Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 17 Noiembrie 2018

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
15:00:00Spanish Liga SegundaMalaga – Gimnastic TarragonaOver 1.51.37
17:00:00Spanish Liga SegundaOsasuna – Tenerife1X1.19
17:00:00Spanish Liga SegundaCF Reus Deportiu – Extremadura1 or 21.40
19:30:00Spanish Liga SegundaZaragoza – MallorcaUnder 3.51.24
19:45:00Spanish Liga SegundaReal Oviedo – Sporting GijonUnder 3.51.19
13:30:00French CupFC Bastia Borgo – Sedan1X1.22
16:00:00French CupFC Lusitanos – Jeanne d’ArcX21.38
17:00:00French CupLe Poiré Sur Vie – CholetX21.22
17:00:00French CupAndrézieux-Bouthéon – Louhans-Cuiseaux1X1.22
17:00:00French CupChauray – Niort21.15
17:30:00French CupAS Gamaches – Le Havre21.11
18:00:00French CupMarcq – Boulogne Cote D’OpaleX21.19
19:00:00French CupBastia – Le Mans UC 72X21.24
08:50:00Friendly InternationalsAustralia – South Korea1X1.21
17:00:00Friendly InternationalsJordan – India11.21
21:00:00Brazilian Serie ACorinthians – Vasco da Gama1X1.19
21:00:00Brazilian Serie AVitoria BA – Atletico ParanaenseX21.45
23:00:00Brazilian Serie AAtletico Mineiro – Bahia Salvador BA1X1.19
12:00:00English League 1Fleetwood – WalsallUnder 3.51.29
15:00:00English League 1Accrington – BarnsleyX21.30
15:00:00English League 1Bristol Rovers – ScunthorpeUnder 3.51.32
15:00:00English League 1Burton Albion – Coventry1 or 21.35
15:00:00English League 1Oxford United – GillinghamUnder 3.51.38
15:00:00English League 1Sunderland – Wycombe1X1.19
15:00:00English League 1Doncaster Rovers – AFC Wimbledon1X1.27
15:00:00English League 1Southend United – BlackpoolUnder 3.51.28
15:00:00English League 1Shrewsbury – Rochdale1 or 21.38
15:00:00English League 1Peterborough United – Bradford City1X1.20
15:00:00English League 1Luton – Plymouth ArgyleOver 1.51.20
20:10:00Argentinian PrimeraBoca Juniors – PatronatoOver 1.51.25
12:00:00Norwegian Division 1KFUM Oslo – AsaneX21.54
16:00:00Belgian First Division BTubize – Roeselare1 or 21.30
19:30:00Belgian First Division BKV Mechelen – Lommel United11.29
11:00:00Club FriendliesVojvodina – FK Spartak Subotica1X1.20
12:00:00Club FriendliesSKN St. Pölten – Zbrojovka BrnoOver 1.51.21
13:00:00Club FriendliesHNK Gorica – FK Krupa11.33
13:00:00Club FriendliesSlovan Bratislava – Dinamo Brest11.34
14:30:00Club FriendliesNuremberg – Usti Nad Labem11.28
15:00:00Club FriendliesMaribor – NK Aluminij11.33
12:00:00German Regionall. NorthHannover 96 II – Hansa Lüneburg1X1.20
13:00:00German Regionall. NorthWerder Bremen II – Eintracht NorderstedtOver 1.51.16
13:00:00German Regionall. NorthHolstein Kiel II – Lubeck1 or 21.27
15:00:00German Regionall. NorthSSV Jeddeloh – Oldenburg1 or 21.27
15:00:00English League 2Milton Keynes Dons – MacclesfieldOver 1.51.21
