS Oulu W. – Ilves W.1 or 21.18
13:00:00Finnish Naisten LiigaJyPK W. – Honka W.X21.27
13:00:00Finnish Naisten LiigaTiPS W. – HJK Helsinki W.X21.19
18:00:00Finnish Naisten LiigaKuopion Palloseura W. – Åland United W.1 or 21.18
16:00:00Finnish Naisten LiigaTPS W. – IK MyranOver 1.51.09
12:00:00Kenyan Premier LeagueMathare United FC – Ulinzi Stars FC1 or 21.32
13:00:00Kenyan Premier LeagueWazito FC – AFC Leopards1 or 21.30
13:00:00Kenyan Premier LeagueKisumu All Stars FC – Nzoia United FCX21.40
12:00:00Zambian Premier LeagueNkwazi – Zanaco1 or 21.32
14:00:00Zambian Premier LeagueRed Arrows FC – Power Dynamos1 or 21.30
14:00:00Zambian Premier LeagueKansanshi Dynamos – Green BuffaloesX21.35
09:15:00Czech MSFLOdra Petrkovice – SK Unicov1 or 21.24
14:30:00Czech MSFLHlucin – Vrchovina1X1.25
14:30:00Czech MSFLMFK Frydek-Mistek – Uhersky Brod11.34
14:30:00Czech MSFLRosice – Apos BlanskoX21.24
23:00:00Nicaraguan Primera DivisionJuventus Managua – CD Ocotal1X1.20
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalFafe – Vitoria Guimaraes B1 or 21.28
14:00:00Italian Serie A W.AC Milan W. – Orobica W.Over 3.53.55
11:00:00Polish 3 Liga Gr.4Jutrzenka Giebultów – Motor Lublin21.39
12:00:00Polish 3 Liga Gr.4Hetman Zamosc – Wisla Pulawy1 or 21.24
14:00:00Polish 3 Liga Gr.4Chelmianka Chelm – KS Hutnik Krakow SSAX21.38
15:00:00Polish 3 Liga Gr.4Orleta Radzyn Podlaski – Wisla SandomierzUnder 3.51.34
15:00:00Polish 3 Liga Gr.4Avia Swidnik – MKS Podlasie Biala Podlaska11.30
15:00:00Polish 3 Liga Gr.4KS Wisloka Debica – Korona II Kielce1 or 21.23
08:00:00Chinese League 2Nanjing Shaye – Yunnan Kunlu1X1.17
08:00:00Chinese League 2Chengdu Qianbao – Suzhou JinfuUnder 3.51.22
08:00:00Chinese League 2Kunshan – Sichuan Jiuniu FC1 or 21.27
08:00:00Chinese League 2Dalian Chanjoy – Taizhou Yuanda21.29
08:00:00Chinese League 2Hebei Jingying – Qingdao Jonoon11.23
08:00:00Chinese League 2Yanbian Beiguo – BaoTou NanjiaoX21.32
08:00:00Chinese League 2Zibo Cuju – Beijing LigongOver 2.51.48
08:00:00Chinese League 2Shenyang City FC – Yinchuan Helanshan FCOver 1.51.25
08:00:00Chinese League 2Qingdao Red Lions – Baoding Rongda1 or 21.30
08:00:00Chinese League 2Jiangsu Yancheng Dingli – Jilin Baijia1X1.18
08:00:00Chinese League 2Guangxi Baoyun – Hunan XiangtaoOver 1.51.22
08:00:00Chinese League 2Wuhan Shangwen – Jiangxi Liansheng FC1 or 21.27
19:30:00Peruvian SegundaAtlético Grau – Cultural Santa RosaOver 1.51.22
21:30:00Peruvian SegundaJuan Aurich – Deportivo CoopsolOver 1.51.25
14:30:00Polish 3 Liga Gr.1Pogon Grodzisk Mazowiecki – KS Ursus WarszawaX21.40
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1Sokol Aleksandrow Lodzki – RKS RadomskoOver 1.51.12
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1Olimpia Zambrow – Legia II WarszawaX21.35
10:00:00Polish 3 Liga Gr.2Pogon Szczecin II – Radunia StezycaX21.24
12:00:00Polish 3 Liga Gr.2Grom Nowy Staw – Chemik Police1 or 21.25
14:00:00Polish 3 Liga Gr.2Polonia Sroda Wielkopolska – Baltyk Gdynia1X1.17
15:00:00Polish 3 Liga Gr.2KP Starogard Gdanski – Górnik KoninOver 1.51.17
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Gwardia Koszalin – Mieszko GnieznoX21.16
