Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 18 Septembrie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
17:55:00Champions LeagueOlympiakos – TottenhamX21.25
17:55:00Champions LeagueClub Brugge – Galatasaray1X1.26
20:00:00Champions LeagueParis Saint-Germain – Real Madrid1 or 21.30
20:00:00Champions LeagueBayern Munich – Red Star BelgradeOver 3.51.66
20:00:00Champions LeagueShakhtar Donetsk – Manchester City21.32
20:00:00Champions LeagueDinamo Zagreb – AtalantaX21.31
20:00:00Champions LeagueAtletico Madrid – Juventus1 or 21.39
20:00:00Champions LeagueBayer Leverkusen – Lokomotiv MoscowOver 1.51.23
18:00:00Spanish Liga SegundaHuesca – Albacete Balompie1X1.17
18:00:00Spanish Liga SegundaLugo – Ponferradina1 or 21.35
20:00:00Spanish Liga SegundaDeportivo La Corunya – Numancia1X1.19
17:00:00Czech 1. LigaFK Teplice – Mlada BoleslavX21.38
17:00:00Polish EkstraklasaWisla Plock – Legia WarsawX21.27
14:00:00Norwegian Division 1Tromsdalen – Sandnes UlfX21.34
17:00:00Norwegian Division 1Start – Nest-Sotra1X1.18
17:00:00Norwegian Division 1Aalesund – KFUM Oslo1X1.20
17:00:00Norwegian Division 1Notodden FK – Kongsvinger ILX21.39
17:00:00Norwegian Division 1Sandefjord – StrommenOver 1.51.21
17:00:00Norwegian Division 1Ullensaker/Kisa – JervUnder 3.51.66
17:00:00Norwegian Division 1Skeid – SogndalX21.37
18:00:00Norwegian Division 1Raufoss – Ham-Kam1 or 21.29
17:45:00Icelandic ÚrvalsdeildHafnarfjordur – IBV Vestmannaeyjar11.23
20:15:00Icelandic ÚrvalsdeildFylkir Reykjavik – Vikingur Reykjavik1 or 21.28
17:00:00Slovakian Super LigaSpartak Trnava – Senica11.36
11:00:00Japanese CupIwata Jubilo – Shimizu S-Pulse1 or 21.35
11:00:00Japanese CupVentforet Kofu – Hosei UniversityOver 1.51.23
11:00:00Japanese CupSanfrecce Hiroshima – Oita Trinita1X1.27
11:00:00Japanese CupV-Varen Nagasaki – Vegalta SendaiX21.45
11:00:00Japanese CupSagan Tosu – Cerezo OsakaX21.35
11:00:00Japanese CupVissel Kobe – Kawasaki FrontaleX21.35
15:00:00Slovakian CupTrencianske Stankovce – Nove Mesto nad VahomX21.24
15:00:00Slovakian CupNovohrad Lucenec – KFC KomarnoX21.20
18:00:00Polish 1 LigaStal Mielec – GKS Tychy1X1.22
18:00:00Polish 1 LigaOlimpia Grudziadz – Termalica Bruk-Bet NiecieczaX21.40
18:30:00Polish 1 LigaPodbeskidzie Bielsko Biala – Miedz Legnica1 or 21.32
19:00:00Polish 1 LigaWarta Poznan – Odra OpoleUnder 3.51.24
19:45:00Scottish Challenge CupBallymena – Glasgow Rangers U21Over 1.51.08
11:00:00AFC Champions LeagueKashima Antlers – Guangzhou EvergrandeX21.48
14:30:00Slovenian CupNK Triglav – NŠ MuraX21.20
14:30:00Slovenian CupBrda – Domzale21.17
15:30:00Slovenian CupFC Koper – Maribor21.51
16:00:00Slovenian CupNK Aluminij – Tabor Sežana1X1.18
20:00:00Uruguayan PrimeraJuventud de Las Piedras – CA Progreso1 or 21.24
20:00:00Uruguayan PrimeraRacing Club Montevideo – River Plate MontevideoX21.27
23:00:00Uruguayan PrimeraCerro Largo FC – Defensor Sporting1X1.18
16:00:00Polish 2 LigaLech Poznan II – Gornik Polkowice1X1.19
17:00:00Estonian MeistriliigaNarva Trans – Jalgpallikool TammekaUnder 3.51.55
17:00:00Estonian MeistriliigaMaardu Linnameeskond – Paide Linnameeskond21.12
17:30:00Estonian MeistriliigaFlora Tallinn – FC Levadia Tallinn1 or 21.22
15:00:00Hungarian NB 2Duna Aszfalt TVSE – Budafoki MTE1 or 21.28
15:00:00Hungarian NB 2Dorogi FC – BGSZ SiofokX21.40
15:00:00Hungarian NB 2Kazincbaricika BSC – DunakanyarOver 1.51.21
15:00:00Hungarian NB 2Budaorsi – Szeged 20111X1.25
15:00:00Hungarian NB 2Békéscsabai Elõre FC – Szombathelyi HaladásUnder 3.51.29
