Biletul Zilei
Biletul Zilei

Biletul Zilei 15 Noiembrie 2020

Ora UKSportCompetitieEchipePronosticCote
13:00:00Spanish Liga SegundaLeganes – Alcorcon1X1.21
15:15:00Spanish Liga SegundaPonferradina – Malaga1 or 21.47
17:30:00Spanish Liga SegundaUD Logrones – Sabadell1 or 21.42
17:30:00Spanish Liga SegundaCD Castellon – CartagenaX21.43
21:00:00Spanish Liga SegundaLas Palmas – TenerifeX21.48
16:30:00Scottish League CupHibernian – DundeeOver 1.51.20
17:00:00Friendly InternationalsGuatemala – HondurasX21.42
12:00:00Norwegian Division 1Asane – Kongsvinger IL1X1.21
12:00:00Norwegian Division 1KFUM Oslo – RanheimX21.42
12:00:00Norwegian Division 1Grorud – RaufossX21.32
14:30:00Norwegian Division 1Sandnes Ulf – Sogndal21.53
14:30:00Norwegian Division 1Ham-Kam – Strommen1X1.22
14:30:00Norwegian Division 1Tromsø IL – Jerv11.33
14:30:00Norwegian Division 1Stjørdals-Blink – Oeygarden FK1X1.21
17:00:00Norwegian Division 1Ullensaker/Kisa – Lillestrøm SK21.51
14:30:00Irish Premier LeagueShelbourne FC – Longford Town1X1.20
11:15:00Dutch Eerste DivisieGo Ahead Eagles – Den BoschOver 1.51.21
19:00:00Dutch Eerste DivisieCambuur Leeuwarden – Almere City1X1.27
13:00:00German 3. LigaDynamo Dresden – 1860 MunichX21.35
11:40:00Polish 1 LigaMiedz Legnica – Termalica Bruk-Bet NiecieczaX21.31
15:00:00Polish 1 LigaGornik Leczna – GKS Tychy1 or 21.32
12:30:00Euro U21 Qual.Republic of Ireland U21 – Iceland U211X1.20
13:30:00Euro U21 Qual.Netherlands U21 – Belarus U21Over 3.51.30
16:30:00Euro U21 Qual.Luxembourg U21 – Italy U2121.05
19:30:00Euro U21 Qual.Portugal U21 – Cyprus U21Over 3.51.50
17:15:00Ecuadorian Serie ACD Olmedo – Universidad CatolicaX21.29
19:30:00Ecuadorian Serie AIndependiente Del Valle – LDU Portoviejo11.33
21:45:00Ecuadorian Serie AClub Sport Emelec – Tecnico UniversitarioOver 1.51.30
11:00:00Polish 2 LigaZnicz Pruszkow – Olimpia Elblag1 or 21.30
12:00:00Polish 2 LigaKS Hutnik Krakow SSA – Wigry SuwalkiX21.17
11:00:00Russian Division 1Irtysh Omsk – FC Nizhny Novgorod21.47
11:00:00Russian Division 1Krylia Sovetov Samara – Veles11.32
11:00:00Russian Division 1Shinnik Yaroslavl – FC Akron1X1.22
12:00:00Russian Division 1Volgar Astrakhan – Baltika Kaliningrad1 or 21.35
12:00:00Russian Division 1Neftekhimik – FC OrenburgX21.32
12:00:00Russian Division 1Alania Vladikavkaz – FK ChaikaOver 1.51.21
13:00:00Russian Division 1Dynamo Bryansk – Yenisey KrasnoyarskX21.25
14:00:00Russian Division 1Fakel Voronezh – Krasnodar-21X1.22
14:00:00Russian Division 1Torpedo Moscow – Spartak-2 Moscow11.35
14:00:00Chilean PrimeraUniversidad Concepcion – Antofagasta1 or 21.33
19:00:00Chilean PrimeraLa Serena – HuachipatoX21.33
