Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 18 Noiembrie 2020

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
22:00:00Brazilian Serie AAtletico Mineiro – Atletico Paranaense1X1.18
19:30:00Copa do BrasilGremio RS – Cuiaba Esporte ClubeOver 1.51.30
22:00:00Copa do BrasilCeara CE – Palmeiras1 or 21.31
12:00:00Norwegian Division 1Grorud – StrommenX21.37
17:00:00Norwegian Division 1Sandnes Ulf – Stjørdals-BlinkUnder 3.51.58
17:00:00Norwegian Division 1Lillestrøm SK – Jerv11.34
09:00:00Japanese J-LeagueVissel Kobe – Urawa Red Diamonds1 or 21.25
10:00:00Japanese J-LeagueVegalta Sendai – FC TokyoX21.23
10:00:00Japanese J-LeagueKawasaki Frontale – Yokohama Marinos1X1.20
14:00:00Spanish Seg. B Gr.2Tudelano – Haro CD1 or 21.35
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2Union Irun – Deportivo Alavés B1 or 21.32
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3Alcoyano – UD IbizaX21.28
13:00:00Spanish Seg. B Gr.4Granada CF B – Sevilla Atletico1 or 21.35
11:00:00Polish 1 LigaResovia Rzeszow – MKS Sandecja Nowy SaczUnder 3.51.34
13:00:00Polish 1 LigaPuszcza Niepolomnice – Gornik Leczna1 or 21.33
14:00:00Polish 1 LigaChrobry Glogow – Odra Opole1 or 21.32
15:00:00Polish 1 LigaArka Gdynia – Zaglebie Sosnowiec1X1.18
16:00:00Polish 1 LigaKorona Kielce – Stomil Olsztyn1X1.22
17:00:00Polish 1 LigaRKS Radomiak – LKS LodzX21.29
16:30:00Euro U21 Qual.Luxembourg U21 – Republic of Ireland U2121.14
16:30:00Euro U21 Qual.Italy U21 – Sweden U21X21.40
19:30:00Euro U21 Qual.Portugal U21 – Netherlands U21X21.42
10:00:00AFC Champions LeaguePerth Glory – Shanghai ShenhuaX21.20
17:15:00Ecuadorian Serie AAucas – Independiente Del Valle1 or 21.23
19:30:00Ecuadorian Serie ADelfin SC – Guayaquil City1X1.24
21:45:00Ecuadorian Serie ATecnico Universitario – MacaraX21.36
20:00:00Colombian CopaReal San Andrés – Deportivo PastoX21.18
20:00:00Colombian CopaDeportes Quindio – Deportivo CaliX21.20
20:30:00Colombian CopaEnvigado – Junior FCX21.25
22:45:00Colombian CopaRionegro Águilas – Atletico NacionalX21.32
11:00:00Polish 2 LigaSlask Wroclaw ll – GKS KatowiceX21.22
12:00:00Polish 2 LigaBlekitni Stargard Szczecinski – Lech Poznan IIUnder 3.51.49
15:00:00Polish 2 LigaSokol Ostroda – Garbarnia Krakow1 or 21.28
17:00:00Polish 2 LigaMotor Lublin – Bytovia Bytow1 or 21.30
11:35:00Chinese Super LeagueHangzhou Greentown – Wuhan Zall21.75
23:00:00Peruvian PrimeraFBC Melgar – Sport HuancayoUnder 3.51.30
13:30:00Chilean PrimeraCurico Unido – Universidad Concepcion1 or 21.33
20:00:00Chilean PrimeraCobresal – La SerenaOver 1.51.22
22:15:00Chilean PrimeraUnion La Calera – Universidad de ChileUnder 3.51.36
12:00:00Champions League W.Nsa Sofia W. – Spartak Subotica W.21.11
14:00:00Champions League W.Valur Reykjavik W. – Glasgow W.1 or 21.27
16:30:00Champions League W.Gornik Leczna W. – Apollon Limassol W.X21.22
18:00:00EFL TrophyBristol Rovers – Chelsea U211X1.25
18:30:00EFL TrophyMorecambe – Manchester United U21X21.40
12:00:00Romanian Liga 2Gloria Buzau – ASF Comuna ReceaOver 1.51.20
