Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 16 August 2019

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
19:45:00French Ligue 1Lyon – AngersOver 1.51.19
19:30:00German BundesligaBayern Munich – Hertha BerlinOver 2.51.40
20:00:00Spanish Liga PrimeraAthletic Bilbao – BarcelonaX21.22
19:00:00French Ligue 2Paris FC – NiortUnder 3.51.13
19:00:00French Ligue 2Nancy – Le Mans UC 721X1.26
19:00:00French Ligue 2Orléans – Clermont FootX21.39
19:00:00French Ligue 2Lorient – Sochaux1X1.17
19:00:00French Ligue 2Caen – FC Chambly Oise1 or 21.42
19:00:00French Ligue 2Grenoble Foot 38 – TroyesX21.50
19:00:00French Ligue 2Chateauroux – AjaccioX21.44
19:00:00French Ligue 2Valenciennes – Rodez AveyronX21.45
19:00:00Dutch EredivisieVitesse – Zwolle11.36
19:30:00Belgian First Division AClub Brugge – EupenOver 2.51.30
19:45:00English ChampionshipHuddersfield – FulhamX21.45
17:30:00German Bundesliga 2Sandhausen – NurembergX21.48
17:30:00German Bundesliga 2Hamburger SV – BochumOver 1.51.22
20:30:00Portuguese Prim. LigaFamalicao – Rio Ave FC1 or 21.32
18:30:00Turkish Super LigDenizlispor – GalatasarayX21.26
19:30:00Italian CupGenoa – Imolese CalcioOver 2.51.57
19:00:00French NationalPau – Quevilly Rouen1 or 21.32
19:00:00French NationalAvranches – FC Bastia Borgo1 or 21.35
19:00:00French NationalConcarneau – Le Puy Foot 43 Auvergne1 or 21.32
19:00:00French NationalLaval – CholetUnder 3.51.23
19:00:00French NationalToulon Le Las – Gazelec Ajaccio1 or 21.35
19:00:00French NationalDunkerque – AS BeziersUnder 3.51.21
19:00:00French NationalCreteil – Boulogne Cote D’Opale1 or 21.32
19:00:00French NationalFC Villefranche – Lyon Duchere1 or 21.32
19:45:00Scottish League CupMotherwell – Heart of MidlothianX21.48
17:00:00Danish SuperligaRanders – CopenhagenX21.27
19:00:00Danish SuperligaFC Nordsjaelland – Odense BK1 or 21.28
16:30:00Finnish VeikkausliigaInter Turku – HIFK1X1.19
16:30:00Finnish VeikkausliigaIlves – Kuopio1 or 21.36
16:00:00Russian Premier LeagueFC Orenburg – FC SochiUnder 3.51.22
17:00:00Czech 1. LigaCeske Budejovice – Slavia Prague21.39
19:30:00Polish EkstraklasaWisla Krakow – LKS Lódz1 or 21.35
23:00:00Argentinian PrimeraArgentinos Juniors – Banfield1 or 21.38
18:00:00Swedish SuperettanIK Frej Taby – Jönköpings SödraX21.25
16:30:00Finnish YkkonenAC Oulu – KTP1X1.23
16:30:00Finnish YkkonenMusa Pori – AC Kajaani1 or 21.25
19:30:00Belgian First Division BOud-Heverlee Leuven – Kfco Beerschot WilrijkX21.30
19:45:00Irish Premier LeagueDerry City – Shamrock RoversX21.35
19:45:00Irish Premier LeagueBohemians Dublin – University College Dublin11.26
19:45:00Irish Premier LeagueSt. Patrick’s Athletic – Sligo Rovers1X1.19
19:45:00Irish Premier LeagueWaterford United – Cork CityX21.48
20:00:00Irish Premier LeagueDundalk – Finn HarpsOver 2.51.39
19:00:00Croatian 1. HNLInter Zapresic – Dinamo Zagreb21.14
18:00:00German Regionall. NorthTSV Havelse – Rehden1 or 21.25
18:00:00German Regionall. NorthWerder Bremen II – Wolfsburg IIX21.35
18:00:00Danish Division 1Fremad Amager – LFA Nykobing1 or 21.27
18:00:00Danish Division 1Skive – ViborgX21.20
18:00:00Danish Division 1HB Køge – Kolding1X1.25
19:00:00Dutch Eerste DivisieFC Eindhoven – Dordrecht1X1.25
19:00:00Dutch Eerste DivisieAlmere City – Jong PSV EindhovenUnder 3.51.58
