Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 20 Iunie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
20:00:00Spanish Liga SegundaDeportivo La Corunya – MallorcaUnder 3.51.18
17:30:00Euro Champ. U21Denmark U21 – Austria U211 or 21.34
20:00:00Euro Champ. U21Germany U21 – Serbia U21Over 1.51.20
16:30:00Finnish YkkonenAC Oulu – KTP1X1.14
17:00:00World Cup WomenNetherlands W. – Canada W.X21.50
17:00:00World Cup WomenCameroon W. – New Zealand W.X21.38
20:00:00World Cup WomenSweden W. – USA W.21.33
20:00:00World Cup WomenThailand W. – Chile W.21.20
17:00:00World Cup WomenGroup E 2019X21.05
20:00:00World Cup WomenGroup F 2019X21.05
13:00:00Club FriendliesMalmö FF – SonderjyskeOver 1.51.11
17:00:00Norwegian CupKongsvinger IL – Tromsø ILX21.42
17:00:00Norwegian CupAlta – Stabaek21.61
16:30:00Finnish Kakkonen Group AMipk Mikkeli – Viikingit1 or 21.25
16:30:00Finnish Kakkonen Group ANurmijarven Jalkapalloseura – JippoX21.24
16:30:00Finnish Kakkonen Group BTampere United – KapaX21.38
16:30:00Finnish Kakkonen Group BFC Honka Akatemia – EPS1X1.20
16:30:00Finnish Kakkonen Group CSJK Akatemia – VifkOver 2.51.35
17:00:00Swedish Div. 1 NorraSollentuna FK – UmeaX21.37
18:00:00Swedish Div. 1 NorraForward – Karlslunds FF1 or 21.30
17:00:00Swedish Div. 1 SödraOskarshamns AIK – Lindome1X1.27
18:00:00Swedish Div. 1 SödraUtsiktens – Assyriska IK1X1.19
18:00:00Swedish Div. 1 SödraTvååkers IF – TrollhattanX21.45
18:00:00Swedish Div. 1 SödraSkovde – Atvidabergs FF1X1.30
18:00:00Swedish Div. 1 SödraLjungskile SK – Lunds BK1X1.07
17:45:00Latvian VirsligaFK Liepaja – Ventspils1 or 21.33
20:15:00Icelandic 1 DeildNjarovik – Afturelding1X1.22
20:15:00Icelandic 1 DeildHaukar Hafnafjordur – Leiknir Reykjavik1 or 21.22
16:30:00Estonian EsiliigaRakvere JK Tarvas – Tartu JK Tammeka IIX21.40
16:30:00Estonian EsiliigaParnu JK Vaprus – Tallinna FC Flora U21X21.40
17:00:00Estonian EsiliigaJK Tallinna Kalev U21 – FCI Levadia U211 or 21.20
17:30:00Estonian EsiliigaTallinna JK Legion – Kohtla-Järve JK Järve11.31
17:30:00Estonian EsiliigaFC Elva – JK Welco Elekter11.23
18:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandSävedalens IF – Lidköpings1 or 21.20
18:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandGrebbestads IF – Vänersborgs IF11.27
18:30:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Aamaal – IFK Uddevalla1 or 21.22
18:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Luleå – Piteå IF1X1.22
18:00:00Swe. Div. 2 NorrlandFriska Viljor FC – Umea fc Akademi11.25
18:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandArameiska-Syrianska – Newroz FCOver 1.51.12
18:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandEslövs BK – Angelholms FF21.45
18:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandHittarps IK – KSF Prespa Birlik11.26
18:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandRosengard – Assyriska BK11.36
18:45:00Swe. Div. 2 Västra GötalandUllareds IK – Onsala BKX21.30
18:10:00Argentinian Primera B MetroSan Telmo – CA All Boys Santa Rosa1 or 21.28
18:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandAsarums IF FK – Dalstorps IF1 or 21.22
18:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandRåslätts SK – Räppe GOIFX21.27
20:15:00Icelandic 2 DeildThrottur Vogum – IR Reykjavik1 or 21.20
20:15:00Icelandic 2 DeildKári – KFG1 or 21.20
19:00:00Brazilian Serie DJacuipense BA – Central PE1X1.32
21:00:00Brazilian Serie DFluminense de Feira BA – Salgueiro PEUnder 3.51.20
11:00:00Queen’s ATPGilles Simon – Kevin Anderson21.38
12:00:00Queen’s ATPNick Kyrgios – Roberto Carballes Baena11.21
12:00:00Queen’s ATPGrigor Dimitrov – Felix Auger Aliassime11.60
13:00:00Queen’s ATPStanislas Wawrinka – Nicolas Mahut11.45
13:00:00Queen’s ATPLucas Pouille – Daniil Medvedev21.50
13:00:00Queen’s ATPAljaz Bedene – Milos Raonic21.21