15:00:00Hungarian NB 2Soroksar – Gyirmot SE1 or 21.28
17:00:00Hungarian NB 2Vasas Budapest – MTK Budapest FC1 or 21.24
18:00:00Hungarian NB 2Csakvari – Szolnoki Mav FCOver 1.51.19
18:00:00Hungarian NB 2Gyori Eto FC – Nyiregyhaza Spartacus FC1X1.18
16:20:00Saudi Arabian Division 1Al Thoqbah Club – Al KhaleejX21.30
16:30:00Saudi Arabian Division 1Al Kawkab – Al Taqadom FCOver 1.51.26
16:55:00Saudi Arabian Division 1Al Ain – Al Tai1 or 21.28
17:05:00Saudi Arabian Division 1Jeddah Club – NajranX21.32
17:05:00Saudi Arabian Division 1Ansar Medina – Al Bukayriyah FC1 or 21.24
20:00:00Costa Rican Primera DivisionMunicipal Grecia – CS HeredianoX21.30
22:00:00Costa Rican Primera DivisionUniversidad de Costa Rica – San CarlosX21.27
15:30:00Bosnian CupFK Alfa Modrica – Zvijezda 091 or 21.28
15:30:00Bosnian CupFK Krupa – FK Tuzla CityX21.20
15:30:00Bosnian CupRudar Kakanj – Celik ZenicaX21.30
15:30:00Bosnian CupSloga Ljubuski – Sarajevo21.12
15:30:00Bosnian CupGosk Gabela – Radnik BijeljinaX21.16
15:30:00Bosnian CupZvijezda Gradacac – Zrinjski Mostar21.35
15:30:00Bosnian CupNK Bratstvo Gracanica – Velez MostarX21.27
15:30:00Bosnian CupHNK Orasje – Borac Banja Luka21.33
15:30:00Bosnian CupRudar Prijedor – Slavija SarajevoOver 1.51.27
15:30:00Bosnian CupFK Buducnost Banovici – Siroki Brijeg21.53
15:30:00Bosnian CupTekstilac Derventa – Zeljeznicar21.14
15:30:00Bosnian CupKozara Gradiska – Sloboda TuzlaX21.27
15:30:00Bosnian CupJedinstvo Bihac – Mladost Doboj KakanjX21.24
12:45:00Singaporean S-LeagueAlbirex Niigata FC – Balestier Central11.30
12:45:00Singaporean S-LeagueGeylang International FC – WarriorsUnder 3.51.39
12:45:00Singaporean S-LeagueHome United – Young LionsUnder 3.51.32
13:15:00Singaporean S-LeagueDPMM – Tampines Rovers1X1.25
13:15:00Armenian Premier LeagueFC Noah – Shirak Gumri1 or 21.28
14:30:00Armenian Premier LeagueArarat-Armenia – Ararat Yerevan1X1.25
19:00:00Faroe Islands Pr. LeagueNSÍ Runavík – Klaksvik1 or 21.20
16:00:00Latvian VirsligaRiga FC – VentspilsOver 1.51.28
14:30:00Montenegrin 1. CFLKom Podgorica – Rudar Pljevlja1X1.15
14:30:00Montenegrin 1. CFLGrbalj Radonovici – OFK Titograd1X1.20
14:30:00Montenegrin 1. CFLZeta Golubovci – Mladost LjeskopoljeOver 1.51.34
14:30:00Montenegrin 1. CFLOFK Petrovac – FK Iskra Danilovgrad1 or 21.30
14:30:00North Macedonian 1. MFLFK Rabotnicki Skopje – Gjorce Petrov1 or 21.30
14:30:00North Macedonian 1. MFLSileks Kratovo – FK Borec1X1.15
14:30:00North Macedonian 1. MFLFK Renova – Skendija TetovoX21.23
14:30:00North Macedonian 1. MFLStruga Trim-Lum – Akademija PandevX21.40
14:30:00North Macedonian 1. MFLKF Shkupi Skopje – Vardar SkopjeX21.24
09:30:00Indonesian Liga 1Barito Putera – Bhayangkara Surabaya United1X1.23
09:30:00Indonesian Liga 1Pusamania Borneo – Madura United FC1X1.28
12:30:00Indonesian Liga 1Persib Bandung – Semen Padang11.31
22:10:00Copa ArgentinaTalleres – Banfield1 or 21.40
19:00:00Brazilian Serie A U20Corinthians SP U20 – Atlético Paranaense U20Over 1.51.21
19:00:00Brazilian Serie A U20Atletico Mineiro U20 – EC Vitoria U20Over 1.51.34
19:00:00Brazilian Serie A U20Santos U20 – Gremio U20X21.32
19:00:00Brazilian Serie A U20Botafogo FR U20 – Chapecoense U201X1.18
19:00:00Brazilian Serie A U20Coritiba U20 – Vasco da Gama U20X21.17
23:00:00Brazilian Serie A U20Cruzeiro U20 – Internacional U20Over 1.51.31
12:00:00Czech Liga U191 FC Slovacko – FC Hradec KraloveX21.35
18:00:00Guatemalan Liga NacionalSiquinala FC – Xelaju1X1.22
19:00:00Guatemalan Liga NacionalFC Santa Lucia Cotzumalguapa – CSD MunicipalX21.32