16:00:00Polish 3 Liga Gr.2Jarota Jarocin – OKS Swit SkolwinX21.32
17:00:00Polish 3 Liga Gr.2Kks Kalisz – Baltyk Koszalin11.32
15:00:00Polish 3 Liga Gr.3Piast Zmigród – LZS Starowice1X1.20
15:00:00Polish 3 Liga Gr.3Miedz II Legnica – Lechia Zielona GoraUnder 3.51.53
15:00:00Polish 3 Liga Gr.3Stal Brzeg – Polonia BytomUnder 3.51.53
15:00:00Polish 3 Liga Gr.3Gornik Zabrze II – GKS Pniowek 741 or 21.22
16:30:00Polish 3 Liga Gr.3MKS Kluczbork – Zaglebie II Lubin1 or 21.22
11:00:00Portuguese League U23Benfica U23 – Academica de Coimbra U23Over 2.51.43
11:00:00Portuguese League U23Portimonense U23 – Marítimo U231 or 21.24
14:00:00Portuguese League U23Feirense U23 – Vitoria Setubal U231 or 21.25
12:30:00English FA Cup Qual.Irlam – York City21.24
15:00:00English FA Cup Qual.Weston-Super-Mare – Merthyr Town1X1.45
15:00:00English FA Cup Qual.Hereford – Truro City1X1.45
15:00:00English FA Cup Qual.Havant & Waterlooville – Taunton TownOver 1.51.18
15:00:00English FA Cup Qual.Bradford Park – Morpeth Town1 or 21.25
15:00:00English FA Cup Qual.Swindon Supermarine – Bath CityX21.40
15:00:00English FA Cup Qual.Kettering – Sutton ColdfieldOver 1.51.18
15:00:00English FA Cup Qual.Oxford City – North Leigh FC11.36
15:00:00English FA Cup Qual.Cirencester – Chippenham TownX21.40
15:00:00English FA Cup Qual.Farnborough – Wealdstone FC21.46
15:00:00English FA Cup Qual.Matlock Town – Kidsgrove Athletic FC1X1.45
15:00:00English FA Cup Qual.Maidstone United – Cheshunt FC1X1.45
15:00:00English FA Cup Qual.FC United of Manchester – Warrington Town1 or 21.25
15:00:00English FA Cup Qual.Dulwich Hamlet – Bognor Regis TownOver 1.51.18
15:00:00English FA Cup Qual.Tiverton Town – Bristol Manor Farm11.30
15:00:00English FA Cup Qual.Kidderminster Harriers – Stafford RangersOver 1.51.18
15:00:00English FA Cup Qual.Bishop’s Stortford – Peterborough SportsUnder 3.51.49
15:00:00English FA Cup Qual.Lewes – Bowers & Pitsea1 or 21.25
15:00:00English FA Cup Qual.Lancaster City – Spennymoor TownX21.40
15:00:00English FA Cup Qual.Biggleswade Town – Ware1X1.45
15:00:00English FA Cup Qual.Alfreton Town FC – Kings LynnUnder 3.51.49
15:00:00English FA Cup Qual.Rushall Olympic – Gainsborough Trinity1X1.45
15:00:00English FA Cup Qual.Curzon Ashton FC – Blyth SpartansOver 1.51.18
15:00:00English FA Cup Qual.Stamford – Boston United21.54
15:00:00English FA Cup Qual.Billericay – Basildon United11.22
15:00:00English FA Cup Qual.Gateshead – Ramsbottom UnitedOver 1.51.18
15:00:00English FA Cup Qual.St Albans City – Worthing FC1X1.45
15:00:00English FA Cup Qual.Moneyfields – Whyteleafe FC1 or 21.25
15:00:00English FA Cup Qual.Chester – Altrincham1X1.45
18:00:00Canadian Premier LeagueHfx Wanderers FC – Valour FC1 or 21.24
20:30:00Canadian Premier LeagueFC Edmonton – York 9 FC1X1.22
14:30:00Metz ATPLucas Pouille – Jo-Wilfried Tsonga21.68
12:00:00St. Petersburg ATPBorna Coric – Joao Sousa11.68
13:30:00St. Petersburg ATPDaniil Medvedev – Egor Gerasimov11.15
05:35:00Guangzhou WTASofia Kenin – Samantha Stosur11.27
06:05:00Seoul WTAYafan Wang – Karolina Muchova21.40
07:00:00Seoul WTAMagda Linette – Ekaterina Alexandrova21.78