Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 16 Iunie 2018

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
11:00:00World CupFrance – Australia11.25
14:00:00World CupArgentina – Iceland11.35
17:00:00World CupPeru – DenmarkX21.32
20:00:00World CupCroatia – Nigeria1X1.18
19:30:00Italian Serie BFrosinone – Palermo1 or 21.35
19:30:00Spanish Liga SegundaReal Valladolid – Numancia1X1.24
16:30:00Finnish VeikkausliigaHonka – KuopioX21.35
16:30:00Finnish VeikkausliigaIlves – HJK Helsinki21.59
16:30:00Finnish VeikkausliigaKemi – SJKX21.24
16:30:00Finnish VeikkausliigaInter Turku – Vaasa1X1.26
17:15:00Finnish VeikkausliigaMariehamn – Rovaniemi1 or 21.35
18:00:00Norwegian Division 1Nest-Sotra – Viking FKX21.22
15:00:00Swedish SuperettanLandskrona – Brage1X1.24
15:00:00Swedish SuperettanIFK Värnamo – Frej1X1.25
17:00:00Swedish SuperettanGefle IF – Östers IFX21.35
17:00:00Swedish SuperettanÖrgryte IS – Norrby IFOver 1.51.19
16:30:00Finnish YkkonenEIF – AC Oulu1 or 21.33
16:30:00Finnish YkkonenJJK Jyvaskyla – AC KajaaniUnder 3.51.56
16:30:00Finnish YkkonenKTP – JaroX21.41
17:30:00Spanish Segunda BElche – Villarreal B1X1.25
19:00:00Ecuadorian Serie AAucas – MacaraUnder 3.51.21
15:45:00Belarusian Vysshaya LigaTorpedo Maz Minsk – SlutskX21.17
17:45:00Belarusian Vysshaya LigaGorodeya – FC Minsk1 or 21.40
11:00:00Japanese J-League 2Zwiegen Kanazawa – TochigiUnder 3.51.17
11:00:00Japanese J-League 2Tokushima Vortis – Renofa Yamaguchi1X1.24
11:00:00Japanese J-League 2Roasso Kumamoto – Kamatamare SanukiUnder 3.51.23
22:30:00Brazilian Serie BVila Nova – Atletico GoianienseUnder 3.51.20
23:00:00Brazilian Serie BOeste – Criciuma SCUnder 3.51.19
11:00:00Vietnamese V-LeagueTP Can Tho – Thanh HoaX21.38
12:00:00Finnish Kakkonen Group AMasku – GnistanX21.30
16:30:00Finnish Kakkonen Group AViikingit – Mikkelin Palloilijat1X1.24
16:30:00Finnish Kakkonen Group ANurmijarven Jalkapalloseura – MyPa Myllykoski1 or 21.27
16:30:00Finnish Kakkonen Group BHIFK II – Kapa1 or 21.27
16:30:00Finnish Kakkonen Group BEspoo – BK-461X1.29
16:30:00Finnish Kakkonen Group BJazz – Kiffen1X1.27
14:00:00Finnish Kakkonen Group CTornion Pallo 47 – Tampere UnitedX21.29
16:30:00Finnish Kakkonen Group CGBK Kokkola – Narpes Kraft11.34
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 1Asker – GrorudOver 1.51.13
12:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Vard Haugesund – KFUM Oslo21.49
13:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Kjelsas – Vidar1X1.27
15:00:00Norwegian Div. 2 Avd. 2Stjørdals-Blink – Valerenga IF II1X1.33
14:00:00Swedish Div. 1 NorraSollentuna FK – Vasteras21.47
15:00:00Swedish Div. 1 NorraForward – Nyköpings BISUnder 3.51.56
15:00:00Swedish Div. 1 NorraArameiska-Syrianska – FC Linkoping City1 or 21.23
16:00:00Swedish Div. 1 NorraSyrianska FC – Karlslunds FFOver 1.51.11
13:00:00Swedish Div. 1 SödraLunds BK – Utsiktens1 or 21.25
13:00:00Swedish Div. 1 SödraTvååkers IF – Husqvarna FF1X1.28
15:00:00Swedish Div. 1 SödraMjallby AIF – Oskarshamns AIKOver 1.51.12
15:00:00Swedish Div. 1 SödraSkovde – Eskilsminne IF1 or 21.29
15:00:00Swedish Div. 1 SödraAtvidabergs FF – Torns IFX21.27
15:00:00Swedish Div. 1 SödraOddevold – Angelholms FF1X1.26
11:00:00Lithuanian A LygaFK Palanga – Suduva Marijampole21.15
11:00:00Lithuanian A LygaVmfd Zalgiris – FK Stumbras Kaunas11.23
18:00:00Faroe Islands Pr. LeagueNSÍ Runavík – Víkingur Gøta1X1.33
15:00:00Latvian VirsligaRigas Futbola Skola – Valmiera FKOver 3.51.58
17:00:00Latvian VirsligaFS Metta LU – FK Liepaja21.34
16:00:00Georgian U’lesi LigaKolkheti Poti – FC Rustavi1X1.30
18:00:00Georgian U’lesi LigaFC Dila Gori – Samtredia11.29
19:00:00Copa ChilePalestino – Santiago WanderersOver 1.51.28
20:00:00Copa ChileDeportes Temuco – Deportes Valdivia1X1.20
21:00:00Copa ChileUniversidad Concepcion – Puerto Montt11.36
22:00:00Copa ChileAntofagasta – Deportes CopiapoOver 1.51.29
13:00:00Danish Division 2Odder – DalumX21.22
13:00:00Danish Division 2B 93 Copenhagen – Aarhus FremadUnder 3.51.55
13:00:00Danish Division 2Bronshoj – Greve1X1.22
13:00:00Danish Division 2Hillerød Fodbold – Hellerup IKX21.23
13:00:00Danish Division 2Naesby – Lyseng11.26