21:30:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Guastatoya – Antigua GFCUnder 3.51.24
22:30:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Sanarate FC – Deportivo Iztapa1X1.17
20:30:00Portuguese League U19Sporting Lisbon U19 – Vitoria Setubal U1911.31
11:30:00S. Korean K-League ChallengeFC Anyang – Suwon FC1X1.25
11:30:00S. Korean K-League ChallengeGwangju FC – Bucheon FC 19951X1.20
12:00:00S. Korean K-League ChallengeAsan Mugunghwa FC – Ansan GreenersX21.40
15:00:00Croatian 2. HNLNK Dubrava – RudesX21.35
15:30:00Croatian 2. HNLDugopolje – Hajduk Split II1 or 21.28
15:30:00Croatian 2. HNLNK Croatia Zmijavci – NK Osijek II1 or 21.28
15:30:00Croatian 2. HNLKustosija – HNK Orijent 1919X21.38
15:30:00Croatian 2. HNLBijelo Brdo – Radnik SesveteX21.32
17:00:00Croatian 2. HNLMedimurje Cakovec – HNK Cibalia1 or 21.24
17:00:00Croatian 2. HNLHNK Sibenik – NK Hrvatski DragovoljacOver 1.51.27
16:15:00Norwegian Toppserien W.Lyn W. – Avaldsnes W.X21.35
16:30:00Norwegian Toppserien W.Trondheims-Ørn W. – Lillestrøm SK W.21.30
18:00:00Norwegian Toppserien W.Stabaek W. – Kolbotn W.X21.42
22:00:00Honduran Liga NacionalMarathon – CD Real SociedadOver 1.51.20
11:00:00S. Korean CupHwaseong FC – Suwon Samsung BluewingsX21.20
11:00:00S. Korean CupDaejeon Korail – Sangju Sangmu PhoenixX21.25
14:00:00German Regionall. SouthwestFreiburg II – Frankfurt FSV1X1.22
18:00:00German Regionall. BavariaSV Heimstetten – VfB EichstättX21.30
11:00:00UEFA Youth LeagueShakhtar Donetsk U19 – Man City U19X21.31
13:00:00UEFA Youth LeagueBayer Leverkusen U19 – Lokomotiv Moscow U191 or 21.27
13:00:00UEFA Youth LeagueAtletico Madrid U19 – Juventus U191X1.20
13:00:00UEFA Youth LeagueOlympiakos U19 – Tottenham U1921.43
14:00:00UEFA Youth LeagueDinamo Zagreb U19 – Atalanta U19Under 3.51.52
14:00:00UEFA Youth LeagueClub Brugge U19 – Galatasaray U191X1.21
15:00:00UEFA Youth LeagueBayern Munich U19 – Crvena Zvezda U1911.24
15:00:00UEFA Youth LeagueParis Saint-Germain U19 – Real Madrid U191 or 21.25
20:30:00Colombian Primera BFortaleza FC – Valledupar1 or 21.25
21:00:00Colombian Primera BBarranquilla – Tigres FC1 or 21.25
08:30:00Philippine Division 1Kaya – Ceres La Salle FC21.35
09:00:00Philippine Division 1Mendiola FC – Stallion FC21.29
10:30:00Aus. FFA CupBrisbane Strikers – Moreland ZebrasOver 1.51.13
10:30:00Aus. FFA CupMelbourne City – Western SydneyUnder 3.51.63
19:30:00Italian Serie C Girone AArezzo – Juventus U23Under 3.51.28
11:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Sunndal – Krakeroy1 or 21.19
22:30:00El Salvador PrimeraCD El Vencedor – Municipal LimenoX21.32
22:30:00El Salvador PrimeraCD Aguila – Independiente FCOver 1.51.33
22:30:00El Salvador PrimeraJocoro FC – Once Municipal1X1.23
13:00:00Kenyan Premier LeagueBandari FC – Zoo KerichoOver 1.51.32
20:00:00Scottish Premier League W.Rangers W. – Glasgow W.21.02
15:00:00Polish 3 Liga Gr.3Ruch Zdzieszowice – MKS Kluczbork123.50
16:00:00Polish 3 Liga Gr.3Ruch Chorzow – Zaglebie II LubinUnder 3.51.54
14:00:00Tanzanian Premier LeagueMbeya City – Young Africans21.53
14:00:00Tanzanian Premier LeaguePolisi Tanzania – Azam21.44
22:30:00Canadian Premier LeagueHfx Wanderers FC – Forge FCX21.17
13:00:00Metz ATPUgo Humbert – Yannick Maden11.30
14:00:00Metz ATPAntoine Hoang – Gregoire Barrere21.60
17:00:00Metz ATPBenoit Paire – Richard Gasquet21.58
18:00:00Metz ATPFernando Verdasco – Filip Krajinovic21.83
11:00:00St. Petersburg ATPJoao Sousa – Jozef Kovalik11.30
12:00:00St. Petersburg ATPAlexey Vatutin – Marton Fucsovics21.40