Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 18 Noiembrie 2018

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
14:00:00Italian Serie BSpezia – Benevento1 or 21.38
11:00:00Spanish Liga SegundaNumancia – CF Rayo Majadahonda1X1.19
15:00:00Spanish Liga SegundaCordoba – CádizX21.40
17:00:00Spanish Liga SegundaAlbacete Balompie – Lugo1X1.22
17:00:00Spanish Liga SegundaAlcorcon – Elche1X1.18
13:00:00French CupWasquehal – Saint-Quentin21.37
13:00:00French CupAS Prix Les Mezieres – St Amand1X1.24
13:00:00French CupEtoile Frejus Saint-Raphael – Sporting Toulon1 or 21.31
13:00:00French CupNoisy Le Grand FC – FC Riomois1X1.29
13:30:00French CupLes Herbiers – ChauvignyOver 1.51.21
13:30:00French CupUS Vimy – Creteil21.21
14:00:00French CupChassieu Decines – Hyères21.37
15:30:00French CupSaint-Malo – LorientX21.17
19:45:00Friendly InternationalsSpain – Bosnia & Herzegovina11.22
19:00:00Brazilian Serie AParana – Palmeiras21.15
19:00:00Brazilian Serie AAmerica Mineiro – SantosX21.30
19:00:00Brazilian Serie ABotafogo – Internacional RSX21.38
19:00:00Brazilian Serie ASport Recife – FlamengoX21.30
21:00:00Brazilian Serie AGremio RS – Chapecoense SCOver 1.51.40
21:00:00Brazilian Serie ASao Paulo SP – Cruzeiro1X1.20
20:10:00Argentinian PrimeraSan Lorenzo – Atletico Tucuman1 or 21.38
15:00:00Belgian First Division BWesterlo – Kfco Beerschot Wilrijk1 or 21.30
12:00:00Club FriendliesZenit St. Petersburg – Schalke 041 or 21.30
13:00:00German Regionall. NorthSt. Pauli II – SV Drochtersen/Assel1X1.23
13:00:00German Regionall. NorthLupo Martini Wolfsburg – Weiche FlensburgX21.20
13:00:00German Regionall. NorthVfL Oldenburg – Wolfsburg II21.31
12:45:00Danish Division 1FC Roskilde – FC HelsingørUnder 3.51.41
12:45:00Danish Division 1Silkeborg IF – Fremad AmagerOver 1.51.16
12:45:00Danish Division 1HB Køge – Lyngby BK1 or 21.27
12:45:00Danish Division 1Hvidovre IF – FredericiaX21.19
12:45:00Danish Division 1Næstved BK – LFA Nykobing1 or 21.28
15:00:00Danish Division 1Viborg – ThistedOver 1.51.16
11:15:00Dutch Eerste DivisieMVV Maastricht – Roda1 or 21.32
13:30:00Dutch Eerste DivisieTwente – Go Ahead EaglesUnder 3.51.49
13:30:00Dutch Eerste DivisieTelstar – Den BoschX21.42
15:45:00Dutch Eerste DivisieNEC Nijmegen – Sparta RotterdamX21.50
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Union Adarve – Sad.Under 3.51.29
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Deportivo Fabril – UD Las Palmas Atletico1 or 21.32
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Real Burgos CF – Unionistas CF1X1.17
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1San Sebastian Reyes – PontevedraUnder 3.51.18
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Celta Vigo B – Real Valladolid BUnder 3.51.18
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Fuenlabrada – NavalcarneroOver 1.51.35
15:15:00Spanish Seg. B Gr.1Coruxo – Club Rápido de Bouzas1X1.17
16:00:00Spanish Seg. B Gr.1Ponferradina – Cultural Leonesa1 or 21.32
16:00:00Spanish Seg. B Gr.1Guijuelo – Atletico Madrid BX21.27
16:00:00Spanish Seg. B Gr.1Salmantino – Real Madrid Castilla1 or 21.32
11:00:00Spanish Seg. B Gr.2Real Oviedo B – UD LogronesX21.38
11:00:00Spanish Seg. B Gr.2Tudelano – Racing SantanderX21.17
15:30:00Spanish Seg. B Gr.2CD Calahorra – UP LangreoUnder 3.51.24
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2Gimnastica Torrelavega – Izarra1 or 21.32