23:00:00Mexican Liga de ExpansionCD Tapatio – Pumas de TabascoUnder 3.51.29
13:30:00Italian Serie DCitta Di Varese – CaronneseX21.32
13:30:00Italian Serie DVirtus Flaminia – Tiferno Lerchi1X1.22
13:30:00Italian Serie DSS Formia Calcio ASD – San Felice Gladiator1X1.23
13:30:00Italian Serie DUsd Breno – Tritium Calcio 19081 or 21.30
13:30:00Italian Serie DScandicci – Ostia Mare1 or 21.32
07:30:00Chinese League 1Jiangxi Liansheng FC – Beijing RenheX21.20
17:00:00Guatemalan Liga NacionalAntigua GFC – FC Santa Lucia Cotzumalguapa1X1.22
17:00:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Iztapa – Coban Imperial1X1.27
21:10:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Guastatoya – Xelaju1X1.18
20:00:00Panamanian PrimeraAtletico Independiente – CD Universitario1X1.22
21:00:00Panamanian PrimeraSporting San Miguelito – San FranciscoX21.28
23:00:00Panamanian PrimeraPlaza Amador – Tauro FCX21.35
11:00:00Polish Ekstraklasa W.APLG Gdansk W. – Wroclaw W.X21.28
11:30:00Polish Ekstraklasa W.Olimpia Szczecin W. – Rolnik Biedrzychowice W.Over 1.51.11
11:00:00Thai Premier LeagueChiangrai United – Muang Thong United1X1.25
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupErgene Velimese – Nigde Belediyespor1X1.20
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAmedspor – KocaelisporX21.35
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAnagold 24 Erzincanspor – Manisa Buyuksehir Belediyespor21.79
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupDuzyurtspor – AS Sariyer1X1.15
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupUtas Usakspor A.s – ZonguldaksporOver 1.51.28
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupSancaktepe Belediye Spor – Afjet AfyonsporOver 1.51.24
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupBodrum Belediyesi Bodrumspor – Sivas 4 Eylül Belediyespor1 or 21.35
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupTarsus Idman Yurdu – Serik BelediyesporUnder 3.51.23
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupEyupspor – Kardemir KarabuksporOver 2.51.26
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupSakaryaspor – BugsassporOver 1.51.29
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupA. Selcukluspor – Turgutluspor1 or 21.30
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupKastamonuspor – Etimesgut Belediyespor1 or 21.28
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupVanspor – ElazigsporOver 1.51.25
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupKaracabey Birlikspor – Kirsehir Belediyespor1X1.23
18:00:00Copa do Brasil U20Bahia BA Youth U20 – São Paulo U20X21.75
17:00:00German Regionall. WestAlemannia Aachen – Fortuna CologneX21.38
17:30:00German Regionall. WestBorussia Mönchengladbach II – Rot-Weiss Essen21.40
18:30:00German Regionall. WestSV Rodinghausen – Wiedenbruck1X1.19
18:30:00German Regionall. WestHomberg – Bergisch GladbachUnder 3.51.35
11:00:00Russian Division 2. Group 2Zvezda St. Petersburg – Luki-Energia Velikiye Luki1 or 21.28