15:00:00English League 2Newport – ColchesterX21.48
15:00:00English League 2Bury – Stevenage1X1.17
15:00:00English League 2Crewe – TranmereX21.45
15:00:00English League 2Forest Green – MorecambeOver 1.51.29
15:00:00English League 2Grimsby – Crawley TownX21.50
15:00:00English League 2Mansfield – Port Vale1X1.18
15:00:00English League 2Exeter – Northampton Town1 or 21.35
15:00:00English League 2Notts County – Cheltenham1 or 21.35
15:00:00English League 2Swindon Town – CarlisleUnder 3.51.35
15:00:00English League 2Oldham – Cambridge United1X1.28
17:30:00Dutch Eerste DivisieFC Oss – Almere City1 or 21.30
17:30:00Dutch Eerste DivisieJong PSV Eindhoven – Jong AZ AlkmaarOver 1.51.14
18:45:00Dutch Eerste DivisieDordrecht – FC Eindhoven1 or 21.30
18:45:00Dutch Eerste DivisieHelmond Sport – RKC WaalwijkX21.42
19:45:00Dutch Eerste DivisieCambuur Leeuwarden – Volendam1 or 21.28
15:00:00Scottish ChampionshipAyr – Greenock MortonOver 1.51.23
15:00:00Scottish ChampionshipFalkirk – PartickX21.30
15:00:00Scottish ChampionshipQueen of the South – Inverness Caledonian Thistle1 or 21.30
15:00:00Spanish Seg. B Gr.2Union Irun – BarakaldoX21.38
15:30:00Spanish Seg. B Gr.2Amorebieta – Arenas Club De Getxo1 or 21.32
16:00:00Spanish Seg. B Gr.2SD Leioa – MirandesX21.35
17:30:00Spanish Seg. B Gr.2SD Gernika – Real Sociedad BX21.38
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3SD Ejea – LleidaX21.27
16:00:00Spanish Seg. B Gr.3Barcelona B – UD CornellaUnder 3.51.18
13:30:00French Div. 1 W.Fleury 91 W. – Dijon FCO W.Under 3.51.38
13:30:00French Div. 1 W.Lille W. – Girondins Bordeaux W.1 or 21.27
13:30:00French Div. 1 W.Montpellier W. – Rodez Aveyron W.Over 3.51.48
13:30:00French Div. 1 W.Paris FC W. – Metz W.Over 2.51.36
11:45:00Polish 1 LigaGarbarnia Krakow – Warta PoznanX21.41
15:00:00Polish 1 LigaChrobry Glogow – GKS Tychy1 or 21.35
15:00:00Polish 1 LigaStomil Olsztyn – Bytovia BytowUnder 3.51.35
16:00:00Polish 1 LigaGKS Jastrzebie Zdroj – Rakow CzestochowaX21.29
13:00:00N. Irish PremiershipInstitute FC – Linfield21.36
15:00:00N. Irish PremiershipCrusaders – GlenavonUnder 3.51.60
15:00:00N. Irish PremiershipNewry City – Ards FC1 or 21.30
15:00:00N. Irish PremiershipWarrenpoint Town – DungannonX21.32
15:00:00N. Irish PremiershipColeraine – Glentoran1X1.17
15:00:00N. Irish PremiershipBallymena – Cliftonville1 or 21.25
15:00:00Scottish League 1Forfar – DumbartonX21.35
15:00:00Scottish League 1Montrose – StranraerUnder 3.51.30
15:00:00Scottish League 1Stenhousemuir – RaithX21.20
15:00:00Scottish League 1Brechin City FC – ArbroathX21.19
15:00:00Scottish League 1Airdrieonians – East Fife1 or 21.27
15:00:00Scottish League 2Elgin City – ClydeX21.30
15:00:00Scottish League 2Annan – Stirling AlbionUnder 3.51.44
15:00:00Scottish League 2Berwick – Albion RoversUnder 3.51.38
