Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 17 Noiembrie 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
11:00:00Spanish Liga SegundaPonferradina – GironaX21.40
15:00:00Spanish Liga SegundaReal Oviedo – Sporting Gijon1 or 21.40
17:30:00Spanish Liga SegundaLugo – Racing Santander1 or 21.38
17:30:00Spanish Liga SegundaMirandes – Las PalmasUnder 3.51.19
20:00:00Spanish Liga SegundaTenerife – CádizX21.42
13:00:00French CupES Nanterre – Laval21.12
13:00:00French CupMozac US – CournonX21.04
13:00:00French CupPont Ste Maxence – Senlis FCX21.52
13:00:00French CupNancy – Belfort SudOver 3.51.76
13:00:00French CupCep Lorient – Stade PlabennecoisX27.20
14:00:00French CupMarcq – Croix IC1 or 21.31
14:00:00Friendly InternationalsLithuania – New ZealandX21.43
19:00:00Brazilian Serie ABahia Salvador BA – PalmeirasX21.28
19:00:00Brazilian Serie AGremio RS – FlamengoUnder 3.51.26
21:00:00Brazilian Serie AAtletico Paranaense – BotafogoOver 1.51.27
21:00:00Brazilian Serie AChapecoense SC – Ceara CEX21.35
21:00:00Brazilian Serie ACorinthians – Internacional RS1 or 21.42
22:00:00Brazilian Serie AFortaleza CE – CS AlagoanoOver 1.51.38
12:00:00English League 1Tranmere – WycombeX21.38
15:00:00Belgian First Division BUnion Saint-Gilloise – Excelsior VirtonUnder 3.51.30
19:00:00Belgian First Division BRoeselare – WesterloX21.15
13:00:00Club FriendliesFC Krasnodar – FC RostovUnder 3.51.32
13:00:00German Regionall. NorthTSV Havelse – SV Drochtersen/Assel1 or 21.27
13:00:00German Regionall. NorthOldenburg – Holstein Kiel II1X1.27
13:00:00German Regionall. NorthEintracht Norderstedt – Hansa Lüneburg1X1.28
12:45:00Danish Division 1Næstved BK – Fremad Amager1 or 21.28
14:00:00Danish Division 1Skive – KoldingUnder 3.51.45
11:15:00Dutch Eerste DivisieTelstar – Go Ahead EaglesX21.42
13:30:00Dutch Eerste DivisieDen Bosch – SBV ExcelsiorX21.45
15:45:00Dutch Eerste DivisieCambuur Leeuwarden – Almere CityOver 1.51.16
18:00:00World Cup U17Netherlands U17 – France U17X21.31
22:00:00World Cup U17Mexico U17 – Brazil U1721.49
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Atletico Baleares – Real Madrid CastillaOver 1.51.31
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1UD Ibiza – Getafe BOver 1.51.35
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Racing Ferrol – UD MelillaUnder 3.51.31
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1San Sebastian Reyes – Santa EulaliaX21.32
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1CF Rayo Majadahonda – UP LangreoOver 1.51.38
11:00:00Spanish Seg. B Gr.1Sadcf Internacional De Madrid Dsl – UD Las Palmas AtleticoUnder 3.51.25
16:00:00Spanish Seg. B Gr.1Pontevedra – Marino Luanco1X1.20
10:00:00Spanish Seg. B Gr.4Granada CF B – Villarrubia CFUnder 3.51.25
10:00:00Spanish Seg. B Gr.4Real Balompedica Linense – CD Badajoz1 or 21.28
10:00:00Spanish Seg. B Gr.4Cartagena – CF Talavera de la ReinaOver 1.51.27
11:00:00Spanish Seg. B Gr.4Recreativo Huelva – Real Murcia1X1.20
15:30:00Spanish Seg. B Gr.4Marbella – Yeclano Deportivo1X1.23
15:30:00Spanish Seg. B Gr.4Atletico Sanluqueno – Sevilla AtleticoUnder 3.51.23