13:00:00Danish Division 2VSK Arhus – AB GladsaxeX21.28
11:45:00Thai Premier LeagueRatchaburi FC – Port FC1 or 21.26
12:00:00Thai Premier LeagueSuphanburi – Bangkok UnitedX21.21
13:00:00Thai Premier LeagueSukhothai FC – Chonburi FC1X1.33
13:00:00Thai Premier LeaguePolice Tero FC – Chiangrai United1 or 21.28
14:00:00Thai Premier LeagueBuriram United FC – ChainatOver 2.51.37
13:00:00Norwegian Toppserien W.Sandviken W. – Lyn W.11.29
13:00:00Norwegian Toppserien W.Trondheims-Ørn W. – Kolbotn W.1 or 21.25
14:00:00Norwegian Toppserien W.Grand Bodø W. – Stabæk W.X21.19
14:00:00Norwegian Toppserien W.Klepp W. – Lillestrøm SK W.21.34
14:00:00Norwegian Toppserien W.Vålerenga W. – Røa IL W.1X1.21
14:00:00Norwegian Toppserien W.Avaldsnes W. – Arna-Bjørnar W.1 or 21.26
13:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandTorslanda – IFK Uddevalla1 or 21.25
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandHisingsbacka FC – IK GauthiodX21.25
14:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandVanersborgs FK – Örebro Syrianska IF1 or 21.26
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandNordvarmland FF – Vänersborgs IFUnder 3.51.51
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandKarlstad BK – TrollhattanUnder 3.51.60
15:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandSkoftebyns IF – FBK Karlstad1X1.34
13:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandValbo FF – Skiljebo SK1 or 21.25
14:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandGamla Upsala SK – FC GuteX21.37
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Stocksund – Vasalunds IF1 or 21.24
15:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandBKV Norrtälje – Karlbergs BK21.45
16:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandIFK Lidingo – Sundbyberg1X1.22
16:00:00Swe. Div. 2 Norra SvealandBollnas GIF FF – IFK MoraUnder 3.51.60
11:00:00Swe. Div. 2 NorrlandGottne IF – IFK Östersund1X1.28
12:00:00Swe. Div. 2 NorrlandFriska Viljor FC – Gallivare Malmbergets FFOver 2.51.32
13:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Luleå – Hudiksvalls Förenade FF1X1.31
15:00:00Swe. Div. 2 NorrlandIFK Timrå – Taftea IKOver 1.51.10
15:00:00Swe. Div. 2 NorrlandYtterhogdals – IFK UmeaOver 1.51.12
12:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandNora BK – Huddinge IFOver 1.51.10
15:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandEskilstuna City – SleipnerX21.26
15:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandIFK Aspudden-Tellus – Newroz FC1 or 21.21
15:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandVärmbols FC – IFK HaningeX21.24
15:00:00Swe. Div. 2 Södra SvealandEnskede IK – AFK LinkopingOver 1.51.17
12:30:00Swe. Div. 2 Västra GötalandSävedalens IF – Ullareds IK11.27
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandBK Olympic – IS HalmiaX21.32
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandKvarnby IK – Varbergs1X1.24
13:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandVinbergs IF – Hogaborgs BKOver 1.51.16
14:00:00Swedish DamallsvenskanVaxjo W. – Kristianstads Dff W.1 or 21.31
21:00:00Swedish DamallsvenskanPitea IF W. – Rosengård W.X21.23
11:00:00Japanese J-League 3Kagoshima United – Cerezo OsakaUnder 3.51.31
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIFÖ Bromölla – Sölvesborgs Goif11.28
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIFK Hässleholm – Asarums IF FK1X1.25
13:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandOsterlen FF – Nosaby IF1 or 21.30
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandDalstorps IF – IFK Berga1 or 21.27
14:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandRäppe GOIF – Hässleholms IFUnder 3.51.53
15:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandLindsdals IF – Råslätts SK21.32
19:30:00Brazilian Serie CYpiranga RS – JoinvilleUnder 3.51.22
22:00:00Brazilian Serie CBragantino – Botafogo SP1 or 21.34
22:00:00Brazilian Serie CConfianca – Juazeirense BAOver 1.51.45
22:00:00Brazilian Serie CLuverdense – Cuiaba Esporte ClubeUnder 3.51.22
22:00:00Brazilian Serie CTombense MG – Tupi MG1X1.23
22:00:00Brazilian Serie CBotafogo PB – Salgueiro PE1X1.22