12:00:00Scottish Challenge CupBohemians Dublin – East Fife1X1.33
15:00:00Scottish Challenge CupEdinburgh City – AlloaX21.28
15:00:00Scottish Challenge CupMotherwell Fc U21 – Ross County21.33
09:00:00Euro U19 Qual.England U19 – Iceland U19Over 2.51.38
10:00:00Euro U19 Qual.France U19 – Lithuania U19Over 3.51.85
10:00:00Euro U19 Qual.Israel U19 – Liechtenstein U19Over 3.51.35
12:30:00Euro U19 Qual.Greece U19 – Romania U19Under 3.51.23
12:30:00Euro U19 Qual.Bulgaria U19 – Gibraltar U19Over 3.51.42
13:00:00Euro U19 Qual.Georgia U19 – Azerbaijan U19Over 1.51.21
13:00:00Euro U19 Qual.Croatia U19 – Luxembourg U19Over 3.51.81
14:00:00Euro U19 Qual.Poland U19 – Kazakhstan U1911.24
14:00:00Euro U19 Qual.Turkey U19 – Moldova U19Over 2.51.54
16:00:00Euro U19 Qual.Czech Republic U19 – Macedonia U19Over 1.51.21
19:00:00Euro U19 Qual.Serbia U19 – Northern Ireland U191X1.26
14:30:00Welsh Premier LeagueLlandudno FC – Carmarthen1X1.28
14:30:00Welsh Premier LeagueLlanelli AFC – Cefn DruidsX21.16
14:30:00Welsh Premier LeagueBarry Town – The New Saints FC21.43
17:15:00Welsh Premier LeagueCaernarfon – Cardiff Met UniversityUnder 3.51.28
12:00:00Polish 2 LigaEnergetyk Row Rybnik – Gryf WejherowoUnder 3.51.27
12:00:00Polish 2 LigaRKS Radomiak – Ruch ChorzowOver 1.51.21
12:00:00Polish 2 LigaSiarka Tarnobrzeg – GKS BelchatowX21.35
12:00:00Polish 2 LigaElana Torun – Znicz Pruszkow1X1.20
12:00:00Polish 2 LigaResovia Rzeszow – Stal Stalowa WolaUnder 3.51.46
12:30:00Polish 2 LigaSkra Czestochowa – Gornik LecznaX21.38
16:00:00Polish 2 LigaPogon Siedlce – Olimpia GrudziadzX21.32
18:10:00Polish 2 LigaWidzew Lodz – Rozwoj KatowiceOver 1.51.16
15:00:00Moroccan GNF IHassania Agadir – Raja Casablanca1 or 21.35
15:00:00Algerian Ligue 1AS Ain M’lila – USM Bel AbbèsUnder 3.51.12
19:00:00Brazilian Serie BBrasil De Pelotas RS – Guarani SPUnder 3.51.15
19:00:00Brazilian Serie BSampaio Correa MA – Boa EC1X1.18
19:00:00Brazilian Serie BCS Alagoano – AvaiX21.35
21:30:00Brazilian Serie BVila Nova – Criciuma SCOver 1.51.29
23:00:00Brazilian Serie BOeste – GoiasX21.18
12:30:00Czech 2. Liga1.sk Prostejov – Trinec1 or 21.33
12:30:00English National LeagueBraintree – Solihull Moors F.C.X21.22
15:00:00English National LeagueBarrow – Eastleigh FC1 or 21.30
15:00:00English National LeagueChesterfield – Havant & Waterlooville1X1.19
15:00:00English National LeagueDagenham and Redbridge – AFC FyldeX21.17
15:00:00English National LeagueBoreham Wood – EbbsfleetUnder 3.51.21
15:00:00English National LeagueGateshead – Sutton1 or 21.30
15:00:00English National LeagueHalifax – DoverUnder 3.51.23
15:00:00English National LeagueLeyton Orient – BromleyOver 1.51.25
15:00:00English National LeagueMaidstone United – WrexhamX21.22
15:00:00English National LeagueSalford City – AldershotOver 1.51.26