16:00:00Spanish Seg. B Gr.4Merida UD – Algeciras1 or 21.28
13:45:00French Div. 1 W.Guingamp W. – Paris FC W.1 or 21.22
11:15:00Port. Segunda LigaMafra – SC Covilha1 or 21.34
11:40:00Polish 1 LigaWarta Poznan – Stal MielecX21.45
05:00:00Australian A-LeagueBrisbane Roar – Melbourne CityX21.40
07:30:00Australian A-LeagueSydney – Melbourne VictoryOver 1.51.19
15:00:00Euro U21 Qual.Germany U21 – Belgium U21Over 1.51.17
19:00:00Uruguayan PrimeraNacional Montevideo – Penarol de Montevideo1 or 21.24
12:00:00Polish 2 LigaPogon Siedlce – Stal Rzeszow1 or 21.28
12:05:00Polish 2 LigaZnicz Pruszkow – GKS KatowiceX21.28
17:45:00Algerian Ligue 1MC Alger – Bordj Bou ArreridjOver 1.51.38
16:00:00Peruvian PrimeraSporting Cristal – Alianza Universidad11.25
18:00:00Peruvian PrimeraDeportivo Municipal – Deportivo San MartinUnder 3.51.21
20:30:00Peruvian PrimeraUTC de Cajamarca – Universitario de DeportesX21.38
23:30:00Peruvian PrimeraUniversidad Cesar Vallejo – FBC Melgar1 or 21.33
09:00:00Russian Division 1Yenisey Krasnoyarsk – Tom TomskX21.32
10:00:00Russian Division 1Tekstilshik Ivanovo – NeftekhimikX21.23
10:30:00Russian Division 1Spartak-2 Moscow – Luch-Energia VladivostokUnder 3.51.32
11:00:00Russian Division 1Avangard Kursk – Shinnik YaroslavlX21.35
12:00:00Russian Division 1Mordovia Saransk – Fakel Voronezh1 or 21.32
12:00:00Russian Division 1Rotor Volgograd – Krasnodar-2Over 1.51.36
12:00:00Russian Division 1FC Nizhny Novgorod – FK ChaikaUnder 3.51.20
13:00:00Russian Division 1Torpedo Armavir – Torpedo MoscowX21.17
14:00:00Russian Division 1Baltika Kaliningrad – SKA-KhabarovskUnder 3.51.19
14:00:00Russian Division 1FC Khimki – ChertanovoUnder 3.51.22
19:00:00Brazilian Serie BSão Bento SP – Brasil De Pelotas RS1 or 21.27
19:00:00Brazilian Serie BSport Recife – Vila NovaOver 1.51.43
21:30:00Brazilian Serie BFigueirense – Cuiaba Esporte ClubeOver 1.51.53
20:30:00Argentinian Primera B NacionalGimnasia y Esgrima Mendoza – Instituto AC Cordoba1 or 21.28
22:15:00Argentinian Primera B NacionalTigre – CA Brown De Adrogue1X1.15
19:30:00Colombian Primera AIndependiente Santa Fe – Alianza Petrolera1X1.17
21:30:00Colombian Primera AAmerica de Cali – Deportivo CaliUnder 3.51.26
23:30:00Colombian Primera AAtletico Nacional – Junior FC1X1.20
20:00:00Venezuelan PrimeraDeportivo Lara – Llaneros FC1X1.15
09:00:00Romanian Liga 2Concordia Chiajna – CS Mioveni1 or 21.28
10:00:00Romanian Liga 2FC Arges – Petrolul PloiestiX21.32
12:00:00Romanian Liga 2FC Metaloglobus Bucuresti – UTA AradX21.30
14:30:00Romanian Liga 2Turris-Oltul Turnu Magurele – Universitatea Cluj1 or 21.28
18:00:00Mexican Liga AscensoLeones Negros UDEG – Zacatepec1 or 21.35
14:00:00Euro Champ. Qual.Serbia – Ukraine1X1.28
14:00:00Euro Champ. Qual.Luxembourg – Portugal21.08
17:00:00Euro Champ. Qual.Kosovo – England21.44
17:00:00Euro Champ. Qual.Bulgaria – Czech RepublicX21.22
19:45:00Euro Champ. Qual.Euro Qualifications – Group HX21.22
19:45:00Euro Champ. Qual.Moldova – Iceland21.49
19:45:00Euro Champ. Qual.Andorra – Turkey21.19
19:45:00Euro Champ. Qual.Albania – France21.34
13:00:00Africa Cup of Nations Qual.Chad – Mali21.72