21:30:00Chilean PrimeraUniversidad de Chile – Santiago Wanderers1X1.25
13:00:00Czech 2. LigaViktoria Zizkov – Trinec11.32
23:00:00Colombian Primera AMillonarios – Alianza Petrolera11.35
23:00:00Colombian Primera AJunior FC – Boyacá Chicó11.28
23:00:00Colombian Primera ADeportes Pereira – Deportivo PastoX21.32
23:00:00Colombian Primera ADeportes Tolima – Once Caldas1X1.17
23:00:00Colombian Primera ARionegro Águilas – Deportivo Cali1 or 21.34
23:00:00Colombian Primera AAmerica de Cali – Deportivo La EquidadUnder 3.51.23
22:30:00Paraguayan PrimeraLibertad Asuncion – Nacional Asuncion1X1.20
17:00:00Costa Rican Primera DivisionMunicipal Grecia – Sporting San Jose FC1 or 21.28
22:00:00Costa Rican Primera DivisionDeportivo Saprissa – GuadalupeOver 1.51.21
23:00:00Costa Rican Primera DivisionSan Carlos – AlajuelenseX21.35
12:30:00Romanian Liga 2FC Rapid 1923 – Farul Constanta1X1.24
17:00:00Romanian Liga 2U Craiova 1948 SA – Gloria Buzau1X1.16
11:00:00Ukrainian Persha LigaGirnik Sport – Polissya Zhytomyr1X1.18
11:00:00Ukrainian Persha LigaNyva Ternopil – MykolaivX21.19
11:00:00Ukrainian Persha LigaFC Kremin Kremenchuk – Krystal KhersonOver 1.51.29
12:00:00Ukrainian Persha LigaPrykarpattya – Alliance Lypova DolynaX21.38
12:00:00Ukrainian Persha LigaVeres Rivne – Volyn LutskX21.35
13:00:00Ukrainian Persha LigaObolon Kiev – Avanhard KramatorskOver 1.51.32
14:00:00Ukrainian Persha LigaChornomorets Odessa – FC Metalist 19251X1.22
13:00:00Swedish Div. 1 NorraSandvikens IF – Nyköpings BISOver 2.51.23
14:30:00Swedish Div. 1 NorraVasalunds IF – Karlslunds FF11.24
15:00:00Swedish Div. 1 NorraTeam TG FF – IF Brommapojkarna21.11
15:00:00Swedish Div. 1 NorraIFK Luleå – Sollentuna FKX21.35
14:00:00Swedish Div. 1 SödraOskarshamns AIK – Torns IF1 or 21.34
16:00:00Swedish Div. 1 SödraIFK Värnamo – Landskrona BoIS1 or 21.29
13:00:00Africa Cup of Nations Qual.Burundi – Mauritania1 or 21.42
16:00:00Africa Cup of Nations Qual.Guinea Bissau – Senegal21.48
16:00:00Africa Cup of Nations Qual.Comoros – Kenya1 or 21.40
16:00:00Africa Cup of Nations Qual.Chad – Guinea21.61
19:00:00Africa Cup of Nations Qual.Equatorial Guinea – LibyaX21.45
13:00:00Maltese Pr. LeagueLija Athletic – Sirens FCX21.22
13:30:00Italian Serie DMatese – Aprilia1 or 21.32
13:30:00Italian Serie DASD Carbonia Calcio – San Felice Gladiator1 or 21.32
13:30:00Italian Serie DMonterosi FC – Team Nuova FloridaOver 1.51.22
13:30:00Italian Serie DAudace Cerignola – Portici 19061X1.18
13:30:00Italian Serie DVirtus Flaminia – SienaX21.35
13:30:00Italian Serie DASD Seravezza Pozzi Calcio – Fiorenzuola1 or 21.30
13:30:00Italian Serie DASD Cartigliano – USD Adriese 19061 or 21.30