20:00:00Argentinian Primera B NacionalFerro Carril Oeste – Central Cordoba Sde1 or 21.32
23:00:00Colombian Primera AAtletico Bucaramanga – Independiente Medellin1 or 21.35
21:00:00Paraguayan Primera3 de Febrero – Libertad Asuncion21.67
22:50:00Paraguayan PrimeraSportivo Luqueño – Deportivo Capiata1 or 21.32
13:00:00Belarusian CupFC BATE Borisov – Gorodeya1X1.23
09:00:00Romanian Liga 2Balotesti – Politehnica TimisoaraX21.28
09:00:00Romanian Liga 2Ripensia Timisoara – CS Mioveni1 or 21.28
09:00:00Romanian Liga 2FC Clinceni – CS Aerostar BacauOver 1.51.16
09:00:00Romanian Liga 2Pandurii Targu Jiu – Acs EnergeticianulUnder 3.51.44
09:00:00Romanian Liga 2FC Metaloglobus Bucuresti – FC Chindia TargovisteX21.17
09:00:00Romanian Liga 2Farul Constanta – Luceafarul Oradea1X1.24
09:00:00Romanian Liga 2Unirea Braila – CS Juventus Bucuresti21.49
11:00:00Romanian Liga 2ACS Poli Timisoara – Petrolul Ploiesti21.23
11:00:00Ukrainian Persha LigaSumy – FC Metalist 192521.28
12:00:00Ukrainian Persha LigaAvanhard Kramatorsk – Prykarpattya1X1.20
14:00:00Ukrainian Persha LigaSK Dnipro-1 – Zirka KropyvnytskyiOver 3.51.71
15:00:00Ukrainian Persha LigaVolyn Lutsk – Agrobiznes Volochysk11.23
12:00:00Latvian VirsligaSuper Nova – FS Metta LU21.38
17:00:00World Cup W. U17USA W. U17 – North Korea W. U17X21.34
12:00:00Africa Cup of Nations Qual.Comoros – MalawiUnder 3.51.16
12:30:00Africa Cup of Nations Qual.Seychelles – Libya21.33
13:00:00Africa Cup of Nations Qual.South Africa – Nigeria1 or 21.40
13:00:00Africa Cup of Nations Qual.Uganda – Cape Verde Islands1X1.25
14:00:00Africa Cup of Nations Qual.Namibia – Guinea Bissau1X1.22
15:00:00Africa Cup of Nations Qual.Equatorial Guinea – Senegal21.66
15:00:00Africa Cup of Nations Qual.Gabon – MaliUnder 3.51.15
16:30:00Africa Cup of Nations Qual.Gambia – BeninX21.42
08:30:00Indonesian Liga 1PS Tira – Sriwijaya1X1.28
20:00:00Bolivian Profesional LigaRoyal Pari Sion – Club DestroyersOver 1.51.16
13:00:00Austrian RegionalligaFC Stadlau – NeusiedlX21.22
14:00:00Austrian RegionalligaParndorf – Rapid Vienna IIX21.25
20:00:00Copa ChilePalestino – Audax Italiano1 or 21.32
09:00:00Czech Liga U19Ceske Budejovice – Banik OstravaX21.32
10:00:00Czech Liga U19FC Hradec Kralove – Sigma Olomouc1 or 21.24
10:00:00Czech Liga U191 FC Slovacko – Vysocina JihlavaOver 1.51.10
10:00:00Czech Liga U19Viktoria Plzen U19 – 1 FK PribramOver 1.51.06
11:00:00Czech Liga U19FC Zbrojovka Brno – Dukla Praha11.25
12:30:00Czech Liga U19Mlada Boleslav – Fastav Zlin1 or 21.26
11:00:00Estonian EsiliigaKohtla-Järve JK Järve – Keila JKOver 1.51.13
19:00:00Guatemalan Liga NacionalDeportivo Iztapa – Xelaju1 or 21.27
12:30:00Croatian 2. HNLDugopolje – Solin1X1.16
12:30:00Croatian 2. HNLKustosija – Bijelo Brdo1X1.17