19:00:00Dutch Eerste DivisieCambuur Leeuwarden – Go Ahead Eagles1 or 21.32
19:00:00Dutch Eerste DivisieDen Bosch – TelstarUnder 3.51.48
19:00:00Dutch Eerste DivisieVolendam – Roda1X1.30
19:00:00Dutch Eerste DivisieNAC Breda – Helmond SportOver 1.51.15
19:00:00Dutch Eerste DivisieMVV Maastricht – De GraafschapX21.38
16:00:00Bulgarian Pr. LeagueSlavia Sofia – Botev VratsaUnder 3.51.23
18:30:00Bulgarian Pr. LeagueEtar Tarnovo – Tsarsko Selo 2015Over 1.51.33
15:00:00Romanian Liga 1AFC Hermannstadt – FC Clinceni1X1.20
17:30:00Romanian Liga 1FC Chindia Targoviste – Dinamo BucharestX21.35
18:00:00German 3. LigaChemnitz – MagdeburgX21.20
16:30:00Polish 1 LigaOdra Opole – Stomil OlsztynUnder 3.51.30
18:00:00Polish 1 LigaChrobry Glogow – Puszcza Niepolomnice1 or 21.35
18:10:00Polish 1 LigaMKS Sandecja Nowy Sacz – GKS TychyUnder 3.51.30
18:39:00Polish 1 LigaStal Mielec – Olimpia GrudziadzOver 1.51.26
19:00:00Polish 1 LigaChojniczanka Chojnice – Termalica Bruk-Bet NiecieczaX21.36
18:10:00Austrian 1st DivisionAmstetten – DornbirnOver 1.51.20
18:10:00Austrian 1st DivisionFC Blau-Weiss Linz – Austria Wien IIOver 1.51.17
18:10:00Austrian 1st DivisionSV Lafnitz – RiedX21.30
18:10:00Austrian 1st DivisionFC Liefering – Horn1 or 21.27
18:10:00Austrian 1st DivisionKSV 1919 – Austria KlagenfurtX21.25
18:10:00Austrian 1st DivisionWacker Innsbruck – FC Juniors OO1X1.28
18:10:00Austrian 1st DivisionVorwarts Steyr – Floridsdorfer ACX21.38
19:45:00Welsh Premier LeagueNewtown AFC – Cefn Druids1X1.17
19:45:00Welsh Premier LeagueAirbus UK Broughton – Bala TownX21.40
19:45:00Welsh Premier LeagueAberystwyth – Carmarthen1 or 21.25
20:00:00Welsh Premier LeaguePenybont – Barry TownX21.27
20:00:00Algerian Ligue 1MC Alger – AS Ain M’lilaOver 1.51.48
16:00:00Belarusian Vysshaya LigaEnergetik-BGU – GomelX21.38
18:45:00Belarusian Vysshaya LigaNeman Grodno – IslochX21.40
17:00:00Estonian MeistriliigaJalgpallikool Tammeka – Narva Trans1 or 21.27
17:30:00Estonian MeistriliigaTallinna Kalev – Flora Tallinn21.06
19:45:00Irish Division 1Drogheda United – WexfordOver 2.51.54
19:45:00Irish Division 1Bray Wanderers – Cobh RamblersOver 1.51.34
19:45:00Irish Division 1Cabinteely FC – Galway UnitedOver 1.51.24
19:45:00Irish Division 1Limerick FC – Athlone1X1.19
21:00:00Peruvian PrimeraReal Garcilaso – Carlos Mannucci11.34
11:00:00S. Korean K-LeagueJeonbuk Hyundai Motors – Ulsan HyundaiUnder 3.51.53
23:15:00Brazilian Serie BLondrina PR – Criciuma SC1X1.17
17:00:00Czech 2. LigaUsti Nad Labem – FK Pardubice1 or 21.35
18:00:00Turkish Lig 1Giresunspor – Menemen BelediyesporOver 1.51.28
15:00:00Israeli Toto CupMaccabi Petach-Tikva – El Fahem1X1.24
21:00:00Paraguayan PrimeraSportivo Luqueño – Nacional Asuncion1 or 21.32
23:30:00Paraguayan PrimeraSportivo San Lorenzo – General Diaz1X1.29
19:00:00Serbian Super LigaVozdovac – Javor1X1.19
11:00:00Vietnamese V-LeagueBinh Duong – Hoang Anh Gia Lai1X1.22
11:00:00Vietnamese V-LeagueDa Nang – Ha Noi FCX21.23
15:00:00Ukrainian Persha LigaFC Kremin Kremenchuk – Girnik Sport1X1.18
17:00:00Ukrainian Persha LigaFC Metalist 1925 – Agrobiznes VolochyskOver 1.51.21
16:30:00Finnish Kakkonen Group BGnistan – Grankulla IFK11.24
16:30:00Finnish Kakkonen Group CVifk – SJK Akatemia21.27