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2CD Vitoria – Sporting Gijon BX21.38
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3Conquense – Atlético Levante1 or 21.32
11:00:00Spanish Seg. B Gr.3Villarreal B – Espanyol BUnder 3.51.27
15:00:00Spanish Seg. B Gr.3Peralada – Valencia CF Mestalla1 or 21.32
15:30:00Spanish Seg. B Gr.3UE Olot – CD Castellon1 or 21.35
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3Alcoyano – HerculesX21.30
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3Sabadell – Badalona1X1.23
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3Ontinyent – CD EbroUnder 3.51.12
10:30:00Spanish Seg. B Gr.4Sevilla Atletico – Malaga B1X1.14
11:00:00Spanish Seg. B Gr.4UD Ibiza – Don Benito1X1.15
11:00:00Spanish Seg. B Gr.4CD EL Ejido 2012 – Granada CF BX21.35
15:30:00Spanish Seg. B Gr.4Marbella – CF Talavera de la Reina1 or 21.35
16:00:00Spanish Seg. B Gr.4San Fernando – Real Balompedica Linense1 or 21.35
16:00:00Spanish Seg. B Gr.4Atletico Sanluqueno – Almeria B1X1.20
16:00:00Spanish Seg. B Gr.4Villanovense – Jumilla1X1.20
16:00:00Spanish Seg. B Gr.4Real Murcia – Cartagena1 or 21.38
16:00:00Spanish Seg. B Gr.4CD Badajoz – UCAM MurciaX21.32
20:00:00French Div. 1 W.Paris SG W. – Lyon W.21.43
11:45:00Portuguese League CupVitoria Setubal – Tondela1X1.22
15:00:00Portuguese League CupBelenenses – Chaves1 or 21.34
14:30:00Port. Segunda LigaSC Covilha – Academica CoimbraX21.37
15:00:00Port. Segunda LigaSporting Farense – Mafra1 or 21.39
15:00:00Port. Segunda LigaAcademica Viseu – Estoril PraiaX21.41
17:00:00Port. Segunda LigaOliveirense – FamalicaoX21.41
12:00:00Polish 2 LigaBlekitni Stargard Szczecinski – Olimpia ElblagUnder 3.51.27
13:00:00Tunisian Ligue 1ES Metlaoui – Esperance Sportive Tunis21.44
10:00:00Russian Division 1Sibir Novosibirsk – SKA-KhabarovskX21.24
10:00:00Russian Division 1Rotor Volgograd – Tom TomskX21.38
11:00:00Russian Division 1FC Nizhny Novgorod – FC TambovX21.32
11:00:00Russian Division 1FC Khimki – FC SochiX21.28
11:00:00Russian Division 1Spartak-2 Moscow – Shinnik YaroslavlUnder 3.51.21
12:00:00Russian Division 1Krasnodar-2 – Mordovia Saransk1X1.23
13:00:00Russian Division 1Torpedo Armavir – FC TyumenUnder 3.51.16
14:00:00Russian Division 1Fakel Voronezh – Avangard Kursk1 or 21.32
14:00:00Russian Division 1Baltika Kaliningrad – ChertanovoUnder 3.51.26
16:00:00Russian Division 1Zenit-2 St. Petersburg – Luch-Energia VladivostokX21.30
14:00:00Indian League 1Gokulam FC – Minerva PunjabX21.38
16:30:00English National LeagueHartlepool United – Barnet1 or 21.32
20:00:00Argentinian Primera B NacionalGuillermo Brown – Villa Dalmine1 or 21.32
22:15:00Colombian Primera AOnce Caldas – Rionegro Águilas1X1.14
14:00:00Friendly Ints. U20Bolivia U20 – Ecuador U2021.63
17:00:00Friendly Ints. U20Portugal U20 – Slovakia U201X1.19
19:30:00Friendly Ints. U20Venezuela U20 – Peru U20Under 3.51.39
20:40:00Paraguayan PrimeraGeneral Diaz – Independiente FBCX21.46
22:50:00Paraguayan PrimeraNacional Asuncion – Sol de America1 or 21.32
23:00:00Venezuelan PrimeraDeportivo Lara – Deportivo La GuairaUnder 3.51.18
09:00:00Romanian Liga 2CS Sportul Snagov – Universitatea ClujX21.17
11:00:00Romanian Liga 2UTA Arad – FC ArgesX21.23
12:00:00Ukrainian Persha LigaFC Ingulets – Kolos Kovalivka1X1.23
12:00:00Ukrainian Persha LigaObolon-Brovar Kiev – Girnik Sport1X1.15
11:30:00Africa Cup of Nations Qual.Madagascar – SudanOver 1.51.41
13:00:00Africa Cup of Nations Qual.Kenya – Sierra LeoneOver 1.51.42