12:30:00Croatian 2. HNLDinamo Zagreb – HNK SibenikUnder 3.51.34
12:30:00Croatian 2. HNLNK Zadar – Medimurje CakovecOver 1.51.22
12:30:00Croatian 2. HNLVaraždin – Radnik SesveteOver 1.51.24
12:30:00Croatian 2. HNLNK Osijek II – NK Hrvatski Dragovoljac1X1.22
12:30:00German BayernligaNeumarkt – ASV Vach1 or 21.25
13:00:00German BayernligaTsv Abtswind – EltersdorfX21.75
13:00:00German BayernligaFSV Erlangen-Bruck – DJK Don Bosco BambergX21.75
13:00:00German BayernligaFC Ismaning – FC Unterföhring1X1.22
13:00:00German BayernligaTUS Holzkirchen – SpVgg Hankofen-Hailing21.35
13:00:00German Bayernliga1865 Dachau – SV Türkgucu-Ataspor MunchenX21.75
13:00:00German BayernligaSV Kirschanschoering – Rain/Lech1 or 21.25
13:00:00German BayernligaDJK Vilzing – Schwaben Augsburg1X1.22
13:00:00German BayernligaTSV 1874 Kottern – Pullach1 or 21.25
13:00:00German BayernligaDJK Gebenbach – DJK AmmerthalOver 1.51.08
13:00:00German BayernligaTSV Nordlingen – Schwabmünchen1 or 21.15
13:00:00German Bayernliga1860 Munich II – SSV Jahn Regensburg II1 or 21.15
13:00:00German BayernligaTSV Aubstadt – GrossbardorfOver 1.51.08
13:00:00German BayernligaAtsv 1898 Erlangen – SpVgg Bayern HofX22.30
10:30:00Turkish Lig 2 Beyaz GrupManisaspor – Bodrum Belediyesi Bodrumspor21.24
10:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupDarica G Birligi – Bandirmaspor1X1.18
10:30:00Turkish Lig 2 Kirmizi GrupTuzlaspor – Etimesgut Belediyespor11.36
10:30:00Turkish Lig 3 Group 1Korfez SK – Yomraspor21.22
10:30:00Turkish Lig 3 Group 1Tire 1922 Spor – ErbaasporOver 1.51.34
10:30:00Turkish Lig 3 Group 2Karsiyaka – CatalcasporX21.38
10:30:00Turkish Lig 3 Group 2Kasimpasa Erokspor – Ofspor1 or 21.27
10:30:00Turkish Lig 3 Group 3Adliyespor – Bagcilar Spor Kulubu1X1.18
10:30:00Turkish Lig 3 Group 3Muglaspor – Serik Belediyespor1 or 21.28
15:00:00English Isthmian PremierLewes – Haringey Borough1X1.23
15:00:00English Isthmian PremierKingstonian – Margate FCUnder 3.51.37
15:00:00English Isthmian PremierLeatherhead – Enfield TownX21.25
15:00:00English Isthmian PremierCarshalton Athletic – Corinthian Casuals1X1.21
15:00:00English Isthmian PremierDorking Wanderers – Brightlingsea RegentOver 1.51.18
15:00:00English Isthmian PremierBognor Regis Town – Wingate & Finchley1X1.26
15:00:00English Isthmian PremierBishop’s Stortford – WhitehawkOver 1.51.16
15:00:00English Isthmian PremierHornchurch – Worthing FCX21.32
15:00:00English Isthmian PremierHarlow – Tonbridge AngelsX21.20
15:00:00English Isthmian PremierBurgess Hill Town – Merstham1 or 21.26
15:00:00English Isthmian PremierFolkestone Invicta – Potters Bar Town FC1 or 21.25
15:00:00Eng. National NorthAlfreton Town FC – Nuneaton Town FCUnder 3.51.43
15:00:00Eng. National NorthBradford Park – Ashton Utd1X1.19
15:00:00Eng. National NorthDarlington – Hereford1X1.22