13:00:00Africa Cup of Nations Qual.South Africa – Sudan11.31
13:00:00Africa Cup of Nations Qual.Uganda – Malawi1X1.16
13:00:00Africa Cup of Nations Qual.Swaziland – Senegal21.15
13:00:00Africa Cup of Nations Qual.Benin – Sierra LeoneOver 1.51.44
14:00:00Africa Cup of Nations Qual.South Sudan – Burkina Faso21.47
16:00:00Africa Cup of Nations Qual.Congo – Guinea BissauOver 1.51.43
16:00:00Africa Cup of Nations Qual.Rwanda – CameroonX21.27
16:00:00Africa Cup of Nations Qual.Guinea – NamibiaOver 1.51.37
16:00:00Africa Cup of Nations Qual.Lesotho – Nigeria21.35
19:00:00Africa Cup of Nations Qual.Gabon – AngolaUnder 3.51.15
13:30:00Italian Serie DForli – ASD Savignanese1X1.20
13:30:00Italian Serie DAP Turris Calcio – SEF TorresOver 1.51.19
13:30:00Italian Serie DSavona – Ghivizzano BorgoamozzanoUnder 3.51.29
13:30:00Italian Serie DAC Legnano 1913 – Virtus Bolzano1X1.18
13:30:00Italian Serie DASD Cjarlins Muzane – Villafranca1X1.19
13:30:00Italian Serie DVastese Calcio – Atletico Porto Santelpidio1 or 21.27
13:30:00Italian Serie DAC Mantova – Fiorenzuola1X1.17
13:30:00Italian Serie DASD Seravezza Pozzi Calcio – Lucchese1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DMarsala – A.S.D. Marina Di Ragusa1X1.17
13:30:00Italian Serie DCastellanzese 1921 – GS Arconatese 19261 or 21.28
13:30:00Italian Serie DFidelis Andria – FoggiaX21.28
13:30:00Italian Serie DMessina – Calcio Biancavilla 1990Under 3.51.34
13:30:00Italian Serie DPrato – Real Forte Querceta1 or 21.27
13:30:00Italian Serie DASD Pineto Calcio – Matelica1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DFanfulla – Progresso Zola Predosa1X1.24
13:30:00Italian Serie DAvezzano Calcio – ASD Montegiorgio CalcioX21.25
13:30:00Italian Serie DSan Felice Gladiator – Audace Cerignola1 or 21.32
13:30:00Italian Serie DTritium Calcio 1908 – ASD Calcio BrusaportoUnder 3.51.45
13:30:00Italian Serie DArzachena – Latina1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DSasso Marconi – CorreggeseX21.20
13:30:00Italian Serie DACD San Tommaso – Roccella1X1.20
13:30:00Italian Serie DAmbrosiana – Calcio Caldiero Terme1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DCampodarsego – USD Adriese 1906Under 3.51.41
13:30:00Italian Serie DUSD Caravaggio – Pro SestoX21.20
13:30:00Italian Serie DTrestina – ASD Cannara1X1.20
13:30:00Italian Serie DScanzorosciate Calcio – San PietroUnder 3.51.37
13:30:00Italian Serie DBustese – USD 1913 Seregno CalcioX21.20
13:30:00Italian Serie DLigorna 1922 – CasaleX21.38
13:30:00Italian Serie DUS Ladispoli – A.S.D. Pro Calcio Tor Sapienza1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DTeam Nuova Florida – Muravera1X1.20
13:30:00Italian Serie DAquila Montevarchi – Virtus FlaminiaUnder 3.51.23
13:30:00Italian Serie DUS Palmese 1912 – Palermo21.21
13:30:00Italian Serie DSporting Franciacorta – SammaureseOver 1.51.18
13:30:00Italian Serie DTeam Altamura – FB BrindisiUnder 3.51.25
13:30:00Italian Serie DAcireale – Licata1X1.16
13:30:00Italian Serie DFossano Calcio SSD – Borgosesia1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DAprilia – SS Cassino1X1.22