18:00:00Swedish Div. 1 NorraBodens – Umeå FC21.57
18:00:00Swedish Div. 1 NorraKarlslunds FF – Rynninge IK1X1.19
11:15:00Aus. NPL VictoriaPascoe Vale – Oakleigh CannonsX21.16
14:00:00Armenian Premier LeagueShirak Gumri – Yerevan1X1.15
16:00:00Azerbaijani Premyer LiqasiKeshla FK – Qarabag21.32
16:00:00Slovakian 2. LigaPartizan Bardejov – MSK Zilina BUnder 3.51.62
09:30:00Indonesian Liga 1Bhayangkara Surabaya United – Badak Lampung11.23
09:30:00Indonesian Liga 1Semen Padang – PSIS Semarang1 or 21.35
12:30:00Indonesian Liga 1Madura United FC – Persija Jakarta1X1.21
19:00:00Icelandic 1 DeildLeiknir Reykjavik – Throttur ReykjavikUnder 3.51.47
19:00:00Icelandic 1 DeildThor Akureyri – Haukar HafnafjordurOver 1.51.15
19:00:00Icelandic 1 DeildKeflavik IF – Vikingur OlafsvikX21.32
19:00:00Icelandic 1 DeildFjölnir Reykjavik – GrottaUnder 3.51.46
18:00:00Austrian RegionalligaSturm Graz Am. – Wolfsberger AC Amateure11.34
18:00:00Austrian RegionalligaAsk-Bsc Bruck/Leitha – SC Team Wiener LinienOver 1.51.07
18:00:00Austrian RegionalligaRapid Vienna II – Neusiedl1X1.28
18:00:00Austrian RegionalligaASCO Wolfsberg – SC Weiz1 or 21.23
18:00:00Austrian RegionalligaDeutschlandsberger SC – SV Ried IIOver 2.51.24
18:00:00Austrian RegionalligaAllerheiligen – TUS Bad GleichenbergUnder 3.51.63
18:00:00Austrian RegionalligaWSC Hertha Wels – Atsv Stadl-Paura11.35
18:30:00Austrian RegionalligaASK Ebreichsdorf – Wiener Sportklub1X1.23
18:30:00Austrian RegionalligaKarabakh Wien – Mattersburg II11.36
18:30:00Austrian RegionalligaFC Marchfeld Donauauen – Traiskirchen FcmOver 1.51.12
18:30:00Austrian RegionalligaASV Drassburg – Admira Wacker IIUnder 3.51.49
13:00:00Czech Liga U19Mlada Boleslav – Banik OstravaX21.27
17:00:00Estonian EsiliigaFCI Levadia U21 – Kohtla-Järve JK Järve1 or 21.23
15:00:00Russian Youth LeagueFC Tambov Youth – FK Krasnodar YouthX21.30
16:00:00Russian Youth LeagueZenit St Petersburg Youth – Akhmat Grozny YouthUnder 3.51.54
12:00:00Russian Division 2 UralFC Ufa II – Lada DimitrovgradX21.30
14:00:00Russian Division 2 UralZvezda Perm – Nosta Novotroitsk1X1.27
15:00:00Russian Division 2 UralFC Tyumen – Akron Togliatti1X1.17
15:00:00Russian Division 2 UralZenit Izhevsk – Volga UlyanovskUnder 3.51.55
16:30:00Russian Division 2 UralKamaz Nab Chelny – FC ChelyabinskOver 1.51.16
11:00:00S. Korean National LgeGangneung City – Gyeongju Hydro Nuclear Power1X1.22
11:00:00S. Korean National LgeChangwon City – Mokpo City1 or 21.32
11:00:00S. Korean National LgeBusan Transportation Corporation – Cheonan City1 or 21.30
11:30:00S. Korean National LgeGimhae – Daejeon KorailX21.35
16:30:00Croatian 2. HNLRadnik Sesvete – HNK Cibalia1X1.15
19:00:00Croatian 2. HNLMedimurje Cakovec – HNK Orijent 1919Under 3.51.27
17:15:00German BayernligaSpVgg Hankofen-Hailing – FC Pipinsried21.35
17:30:00German BayernligaDJK Vilzing – TSV KarlburgOver 1.51.11
17:30:00German BayernligaGrossbardorf – Würzburger1X1.19
18:00:00German BayernligaEltersdorf – DJK Don Bosco Bamberg11.30
17:30:00German Bundesliga W.Frankfurt W. – Turbine Potsdam W.X21.23
18:00:00Swe. Div. 2 Norra GötalandIFK Uddevalla – TorslandaUnder 3.51.66
18:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandEslövs BK – RosengardX21.22