13:30:00Italian Serie DASD Imperia 1923 – Citta Di VareseX21.40
11:00:00Belarusian Pervaya LigaSmorgon – Sputnik RechitsaX21.20
11:00:00Belarusian Pervaya LigaLida – OrshaOver 1.51.20
11:00:00Belarusian Pervaya LigaNaftan Novopolotsk – Gomel21.27
11:00:00Belarusian Pervaya LigaFC Khimik Svetlogorsk – Lokomotiv Gomel21.33
19:05:00Guatemalan Liga NacionalAchuapa FC – Deportivo Malacateco1 or 21.35
11:00:00Polish Ekstraklasa W.Wroclaw W. – Medyk Konin W.21.20
12:00:00Serbian Division 1FK Trajal Krusevac – FK Radnicki 1923X21.32
12:00:00Serbian Division 1Sloga Kraljevo – FK Radnicki Sremska MitrovicaX21.30
12:00:00Serbian Division 1Kolubara Lazarevac – Zarkovo1X1.17
12:00:00Serbian Division 1FK Buducnost Dobanovci – FK Kabel Novi SadX21.30
12:00:00Norwegian Toppserien W.Røa IL W. – Kolbotn W.X21.32
13:00:00German Bundesliga W.Bayern Munich W. – Wolfsburg W.1 or 21.27
13:00:00German Bundesliga W.Meppen W. – Bayer 04 Leverkusen W.X21.22
13:00:00German Bundesliga W.Sand W. – Hoffenheim W.21.34
15:00:00German Bundesliga W.Essen-Schönebeck W. – Freiburg W.X21.40
21:00:00Honduran Liga NacionalCD Platense – CD OlimpiaX21.23
22:00:00Honduran Liga NacionalMotagua – CD Vida1X1.22
14:00:00Swedish DamallsvenskanKIF Örebro W. – Pitea IF W.1 or 21.24
14:00:00Swedish DamallsvenskanEskilstuna United W. – Umea W.1X1.28
14:00:00Swedish DamallsvenskanGöteborg FC W. – Vittsjö GIK W.Over 2.51.53
14:00:00Swedish DamallsvenskanDjurgardens W. – IK Uppsala W.Over 2.51.46
14:00:00Swedish DamallsvenskanKristianstads Dff W. – Linkopings W.Over 1.51.18
14:00:00Swedish DamallsvenskanRosengård W. – Vaxjo W.Over 2.51.17
12:30:00English Super League W.West Ham W. – Brighton & Hove W.1 or 21.25
14:30:00English Super League W.Arsenal W. – Chelsea W.X21.28
11:00:00Spanish Liga Primera W.UD Granadilla Tenerife W. – Cdef Logrono W.Over 1.51.35
11:00:00Spanish Liga Primera W.CD Tacon W. – Athletic Bilbao W.1X1.22
15:00:00Spanish Liga Primera W.Espanyol W. – Sevilla W.X21.25
17:15:00Spanish Liga Primera W.Real Sociedad W. – Sporting Club de Huelva W.11.24
19:30:00Spanish Liga Primera W.Atletico Madrid W. – Real Betis W.11.21
14:00:00Italian Serie C Girone AUS Grosseto – Lecco1 or 21.35
14:00:00Italian Serie C Girone APro Patria – Albinoleffe1 or 21.38
14:00:00Italian Serie C Girone AGiana Erminio – PontederaUnder 3.51.23
15:30:00Italian Serie C Girone APistoiese – Olbia 1905Under 3.51.21
16:30:00Italian Serie C Girone ANovara – RenateUnder 3.51.25
16:30:00Italian Serie C Girone AUS Alessandria Calcio – Piacenza1X1.22
19:30:00Italian Serie C Girone AComo – Pro VercelliX21.40
13:00:00Italian Serie C Girone CTeramo – Calcio Catania1 or 21.35