13:30:00Italian Serie DA.C. Sangiustese – RecanateseX21.27
13:30:00Italian Serie DASD Trastevere – Portici 1906Over 1.51.19
13:30:00Italian Serie DTuttocuoio – SangiovanneseX21.17
13:30:00Italian Serie DAC Delta Calcio Rovigo – Union Feltre ASDX21.40
13:30:00Italian Serie DLuparense FC – Legnago1X1.23
13:30:00Italian Serie DFrancavilla 1931 – SS Taranto 1927X21.20
13:30:00Italian Serie DSan Donato Tavarnelle – Aglianese Calcio 19231 or 21.28
13:30:00Italian Serie DVerbania – AC Bra1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DChioggia – Chions 19721 or 21.28
13:30:00Italian Serie DUS Castrovillari – ASD Cittanovese1X1.32
13:30:00Italian Serie DFoligno – Scandicci1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DCampobasso Calcio – Atletico Terme Fiuggi1X1.20
13:30:00Italian Serie DMezzolara – AC Crema1X1.24
13:30:00Italian Serie DTroina – Citta Di MessinaUnder 3.51.43
13:30:00Italian Serie DPonsacco – Monterosi FCX21.32
13:30:00Italian Serie DGelbison Vallo DL – Casarano Calcio1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DUS Grosseto – US Follonica Gavorrano1X1.17
13:30:00Italian Serie DFC Giugliano 1928 – ASD Corigliano Calabro11.32
13:30:00Italian Serie DAC Calvina Sport – Ciliverghe Mazzano1 or 21.28
13:30:00Italian Serie DPomezia – Asd GrassinaX21.38
13:30:00Italian Serie DBastia Calcio – AlbalongaX21.22
13:30:00Italian Serie DAgropoli 1921 – Asg NocerinaX21.30
13:30:00Italian Serie DCaratese – DRO Calcio11.36
13:30:00Italian Serie DPolisportiva Tamai – MontebellunaX21.27
13:30:00Italian Serie DASD Vis Artena – Citta Di Anagni1X1.15
14:00:00Italian Serie DBitonto – ASD Grumentum Val D’agri11.35
14:00:00Italian Serie DChieri – Sanremese1 or 21.28
14:00:00Italian Serie DFezzanese – Lavagnese1X1.16
14:00:00Italian Serie DSavoia – Real Hyria NolaOver 1.51.21
14:30:00Italian Serie DUS Citta di Fasano – Gravina1X1.22
13:00:00German BayernligaDJK Ammerthal – DJK VilzingX21.35
15:00:00German BayernligaSSV Jahn Regensburg II – SpVgg Hankofen-Hailing1X1.32
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupHekimoglu Trabzon – SamsunsporX21.19
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupSanliurfaspor – AS Sariyer21.27
10:00:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupAmedspor – Afjet AfyonsporX21.20
10:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupCorum Belediyespor – Manisa Buyuksehir BelediyesporX21.22
10:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupKirklarelispor – Tarsus Idman YurduX21.38
10:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupZonguldakspor – Gumushanespor1X1.15
10:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupInegölspor – BugsassporOver 1.51.28
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupElazigspor – Sivas 4 Eylül BelediyesporX21.30
10:00:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupKardemir Karabukspor – Bodrum Belediyesi Bodrumspor21.37
10:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupKirsehir Belediyespor – Utas Usakspor A.sOver 1.51.26
10:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupBandirmaspor – Ergene VelimeseOver 1.51.17
10:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupNigde Belediyespor – Kahramanmarasspor21.67
11:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupSakaryaspor – EyupsporOver 1.51.23
13:00:00German Regionall. WestFortuna Cologne – Borussia Dortmund II1 or 21.28
12:30:00English Super League W.Manchester City W. – West Ham W.Over 2.51.75
14:00:00English Super League W.Brighton & Hove W. – Birmingham City W.X21.18
14:00:00English Super League W.Chelsea W. – Manchester United W.1X1.14
14:00:00English Super League W.Reading W. – Bristol Academy W.11.35
15:00:00English Super League W.Tottenham W. – Arsenal W.21.29
15:00:00English Super League W.Liverpool W. – Everton W.X21.22
10:00:00Russian Division 2 SouthKrasnodar-3 – Spartak Nalchik1 or 21.30
11:00:00Russian Division 2 SouthInter Cherkessk – Druzhba Maikop1 or 21.30
11:00:00Russian Division 2 SouthDinamo Stavropol – Urozhay Krasnodar1X1.17
11:00:00Russian Division 2 SouthSC Makhachkala – Biolog Novokubansk1 or 21.30
11:00:00Russian Division 2 SouthSpartak Vladikavkaz – Anzhi MakhachkalaX21.30
12:00:00Russian Division 2 SouthVolgar Astrakhan – Legion-Dynamo Makhachkala11.21
05:00:00Japanese J-League 3FC Tokyo – Yokohama SCC1 or 21.25
10:00:00Japanese J-League 3Thespakusatsu – Giravanz Kitakyushu1 or 21.28
10:00:00Japanese J-League 3Roasso Kumamoto – Grulla MoriokaOver 1.51.20
20:00:00Argentinian Primera B MetroSan Telmo – CA San Miguel1X1.15
20:00:00Argentinian Primera B MetroSacachispas FC – CA AcassusoX21.27
20:00:00Argentinian Primera B MetroUAI Urquiza – Club Atletico Talleres1 or 21.28
20:00:00Argentinian Primera B MetroDeportivo Armenio – Comunicaciones1 or 21.28
20:10:00Argentinian Primera B MetroAlmirante Brown – Argentino de Quilmes1X1.16
11:00:00Spanish Liga Primera W.Athletic Bilbao W. – CD Tacon W.11.36
11:00:00Spanish Liga Primera W.Real Sociedad W. – FC Barcelona W.21.09
11:00:00Spanish Liga Primera W.Real Betis W. – Sevilla W.1X1.25
12:00:00Spanish Liga Primera W.Valencia W. – Atletico Madrid W.21.11
15:00:00Spanish Liga Primera W.Deportivo La Coruna W. – Cdef Logrono W.1X1.22
15:00:00Spanish Liga Primera W.Madrid CCF W. – Rayo Vallecano W.1 or 21.27
20:00:00Colombian Primera BReal Cartagena – Bogota FC1X1.22
14:00:00Italian Serie C Girone AComo – Pro Vercelli1X1.19
14:00:00Italian Serie C Girone AOlbia 1905 – NovaraX21.27
14:00:00Italian Serie C Girone APistoiese – SSD Monza 1912X21.20
14:00:00Italian Serie C Girone ARenate – US Pianese1X1.15
16:30:00Italian Serie C Girone APontedera – Lecco1X1.13
16:30:00Italian Serie C Girone AGiana Erminio – Robur SienaX21.28
16:30:00Italian Serie C Girone ACarrarese – ArezzoUnder 3.51.27
16:30:00Italian Serie C Girone AGozzano – Pro Patria1 or 21.30
14:00:00Italian Serie C Girone CPaganese – BariX21.20
14:00:00Italian Serie C Girone CSicula Leonzio – Virtus Francavilla1 or 21.30
14:00:00Italian Serie C Girone CUS Casertana 1908 – Avellino1X1.22
14:00:00Italian Serie C Girone CRende – AZ PicernoX21.38
15:00:00Italian Serie C Girone CTeramo – TernanaX21.35
16:30:00Italian Serie C Girone CViterbo Calcio – Cavese1X1.14