13:00:00Africa Cup of Nations Qual.Ethiopia – Ghana21.62
13:30:00Africa Cup of Nations Qual.Mozambique – ZambiaX21.48
13:30:00Africa Cup of Nations Qual.Rwanda – Central African RepublicX21.52
13:30:00Africa Cup of Nations Qual.Swaziland – NigerUnder 3.51.15
14:00:00Africa Cup of Nations Qual.Lesotho – TanzaniaX21.50
14:30:00Africa Cup of Nations Qual.Congo – Congo DRX21.32
15:00:00Africa Cup of Nations Qual.Angola – Burkina Faso1 or 21.45
16:00:00Africa Cup of Nations Qual.Liberia – ZimbabweX21.48
16:00:00Africa Cup of Nations Qual.Togo – AlgeriaX21.38
17:00:00Africa Cup of Nations Qual.Guinea – Ivory CoastX21.50
08:30:00Indonesian Liga 1PSIS Semarang – Persib BandungX21.39
11:30:00Indonesian Liga 1Bali United – Persebaya Surabaya1X1.18
20:10:00Copa ArgentinaClub Atletico Temperley – Rosario CentralX21.22
19:00:00Bolivian Profesional LigaSan Jose Oruro – Real PotosiOver 2.51.25
21:15:00Bolivian Profesional LigaClub Aurora – Jorge WilstermannX21.32
13:30:00Italian Serie DBitonto – Nardo CalcioUnder 3.51.26
13:30:00Italian Serie DSavoia – Fidelis Andria1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DSS Taranto 1927 – Gelbison Vallo DLOver 1.51.20
13:30:00Italian Serie DASD Citta Di Gragnano – Team AltamuraX21.32
13:30:00Italian Serie DSorrento – Francavilla 19311 or 21.30
13:30:00Italian Serie DMessina – Portici 1906X21.35
13:30:00Italian Serie DBari – US Palmese 191211.35
13:30:00Italian Serie DAcireale – Locri1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DTriestina – ASD Seravezza Pozzi CalcioUnder 3.51.37
13:30:00Italian Serie DPonsacco – Tuttocuoio1 or 21.30
13:30:00Italian Serie DSan Gimignano Sport – UC SinalungheseX21.35
13:30:00Italian Serie DBastia Calcio – ScandicciUnder 3.51.25
13:30:00Italian Serie DSan Donato Tavarnelle – ASD Cannara1 or 21.30
13:30:00Italian Serie DMarsala – Citta Di MessinaOver 1.51.24
13:30:00Italian Serie DA.C. Sangiustese – S.Nicolo Calcio TeramoUnder 3.51.37
13:30:00Italian Serie DJesina – Avezzano Calcio1X1.16
13:30:00Italian Serie DRecanatese – Sammaurese1X1.22
13:30:00Italian Serie DCampobasso – GiulianovaX21.35
13:30:00Italian Serie DIsernia – Castelfidardo1X1.19
13:30:00Italian Serie DRoccella – FC Igea Virtus Barcellona1X1.20
13:30:00Italian Serie DAP Turris Calcio – US Castrovillari1X1.19
13:30:00Italian Serie DA.s.d. Sancataldese Calcio – Asg NocerinaX21.28
13:30:00Italian Serie DASD Cittanovese – Gela1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DVirtus Flaminia – Monterosi FCX21.24
13:30:00Italian Serie DLatina – SEF Torres1X1.15
13:30:00Italian Serie DSFF Atletico – ApriliaUnder 3.51.39
13:30:00Italian Serie DLatte Dolce Calcio – SS Cassino1X1.20
13:30:00Italian Serie DAlbalonga – Budoni1X1.15
13:30:00Italian Serie DAvellino – ASD Vis ArtenaOver 1.51.21
13:30:00Italian Serie DPro Dronero – US Inveruno1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DSavona – Casale1X1.23
13:30:00Italian Serie DLavagnese – Ligorna 19221 or 21.28
13:30:00Italian Serie DStresa Sportiva – Lecco21.46
13:30:00Italian Serie DChieri – Borgosesia1X1.20
13:30:00Italian Serie DUSD Adriese 1906 – Virtus BolzanoOver 1.51.16
13:30:00Italian Serie DMontebelluna – CampodarsegoX21.38
13:30:00Italian Serie DUnion Arzignanochiampo – ASD Cartigliano1X1.16
13:30:00Italian Serie DAC Mantova – San PietroOver 1.51.17
13:30:00Italian Serie DComo – AC RezzatoUnder 3.51.25