14:00:00Italian Serie C Girone CPalermo – Paganese1X1.16
16:30:00Italian Serie C Girone CBari – Ternana1 or 21.35
16:30:00Italian Serie C Girone CAP Turris Calcio – Juve StabiaX21.40
16:30:00Italian Serie C Girone CVirtus Francavilla – CatanzaroX21.38
16:30:00Italian Serie C Girone CCavese – FoggiaX21.32
14:00:00Italian Serie C Girone BGubbio – Virtus Vecomp VeronaX21.38
14:00:00Italian Serie C Girone BCarpi – PerugiaX21.35
16:30:00Italian Serie C Girone BCesena – Ravenna1X1.22
16:30:00Italian Serie C Girone BImolese Calcio – SudtirolX21.25
16:30:00Italian Serie C Girone BFeralpisalo – Triestina1 or 21.32
19:00:00Italian Serie C Girone BPadova – MatelicaOver 1.51.30
15:00:00Ghanaian Pr. LeagueEbusua Dwarfs – Elmina Sharks1X1.22
15:00:00Ghanaian Pr. LeagueWAFA – King Faisal11.31
15:00:00Ghanaian Pr. LeagueMedeama SC – Accra Great OlympicsOver 1.51.41
15:00:00Ghanaian Pr. LeagueAshanti Gold – Karela FCOver 1.51.57
18:00:00Ghanaian Pr. LeagueAsante Kotoko – Eleven Wonders FCOver 1.51.49
13:00:00Palestine West Bank LeagueShabab Alsamu – Markez BalataX21.22
16:00:00Palestine West Bank LeagueAhli Al Khalil – Shabab Al-Dhahiriya1X1.25
17:00:00Belgian Super League W.Oud-Heuverlee W. – Sporting de Charleroi W.Over 2.51.25
13:30:00Dutch Eredivisie W.Twente W. – PSV Eindhoven W.X21.30
23:30:00Nicaraguan Primera DivisionReal Esteli – CD Junior de Managua11.31
11:00:00Portuguese Campeonato de PortugalMondinense – Fafe21.25
11:00:00Portuguese Campeonato de PortugalVitoria Guimaraes B – SAO Martinho1X1.18
11:00:00Portuguese Campeonato de PortugalVidago FC – SC Vianense1X1.18
11:00:00Portuguese Campeonato de PortugalUniao De Leiria – GD Carapinheirense1X1.18
11:00:00Portuguese Campeonato de PortugalSao Joao Ver – Beira MarX21.25
11:00:00Portuguese Campeonato de PortugalBenfica Castelo Branco – Vitoria Sernache1X1.25
11:00:00Portuguese Campeonato de PortugalLusitania – Valadares GaiaOver 1.51.20
11:30:00Italian Serie A W.San Marino Academy Calcio W. – SSD Napoli W.X21.32
13:30:00Italian Serie A W.Sassuolo W. – Verona W.11.31
13:30:00Italian Serie A W.AC Milan W. – AS Roma W.Over 1.51.18
11:00:00Polish 3 Liga Gr.4Wisla Sandomierz – Korona II KielceOver 1.51.17
12:00:00Polish 3 Liga Gr.4LKS Lagow – KSZO Ostrowiec SwietokrzyskiX21.38
12:00:00Polish 3 Liga Gr.4Lewart Lubartów – Chelmianka Chelm1 or 21.25
12:00:00Polish 3 Liga Gr.4Sokol Sieniawa – Avia SwidnikUnder 3.51.39
12:00:00Polish 3 Liga Gr.4Wisla Pulawy – MKS Podlasie Biala PodlaskaOver 2.51.33
12:00:00Polish 3 Liga Gr.4KS Wiazownica – Jutrzenka Giebultów1 or 21.27
11:00:00Russian Top Division W.CSKA Moscow W. – Zvezda-2005 W.1X1.13
13:00:00Russian Top Division W.Chertanovo W. – Kubanochka Krasnodar W.21.36