16:30:00Italian Serie C Girone CPotenza – Vibonese1X1.20
19:45:00Italian Serie C Girone CCatanzaro – Calcio Catania1 or 21.25
14:00:00Italian Serie C Girone BFano – PiacenzaX21.25
14:00:00Italian Serie C Girone BImolese Calcio – TriestinaX21.35
14:00:00Italian Serie C Girone BSudtirol – Sambenedettese1X1.19
14:00:00Italian Serie C Girone BVicenza – RavennaOver 1.51.31
16:30:00Italian Serie C Girone BGubbio – CesenaX21.30
16:30:00Italian Serie C Girone BReggio Audace – VIS Pesaro1X1.17
16:30:00Italian Serie C Girone BRimini Calcio – Union ArzignanochiampoX21.32
16:30:00Italian Serie C Girone BCarpi – FermanaOver 1.51.39
16:30:00Italian Serie C Girone BModena – Virtus Vecomp VeronaUnder 3.51.21
21:00:00El Salvador PrimeraCD El Vencedor – Jocoro FC1X1.19
21:15:00El Salvador PrimeraIndependiente FC – Municipal LimenoX21.35
22:00:00El Salvador PrimeraCD Sonsonate – Once Municipal1X1.14
05:00:00Australian W-LeagueSydney W. – Kolding BK W.1X1.33
05:00:00Australian W-LeagueCanberra United W. – Perth Glory W.1X1.21
07:00:00Australian W-LeagueNewcastle Jets W. – Melbourne City W.21.35
12:00:00Cameroonian Elite OneAS Fortuna Mfou – Feutcheu FC1 or 21.38
14:00:00Cameroonian Elite OneAPEJES Academy – BamboutosX21.35
14:00:00Cameroonian Elite OneAvion FC Du Nkam – Yong Sports Academy1 or 21.38
14:00:00Cameroonian Elite OneDragon Club – Panthère du Ndé1X1.20
14:00:00Cameroonian Elite OneFovu de Baham – Canon Yaoundé1 or 21.35
14:00:00Cameroonian Elite OneUMS de Loum – Colombe FC1X1.20
14:00:00Cameroonian Elite OneStade Renard – Eding Sport1 or 21.35
15:00:00Nigerian Premier LeaguePlateau United – Wikki Tourist1X1.16
15:00:00Nigerian Premier LeagueAbia Warriors FC – Sunshine Stars11.27
15:00:00Nigerian Premier LeagueEnyimba – Akwa United11.31
15:00:00Nigerian Premier LeagueKano Pillars – Lobi Stars11.33
15:00:00Nigerian Premier LeagueKatsina United FC – Nasarawa UnitedOver 1.51.45
15:00:00Nigerian Premier LeagueHeartland – Akwa Starlets FCOver 1.51.53
15:00:00Nigerian Premier LeagueIfeanyiubah FC – Rivers United1X1.15
15:00:00Nigerian Premier LeagueEnugu Rangers – MFM FC11.26
13:30:00Dutch Eredivisie W.PSV Eindhoven W. – Heerenveen W.Over 3.51.51
12:00:00Scottish Premier League W.Stirling University W. – Celtic W.21.01
13:00:00Scottish Premier League W.Forfar Farmington W. – Hibernian W.21.02
13:00:00Scottish Premier League W.Spartans W. – Rangers W.1 or 21.19
14:00:00Scottish Premier League W.Glasgow W. – Motherwell W.Over 3.51.92
11:00:00Portuguese Campeonato de PortugalAnadia – GD FontinhasOver 1.51.26
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalParedes – Leca1 or 21.30
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalAmarante FC – SC Coimbroes1 or 21.27
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalCF Canelas 2010 – EspinhoX21.27
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalLusitania – Valadares Gaia11.27
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalGondomar – SanjoanenseX21.27
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalTrofense – AD Castro DaireUnder 3.51.28
