Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 20 Iunie 2018

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
13:00:00World CupPortugal – Morocco1X1.14
16:00:00World CupUruguay – Saudi ArabiaOver 2.51.65
19:00:00World CupIran – Spain21.19
16:30:00Finnish VeikkausliigaHonka – SJK1X1.26
16:30:00Finnish VeikkausliigaIlves – Lahti1 or 21.36
16:30:00Finnish VeikkausliigaKuopio – HJK HelsinkiX21.25
16:30:00Finnish VeikkausliigaTPS Turku – Inter TurkuX21.35
16:30:00Finnish VeikkausliigaVaasa – MariehamnUnder 3.51.24
17:00:00Norwegian Division 1Viking FK – Floro11.24
16:30:00Finnish YkkonenJaro – Haka Valkeakoski Am.1X1.25
16:30:00Finnish YkkonenKPV Kokkola – KTP1X1.20
16:30:00Finnish YkkonenAC Oulu – JJK Jyvaskyla1X1.21
16:30:00Finnish YkkonenAC Kajaani – HIFKX21.28
16:30:00Finnish YkkonenKlubi 04 – EIFX21.41
21:00:00Icelandic ÚrvalsdeildValur Reykjavik – Hafnarfjordur1 or 21.29
11:00:00Japanese J-League 2Niigata Albirex – Ventforet KofuX21.40
01:30:00Brazilian Serie BAvai – Guarani SP1X1.15
16:30:00Finnish Kakkonen Group AGnistan – VaajakoskiOver 1.51.18
16:30:00Finnish Kakkonen Group ANurmijarven Jalkapalloseura – PkkuUnder 3.51.48
16:30:00Finnish Kakkonen Group AViikingit – Jippo1X1.24
16:30:00Finnish Kakkonen Group AMipk Mikkeli – MaskuUnder 3.51.48
16:30:00Finnish Kakkonen Group AMyPa Myllykoski – Mikkelin Palloilijat1 or 21.24
17:00:00Finnish Kakkonen Group ALPS Laajasalon – Pepo Lappeenranta21.13
16:30:00Finnish Kakkonen Group BBK-46 – FC HJS Akatemia1X1.24
16:30:00Finnish Kakkonen Group BGrankulla IFK – KaaPo KaarinaOver 1.51.13
16:30:00Finnish Kakkonen Group BMusa Pori – HIFK II11.25
16:30:00Finnish Kakkonen Group BSalPa – JazzOver 1.51.17
17:00:00Finnish Kakkonen Group BKiffen – FC Honka Akatemia1X1.34
16:30:00Finnish Kakkonen Group CTornion Pallo 47 – VifkX21.39
16:30:00Finnish Kakkonen Group CPallo Kerho 37 – Narpes KraftUnder 3.51.58
16:00:00Lithuanian A LygaVmfd Zalgiris – FK PalangaOver 2.51.56
18:00:00Lithuanian A LygaSuduva Marijampole – Lietava JonavaOver 2.51.56
19:00:00Icelandic 1 DeildIA Akranes – MagniOver 2.51.50
20:15:00Icelandic 1 DeildThor Akureyri – Vikingur Olafsvik1 or 21.29
20:15:00Icelandic 1 DeildNjarovik – KopavogsX21.26
20:15:00Icelandic 1 DeildFram Reykjavik – IR ReykjavikOver 1.51.15
14:00:00Malaysian Super LeagueKedah – Kuala LumpurOver 1.51.11
14:00:00Malaysian Super LeagueJohor Darul – Terengganu11.24
10:00:00Aus. NPL ACTGungahlin United FC – Canberra OlympicX21.21
23:30:00Copa ChileO’Higgins – Colchagua CD11.30
18:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVänersborgs IF – Torslanda1X1.24
18:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandTrollhattan – Vargarda IK11.24
18:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandFBK Karlstad – Nordvarmland FFX21.39
18:30:00Swe. Div. 2 Norra GötalandStenungsunds IF – Hisingsbacka FC1X1.31
18:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandKarlbergs BK – IFK Lidingo1X1.30
19:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandSundbyberg – Bollnas GIF FF11.32
19:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandTaby FK – BKV NorrtäljeOver 1.51.17
18:00:00Swe. Div. 2 NorrlandTaftea IK – Friska Viljor FCUnder 3.51.55
18:30:00Swe. Div. 2 Södra SvealandAFK Linkoping – Värmbols FCUnder 3.51.53