16:30:00Russian Top Division W.FC Zenit Saint Petersburg W. – Yenisey Krasnoyarsk W.1X1.17
12:00:00Polish 3 Liga Gr.1Ruch Wysokie Mazowieckie – KS Ursus Warszawa1 or 21.28
12:00:00Polish 3 Liga Gr.1RKS Radomsko – Legionovia LegionowoX21.35
14:00:00UEFA Nations LeagueSlovakia – ScotlandX21.40
14:00:00UEFA Nations LeagueNorth Macedonia – Estonia1X1.18
17:00:00UEFA Nations LeagueGeorgia – Armenia1X1.24
17:00:00UEFA Nations LeagueTurkey – Russia1 or 21.38
17:00:00UEFA Nations LeagueNetherlands – Bosnia & HerzegovinaOver 1.51.22
17:00:00UEFA Nations LeagueAlbania – Kazakhstan1X1.18
17:00:00UEFA Nations LeagueBelarus – Lithuania1X1.18
17:00:00UEFA Nations LeagueBulgaria – FinlandX21.28
17:00:00UEFA Nations LeagueWales – IrelandUnder 3.51.12
19:45:00UEFA Nations LeagueBelgium – England1 or 21.35
19:45:00UEFA Nations LeagueItaly – Poland1X1.19
19:45:00UEFA Nations LeagueDenmark – Iceland11.30
19:45:00UEFA Nations LeagueAustria – Northern Ireland11.31
19:45:00UEFA Nations LeagueHungary – SerbiaX21.35
19:45:00UEFA Nations LeagueCzech Republic – Israel1X1.18
19:45:00UEFA Nations LeagueSlovenia – Kosovo1X1.20
19:45:00UEFA Nations LeagueMoldova – Greece21.33
12:30:00Hungarian NB 1 W.Szent Mihaly SE – MTK Hungaria W.21.03
21:45:00Argentinian Superliga CupDefensa Y Justicia – CA Independiente1 or 21.42
13:30:00FIFA Liga ProOld Oldschool Xi – Cfi Confession21.26
13:55:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – Own Owned1X1.22
14:20:00FIFA Liga ProOld Oldschool Xi – Fin Fints21.29
14:45:00FIFA Liga ProCfi Confession – Own Owned1X1.22
15:10:00FIFA Liga ProFin Fints – CFC Catalonia FC FifaX21.30
15:35:00FIFA Liga ProOwn Owned – Old Oldschool Xi1X1.26
16:00:00FIFA Liga ProFin Fints – Cfi ConfessionX21.25
16:25:00FIFA Liga ProCFC Catalonia FC Fifa – Old Oldschool Xi11.24
16:50:00FIFA Liga ProCfi Confession – CFC Catalonia FC Fifa1X1.25
17:15:00FIFA Liga ProOwn Owned – Fin FintsX21.30
12:00:00Polska 4. Liga – Lubelska IITomasovia Tomaszów Lubelski – Grom Rózaniec11.30
12:00:00Polska 4. Liga – Lubelska IIUnia Hrubieszów – Krysztal Werbkowice21.40
12:00:00Polska 4. Liga – Mazowiecka IZamlynie Radom – Tygrys Huta Minska1X1.83
11:35:00Linz WTA DoublesHradecka L / Siniakova K – Rus A / Zidansek T11.37
14:00:00ATP World Tour FinalsDominic Thiem – Stefanos Tsitsipas11.83
20:00:00ATP World Tour FinalsRafael Nadal – Andrey Rublev11.67
15:00:00Guayaquil Challenger QualifyingGenaro Alberto Olivieri – Oriol Roca Batalla21.65
15:00:00Guayaquil Challenger QualifyingNicolas Alvarez – Thiago Agustin Tirante11.85
16:30:00Guayaquil Challenger QualifyingJesper De Jong – Camilo Ugo Carabelli11.53