15:00:00Eng. National NorthBoston United – Southport1X1.27
15:00:00Eng. National NorthKidderminster Harriers – ChorleyUnder 3.51.39
15:00:00Eng. National NorthGuiseley – Spennymoor Town1 or 21.27
15:00:00Eng. National NorthStockport – Brackley1 or 21.28
15:00:00Eng. National NorthLeamington – ChesterX21.38
15:00:00Eng. National NorthFC United of Manchester – Telford1 or 21.27
15:00:00Eng. National SouthBath City – Eastbourne1X1.20
15:00:00Eng. National SouthGloucester City – St Albans City1 or 21.25
15:00:00Eng. National SouthDulwich Hamlet – Oxford City1X1.28
15:00:00Eng. National SouthSlough Town – Woking1 or 21.27
15:00:00Eng. National SouthHampton & Richmond – DartfordUnder 3.51.36
15:00:00Eng. National SouthChippenham Town – Wealdstone FC1 or 21.25
15:00:00Eng. National SouthTorquay – Concord Rangers1X1.16
15:00:00Eng. National SouthWelling United – Weston-Super-MareOver 1.51.16
15:00:00Eng. National SouthChelmsford – Truro CityOver 1.51.16
15:00:00Eng. National SouthHungerford Town FC – BillericayX21.15
13:00:00German Regionall. WestHerkenrath – WuppertalerX21.19
13:00:00German Regionall. WestBorussia Mönchengladbach II – Wattenscheid 091X1.28
13:00:00German Regionall. WestRot-Weiss Essen – SV RodinghausenUnder 3.51.35
13:00:00German Regionall. WestLippstadt 08 – Fortuna Düsseldorf II1X1.27
13:00:00German Regionall. WestSV 19 Straelen – OberhausenX21.22
13:00:00German Regionall. WestBorussia Dortmund II – BonnerOver 1.51.17
13:00:00German Regionall. WestCologne II – 1. FC Kaan-Marienborn1X1.23
13:00:00German Regionall. BavariaSV Schalding-Heining – SpVgg Greuther Fürth IIX21.32
13:00:00German Regionall. BavariaFV Illertissen – Wacker BurghausenX21.38
13:00:00German Regionall. BavariaTSV Buchbach – Nuremburg II1 or 21.27
13:00:00German Regionall. BavariaFC Pipinsried – VfB EichstättX21.20
13:00:00German Regionall. BavariaViktoria Aschaffenburg – MemmingenUnder 3.51.53
13:00:00German Regionall. BavariaBayreuth – Schweinfurt 05X21.28
13:00:00German Regionall. BavariaFC Augsburg II – TSV 1860 RosenheimUnder 3.51.33
15:00:00English Super League W.Bristol Academy W. – Liverpool W.X21.40
20:00:00Argentinian Primera B MetroDeportivo Riestra – Almirante BrownUnder 3.51.17
20:00:00Argentinian Primera B MetroCSD Flandria – Club Atletico Fenix1 or 21.32
20:00:00Argentinian Primera B MetroUAI Urquiza – CA All Boys Santa Rosa1 or 21.30
20:00:00Argentinian Primera B MetroTristan Suarez – ColegialesUnder 3.51.14
20:00:00Argentinian Primera B MetroTalleres de Remedios de Escalada – Comunicaciones1 or 21.30
22:30:00Argentinian Primera B MetroAtletico Atlanta – JJ Urquiza1X1.15
12:00:00Spanish Liga Primera W.Rayo Vallecano W. – Real Sociedad W.X21.35
15:00:00Spanish Liga Primera W.Fundacion Albacete W. – Real Betis W.X21.32