18:30:00Swe. Div. 2 Södra SvealandHuddinge IF – IFK Aspudden-TellusX21.20
18:30:00Swe. Div. 2 Västra GötalandLindome – BK OlympicOver 2.51.45
19:00:00Icelandic Úrvalsdeild W.Stjarnan W. – IBV Vestmannaeyjar W.Over 1.51.10
08:00:00Philippine Division 1Stallion FC – Global Cebu FCOver 1.51.12
09:00:00Philippine Division 1Davao Aguilas FC – KayaX21.31
12:00:00Philippine Division 1Ceres La Salle FC – JPV Marikina FC11.23
18:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandHässleholms IF – Osterlen FF1 or 21.28
18:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandNosaby IF – IFK HässleholmUnder 3.51.41
18:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Stord – Brann II1 or 21.23
01:45:00Brazilian Copa do NordesteSampaio Correa MA – Abc RN1X1.18
22:00:00United States USLBethlehem Steel – New York Red Bulls II1 or 21.27
19:00:00Brazilian Paulista U20Capivariano U20 – Bragantino U20Over 2.51.44
19:00:00Brazilian Paulista U20Desportivo Brasil U20 – Ituano FC U20X21.36
19:00:00Brazilian Paulista U20Nacional Atletico Clube U20 – Manthiqueira U201X1.29
19:00:00Brazilian Paulista U20Portuguesa Desp U20 – Guarani SP U201 or 21.28
19:00:00Brazilian Paulista U20Ponte Preta U20 – EC Sao Bento U20Over 1.51.17
19:00:00Brazilian Paulista U20Corinthians SP U20 – CA Juventus U20Over 1.51.16
19:00:00Brazilian Paulista U20Red Bull Brasil U20 – Oeste FC U20Over 1.51.17
19:00:00Brazilian Paulista U20Rio Claro FC U20 – Rio Branco SP U201 or 21.30
19:00:00Brazilian Paulista U20Ferroviária U20 – AE Velo Clube U201X1.23
19:00:00Brazilian Paulista U20Marilia U20 – Olimpia FC U20Over 2.51.43
19:00:00Brazilian Paulista U20Botafogo SP U20 – Uniao Barbarense U20Over 1.51.16
19:00:00Brazilian Paulista U20XV de Piracicaba U20 – Inter Limeira U20Under 3.51.50
19:00:00Brazilian Paulista U20Novorizontino U20 – Monte Azul U20Over 1.51.15
19:00:00Brazilian Paulista U20Penapolense U20 – Barretos Esporte Clube U201 or 21.28
19:00:00Brazilian Paulista U20São Paulo U20 – GE Osasco U2011.22
19:00:00Brazilian Paulista U20Agua Santa U20 – Sao Bernardo SP U201X1.31
19:00:00Brazilian Paulista U20Palmeiras U20 – Sao Caetano U2011.34
19:00:00Brazilian Paulista U20GE Osasco U20 – Santos U20Under 3.51.49
19:00:00Brazilian Paulista U20Sao Bernardo U20 – Santo Andre U20X21.21
10:00:00Aus. NPL Northern NSWCharlestown City Blues FC – Hamilton Olympic FC1 or 21.24
19:15:00Scottish Premier League W.Stirling University W. – Celtic W.21.25
19:15:00Scottish Premier League W.Hamilton Academical W. – Glasgow W.21.03
19:30:00Scottish Premier League W.Hibernian W. – Forfar Farmington W.Over 3.51.84
19:30:00Scottish Premier League W.Rangers W. – Spartans W.Over 1.51.09
13:15:00Malaysian Premier LeagueSabah – MISC-MIFA1X1.36
14:00:00Malaysian Premier LeagueTerengganu II – UKM FC1 or 21.26
19:00:00Brazilian Campeonato W.AE Kindermann W. – Sport Recife PE W.1X1.36
19:00:00Brazilian Campeonato W.Rio Preto SP W. – Grêmio FBPA W.Over 1.51.17
19:00:00Brazilian Campeonato W.São Francisco W. – EC São José W.21.50
13:20:00Queen’s ATPStanislas Wawrinka – Sam Querrey21.54
14:00:00Queen’s ATPDaniil Medvedev – Jeremy Chardy11.77
14:40:00Queen’s ATPMarin Cilic – Gilles Muller11.23
11:00:00Halle ATPRobin Haase – Roberto Bautista-Agut21.39
12:00:00Halle ATPKei Nishikori – Karen Khachanov11.64
13:20:00Halle ATPDenis Kudla – Stefanos Tsitsipas21.59