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalPedras Rubras – Ginasio Figueirense1X1.18
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalArouca – Vila Real11.24
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalFC Felgueiras – Lusitano Fcv1X1.24
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalCondeixa – Caldas SCX21.27
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalTorreense – UD Santarem1X1.22
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalARC Oleiros – AguedaX21.38
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalReal Sporte – Co Do Montijo11.25
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalClube Oriental Lisboa – 1 Dezembro1X1.20
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalOlhanense – SacavenenseOver 2.51.45
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalCD OS Armacenenses – Alverca FutebolX21.30
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalSintrense – Lusitano EvoraOver 1.51.23
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalPedras Salgadas – CDC MontalegreX21.23
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalSporting Braga B – MirandelaOver 1.51.21
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalMaria Da Fonte – Csd Camara de LobosOver 1.51.22
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalFafe – CD Cerveira11.30
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalMaritimo Madeira B – Merelinense FCX21.35
16:00:00Portuguese Campeonato de PortugalSporting Clube Ideal – Praiense21.49
13:30:00Italian Serie A W.Florentia W. – AS Roma W.21.42
14:00:00Italian Serie A W.AC Milan W. – Juventus W.1 or 21.23
12:00:00Polish 3 Liga Gr.4Stal Krasnik – Chelmianka Chelm1X1.17
12:00:00Polish 3 Liga Gr.4Wisla Sandomierz – Wisla Pulawy1 or 21.25
10:15:00Polish 3 Liga Gr.1KS Pelikan Lowicz – Lechia Tomaszow Mazowiecki1X1.22
12:00:00Polish 3 Liga Gr.1Swit Nowy Dwor Mazowiecki – KS Wasilkow11.33
12:30:00Polish 3 Liga Gr.2Mieszko Gniezno – Radunia Stezyca1 or 21.24
12:30:00Polish 3 Liga Gr.2Jarota Jarocin – Grom Nowy StawUnder 3.51.32
13:30:00German Oberliga WestfalenSC Paderborn 07 II – Siegen1X1.32
13:30:00German Oberliga WestfalenSV Schermbeck 1912 – Hammer SpvgOver 1.51.17
13:30:00German Oberliga Westfalen1. FC Kaan-Marienborn – WiedenbruckX21.17
13:30:00German Oberliga WestfalenHolzwickeder SC – Erndtebrück1X1.24
13:30:00German Oberliga WestfalenWestfalia Rhynern – ASC 09 Dortmund1X1.28
13:30:00German Oberliga WestfalenPreußen Münster ll – RSV MeinerzhagenX21.23
13:30:00German Oberliga WestfalenEintracht Rheine – TSG SprockhövelOver 1.51.18
14:00:00German Oberliga WestfalenTuS Ennepetal – FC Gutersloh1 or 21.22
14:15:00German Oberliga WestfalenWestfalia Herne – Rot Weiss AhlenX21.28
07:00:00ITF W25 MinskMarina Melnikova – Anastasia Zakharova11.49
11:00:00Ortisei ChallengerSebastian Ofner – Jannik Sinner21.19
18:00:00ATP World Tour FinalsStefanos Tsitsipas – Dominic Thiem21.75
07:00:00Taipei WTA ChallengerVitalia Diatchenko – Timea Babos11.71
15:30:00ATP Tour Finals DoublesHerbert P-H / Mahut N – Klaasen R / Venus M11.40
17:30:00Champaign ChallengerJeffrey John Wolf – Sebastian Korda11.45