08:00:00Japanese J-League 3Fujieda MYFC – Azul Claro Numazu1 or 21.30
10:00:00Japanese J-League 3Nagano Parceiro – Gainare Tottori1X1.25
10:00:00Japanese J-League 3Gifu – Cerezo OsakaOver 1.51.23
10:00:00Japanese J-League 3Kamatamare Sanuki – Kagoshima UnitedX21.32
10:00:00Japanese J-League 3Roasso Kumamoto – FC Imabari1 or 21.32
10:00:00Japanese J-League 3Gamba Osaka – Blaublitz AkitaX21.20
14:00:00Italian Serie C Girone AComo – Pro Patria1X1.22
14:00:00Italian Serie C Girone APro Vercelli – Giana Erminio1X1.16
14:00:00Italian Serie C Girone AOlbia 1905 – Lucchese1 or 21.38
14:00:00Italian Serie C Girone CPalermo – PotenzaUnder 3.51.34
17:30:00Italian Serie C Girone CTeramo – Foggia1X1.22
19:30:00Italian Serie C Girone CCalcio Catania – Vibonese1X1.24
13:00:00Zambian Premier LeaguePrison Leopards – Green EaglesX21.19
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalMondinense – FC TirsenseX21.30
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalLeca – Gondomar1 or 21.32
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalCF Canelas 2010 – Anadia1 or 21.27
12:00:00Polish 3 Liga Gr.4Sokol Sieniawa – Orleta Radzyn PodlaskiOver 1.51.19
12:00:00Polish 3 Liga Gr.4Wisla Sandomierz – MKS Podlasie Biala Podlaska11.35
16:00:00Peruvian SegundaUnion Huaral – Deportivo Coopsol1 or 21.27
18:15:00Peruvian SegundaMolinos El Pirata – Alianza Atletico21.56
20:30:00Peruvian SegundaSantos FC Ica – Union ComercioX21.15
12:00:00Polish 3 Liga Gr.3Gornik Zabrze II – Zaglebie II LubinX21.40
12:30:00Polish 3 Liga Gr.3Sleza Wroclaw – Polonia Nysa11.24
15:00:00UEFA Nations LeagueAlbania – Belarus1X1.20
15:00:00UEFA Nations LeagueKazakhstan – Lithuania1X1.24
17:00:00UEFA Nations LeagueArmenia – North Macedonia1 or 21.35
17:00:00UEFA Nations LeagueGeorgia – EstoniaOver 1.51.37
19:45:00UEFA Nations LeagueBelgium – Denmark1X1.17
19:45:00UEFA Nations LeagueEngland – IcelandOver 2.51.63
19:45:00UEFA Nations LeagueNorthern Ireland – RomaniaX21.38
19:45:00UEFA Nations LeaguePoland – NetherlandsX21.25
19:45:00UEFA Nations LeagueAustria – NorwayX21.25
19:45:00UEFA Nations LeagueIsrael – Scotland1 or 21.35
19:45:00UEFA Nations LeagueHungary – TurkeyX21.38
19:45:00UEFA Nations LeagueSerbia – RussiaX21.45
19:45:00UEFA Nations LeagueIreland – Bulgaria1X1.16
19:45:00UEFA Nations LeagueCzech Republic – SlovakiaOver 1.51.27
19:45:00UEFA Nations LeagueWales – FinlandUnder 3.51.17
19:45:00UEFA Nations LeagueKosovo – MoldovaOver 1.51.34
19:45:00UEFA Nations LeagueGreece – Slovenia1X1.24
19:45:00UEFA Nations LeagueBosnia & Herzegovina – Italy21.36
11:00:00Portuguese League U23Belenenses U23 – Estoril Praia U23X21.35
10:00:00Ortisei ChallengerAlexandre Muller – Jay Clarke11.28
11:00:00Ortisei ChallengerPavel Kotov – Antoine Hoang21.50
11:00:00Ortisei ChallengerIllya Marchenko – Hugo Grenier11.51
12:00:00Ortisei ChallengerLuca Nardi – Tomas Machac21.35
13:00:00Ortisei ChallengerFederico Gaio – Altug Celikbilek21.73
15:01:00Guayaquil ChallengerAndrej Martin – Marcelo Tomas Barrios Vera11.68