13:30:00Italian Serie DVilla Dalme Calcio – USD 1913 Seregno Calcio1 or 21.30
13:30:00Italian Serie DVirtus Bergamo – Sondrio CalcioUnder 3.51.23
13:30:00Italian Serie DCiserano – CaronneseX21.38
13:30:00Italian Serie DChions 1972 – Este1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DUnion Feltre ASD – AC Delta Calcio RovigoUnder 3.51.21
13:30:00Italian Serie DPolisportiva Tamai – Calcio San Dona1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DUS Levico Terme – ASD Cjarlins Muzane1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DRotonda – TroinaUnder 3.51.28
13:30:00Italian Serie DUS Olginatese 1968 – USD CaravaggioX21.27
13:30:00Italian Serie DScanzorosciate Calcio – Villafranca1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DLentigione Calcio – AC CremaX21.38
13:30:00Italian Serie DUS Pergolettese – USD Classe11.31
13:30:00Italian Serie DAglianese Calcio 1923 – Gavorrano1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DPrato – Aquila Montevarchi1 or 21.27
13:30:00Italian Serie DSangiovannese – Esperia Viareggio1X1.18
13:30:00Italian Serie DForli – FC FrancavillaX21.38
13:30:00Italian Serie DSantarcangelo – MatelicaX21.38
13:30:00Italian Serie DVastese Calcio – ASD Montegiorgio Calcio1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DASD Anziolavinio – ASD Trastevere21.53
13:30:00Italian Serie DCitta Di Anagni – Ostia Mare1 or 21.27
13:30:00Italian Serie DMezzolara – Ciliverghe Mazzano1X1.18
13:30:00Italian Serie DVigor Carpaneto – Fanfulla1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DASD Oltrepovoghera – ASD Axys Zola1 or 21.30
13:30:00Italian Serie DSasso Marconi – Reggio AudaceX21.32
13:30:00Italian Serie DAdrense 1909 – PaviaX21.38
13:30:00Italian Serie DPomigliano – SSCD Granata 1924Under 3.51.26
14:00:00Italian Serie DASD Lanusei Calcio – SC Castiadas1X1.14
14:00:00Italian Serie DAZ Picerno – SarneseOver 1.51.20
14:00:00Italian Serie DSanremese – GS Arconatese 1926Over 1.51.25
15:00:00Italian Serie DAudace Cerignola – Gravina1X1.16
17:30:00Guatemalan Liga NacionalAntigua GFC – Deportivo Sanarate FC1X1.17
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupGumushanespor – Adana Demirspor1X1.18
10:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupUtas Usakspor A.s – KastamonusporUnder 3.51.22
10:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAS Sariyer – Samsunspor1X1.25
10:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupSancaktepe Belediye Spor – EyupsporOver 1.51.22
10:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupSakaryaspor – GaziantepsporOver 1.51.24
10:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupHacettepe SK – Bayrampasa1X1.22
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupSivas 4 Eylül Belediyespor – Zonguldakspor1X1.20
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupKahramanmarasspor – KirklarelisporOver 1.51.28
10:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupFethiyespor – Bugsasspor1 or 21.25
10:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupTarsus Idman Yurdu – A. Selcukluspor1X1.17
10:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupMenemen Belediyespor – Manisa Buyuksehir BelediyesporUnder 3.51.33
10:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupFatih Karagümrük – SanliurfasporUnder 3.51.34
10:00:00Turkish Lig 3 Group 1Karbel Karakopru Belediyespor – Gebzespor1X1.25
10:00:00Turkish Lig 3 Group 1Artvin Hopaspor – Hekimoglu TrabzonX21.30