13:30:00Italian Serie C Girone CSiracusa – BisceglieUnder 3.51.14
13:30:00Italian Serie C Girone CSS Monopoli – Sicula Leonzio1 or 21.35
13:30:00Italian Serie C Girone CTrapani – Virtus FrancavillaOver 1.51.38
15:30:00Italian Serie C Girone CCatanzaro – FC RietiOver 1.51.38
17:30:00Italian Serie C Girone CViterbese – US Casertana 1908X21.38
17:30:00Italian Serie C Girone CJuve Stabia – Calcio Catania1 or 21.30
17:30:00Italian Serie C Girone CRende – Vibonese1X1.19
19:30:00Italian Serie C Girone CPaganese – CaveseX21.30
19:30:00Italian Serie C Girone CPotenza – Matera1X1.12
14:00:00Algerian Ligue 2A Bou Saâda – ASM Oran1X1.14
14:00:00Algerian Ligue 2JSM Skikda – MC Magra1 or 21.41
14:00:00Algerian Ligue 2RC Kouba – USM Annaba1 or 21.41
14:00:00Algerian Ligue 2Saida – El HarrachOver 1.51.64
14:00:00Algerian Ligue 2USM Blida – El EulmaX21.29
16:00:00Algerian Ligue 2US Biskra – WA Tlemcen1X1.17
16:00:00Algerian Ligue 2Chlef – RC RelizaneOver 1.51.55
08:30:00Australian W-LeagueNewcastle Jets W. – Canberra United W.X21.37
11:00:00Australian W-LeaguePerth Glory W. – Western Sydney Wanderers WOver 1.51.14
09:15:00Czech CFLPisek – ZapyX21.29
09:15:00Czech CFLVysehrad – Olympia HK1X1.26
09:15:00Czech CFLStechovice – Loko VltavinX21.30
12:00:00Czech CFLPrevysov – BenesovOver 1.51.11
12:30:00Czech CFLSokol Brozany – DomazliceX21.18
12:30:00Czech CFLDobrovice – Slovan Velvary1X1.26
12:30:00Czech CFLZivanice – Litomericko1X1.25
14:00:00Belgian Super League W.Heist W. – Oud-Heuverlee W.21.03
15:00:00Portuguese Campeonato de PortugalGDU Torcatense – Gil VicenteX21.19
21:00:00Portuguese Campeonato de PortugalFC Felgueiras – Pedras SalgadasOver 1.51.28
12:45:00UAE Arabian Gulf CupAl Wasl – Dibba Al FujairahOver 1.51.11
12:50:00UAE Arabian Gulf CupAl Wahda – Ittihad Kalba1X1.23
15:30:00UAE Arabian Gulf CupShabab Al-Ahli Dubai FC – Banni YasOver 1.51.11
14:00:00UEFA Nations LeagueSerbia – MontenegroOver 1.51.29
17:00:00UEFA Nations LeagueTurkey – Sweden1 or 21.38
17:00:00UEFA Nations LeagueAzerbaijan – Faroe IslandsOver 1.51.42
17:00:00UEFA Nations LeagueMalta – Kosovo21.45
19:45:00UEFA Nations LeagueAlbania – ScotlandX21.38
19:45:00UEFA Nations LeagueItaly – Portugal1 or 21.38
19:45:00UEFA Nations LeagueRomania – Lithuania11.29
11:00:00Portuguese League U23Marítimo U23 – Belenenses U231 or 21.23
14:00:00Buenos Aires ChallengerFederico Coria – Pablo Andujar21.26
15:00:00Buenos Aires ChallengerDimitar Kuzmanov – Pedro Cachin11.47
17:00:00Buenos Aires Challenger DoublesLipovsek Puches T / Romboli F – Andreozzi G / Duran G21.45
14:00:00ATP World Tour FinalsRoger Federer – Alexander Zverev11.45
20:00:00ATP World Tour FinalsNovak Djokovic – Kevin Anderson11.14
12:00:00ATP Tour Finals DoublesMurray J / Soares B – Bryan M / Sock J21.62