18:00:00Swe. Div. 2 Västra GötalandStafsinge IF – Ullareds IKX21.35
18:00:00German Regionall. NortheastRot-Weiss Erfurt – Auerbach1X1.18
18:00:00German Regionall. NortheastBabelsberg – Viktoria Berlin1 or 21.25
18:30:00German Regionall. WestOberhausen – Fortuna Cologne1X1.20
17:15:00German Regionall. BavariaViktoria Aschaffenburg – Rain/Lech1X1.18
17:30:00German Regionall. BavariaSV Schalding-Heining – Schweinfurt 05X21.19
18:00:00German Regionall. BavariaTSV 1860 Rosenheim – SV Heimstetten1X1.23
18:30:00German Regionall. BavariaMemmingen – SpVgg Greuther Fürth IIX21.38
20:15:00Icelandic Úrvalsdeild W.HK Víkingur W. – Fylkir Reykjavik W.X21.14
11:00:00Russian Division 2 CenterKhimki-M – FC KalugaX21.25
14:00:00Russian Division 2 CenterStrogino – Salyut Belgorod1 or 21.22
15:00:00Russian Division 2 CenterKhimik Novomoskovsk – Dynamo BryanskX21.22
16:00:00Russian Division 2 CenterSokol Saratov – Saturn RamenskoyeOver 1.51.32
14:30:00Russian Division 2 SouthSC Makhachkala – SKA RostovUnder 3.51.27
14:30:00Russian Division 2 SouthSpartak Vladikavkaz – Druzhba MaikopX21.20
15:00:00Russian Division 2 SouthDinamo Stavropol – Biolog Novokubansk1 or 21.28
15:00:00Russian Division 2 SouthVolgar Astrakhan – Spartak Nalchik1X1.17
16:00:00Russian Division 2 SouthMashuk-KMV Pyatigorsk – Legion-Dynamo MakhachkalaUnder 3.51.34
16:00:00Russian Division 2 SouthChernomorets Novorossiysk – Anzhi MakhachkalaOver 1.51.26
16:00:00Russian Division 2 SouthKrasnodar-3 – Alania Vladikavkaz1X1.25
13:00:00Russian Division 2 WestZnamya Truda – LeningradetsX21.28
15:00:00Russian Division 2 WestZvezda St. Petersburg – Zenit-2 St. Petersburg21.38
15:00:00Russian Division 2 WestVeles – Luki-Energia Velikiye LukiOver 1.51.26
16:00:00Russian Division 2 WestTorpedo Vladimir – FK Kolomna11.35
16:00:00Russian Division 2 WestFC Dolgoprudny – Rodina MoscowOver 1.51.26
16:30:00Russian Division 2 WestFC Murom – Olimp Khimki1X1.17
17:30:00Swe. Div. 2 Östra GötalandIFÖ Bromölla – Hässleholms IF1 or 21.23
18:00:00Swe. Div. 2 Östra GötalandRäppe GOIF – Älmeboda/Linneryd1X1.22
19:00:00Icelandic 2 DeildUMF Selfoss – Dalvik ReynirOver 1.51.12
20:15:00Icelandic 2 DeildKári – IR ReykjavikX21.18
11:15:00Aus. NPL TasmaniaKingborough Lions – Hobart Zebras21.37
19:30:00Gibraltar Premier DivisionCollege Europa – Lincoln Red Imps FCX21.38
18:00:00Norwegian Div. 3 Avd. 5Tiller – Steinkjer11.23
16:30:00Czech MSFLVrchovina – Msa Dolni Benesov1X1.20
20:15:00Portuguese Campeonato de PortugalUniao De Leiria – Beira Mar11.29
09:30:00Vietnamese V-League 2Dak Lak – Binh DinhOver 1.51.16
12:00:00Russian Top Division W.Chertanovo W. – Torpedo Izhevsk W.Over 1.51.13
13:00:00Russian Top Division W.Yenisey Krasnoyarsk W. – Zvezda-2005 W.X21.16
16:00:00Russian Top Division W.Ryazan VDV W. – Kubanochka Krasnodar W.Under 3.51.27
17:00:00Russian Top Division W.Lokomotiv Moscow W. – CSKA Moscow W.1X1.25
17:30:00Portoroz ChallengerBlaz Rola – Roman Safiullin11.28
17:30:00Portoroz ChallengerViktor Durasovic – Zdenek Kolar21.64
19:00:00Portoroz ChallengerAljaz Bedene – Lukas Klein11.20
22:00:00Vancouver ChallengerEnzo Couacaud – Go Soeda11.76
22:00:00Vancouver ChallengerRichard Berankis – Thanasi Kokkinakis21.35
23:20:00Vancouver ChallengerJason Jung – Marc Polmans11.60