10:00:00Turkish Lig 3 Group 1Nazilli Bld Spor – Batman Petrolspor1X1.19
10:30:00Turkish Lig 3 Group 2Yeni Altindag BS – Kizilcabolukspor1 or 21.25
10:30:00Turkish Lig 3 Group 2Kirsehir Belediyespor – OsmaniyesporOver 1.51.20
10:30:00Turkish Lig 3 Group 2Alibeyköyspor – Pazarspor1 or 21.25
10:30:00Turkish Lig 3 Group 2Duzcespor – Sultanbeyli Belediyespor1X1.24
10:00:00Turkish Lig 3 Group 31461 Trabzon – Bucaspor1X1.22
10:30:00Turkish Lig 3 Group 3Corum Belediyespor – Kocaelispor1X1.20
10:30:00Turkish Lig 3 Group 3Golcukspor – Anagold 24 Erzincanspor1 or 21.25
10:30:00Turkish Lig 3 Group 3Karacabey Birlikspor – DiyarbakirsporUnder 3.51.25
14:00:00English Super League W.Birmingham City W. – West Ham W.Over 1.51.21
14:00:00English Super League W.Brighton & Hove W. – Reading W.X21.25
14:00:00English Super League W.Chelsea W. – Yeovil Town W.Over 3.51.44
10:00:00Japanese J-League 3Thespakusatsu – Giravanz Kitakyushu1X1.14
22:00:00Argentinian Primera B MetroCA Acassuso – Sacachispas FC1X1.17
14:00:00Moroccan CupRSB Berkane – Waf Widad Fes1X1.17
10:30:00Spanish Liga Primera W.Athletic Bilbao W. – UD Granadilla Tenerife W.1X1.25
11:00:00Spanish Liga Primera W.Sporting Club de Huelva W. – Valencia W.X21.22
11:00:00Spanish Liga Primera W.Sevilla W. – Espanyol W.Under 3.51.27
11:30:00Spanish Liga Primera W.Madrid CCF W. – Cdef Logrono W.Under 3.51.37
15:00:00Spanish Liga Primera W.Levante W. – Malaga Cf W.11.28
17:00:00Spanish Liga Primera W.FC Barcelona W. – Atletico Madrid W.1X1.23
20:15:00Colombian Primera BUnion Magdalena – Cucuta DeportivoUnder 3.51.22
15:00:00Swedish Div 1Karlslunds FF – IFK Haninge1X1.31
13:30:00Italian Serie C Girone APisa – Olbia 1905Over 1.51.42
13:30:00Italian Serie C Girone ACuneo – NovaraX21.30
13:30:00Italian Serie C Girone AArzachena – Pro VercelliX21.20
15:30:00Italian Serie C Girone AGozzano – AlbissolaUnder 3.51.21
15:30:00Italian Serie C Girone APro Piacenza – Pro Patria1 or 21.32
15:30:00Italian Serie C Girone AVirtus Entella – US Alessandria CalcioOver 1.51.45
15:30:00Italian Serie C Girone AJuventus U23 – Pontedera1X1.24
15:30:00Italian Serie C Girone APistoiese – PiacenzaX21.27
17:30:00Italian Serie C Girone ALucchese – Robur Siena1 or 21.32
13:30:00Italian Serie C Girone BFermana – Fano1X1.13
13:30:00Italian Serie C Girone BSambenedettese – FeralpisaloX21.32
13:30:00Italian Serie C Girone BSSD Monza 1912 – PordenoneX21.32
13:30:00Italian Serie C Girone BSudtirol – VIS Pesaro1X1.19
13:30:00Italian Serie C Girone BVirtus Vecomp Verona – Teramo1 or 21.32
13:30:00Italian Serie C Girone BGubbio – Giana ErminioUnder 3.51.14
13:30:00Italian Serie C Girone BImolese Calcio – TernanaX21.35
17:30:00Italian Serie C Girone BRavenna – Rimini Calcio1X1.20
17:30:00Italian Serie C Girone BAlbinoleffe – RenateUnder 3.51.11
18:00:00Italian Serie C Girone BTriestina – Vicenza1 or 21.32
21:00:00El Salvador PrimeraMunicipal Limeno – Jocoro FCUnder 3.51.25
12:00:00Brazilian Paulista U20Palmeiras U20 – Corinthians SP U20Under 3.51.25
09:30:00Czech CFL1. FC Karlovy Vary – Usti OrliciUnder 3.51.43
11:00:00Portuguese Campeonato de Portugal1 Dezembro – PraienseX21.35
11:00:00Portuguese Campeonato de PortugalLouletano – Sporting Clube Ideal1X1.22
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalFafe – LimianosOver 1.51.18
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalMirandela – AD Oliveirense11.28
