Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 18 Iulie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
16:30:00Finnish YkkonenTPV Tampere – JaroX21.23
16:30:00Finnish YkkonenAC Oulu – Musa PoriOver 1.51.21
15:45:00Euro Champ. U19Czech Republic U19 – Norway U19X21.40
18:00:00Euro Champ. U19Ireland U19 – France U1921.37
15:00:00Club FriendliesTorino – Pro Patria11.22
16:00:00Club FriendliesAjax – Watford1X1.15
19:00:00Club FriendliesLusitano Fcv – Academica ViseuX21.35
19:00:00Club FriendliesSPVGG Neu-Isenburg – FC Eddersheim21.47
19:30:00Club FriendliesGainsborough Trinity – Grimsby1 or 21.18
19:30:00Club FriendliesAris Thessaloniki FC – AtromitosUnder 3.51.33
19:30:00Club FriendliesChesham Utd – Wealdstone FCX21.23
19:30:00Club FriendliesSquires Gate – AFC Fylde21.24
19:45:00Club FriendliesGloucester City – Aberystwyth1X1.18
19:45:00Club FriendliesSt Helens Town – Skelmersdale UnitedX21.15
19:45:00Club FriendliesYorkshire Amateur – Guiseley21.43
23:00:00Club FriendliesMontpellier – Saint-EtienneX21.27
13:00:00Europa LeagueTobol Kostanay – Jeunesse EschOver 1.51.27
15:30:00Europa LeagueGjorce Petrov – AlashkertX21.48
15:30:00Europa LeagueKairat Almaty – Siroki Brijeg1X1.18
16:00:00Europa LeagueTeuta – Ventspils1 or 21.32
16:30:00Europa LeagueInter Turku – Brondby IFX21.25
17:00:00Europa LeagueNeftchi – SperantaOver 2.51.40
17:00:00Europa LeagueVaduz – Breidablik Kopavogur1X1.22
17:00:00Europa LeagueRovaniemi – Aberdeen21.69
17:00:00Europa LeagueTorpedo Kutaisi – OrdabasyX21.25
17:00:00Europa LeagueRigas Futbola Skola – Olimpija Ljubljana21.65
17:00:00Europa LeagueZalgiris Vilnius – Budapest Honved1X1.28
17:00:00Europa LeagueFC Levadia Tallinn – Stjarnan Gardabaer1 or 21.32
17:00:00Europa LeagueMilsami Orhei – Steaua21.28
17:00:00Europa LeagueFC Petrocub – AEK LarnacaX21.25
17:00:00Europa LeagueCS Universitatea Craiova – Sabayil11.26
17:00:00Europa LeagueZrinjski Mostar – Akademija Pandev1X1.20
17:00:00Europa LeagueApollon Limassol – Zalgiris KaunasOver 2.51.52
17:00:00Europa LeagueKS Cracovia – Dunajska StredaUnder 3.51.30
17:30:00Europa LeagueLevski Sofia – Ruzomberok1X1.19
17:30:00Europa LeagueDinamo Minsk – FK LiepajaOver 1.51.25
18:00:00Europa LeagueHaugesund – Cliftonville11.30
18:30:00Europa LeagueEngordany – Dinamo Tbilisi21.12
18:30:00Europa LeagueProgres Niedercorn – Cork CityUnder 3.51.26
18:30:00Europa LeagueHapoel Beer Sheva – FK Laci11.23
19:00:00Europa LeagueMOL Vidi – Zeta GolubovciOver 3.51.49
19:00:00Europa LeagueHibernians FC Paola – Shakhtyor Soligorsk21.76
19:00:00Europa LeagueIFK Norrkoping FK – St. Patrick’s Athletic11.25
19:00:00Europa LeagueHajduk Split – Gzira United FCOver 2.51.30
19:00:00Europa LeagueB36 Torshavn – CrusadersX21.42
19:00:00Europa LeagueNŠ Mura – Maccabi HaifaX21.45
19:00:00Europa LeagueKukesi – Debreceni VSCX21.45
19:30:00Europa LeagueFC Vitebsk – Kuopio1 or 21.35
19:30:00Europa LeagueKF Shkupi Skopje – FC Pyunik YerevanX21.50
19:45:00Europa LeagueKilmarnock – Connah’s QuayOver 2.51.50
19:45:00Europa LeagueDomzale – Balzan Youths FC11.25
19:45:00Europa LeagueRadnicki Nis – Flora TallinnOver 1.51.27
19:45:00Europa LeagueBuducnost Podgorica – Narva TransOver 2.51.57
19:45:00Europa LeagueSpartak Trnava – Radnik BijeljinaOver 1.51.35
19:45:00Europa LeagueRangers – St. Joseph’s FCOver 3.51.37
19:45:00Europa LeagueBallymena – Malmö FF21.14
20:00:00Europa LeagueLegia Warsaw – College EuropaOver 3.51.56
20:00:00Europa LeagueKR Reykjavik – Molde21.68
20:00:00Europa LeagueShamrock Rovers – BrannX21.45
12:45:00Singaporean S-LeagueHome United – Albirex Niigata FCX21.41
12:45:00Singaporean S-LeagueYoung Lions – Tampines Rovers21.52
09:30:00Indonesian Liga 1Pusamania Borneo – Barito Putera1X1.19
09:30:00Indonesian Liga 1Persela Lamongan – Bali UnitedX21.44
19:00:00Brazilian Serie A U20Flamengo U20 – Internacional U20Over 1.51.17
23:00:00Brazilian Serie A U20São Paulo U20 – Fluminense U201X1.14
17:00:00Estonian EsiliigaParnu JK Vaprus – Kohtla-Järve JK Järve1X1.16
20:15:00Icelandic 2 DeildKári – Throttur VogumX21.35
18:00:00Newport ATPAlexander Bublik – Tennys Sandgren21.58
16:00:00Umag ATPFacundo Bagnis – Nino Serdarusic11.45
16:30:00Umag ATPAndrey Rublev – Dusan Lajovic11.82
19:00:00Umag ATPSalvatore Caruso – Borna Coric21.33
20:00:00Umag ATPAljaz Bedene – Jannik Sinner11.35
09:00:00ITF W25 OlomoucAnastasia Detiuc – Lucrezia Stefanini11.68