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Follo – Traeff1 or 21.21
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1IF Ready – SpjelkavikX21.34
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 1Ullern IF – Drobak-Frogn1X1.38
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Skjetten – Eidsvold TurnX21.19
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Skedsmo – Kvik HaldenX21.21
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Ostsiden – KrakeroyUnder 3.51.71
18:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 2Valdres – Bjoernevatn11.34
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Pors Grenland – Staal Jørpeland1X1.25
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Donn – Halsen IF1X1.38
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Ørn-Horten FK – Urædd FK11.24
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Vindbjart – Start II1 or 21.24
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 3Aassiden – Egersund 211.33
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4IL Brodd – Sotra1 or 21.24
14:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Vardeneset – Stord1X1.34
14:30:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Brann II – Fyllingsdalen1 or 21.25
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 4Fana – FordeOver 1.51.06
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Kolstad – Tynset1X1.36
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Loten – Ottestad IL1 or 21.21
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Melhus – Verdal1 or 21.19
15:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Tillerbyen FK – OrklaUnder 3.51.90
12:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Finnsnes – Staalkameratene11.25
13:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Junkeren – Harstad1X1.28
16:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 6Grei – Skjervoy1X1.38
13:00:00Kenyan Premier LeagueMathare United FC – Vihiga UnitedOver 1.51.37
13:00:00Kenyan Premier LeagueAFC Leopards – Chemelil Sugar FCOver 1.51.39
13:00:00Kenyan Premier LeagueZoo Kericho – Sony Sugar FC1 or 21.38
19:00:00Brazilian Paulista U20Sao Bernardo SP U20 – Santo Andre U20X21.22
19:00:00Brazilian Paulista U20Sao Caetano U20 – Sao Bernardo U2011.25
19:00:00Brazilian Paulista U20Rio Branco SP U20 – AE Velo Clube U201 or 21.28
19:00:00Brazilian Paulista U20Santos U20 – Palmeiras U20X21.19
19:00:00Brazilian Paulista U20Olimpia FC U20 – Barretos Esporte Clube U2021.41
19:00:00Brazilian Paulista U20Agua Santa U20 – GE Osasco U20X21.39
19:00:00Brazilian Paulista U20Corinthians SP U20 – Portuguesa Desp U20Over 1.51.20
19:00:00Brazilian Paulista U20Monte Azul U20 – Penapolense U201X1.19
19:00:00Brazilian Paulista U20CA Juventus U20 – Manthiqueira U2011.36
19:00:00Brazilian Paulista U20SE Matonense U20 – Novorizontino U20X21.32
19:00:00Brazilian Paulista U20Uniao Barbarense U20 – Ferroviária U20Under 3.51.44
19:00:00Brazilian Paulista U20Inter Limeira U20 – Botafogo SP U20X21.36
19:00:00Brazilian Paulista U20GE Osasco U20 – Nacional Atletico Clube U201X1.31
19:00:00Brazilian Paulista U20Rio Claro FC U20 – XV de Piracicaba U20X21.39
21:00:00Ecuadorian Primera BManta FC – Fuerza Amarilla SC1 or 21.31
21:00:00Ecuadorian Primera BPuerto Quito – Liga de LojaUnder 3.51.21
21:30:00Ecuadorian Primera BOrense SC – LDU Portoviejo1 or 21.34
22:00:00Ecuadorian Primera BCD Olmedo – Mushuc RunaUnder 3.51.21
11:00:00Vietnamese V-League 2Viettel FC II – Xm Fico Tay NinhOver 2.51.55
21:00:00Peruvian SegundaAlianza Atletico – Sport VictoriaUnder 3.51.53
21:30:00Peruvian SegundaDeportivo Hualgayoc – Union HuaralOver 1.51.18
21:30:00Peruvian SegundaDeportivo Coopsol – Los CaimanesUnder 3.51.50
19:45:00Italian Serie C PlayoffsRobur Siena – CosenzaX21.40
15:00:00Stuttgart ATPRoger Federer – Nick Kyrgios11.34
14:00:00Hertogenbosch ATPBernard Tomic – Richard Gasquet21.47
15:20:00Hertogenbosch ATPJeremy Chardy – Matthew Ebden11.73
12:00:00Hertogenbosch WTAKirsten Flipkens – Viktoria Kuzmova11.66
14:00:00Hertogenbosch ATP DoublesInglot D / Skugor F – Klaasen R / Venus M21.73
16:00:00Spain ITFSumit Sarkar – D J Manrique-Velazquez21.64