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalMaria Da Fonte – G.d. Chaves BX21.38
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalTrofense – Merelinense FC1X1.20
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalSAO Martinho – Vilaverdense11.36
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalSC Coimbroes – EspinhoX21.25
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalLeca – SanjoanenseX21.32
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalPenalva Do Castelo – Lusitano Fcv1 or 21.28
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalPedras Rubras – Amarante FCUnder 3.51.19
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalParedes – Maritimo Madeira B1X1.25
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalAlverca Futebol – Gd Peniche1 or 21.25
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalAmora FC – Clube Oriental Lisboa1 or 21.32
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalReal Sporte – FC Ferreiras11.24
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalGafanha – Uniao Madeira1X1.20
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalCesarense – AguedaUnder 3.51.16
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalCasa Pia Atletico – Sacavenense1X1.20
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalUniao De Leiria – Sintrense1X1.22
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalPinhalnovense – Co Do Montijo1 or 21.28
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalSporting De Lourel – ARC Oleiros1 or 21.28
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalLusitania – GondomarX21.32
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalAnadia – Benfica Castelo Branco1 or 21.32
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalFatima – VilafranquenseX21.32
13:00:00Polish 3 Liga Gr.4Spartakus Razem Daleszyce – Czarni Polaniec1 or 21.25
10:00:00Polish 3 Liga Gr.1Lechia Tomaszow Mazowiecki – Sokol Aleksandrow Lodzki1 or 21.28
11:00:00Polish 3 Liga Gr.1Legia II Warszawa – Ruch Wysokie MazowieckieOver 1.51.11
15:00:00Polish 3 Liga Gr.1Swit Nowy Dwor Mazowiecki – Olimpia Zambrow1X1.28
11:00:00Polish 3 Liga Gr.2Baltyk Koszalin – Sokol KleczewX21.24
12:45:00UAE Arabian Gulf CupAl Ain – Emirates Club11.25
12:45:00UAE Arabian Gulf CupAl Nasr – Al Dhafra1X1.29
15:30:00UAE Arabian Gulf CupSharjah – Al-Fujairah FC1X1.23
13:30:00Swedish Superettan PlayoffsVarbergs – Oskarshamns AIKOver 1.51.21
13:30:00Swedish Superettan PlayoffsIFK Värnamo – Syrianska FCOver 1.51.30
14:00:00UEFA Nations LeagueLeague A – Group 4X22.67
14:00:00UEFA Nations LeagueEngland – Croatia1X1.27
17:00:00UEFA Nations LeagueNorthern Ireland – AustriaX21.40
17:00:00UEFA Nations LeagueMoldova – Luxembourg1 or 21.42
17:00:00UEFA Nations LeagueSan Marino – Belarus21.07
19:45:00UEFA Nations LeagueHungary – Finland1 or 21.38
19:45:00UEFA Nations LeagueGreece – Estonia11.33
19:45:00UEFA Nations LeagueSwitzerland – BelgiumX21.35
19:45:00UEFA Nations LeagueLeague A – Group 2X21.35
15:45:00Buenos Aires Challenger DoublesDemoliner M / Molteni A – Andreozzi G / Duran G11.72
18:00:00ATP World Tour FinalsNovak Djokovic – Alexander Zverev11.15
08:05:00Taipei WTA ChallengerSabine Lisicki – Luksika Kumkhum21.56
15:30:00ATP Tour Finals DoublesHerbert P-H / Mahut N – Bryan M / Sock J21.65
10:00:00Andria Challenger QualifyingAlexander Erler – Mirko Cutuli11.15
10:00:00Andria Challenger QualifyingLorenzo Frigerio – Altug Celikbilek21.35